>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Typy Dnia - 01.10.2013 (wtorek)

Status
Zamknięty.
grzesio 43,6K

grzesio

Forum VIP
Tutaj podajemy typy
na wtorek - 1 Października

Typy podajemy według wzoru:

Dyscyplina: Piłka Nożna - Australia, A-League
Spotkanie:
Typ:
Kurs:
Bukmacher:
Analiza:
Prosimy o podawanie typów według tego wzoru oraz pisanie normalnych analiz czyli brak pogrubienia, kursyw, podkreśleń, kolorów, dziwnych czcionek oraz rozciągania. Takie posty będą karane żółtymi kartkami.
Mile widziana dyscyplina oraz klasa rozgrywkowa. Przyspieszy to podliczanie.

Jeśli nie przeczytałeś jeszcze regulaminu, zrób to jak najszybciej KLIKAJĄC TUTAJ :!:

Pamiętaj, że otrzymujesz karne ⛔ 100 za:
- powtórzenie typu
- nieregulaminowy bukmacher
- zawyżenie/zaniżenie kursu
- brak godziny (baseball)
- podanie typu po czasie
- zły zapis

▶ Przed zatwierdzeniem posta z analizą, przeczytaj ją jeszcze raz lub daj na podgląd posta.

▶ W przypadku przeniesienia Twojej analizy do działu &quot;kiepskie analizy&quot; nie możesz już podać nowego typu.

▶ Proszę również pamiętać, aby dopisywać czas rozpoczęcia spotkań MLB.

▶ Jeżeli podczas podawania typu popełniłeś błąd i chcesz go poprawić zgłoś to w ODPOWIEDNIM TEMACIE
-&gt;&gt;&gt; KLIK podając LINK do swojego posta. Zabrania się także komentowania innych analiz w temacie konkursowym. Od tego macie odpowiedni temat lub PW. Niestosowanie się do tego polecenia będzie karane żółtymi kartkami! :zoltakartka:

▶ Zachęcamy także do pisania analiz w działach tematycznych :smile:

▶ W przypadku plagiatu zostajesz wykluczony z konkursu, ukarany czerwoną kartką oraz miesięcznym banem. Bawimy się Fair Play!
 
dobi 177,1K

dobi

Znawca - Premier League
Dyscyplina : Piłka nożna, Liga Mistrzów
Spotkanie : Arsenal - Napoli
Typ : BTS
Kurs. 1.57
Bukmacher : Bet365
Analiza :
Witam, zapraszam na drugą kolejkę fazy grupowej tegorocznej Ligi Mistrzów. Spotkanie grupy F, czyli (jak dla mnie) z najlepszej i najbardziej widowiskowej. Mecz pomiędzy Londyńskim Arsenalem i Napoli. Pod lupę wziąłem typ BTS, ponieważ jest to chyba najpewniejszy kurs, z jutrzejszej oferty na LM. Obydwa kluby mają świetny początek sezonu, zajmują szczytowe miejsca w swoich ligach - Kanonierzy obejmują fotel lidera z przewagą 2 pkt nad resztą stawki, Napoli 2 miejsce, tuż za AS Romą (tylko dlatego że potknęli się z Sassuolo). The Gunners bilans bramkowy 13:7, natomiast Azzurri 14:4, widać że obie ekipy lubią strzelać bramki, i myślę że tak też będzie jutro na The Emirates. Napoli gładko poszło z Genoą na wyjeździe (0:2), lecz tu już jest rywal o klasę lepszy, który w każdym meczu tracił bramkę (pomijając mecz z Kogutami - 1:0). W Arsenalu, dalej kontuzje, lecz nie są to tak znaczące braki, ponieważ większość tych piłkarzy to rezerwowi, a w Neapolu zabraknie tylko Maggio. Benitez ma do dyspozycji wszystkich graczy, co może oznaczać że wyjdą najbardziej ofensywnym składem, ponieważ nast. mecz grają u siebie z Livorno, więc nie mają trudnego przeciwnika, Arsenal też powinien wyjść w optymalnym składzie z Ozilem, Giroud (którzy świetnie współpracują), Ramseyem którzy przechodzi samego siebie, i Wilshere&#39;em. Myślę że ten typ jest jak najbardziej do grania. Powodzenia ????
⛔ 100
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
wes_man 165

wes_man

Użytkownik
Dyscyplina: UEFA Champions League
Spotkanie: Zenit St. Petersburg – Austria Wiedeń
Typ: Handi 0:1 - 1
Kurs: 1.72
Bukmacher: Bwin
Druga kolejka Champions League więc postanowiłem wziąć na tapetę pierwszy mecz, który w ramach tej kolejki zostanie rozegrany. O 18.00 Na Stadionie Pietrowskim gospodarze z Petersburga podejmują gości z Austrii. Zenit w pierwszym meczu przegrał z świetnym jak widzieliśmy m.in. w sobotę Atletico. Wg mnie w żadnym stopniu nie rzutuje to na by Zenit nie miał szans na wyjście z grupy. Z najsłabszą drużyną grupy G będą z pewnością nie tylko faworytami spotkania, ale postarają się spuścić Austriakom niezły łomot. Zenit w rosyjskiej lidze rządzi będą na fotelu lidera, po jedenastu meczach zanotowali tylko jedną porażkę i dwa remisy. Przeciwnicy z kolei przeciwnie, czwarte miejsce, a gra wygląda delikatnie mówiąc przeciętnie. To w konfrontacji z naszpikowanym gwiazdami Zenita nie wróży nic dobrego. W wybitnej formie jest Kerzhakov, który właśnie został najlepszym strzelcem rosyjskiej ligi wszech czasów. Spaletti wprawdzie przestrzega swoich piłkarzy, aby nie lekceważyć Austrii Wiedeń, ale umówmy się w tym wypadku jest to tylko kurtuazja. Dla mnie faworyt meczu jest jeden. Zenit ! Będzie lanie na gołą dupę. Powodzenia :)
⛔ 100
 
Otrzymane punkty reputacji: +7
H 60

howard

Użytkownik

Dyscyplina: Piłka Nożna - Liga Mistrzów
Spotkanie: FC Basel - Schalke 04
Typ: 1
Kurs: 2,60
Bukmacher: bet365
Analiza:
We wtorkowy wieczór w ramach drugiej kolejki fazy grupowej Ligi Mistrzów w Bazylei zmierzą się ze sobą drużyny FC Basel i Schalke 04 Gelsenkirchen, które zajmują dwa pierwsze miejsca w grupie E. Przed dwoma tygodniami niemiecki zespół pokonał 3:0 Steauę Bukareszt, która w eliminacjach okazała się lepsza od warszawskiej Legii, a Szwajcarzy wywieźli trzy punkty ze Stamford Bridge.
Zwycięstwo Bazylei nad Chelsea w Londynie było największą niespodzianką pierwszej kolejki fazy grupowej tegorocznej edycji Champions League. Gola dla gospodarzy w ostatniej minucie pierwszej części spotkania zdobył Brazylijczyk Oscar, który skorzystał z podania Franka Lamparda. Po przerwie do głosu doszli goście, którzy w odstępie dziesięciu minut dwukrotnie pokonali Petra Cecha. Najpierw, w 71. minucie na listę strzelców wpisał się Mohamed Salah, a w 81. minucie, po dośrodkowaniu rezerwowego Mathiasa Delgado z rzutu rożnego, uderzeniem głową gola strzelił Marco Streller.
Trzy punkty w pierwszej kolejce zdobyli również piłkarze Schalke, którzy pokonali w Gelsenkirchen rumuńską Steauę. Co prawda przez ponad godzinę gry utrzymywał się bezbramkowy remis, ale w końcówce spotkania Niemcy wyraźnie zdominowali rywali i strzelili im trzy bramki. Wynik w 67. minucie otworzył Atsuto Uchida, po jedenastu minutach na 2:0, po podaniu Juliana Draxlera, podwyższył Kevin-Prince Boateng, a na pięć minut przed końcem spotkania gola zdobył sam Draxler.
Zdecydowanie gorzej Królewsko-niebieskim wiedzie się w Bundeslidze. Zwłaszcza nie imponują w tym sezonie Bundesligi, w defensywie, gdzie stracili 16 bramek w 7 kolejkach. Czar goryczy przelała porażka na własnym stadionie z Bayernem Munich 0:4 – była to najwyższa przegrana u siebie od 32 lat.

Basel wygrał sześć meczów z rzędu przed sobotnim remisem ze Sion 2:2. Kontuzji podczas tego spotkania nabawił się obrońca Fabian Schar. Nie jest on na tyle poważna jak przypuszczano na początku, jednak jego wtorkowy występ jest bardzo wątpliwy. Szwajcarzy mają jednak powody do radości. Do składu wracają Delgado i Xhaka oraz całkiem prawdopodobny wydaje się comeback Geoffreya Sereya Die i Arlinda Ajeti.

Znacznie większy problem ze składem będzie miał trener Schalke, gdyż na pewno nie będzie mógł skorzystać z Huntelaara, Papadopoulosa oraz Fuchsa. Pod znakiem zapytania stoją też występy Fahrmanna oraz zdobywcy bramki w meczu ze Steauą Draxlera, który ma problemy z kolanem.

Będzie to drugie oficjalne spotkanie tych zespołów w historii europejskich pucharach. W lipcu 2004 roku podczas Uhren Cup szwajcarzy pokonali Schalke 3:0, zaś w październiku tego samego roku i na Veltins-Arena padł remis 1:1. Jeśl chodzi o mój typ to na obecną chwilę drużyna z Bazylei wydaje mi się na soldniejszą, niż Niemcy, którym jest zdecydowania pod górkę na początku tego sezonu. Nienajlepsza dyspozycja linii defensywnej oraz spora liczba kontuzjowanych nie wróży najlepiej przed wyjazdem do Szwajcarii. Gospodarze już nie raz udowodnili na arenie międzynarodowej, czy w LM, czy w LE, że potrafią grać bardzo solidny i skuteczny futbol. Mam więc cichą nadzieję, że nie zawiodą i tym razem, bynajmniej jeśli chodzi o mnie kurs warty grzechu.
⛔ 100
 
P 57

przemekmaty

Użytkownik
Data: 01.10.13 20:45
Dyscyplina: Pilka nozna, Liga Mistrzów
Arsenal Londyn- SSC Napoli
Typ: Arsenal
kurs: 2.00
Buk: Sportingbet
Spotkanie drugiej kolejki fazy grupowej Ligi MIstrzów. Zdecydowanym moim faworytem tego spotkania są gospodarze i dla tego na Nich postawię. Arsenal ostatni raz przegrał w 1 kolejdze premier league z Aston Villa.
Po tej porażce Kanonierzy otrząsneli sie i w lidze idą jak burza notując 5 kolejnych zwycięstw w międzyczasie rozprawili się w Lidze Mistrzów z Marsylią 2-1
tracąc bramke w ostatniej minucie z karnego. Arsenal po 6 kolejkach prowadzi w lidze i to zasłuzenie moim zdaniem. Mają genialnego Oezila, który zalicza
asysta po asyście. Odblokował się Ramsey i Giroud, któzy zaczęli strzelać bramki. Przewagą Arsenalu jest to że, grają u siebie i mają za przeciwnika,
który nie jest doświadczony w europejskich pucharach. Myślę że, Napoli by nie wygrało z Borussią jak by nie czerwona kartka dla Weidenfellera i gra
przeciwnika przez 45 minut w 10. Napoli świetnie sprawuje się w Serie A chociaż ostatnio zgubiło punkty z beniaminkiem Sassuolo. MOim zdaniem Napoli
zapłaci frycowe i przegra ten mecz.
✅ 100
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
alvaros 256

alvaros

Użytkownik
1.10.13 / 20:45
Piłka nożna, LM
Celtic - Barcelona
Typ: over 4,5 gola
Kurs: 5,00
Buk: WH
Nie mogę się nadziwić skąd na Barce kursy 1,4. Przecież po Celtach została tylko nazwa. Lidze szkockiej po degradacji Rangersów niewiele już brakuje do poziomu półamatorskiej co potwierdzają rokrocznie wyniki pozostałych zespołów w pucharach. Ktoś napisze, ale jak to, przecież Celtic w zeszłym roku wygrał u siebie z Barcą 2:1? Sam nie wiem jak to się stało. No, ale nawet Celtic z tamtego czasu a Celtic obecny to niebo a ziemia. Dziś Szkoci fartem awansowali do LM, na otwarcie fazy grupowej całkiem niezły wynik z Mediolanu 0:2 z Milanem, gdzie długo pachniało wynikiem bezbramkowym. Jednak Milan grał wtedy przetrzebiony kontuzjami prawie, że drugim garniturem, stąd niewielka porażka Szkotów. Z Barcą też niby się zanosi na autobus w bramce i granie na under, ale myślę, że po tej nieprzyjemnej jakby nie było porażce z zeszłego sezonu Barca będzie miała na tyle ambicji aby solidnie się Szkotom zrewanżować. Przy odpowiedniej mobilizacji zaaplikowanie 5 bramek surowym technicznie, nieco drewnianym Celtom nie powinno stanowić dla FCB większego wyzwania. A może będzie powtórka z rozrywki i Celtic znowu pokusi się o sprawienie sensacji? Jak dla mnie, wszystko jedno. Jeśli ma paść 5 bramek to może je strzelić nawet Celtic.
⛔100
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
marian77 541

marian77

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Argentyna, Primera B Nacional
Spotkanie: CA Sarmiento - Defensa Y Justicia
Typ: Gospodarze wygrają 1 połowę
Kurs: 3.10
Bukmacher: Betclic
Godzina: 01:20
Analiza:
Wraz z początkiem nowego miesiąca nadszedł dobry moment aby zacząć go wyjątkowo. W związku z tym już na pierwszy dzień opracowałem analizę na bardzo ciekawe spotkanie a odbędzie się ono na Argentynie.
Zacznę sobie dziś od omawiania drużyny gości (Defensa Y Justicia). Goście w tym sezonie grają na na dobrym poziomie ale bardzo skromnie jeśli chodzi o końcowe wyniki spotkania. Obecnie są na 2 miejscu w tabeli mając na swoim koncie łącznie 22 punkty. Bilans meczy w sezonie to 7:eek:ne:1 / Gole: zdobyte (13) gole stracone (7) = na plusie 6 bramek. Goście rozegrali na obecną chwilę 9 spotkań, z których 7 zwyciężyli, 1 zremisowali i 1 przegrali.
Statystyka meczy gości (Defensa Y Justicia):
Zwycięstwa: 7
2:1 z San Carlos
1:0 z Huracan
1:0 z Atletico Tucuman
2:0 z Boca Unidos
1:0 z Patronato Parana
3:1 z Brown de Adrogue
2:1 z Aldosivi
Remisy: 1
1:1 z I. Rivadavia
Porażki: 1
3:0 z Banfield
Gospodarze (CA Sarmiento) natomiast grają na średnim poziomie co nie znaczy, że nie potrafią wygrywać. Są na 5 pozycji w tabeli z dorobkiem 14 punktów. Bilans meczy w sezonie to 4:two:3 / Gole zdobyte: (14) , stracone (10) na plusie (4). Na 9 spotkań gospodarze ponieśli 4 zwycięstwa (2 u siebie i 2 na wyjeździe) 2 remisy (u siebie i na wyjeździe) oraz 3 porażki (1 u siebie i 2 wyjazdowe)

Statystyka gospodarzy ma się następująco:
Zwycięstwa: 4
4:1 z F.C. Oeste
1:0 z Santa Fe
2:0 ze Sportivo Belgrano
4:2 z Almirante Brown
Remisy: 2
0:0 z Crucero
2:2 z Talleres
Porażki: 1
1:0 z Gimnasia E. 2:0 z San Martin 2:1 z Idependiente
Podsumowując formy obu drużyn można się domyślić, że nie padnie jakiś wysoki wynik lecz jestem przekonany, że gospodarze mimo wszystko poprowadzą przewagę nad gośćmi w pierwszej połowie meczu. W ostatnim spotkaniu, które rozegrali między sobą prowadzili do końca pierwszej połowy. Czy historia się powtórzy i teraz tez tak będzie? Myślę, że tak dlatego gram ten typ za niską kwotę.
Pozdrawiam! ????
⛔ 100
 
makaveli23 205,3K

makaveli23

Typer Miesiaca
Ajax - AC Milan
Typ: over 2.5
Kurs: 1.92
Pinnacle
Balotelli w lidze pauzuje wiec 100% jego mozliwosci w LM, i to daje nam wieksza szanse na gole z jego i z calego Milanu strony goli, Ajax dołączy do fajnego meczu u siebie, przeciez nie moze nie strzelic 2-3 bramek, u siebie czuja sie dobrze w lidze (4-0-0). Obie druzyny beda ofensywnie nastawione, Milan z powracajacymi Montoliwo i El Sharawy stanowic bedzie spore zagrozenie. Szkoda tylko ze w Ajaxie nie zagra Bojan. Typuje dokladny wynik 2-2. Ten mecz przyniesie gole i jestem tego w 100% pewny, jak sie tak nie stanie to ja jestem swiety Mikolaj i zaczne rozdawac prezenty normalnie. Obok Zenitu -1.5 to najlepszy typ na jutrzejsze mecze LM.
⛔ 100
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
ciunek 335

ciunek

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Anglia, Championship
Spotkanie: Barnsley - Reading
Typ: 2
Kurs: 2.10
Bukmacher: bet365
W meczu 6. kolejki angielskiej Championship spotkają się ze sobą ekipy Barnsley i Reading. Chociaż rozegrano dopiero 5 kolejek i jest to początek sezonu, to już teraz widać przepaść pomiędzy obiema drużynami. Barnsley zajmuje dopiero 22 miejsce, w liczącej 24 zespoły angielskiej Championship, natomiast Reading to zupełne przeciwieństwo gospodarzy tego meczu, gdyż zajmują pozycję wicelidera, mając 13 punktów, identycznie jak liderujące Queens Park Rangers i trzecie w tabeli Burnley. Wracając do gospodarzy, Barnsley zaliczyło bardzo słaby start, zdobywając jedynie 3 punkty (1 wygrana i 4 porażki), natomiast Reading jak już wspomniałem wcześniej aż 13 punktów (4 wygrane i remis). Patrząc na historię ostatnich pięciu pojedynków:
&#39;12: Barnsley – Reading 0:4
&#39;11: Reading – Barnsley 1:2
&#39;11: Barnsley – Reading 0:1
&#39;10: Reading – Barnsley 3:0
&#39;10: Reading – Barnsley 1:0
możemy dojść do wniosku, że pomimo jednej wpadki (1:2), Reading jest zespołem dużo lepszym. W dodatku w pięciu dotychczasowych ligowych meczach drużyna gości straciła zaledwie jedną bramkę, więc przewiduję, że posiadając dobrą defensywę i solidny atak, bez problemu wywiezie z Barnsley 3 punkty.

⛔ 100
 
M 4

marekonto

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Liga Mistrzów
Spotkanie: Steaua Bukareszt - Chelsea
Typ: Chelsea
Kurs: 1.83
Bukmacher:
Pinnacle
Analiza:
We wtorek w drugiej kolejce ligi mistrzów Steaua Bukareszt podejmie u siebie londyńską Chelsea.
W pierwszej kolejce Chelsea sprawiło niespodziankę i przegrało u siebie z Basel.
Steaua natomiast przegrała na wyjeździe z Shalke, które ostatnio prezentuje się bardzo słabo.
Mamy więc do czynienia z drużynami, które mają po 0 punktów. Chelsea jest zdecydowanym faworytem
tego spotkania. Wszak będzie grała przeciwko drużynie, która omal nie odpadła z Legią Warszawa w elminacjach.

W ostatnim meczu ligowym Chelsea grała na wyjeździew Tottenhamem.
Na początku meczu Tottenham ruszył do ataku, a Chelsea miała ogromne problemy z wyprowadzeniem jakiegokolwiek ataku.
Nie wyglądało to zbyt dobrze dla The Blues, aż w końcu Tottenham objął prowadzenie.
Chelsea obudziła się w drugiej połowie po wejściu Maty. Właśnie po jego dośrodkowaniu Terry wyrównał po strzale głową.
Po tej bramce spodziewałem się, że Tottenham będzie próbował przejść do ataku, ale to Chelsea dalej przeważała.
Niestety w 81 minucie Torres otrzymał czerwoną kartkę &quot;z kapelusza&quot; i w 10 The Blues stracili impet, a mecz zakończył się remisem.
Taki scenariusz meczu pokazał, że Chelsea posiada wielki potencjał ofensywny, z którego nie zawsze niestety korzysta.
Moim zdaniem winny temu jest Mourinho, który jak wiadomo obronę stawia na pierwszym miejscu.
Sytuacja w jakiej znajdują się The Blues może nie jest jeszcze beznadziejna, bo grupę mają słabą,
jednak gdyby drużyna z Bukaresztu wyrwała tutaj choćby punkt to zacznie robić się nieciekawie.
W następnym meczu ligowym drużynę z Londynu czeka mecz wyjazdowy z Norwich, a więc niezbyt prestiżowe spotkanie.
Powinni wygrać spotkanie w lidze mistrzów, chociażby po to, aby nie robić z siebie pośmiewiska.
Czy tak się stanie ? Tego nie wie nikt, ale myślę, że po kursie 1.83 warto spróbować.
✅ 83
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
bonustagpl 3,1K

bonustagpl

Użytkownik
Dyscyplina : Piłka Nożna Liga Mistrzów
Zdarzenie : St. Bukareszt - Chelsea London
Typ : (-1 ) Handicap Chelsea , 2
Kurss : 3
Buk : willhill
Analiza:
Pamiętam słowa trenera Steau Laurentiu Reghecampf , że Liga Mistrzów to nie ich cel. Ja się pytam, jaki trener tak &quot;gada&quot; ? Każdy mistrz swojego kraju musi marzyć o grze w lidze mistrzów. Z takim nastawiem trenerem niech nawet nie wychodzą mi na boisko ! Mecz z Schalke (3-0) pokazało i potwierdziło te wypowiedziane słowa, wypowiedziane jeszcze przed meczem z Legią.
Chelsea po porażce z Basel na pewno chce szybko zapomnieć. Moim zdaniem musi strzelić co najmniej dwie bramki, żeby pózniej kontrolować mecz. Z takim zespołem jak Steau jest szansa wygrać wysoko , myśle że bramki też się bedą liczyć.
Good Luck
✅ 200
 
skrabii 37

skrabii

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna, Liga Mistrzów
Spotkanie: FC Porto – Atletico Madryt
Typ:2
Kurs:2.65
Unibet
Mój typ to zwycięstwo hiszpańskiego klubu. Początek sezonu Atletico ma imponujący, 7 meczy ligowych = 7 zwycięstw i to nie byle jakich bo wygrana wyjazdowa z Sevillą, Realem Sociedad czy w końcu z Realem Madryt. W LM również nie zwalniają tempa, pewnie pokonując w poprzedniej kolejce Zenit, mający w składzie Hulka, czy belgijski talent w postaci Axela Witsel’a. Porto, co prawda również wygrywa, jednak moim zdaniem jest parę ale. Po pierwsze, liga portugalska jest dużo słabsza od ligi hiszpańskiej więc i rywale z jakimi mierzą się Smoki nie są z tej samej półki co rywale zawodników z Madrytu. Po drugie, w lidze, Porto nie zagrało jeszcze meczu z innym czołowym klubem tej ligi jak Sporting, Braga czy Benfica więc nie do końca wiadomo jaką formę prezentują gracze portugalskiego klubu. Grając jeden mecz z wyróżniającym się w lidze Estoril zaledwie go zremisowali.
Moim zdaniem Atletico, które świetnie weszło w sezon, potrafiące wygrywać z Realem w lidze, czy rywalizować na równi z Barceloną w superpucharze powinno pokonać portugalskie Smoki, które mimo równie dobrego początku nie będą w stanie przeciwstawić się (cytując komentatora z derbowego meczu) „maszynce do grania” Diego Simeone.
✅ 165
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
jacksparrrow 486

jacksparrrow

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Liga Mistrzów
Spotkanie: Arsenal - Napoli
Typ: over 3.5
Kurs: 3.00
Bukmacher: William Hill

Analiza:
Moim zdaniem najlepiej zapowiadające się z jutrzejszych spotkań LM.
Arsenal lideruje w Premier League. Po fatalnej inauguracji z Aston Villa idą jak burza i zaliczają same zwycięstwa, odprawiając z kwitkiem takie firmy jak Tottenham czy.. no właśnie, tyle by było tych mocarnych dróżyn a tu przyjeżdża Napoli, gdzie gra reszta poza Ozilem niechcianych w Realu. Na ławce trenerskiej Rafa Benitez geniusz taktyczny który już na pewno na arsenal znalazł bata. Napoli w lidze również radzi sobie świetnie, ogrywając ostatnio m in. Milan na wyjeździe.
W 1 kolejce obie drużyny zwycięstwa po 2:1 odpowiednio Arsenal w Marsylii i Napoli z Borussia gdzie trzeba przyznać pomogła im kartka dla kapitana Dortmundczyków. Arsenal w lidze strzelił 13 bramek tracąc 7 natomiast Napoli 14 tracąc 4.

Wynik tego meczu ciężko typować ale niemal pewne jest że jutro zobaczymy w tym meczu kilka bramek.











⛔100
 
zapalek 27

zapalek

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna, Liga Mistrzów
Spotkanie: FC Porto – Atletico Madryt
Typ: Over 2,5 goals
Kurs: 2.2
Bukmacher: Bet365
Analiza:

Atletico Madryt fantastycznie rozpoczęło sezon, bodajże najlepszy start w historii klubu, 7 meczów i wszystkie wygrane. Dodatkowo są podbudowani ostatnim zwycięstwem z Realem. Diego Simeone kapitalnie poustawiał zespół i co ważne nie gra sztywną jedenastką, ale umiejętnie wykorzystuje ławkę rezerwowych. W ostatniej kolejce LM pewnie pokonali Zenit 3-1.
FC Porto z kolei gra i wygrywa w swojej lidze, ale są to zwycięstwa troszkę wymęczone (np. ostatni mecz z Guimaraes), to nie jest to ta sama drużyna co w ostatnim sezonie wygrywała w dużo lepszym stylu. Ostatni kolejka LM to zaledwie 1-0 z Austrią Wiedeń, która raczej do potęg europejskich nie należy.
Podsumowując, będzie to spotkanie drużyn grających ofensywny futbool, dlatego uważam że będzie to spotkanie z duża ilością goli. Postawiłbym na zwycięstwo Atletico ale ktoś mnie już ubiegł;)
✅ 120
 
S 318

soren

Użytkownik
Dyscyplina: Tenis ATP Tokio
01.10.2013 07:00
Tursunov - Roger-Vasselin
typ: dw 2:0
kurs: 2.25
buk: WilliamHill
Światowa czołówka tenisa zarówno pań jak i panów przeniosła się do Azji, aby wziąć udział w turniejach w Pekinie i Tokio. W stolicy Japonii w poprzednim tygodniu grały panie, teraz zaprezentują się panowie. Jest to mniejszy turniej niż ten rozgrywany w Pekinie, ale obsada jest również bardzo dobra z Del Potro na czele. Ja swoją uwagę skupię jednak na spotkaniu Dmitry Tursunova i Edouardo Roger-Vasselin. Według mnie ten mecz ma wyraźnego faworyta i jest nim ten pierwszy.
Tursunov w ostatnich tygodniach wziął udział w dwóch turniejach, najpierw w Sankt Petersburgu, a potem w Kuala Lumpur. W obu tych turniejach odpadł w ćwierćfinale, ale jego tenis mógł się podobać. Najpierw w Rosji pokonał w dwóch setach Baghdatisa i Kravchuka, by w 1/4 przegrać z Sousą, który w ostatnich tygodniach jest w fantastycznej formie (półfinał w Sankt-Petersburgu i zwycięstwo w Kuala Lumpur, gdzie pokonał m.in. Ferrera). Rosjanin w Malezji pokonał najpierw Rama, a potem Carreno-Bustę, by w ćwierćfinale ulec po trzysetowym boju Wawrince. Oglądałem pierwszego seta pojedynku Tursunova ze Szwajcarem i grał on naprawdę świetnie. Bardzo dobrze serwował, całkiem nieźle returnował, a forehandem gonił Stasia po całym korcie.
Roger-Vasselin pierwszy swój turniej po US Open rozegrał na hali w Metz, gdzie w pierwszej rundzie pokonał Delbonisa, a w kolejnym meczu nie miał nic do powiedzenia, przegrywając w dwóch setach z Tsongą. Teraz do turnieju w Tokio musiał się przebijać przez dwie rundy kwlifikacji. Najpierw wygrał z Violą 2:0, który nie jest jakimś świetnym zawodnikiem, a potem po trzysetowych męczarniach pokonał będącego od dłuższego w fatalnej formie Kolumbijczyka Fallę.
Stawiam w tym meczu na szybkie dwusetowe zwycięstwo Tursunova. Jeżeli Rosjanin zagra choćby 70% tego co pokazał w pierwszym secie z Wawrinką, to Francuz nie będzie miał zbyt dużo do powiedzenia na korcie.
⛔ 100
 
ciam1414 1,4K

ciam1414

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Liga mistrzów
Spotkanie: Celtic - Barcelona
Typ: Remis
Kurs: 5,0
Bukmacher: bet365
Godzina: 20:45
Znów Barcelona trafia na Celtic... W poprzednim sezonie Szkoci wygrali 2-1! Gol dla Barcelony padł po 90 minucie. Co prawda to Katalończycy cały czas atakowali, ale nie mieli pomysłu na &quot;autobus&quot;. Sądzę, że Celtic i tym razem postawi autobus, bo raczej małe szanse mają na wygraną w grze otwartej. Wymiana ciosów przeciwko zawodnikom takim jak Neymar, Sanchez, Pedro, Fabregas i inni nie ma sensu dla gospodarzy.
W Hiszpanii panuje trochę inny klimat. W Szkocji lubi popadać, a jeśli miałoby się tak stać przed meczem (lub w trakcie) Barcelona sobie nie pogra, czemu?... Jak wiadomo lubią grać piłką, a trudno jest ją podać na wodzie, gdyż się zatrzymuje. Przykład - m.in mecz z Lechią. Woda na pewno przeszkadzała zawodnikom Barcy. Wiadomo, że obu drużynom przeszkadzała, ale nie każda drużyna tyle czasu rozgrywa piłkę. Są wtedy narażeni na kontrę, a to Celtic robił w poprzednim sezonie (z Barcą) bardzo dobrze.
W barwach Barcy nie wystąpi Messi i to jest mega cios dla Barcelony. W poprzednim sezonie pokazali, że bez niego zespół nie jest już tak dobry. Zespół remisował do połowy, lub nawet przegrywał, a gdy tylko Messi wbiegał na boisko drużyna grała zdecydowanie lepiej! Ostatecznie sądzę, że jednak Celticowi zabraknie i mecz zakończy się remisem ????
⛔ 100
 
baku193 5,7K

baku193

Użytkownik
Dyscyplina : Piłka nożna, Niemiecka liga regionalna
Spotkanie : Wiedenbruck-Aachen
Typ : HT/FT 2/2
Kurs. 4.00
Bukmacher : Bet365
Analiza
:Witam. Na jutro wybrałem spotkanie nimieckiej ligi regionalnej w którym na przeciwko siebie staną ekipy Wiedenbruck, oraz Aachen. Gospodarze aktualnie z beznadziejnym bilansem po rozegraniu 8 kolejek, zajmują ostatnią pozycję w tabeli i zgromadzili dotychczas jeden punkcik. Goście natomiast na wyjazdach również grają słabo ,ale punktują w spotkaniach na własnym stadionie więc jakiś patent na strzelanie goli przez tą drużynę jest, pomimo tego że zajmują odległe 13 z 9 punktami na koncie zdobytymi w 10 rozegranych spotkaniach, to przecież kiedyś w tym spotkaniu wyjazdowym będą musieli zdobyć jakieś punkty, tym bardziej że z gorszą drużyną już grać nie mogą i jeśli myślą o zdobywaniu punktów w spotkaniach wyjazdowych to pierwsze co muszą zrobic to pokonac jutrzejszego rywala. Ja wybrałem na to spotkanie typ że goście wygrają pierwszą połowę spotkania jak i na koniec meczu, stawiam na wynik 0:1 do połowy i 0:2 na koniec spotkania.
✅ 300
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
jack13 417,8K

jack13

Użytkownik
Dyscyplina: HokejCzechy, Extraliga
Spotkanie: Sparta Praga – Litvinov
Typ: over 5.5
Kurs: 2.02
Buk: Pinnacle
Godz. 18:30
Analiza:
Nowy miesiąc rozpoczniemy od typu na przełamanie serii underowej w Czeskiej lidze hokeja.
Tak jak napisałem główny powód gry na bramki w tym starciu to seria underową ekipy gości, wszystkie siedem spotkań zakończone underowo (jako jedyni są bez over w lidze). Jak jest seria na początku sezonu to oczywiście trzeba popatrzyć na poprzedni sezon no i było overowo średnia 6.0 -była czwartym najlepszym wynikiem. Dobra informacja jest też taka że na wyjazdach trzymali ten sam poziom bramkowy. Tak sobie popatrzyłem na kadrę zespołu to w defensywie dużo jest młodych graczy, pierwszym bramkarzem jest natomiast 23-latek a jego zastępcą weteran 38-letni golkiper.
Dlaczego dziś powinno być przełamanie ano bo jadą do stolicy Czech na mecz z tutejszą Spartą. Zespół gospodarzy to jeden z głównych kandydatów do końcowego zwycięstwa jak na razie są na drugim miejscu. Jest to niezwykle ofensywnie usposobiona drużyna 31 bramek strzelonych w siedmiu potyczkach daje średnią aż 4.4 bramki na mecz strzelone a dodając do tego stracone których też jest dużo bo 17 to średnia wynosi 6.9. Na własnej tafli komplet zwycięstw w tym cztery dni temu zlali tu 8:3 zespół Trinec z którym Litvinov przegrał 1:3 na własnej tafli to chyba dobrze wróży. Świetna ofensywa nadrabia braki w defensywie i na bramce bo tutaj specjalisty nie ma Popperle broni ze skutecznością 88.4% to jest bardzo niski procent jak na bramkarza. Ostatni kwestia to historia spotkań rok temu oba starcia w Pradze przyniosły po dziewięć bramek, najpierw wygrali goście 3:5 następnie gospodarze 6:3. Tak więc o tym razem możemy liczyć raczej na bramki.\
✅102
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
maro-17 789

maro-17

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Liga Mistrzów
Spotkanie: FC Porto - Atletico Madryt
Typ: X
Kurs: 3,30
Bukmacher: Bet365
Analiza:
Długo się nie zastanawiałem nad typem do tego meczu. Dla mnie będziemy świadkami podziału punktów bez dwóch zdań. Ale pokrótce.
Trzeba przyznać, że do Portugalii przybywa jeden z czołowych klubów świata na ten moment, wg. mnie są w pierwszej 5-ce jak nic (z nimi Bayern, Barcelona a pozostała dwójka klubów już u każdego może się trochę różnić). Do tego genialna forma ligowa, 7 meczy - 7 zwycięstw a w Champions League spokojne zwycięstwo na inaugurację 3:1 z Zenitem. Do tego ostatnio wygrane derby na stadionie przeciwnika. Diego Simeone to wszystko genialnie poustawiał, zespół fantastycznie pracuje w obronie, a sztuki kontrataku można się od tego zespołu uczyć. I to wszystko przemawia za tym, że Atletico w dużym % tego meczu jutro nie przegra.
A teraz druga strona czyli gospodarze. Niekwestionowana potęga portugalskiej piłki. Zespół, o którym mówi się ostatnio, że nie jest w swojej mega formie co jednak nie przeszkadza im liderować w swojej lidze i nie przeszkodziło im wygrać pierwszego spotkania w LM na wyjeździe z Austrią Wiedeń. I teraz najważniejsza sprawa a mianowicie Estadio Do Dragao. Uważam, że bardzo istotne, że to tutaj odbędzie się mecz bo Smoki niczym FC Barcelona na własnym Camp Nou wspinają się tutaj czasem na poziom niebotyczny. Ostatnio kiedy tracili gola u siebie to data 11.05 w meczu z Benficą ! Ostatnia ligowa porażka na własnych śmieciach nastąpiła 25.10.08 gdzie w meczu z Leixoes Smoki przegrały 2:3. Coś niesamowitego ! Ostatnią porażkę u siebie biorąc pod uwagę rozgrywki europejskie FC Porto zanotowało 16.02.12 z Manchesterem City w Lidze Europy przegrywając z nimi 1:2. Bardzo lubię Smoki a ich gra u siebie to naprawdę wielka jakość. Niech przykładem będzie chociażby ostatnia Liga Mistrzów i mecze z Malagą. Mecz na Dragao kompletnie zdominowany przez gospodarzy, Malaga przegrała go tylko 1:0 ale nie istniała w żadnym aspekcie piłkarskim, w żadnym łącznie z niemożnością wyjścia za połowę, 3 podaniami między sobą a nie mówiąc już o jakimkolwiek zagrożeniu bramki gospodarzy. A rewanż poza domem jak Smoki zagrały tak każdy widział, ostatecznie odpadając z rozgrywek. To tylko pokazuję siłę tej drużyny u siebie. Więc też wychodzi mi, że gospodarze tego meczu nie przegrają i pozostaje stawiać na remis, który jest wielce prawdopodobny.
Jeśli chodzi o kadry to najważniejszą informacją jest brak u gości Diego Costy, który ma ostatni mecz kary zawieszenia (łącznie 4 mecze) za uderzenie głową zawodnika Viktori Pilzno. Jak wszystkim wiadomo jest to bardzo znaczący zawodnik Atletico świetnie komponujący się w taktykę Diego. U gospodarzy wszystko na porządku dziennym ( nie zagra Izmaylov ale on jest już kontuzjowany od dłuższego czasu). Aaa i jeszcze w takiej kwestii czysto logicznej, po tym jak oba zespoły wygrały swoje mecze na inaugurację remis w tym spotkaniu nie skrzywdzi żadnej z nich i raczej obie będą zadowolone więc to jeszcze bardziej utwierdza mnie w typie a czy którejś z drużyn uda się przechylić szalę zwycięstwa na swoją korzyść to się okaże. Ja uważam, że żadnej. Powodzenia !
⛔ 100
 
D 85

dominiknd

Użytkownik
Dyscyplina: UEFA Champions League
Spotkanie: Zenit St. Petersburg – Austria Wiedeń
Typ: Danny strzeli, Zenit wygra
Kurs: 2.25
Bukmacher: William Hill
Do Rosji przyjeżdża &quot;chłopiec do bicia&quot;, drużyna, której nie ma prawa być w lidze mistrzów, ostatnio w lidze porażka z ostatnim klubem ligi austriackiej, kursy jeszcze względnie wysokie, przez pryzmat niewysokiej porażki u siebie z fc porto, no ale tu mamy jednak wyjazd i podrażniony zespół Rosyjski, który ma ambicje na coś więcej niż faza grupowa LM, w lidze Zenit rozsiadł się wygodnie na fotelu lidera, zapewne szybko go nie opuści, myślę, ze drużyna z Wiednia zostanie rozjechana jak walec przez ofensywnie trio, Kerzakov, Hulk i Danny, stawiam na bramkę tego ostatniego, gdyż kurs na jego zdobycz jest najbardziej atrakcyjna.
⛔ 100
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom