>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Typy Dnia - 02.03.2014 (niedziela)

Status
Zamknięty.
maer 255,9K

maer

Typer A-League
Tutaj podajemy typy
na niedziele - 2. Marca

Typy podajemy według wzoru:

Dyscyplina: Piłka Nożna - Australia, A-League
Godzina:
22:00
Spotkanie: Adelaide - Sydney
Typ: over 2.5
Kurs: 1.80
Bukmacher:
Analiza:
Prosimy o pisanie normalnych analiz (brak pogrubienia, kursyw, podkreśleń, kolorów, dziwnych czcionek oraz rozciągania). Takie posty będą karane żółtymi kartkami. Oczywiście możecie zaznaczyć tymi sposobami najważniejsze informacje, ale nie całą analizę.
Każdy typ nie podany według tego wzoru nie będzie sprawdzany i rozliczany, user otrzymuje automatycznie ⛔100
Proszę kopiować format podawania typów i bezwzględnie się do tego stosować. Mają być wyraźnie zapisane wyróżniki takie jak Dyscyplina, Godzina, Spotkanie, Typ, Kurs, Bukmacher i Analiza.
Mile widziany bezpośredni link do danego meczu np z oddsportal.com albo livescore.pl Przyśpieszy to podliczanie.

Jeśli nie przeczytałeś jeszcze regulaminu, zrób to jak najszybciej KLIKAJĄC TUTAJ :!:

Pamiętaj, że otrzymujesz karne ⛔ 100 za:
- powtórzenie typu
- nieregulaminowy bukmacher
- zawyżenie/zaniżenie kursu
- brak godziny (baseball)
- podanie typu po czasie
- zły zapis
- trzecią i kolejną kiepską analizę w danym miesiącu

▶ Przed zatwierdzeniem posta z analizą, przeczytaj ją jeszcze raz lub daj na podgląd posta.

▶ W przypadku przeniesienia Twojej analizy do działu &quot;kiepskie analizy&quot; nie możesz już podać nowego typu.


▶ Jeżeli podczas podawania typu popełniłeś błąd i chcesz go poprawić zgłoś to w ODPOWIEDNIM TEMACIE
-&gt;&gt;&gt; KLIK podając LINK do swojego posta. Zabrania się także komentowania innych analiz w temacie konkursowym. Od tego macie odpowiedni temat lub PW. Niestosowanie się do tego polecenia będzie karane żółtymi kartkami! :zoltakartka:

▶ Zachęcamy także do pisania analiz w działach tematycznych :smile:

▶ W przypadku plagiatu zostajesz wykluczony z konkursu, ukarany czerwoną kartką oraz miesięcznym banem. Bawimy się Fair Play!
 
maer 255,9K

maer

Typer A-League
Dyscyplina: Piłka nożna - Holandia ( Eredivisie )
Spotkanie: FC Groningen - Cambuur Leeuwarden
Typ: 1
Kurs: 2.00
Data: 02.03.2014
Godz: 14.30
Bukmacher: WilliamHill
Analiza:
Zapraszam bardzo serdecznie na dwudziesta szósta kolejkę holenderskiej Eredivisie.
W mieście Groningen liczącym ponad sto osiemdziesiąt trzy tysiące mieszkańców na Euroborg mogącym pomieścić dwadzieścia tysięcy widzów odbędzie się spotkanie pomiędzy miejscowym Football Club Groningen a w gości przyjedzie drużyną z miasta Leeuwarden liczącego ponad dziewięćdziesiąt tysięcy mieszkańców a mianowicie Betaald Voetbal Organisatie Cambuur Leeuwarden.
FC Groningen rozegrał w tym sezonie ligowym dwadzieścia pięć spotkań w których zdobył trzydzieści dwa punkty po ośmiu zwycięstwach, ośmiu remisach oraz dziewięciu porażkach i zajmuje obecnie dziewiąte miejsce w tabeli ligowej z bilansem bramkowym na poziomie czterdzieści jeden strzelonych oraz czterdzieści dwa stracone gole.
Cambuur Leeuwarden zdobył w tym sezonie ligowym dwadzieścia dziewięć oczek w swoich dwudziestu pięciu meczach po ośmiu zwycięstwach, pięciu remisach oraz dwunastu porażkach i plasuje się obecnie na dwunastej pozycji w holenderskiej Eredivisie z bilansem dwadzieścia osiem goli strzelonych oraz trzydzieści cztery stracone bramki.
Gospodarze u siebie zagrali w tym sezonie ligowym dwanaście meczy i zdobyli w nich dwadzieścia dwa oczka po sześciu wygranych, czterech remisach oraz dwóch porażkach, bilans bramek na swoim Euroborg 22-14.
Goście zdobyli cztery punkty w swoich dwunastu wyjazdowych spotkaniach w tym sezonie ligowym po czterech remisach oraz ośmiu przegranych, bilans bramek w delegacjach 6-22.
Jest to ogólnie pierwszy mecz pomiędzy tymi rywalami na Euroborg w Groningen i w tabeli obie drużyny dzieli tylko trzy punkty gdzie gospodarze są bliżej Play Off a goście strefy spadkowej lecz mój tym w tym spotkaniu to wygrana FC Groningen które u siebie gra gra nieźle i potrafiło tez zremisować z bardzo na wyjazdach Twente i do tego maja cel w postaci awansu do Play Off i żeby to osiągnąć to u siebie muszą wygrywać mecze a Cambuur Leeuwarden jest drużyną dobrze grającą u siebie która na wyjazdach traci bardzo dużo ze swojego potencjału oraz dużo bramek i moim zdaniem trzy punkty w tym meczu zostaną w Groningen na dwudziestotysięcznym Euroborg.
⛔ 100
 
aka-shakal 16,7K

aka-shakal

Użytkownik
Dyscyplina: ⚽ Piłka Nożna - La Liga, Primera Division, Liga Hiszpańska
Godzina:
17:00
Spotkanie:
Atl. Madrid - Real Madrid
Typ: Real DNB
Kurs: 1.50
Bukmacher: Bet365
Analiza:

Jak gra Atletico Madryt chyba każdy fan futbolu widzi. Porażka w dwumeczu z Realem Madryt aż 5:0 z okazji rozgrywek Copa del Rey. 3:0 na wyjeździe z Osasuną do przerwy, 2:0 z okupującą dolną lokatę tabeli 2:0 Almerią to bardzo słabe wyniki.
Tak jak już pisałem przy okazji meczu pucharowego, Diego Simeone zapomniał zatankować zespołu. Zawodnicy są wypaleni, ktoś powie, że wygrali na wyjeździe 0:1 z AC Milanem. Tylko szkoda, że to drużyna z Włoch była dominującym zespołem, większość meczu cisnęli Hiszpanów, mieli swoje groźne akcje, strzały, poprzeczki czy słupki, równie dobrze Milan mógł ten mecz wygrać.
Real Madryt się rozkręcił do bólu, są groźni czy to w ataku czy to w obronie. Myślę, że nie ma sensu więcej pisać o &quot;Galaktycznych&quot;. 1:6 z Schalke na wyjeździe mówi samo za siebie. H2H jasno pokazuje, że Real Madryt na Vincente Calderon punktuje komplet dość często.
Mecz zapewne będzie obfitował w dużą ilość fauli, prowokacji, ale warto dodać, że pół podstawowego składu Atletico Madryt jest zagrożony pauzą za żółte kartki.
0/zwrot
 
czarny-kotek 36

czarny-kotek

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Polska,Ekstraklasa
Godzina: 13:00
Spotkanie: Cracovia - Śląsk Wrocław
Typ: 1
Kurs: 2,7
Bukmacher: Unibet

Analiza: W wiosennej rundzie Ekstraklasy krakowianie jak dotychczas spisywali się słabo. Po porażce z Zawiszą Bydgoszcz (0:2) i ostatniej przegranej w derbach Krakowa z Wisłą (1:3) ten mecz może stanowić doskonałą okazję, żeby znowu odbić się od dna. Tym bardziej, że zajmujący obecnie 13 pozycję w najwyższej polskiej lidze Śląsk również nie notuje ostatnio najlepszej passy i pozostaje mu już w tym sezonie wyłącznie walka o utrzymanie w najwyższej klasie rozgrywkowej. Tak poza tym zespół z Wrocławia nie zwyciężył już od 10 spotkań i ostatni raz dokonał tej 3.11 w wyjazdowym meczu z Lechią Gdańsk (2:1). Cracovia natomiast wciąż liczy się w walce o górną połowę tabeli , a różnica dzieląca ją od znajdujących się tam zespołów jest zaledwie minimalna i plasuje się w granicach 1-2 punktów. Ta strata jest do odrobienia, a uważam, że atut własnego stadionu w tym meczu oraz chęć rewanżu po przegranych ostatnio derbach Krakowa z Wisłą z całą pewnością mogą znacząco przyczynić się do wymarzonego zwycięstwa w tym spotkaniu.
⛔ 100
 
stanleylevy 1,4K

stanleylevy

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Primera Division
Godzina: 17:00
Spotkanie: Atletico M - Real M
Typ: 2 + U4,5
Kurs: 2,65
Bukmacher: gamebookers
Analiza:
Derby Madrytu w ramach 26 kolejki Primera Division. Atletico podejmuje na Vicente Calderon Real Madryt. Atletico można nazwać rewelacją sezonu w Hiszpanii. Do niedawna nawet było liderem, później zamieniło się miejscami z Barceloną, a teraz z Realem. Wszystkie trzy ekipy dzielą tylko 3 punkty, a już czwarte Bilbao ma strate dziesięciu do podium. Jak można scharakteryzować grę Atletico? Dwojako. Pierwsza część sezonu byla znakomita, gdzie brylował Diego Costa. W lutym Atletico spuściło z tonu i przegrało już cztery mecze - wszystkie do zera (w tym potyczkę w Copa Del Rey z Realem własnie 0:2 i 0:3). Oba wyniki jak widać były to wyniki do zera i Real je wygrywał. Dziś trzymam kciuki za podtrzymanie trendu, a na pewno argumenty za tym stojące są logiczne. Real jest w niesamowitej formie od początku roku. Zdarzyła im się tylko jedna wpadka - mianowicie remis z Bilbao drugiego lutego (1:1). Poza tym wszystkie mecze wygrali tracąc w nich tylko 4 bramki! Real stracił 24 bramki w 25 meczach (mniej niż bramka na mecz) strzelając 71 - czyli około trzech. W sumie jest to standardowy poziom jak na ligowy &quot;top&quot;. Atletico za to jest najlepszą drużyną domową (11 zwycięstw na 13 meczów, 0 porażek i tylko 7 straconych bramek). Ostatnio Real rozgromił w Lidze Mistrzów Schalke (6:1), a już Atletico dostało baty od przeciętnej Osasuny 0:3. Że to mecz wyjazdowy to mam nadzieje na bardziej zacięte spotkanie, choć forma tridente z Madrytu (Ronaldo, Bale, Benzema) może przeszkodzić w osiągnięciu niskiego rezultatu. Mecze bezpośrednie? Passę 10 zwycięstw z rzędu Real przerwał w w 2013 roku, kiedy dwukrotnie przegrał z Atleico i w lidze i finale CDR. W tym roku już dwukrotnie wygrywał i jakoś trudno sobie wyobrazić inny wynik w tym spotkaniu niż zwycięstwo Realu. Typuje 1:2/1:3 po stronie przyjezdnych po golach Ronaldo i pewnie asyście(ach) Bale&#39;a.
⛔ 100
 
peelen 9

peelen

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Włochy, Serie A
Godzina: 15:00
Spotkanie: US Sassuolo Calcio - AC Parma
Typ: 2
Kurs: 2,10
Bukmacher: Unibet
Analiza: Mój typ opieram w głównej mierze na statystykach, ale też na obserwowaniu ostatnich meczy Parmy, która radzi sobie na boisku całkiem zgrabnie. Drużyna Sassuolo zamyka obecnie tabele z 17 punktami (4-5-16). Co ciekawe drużyna ta gra gorzej u siebie niż na wyjazdach. Grając u siebie stracili najwięcej bramek z całej ligi (27 bramek w 12 meczach). Tak więc atut własnego boiska, jest dla nich przekleństem... AC Parma nie odniosła porażki od 14 kolejek w Serie A i pnie się w górę walcząc o udziały w przyszłorocznych europejskich pucharach. Goście strzelają na wyjazdach dużo bramek (19 bramek na 11 meczy) i zajmują 8 miejsce pod tym względem w całej lidze mimo iż mają przynajmniej o jeden mecz wyjazdowy mniej od wszystkich drużyn wyprzedzających ją w tej klasyfikacji. Moim zdaniem drużyna Sassuolo, może się już powoli przygotowywać do kolejnego sezonu, tym razem w Serie B... Dodam do tego, że braki kadrowe gospodarzy utwierdzają mnie tylko w tym, że mój typ wygrywa jutro bez problemu, w jutrzejszym meczu nie zobaczymy prawdopodobnie Terranovy, Alexe, Acerbiego, Masucciego i Manfrediniego. Goście przyjadą bez Munariego i Corica, ale nawet bez tych graczy powinni gładko wygrać. Gospodarze pojedynku nie radzą sobie na własnym boisku co znakomicie wykorzystają jutro goście, pozostając niepokonanymi od 15 ligowych meczy. Nie widzę tutaj innej opcji, niż wygrana Parmy, goni ona górę tabeli a jutrzejszy mecz to dla nich znakomita okazja na powiększenie swojego dorobku punktowego o kolejne 3 punkty.
✅ 110
 
michaal-110321 34

michaal-110321

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna
Spotkanie: Zagłębie Lubin – Zawisza Bydgoszcz
Typ:
3way handicap 0-1 Zagłębie
Kurs:
4,40
Bukmacher: Unibet


Analiza:

W niedzielę kolejny dzień zmagań w naszej rodzimej Ekstraklasie. Z tego dnia wybrałem mecz Zagłębia Lubin z Zawiszą Bydgoszcz. Upatruję tutaj faworyta w ekipie gospodarzy i to zdecydowanie. Lubinianie maja doskonały początek sezonu ich gra jest jest poukładana i nic nie przypomina gry z jesieni - trzon zespołu został zachowany. Celem Zagłębia na ten sezon jest bezpieczne utrzymanie się. Gdyby nie fatalna jesień, z pewnością Lubianie graliby o strefę mistrzowską. W Bydzi nadal nerwowa sytuacja. Moim zdaniem Zagłębie spokojnie może pokusić się o zwycięstwo nawet 2-bramkowe, biorąc pod uwagę porażkę Zawiszy 0-3 z Lechią ( początek „lotu” w dół tabeli???)… W meczu na jesień Zawisza win 2-0, ale Zagłębie wtedy grało fatalną padakę!! Zagłębie dziś jest zupełnie odmienne tej od jesieni 2013r, stawiam na co najmniej 2 bramkową przewagę Lubina!! Spokojnie jeszcze można zagrać 1 DNB za 1.60
⛔ 100 zły zapis
 
fabianekmis 18

fabianekmis

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna
Godzina: 17.30
Spotkanie: Aston Villa - Norwich
Typ: 1
Kurs: 2.15
Bukmacher: Expekt
Analiza: Wczoraj się wkręcałem pierwszym typem w konkursie i niestety nie wyszło morze dzisiaj będzie lepiej (nie mówić ) hehe ale na poważnie wybieram dzisiaj Aston ville a wiec Aston Villa nadal nie może ustabilizować formy problemem jest seria czterech spotkań bez wygranej ostatnim razem wygrała u siebie w pamiętnym meczu derbowym z WBA, Po tym spotkaniu Villa trzy razy przegrywała i raz remisowała.Norwich jest w podobnym położeniu Od kilkunastu kolejek na zapleczu tez nie za wesoło trwa tam debata czy Chris Hughton jest odpowiednim trenerem do tego by utrzymać klub W Newcastle Trener też na wylocie a Kanarki wygrywają decydujące spotkanie ale ja myślę ze gospodarze muszą w końcu coś wygrać tu maja okazje ostatnie 5 spotkań na wyjeździe norwich zanotowało 4 porażki i jeden dawno temu remis w trzech spotkaniach nawet nie strzelili bramki czyli też nie wesoło wiec myślę ze stadion i kibice będą 12 zawodnikiem bo musi coś ruszyć ;)Norwich ma problemy z kontuzjami kilku podstawowych zawodników trener powiada jest to bardzo ważny mecz dla Aston Villi więc gram 1 .;)
✅ 115
 
peterkovic 150

peterkovic

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna, Premier League
Godzina: 17:30
Spotkanie: Aston Villa - Norwich City
Typ: OVER 2.5
Kurs: 2.20
Bukmacher: Betclic
Analiza:
Obie drużyny w dość słabych formach, obie na ostatnie 5 spotkań wygrały tylko po jednym meczu. Aston Villa strzeliła w tych spotkaniach 5 bramek, z czego 4 u siebie na boisku końcem stycznia. U Norwich ten bilans jest jeszcze gorszy, bo na 5 spotkań bramek strzelonych mają zaledwie 2. Ostatnie spotkania drużyn to 0:1, 1:2, 1:4, 1:1 oraz 2:0.
Aston Villa zajmuje obecnie 13 miejsce w tabeli, natomiast Norwich jest tuż za nimi na 14 pozycji, z taką samą ilością punktów. Jednak to Norwich ma gorszy bilans bramkowy. Od pozycji zagrożonych spadkiem dzieli obie drużyny zaledwie 4 punkty, wiec dla każdej z ekip jest to bardzo ważny mecz, niemal za 6 punktów.
Aston Villa potrafiła strzelić u siebie 4 bramki West Brom, oraz na wyjeździe strzelic evertonowi. Było to już dawno, bo miesiąc temu! Czas coś postrzelać, a zespół Norwich wydaje się być do tego dobrym kandydatem. Ci drudzy natomiast ostatnio wygrali u siebie z Tottenhamem. Nie wiem, czy to Koguty zlekcoważyli przeciwnika, czy wraca forma Norwich. Sporo sytuacji bramkowych po stronie Norwich, więc jest szansa na dobrą formę.
Wydaje mi się, że te czynniki wpłyną na powodzenie mojego typu. Już nie raz &quot;przejechałem&quot; się na typach, że obie drużyny w słabej formie to i bramek mało, często zdarza się na odwrót. Liczę ponownie na takie rozstrzygnięcia i na min 3 bramki w tym meczu.
✅ 120
 
gujon301 951

gujon301

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna Ekstraklasa
Godzina: 15:30
Spotkanie: Zagłębie Lubin-Zawisza Bydgoszcz
Typ: Oba zespoły strzelą gola / TAK
Kurs: 2.04
Bukmacher: Unibet
Analiza: Kurs na to,że oba zespoły strzelą jutro bramkę jest dość wysoki. Wiem że Zawisza zaprezentował się w ostatnim meczu katastrofalnie, ale bez przesady....to w dalszym ciągu bardzo niebezpieczny zespół z dużym potencjałem ofensywnym. Patrząc na składy obu zespołów w moim odczuciu mozna spodziewać się w tym spotkaniu bramek....bo z jednej strony dość niebezpieczny w polu karnym Vasconscelos z Masłowskim na skrzydłach szybki Carlos z Wójcickim i z drugiej strony zawsze niebezpieczny Piech, powracający do wysokiej formy Abwo czy szybki Błąd. Tak ofensywna mieszanka wybuchowa musi przynieść w Lubinie parę bramek.Tym bardziej,że defensywy obu ekip popełniają wiele błędów.
Wbrew pozorom w tym spotkaniu trudno wskazać faworyta....niby po ostatnich wynikach można by rzec że faworytem powinno być Zagłębie.....ale patrząc chłodno na potencjał kadrowy obu zespołów to już tego taki pewny nie jestem....
Dla mnie najpewniejszym typem w tym meczu jest to ,że oba zespoły coś strzelą....Kurs w moim odczuciu do tego zachęca...polecam
Do treningów z drużyną wrócił Goulon. Nie wiadomo czy w meczu zagra Andre Micael, który zmaga się z kontuzją mięśniowym
Jedynym zawodnikiem Zagłębia, który nie będzie mógł zagrać jest Cotra, który pauzuje za żółte kartki.
✅ 104
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
S 7

skejcior

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna,HISZPANIA: Segunda Division B - Grupa 2
Godzina: 12;00
Spotkanie: Leganes - Huesca
Typ: 1
Kurs: 2.05
Bukmacher: Unibet
Analiza: Serdecznie zapraszam na 28 kolejkę Segunda Division B grupa 2. O godzinie 12;00 rozpocznie się spotkanie pomiędzy liderem Leganes a 9 drużyną Huesca. Drużyna Leganes w tym sezonie spisuje się bardzo dobrze 15 zwycięstw 6 remisów i 6 porażek, bilans bramkowy 39;20. Ostatnie 5 meczy to seria zwycięstw Leganes. Kolejnym aspektem który potwierdzi mój typ jest fakt, że Gospodarze fantastycznie grają na własnym stadionie na 13 meczy bilans 11-1-1 a bilans bramkowy 23;4. Natomiast drużyna gości w 27 meczach bilans 12-7-8. Bilans bramkowy (36;31). Leganes, aby utrzymać fotel lidera musi wygrać, gdyż ma tylko pkt przewagi nad drugą drużyna w tabeli
✅ 105
 
Otrzymane punkty reputacji: +7
lotnik1991 221

lotnik1991

Użytkownik
Dyscyplina:Tenis ATP Acapulco
Godzina: 04:00
Mecz: G.Dimitrov-K.Anderson
Typ: 2
Kurs: 2,50
Bukmacher: Expekt
Analiza: Według Bukmacherów i pewnie niektórych typerów murowanym faworytem jest młody perspektywiczny Bułgar który zajmuje 22 miejsce w rankingu najlepszych tenisistów i ograł w poprzednich rundach fantastycznie grającego do tej pory Ernesta Gulbisa i w półfinale gwiazdę brytyjskiego tenisa Andy Murrraya który ostatnio nie blyszczał formą męczył mecze i nie jest niespodzianką że Grigor go ograł. Ale przeciw temu młodzieniaszkowi stanie 21 rakieta świata reprezentant RPA Kevin Anderson którego miałem okzję oglądać w ostatnich meczach i jestem pod wrażeniem jego formy , przestrzegałem w mojej analizie z meczu T.Bellucci-M.Klizan że wole odpuścić ten mecz bo szła duża masówka na Ukrainca Dolgolopolova i tak też się stało Kevin ograł będącego ostatnio w świetnej formie Dolgolopova i zameldował się w finale. Kevin w meczu z ukraincem zaserwował aż 19 asów serwisowych a 1-wsze podanie miał na procencie 86 % a jego gra z głębi kortu mimo takich warunków fizycznych wyglądała wręcz wyśmienicie. Sądzę że serwis będzie tu odgrywał dużą role i wymiany z głębi kortu w których Anderson prezentuje wyśmienicie.Reasumując uważam że Bułgar przegra z wręcz fantastycznie dysponowanym Andersonem szacun dla Grigora za to że doszedł aż tak daleko ale ten chyba najszybszy kort twardy umiejscowiony Acapulco da zwycięstwo Kevinowi Andersonowi. Powodzenia ????
⛔ 100
 
S 30

snorlax

Użytkownik
Dyscyplina: Koszykówka - NBA
Godzina: 1:30
Spotkanie:
Philadelphia 76ers - Washington Wizards
Typ: Philadephia
Kurs: 6,75
Bukmacher: Bet365
Analiza:
2 marca o godzinie 1:30 w hali Wells Fargo Center zmierzą się ze sobą Philadephia 76ers oraz Washington Wizards. Wiedźmy w ostatnim meczu grały trzy dogrywki co na pewno nie przemawia za nimi. Sam Gortat spędził na parkiecie 50 minut. Drużynie z Filadelfi powinno bardzo zależeć na zwycięstwie, gdyż od dawien dawna ich kibice nie mogli świętować zwycięstwa we własnej hali. Warto też zobaczyć na h2h, które przemawia za siedemdziesiątkami szóstkami oraz ich Wiedźmy grają falami.
⛔ 100
 
niewiemnajaki 158,3K

niewiemnajaki

Znawca - NBA
Dyscyplina: Soccer » Mexico » Primera Division
Godzina: 0:00
Spotkanie: Cruz Azul - Toluca
Typ: 1
Kurs: 1.96
Bukmacher: PinnacleSports

Najbardziej ciekawy mecz tej kolejki, jak to się mówi mecz na szczycie. Mimo to, że nie lubię obstawiać takich meczy skuszę się na gospodarzy. Obie drużyny będą oczywiście strasznie zmotywowane, jeżeli Cruz Azul wygra to będzie miało przewagę 6 punktów do najbliższej drużyny w tabeli, którą nadal będzie Toluca. Natomiast jeżeli Toluca wygra to dogoni punktowo Cruz Azul. Obie drużyny są do bólu skuteczne, ale także bardzo dobrze grają w defensywie, szczególnie Cruz Azul, które strzeliło najwięcej oraz straciło najmniej goli w tym sezonie. Co by nie było trudno bardziej porównać te drużyny, obie mają serie meczów bez porażki (Cruz Azul zdecydowanie większą, 9 meczy, natomiast Toluca zaledwie 3), obie drużyny grają bardzo dobrze, wysoka forma i wygra ta drużyna, która popełni mniej błędów i według mnie warto będzie poświęcić swoją noc na ten mecz.
✅ 96
 
Otrzymane punkty reputacji: +7
maniek81 354K

maniek81

Moderator
Członek Załogi
Dyscyplina: Skoki narciarskie - HS130 Lahti
Godzina: 12:30 (konkurs o 14:00)
Spotkanie: Severin Freund - Kamil Stoch
Typ: Severin Freund
Kurs: 1.55
Bukmacher: Betsson
Analiza: Jutro kolejny konkurs indywidualny PŚ. Wybrałem tę parę ze względu na formę obu zawodników. Kamil po igrzyskach notuje lekki spadek formy, zresztą jak cała nasza reprezentacja. Nie twierdzę, że Kamil skacze źle, ale nie walka o najwyższe lokaty przychodzi mu znacznie ciężej niż w Sochi. Z kolei Severin jest na zupełnie innym biegunie. W Sochi pech na skoczni normalnej przez upadek przy lądowaniu. Na dużej skoczni miał ogromną szansę na medal, ale nie wytrzymał presji. Za to w cyklu skandynawskim spisuje się wyśmienicie. W zasadzie robi co chce, wygrywa serię po serii z dużą przewagą. Zwyciężył w Falun, Lahti, dzisiaj także skakał najdalej w drużynowce. Nie widzę więc innej opcji jak kolejny konkurs, gdzie Niemiec będzie walczył o zwycięstwo. Kamilowi z kolei brakuje chyba świeżości, więc jutro nie da rady Niemcowi.
⛔ 100
 
steve 55

steve

Użytkownik
Dyscyplina: Koszykówka, NBA
Godzina: 04:30
Spotkanie: LA Clippers-New Orleans Pelicans
Typ: Clippers poniżej 112
Kurs: 1.89
Bukmacher: Betsson
Analiza:
Jak zobaczyłem linię na ilość punktów Clipps wydawała mi się ona niska, bo ostatnio zdarzało im się rzucać srogo ponad 112. Kluczowy jednak tu jest brak Jamala Crawforda, który ostatnio zalicza kapitalne występy. Bez niego zespół z LA traci bardzo, bardzo dużo w ofensywie czego dowodem niech będzie ostatni mecz z Rockets. Zdawałoby się, że w meczu dwóch tak ofensywnych drużyn pokrycie overa będzie formalnością, ostateczny jednak wynik 101:93 jest stosunkowo niziutkim wynikiem. Crawford miał także ogromny udział w zwycięstwach z OKC, w porażkach z Grizzlies i Spurs, a tydzień temu także w wygranej z Pelicans właśnie. Niby zdobyli wtedy 123 punkty, ale nasz dzisiejszy wielki nieobecny rzucił wtedy 24 oczka z czego 7 trafień było zza łuku i był najlepiej punktującym w swoim zespole. Nie twierdzę, że nie będzie dzisiaj komu rzucać, bo oprócz liderów są Barnes czy Collison, myślę jednak, że jeśli Pelicans się dzisiaj nie podłożą czy coś w tym rodzaju, to Clippers zakręcą się około 100-110 i linii nie pokryją.
✅ 89
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
baku193 5,7K

baku193

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Argentyna
Godzina: 00:10
Spotkanie: Argentinos Juniors-Arsenal Sarandi
Typ: 1/1
Kurs: 5.25
Bukmacher: Bet365
Analiza: Na jutro wybrałem spotkanie ligi argentyńskiej , które rozpocznie się 10 minut po północy, pomiedzy ekipami Argentinos Juniors, oraz Arsenal Sarandi, Ci pierwsi w te chwili zajmują dopiero 18 miejsce w ligowej klasyfikacji i mają na koncie 4 punkty, Goscie natomiast maja 6 zdobytych punktów i 10 pozycję w ligowej klasyfikacji, Faworytem dla bukmacherów do wygrania tego spotkania jest druzyna goście,ale gdy patrzymy jaki rezultat bramkowy ma druzyna gości po rozegraniu zaledwie 4 meczy można stwierdzić że to spotkanie też będzie otwarte i może wpaść w nim sporo bramek, gospodarze źle zaczęli ten sezon , ale teraz może być juz tylko lepiej co gospodarze postarają się udowodnić w tym jutrzejszym spotkaniu przed własną publicznością, Ja postanowiłem zagrać na wygrania zespołu gospodarzy do przerwy jak i na koniec spotkania. Argentyńska liga jest bardzo trudna do stawiania , tym bardziej jeśli jest to początek tej ligi jak to ma miejsce w tej sytuacji, ja jednak uważam że mój typ ma spore szanse powodzenia , jesli tylko gospodarze dobrze wejdą w to spotkanie.
✅ 400
 
Otrzymane punkty reputacji: +8
gangren7 2

gangren7

Użytkownik
Dyscyplina : Pilka nozna - Włochy (Serie A)
Godzina: 15:00
Spotkanie: Sassuolo - Parma
Typ:2 (-1.5 handicap azjatycki)
Kurs: 3.9
Bukmacher: bet365
Analiza:
Sassuolo na własnym terenie spisuje sie wrecz żenująco natomiast Parma walczy o europejskie puchary. Sądzę, że goście są w stanie wygrać ten mecz różnicą dwóch bramek. Gospodarze u siebie są bardzo gościnni i zarazem równo goleni przez rywali. Nie ukrywam że również kurs bardzo zachęcił mnie do zagrania!
KIEPSKA ANALIZA
 
M 6

mentosix

Użytkownik
Dyscyplina: Hokej NHL
Godzina: 1:00
Spotkanie:
Montreal Canadies - Toronto Maple Leafs
Typ: 1
Kurs: 2,29
Bukmacher: Bet365
Analiza:
Na najbliższą noc wybrałem mecz ligi NHL pomiędzy pomiędzy Montreal Canadies a Toronto Maple Leafs. Według mnie zwycięstwo odniesie drużyna gospodarzy, warto zaznaczyć, że ma ona najlepszy bilans pięciu ostatnich meczy w swojej konferencji. Ostatnio udało im się wygrać na wyjeździe po rzutach karnych z Pingwinami, którzy przodują w konferencji, natomiast drużyna z Montrealu swój ostatni mecz przegrała z Islandersami, którzy trzeci od końca w konferencji. Montreal jest w dodatku drużyna która słabo gra na wyjazdach bo zajmuje w tym rankingu dopiero 12 miejsce. Umiejętności drużyn są na podobnym poziomie, jednak formą gospodarze wyraźnie górują nad swoimi rywalami , z czego wynika mój typ.
⛔ 100 // OT czy 60&#39; ?
 
M 55

mypy79

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna – Turcja, Superliga.
Godzina: 15:00.
Spotkanie: Konyaspor – Trabzonspor.
Typ: over 2.5
Kurs: 1.87
Bukmacher: bWin.
Analiza:
Pozostaję nad Bosforem. ;) Mierzejewski i spółka zakończyli swoją przygodę z Ligą Europejską, więc teraz bez reszty mogą oddać się rozgrywkom ligowym. A wbrew pozorom jest jeszcze o co walczyć. Trabzon aby myśleć o kontynuowaniu przygody w kolejnej edycji europejskich pucharów musi zająć przynajmniej 4 miejsce. I chociaż obecnie plasuje się cztery lokaty niżej, to od upragnionego celu dzielą go zaledwie trzy „oczka”. Pora więc zacząć wygrywać, szczególnie na boiskach rywala (!).
Konya to przeciwnik niewygodny, ale całkowicie w zasięgu gości. Konya to zespół bezkompromisowy na własnym terenie, więc gra o pełną pulę może wyjść przyjezdnym na korzyść. W końcu Konya, to zespół iście over’owy… A jak dodamy do tego fakt, że Trabzon w delegacjach traci gole, jak na zawołanie, to ręce same składają się do oklasków. :browar565: Z powodu prawdopodobieństwa trafienia typu oczywiście.
Ci, którzy za chwilę mają zamiar rzucić okiem na H2H oznajmiam, iż ostatnie wizyty Trabzonu kończyły się odpowiednio ich wygranymi 2:1 i 3:2. Ale jak pisałem wcześniej, nie przywiązuje uwagi do tego typu „smaczków”. Liczy się forma i cele. A to w mojej opinii zwiastuje przynajmniej 3 gole! :gool: ⛔ 100
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom