>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Typy Dnia - 02.03.2011 (środa)

Status
Zamknięty.
grokreutz 7

grokreutz

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Hiszpania
Spotkanie: Valencia - Barcelona
Typ: Rzuty Rożne : 2 (-1)
Kurs: 2.50
Bukmacher: WilliamHillhttp://ads.expekt.com/affiliates/redirect.aspx?pid=31193&amp;bid=1903&amp;zid=0
Analiza: Witam . Dziś o godzinie 21:00 rozpocznie się spotkanie w ramach Hiszpańskiej 1 ligi piłkarskiej . Zmierzą się w nim aktualny lider ligowej tabeli z 3 siłą . Prościej mówiąc - Valencia - F.C Barcelona . Faworyt to gospodarze z Kataoni . Jednak kurs 1.55 mnie nie zadowala . Ale znalazłem coś kąśliwego po 2.50 - rzuty rożne . Wydaje mi się mecz będzie wyrównany . Wyrównany - tzn jeśli chodzi o wynik bo myślę że goście będą przeważali od 1 do 90+ minuty, i będą z tego wynikać kolejne Cornery . Pozdrawiam i zapraszam na mecz .

⛔ 100
 
cebula87 0

cebula87

Użytkownik
Piłka Nożna, Hiszpania
Valencia - Barcelona
Typ: under 2.5
Kurs: 2.35
Bet365
Dzisiaj na Estadio Mestalla rozegra się spotkanie pomiędzy trzecią drużyną w Primera Division Valecią a liderem w tabeli Barceloną.
Ostatnie spotkanie pomiędzy tymi zespołami na Estadio Mestalla miało miejsce w tamtym sezonie i zakończyło się bezbramkowym wynikiem.
Valencia na własnym stadionie nie strzela za dużo bramek, ale również ich dużo nie traci. W ostatnich 5 spotkaniach na własnym stadionie 4 mecze kończyły się wynikiem poniżej 2,5 bramek.

Na pewno to spotkanie będzie bardzo ciekawe, a o zwycięstwie zadecyduje 1 bramka.
typ powtórzony ⛔ 100
 
W 0

wislak_1906

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Hiszpania, Primera Division
Spotkanie: Valencia - Barcelona(handicap -1,0)
Typ: 2
Kurs: 2,10
Bukmacher: Bet365
Analiza: Drużyna Barcelony uwielbia starcia na szczycie, nikomu nie trzeba przypominać pojedynków z Realem czy też Athletico Madryt. Jest to futbol kosmiczny. Valencia natomiast jest drużyna o strasznych wahaniach formy. Potrafią ośmieszyć przeciwnika ale też zaliczyć megawpadke stając w ogniu krytyki. porównując oba kluby faworytem tego spotkania jest Barcelona. Chce ona jak najszybciej przypieczętować zdobycie mistrzostwa kraju, dlatego też sadzę że dzisiaj powinno obyć się bez niespodzianki i kataloński Dream Team powinien odnieść zwycięstwo. Kurs Handicapu jest wysoki ponad 2 a znając drużynę FC Barcelony możemy spodziewać się strzelenia przynajmniej 2,3 bramek, ponieważ obrona Valencii jak powszechnie wiadomo nie jest monolitem.

⛔ 100
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom