>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Typy Dnia - 01.07.2011 (piątek)

Status
Zamknięty.
P 53

piwoor

Użytkownik
Dyscyplina: Tenis, Londyn (Wimbledon)
Spotkanie: Nadal - Murray
Typ: Nadal -3,5 gema
Kurs: 1.95
Bukmacher: Expekt
Analiza:

Powoli dobiega koniec wielkoszlemowego turnieju w Londynie. W półfinałach wystąpią Djokovic - Tsonga oraz Nadal - Murray. My zajmiemy się tymi drugimi. Chciałbym uzasadnić wam mój typ. W rankingu Hiszpan Rafael Nadal jest 1, natomiast Szkot Andy Murray 4. Popatrzmy na bezpośrednie starcia pomiędzy zawodnikami. Bez wątpienia prowadzi tu hiszpański zawodnik w stosunku 11 do 5. Popatrzmy na poczynania zawodników w tym sezonie. Nadal: wygrana w Abu Dhabi, półfinał w Doha, ćwierćfinał w Australian Open, finał w Indian Wells, finał w Miami, wygrana w Monte Carlo, wygrana w Barcelonie, finał w Madrycie, finał w Rzymie, wygrana French Open, ćwierćfinał w Queens. Murray: wygrana w Horman Cup, finał Australian Open, 1 runda Rotterdam, 2 runda Indian Wells, 2 runda Miami, półfinał w Monte Carlo, 1/8 w Madrycie, półfinał w Rzymie, półfinał French Open, wygrana w Quenns. Szkotowi przydarzyło się kilka wpadek z mało znanymi zawodnikami, zaś Nadal trzyma mocną, równą formę. Dlatego myślę, że on dziś wygra popołudniowe spotkanie.
✅ 95
 
S 131

strojes666

Użytkownik
Dyscyplina : Koszykówka Kobiet, Eurobasket 2011
Spotkanie : Francja : Turcja
Typ : Turcja
Kurs : 5,25
Bukmacher : Unibet
Godzina : 20.30
Analiza :
Już dzisiaj Mistrzostwa Europy Kobiet w Koszykówce wkraczają w decydującą fazę półfinałów. Dzisiaj poznamy niedzielnych finalistów, jak i drużyny które powalczą o brązowy medal. Wczoraj byłem w Atlas Arenie i miałem okazję pooglądać oba zespoły i mam dużo do powiedzenia na temat ich gry. Dzisiaj też się wybieram i mam wielką nadzieję że Turcja sprawi niespodziankę i wygra mecz z obrończyniami trofeum.
Wczoraj Turczynki zagrały świetne spotkanie. Bardzo dobrze wyglądało u nich rozegranie - dużo rozrzucania po obwodzie, aż do wyczyszczenia pozycji i rzutu za trzy. Szczególnie dużo rzutów za trzy mieliśmy w pierwszej połowie, ale w drugiej też dużo punktów z tego elementu udało się zdobyć. Turczynki wczoraj trafiły aż 9 z 14 rzutów za trzy punkty co jest niebywałym wynikiem. Genialnie w tym elemencie zagrała Ivegin (4na5), Vardarlin (3na4) i Palazoglu (2na3). Te zawodniczki rzucały naprawdę świetnie na trójkach i dzisiaj też tak będzie bo widać było że mają to wytrenowane, świetnie pozbywają się jakiegokolwiek pilnowania i rzucają z czystych pozycji. Dużo trenowały również ten element na treningu przed meczem. Turczynki zagrały również świetnie na akcjach z półdystansu. Przepychały się ładnie pod koszem i dużo akcji kończyły celnymi rzutami. Do tego również dobrze wychodziły im jakieś szybkie, finezyjne akcje. No po prostu miło patrzyło się na tę drużynę. Jedyny mankament to dużo fauli - one po 2-3 minutach kwarty łapały już 4-5 przewinień i potem rywalki miały rzuty osobiste. Duże znaczenie wczoraj miały również zbiórki. Turczynki potrafiły trzy razy dobijać swoje rzuty, albo pod koniec zbierać i rozgrywać akcję na nowo, a czas leciał, zaś Czarnogóra tak beznadziejnie zbierała że jak pudłowały to już musiały się liczyć z kontrami bo Turcja zbierała piłki i w defensywie i w ofensywie. Niby w statystykach tych zbiórek więcej ma Czarnogóra, ale to głównie przez to że więcej pudłowały, były też sytuacje że nie trafiały idąc sam na sam z koszem no i potem się udawało zbierać. Ale jak się oglądało mecz to widać było że w tych ważnych momentach i że ważniejsze i dające punkty zbiórki przypadały Turczynką. No i jeszcze na podkreślenie zasługuje genialna gra w obronie. Wejść w pole Turcji to już było coś, walka pod koszem kończyła się blokami, wypchnięciami i pudłami rywalek, a za trzy Czarnogóra najczęściej rzucała już w końcówce czasu i to były rzuty beznadziejne. Ogólnir Turcja zagrała mecz turnieju i z taką grą mogą nawet wygrać złoty medal. Kondycyjnie też wyglądały dobrze i wydaje mi się że są w stanie pokonac Francuzki.
Francja w tym turnieju miała lepsze i gorsze mecze, kontuzjowana jest obecnie jednak z zawodniczek tej drużyny, wczoraj była razem z zespołem, ale o kulach wiele im pomóc nie może. Francuzki wczoraj wyszły dośc późno na rozgrzewkę i było to potem widać w meczu gdzie właściwy pułap złapały dopiero pod koniec drugiej kwarty. Nie trenowały za dużo rzutów za trzy i widać to było potem w meczu gdzie trafiły zaledwie 3 z 12 rzutów. Przy takiej defensywie jak wczoraj zaprezentowała Turcja w meczu z Czarnogórą, Francji będzie strasznie trudno poprawić ten wynik i dzisiaj też wydaje mi się że stać je góra na kilka trójek. Litwinki wczoraj rzuciły 6 na 18 rzutów za trzy, ale spisały się bardzo słabo za dwa i jeszcze gorzej na tablicach. Wytrzymywały do pewnego momentu, ale w trzeciej kwarcie wszystko prysło i przegrały wysoko a potem już nie dałyu rady wygrać. W drużynie Francji dużo lepiej pracowały dwójki ale defensywa Litwy nie pracowała tak dobrze jak będzie pracować dzisiaj defensywa Turcji. Jak dla mnei Francja z taką grą za trzy, z takim naciskiem na rzuty z pola, przy defensywie Turczynek mogą mieć ogromne problemy. Dodatkowo Francja nie ma jakiegoś szerokiego składu, mają prawie ten sam ból co Czarnogórac (chociaż tamte mają góra 7 zawodniczek, te mają koło 8 ale to i tak mało przy Turczynkach które co chwile się zmieniają i są na pewno lepiej przygotowane kondycyjnie). Zresztą najlepiej to obrazuje fakt że wczoraj tylko pięć zawodniczek punktowało - cztery po 13 punktów i jedna 14. Cała reszta nie rzuciła ani jednego oczka. To może być ogromny problem Francuzek. Mają już w nogach dobre kilka spotkań i w tej fazie turnieju wąska ławka rezerwowych może być wielkim problemem i tak będzie dzisiaj.
Defensywa Turcji wyeliminuje dzisiaj Francuzki, dodatkowo świetna forma na rzutach za trzy drużyny Turczynek no i jeszcze dużo lepsza kondycja. No i na koniec kibice - Francuzów w hali jest kilka (zresztą widać jakie są pustki w 11500 hali jest wedle statystyk 1500 widzów chociaż tak na moje oko to góra 1000 było więc nie wiem jak ktoś to liczył. Francuzów tak jak mówię wiele nie jest, są cisi, siedzą gdzieś daleko, zaś Turcy wczoraj przez całe spotkanie szaleli, w najdroższych sektorach, tuż przy boisku, flagi, śpiewy i to na pewno mobilizuje. Polecam grać na Turcję bo one dzisiaj wygrają ten mecz
✅ 400
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
W 26

wislaks

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna - Mistrzostwa świata panie 2011
Spotkanie: Japonia - Meksyk
Typ: Japonia
Kurs: 1,50
Bukmacher: Bet-at-home
Dzisiaj kolejne spotkanie w grupie B faworyzowana Japonia grać będzie z Meksykiem który nie wygrał jeszcze żadnego meczu na tegorocznych mistrzostwach świata. Ponadto gdy oglądałem ostatni mecz Japonek gdy grali z reprezentacją Nowej Zelandii to można by było wywnioskować, że po takiej grze są zaliczane do faworytek całych mistrzostw więc spokojnie powinni ograć słabo spisujący się Meksyk. Można też dodać, że reprezentantki Meksyku mają ogólnie słaby skład oto dowód ostanie mecze Meksykanek -
Meksyk - Anglia 1:1
Szwecja - Meksyk 2:0
Brazylia - Meksyk 5:0
Niemcy - Meksyk 2:0
Meksyk - Chiny 1:1
Więc tak jak pisałem już w pierwszej połowie wynik powinien być przesądzony i Japonki wygrywać będę duża różnicą goli.
✅ 50
 
wislak93 2

wislak93

Użytkownik
Dyscyplina: Koszykówka, MŚ U19
Spotkanie: Australia U19 - Łotwa U19
Typ: 2
Kurs: 2.60
Bukmacher:Unibet
Analiza :
Przed nami drugi dzień zmagań MŚ koszykarzy U19 w Łotwie . Gospodarze zmierzą się z drużyną Australii.
Australijczycy to drużyna mogąca sprawić niespodziankę na tym turnieju. Dla wielu była i jest zagadką . Wczoraj rozbiła aż 73-49 reprezentacje Argentyny. Najskuteczniejszym zawodnikiem spotkania był Anthony Drmic . Niski skrzydłowy &quot; kangurów &quot; zdobył aż 25 pkt . Trafił 5/8 rzutów za 3 (62.5 % !!!) .Cała drużyna grała na bardzo wysokim procencie rzutów 3 pkt 10/19 (52.6 %) . Musimy jednak brać pod uwagę , że Argentyńczycy nie są mistrzami obrony , ale te wyniki rzutowe robią wrażenie .
Łotwa to gospodarze turnieju . Drużyna gra w prawie niezmienionym składzie , z którym zdobyła brązowy medal ME U18 w ubiegłym roku . Wczoraj pewnie pokonała drużynę Korei Południowej 85-67 . Liderem drużyny był Janis Timma zdobywca 23 pkt . Mierzący 201 cm niski skrzydłowy Łotyszy miał doskonałą skuteczność w rzutach za 2 pkt 8/11
( 72.7 % ).Zawodnik zanotował też 14 zbiórek , w tym aż 10 w ofensywie !
Dobrze spisał się center Davis Bertans zdobywca 13 pkt i 7 zbiórek . Mankamentem jest niski procent rzutów 3 pkt całego zespołu ( zaledwie 22.7 % )
Szykuje się bardzo ciekawy mecz . Myślę , że forma rzutowa graczy Australii spadnie i Łotwa , która bardzo twardo gra w obronie odniesie 2 zwycięstwo na tym turnieju
✅ 160
 
T 8

towi

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - MŚ, kobiety - Grupa B, 18:15 01-07-2011
Spotkanie: Nowa Zelandia - Anglia
Typ: Więcej niż 2,5
Kurs: 1,78
Bukmacher: bwin
Analiza:
Spotkanie teoretycznie chłopca do bicia z faworytem. Anglia podczas meczy kwalifikacyjnych nie zaznała porażki, strzelając 35 bramek co daje średnio 3,5 bramki na mecz.
Szwajcaria vs. Anglia 2:3
Anglia vs. Szwajcaria 2:0
Austria vs. Anglia 0:4
Anglia vs. Turcja 3:0
Hiszpania vs. Anglia 2:2
Malta vs. Anglia 0:6
Anglia vs. Hiszpania 1:0
Anglia vs. Austria 3:0
Turcja vs. Anglia 0:3
Anglia vs. Malta 8:0
Jak widać w zaledwie dwóch spotkaniach padło mniej niż 3 bramki, chociaż rywalki były z wyższej półki.
Nowo Zelandki dotychczas nie miały z byt mocnych rywalek, a jak już się trafiło to było tęgie lanie (USA 4:0 Nowa Zelandia, Brazylia 5:0 Nowa Zelandia)
W pierwszych meczach obu drużyn wyniki oscylowały w okolicy 3 bramek. Niespodziewany remis Brytyjek w 1 kolejce gwarantuje dzisiaj ich grę na 100% swoich możliwości, co gwarantować powinno dużą ilość bramek.
✅ 78
 
S 0

sportfan

Użytkownik
Spotkanie: Widzew Łódź - Dolcan Ząbki
Typ: Widzew Łódź
Kurs: 1.83
Bukmacher: Bet365
Analiza:
Będzie to moje pierwsze spotkanie zamieszczone w dziale z Typami Dnia więc proszę o wyrozumiałość, wybrałem towarzyskie spotkanie między zespołem Widzewa a Dolcanem. Moim zdaniem zdecydowanym faworytem jest Widzew, ponieważ zespołem będzie kierował dopiero świeżo upieczony trener Radosław Mroczkowski. Sądzę, że piłkarze będą chcieli się pokazać z jak najlepszej strony i zapewnić sobie miejsce w podstawowej 11 na kolejny sezon. Na pewno Sernas będzie chciał udowodnić, że jest piłkarzem godnym pierwszego składu w każdym ligowym meczu i myślę że przy odrobinie szczęścia uda mu się ustrzelić chociaż jedną bramkę. Reszta piłkarzy również powinna być zmotywowana do walki i grać dobrą piłkę. Jaki typuje wynik? Wygrana Widzewa 2-0 bądź 3-0.
⛔ 100
 
hatak 29

hatak

Użytkownik
Dyscyplina: piłka nożna - Algieria, 1 liga - 18:00
Spotkanie: MC Oran - El Harrach
Typ: remis
Kurs: 3,30
Bukmacher:
BetClic
Analiza:
Przedostatnia kolejka algierskiej pierwszej ligi. Zespół MC Oran zajmuje 6 miejsce z dorobkiem 40 punktów, natomiast El Harrach jest na pozycji 5 z 44 punktami na koncie. Mistrzostwo zapewniła już sobie drużyna Aso Chlef. El Harrach ma jeszcze szanse na wicemistrzostwo gdyż do drugiego miejsca traci zaledwie 1 mały punkcik. Zawodnicy z Oranu praktycznie nie walczą już o nic. Zakładam iż większą determinacją wykaże się El Harrach i będzie grał o zwycięstwo. Pomimo to obstawiam remis ponieważ MC Oran przegrał u siebie tylko 1 spotkanie i nie odda łatwo zwycięstwa na własnym terenie.
✅ 230
 
zfnp 15

zfnp

Użytkownik
Dyscyplina: Koszykówka, MŚ U19.
Spotkanie: USA - Serbia
Typ: USA (-12.5)
Kurs: 1.80
Bukmacher: Bet365
Analiza: A witam. Tak przeglądałem fora sportowo-bukmacherskie i natknąłem się na wasz konkurs. No to czemu nie miałbym spróbować w nim swoich sił ? Tak więc na swój pierwszy typ wybrałem (wysokie) zwycięstwo Stanów Zjednoczonych. Dziś o godzinie 15:00 czasu polskiego zmierzą się oni z reprezentantami Serbii. A dlaczego typuję (wysoką) wygraną USA ? Powód jest prosty a zarazem niektórym znany - wczorajsze wyniki obu reprezentacji. Nastolatkowie z USA zmierzyli się wczoraj z Egiptem. Nie sposób było przewidzieć kto wygra. Jednak takich rozmiarów zwycięstwa to pewnie nawet same Stany się nie spodziewały. 115-60. Serbia - czyli dzisiejsi rywale Stanów również wygrali, lecz tylko 5 punktami z Chinami. A co ciekawe ... właśnie teraz grają Chiny z Egiptem i to Egipt wyraźnie prowadzi. Tak więc na myślenie wiejskiego chłopa - USA wygrywa z Egiptem wysoko. Egipt wygrywa z Chinami wysoko. Serbia wygrywa nisko z Chinami. Wniosek ? Bardzo wysoka wygrana USA. Nie ma co tu więcej pisać. Po prostu wydaje mi się że Stany udowodnią swoją (na razie tylko) papierkową przewagę.
⛔ 100
 
pele1921 912

pele1921

Użytkownik
Dyscyplina : siatkówka mężczyzn , Liga Światowa
Spotkanie : Włochy - Kuba
Typ : Kuba -1,5 seta
Kurs : 3,90
Bukmacher : Betsafe
Analiza:
Kazdy kto interesuje sie siatkowka zna obie druzyny a takze ich potencjal.
Po jednej stronie siatki - Włosi, druzyna ktora niejednokrotnie wygrywala najwazniejsze siatkarskie imprezy takie jak MŚ , ME czy liga swiatowa.
Po drugiej stronie siatki - Kubańczycy, najmlodszy zespol siatkarski swiata i aktualni wicemistrzowie globu. Stac ich na wiele dlatego zdecydowalem sie na ten typ.
Sa glodni gry i zwyciestw a Włosi tak czy inaczej z grupy wyjda poniewaz awans zapewnili sobie juz kilka spotkan temu.
Wracajac jednak do Kuby. Leon, Camejo i Hernadnez poprowadza do zwyciestwa druzyne i postaraja sie urwac wlochom chociaz 1 zwyciestwo na ich parkiecie.
Jest to zespol o najwiekszym potencjale wsrod calej stawki tylko musza odnalezc swoj rytm.
Przy odrobinie szczescia typ wejdzie i zgarne 290 pkt ;]
✅ 290
 
R 1,6K

radomiak1910

Użytkownik
Niemcy-Japonia Liga Swiatowa 1.07.2011 19-00
typ: 2
5,09
PinnacleSports
Analiza
Dziś w ostatnim spotkaniu fazy grupowej siatkarskiej ligi swiatowej Niemcy na wlasnym parkiecie podejma reprezentacje Japonii. Obydwa zespoly juz wczesniej pozbawily sie szansy na awans do turnieju final eight ktory odbedzie sie w Polsce. Trzeba jednak przyznac ze obie reprezentacje mialy godnych przeciwnikow w swojej grupie eliminacyjnej. Bulgarzy i Rosjanie to zawodnicy z najwyszej polki i to te dwie druzyny byly typowane do awansu przed rozpoczeciem rozgrywek. Pierwsze spotkanie pomiedzy obiema reprezentacjami zostalo rozegrane wczoraj, Niemcy wygrali w nim 3-1. Ja licze dzis jednak na powtorke z Japonii. W Japonii pierwsze spotkanie rowniez zakonczylo sie wygraną podopiecznych Raula Lozana, jednak juz w rewanzu gora byli Japonczycy. Sadze, ze dzis moze byc podobnie. Trener Lozano napewno bedzie dzis eksperymentowal w skladzie, pozwoli odpoczac kilku swoim kluczowym zawodnikom po ciezkich 11 spotkaniach. Tu upatruje szansy Japonczykow. Natomiast w kursie powyzej 5,0 widze zdecydowane value i grzechem byloby nie sprobowac. Licze dzis rowniez na to ze podobnie jak wczoraj bedzie to wyrownane spotkanie. Sadze ze mozemy byc tu swiadkami nawet rozgrywki tiebreakowej, podobnie jak w dwoch spotkaniach w Japonii.
⛔ 100
 
kajakov 23

kajakov

Użytkownik
Dyscyplina : Siatkówka, Liga Światowa
Spotkanie : Bułgaria - Rosja
Typ : 1
Kurs : 2,20
Bukmacher :Bwin
Dziś zostaną rozegrane ostatnie spotkania w tej grupie. Bułgarzy muszą wygrać, aby być w 100% pewnymi awansu do turnieju finałowego rozgrywanego w Polsce. Rosja już dawno zapewniła sobie awans, także nie dadzą z siebie wszystkiego traktując ten mecz bardziej jako sparing niż mecz o punkty. Dodatkowym atutem gospodarzy jest wspierająca ich publiczność. Oba zespoły dysponują bardzo mocną kadrą, ale trener Rosjan bardzo często rotuje składem dając pograć wszystkim swoim zawodnikom, natomiast Radostin Stojczew wystawi swoją aktualnie najmocniejszą szóstkę. Dzisiaj może być trudniej niż wczoraj, ale uważam że Bułgarzy w pełni zmotywowani wygrają z rozluźnioną pewną awansu Rosją.
⛔ 100
 
S 1

smarkacz

Użytkownik
Tenis
R. Nadal - A. Murray
WILL R. NADAL WIN 3-0? Yes @ 3.890 (PinnacleSports)

Spotkanie Nadala i Murraya to powtórka półfinału Wimbledonu sprzed roku.
Wtedy Hiszpan pokonał Szkota w trzech setach i po raz kolejny rozwiał nadzieje Brytyjczyków na triumf ich rodaka w tym turnieju. Murray w tym roku na kortach Wimbledonu spisuje się dobrze. W poprzednich latach wyglądało to podobnie, a jednak próg półfinału był dla Murraya nie do przejścia.
Dlaczego 3-0 dla Nadala? Wiadomo, że na tym etapie turnieju Nadal będzie chciał wygrać jak najmniejszym nakładem sił. Ponadto Murray jest bardzo groźny kiedy wejdzie w swój rytm, więc Rafa będzie starał się nie oddawać inicjatywy i cały czas wywierać presję na Andym. Bilans Hiszpana ze Szkotem na Wimbledonie to 2-0 (dwa mecze w trzech setach). Rok temu Murray miał set pointa przy swoim serwisie, jednak nie roztrwonił przewagę. Murray zapewnia, że kryzys jaki przechodził w tym roku po przegranej w finale AO z Djokoviciem ma już za sobą. Jednak dla mnie Murray pozostaje chimerycznym zawodnikiem i według mnie dziś kolejny raz nie poradzi sobie z presją.
⛔ 100
 
N 4

nagi

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna, Irlandia, Premier League
Spotkanie: Dundalk - Bohemians
Typ: 2
Kurs: 3,85
Bukmacher: Pinnacle
Analiza:
Mecz środka tabeli ,oba zespoły mają po 32 pkt co powoduję że bedzie to walka&quot;na noże&quot; której według mnie zwycięsko wyjdzie Bohemians .Przy tak wyrównanym dorobku punktowym o wyniku powinny przesądzić 2 czynniki.Po pierwsze zespół gośći jest bardziej doświadczony w meczach o dużą stawkę,to wielokrotny mistrz kraju i zespół po prostu lepszy piłkarsko.Po drugie Bohemians świetnie radzi sobie na wyjazdach(6,2,2),ich statystyki a wyjazdach są dużo lepsze od tego co Dundalik gra u siebie(4,4,2).Bohemians wygrali również swoje 2 ostatnie mecze i mam nadzieję,że tą serie zwycięstw podtrzymają jeszcze dzisiaj.
✅ 285
 
speedy_ut 228

speedy_ut

Użytkownik
Dyscyplina : Koszykówka - U19 World Championship
Spotkanie : Polska - Brazylia
Typ : 1
Kurs : 2.50
Bukmacher : Bet365
Analiza: Nic specjalnego na dziś nie widze, oprócz pewnego meczu kopanej, który już został opisany, więc proponuje lekko zagrać patriotycznie. Wczoraj młodzi Polacy rozgromili reprezentację Tunezji 85:57,zaś Brazylia uległa nieznacznie Rosjanom 78:81. &quot;Nasi&quot; wczoraj zaczęli bardzo konkretnym uderzeniem - 11:2 po 4 minutach,jednak do końca kwarty przybysze z Afryki doszli na 5 punktów, co okazało się było ich jedyną możliwością. Cały zespół grał na dobrym poziomie, trener Jerzy Szambelan umiejętnie dyrygował zespołem. Każdy z kadrowiczów zaprezentował się na boisku i zdobył punkty! Dziś z Brazylią będzie na pewno ciężko, z czego zdaje sobie sprawe. Neto,Rossetto, Nogueira oraz Irigoyen mogą przeszkodzić w zdobyciu naszym rodakom kolejnych 2 punktów. Typu nie jestem pewien, jednak biało czerwone serce bije za rodakami.
⛔ 100
 
isenor 7

isenor

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna, Irlandia, Premier League
Spotkanie: Bray-Sligo
Typ:2
Kurs: 1,7
Bukmacher: Sportingbet
Analiza:
Dziś o 20-45 rozpocznie się 21 kolejka ligi irlandzkiej w piłce nożnej.Zmierzą się Bray ( 7 miejsce) i Sligo (3 miejsce ).
Bray w ostatnich meczach zagrało tak:
Data Zdarzenie Wynik 2011-06-28 Bray Wanderers - Dundalk 1-5 2011-06-24 St. Patrick&#39;s Athletic - Bray Wanderers 1-0 2011-06-20 Bray Wanderers - Bohemians 1-2 2011-06-10 Galway United - Bray Wanderers 0-3 2011-05-30 Drogheda United - Bray Wanderers 0-1 Mecze wygrane:2 Mecze remisowe:0 Mecze przegrane:3
Sligo:
2011-06-24 Sligo Rovers - Shamrock Rovers 2-0 2011-06-21 Derry City - Sligo Rovers 0-0 2011-06-18 Sligo Rovers - UCD 4-0 2011-06-10 Bohemians - Sligo Rovers 0-0 2011-05-30 Sligo Rovers - Dundalk 1-0 Mecze wygrane:3 Mecze remisowe:2 Mecze przegrane:0
Nieco lepszy bilans ma Sligo w bezpośrednich spotkaniach:
18/03-11 1. liga Irlandia Bray vs. Sligo Rovers 0:0 06/08-10 1. liga Irlandia Bray vs. Sligo Rovers 1:3 09/04-10 1. liga Irlandia Bray vs. Sligo Rovers 2:3 21/08-09 1. liga Irlandia Bray vs. Sligo Rovers 2:2 02/06-09 1. liga Irlandia Bray vs. Sligo Rovers 3:1 08/08-08 1. liga Irlandia Bray vs. Sligo Rovers 0:0 09/11-07 1. liga Irlandia Bray vs. Sligo Rovers 2:1 18/05-07 1. liga Irlandia Bray vs. Sligo Rovers 2:0 17/11-06 1. liga Irlandia Bray vs. Sligo Rovers 1:1 18/07-06 1. liga Irlandia Bray vs. Sligo Rovers 1:2
3 zwycięstwa Bray,4 remisy i 3 zwycięstwa Sligo.Liczę na zwycięstwo Sligo Rovers
✅ 70
 
arsenal789 346

arsenal789

Użytkownik
Dyscyplina : Piłka nożna
Spotkanie : st. Pauli - Midtjylland
Typ: 1
Kurs: 2.10
Buk : Betclic
Analiza :
Mysle że po nazwach drużyn można się domyślać kto jest w tym meczu faworytem , jest nim oczywiście drużyna z niemczech. Pauli ostatni mecz zremisowało na wyjeżdzie z Bielefelt i teraz napewno będzie motywacja by ten drugi mecz towarzyski wygrać. Kursy na Pauli spadają to też musi o czymś świadczyś. Kurs napewno warty ryzyka. Myśle że drużyna która będzie walczyła o powrót do 1 ligi niemieckiej spokojnie poradzi sobie z duńskim 4 zespołem. Pamiętajmy że Pauli grało w poprzednim sezonie w Bundeslidze.
Zyczę wysokiczh wygranych:razz:
✅ 110
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
black-star 54,3K

black-star

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna, Mecz Towarzyski
Spotkanie: R. Vienna - Munich 1860
Typ:2
Kurs: 2,99
Bukmacher: Pinnacle Sports
Analiza:
Już o godzinie 19.00 w kolejnej serii meczów towarzyskich rozpocznie się spotkanie pomiędzy przedstawicielem niemieckiej 2 Bundesligi a jedną z drużyn czołowej ligi austriackiej . 1860 Munchen podczas sezonu ligowego żajęło ostatecznie 9 pozycję na 18 drużyn zaliczając moim zdaniem udaną końcówkę sezonu . Rapid Vienna jest zespołem , który także zakończył sezon w środku tabeli zajmując 5 pozycję na 10 drużyn . W swoim ostatnim spotkaniu towarzyskim z innym austriackim klubem - SKN St. Pölten Munich 1860 zremisowało 2:2 tracąc gola w pod koniec spotkania . Jako zwycięzce tego pojedynku typuję jednak Munich 1860 , którzy powinni rozegrać dzisiaj kolejny ambitny mecz w okresie przygotowawczym do nawego ligowego sezonu . Na pewno będą zmotzwowani , żeby zapewnić sobie dobrą odskocznię w nowy sezon .
⛔ 100
 
M 70

mr.luke

Użytkownik
Dyscyplina: 1st Division, Irlandia
Spotkanie: Athlone Town - Wexford Youths
Typ: 1
Kurs: 2,05
Bukmacher: bWin
Analiza:
Spotkanie dwóch drużyn końca tabeli 1 ligi Irlandzkiej: Athlone Town oraz Wexford Youths. Goście zajmują aktualnie przedostatnie, 10 miejsce (2 wygrane spotkanie, 13 przegranych), gospodarze 8 (4 zwycięstwa, 4 remisy, 8 porażek)
Uważam, że mecz ten wygra drużyna Athlone Town. Oto kilka powodów dla których typuję 1:
+ Gra na własnym boisku (5000 miejsc) powinna zmotywować gospodarzy do zwiększenia przewagi punktowej nad Wexford Youths.
+ Athlone Town posiada więcej zawodników doświadczonych i ogranych niż ich rywal, który nierzadko wystawia piłkarzy 19-letnich w tego typu spotkaniach (M. Kehoe, R. Vickers...). Może młodość dodaje skrzydeł ale doświadczenie skutecznie te skrzydła podetnie ;)
+ Historycznie na 10 spotkań pomiędzy tymi drużynami Athlone Town wygrało 5 razy, zremisowało 2 i przegrało 3. Co ważne w tym sezonie Gospodarze już wygrali z Wexford Youths na wyjeździe 1:0, więc u siebie tym bardzie nie powinni mieć problemów z ich pokonaniem.
+ Przewidziana temperatura 13-15C &quot;zmuszą&quot; piłkarzy do szybkich rozgrzewających biegów a praktycznie zerowy wiatr (0-2 m/s) będzie gwarantem że o żadnych losowych golach mowy tutaj nie będzie (mam nadzieję...)
Reasumując: typuje na małe ale pewne zwycięstwo Athlone Town
✅ 105
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
power30 18K

power30

Forum VIP
Spotkanie: Coventry Bees (Emil Sajfutdinow) - King&#39;s Lynn Stars (Kenneth Bjerre)
Typ: Emil Sajfutdinow
Kurs: 2.00
Buk: Betsafe
Dziś o 21:00 w ramach rozgrywek Elite League Coventry Bees podejmie King&#39;s Lynn Stars. Dzisiaj kibice &quot;Pszczół&quot; będą mieli okazje zobaczyć w barwach klubowych Emila Sajfutdinowa, który zadebiutuje na tym torze. Betsafe wystawił bardzo ciekawą ofertę zestawiającą Rosjanina z Kennethem Bjerre. Jak dotąd Emil wystąpił tylko w dwóch wyjazdowych spotkaniach, zdobywając średnio 13 punktów na jeden mecz. Przed spotkaniem na pewno wykręcił kilka kółek, aby lepiej spasować się z tutejszym torem. Zresztą w ostatnią sobotę w GP Cardiff zajął 4 miejsce i został wykluczony z finału w kontrowersyjnych okolicznościach. Bjerre ma ten handicap, iż jeździ w rozgrywkach od początku sezonu i jest bardziej objeżdżony na tych technicznych torach. Emil i Kenneth spotkają się prawdopodobnie trzykrotnie (1,13 i 15 biegu). Emil ostatnimi dniami jest w dobrej formie, czego dowodem są dobre wyniki w polskiej lidze i GP. Rosjaninowi będzie bardzo zależało, aby jak najlepiej zaprezentować się przed własną publicznością. Duńczyk może pogubić punkty m.in. na występującym w roli gościa Tai&#39;u Woffindenie, Przemku Pawlickim czy Rayanie Fisherze. W zeszłym spotkaniu na torze w King&#39;s Lynn, trzykrotnie lepszy był Bjerre. Dziś na pewno będzie nie pójdzie mu tak łatwo. Kurs wystawiony na Emila jest warty ryzyka, za mniejszą stawkę.
⛔ 100
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom