>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Typy Dnia - 02.03.2011 (środa)

Status
Zamknięty.
michuu 0

michuu

Użytkownik
Dyscyplina : Piłka Nożna, Hiszpania Primera Division
Spotkanie : Osasuna - Deportivo La Coruna
Typ : 1
Kurs : 1.95
Bukmacher : bet365
Analiza :
Witam. Mam do zaoferowania mecz w lidze Hiszpańskiej, Osasuna podejmie u siebie La Coruna. Jest to spotkanie dwóch drużyn z niższej pozycji w tabeli obecnie Osasuna zajmuje 16 miejsce na 6 spotkań mają trzy porażki jeden remis i dwa zwycięstwa. ostatni mecz przegrała na wyjeździe 2:1 a ostatni zwycięski był u siebie i to aż 4:0 z Espanyol i na własnym stadionie mieli tylko jedną porażkę. Natomiast La Coruna pomimo trochę wyższej pozycji w tabeli dokładnie 14 szczególnie nie zachwyca na 6 spotkań tylko jedno zwycięstwo, trzy remisy i dwie porażki. Sytuacja bramkowa jest raczej marna 21 zyskanych i 35 straconych. Gospodarzę spokojnie powinni wygrać przed własną publicznością ;)
Mecz odbędzie się 02.03.2011 o godzinie 20:00.
⛔ 100
 
K 63

kris1982

Użytkownik
Dyscyplina : Piłka Nożna, Austria, Bundesliga
Spotkanie : LASK Linz - SC Magna Wr. Neustadt
Typ : HT/FT SC Magna Wr. Neustadt/SC Magna Wr. Neustadt
Kurs : 3,30
Bukmacher : Bwin
Data: 2011-03-02 20:30
Analiza : Dzisiaj o godzinie 20:30 rozpocznie się mecz 23 kolejki Austriackiej Bundesligi pomiędzy LASK Linz, a SC Magna Wr. Neustadt. Zdecydowanym faworytem tego spotkania są gości. W lidze zajmują szóste miejsce z dorobkiem 34 punktów (10-4-8). LASK zajmuje miejsce ostatnie, dziesiąte z dorobkiem 10 punktów (2-4-16). Gospodarze aż siedem punktów z dziesięciu zdobyli na własnym boisku, ale ich statystyki i tak są mizerne (2-1-8). Goście też nienajlepiej radzą sobie na wyjazdach (3-2-6). Jednak wyniki jakie zanotowali piłkarze Linzu w tym roku nie napawają optymizmem. Przegrali oni wszystkie trzy mecze, w tym jakże ważny mecz, o utrzymanie się w Bundeslidze, z Mattersburgiem u siebie 0:1. Inne nastroje panują w ekipie gości, wygrali oni już dwa mecze z trzech (Salzburg 1:0 i Rapid 2:0), przegrywając tylko z obecnym liderem na wyjeździe aż 4:0. Teraz zmierzą się z teoretycznie najsłabszym zespołem ligowym, który jednak w pierwszym meczu u siebie pokonał ich 2:1. Goście będą chcieli zatrzeć złe wrażenie z tamtego spotkania i wygrać te obecne tak jak to zrobili na własnym boisku (wysoka wygrana 5:0). Patrząc na obecną formę obu zespołów nie powinni mieć z tym problemu. Liczę, że goście od samego początku narzucą swój rytm gry, strzelą szybko gole i tym razem zdołają odnieść kolejne przekonywujące zwycięstwo.
✅ 230
 
yem-uoniaki 4,1K

yem-uoniaki

Użytkownik
Spotkanie :portland Pirates - Worcester Sharks
Typ : over 5,5 (regulaminowy czas gry)
Kurs : 1,85
Bukmacher : Bwin
Obie drużyny grały ze sobą w tym sezonie wiele razy. Prawie za każdym razem padały wyniki powyżej pięciu bramek. Dlaczego będzie tak i tym razem? Proste - Gospodarze w kryzysie - 5 porażek w ostatnich 5 meczach. Goście w podobnych nastrojach, tyle że podbudowani ostatnim zwycięstwem nad drużyną Manchesteru Monarchs. Miejsca w tabeli mogą wskazywać, że różnica pomiędzy drużynami jest spora - jednak nie w AHL. Tu wystarczy wygrać kilka spotkań pod rząd, aby przemieścić się w górę ligowej tabeli, przybliżając się do fazy play-off. Jednak działa to też w drugą stronę - wystarczy kilka porażek i można przepaść. Jest to spotkanie na przełamanie - obie drużyny będą chciały wynieść 3 pkt. Przewiduję zmasowane ataki z obu stron i duużo bramek, szczególnie, że oba team&#39;y nie zwykły murować dostępu do własnej bramki licząc na to, że uda się więcej strzelić, niż stracić. Rola bramkarza schodzi na dalszy plan.
✅ 85
 
radek1509 53

radek1509

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna, Hiszpania Primera Division
Spotkanie: Valencia - Barcelona
Typ: 2
Kurs: 1,57
Bukmacher: Sportingbet
Analiza:
Witam, jutro o godzinie 22:00 czasu polskiego rozpocznie się spotkanie pomiędzy najlepszymi ekipami Primera jakimi są oczywiście Barca oraz Valencia. Obie drużyny spotkały się w tym sezonie w Barcelonie na Camp Nou, gdzie padł wynik 2:1 (0:1). Murowany faworytem jest Barcelona (tj. większości pojedynków), która gra to do czego nas przyzwyczaiła i ani własne boisko, które jak wiemy odgrywa kluczową rolę, ani kibice niosący Valencie nie pomogą jeśli tylko Barca pokaże to co potrafi, a ma co pokazywać. Trio &#39;MVP&#39; z rozegraniem Xaviego myślę skromnie, że powinno spokojnie wystarczeć na rozwinięcie skrzydeł &#39;Dumy Katalonii&#39; ???? . Wszyscy wiemy ile średnio traci bramek Barcelona na mecz, wątpię by &#39;zespoł nietoperzy&#39; chociaż ugrał w tym meczu remis. Jedynym sposobem na zatrzymanie Barcy jest zatrzymanie &#39;złotej piątki&#39;, unieszkodliwić od rozegrania Xaviego i Inieste, oraz wyłączyć/pokryć Messiego, Ville, Pedro co udaję się tylko kilku drużynom w ciągu całego sezonu i to zazwyczaj są wpadki własne Barcy, a nie zwycięstwa bądź zwycięskie remisy innych drużyn. Spokojne zwycięstwo Barcelony...
Ostatnie 5 spotkań Barcy:
20. 22-01-2011 20:00 Barcelona - Santander +
3-0 (2-0)


21. 29-01-2011 20:00 Hercules - Barcelona +
0-3 (0-1)


22. 05-02-2011 22:00 Barcelona - Atl. Madryt +
3-0 (2-0)


23. 12-02-2011 20:00 Gijon - Barcelona
1-1 (1-0)


24. 20-02-2011 21:00 Barcelona - Athl.Bilbao +
2-1 1-0


25. 26-02-2011 20:00 Mallorca - Barcelona +
0-3 (0-1)

Ostatnie 5 spotkań Valencii:
20. 22-01-2011 22:00 Valencia - Malaga +
4-3 1-2


21. 31-01-2011 21:00 Santander - Valencia
1-1 (1-0)


22. 06-02-2011 21:00 Valencia - Hercules +
2-0 (1-0)


23. 12-02-2011 18:00 Atl. Madryt - Valencia +
1-2 (1-1)


24. 19-02-2011 18:00 Valencia - Gijon
0-0 (0-0)


25. 27-02-2011 21:00 Athl.Bilbao - Valencia +
1-2 (1-0)
Kadra Valencii:
Pełna lista powołanych na Barcelonę:
César, Guaita, Navarro, Dealbert, Ricardo Costa, Stankevicius, Jordi Alba, Mathieu, Maduro, Tino Costa, Ever, Joaquín, Pablo, Vicente, Mata, Isco, Jonas, Soldado


Kadra Barcelony:
Pełna lista powołanych zawodników na Valencie: Pinto, Alves, Piqué, Xavi, Villa, Iniesta, Bojan, Messi, Mascherano, Keita, Sergio Busquets, Pedro, Milito, Maxwell, Afellay, Adriano, Abidal i Miño.

✅ 57
 
L 1

lyon1

Użytkownik
Dyscyplina : Piłka Nożna, Puchar Francji
Spotkanie : OSC Lille - FC Lorient
Typ : 2
Kurs : 6.00
W jutrzejszym, ostatnim meczu cwiercfinału Pucharu Francji faworytem są oczywiście gospodarze. Ale czy na pewno? Ostatnio Lille odpadli w LE, pokonani przez PSV. Muszą skupic się na krajowym podwórku. Powstaje pierwsza od dawna szansa na mistrzostwo Francji. Czy w takim układzie piłkarze OSC skupią się równie bardzo na pucharze? Dla mnie nie. Lorient jest w formie. Udowodnili to szczególnie w wygranym 5-1 meczu z Bordeaux. Dla mnie są w stanie sprawic jutro niespodziankę.
⛔ 100
 
mythic 10

mythic

Użytkownik
Dyscyplina: Koszykówka NBA
Spotkanie: Indiana Pacers vs Golden State Warriors
Typ: under 215,5
Kurs: 2,08
Bukmacher: Pinnacle Sports
Analiza:
Dzisiejszej nocy Indiana Pacers podejmie na własnym parkiecie Golden State Warriors. Zmierzą się dwie drużyny o podobnym poziomie gry.Zespół z Indiany na ósmej pozycji Konferencji Wschodniej, średnia z ostatnich 6 meczów u siebie wynosi 103pkt, natomiast GSW 12 miejsce w konferencji zachodniej na wyjazdach zdobywa średnio 105pkt. Dla wyniku duże znaczenie będzie miał występ Danny Granger który w ostatnich meczach notuje średnio 33pkt. Jak na mój gust linia ustawiono jest dosyć wysoko i under wejdzie gładko.
✅ 108
 
dark-white 11

dark-white

Użytkownik
Dyscyplina: Koszykówka NBA
Spotkanie: Orlando Magic - NYK
Typ: Dwight Howard (ORL Magic) - Ilość punktów over 25.5
Kurs: 2,20
Bukmacher: bet365
Analiza:
Już za kilka godzin rozpocznie się spotkanie Orlando Magic z New York Knicks. W tym meczu typuje over 25,5 pkt Dwighta Howarda. Howard jest niekwestionowaną gwiazda swojej drużyny, a ostatnio jest w naprawdę dobrej dyspozycji. Dzisiejszy przeciwnik Orlando czyli ekipa NYK co prawda ostatnio pokonali Miami ale to bardziej efekt słabej gry ekipy Heat (mecz wcześniej polegli z najsłabszą drużyną ligi Cavs 115:109). Myślę że Orlando da popis swoich możliwości a Howard rzuci przynajmniej 26pkt (choć jest w stanie sporo więcej i wcale mnie to nie zdziwi). Typ naprawdę polecam.
✅ 120
 
V 0

vegeta849

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna, Puchar Polski
Spotkanie: Polonia Warszawa:Lech Poznań
Typ: 1 remis nie ma zakladu
Kurs: 1,75
Bukmacher: Bet365
Analiza:
Już w środę o godzinie 20,30 na ul.Konwiktorskiej miejscowa Polonia podejmie aktualnego mistrza polski-Lecha Poznań.Jest to spotkanie w pucharze polski lech dla obu zespolów jest to mecz o śmierć albo życie gdyz oba zespoły najprędzej w taki sposób moga sobie wywalczyć gre w eliminacjach do ligi europejskiej. Pierwszy mecz w poznaniu zakączył sie zwycięstwem Polonie 1:0 lecz żadna z drożyn nie pokazala znaczącej wyższości nad przeciwnikiem.Bendzie to zacięte spotkanie w krórym rozegra sie istna walka w środku pola.Polonia po ostatnym remisie z gurnikiem u siebie bendzie bardziej zdeterminowana do wygrania tego meczu gdyz presje na zawodnikach jak i trenerze zaczyna wywierac właściciel klubu.Licze ze Polonia po wspanialym widowisku wygra ten mech.pozdrawiam wszystkich którzy zasiądą jutro na trybunach!!
⛔ 100
 
dondamajk 40

dondamajk

Użytkownik
Dyscyplina: Koszykówka - NBA
Spotkanie: Dallas Mavericks -3 @ Memphis Grizzlies
Typ: 1
Kurs: 2.1
Bukmacher: PinnacleSports

Analiza: Gdy wybierałem typy na dzisiejszą nockę w oczy rzuciły mi się 3 typy NYK, SAS i DAL... NYK to bardzo ryzykowny typ, SAS zagrają bez Parkera, dlatego też mój wybór padł na DAL... chociaż patrząc na kurs, byłem pewien, że zagrają bez Dirka. A tu psikus... oba zespoły dzieli 13 zwycięstw, Ci co już czytali moje wypociny wcześniej, wiedzą co ta informacja niesie dla mnie.
Bilanse Home/Away mówią także bardzo wiele, bo DAL (21-8) gra lepiej na wyjeździe niż MEM (19-9 w domu). Mavericks są na serii 6W, także jak na nich, to nie jest jakoś bardzo dużo, z kolei PHI notuje aktualnie 4W, co jak na nich jest wynikiem iście mistrzowskim, co za pewne podbija kurs (i napycha nam kieszenie). Tylko spójrzmy z kim? @HOU, WAS, DET @CLE czyli same dogi... i to jest ich półka z która mogą powalczyć, a DAL to za wysokie progi.
Oczywiście, żeby nie było tak pięknie i surebet&#39;owo trzeba wziąć pod uwagę fakt, że Teksańczycy lubią takich rywali zlekceważyć na tyle mocno, że nie wyrabiają się z odrabianiem punktów do końca meczu i ostatecznie przegrywają, ale ostatnio wygrywają dość pewnie, więc czemu i nie dziś w nocy!?
Złe pary
 
1 0

1908seba93

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Primera Division
Spotkanie: Zaragoza - At. Bilbao
Typ: 2
Kurs: 2,65
Bukmacher: Bwin
Analiza:
W środę odbędzie się spotkanie kolejnej kolejki Ligi Hiszpańskiej. Athletic Bilbao po serii wygranych odniósł 3 porażki z rzędu. Odpowiednio z Mallorcą, Barceloną i Valencią. Tak więc nie zdobyli żadnego punktu z zespołami wyższej klasy. Teraz zmierzą się z Zaragozą. Zespół dobrze zaczął początek po krótkiej przerwie, lecz teraz nie gra już tak efektywnie. Ostatnio przegrali z Herculesem, At. Madryt a także zremisowali ze Sportingiem Gijon. Zaragoza się już &quot;wypaliła&quot;. Licze na skromne zwycięstwo gości tak samo jak to było w przypadku przełamania Athletico Madryt ( Zaragoza 0-1 At. Madryt) Każda seria się kiedyś kończy nie ważne czy ta dobra czy zła... Myślę, że Bilbao przelamie się w tym meczu z teoretycznie słabszym zespołem ( szczególnie w porównaniu z ostatnimi rywalami)
⛔ 100
 
J 5

janik85

Użytkownik
Dyscyplina: Siatkowka LM
Spotkanie: Skra B - Zenit
Typ: 1
Kurs: 1.75
Bukmacher: Bet365
Pierwsze spotkanie II fazy play-off. Zwyciezca dwumeczu awansuje do Final Four. Faworytem tego pojedynku jest Skra Belchatow - obecnia druga klubowa sila na swiecie. Zenit Kazan jest to dobra ekipa, ktora rok temu wraz se Skra, Bledem i Trentino grala w finale Final Four. Uplasowala sie wtedy niespodziewanie na 4 miejscu przegrywajac mecz o 3 miejsce z Bledem. W obecnych rozgrywkach grupowych Ligi Mistrzow obie ekipy przeszly bez problemow. Skra w grupie przegrala tylko jedno spotkanie z Trentino (wyjazdowe), oraz jedno spotkanie z Knack Roseare- rowniez wyjazd. U siebie w tym sezonie ekipa z Belchatowa nie przegrala( pokonujac m.in. Trentino 3-0 ) i powinna jutro podtrzymac ta passe. Mimo ze mecz jest rozgrywany w Lodzi, to na trybunach zasiadzie komplet widzow i poniesie mistrza Polski do wygranej. Jutro jest pierwszy mecz tej fazy play-off i Skra musi bezwzglednie wygrac to spotkanie.
⛔ 100
 
K 0

kris006

Użytkownik
Dyscyplina: Skoki narciarskie, MŚ w Oslo
zakład na zwycięstwo
godzina 16:00
Typ: Thomas Morgenstern
Kurs: 2,40
Bukmacher: Bwin.com
Analiza: Thomas w tym sezonie zostawia konkurencje daleko w tyle, już w połowie sezonu zapewnił sobie praktycznie zdobycie pucharu świata, od środka sezonu zwonił, mając na celu już tylko MŚ - acz i wtedy osiągał fenomenelne wyniki. W pierwszych dwóch konkursach MŚ zdobywał złoto, jedno indywidualnie, drugie drużynowo - w którym indywidualnie także zajął by 1 miejsce.
W treningach dzień przed zawodami Morgi dwa razy pierwszy z świetnymi odległościami(135m i 138,5m), 3 skok odpuścił. Aktualnie mimo dobrej prezencji tacy skoczkowie jak Małysz(133m), Ammann(131,5m, 133m), Kofler czy Schlierenzauer nie są w stanie zbliżyć się wynikami do Thomasa i będą walczyć o kolejne miejsca na podium bo najwyższy stopien jest dla Morgiego
zła data
 
david-beilan 46

david-beilan

Użytkownik
Xerez - Gimnastic
Typ: Gimnastic DNB
Kurs: 3.40
bet365
Typ dość ryzykowny, ale spróbuje choć trochę przybliżyć swój pogląd na temat tego meczu. Xerez, ósma drużyna zaplecza Primera Division ostatnio przeżywa kryzys - 3 mecze, 3 porażki i to z ligowymi średniakami: Tenerife (17), Cordoba (11), Numancia (14). Odpuścili sobie walkę o miejsce w czole tabeli. Gimnastic natomiast cały czas walczy o utrzymanie, co widać po ostatnich wynikach: minimalna porażka z liderem, remis z wiceliderem oraz wygrana z Salamancą. Goście potrafią grać na wyjazdach, myślę, że jutro powinni dać radę słabo spisującemu się Xerez.
✅ 240
 
B 0

boompoom

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Hiszpania, Primera Division
Spotkanie: Getafe - Atletico Madryt
Typ: 2
Kurs: 2.60
Bukmacher: bet-at-home
Analiza:
Mecz ze środka tabeli 11 miejsce-Getafe (9-5-11) zmierzy się z 8 Atl. Madryt(10-4-11). Kurs który wybrałem jest bardzo ryzykowny, to fakt. Gatafe w tym sezonie jak na średniaka radzi sobie całkiem nieźle, natomiast Atletico rozczarowując swoją forma kibiców ma coś do udowodnienia. Gatafe jak na drużynę średniej klasy przystało gra w kratke ostatnie pięć spotkań to 2 porażki,2 remisy i zwycięstwo.Drużyna Atletico po kryzysie 3 porażek z rzędu dodała wygraną oraz w ostatniej kolejce remis (2:2)z nieźle spisującą się Sevillą.Jutrzejsze derby to idealny moment na udowodnienie czegoś przez gości. Obrońcy gospodarzy nie spisuje się najlepiej w związku z czym wystąpienie w lini ataku Aguero i Forlana na pewno obniżą morale obronny. Kolejnym aspektem który może pozwolić na wygranie meczu przez gości jest wygrana z Gatafe z dnia 16-10-2010 (Atl.Madryt 2:0 Gatafe). Forlan &quot;Wgrywa&quot; się po kontuzji i będzie chciał pokazać że potrafi jeszcze grać jak na mistrzostwach świata.
⛔ 100
 
B 2K

borek149

Użytkownik
Dyscyplina: Hokej na lodzie (NHL)
Spotkanie: San Jose - Colorado
Typ: 1 (H-1.5)
Kurs: 2.05
Bukmacher: Expekt
Spotkanie NHL San Jose podejmuję Colorado. Zdecydowanie składniam się ku buką, którzy jako faworyta tego spotkania upatują zespoł gospodarzy. Moje typ opieram głównie na statystykach i obecnej formie zespołów. San Jose ma za sobą rewelacyjną serię 6 zwycięstw z rzędu. Natomiast Coloado w ostatnich 10 spotkaniach tylko raz zjeżdzali z lodowiska jako zwycięscy. Już sam ten fakt świadczy o tym, iż faworyt w tym spotkaniu jest jeden. Kolejne argument przemawiający za gospodarzami to poprzednie spotkanie między tymi zespołami, które było rozgrywane zaledwie 10 dni wcześniej, w którym to San Jose pokazało jaka różnica klas dzieli te ekipy. Rezultat spotkania 4-0 dla San Jose, myślę, iż dziś będzie podobnie i gospodarze odpraią Colorado różnicą kilku bramek.
⛔ 100
 
qbali 3,5K

qbali

Forum VIP
Dyscyplina : Hokej - NHL
Spotkanie: Phoenix Coyotes - Dallas Stars
Typ: -0.5 Phoenix Coyotes
Kurs: 2.20
Buk: Pinnacle
Analiza:
Witam. Wczoraj ładnie NHL &quot;wszedł&quot; więc może i dziś się uda typ. Do TD wybrałem może nieco zawyżony kurs, który oferuje PinnacleSports, na wygraną &quot;Kojotów&quot; w regulaminowym czasie. Dla wielu ten typ może się wydawać nieco dziwny lecz dla mnie mało prawdopodobne wydaje się aby &quot;Kojoty&quot; dziś ponownie przegrały po 3 porażkach z rzędu... Warto jednak zwrócić uwagę, że ich ostatnie 5 meczy było na wyjazdach, gdzie ekipa dzisiejszych gospodarzy radzi sobie w ostatnim czasie dość słabo. Liczę, że na swojej tafli się przełamią i wygrają ważny w walce o PLAY OFFy. U siebie Pheaonix prezentuje się całkiem dobrze z stosunkiem :
MECZE U SIEBIE
30 ( 14 - 6 - 10 ) 89 : 84 - 35 pt.
Zwycięstwa 14 / 30 46.7 %
Remisy 6 / 30 20 %
Porazki 10 / 30 33.3 %
Jeżeli chodzi natomiast o ekipę gości to może się wydawać, że się w ostatnich dwóch meczach przełamali jednak nie byłbym taki pewny czy oby na pewno ! Owszem wygrali te spotkania z mocnymi rywalami ale były to dosyć szczęśliwe zwycięstwa... Jak popatrzymy już na kilka spotkań do tyłu to &quot;Gwiazdy&quot; sporo meczy przegrywały i tak w ostatnich 10 spotkaniach mają bilans 2 wygranych, 2 remisów i aż 6 porażek. Do tego dochodzą jeszcze osłabienia kadrowe oraz wyprzedaż zawodników w okienku transferowym.
Podsumowując, nie upatruje w tym meczu bardzo przekonywującej wygranej &quot;Kojotów&quot; ale myślę, że w regulaminowym czasie powinni sobie poradzić z teoretycznie walczącymi ciągle o PLAY OFFy &quot;Gwiazdami&quot;. Kurs jest na tyle mnie zadowalający, że warto postawić dziś na drużynę z Pheonix.
⛔ 100
 
F 5

fijy

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Hiszpania, Segunda Division
Spotkanie: Rayo Vallecano - Alcorcon
Typ: 1 (HC 0:1)
Kurs: 2.70
Bukmacher: betsafe

Lekko naciągane derby Madrytu. Rayo broni drugiego, dającego bezpośredni awans do Primera Division, miejsca. Alcorcon może nieśmiało myśleć o walce o play-offy (11 pozycja). Formy obu zespołów u siebie i na wyjeździe mówią jednak wszystko. Gospodarze na własnym stadionie mają bilans 9-2-1, zdobywają 2,33 gola/mecz, tracąc tylko 0,83. 7/12 meczy kończyli z przewagą &gt; 1 gola. Goście są równie mocni u siebie ale poza swoim obiektem po prostu nie istnieją: 1-2-9; 0,66 strzelanego gola/mecz i dokładnie 2 gole tracone. 5/12 meczy przegrywali różnicą &gt; 1. W ostatnim meczu gospodarze doznali wysokiej, piątej porażki na wyjeździe z Huescą 4:1. Do tej pory, po 3 z 4 porażek wyjazdowych, Rayo wracając na swój stadion rozbijało przyjezdnych co najmniej dwoma bramkami. Goście z kolei roznieśli w ostatnej kolejce Salamance 4:0, ale gra w kratkę to ich znak rozpoznawczy. Potrafią zagrać świetny mecz u siebie, po czym zostają zdemolowani na wyjeździe. Zakładam na jutro podobny scenariusz.
⛔ 100
 
babe 17

babe

Użytkownik
Dyscyplina: BMW MALAYSIAN OPEN R16 TENNIS
Spotkanie: U. Radwanska - B. Jovanovski
Typ: HANDICAP -4 B. Jovanovski
Kurs: 2.030
Bukmacher: PinnacleSports
Analiza:
Spotkanie Uli Radwańskiej z młodszą Bojaną Jovanovski. Zawodniczki grały ze sobą kilka dni temu i mecz zakończył się zwycięstwem Serbki po trzysetowej walce. Dziś przewiduję łatwiejsze zwycięstwo Jovanovski która w pierwszej rundzie odprawiła Tamarine Tanasugarn w 40 minut. Radwańska też łatwo wygrała z Namigatą, ale to innej klasy zawoniczka niż Tanasugarn.
Ula po powrocie po kontuzji gra ze zmiennym szczęściem i jej gra jest jeszcze daleka od ideału. Jovanovski mimo swojego młodego wieku jest bardzo solidną zawodniczką a jej gra przyniosła jej już kilka ważnych zwycięstw. Bojana notuje stały progres w rankingu. W zeszłym tygodniu zagrała słabo i odpadła w pierwszej rundzie z Mirzą. W tym tygodniu spokojnie powinna zaliczyć połfinał bo drabinkę ma łatwą. Handicap -4 myślę, że Serbka spokojnie pokryje bo zwyczajnie jest lepszą tenisistką.
⛔ 100
 
G 0

gieni0

Użytkownik
Dyscyplina:Hokej, NHL
Spotkanie: San Jose Sharks - Colorado Avalanche (0:2) (handicap)
Typ: 1
Kurs: 2.9
Bukmacher:Bet-at-home
Na dzisiejszy poranek wybrałem spotkanie pomiędzy San Jose Sharks , a Colorado. Według statystyk i bukmacherów nie może być innego wyjścia jak zwycięstwo Sharksów. Gospodarze mają bardzo dobrą serie 6 meczy bez porażki. Drugim plusem jest to , że mieli więcej czasu na zregenerowanie sił grali 26 marca , a goście 28 marca więc 2 dni temu i na pewno nie będą na takiej świeżości jak gospodarze. W tabeli San Jose zajmuję 7 lokatę ,a Colorado 25. Ogólny bilans między tymi drużynami to 12 zwycięstw gospodarzy , 2 remisy i 6 zwycięstw gości. Mam nadzieję , że dziś gospodarze przedłużą swoją serie zwycięstw i pokonają gładko co najmniej 3 bramki drużynę Colorado! :spokodfhgfh:
⛔ 100
 
eleonora24 2

eleonora24

Użytkownik
Real Sociedat San Sebastian – Levante
Typ: Real Sociedat
Kurs: 1,90
betsafe

Z dzisiejszej oferty wybrałam pojedynek hiszpańskiej Primera Division pomiędzy Realem Sociedat San Sebastian a Levante. Moim zdaniem gospodarze odniosą w tym spotkaniu zwycięstwo. Grają oni doskonale na swoim obiekcie. Wygrali osiem z dwunastu rozgrywanych spotkań. Pokonali oni Almeire, Athletic Bilbao, Deportivo, Espanyol Barcelona, Mallorca, Osasuna, Racing a także Villareal. Jedyne cztery porażki odnieśli z Atletico Madryt, FC Sevilla, Real Madryt i Valencia. Więc jak widać z czołówką ligi. Ostatnio w domu wygrał trzy razy z rzędu. Nie tracąc w tych spotkaniach nawet bramki. Ich dzisiejszy rywal z Levante wygrał ledwie dwa spotkania wyjazdowe. Z ostatnią w tabeli Almeirą i Villarealem. Nie sądzę by mógł pokonać będących na fali graczy z San Sebastian.
Typ powtórzony, ⛔ 100 pkt.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom