>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Typy Dnia - 01.10.2013 (wtorek)

Status
Zamknięty.
maer 254,9K

maer

Typer A-League
Dyscyplina: Piłka nożna - Liga Mistrzów - Grupa H
Spotkanie: Ajax - AC Milan
Typ: 2
Kurs: 2.70
Data: 01.10.2013
Godzina: 20.45
Bukmacher: WilliamHill
Analiza:
Zapraszam na drugą kolejkę Ligi Mistrzów w grupie H.
W meczu zmierza się Ajax oraz AC Milan.
Ajax dostał się do fazy grupowej Ligi Mistrzów bez eliminacji, a w pierwszym swoim meczu grupowym został rozgromiony przez Barcelonę w Hiszpanii 4:0.
AC Milan natomiast musiał zagrać w czwartej rundzie eliminacji gdzie w dwumeczu pokonał Holenderskie PSV, a w pierwszym meczu grupowym pokonał u siebie Celtic 2:0.
Mój typ w tym meczu to dwójka, AC Milan moim zdaniem jest lepsza drużyną niż Ajax i mediolańczycy mają w swoim składzie Balotelliego który może przesądzić o wyniku każdego meczu i moim zdaniem w tym meczu także pokaże swoją klasę.
⛔ 100
 
sztandi 66

sztandi

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna, Liga Mistrzów
Spotkanie: Celtic Glasgow - FC Barcelona
Typ: poniżej 2,5 bramki
Kurs: 2,16
Bukmacher: MarathonBet
Analiza:
Widziałem w temacie kilka typów na mecz na Celtic Park. Większość skłania się ku zwycięstwu gości, jednak co to typów na bramki nie ma jednomyślności. Ja postanowiłem zaryzykować i postawić na to, że będzie jednak mniej niż 3 gole dzisiejszego wieczora w Glasgow. Skłoniło mnie to tego kilka faktów. Przede wszystkim nieobecność Messiego. Wszyscy wiemy ile Argentyńczyk znaczy dla klubu z Katalonii i jak wygląda gra tej drużyny bez niego. Krótko mówiąc słabiej. Dzisiaj nie pewno on nie zagra. Dobrze było widać jak wygląda gra Barcelony bez swojego lidera w ostatnim meczu z Almerią. Gdy grał to strzelił bramkę, był wiodącą postacią i wszystko wskazywało na wysokie zwycięstwo Barcelony, a po jego zejściu mecz się wyrównał i skończyło się na 2:0. Oczywiście Celtic to nie Almeria, a Liga Mistrzów to nie La Liga. To jest właśnie mój drugi argument, czyli gra na wyjeździe. Wszyscy wiemy jaką atmosferę potrafią zrobić kibice na meczach Celticu. Rok temu właśnie Barcelona poległa tam 1:2 i podobnego meczu spodziewam się dzisiaj. Nie sądzę jednak, żeby Celticowi udało się zdobyć gola. Strzelić bramkę będzie jednak ciężko również zawodnikom mistrza Hiszpanii. Scenariusz tego spotkania może być tylko jeden. Mianowicie defensywna taktyka szkockiego zespołu oraz żmudne i konsekwentne rozgrywanie piłki przez Barcelonę. Dopóki nie uda im się strzelić gola zapewne niewiele się w tym meczu zmieni. Oczywiście to wszystko są tylko moje domysły i szybka bramka w którąkolwiek stronę może rozwiązać worek z bramkami. Moim zdaniem jednak aż żal byłoby jednak nie spróbować zagrać po świetnym kursie 2,16 w świetle przedstawionych faktów. Ja zaryzykuję.
✅ 116
 
kieran 2,8K

kieran

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna, Liga Mistrzów
Spotkanie: Arsenal - Napoli
Typ: Giroud strzeli
Kurs. 2,37
Bukmacher : Bet365
Analiza: Co prawda Francuz nie zdobył żadnej bramki w ostatnim tygodniu ale to wciąż numer 1 ataku Arsenalu. Giroud trafi na wiele sytuacji z Napoli, spodziewam się ofensywnego spotkania a przy takich pomocnikach jak Ozil czy Rosicky - napastnik powinien otrzymać wiele piłek. Dobrze gra w powietrzu, przy okazji czuje się bardziej komfortowo na boisku odkąd przyszedł do Arsenalu i wszystko zaczyna iść w dobrym kierunku. Napoli ma duży potencjał w ataku ale w obronie nie grają na najwyższym poziomie co może być podstawą do kilku bramek nie tylko ze strony gospodarzy (bo im też zdarzają się wielkie problemy). Generalnie nie widzę przeciwwskazań do defensywnego meczu, wręcz przeciwnie zapowiada się bardzo żywe spotkanie a Giroud mam nadzieję , że skorzysta na którejś z akcji.
✅ 137
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
L 88

lenny

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna, Liga Mistrzów
Mecz: Arsenal Londyn - Napoli
Typ: Aaron Ramsey zdobędzie gola
Kurs: 3,25
Bukmacher: bet365
Październik zaczynam z grubej rury ???? Ten mecz to według mnie dzisiejszy hit. Grają dwie rewelacje sezonu, które wygrały swoje poprzednie mecze. Ja jednak nie pokuszę się o wskazanie wyniku tylko pójdę bardziej na ryzyko i postaram się wskazać zdobywcę gola. A dla mnie gola strzeli dziś Aaron Ramsey, czyli zawodnik Arsenalu Londyn. Z pochodzenia Walijczyk, o którym mówi się, że jest więcej wart niż sam Gareth Bale. Ramsey to na ten moment chyba najmocniejszy atut Arsenalu. On jest niesamowity! Teraz trochę faktów: Swansea, Stoke, Marsylia, Sunderland. To lista drużyn, z którymi Arsenal mierzył się w ostatnim czasie i z każdym (!) Ramsey zdobywał gola. Jest w świetnej formie i strzela bardzo dużo goli jak na pomocnika. Jeśli w Arsenalu od asyst jest Oezil to do strzelania goli angażuje się Giroud &#39;a i właśnie Ramsey &#39;a. Podsumowując: jest to ryzykowny typ, jednak po głębszym namyśle szanse są całkiem dobre, że zostanie pokryty. Polecam zagrać ten typ na single. Zachęcam do własnej analizy i zagrania mojej propozycji :p
⛔ 100
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
vvv 28

vvv

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna - Liga Mistrzów
Spotkanie: Basel - Schalke
Typ: 1 ( 1 połowa )
Kurs: 3,20
Bukmacher: bet365
Analiza:
Zespoły które jak narazie na rozpoczęcie LM wygrały swoje spotkania . Schalke u siebie rozbiło rumunów 3-0 a Szwajcarzy pokonała Chelsea na wyjeżdzie 1-2 .
Basel w LM jest zawsze mocne i zawsze mozna na nich liczyć i licze i dzis .
W lidze spisują sie dobrze bo zajmują pierwsze miejsce .
Schalke notuje bardzo słaby początek sezonu bo zajmują odległe 14 miejsce .
Prawdopodobne składy :
Basel: Sommer - Voser, Ajeti, Ivanov, Safari - F. Frei - Salah, T. Xhaka, Diaz, Stocker - Streller
Schalke: Hildebrand - Uchida, Höwedes, Matip, Aogo - Neustädter, Höger - Farfan, K.-P. Boateng, Draxler - Szalai

Zespoly mierzyly sie raz w 2004 roku w PUEFA i wtedy padł remis .
dziś mam nadzieje ze Basel wygr i umocni swoja pozycje w grupie .
Szwajcarzy w LM nie raz zepsuli plany druzyn przeciwnych . Schalke jak dzis wywiezie remis z Bazylei to bedzier sukces .
Zauwazyłem ze Szwajcarzy bardzo lubia strzelac szybko gole wiec licze ze ten typ wejdzie jak w masło .
Dla odwaznych DW 2-0 .
Powodzenia
⛔ 100
 
gorszcz 141

gorszcz

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna - LM
Spotkanie: Borussia Dortmund - Olympique Marseille

Typ: Lewandowski strzeli 2 lub więcej bramek
Kurs: 3.60
Bukmacher: Bet365
Analiza:
Witam. Zaczynamy nowy miesiąc i chciałbym go zacząć mocnym kursem. Moim zdaniem Lewy dziś coś ukuje. Oczywiście typ wydaje się ryzykowny ale przy obecnej formie naszego rodaka można zaryzykować po takim kursie. Chciałem zauważyć, że Lewy w tamtym sezonie strzelał w LM i w lidze jak na zawołanie, a na tym etapie rozgrywek Bundesligi miał mniej bramek niż w tym sezonie. W Neapolu nic nie strzelił ale w Dortmundzie cała drużyna będzie chciała udowodnić swoje aspiracje i na pewno od początku zaatakuje. Kurs na wygraną mnie nie zadowala a handi trochę się boję ze względu na brak Schmelzera i przede wszystkim Romana w bramce. Ogólnie co tu dużo mówić. Robert zaczyna strzelać jak na zawołanie. Kto widział ostatnie poczynania napastnika Borussi ten wie, że złapał formę i potrafi wykorzystać niemal każdą okazję. OM to ni żadna potęga jak zresztą dość ogórkowa liga w której na codzień gra. PSG czy Monako ustępują klasą Borussi a co dopiero inne? Żeby nie było, że jestem jakoś zapatrzony w &quot;POLSKĄ&quot; Borussie to jestem fanem Bayernu i z czystego pragmatyzmu wybrałem dziś akurat ten bet. Pozdrawiam i polecam za niewysoką stawkę ;)
✅ 260
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
hunter3 673

hunter3

Użytkownik
Dyscyplina:Hokej: SZWECJA: SHL
Spotkanie: HV 71 (-1.5) - Modo
Typ: 1
Kurs: 2.75
Bukmacher:Unibet
Data: 01.10.2013 19:00
Analiza:
Siódma kolejka w szwedzkiej lidze hokejowej.Dziś gospodarze po sześciu spotkaniach bez zwycięstwa.Az dziw że HV tak słabo zaczęło sezon.Poprzednie sezony były lepsze w nich wykonaniu ale kto wie sezon dopiero się rozpoczyna i może zła passa odwróci się od gospodarzy dzisiejszego spotkania.Mam taką nadzieję i nie wątpię w to dziś.Goście tez bez rewelacji.Miejsce o dwa wyżej niż gospodarze aczkolwiek mają już jedną pełną wygraną na koncie.Wygrali na własnej tafli więc poznali smak zwycięstwa.dziś przyszedł czas na HV i wierzę w to że dadzą radę.Myślę że potrafią wygrać i to pewnie.Myślę że dwoma golami będą w stanie wygrać.Kurs nie jest aż tak wysoki ale myślę że warto zaryzykowac i dziś postawić na pierwsze bezpośrednie zwycięstwo drużyny HV 71. Powodzenia chłopaki że śnieżnej Szwecji.
✅ 175
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
the_riddler 2

the_riddler

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Anglia, Championship
Spotkanie: Barnsley - Reading
Typ: Reading over 1,5
Kurs: 1,83
Bukmacher: Bet365
Co tu dużo pisać. Barnsley w fatalnej formie zajmuje ostatnie miejsce w tabeli. Po dziewięciu rozegranych dotychczas spotkaniach stracili aż 24 bramki. Reading ostatnio w dobrej formie, trzy zwycięstwa z rzędu i dobra forma strzelecka. Liczę dzisiaj na potrzymanie dobrej passy Reading jak i nieporadności obrońców Barnsley.
kiepska analiza
 
K 17

klajdi

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Liga Mistrzów
Spotkanie: Steaua Bukareszt - Chelsea
Typ: Czyste konto: Chelsea - Tak
Kurs: 2.25
Bukmacher: Bet365
Analiza: Dzisiaj o godzinie 20.45 będziemy świadkami spotkania drużyn, którym w pierwszej kolejce Ligi Mistrzów ewidentnie nie powiodło się. Biorąc pod uwagę drużynę gospodarzy, widmo porażki było akceptowalne, gdyż dla nich niewątpliwie sam udział w tej fazie rozgrywek jest sporym sukcesem. Po drugiej jednak stronie drużyna gości, która ewidentnie zawiodła wszystkich w pierwszej kolejce, ulegając o wiele niżej notowanemu rywalowi i to na własnym terenie. I właśnie w tym upatruję szansę na powodzenie dzisiejszego typu, a mianowicie, że Chelsea nie straci bramki w dzisiejszym meczu.

Według mnie dzisiaj to właśnie podopieczni Wielkiego Mou będą od początku dyktować warunki na boisku i starać się przejąć inicjatywę, zabezpieczając przy tym własną bramkę - jak to miał zawsze w zwyczaju portugalski szkoleniowiec, prowadząc Chelsea. Anglicy mają znacznie silniejszy skład od dzisiejszych gospodarzy, więc śmiało mogą sobie pozwolić na spokojne prowadzenie gry i trzymanie rywali z dala od własnego pola karnego. Z drugiej zaś strony, nie ma co się oszukiwać, Steaua nie zacznie agresywnie tego meczu, gdyż grając z tak doświadczoną drużyną, będą się (całkiem słusznie) obawiać szybkich kontr ze strony Chelsea.

Według mojej opinii będzie to spokojnie prowadzony mecz przez Londyńczyków, a Jose będzie miał cały czas wynik pod kontrolą. Jestem również spokojny i pewny, że zawodnicy Chelsea wyjdą na to spotkanie bardzo skoncentrowani, gdyż wiedzą, iż muszą to spotkanie wygrać i nie pozwolą sobie na stratę bramki, która mogłaby wprowadzić chaos w ich szeregi.

Dodatkowym atutem tego typu jest fakt, iż w 6 z 7 spotkań w Premier League z udziałem Chelsea kończyło się underem 2,5.

✅ 125
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
stanley-63 840,4K

stanley-63

Typer
Dyscyplina - Piłka nożna ... Anglia Championship
Spotkanie - Charlton : Nottingham
Typ - Nottingham
Kurs - 2.05
Buk - Bet365

Sporo typów dziś na LM , ja spróbuję coś z Angielskiej Championship , zainteresował mnie mecz pomiędzy 20 w tabeli Charlton a 5 Nottingham , patrząc na obie ekipy to nie ulega wątpliwości że to goście są w lepszej dyspozycji i np. ostatnie 5 kolejek to 2-2-1 i br. 9:8 natomiast gospodarze no nie zbyt dobrze bo zaledwie 1 zwycięstwo 1 remis i 3 porażki natomiast jeżeli chodzi o najważniejsze gole to 4 zdobyte i aż 8 w plecy chyba nie wróży im w tym spotkaniu najlepiej i chyba nawet swój stadion też nie będzie im wielkim atutem bo na 3 mecze tutaj rozegrane tylko 1 zwycięstwo i 2 porażki ... 2 bramki strzelone i 3 stracone . Nottingham natomiast w meczach poza swoim stadionem ma bilans 1-2-1 i br. 5:5 , a ogólnie gdy zajrzymy do H2H to Charlton nie za bardzo mile wspomina mecze z Nottingham bo na 5 ostatnich spotkań to 0-1-4 i 1 bramka zdobyta przy 8 straconych tak więc w/g mnie wszystkie atuty dziś w nogach i głowach gości i stawiam na nich ( wiem każde spotkanie to inna historia ) !
⛔100
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
C 0

ciruelo

Użytkownik
Dyscyplina: piłka nożna, liga mistrzów
Spotkanie: Fc Porto-Athletico Madryt
Typ: Fc Porto nie strzeli
Kurs: 2.95
Bukmacher: Betsson
Analiza: Dziś do Portugalii przyjeżdża zespół z Madrytu i myślę, że pierwszy raz od bardzo dawna gospodarz z dwojga złego wolałby Real. Athletico sezon zaczęło pełną parą, 7 meczy, 21 punktów w najlepszej lidze europy i pewne zwycięstwo z Zenitem robi zdecydowanie większe wrażenie niż ciężko wypracowane zwycięstwo z najsłabszą w grupie Austrią i 5 zwycięstw oraz remis w lidze o poziomie znacznie słabszym niż BBVA. Początkowo chciałem obstawić zwycięstwo gości, ale ktoś mnie ubiegł ???? . Później myślałem o handicapie, ale nie jestem pewny co do tego ile bramek może wbić zespół z Madrytu, gospodarze spokojnie mogą grać na remis patrząc na ostatnie wyczyny Athletico i wszystko zależy moim zdaniem od wielkości autobusu w ich bramce, równie dobrze może być to 1 jak i 3-4 bramki na korzyść przyjezdnych. Jedno jest jednak pewne, obrona Hiszpanów funkcjonuje tak dobrze, że jeżeli się &quot;zepną&quot; to nawet Javier Martinez, najlepszy strzelec gospodarzy, będzie bezsilny. Na statystyki bym nie patrzył, bo jak już wspominałem poziom drużyn z którymi grało FC Porto jest sporo niższy niż tych z którymi w tym sezonie mierzyli się już goście z Madrytu. Myślę, że głównym atutem Athletico jest świeżość. Dużo ciężej gra się z drużyną, która wypracowała i opanowała niemal do perfekcji swoją własną i unikatową taktykę. Przykładem takiej drużyny była w poprzednim sezonie Borussia. Myślę, że typ jest w miarę pewny, aczkolwiek bardziej polecam zagrać po prostu na zwycięstwo gości
⛔ 100
 
yebaka 1,4K

yebaka

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna
Spotkanie: Dortmund - Marsylia
Typ: 1/1
Kurs: 1,67
Bukmacher: bet365
Analiza :
Rożne typy są podawane na ten mecz ale ja zagram Borussie HT/FT na Dortmuńczyków .
Po pierwsze Jurgen Klopp musiał wymyśleć na ten mecz jakąś super taktyke ponieważ w pierwszym meczu Borussia przegrała z Napoli 2-1 i była drużyną gorszą .
Borussia bez Waidenfellera i Kloppa który za karę mecz obejrzyz trybun .
Kloppa zastąpi asystent Zeljko Buvac .Oprócz bramkarza nie wystąpi Piszczek , Schmelzer i Gundogan .
W Marsyli największą bolączką jest brak napastnika Andre-Pierre&#39;a Gignaca oraz Morela i Cheyrou&#39;a .
Czytałem gdzieś tutaj naforum że Marsylia juz gra swoje i weszła na odpowiedni tor . Hmmmm ...
Jeszcze jest coś tutaj do udowodnienia francuzom , poorazki z zeszłorocznej LM 0-3 , 2-3 .
składy :
Borussia: Langerak – Großkreutz, Subotić, Hummels, Durm – S. Bender, Sahin – Błaszczykowski, Mchitarjan, Reus – Lewandowski
Marsylia: Mandanda – Fanni, Nkoulou, Lucas Mendes, Mendy – Romao, Imbula – Payet, Valbuena, A. Ayew – J. Ayew
Prywatnie licze na zwycięstwo 3-1 ????
✅ 67
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
soulmate 48

soulmate

Użytkownik
Dyscyplina: Tennis » USA » Sacramento Challenger
Spotkanie: Ebden M. - Krajicek A.
Typ: Krajicek A. +4.5g
Kurs: 1.80
Bukmacher: Bet365
Analiza:
Dwóch serwismanów młodego pokolenia rodem z USA na ich własnej ziemi. Ebden faworytem, patrząc na jego ostatnie wyczyny: dwa półfinały - Bangkok i Kaoshuing oraz finał w Napa przegrany w 3 setach. 16 spotkań może odbić się trochę na tym zawodniku. Wystarczy dobry serwis Krajicka, po 4 semy na set i sprawa załatwiona. Nawierzchnia dość szybka, może Ebden będzie chciał odpocząć od gry i nie podejdzie tak zmotywowany. Tak czy inaczej value do gry.
⛔ 100
 
K 0

kudel231

Użytkownik
Dyscyplina: piłka nożna, liga mistrzów
spotkanie: Porto - Atletico Madryt
Typ: BTS
Kurs: 2.0
Bukmacher: WilliamHill

Witam, mój pierwszy post, ledwo zdążyłem, tak na szybko: Obie drużyny mają b bramkostrzelnych zawodników, są w gazie, regularnie strzelają sporo bramek. Popieram statystykami, porto na 6 meczy 12 bramek, atletico jeszcze lepiej. Moim zdaniem jeden z lepszych meczy dziś. Co do ligi mistrzów dorzuciłbym Napoli do wyłapania dobry kursik dziś. Oczywiście barsa i czelsi dzisiaj pewniaki ???? Pozdrawiam????
⛔ 100
powtórzenie typu
 
mlodywilc 569

mlodywilc

Użytkownik
Dyscyplina: LM
Spotkanie: Steaua - Chelsea
Typ: Torres strzeli
Kurs: 2.62
Bukmacher: Bet365
Analiza:
Mourinhho nie swiruje już z Eto tylko wystawia najlepszego ze swoich napastników. Torres jest wyszydzany i wyśmiewany wszem i wobec, ale jest to spowodowane ceną jaka za niego zapłacono. Ogólnie jest to swietny napastnik, który rok temu był najlepszym strzelcem Chelsea. Do tego wykonuje mega pracę na boisku, osttanio coraz lepiej cuje się w drublingu, lepiej wygląda fizycznie i psychicznie niż jakieś 2 lata temu i powinien pokazywac w tym sezonie, że dalej jest wielkim napastnikiem. Tutaj Che;sea ma mecz z typu must win. I Mourinho już nie wystawia swoich pupilków tylko piłkarzy, którzy powinni dac najwięcej drużynie. Torresa dzisiaj będzie wspierał Mata i to jest wielki plus, bo jest to swietny zawodnik. Steaua 3 sztuki dostała od Schalke więc Che;sea tez swoje powinna trafic. NIe wiem czy Chelsea to wygra, bo w obronie zdarzają im się spore byki jak w pierwszym meczu. Kurs na bramkę Torresa jest zdecydowanie lepszy. Ostatnio grał dosyc dobrze z Kogutami, sporo szarpał, ale gola nie trafił. Dzisiaj mam nadzieje, że bedzie inaczej.
⛔ 100
 
czarny_2pzr 117

czarny_2pzr

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna, LM
Spotkanie: Arsenal- Napoli
Typ: Poł/ Koniec X/1
Kurs: 5.00
Buk: Bwin

Analiza:
Jednym z najciekawszych spotkań wtorkowej Ligi Mistrzów bez wątpienia będzie mecz lidera Premier League Arsenalu Londyn z aktualnie druga drużyna włoskiej Serie A Napoli.
Obydwa zespoły graja w tym sezonie fantastycznie, co zwiastuje wspaniałe widowisko. Dzięki sobotniej wygranej ze Swansea Kanonierzy mogą pochwalić się już seria dziewięciu kolejnych zwycięstw. Świetną formę potwierdza równiez na europejskiej arenie. Na inauguracje zmagań w grupie F Ligi Mistrzów Kanonierzyl pokonali 2:1 Olimpique Marsylia po bramkach Theo Walcotta i Aarona Ramseya. Imponująco prezentują się także dotychczasowe wyniki Napoli. Zespół Rafy Beniteza w lidze stracił tylko punkty z Sassuolo, a w ostatniej kolejce pokonał na wyjezdzie 2:0 Genoe po dwóch bramkach Gorana Pandeva. Azzuri, podobnie jak Arsenal, grę w Lidze Mistrzów rozpoczęli od wygranej, pokonując na Stadio San Paolo 2:1 Borussie Dortmund. Bramki dla gospodarzy zdobyli Gonzalo Higuain oraz Lorenzo Insigne. Rywalizacja w grupie F Ligi Mistrzów do ostatnich spotkań zapowiada się bardzo interesująco, wiec ewentualny zwycięzca tego starcia znajdzie się w znakomitej pozycji wyjsciowej przed kolejnymi meczami.
Obydwie ekipy spotkały się ze sobą w przedsezonowym sparingu 3 sierpnia bieżacego roku. Mecz, rozgrywany w ramach Emirates Cup, zakończył się remisem 2:2 i tak może być tym razem wynik może być bliski remisu.
Bukmacherzy minimalnie faworyzują drużynę z Londynu dlatego postawiłem remis do przerwy i minimalna wygraną gospodarzy po 90 minutach kurs na takie rozwiązanie 5.00 myślę że jest bardzo prawdopodobny.
⛔ 100
 
T 125

thespec

Użytkownik
Dyscyplina: EUROPA: Liga Mistrzów - Runda grupowa
Spotkanie: Steaua Bucharest vs Chelsea
Typ: Chelsea FC zdobędzie bramkę w obydwu połowach
Kurs: 2.75
Bukmacher: William Hill
Analiza:
&quot;To spotkanie trzeba wygrać&quot;
Te słowa Jose mówią jasno z jakim nastawieniem przyjeżdżają goście na ten mecz. Z
jakim nastawienie wyjdą gospodarze? Na początku LM Laurențiu Reghecampf powiedział,
że liczy się dla niego głównie krajowe podwórko, a Europejskie Puchary to trochę
niepotrzebny dodatek. Czy dalej twierdzi tak samo? Chyba potwierdziło się to po
porażce 0:3 z Schalke, które nie było ostatnio w najlepszej dyspozycji.
Aktualna forma obu zespołów jest odmienna. Stueaua, prócz wspomnianej wpadki 0:3,
kosi wszystkich. Oczywiście w Rumunii. Chelsea natomiast osiąga bardzo słabe wyniki
na wszystkich frontach. Co prawda wygrali ostatnio w meczu pucharowym w Anglii, ale
przeciwnik nie był zbyt wymagający. Lecz czy forma obu zespołów ma tu jakieś
znaczenie? Raczej niewielkie. Chelsea to zespół, który może/musi wygrywać seryjnie,
a zła passa która aktualnie trwa, powinna się szybko skończyć. Powinno to być już
dziś, bo chyba nikt nie wyobraża sobie, by po dwóch meczach LM na koncie
Londyńczyków widniało zero.
Steaua w tym roku potrafiła już pokonać u siebie graczy z Anglii. Było to w fazie
pucharowej poprzedniej edycji Ligi Mistrzów. Lecz, czy teraz jest szansa na
powtórzenie tego wyniku? Raczej nic tego nie wskazuje. Gospodarze trafili ciężką
grupę i szansa na zagranie choćby w LE jest bardzo mała. Swoją grę skupią pewnie na
meczach ligowych oraz na Pucharze Rumunii.
Jose ma szeroką kadrę, którą na pewno będzie wiedział jak wykorzystać. Spodziewam
się, że gospodarze wyjdą raczej defensywnie w tym meczu, a Chelsea będzie grała
piłką. Mają graczy, którzy potrafią uderzyć z dystansu, więc w razie kompletnego
zamurowania nie będzie trzeba wchodzić do bramki. Stałe fragmenty to też będzie atut
gości.
Ostatnie pięć meczów Rumunów to tylko 1 porażka z Schalke oraz cztery wygrane.
Bilans bramek 14:4. Natomiast goście mogą pochwalić się tylko dwoma wygranymi i
jednym remisem, do tego przypadły 2 porażki. Jedna w LM, druga w lidze. Bilans
bramkowy 6:4.
Trener gospodarzy w meczu nie skorzysta z Stefana Nikolicia i Alexandru Chipciu.
Natomiast trener gości będzie radził sobie bez Hazarda, Ginkela, Essiena oraz De Bruyne.
Składy:
Steaua: Tatarusanu - Latovlevici, Szukała, Gardos, Georgievski - Bourceanu, Pintilii - Tanase, Iancu, Popa - Piovaccari
Chelsea: Cech - Cole, Luiz, Terry, Ivanovic - Lampard, Mikel - Ramires, Oscar, Mata - Torres
Sędzia: Carlos Velasco Carballo
✅ 175
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
arthas-orc 334

arthas-orc

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna - Liga Mistrzów
Spotkanie: Steaua-Chelsea
Typ: Juan Mata strzeli
Kurs: 4,33
Bukmacher: William Hill
Analiza: Do składu Chelsea powraca chyba jeden z jej najbardziej kreatywnych zawodników. Juan Mata-bo o nim mowa- wystąpi w dzisiejszym spotkaniu najprawdopodobniej od 1 minuty. Londyńska &quot;10&quot; wreszcie będzie miała okazję wybiec na boisko od początku spotkania co w tym sezonie w meczach o jakąś sensowną stawkę jest nowością. Mourinho chyba wreszcie ugiął się pod presją pytań związanych z pomijaniem Hiszpana przy ustalaniu pierwszego składu. W ostatnich tygodniach coach The Blues był przez dziennikarzy zamęczany tym tematem. Dzisiejsze pojawienie się Maty od początku to prawdopodobnie odpowiedź między innymi na wydarzenia z konferencji prasowej, którą Portugalczyk opuścił. Uważam, że Juan w tak ważnym spotkaniu będzie chciał pokazać, że pomijanie go było błędem i dziś będzie bardzo zmotywowany. W ostatnich 2 sezonach był chyba najlepszym piłkarzem Chelsea i sądzę, że dziś o sobie przypomni. Polecam typ- za drobne warto spróbować.
⛔100
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom