>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Typy Dnia - 02.03.2014 (niedziela)

Status
Zamknięty.
J 8

jogurtnik

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna - Anglia, Premier League
Godzina: 17:30
Spotkanie: Aston Villa - Norwich City
Typ: 1
Kurs: 2.15
Bukmacher: Expekt
Analiza:
Aston Villa
Nie zdołali wygrać nawet jednego meczu w lutym. Strzelili tylko jedną bramkę w ciągu 360 minut gry.
Ostatnie zwycięstwo zanotowali 29.01 gdy gościli West Brom (4-3). Potem bramki po prostu zniknęły. Na pewno Paul Lambert chciałby to zmienić w ten weekend.
13 pozycja w Premier League nie jest zapewne tym czego zarząd klubu oczekiwał sadzając Lamberta u sterów.
Od strefy spadkowej dzielą ich zaledwie 4 punkty a biorąc ich obecną formę pod uwagę ta liczba może wkrótce wyparować.
Villa desperacko potrzebuje zwycięstwa nie tylko ze względu na pozycję ligową ale również ze względu na morale. Jednakże, przegrali aż 8 z 13 meczy u siebie.
Norwich City
Chris Hughton, znajdujacy się pod ostrzałem za słabe prowadzenie zespołu, zdołał zanotować wspaniały rezultat w ubiegły weekend. Norwich pokonało u siebie mistrza wyjazdów, Tottenham, 1-0, co pozwala Hughtonowi trochę odetchnać. Przynajmniej narazie.
Ciężko również mówić o szczęściu w tym rezultacie, Norwich zasłużyło na 3 punkty. Robert Snodgrass był bardzo aktywny i zmusił bramkarza gości do wyciągania piłki z siatki na początku drugiej połowy a obrona wyglądała na zgraną co pozwoliło dowieść zwycięstwo do końca.
Z tymi 3 punktami Kanarki przesunęły się na 14 pozycję w tabeli, zrównując się 28 punktami z Aston Villa i Swansea.
Norwich nieźle broniło swojego boiska prsez cały sezon ale totalnie nie radzili sobie z dala od domu. Bilans wyjazdowy 2-2-9 i różnica bramek -20 mówią same za siebie.
Zdołali w tych meczach strzelić tylko 8 razy zatem ciężko mi sobie wyobrazić, że będą stanowić większe zagrożenie w niedzielę. Tylko Gary Hooper strzelił więcej niż 3 bramki w lidze przez cały sezon.
Podsumowanie
Villa jest zdolna do osiąganięcia dobrego rezultatu w nadchodzącym meczu a kiedy jak nie teraz, po straszliwym lutym, jest na to czas i okazja. Będą mieli również w swoich szeregach najgroźniejszego zawodnika na boisku, Christiana Benteke.
Najważniejszym jednak powodem dla którego gram w stronę gospodarzy jest gorzej niż fatalna forma wyjazdowa Norwich. Może i wyrwali punkty Kogutom tydzień temu ale patrzę na to raczej jak na jednorazowy wybryk, który nie będzie miał znaczącego wpływu na niedzielne spotkanie.
⛔ 100 / powtórzenie
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
kieran 2,8K

kieran

Użytkownik
Dyscyplina: Koszykowka, NBA
Spotkanie: 76ers - Washington Wizards
Typ: Wizards -6,5 pierwsza polowa
Kurs: 1,90
Bukmacher: bet365
Prawdę mówiąc 76ers nie mają żadnych argumentów, żeby napsuć krwi rywalom, a wrecz przeciwnie - robią wszystko, aby nadrobić najgorszy bilans i wylosować jeden z lepszych picków w najbliższym drafcie. W ekipie Wizards zupełnie inne ambicje, a pewne miejsce gry w PO już coraz bliżej. W mojej opinii goście nie zlekceważą tego spotkania, nie po to wygrali 20 punktami z Toronto, by następnie przegrać z taką drużyną jak Phila. Po odejściu Turnera, kadra 76ers wygląda naprawdę tragicznie, w dodatku bardzo wąska i w porównaniu z Wizards wyglądają rzeczywiście krucho. Washington zaś podtrzymują solidną formę, nie ma sensu drążyć tematu dotyczącego odpoczynku, ponieważ główny kręgłosłup tworzą gracze młodzi, a Gorti da sobie radę. Philadelphia dostaje od każdego i nie wydaję mi się, żeby cokolwiek zmieniło się w ich kwestii.
⛔ 100 zły zapis
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
B 9

brymki

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Primera Division
Godzina: 17:00
Spotkanie: Atletico Madryt - Real Madryt
Typ: Real Madryt handi - 1.5
Kurs: 3.70
Bukmacher: bet365
Analiza: Przed Nami wielkie Derby Madrytu.Obu drużyn nie trzeba dogłębnie przedstawiać, wielokrotny Mistrz Hiszpanii Real Madryt kontra rewelacja obecnego sezonu Atletico Madryt.Forma obu drużyn zdecydowanie różna jeśli weźmiemy pod uwagę rozgrywki ligowe.Real w niesamowitej formie, &quot;leje&quot; każdego równo,(wygrana 6:1 z Schalke 04 w LM, w lidze po 3:0 z Elche i Getafe oraz Villlareal 4:2) natomiast dzisiejsi gospodarze jakby złapali trochę zadyszki (daje się we znaki chyba wąska ławka rezerwowych).Ostatnio w Copa Del Rey miały miejsce dwa pojedynki pomiędzy obiema drużynami i obie potyczki wygrał Real 2:0 oraz 3:0.Liczę że i dzisiejszego dnia Real wykorzysta zniżkę formy gospodarzy i wygra różnicą przynajmniej dwóch bramek.Kurs zachęcający więc warto spróbować.Tym bardziej że jak wszyscy wiemy Real złapał niesamowitą formę a Atletico jak już wspomniałem w delikatnym, aczkolwiek dołku.Konkretniejsza analiza nie ma najmniejszego sensu gdyż dwóch użytkowników również napisało co nieco o tym spotkaniu.Jak dla mnie czysty win Realu to bet dnia, a nóż uda się wygrać dwoma bramka co jest wielce prawdopodobne przy obecnej dyspozycji gości.
⛔ 100
 
bonzotiger 20

bonzotiger

Użytkownik
Dyscyplina : Koszykówka - NBA
Spotkanie : Brooklyn Nets - Milwuakee Bucks
Typ : Nets - 6,5 ptk
Kurs : 1.95
Bukmacher : Bet365
Analiza :
Bucks to najgorsza drużyna ligi . Od początku sezonu tkwią na dnie słabej konwerencji wschodniej . Nets po fatalnym początku sezonu obrali właściwy kurs na PO . W drużynie nets nie zagra Kevin Garnett natomiast w Bucks Larry Sanders oraz Carlos Delfino . Nets ciągle balansują na granicy play-offs i napewno podejdzie do tego spotkania na poważnie .Bucks patrzą już w strone draftu a nie zmagań pozesonowych .Myślę że Nets odniosą przekonywujące zwycięstwo
⛔ 100 zły zapis
 
psotnick 877,9K

psotnick

ModTeam
Członek Załogi
Dyscyplina: Snooker - Welsh Open 2014
Godzina: 14:00 CET
Spotkanie: Ding Junhui - Ronnie O&#39;Sullivan
Typ: Ronnie O&#39;Sullivan -2,5
Kurs: 1.80
Bukmacher: william hill
Analiza: Właściwie trudno cokolwiek napisać, żeby nie wypaść pretensjonalnie. Ronnie jest w tej chwili nie do ugryzienia przez nikogo, nawet przez genialnego Dinga rozgrywającego swój najlepszy sezon w karierze. I może to jest właśnie wyznacznikiem poziomu gry na jaki wspiął się O’Sullivan. Kursy na Rakietę są niedorzecznie niskie, a i tak stanowią value. Niedługo wygranie przez niego kolejnego mistrzostwa świata buki będą wyceniać około 2.0 (na razie aż 2.75). A najśmieszniejsze, że nie ma w tym krztyny przesady, bo O’Sullivan gra po prostu snooker z innej planety. Dzisiaj Hawkins zagrał świetny mecz, może nawet lepszy niż wczoraj z Fu (5-0), a mimo to nie miał nic do powiedzenia z Rakietą (2-6). Ronnie dzisiaj 3 setki, do tego ze 2 świetne steale, a przede wszystkim zagrania, których nawet komentatorzy nie byli w stanie przewidzieć. Niebywała forma, która nawet takiego artystę jak Ding z góry stawia na straconej pozycji, zwłaszcza na tak długim dystansie jak finał (Best-of-17), moim zdaniem nawet handicap nie wydaje się przesadnym ryzykiem. Chcieliście prawdziwego pewniaka, to macie.
✅ 80
 
kosmo70 130

kosmo70

Użytkownik
Piłka nożna - Francja Ligue 1 - godz. 14.00
Mecz: Ajaccio (20) - Lille (4)
Typ: BTS
Kurs: 2.10
Buk: bet365
Witajcie. Dziś zajmę się ligą francuską, a dokładniej meczem pomiędzy ostatnią drużyną w tabeli rodem z Korsyki i pretendentem do gry w LM, drużyną Lille. Sytuacja Ajaccio wydaje się być tragiczna, ostatnie miejsce, 13 punktów straty do miejsc gwarantujących pozostanie w lidze, dodatkowo wczoraj dość nieoczekiwanie o kolejne 3 pkt. po zwycięstwie nad Bordeaux uciekło im przedostatnie w lidze Sochaux.
Właściwie na 12 kolejek przed końcem sezonu zespół Ajaccio powinien już grać na luzie, ale ambitnie, aby z honorem pożegnać się z I ligą. Ponieważ matematyczne szanse jeszcze istnieją, liczę na ich zaangażowanie, przynajmniej w meczach przed właśną publicznością.
Dodatkowo statystyki wskazują, że są ku temu podstawy. Ajaccio zdecydowanie lepiej gra na wlasnym boisku, przynajmniej w kwestii strzelania bramek, bo strzelili ich 14 (na wyjazdach tylko 6). Ponadto na 13 spotkań nie strzeli u siebie tylko 3-krotnie, i to na początku sezonu. Załadowali po bramce takim tuzom jak PSG, Lyon czy Marsylia.
Lille ma problem z formą, pomimo tak wysokiego miejsca w tabeli nie wywieżli kompletu punktów z wyjazdu od listopada ubr. Nie zdobywają też zbyt wiele bramek na wyjazdach i to chyba jest jednym z argumentow na tak wysoki kurs na BTS. Jednak ten mecz jest szczególny rownież dla drużyny Lille. Po pierwsze przeciwnik jak najbardziej do ogrania, po drugie zwycięstwo w tym meczu pozwoli wskoczyć na 3 miejsce w tabeli i prawdopodobnie zwiekszyć przewagę nad goniącym ją zespołem z Marsylii, ktory dziś gra na wyjeździe z PSG. Z jednej więc strony gra o honor i jakiekolwiek punkty, z drugiej teoretycznie łatwy przeciwnik, no i nie wypada przegrać z outsiderem.
Kiedy spojrzymy na statystyki H2H, dostajemy dodatkowy argument za BTS. Ostatnie sezony, kiedy to drużyny grały ze soba na Korsyce, przy kursach wskazujących na potencjalną przewagę drużyny z Lille, wyniki padały następujące - 1:3, 2:3, 3:3. Nie chciałbym tu sugerować grania na over, dla mnie liczy się wysoki kurs na BTS i powtarzalność drużyny Ajaccio.
W ostatnim domowym spotkaniu Ajaccio po dobrym meczu pokonało Rennes 3:1, dziś mecz trudniejszy, z przeciwnikiem wymagającym, ale będącym w malym dołku. Czy Korsykanie wykorzystają to i zaskoczą Lille juz na poczatku spotkania, tak jak zaskakiwali inne drużyny? Może zagrają bez presji z wiarą w korzystny wynik. Zobaczymy wkrótce.
Powodzenia.
✅ 110
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
K 13

kamilhs

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna
Godzina: 17:30
Spotkanie: Swansea - Crystal Palace
Typ: 1
Kurs: 1.80
Bukmacher: Expekt Analiza: Mecz drużyn z dolnej części tabeli angielskiej ekstraklasy, w którym w mojej opinii faworytem do pewnego zwycięstwa są gospodarze. Piłkarze Swansea zakończyli ostatnio swoją przygodę z europejskimi pucharami. Jak się okazało wcale nie okazali się chłopcami do bicia dla ekipy z Napoli, którzy musieli nieźle się napocić, żeby ten awans wywalczyć. Anglicy stwarzali sobie mnóstwo sytuacji bramkowych w dwumeczu, a jego wynik równie dobrze mógł zakończyć się innym rezultatem niż 3-1. Piłkarze Swansea pokazali również świetną skuteczność we wcześniejszym, ligowym meczu, też z nie bylejakim przeciwnikiem, bo samym Liverpoolem. Swansea nie może wygrać już od 5 meczów, jednak forma jaką ostatnio prezentują, możliwość skupienia się jedynie na angielskich rozgrywkach oraz fakt, że grają u siebie z ligowym outsiderem, pozwoli im dzisiaj odnieść wkońcu od dawna wyczekiwane zwycięstwo.
⛔ 100
 
Otrzymane punkty reputacji: +10
makaveli23 277,8K

makaveli23

Znawca Piłka Nożna Ameryka
Dyscyplina: Piłka Nożna - Meksyk Primera División - Clausura
Godzina: 02:00
Spotkanie: Monterrey - Club America
Typ: obydwie druzyny zdobedą bramki - 1 połowa
Kurs: 4.20
Bukmacher: unibet
Analiza:
Kursy to moim zdaniem pomylka. Widzialem ostatnie mecze Monterrey i Club America i uwazam ze to gospodarze powinni byc faworytem. Monterrey mimo ostatniej porazki w pucharze, jest w swietnej formie. Poza tym mecz pucharowy odpuscili wystawiajac inny sklad na kilku pozycjach by dac odpoczac podstawowym pilkarzom na ten mecz ligowy. Pokonali Atlas na wyjeździe 1-0 prezentujac dobry zdyscyplinowany futbol. Club America rowniez pokonal Atlas na wyjeździe. Wydaje sie ze obie druzyny prezentuja podobny poziom, i nie twierdze ze spotkanie nie powinno wygladac wyrownanie, ale sadze ze przy obecnej dyspozycji CA (3 porazki z rzedu) i kontuzjach jakie maja w linii defensywnej (nie zagraja podstawowi Layun, Aquivaldo Mosquera i Francisco Javier Rodriguez [czerwona kartka w ost meczu]) jest szansa na zobaczenie wygranej gospodarzy. U gospodarzy z tego co wiem brak napewno obroncy Brazijiljskiego Víctor Ramos, rowniez za czerwona kartke w ostatnim meczu. Do skladu wraca za to napastnik Cesar Delgado (16/2) po odbyciu meczu banu za czerwona kartke przeciwko Leon (0-2) juz na poczatku meczu. Teraz beda grac z dwoma napastnikami, nie jak z Atlas, gdzie grali jednym wysunietym i nastawili sie na kontry. Jak widze rowniez bedzie u nich przemeblowana troche defensywa. Bedzie otwarty mecz. Moim zdaniem problemy Club America, albo totalnie sie pogorszą i ich gospodarze dobiją, albo goscie podniosa sie i wygraja, dlaczego tak sadze? Otoz druzyna CA to druzyna bezposrednia, prezentujaca charakter &quot;wszystko albo nic&quot; 4-0-4, tak wiec licze ze pojda po wygrana ale oslabienia jakie maja w obronie jak i slaba forma strzelecka, sprawią ze nadzieją sie na zabójcze kontry wyprowadzane przez gospodarzy. W przypadku jednobramkowej wygranej zwrot wiec czuje sie dobrze z tym betem. Gospodarze wiedza ze to bedzie trudny mecz, bo nadal jakosciowo CA to topowy klub, jednak warto wykorzystac ich slaba forme i pojsc za ciosem po ostatniej wygranej. Ostatni mecz w Monterrey zakonczyl sie wynikiem 2-2. Licze ze obie druzyny strzela. Goscie bo chca sie przelamac a gospodarzom udzieli sie chec postrzelania jak w ostatnim meczu pucharowym. No i obie druzyny przemeblowane jesli chodzi o defensywe.
⛔ 100
 
ramzesa 13,8K

ramzesa

Forum VIP
Dyscyplina: Piłka Nożna - Hiszpania, Primera Division
Godzina: 21:00
Spotkanie: Rayo - Valencia
Typ: Valencia
Kurs: 2,15
Bukmacher: Bet365
Analiza:
Sobota przebiegła zgodnie z planem - pod znakiem nudy.
W niedzielę mamy masę ciekawych spotkań i przede wszystkim powinny one stać na dużo wyższym piłkarsko poziomie. Wszystkie oczy powinny być zwrócone na Calderon, gdzie Atletico będzie podejmować Real Madryt. Ja jednak skuszę się o analizę innego spotkania.
Uderzam w starcie Rayo z Valencią. Tydzień temu typowałem over w meczu Rayo z Sevillą. Mecz był w samo południe, ale widocznie i samym zawodnikom atmosfera się nie udzieliła.. Słabe spotkanie przypominające momentami kopaninę. Tam o jedną bramkę lepsza okazała się Sevilla. Jutro do Vallecas zawita jednak dużo silniejszy rywal czyli Valencia. Są w formie, nowy trener zrobił dobrą robotę. Odświeżył szatnię, wyrzucił lamusów, a sam zespół nie popełnia baboli w obronie, a do tego grają ciekawą piłkę w ofensywnie.
Największy problem będzie z zestawieniem pomocy, bo za kartki pauzuje Parejo, a kontuzjowani dalej są Fuego i Oriol. Poza nimi zabraknie Piattiego (skrzydłowy) i Ricardo Costy (obrońca). Do składu wraca już Jonas i jest to dobra wiadomość. Kto wie czy nie zagra na rozegraniu. Wszystko zależy od tego jak Pizzi ustawi napastników.
Rayo w dalszym ciągu gra tak samo, tracą może mniej bramek chociaż jutrzejszy mecz może przekreślić tę tezę. Valencia może zagrać do bólu skutecznie i nie jest to typ Sevilli, która często gra na wariata - po Andaluzyjsku. Ta ekipa to naprawdę poziom europejskiej piłki i niczego im nie brakuje. Strzelili 3 bramki na CN to wiele mówi i obrazuje tym samym jaką pracę wykonał nowy trener. Teraz trzeba tylko punktować i piąć się w górę tabeli.
W ekipie Rayo zabraknie Galeano, Seby Fernandeza i Viery. Ten ostatni jest wypożyczony właśnie z Valencii, a Nietoperze zrobiły polską sztuczkę w postaci zapisu, że zawodnik na wypożyczeniu nie może zagrać przeciwko swojemu klubowi. Galeano ma problem z łąkotką i będzie pauzował od 4 do 6 tygodni. Seba z kolei niedawno dopiero wznowił treningi z zespołem.
Valencia ten mecz musi wygrać. Takimi meczami doskakuje się do czołówki, a pamiętajmy, że serbski szkoleniowiec natracił sporo punktów i Pizzi musi teraz wszystko gonić. Jak ktoś się lubi bawić w handicapy to może strzelać, ale mi to chyba nie jest dane. Po prostu wiem, że Valencia jutro wygra i nie obchodzi mnie czy będzie to 4:0 czy 1:0. Na każdej pozycji są silniejsi, są w formie, mają pomysł na grę. Argumenty są po ich stronie, gdyby mecz był na Mestalla to kursy pewnie by wynosiły 1,4, ale w starciu z Rayo to bez znaczenia, gdzie dany mecz jest toczony.
⛔ 100
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
rambo131 8,3K

rambo131

Forum VIP
Dyscyplina: Koszykówka NBA
Godzina: 3 w nocy czasu polskiego
Spotkanie: Memphis Grizzlies - Cleveland Cavaliers
Typ: Marc Gasol over 21,5 pkt + zbiórki
Kurs: 1,80
Bukmacher: Betsson
Analiza: Ciekawy pojedynek pomiędzy 9 ekipą Zachodu a 9 ekipą Wschodu. Zarówno jedni i drudzy są poza fazą PO, dlatego dzisiaj spodziewam się twardej walki i nudnego, wolnego stylu gry, ze wskazaniem na grę w obronie i total defense. Znalazłem jednak 1 ciekawy typ, mianowicie na środkowego ekipy gospodarzy Marca Gasola over 21,5 pkt + zbiórki wygląda bardzo dobrze, bo dzisiaj podkoszowi Memphis powinni wziąć ciężar gry na siebie. Gasol po kontuzji gra coraz lepiej i sądzę, że on jak i Randolph dzisiaj dostaną sporo piłek do gry. Zarówno Hawes jak i Zeller to mistrzami od obrony nie są i mój dzisiejszy typ dnia to Marc Gasol over 21,5 pkt + zbiórki, gdyż w pomalowanym powinien dzisiaj rządzić. Polecam i pozdrawiam. Rambo. Przyjemny kurs na to zdarzenie 1,80 w Betsson.
⛔ 100 // zły zapis
 
roozikk 88

roozikk

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Hiszpania
Godzina:
12:00
Spotkanie: Villareal - Betis
Typ: goście nie strzelą
Kurs: 2,00
Bukmacher:
unibet
Faworytem tego spotkania są oczywiście gospodarze. Villareal plasuje się na 5 miejscu w tabeli, ostatnio grają w kratkę, jednak grając na swoim podwórku są bardzo groźni. Co do tego typu przekonała mnie forma wyjazdowa Betisu. Grają na wyjazdach fatalnie, na 12 meczy zdobyli tylko 2pkt, a strzelili tylko 8 bramek. Fatalny bilans. O gola będzie więc bardzo trudno w meczu z drużyną która walczy o Ligę Mistrzów i nie może sobie pozwolić na wpadkę w tym meczu.
Prawdopodobne składy:
Villarreal: Asenjo - Jokić, Dorado, Musacchio, Mario, Gomez, Bruno, Pina, Trigueros, Uche, dos Santos
Betis: Adan - Juafran, N&#39;Diaye, Amaya, Didac Vila, Baptistao, Sevilla, Nono, Garcia, Cedrick, Castro
⛔ 100
 
chelmianints 432

chelmianints

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Holandia, Eredivisie
Godzina: 14:30
Spotkanie: Feyenoord Rotterdam – Ajax Amsterdam
Typ: BTS
Kurs: 1.57
Bukmacher: Bet365
Analiza:
Jak wiadomo jest to spotkanie na szczycie w Eredivisie, także na pewno będzie emocjonujące. W ostatnich 10 spotkaniach na stadionie Feynoordu, 9 razy obie ekipy strzelały gole. Do tego ogółem w 80% meczach pomiędzy tymi drużynami był BTS. Wystarczy spojrzeć na wspólne spotkania obu ekip. Wszystko przemawia, że i tym razem będzie tak samo. Typ BTS jak najbardziej do grania. Polecam!
✅ 57
 
M 165

mirohandel

Użytkownik
Dyscyplina: Pilka nożna
Psg-O Marsyllia
E.Cavani strzeli/nie strzeli
Typ: Nie strzeli
Kurs: 1,57
Witam serdecznie w nowym miesiącu oby lepszym ???? a wiec zabieramy sie do golenia buka na dzis mniej ryzykowniejszy typ bardziej do ako ja dzisiaj daje ,że Cavani nie strzeli fakt to jest napastnik,ale jak spojrzymy w statystki na ostatnie minimum 5 kolejek to dostrzeżemy ,że nie strzelil ani jednego gola nie wiem czy to obniżka formy nawet nie oglądam lig francuskiej ten typ odraz rzucil mnie sie w oczy dawniej byl szum o tym zawodniku a teraz jakos ucichlo, już bardziej dalbym,że w tym spotkaniu Lavezzi strzeli po kursie 3,00,pozdrawiam ????
⛔ 100 zły zapis
 
maite-radar 25,3K

maite-radar

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna, Turcja - TFF 2. Lig White Group
Godzina: 12:30
Spotkanie: Malatyaspor - Pendinkspor
Typ: X
Kurs: 3.0
Bukmacher: Bet365
Analiza: Jak w każdej kolejce tureckiej trzeciej klasy rozgrywkowej w niedzielę ruszamy trzydzieści minut po wybiciu południa. Wynalazłem spotkanie ekip sąsiadujących w tabeli, a jednocześnie sympatyzujących ze sobą. Bardzo podobna gra z obu stron, dlatego i podobna forma jak i liczba punktów. Goście grają naprawdę przyzwoicie, w moim mniemaniu to oni powinni być faworytem jutrzejszej konfrontacji. W razie wygranej gospodarze zrównają się punktami z ich dzisiejszymi rywalami, jednak nie liczę na to - ich forma nie jest aż tak znakomita jak przyjezdnych. Co konkretniej mam na myśli? Zacznijmy od niesłusznie faworyzowanych zawodników Yeni Malatyaspor. Ostatnio trzy remisy, i to wszystkie identyczne - o jednej bramce dla obu ekip. Goście z kolei od siedmiu spotkań niepokonani. Ba, pięć z tych spotkań wygrali. Takimi statystykami nie może pochwalić się nawet lider, Hatayspor (od czterech spotkań bez wygranej). Mało goli traconych przez Pendinkspor daje dużo do myślenia, według mnie zobaczymy w tym przypadku bezbramkowy remis.
⛔ 100
 
stanley-63 895,6K

stanley-63

Typer
Dyscyplina - Piłka nożna Niemcy / Bundesliga /
02.03.2014 / godz. 15:30
Spotkanie - Hoffenheim : Wolfsburg
Typ - czerwona kartka w meczu / Tak
Kurs - 4.00
Bukmacher - Unibet
Analiza : Pierwszy dzisiejszy mecz w Bundeslidze w ramach 23 kolejki odbędzie się na Wirsol Rhein-Neckar-Arena gdzie miejscowe Hoffenheim podejmować będzie Wolfsburg . Gospodarze zajmują 10 pozycję ich bilans to 6-8-8 i br. 46:46 , nad strefą zagrożonych mają co prawda 7 pkt przewagi ale do końca rozgrywek jeszcze trochę pozostało i pkt są jak najbardziej potrzebne , Wolfsburg natomiast jest zainteresowany grą w pucharach nawet LM do której mają parę pkt straty , po wczorajsze porażce Schalke przy dzisiejszym zwycięstwie nad Hoffenheim mogli by awansować na 4 miejsce w tabeli co zapewnia kwalifikacje do LM tak więc pojedynek w/g mnie zapowiada sporo emocji . Dlaczego czerwona kartka ? po mojej analizie znalazłem parę szczegółów że może być ! Obie ekipy spotkały się nie tak dawno bo 12.02 w ramach DFB-Pokal wtedy Wolfsburg wygrał to spotkanie 3:2 a w meczu pokazano 7 żółtych kartoników i czerwoną w konsekwencji 2 żółtych ( w 70 min Rodriguez musiał opuścić boisko ) , zaglądając do H2H to czerwone kartoniki były nie raz pokazywane kiedy grają te drużyny , sędzią dziś jest Markus Schmidt ( ze Stuttgartu ) który co prawda nie zbyt często w tym sezonie pokazuje czerwień bo dopiero 2 takie kartki w 9 meczach które sędziował zostały pokazane ale zaglądam komu ? w 5 kolejce Wolfsburg grał wyjazd z Bayer L. i przegrał to spotkanie 3:1 ale w 85 min Luiz Gustavo w konsekwencji drugiej żółtej ( pierwszą dostał w 80 min ) musiał zejść z boiska ( była to pierwsza czerwona kartka pokazana przez Markusa w tym sezonie ) . w poprzednim sezonie 12/13 pan Markus pokazał tylko 2 czerwone , a komu ? pierwsza czerwona to 6 kolejka i mecz Hoffenheim : Augsburg i 88 min bezpośrednia czerwień dla Salihovica za brutalny faul , a druga czerwona kartka to 13 kolejka i mecz Wolfsburga z Werderem tym razem w konsekwencji drugiej żółtej Schmitz ( Werder ) musiał opuścić plac gry , tak więc tylko parę czerwonych kartek a te drużyny są wśród kartkowiczów pana Markusa i w/g mnie jest szansa na czerwień ( ale to takie moje przypuszczenia )
✅ 300
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
misha12 72

misha12

Użytkownik
Dyscyplina - Piłka nożna Polska Ekstraklasa
02.03.2014 godz. 13:00
Spotkanie - Cracovia : Śląsk
Typ - 1
Kurs - 2.70
Bukmacher - betsafe
Analiza :
Dziś zespół Pasów podejmuje zajmujący 13 miejsce Śląsk.
Cracovia na wiosnę zaczęła słabo, dwie pechowe porażki : 0-2 z Zawiszą ( dominacja przez 70 minut, brak skuteczności, bramka ze stałego fragmentu gry na 0-1 i skończyło się granie Pasiaków), ostatni mecz z Wisłą 1-3 ( Cracovia walczyła ambitnie, w 2 połowie przy stanie 1-2 Piotr Brożek brat Brożka wyciągnął piłkę z linii bramkowej, poszła kontra i po zawodach). Jak na mój gust wyniki zdecydowanie gorsze od gry. Zgoda, na dzień dzisiejszy obrona krakowskiej drużyny to porażka. Brak lidera w obronie jest widoczny gołym okiem, luka po i tak kiepskim w defce Kosanoviciu nie została załatana. W spotkaniu ze Śląskiem nie będzie mógł wystąpić przesunięty ostatnio na środek obrony Damian Dąbrowski - zawieszony za kartki, wraca za to Żytko, który w moim odczuciu jest graczem dobrym ale na 1 ligę. Być może zagra dziś Mikulić świeżo pozyskany defensor z niezłym CV.
Od dłuższego czasu nie gra Budziński i Nowak, strata szczególnie tego drugiego niestety odbija się na skuteczności strzeleckiej Cracovii.
1 bramka w 2 meczach, mało.

Śląsk nie zachwyca, 1-2 z Lechem w Poznaniu, 2-3 u siebie z Ruchem, wyniki dość przeciętne jak na drużynę, która zakładała sobie w tym sezonie walkę o górną 8. Ich plany zweryfikowała gra i forma poszczególnych piłkarzy.
Po ostatnim spotkaniu z Ruchem zwolniono Staszka Levego w jego miejsce zatrudniono legendę Śląska - Tadeusza Pawłowskiego.
Czy jest to odpowiedni trener ? Nie mnie to oceniać. Może zadziała efekt nowej miotły może nie... warsztatu trenerskiego Pawłowskiego nie znam...
W każdym razie Śląskowi przyda się powiew świeżości w szatni.
Nowa miotła nowe zasady, kapitanem został Paixao w miejsce utytego Mili (kompletnie zatracił formę na boisku jak i poza nim).
W dzisiejszym meczu ma szanse zadebiutować Robert Pich; były gracz słowackiej Żiliny może okazać się ciekawym zakupem i niezłym wsparciem dla Paixao.
Drużyna ze Śląska nie będzie mogła dziś skorzystać z usług : Flavio Paixao (brak certyfikatu), Plaku, Przybylskiego, Hołoty i Kaźmierczaka (kontuzjowani).

Jak widać obie drużyny będą się dzisiaj chciały przełamać i wrócić do gry o grupę mistrzowską. Cracovia u siebie 4-1-6, najgorszy bilans u siebie ... Śląsk na wyjeździe 1-5-5, też słabo.
25.09.2013 Śląsk podejmował wtedy Cracovię u siebie i skończyło się srogą lekcją 0-3 dla drużyny przyjezdnej. Faktem jest, że od 5 minuty Śląsk grał w 10, jednakże drużyna Pasów wyglądała na tle Śląska nadspodziewanie dobrze, prostopadłe piłki wchodziły jak w masło.
Jeśli Paixao nie dostanie dziś wsparcia od swoich partnerów to nie widzę szans na wygraną Śląska, nie tym razem.
Pasy będę dziś gnieść przeciwnika,czy zgniotą? to się okaże. Jeśli nie przytafi im się jakiś błąd w defensywie to powinni to spotkanie wygrać.
W moim odczuciu przełamie się dziś Cracovia, zakłady typu over2.5 czy obie strzelą też są warte uwagi.
Ja skłaniam się dziś ku Pasom,a kurs 2.7 łykam od strzała
AW
⛔ 100 / powtórzenie
 
dejwid1973 144

dejwid1973

Użytkownik
Dyscyplina: hokej, czeska Tipsport Extraliga
Godzina 17:00
Spotkanie: Bílí Tygři Liberec - HC Vítkovice
Typ: HC Vítkovice [60&#39;]
Kurs: 2.80
Bukmacher: Bet365
Analiza: Do końca sezonu zasadniczego pozostały już tylko trzy kolejki. Goście z Ostrawy zajmują 7. pozycję i muszą liczyć na potknięcia rywali. Z kolei gospodarze są na 9. miejscu i mają 6 punktów przewagi nad jedenastą Slavią. W związku w tym meczu to raczej goście są na musiku. Po przerwie na ZOH Ślązacy rozegrali już trzy mecze: zwycięstwa nad Slavią i Hradcem i porażka w ostatniej kolejce ze Spartą. Ten ostatni mecz rozpoczął się dla ostrawian tragicznie - po 15 minutach przegrywali już 0-4. Ostatecznie jednak zdołali postraszyć prażan i skończyło się na 4-5. Tygrysy z kolei po Soczi zgarnęły komplet punktów ogrywając Pardubice u siebie 4-1 i Piratów 1-0 na wyjeździe. W meczu w Chomutowie Tygrysy strzeliły gola już w 43. sekundzie i... na tym skończyła się ich gra. Przez cały mecz to raczej gospodarze byli bliżsi wyrównania. Taki mecz z Piratami to niemal jak porażka z tą różnicą, że dostali za niego punkty. Dzisiejszy mecz rozegrany zostanie pod Ještědem co będzie atutem dla Vítkovic, którzy wciąż lepiej radzą sobie na tafli rywali. W mojej ocenie Ślązacy muszą to wygrać za 3 punkty i to zrobią, bo są zespołem o większej sile ofensywnej i aktualnie znajdują się w lepszej formie.
⛔ 100
 
louisarmstrong 1,2M

louisarmstrong

Użytkownik
Piłka Nożna Hiszpania
Mecz Villareal - Real Betis
Typ Villareal Handicap europejski -1
Kurs 10/11 1.9
Buk Williamhill
Zgadzam się z kolegą wyżej że Real Betis raczej w tym meczu nie strzeli gola , osttatnia drużyna w lidze z fatalnym bilansem zwłaszcza wyjazdowym , z marnym szansami na utrzymanie w lidze.Natomiast Villareal w gazie i z szansami na gre w pucharach , ja myślę że w tym meczu Villareal zaaplikuje kilka bramek , co najmniej dwie , kilka firm bukmacherskich na przykład Betfair nie oferuje handi -1 na Villareal więc cos jest na rzeczy , a do tego kurs od wczoraj polaeciał więc ja wchodzę .pow wszystkim:)
⛔ 100
 
lukkaz 577

lukkaz

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka NożnaPuchar Ligi Angielskiej 2013/2014
Spotkanie: Manchester City - Sunderland
Typ: Wygrana Manchesteru City + Powyżej 2,5
Kurs: 1,77
Buk: Betsson
Data i godzina: 02.02.14 15:00

W niedziele o godz. 15:00 na Wemblay zostanie rozegrany finał Pucharu Ligi Angielskiej pomiędzy Manchesterem City a Sunderlandem.

Co brać pod uwagę przy typowaniu tego meczu? Logikę, osłabienia, formę? Pojedynki Manchesteru City i Sunderlandu to mecze wymykające się prawom logiki, łamiące przemyślenia wielu typerów – to mecze nieobliczane i nieprzewidywalne. Cztery porażki pod rząd po 0:1 na Stadium of Light to koszmar jaki gnębi do tej pory mnie oraz kibiców Manchesteru City na całym świecie. Dzięki Bogu dzisiejsze spotkanie nie odbędzie się na tym przeklętym stadionie. Warto więc pochylić się nad historią występów obu klubów w tych rozgrywkach.

Sunderland raz grał w finale tych rozgrywek – było to w 1985 roku kiedy to Czarne Koty przegrały przed stutysięczną publicznością z Norwich 0:1.

Manchester City grał trzykrotnie w finale Pucharu Ligi. W historycznym sezonie 1969/1970 Obywatele pokonali West Bromwich Albion po dogrywce 2:1. Mimo iż to WBA zdobyło pierwsze bramkę (w piątej minucie do siatki Corrigana trafił Jeff Astle), Obywatele zdołali wyrównać dzięki bramce Mike Doyle’a zdobytej w doliczonym czasie gry. W dogrywce gola na wagę tytułu zdobył Glen Pardoe. Miesiąc po tym tryumfie City zdobyło Puchar Zdobywców Pucharów pokonując w finale Górnik Zabrze. W sezonie 73/74 City przegrało tytuł ulegając po zaciętej walce Wolverhampton 1:2. Dwa lata później City rozegrało kolejny finał – tym razem znów zwycięski, pokonując 2:1 Newcastle United.

Historia nie gra, ale w przypadku starcia „starych wrogów” może odgrywać ona ogromne znaczenie. Ważna będzie również forma obu ekip. Sunderland przegrał dwa ostatnie ligowy mecze z Arsenalem aż 1:4 oraz Hull 0:2. W Pucharze Anglii Czarne Koty zdołały awansować po zwycięstwie 1:0 nad Southamptonem. Manchester City wygrał ostatni mecz ligowy ze Stoke 1:0, w ubiegły wtorek przegrał po heroicznej walce w dziesięciu z sędziami oraz piłkarzami Barcelony 0:2, natomiast w Pucharze Anglii ekipa Pellegriniego pokonała Chelsea 2:0.

W finale w zespole City nie zagrają Nastasić (obrońca, 13/0), Jovetić (napastnik,7/1) oraz Aguero (napastnik, 17/15). W zespole Sunderlandu zabraknie Stevena Fletchera (napastnik, 19/3) oraz Westwood (bramkarz, 10/0).

Dramat na Wemblay zakończył erę Manciniego w klubie oraz był ciosem, z którego Boys in Blue nie potrafili się podnieść. Po roku znów na Wemblay, z najgorszym możliwym rywalem, bez Sergio Aguero, po wielkiej niesprawiedliwości, złodziejstwie i skandalu jaki zafundowała nam UEFA z miniony wtorek (brak faulu na Navasie pociągnął za sobą konsekwencje wypaczające cały dwumecz) Manchester City stoczy co najmniej dziewięćdziesięciominutową walkę o pierwszy od miesięcy puchar, o podniesienie się z kolan, o przełamanie fatum, o lepsze jutro dla błękitnej jedenastki. Jestem przekonany, że finał Pucharu Ligi Angielskiej zakończy się fanatycznie dla piłkarzy MCFC oraz kibiców Obywateli, rozpoczynając wielka erę Manuela Pellegrieniego w Manchesterze City oraz angielskim i światowym futbolu.
✅ 77
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
P 2

przemek123123

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna - Hiszpania, La liga
Godzina: 19:00
Spotkanie: Sevilla - Real Sociedad
Typ: DNB 2
Kurs: 3.0
Bukmacher: bet 365
Analiza: Rozpocznę analizę od drużyny gospodarzy, po pierwsze braki kadrowe: zawieszony za kartki jest Iborra(17/1), z powodu kontuzji nie zagra Pareja(16/0)oraz Mbia(12/1). Po drugie w ostatnich 5 meczach zgarnięte tylko 4 pkt w ostatniej kolejne jedyne 1 :0 ze słabym Vallecano. Bilans meczy u siebie 5-3-4 także nie wygląda imponująco. Po drugiej stronie staną piłkarze Realu Sociedad, opromienieni wygraną 3:1 z Barceloną, co na pewno ich morale wywindowało na wysoki poziom. Czas na garść statystyk, w ostatnich 5 meczach gracze Sociedad zdobyli 10pkt, raz remisując i raz przegrywając z Athletico Madryt. Zajmują ostatnie 6 miejsce dające europejskie puchary, także trzeba tego bronić. Kolejnym atutem jest Griezmann, aktualnie trzeci strzelec Primera Division. H2h także na korzyść Sociedad.
⛔ 100
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom