>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Typy Dnia - 01.05.2013 (środa)

Status
Zamknięty.
zdanek 924

zdanek

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna , Liga Mistrzów
Spotkanie: Barcelona - Bayern Monachium
Typ: Powyżej 12 rzutów rożnych
Kurs: 2.20
Bukmacher: WilliamHill
Analiza:

Krótko i na temat: Rewanżowe spotkanie półfinału LM gdzie w pierwszym meczu Bayern wygrał 4:0 i Barca musi w takim samym stosunku wygrać by doprowadzić do dogrywki co będzie cholernie trudne , tak więc na pewno będą cisnąć , z czasem Bayern będzie kontratakował i myślę , że sporo rożnych wpadnie , a na pewno minimum trzynaście.W poprzednim spotkaniu padło ich 15 , w środę liczę na podobny rezultat.Barcelona ligę ma praktycznie zapewnioną tak więc skupiają się tylko i wyłącznie na tym spotkaniu i od samego początku pewnie ruszą do ataku.Bayern ma już mistrzostwo i spokojnie czeka na ten mecz by dopełnić formalności i awansować do finału gdzie zagrają z BVB. Typuje dziś rożne , jednak jak bym miał stawiać na wynik to daje 1:2
Przewidywane składy:
Barcelona: Victor Valdes – Dani Alves, Bartra, Piqué, Adriano – Busquets, Xavi, Iniesta, Pedro, Messi, Sanchez
Bayern: Neuer – Lahm, Dante, Boateng, Alaba – Javi Martinez, Schweinsteiger - Robben, T. Müller, Ribery – Mandzukic

Pomogłem , proszę kliknij dzięki ????
⛔100
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
S 20

szindits1906

Użytkownik
Dyscyplina: Tenis ATP Monachium
Spotkanie: Ernests Gulbis : Tommy Haas
Typ: Gulbis
Kurs: 1,65
Bukmacher:Unibet
Analiza:
Nowy miesiąc czas zacząć,tenis tenis jeszcze raz tenis . Część sezonu na miękkich kortach otwarta,ja zajmę sie spotkaniem które odbędzie sie na kortach w Monachium,faworytem gospodarzy jest oczywiście T.Haas który przechodzi swoją drugą młodość jest już numerem 14 w światowym rankingu,na przeciwko niego stanie jutro Gulbis który jest w życiowej formie. Troche statystyk,Haas po znakomitym występie w Miami odpadł w drugiej rundzie w Houston z Berankisem,który trzeba przyznać ostatnio spisuję sie dobrze,no ale chwały Niemcowi ta porażka nie przynosi.
Gulbis natomiast na ostatnie 11 meczy przegrał tylko 3..Z Nadalem 1;2,z Monaco 1;2 i z Raonicem 0;2..Nie ma sie czego wstydzić,ponieważ pokonywał takie nazwiska jak Tipsarevic,Isner,Verdasco,Seppi oraz w pierwszej rundzie obecnego turnieju 6;4 6;2 Jarrko Nieminena który jest w wyśmienitej formie!
Trzeba przypomnieć ,że 2 miesiące temu Gulbis pokonał Haasa 2;1 i w statystyce h2h prowadzi 2:1 ;)
Typ mimo kursu jest dość ryzykowny,Tommy jest nieobliczalny,tymbardziej że gra u siebie.
⛔100
 
daamiano1 995

daamiano1

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna , Liga Mistrzów
Spotkanie: Barcelona - Bayern Monachium
Typ: Mandzukic strzeli bramkę
Kurs: 3.00
Bukmacher: Fortuna
Analiza:
Na ten mecz zdecydowałem się zagrać na strzelca bramki dla drużyny Bayernu. Strzelił dla nich już sporo bramek, a na swojej pozycji radzi sobie znakomicie. Jutro Barcelona być może i wygra, ale nie do zera. A kto ma strzelić dla Bayernu jak nie Mandzukic ? Gomez nie gra z powodu :zoltakartka: zatem Mandzukic będzie próbował ograć Valdesa po jakimś kontrataku albo stałym fragmencie gry. Za typem ze goście strzelą, przemawia też fakt, iż nie zagra Busquets, który zmaga się jeszcze z efektami kontuzji, a bez niego defensywa Barcy radzi sobie zdecydowanie słabiej.
Po takim kursie pobieram ten typ bez zastanowienia.

⛔100
 
bizziss 1,7K

bizziss

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna , Liga Mistrzów
Spotkanie: Barcelona - Bayern Monachium
Typ: Co wydarzy sie wczesniej?(zolta kartka;gol;zmiana;koniec 1.polowy)--
TYP---GOL
Kurs: 2,40
Bukmacher: bwin
Analiza:

Drugi mecz polfinalowy LM-Krotko i tresciwie co by nie powtarzac 1000x tego samego.Ciekawy bet wystawil na to spotkanie bwin-Z czterech w/w opcji do wyboru,najbardziej pasuje mi tu zdobycie bramki(najprawdopodobniej Barca,Messi juz chyba wrocil do formy,powinien grac na swoim poziomie)Sedziowie w LM na poczatku spotkan niechetnie siegaja po kartki,najpierw sa tzw ostrzezenia slowne etc,...xd.Zmiana?hm jesli nie bedzie jakiejs kontuzji-wiadomo.Pytanie padnie bramka w 1.polowie?Mysle ze tak i to bardzo szybko,wiec mysle ze warto.Pozdrawiam
⛔100
 
sober219 338

sober219

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna , Liga Mistrzów
Spotkanie: Barcelona - Bayern Monachium
Typ: Bayern czyste konto? TAK
Kurs: 7
Bukmacher: Bet365
Analiza:
No więc do rzeczy, Barcelona gra ostatnio słabo żeby nie powiedzieć beznadziejnie, 0 pomysłu w ofensywie, niby posiadanie jak zawsze wyższe od rywala ale nijak się to przekłada na sytuacje bramkowe. W Monachium oddali porażającą liczbę celnych strzałów na bramkę Neuera w liczbie 1. W sumie tak bardzo mnie to nie dziwi bo defensywa Bawarczyków stoi na bardzo wysokim poziomie i nie łatwo stwarza się sytuacje w meczach z nimi. A nawet jak się to uda to w bramce jest znakomity Neuer. Nie widziałem żadnego zagrożenia pod bramką Bayernu tydzień temu i tak samo nie widzę żeby mogli to zrobić jutro. Messi ewidentnie ostatnio w słabszej dyspozycji i to też się przekłada na słabszą grę Barcy. Jak dla mnie bardzo fajny typ po baardzo wysokim kursie.
Podam tu jeszcze przewidywane składy obu ekip:
Barcelona: Victor Valdes - Dani Alves, Bartra, Piqué, Adriano - Busquets - Xavi, Iniesta - Pedro, Messi, Sanchez
Bayern: Neuer - Lahm, Dante, Boateng, Alaba - Javi Martinez, Schweinsteiger - Robben, T. Müller, Ribery - Mandzukic
Polecam!
✅400
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
marasspec 21,9K

marasspec

Użytkownik
Dyscyplina: 4 liga zachodniopomorska
Spotkanie: Arkonia-Leśnik
Typ: Leśnik
Kurs: 1,85
Bukmacher: tobet
Leśnik to druzyna aspirujaca do awansu do 3 ligi. Bardzo bogaty sponsor, twierdza w Manowie gdzie trudno nawet najlepszym o jakakolwiek zdobycz punktowa. Tym razem jada do Szczecina na stadion Arkonii. Arkonia druzyna nieobliczalna jednak zdecydowanie slabsza od Lesnika. Utrzymanie raczej pewne, pozostaje im raczej tylko walka o prymat w Szczecinie a wiec przeskoczenie Stali czy Hutnika. W Manowie od paru lat mowi sie o awansie, kasa jest, zawodnicy mocni. Tym razem konkurentami jest Vineta i Bałtyk i takie mecze jak jutrzejszy trzeba wygrywac. W skladzie nie powinno raczej nikogo zabraknac wiec Lesnik zagra najmocniejsza ekipa. W rundzie jesiennej 5-1 w Manowie mowi samo za siebie. Arkonia tydzien temu wymeczone zwycistwo z outsiderem Orlem Walcz a Lesnik wygrana z mocna Astra po wczesniejszym remisie z Baltykiem.
⛔100
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
kontekst 1,3K

kontekst

Ococho?
Dyscyplina. Tenis WTA Oeiras
Spotkanie. Niculescu M. Vesinana E.
Typ. Niclescu M. wygra
Kurs. 1.66
Bukmacher. PinnacleSports
Gdzieś tam podzielam opinię z posta nr #20. Z tym, że Monika nie ma dobrego sezonu 19/8 to jest śmiech. Zważywysz na to, że Monika lubi hard i prócz kwalifikacji w Paris cały czas biła piłką na jednej nawierzchni. Czyli wyniki powinny byc na swym wysokim poziomie czyt. jak w Florianopolis, ale własnie - po Florianopolis przychodzą kolejne gdzie właśnie z Svitoliną robi 6:0, 6:0 a z słabą Filipkens dostaje po 3ch setach kolejny raz. Nie ruszałbym typu, gdyby nie to iż jak nawierzchnia jest sucha to kozioł jest płaski a Monika uwielbia bić z returnu i w tych długich wymianach ta przewaga nawierzchni jest po jej stronie. Jakieś tam małe przyblizenie o czym pisze można zobaczyć chociażby tutaj. O Vesinie nic nie jestem w stanie napisać, bo forma którą posiada/ła odprawiała ją zazwyczaj po wpisowym do turnieju. A jedyna goda dla mnie zawodniczka którą pokonała to babcia Krumm, która poźniej kreczowała w Monterry w spotkaniu z Monniką nie robiąc nic z tego do czego nas przyzwyczaiła.
⛔100
 
Q 7

qeer

Użytkownik
Dyscyplina: NHL, Hokej.
Spotkanie: Chicago Blackhawks - Minnesota Wild
Typ: 1
Bukmacher: bet-at-home
Kurs: 1.68
Analiza:
Faworytem spotkania są gracze drużyny gospodarzy, czyli Chicago Blackhawks. Historia spotkań między dwiema drużynami
przemawia za drużyną z Blackhawks. To będzie bardzo ładny ofensywny mecz. Chicago Blackhawks jak to zawsze
ustawione ofensywnie. Chicago Blackhawks strzela i traci średnio okło 3 goli. Minnesota Wild też gra ofensywnie
dlatego w tym meczu można śmiło stawiać over, niestety taki typ już jest. Na własnym ternie Blackhawks są bardzo mocni. Dlatego
stwiam na Chicago Blackhawks.
Chicago Blackhawks statystyki:
strzelone 155
stracone 102
zwycięstw 25
punktów 77
Minnesota Wild statystyki:
strzelone 122
stracone 127
zwycięstw 19
punktów 55
⛔100
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
napoleoni 1,3K

napoleoni

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna- Liga Mistrzów
Spotkanie: Barcelona - Bayern Monachium
Typ: Drużyna 2 wygra i w grze padną w sumie mniej niż 2,5 bramki
Kurs: 8,50
Bukmacher: Bet-at-home
Analiza: Bez wątpienia to Barcelona była faworytem rywalizacji półfinałowej. Porażka 0-4 obnażyła niemalże wszystkie słabe strony Katalończyków. To nie jest problem jednego meczu, Barcelona w tym sezonie gra poniżej oczekiwań. Bayern zdaje się być machiną nie do zatrzymania. Wystarczy spojrzeć na ich 17 ostatnich spotkań na wyjeździe. 17 zwycięstw. Warto wspomnieć iż Bayern w ciągu ostatnich 26 spotkań, wygrał 25, co musi robić ogromne wrażenie. Nad Barceloną olbrzymia presja, która nie odbija się dobrze na tym klubie. Z pewnością większość pamięta niedawną rywalizację z Milanem, gdzie po porażce na wyjeździe, Barca rozgromiła rywala na swoim stadionie. Tym razem za rywala będzie mieć ekipę praktycznie bez słabych stron. Scenariusz Bayernu skutecznie broniącego się przez większość spotkania, zarazem wyprowadzającego mordercze kontry jest bardzo prawdopodobny. Nie wyobrażam sobie tutaj wielkiego festiwalu strzeleckiego. Bayern traci niewiele bramek, tym bardziej że najprawdopodobniej cofnie się czekając na rozwój wydarzeń. Czego jak czego, ale solidności w obronie nie można Niemcom odmówić. Barcelona gra praktycznie bez napastnika, albowiem Villa nie jest już tym snajperem z czasów świetności kadry Hiszpanii, siłą Barcy jest szybka, kombinacyjna gra, długie posiadanie piłki i rajdy błyskotliwych pomocników. Bayern potrafi perfekcyjnie wytrącać atuty rywala, stąd w pierwszym meczu niewidoczny Messi czy Sanchez. Jeśli Barcelona nie strzeli szybko bramki, będzie musiała się otworzyć, i nie chodzi tutaj nawet o sam awans, brak zwycięstwa może doprowadzić do rewolucji w klubie, łącznie ze zmianą trenera. Robben, Muller, Ribery, Mandzukić, raczej nie trzeba długo tłumaczyć że Bayern ma kim kontrować, i że w tym momencie nie ma solidniejszej drużyny na świecie. Kurs 8,50 bardzo atrakcyjny, biorąc pod uwagę prawdopodobieństwo przedstawionego przeze mnie scenariusza.

⛔100
 
kubko 29

kubko

Użytkownik
Spotkanie: B. Bilbao Basket - Caja Laboral
Typ: Caja Laboral +2.5
Kurs: 1.90
Bukmacher: Betclic
Analiza:
Koszykówka - Hiszpania ACB - Sezon zasadniczy
W Bilbao Arena dojdzie dzisiaj do spotkania dwóch czołowych zespołów obecnego sezonu. Zdaniem bukmacherów gospodarze są faworytem spotkania. Ja jednak jest zwolennikiem opierania typów na podstawie statystyk. Historia pokazuje, że mecze tych dwóch drużyn były zawsze bardzo wyrównane. Analizując spotkania od początku 2012r. widzimy, że zespół Bilbao Basket zawsze przegrywał, mimo małych różnic punktowych. Jednym słowem nie mają szczęścia do zespołu Caja Laboral. Moim zdaniem również dzisiaj goście przechylą szalę zwycięstwa na swoją stronę. Warto skorzystać z typowanego handicapa. Krótka analiza matematyczna:
STAT. OD 2012R.:
CL-BBB 81-80
BBB-CL 88-90
CL-BBB 77-73
CL-BBB 100-70
BBB-CL 79-80
Caja Laboral handicap -7,5

✅90
 
bezsennosc 23

bezsennosc

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna , Polska: 1 LIGA 01.05.2013 17:00
Spotkanie: Okocimski Brzesko - Zawisza Bydgoszcz
Typ: Wynik do przerwy: REMIS
Kurs: 2.75
Bukmacher: bet365
Analiza:
Wezmę na rozpiskę i na mój dzisiejszy typ pierwszą Polską ligę, która rządzi się własnymi prawami. W dzisiejszym meczu zmierzą się spadkowicze z drużyną, która zajmuje piąte miejsce. Z racji iż gospodarze są w strefie spadkowej to spotkanie wiele dla nich znaczy, ostatnio przyjezdni nie grają za dobrze, słaba wygrana 1:0 z Tychami, przegrana z Sandecją, która jest na 13 miejscu wskazują na to, że dzisiejsze spotkanie będzie zażarte w bojach. Dlatego tutaj widzę, że gospodarze będą bronić się i starać się wygrać. Jedynie czego się boję to ataków z kontry ze stwony Zawiszy. Ale liczę, że do połowy będzie remis. Dziękuje i powodzenia wszystkim!
⛔100
 
L 44

lewy261

Użytkownik
Dyscyplina:piłka Nożna
Spotkanie: Barcelona - Bayern
Typ:Suma Barcelona kartki powyżej 3
Kurs:5,50 =&gt; 5,00
Bukmacher:williamhill
Data (i godz):01.05 20:45
Analiza:
Ta sama sytuacja co wczoraj. Kartki przed finałem się zerują. W pierwszym meczu padło 7 kartek 4 dla Barcelony. Sędzią jest Słowak D. Skomina. W tamtym roku na tym samym etapie dla drużyny goniącej którą była Benfica dał 5 ż.k. w tym jedna w konsekwencji dwóch czerwona. Dzisiaj Barcelona musi gonić praktycznie jak nikt inny w historii. Więc tak : a) zapewne będą chcieli wymuszać karne co wiąże się z ż.k. za symulacje. b) każdy kontratak groźny kontratak Bayernu może się wiązać ze stratą następne bramki, więc na pewno faule taktyczne będą. c) jeśli już Bayern wbije jakąś bramkę, nerwy puszczą Katalończykom tym bardziej jeśli jakaś decyzja arbitra im się nie spodoba d) gdyby, powtarzam gdyby udało im się dogonić Bayern będą grali na czas bez względu na kartki co także jeszcze bardziej motywuje ten typ. Tak jak mówiłem wczoraj, jest to najlepszy etap na granie na ż.k. obie drużyny walczą a przed finałem kartki się zerują. Liczę na scenariusz podobny jak wczoraj z Realem, chociaż i tak tam pan Howard Webb 2-3 kartki odpuścił. Natomiast Pan D. Skomina, znany jest z tego że pokazuje dużo kartek, w tym czerwone, liczę że dzisiaj zachowa się podobnie, oczywiście wszystko według zasad ????
⛔100
 
J 216

jeckob10

Użytkownik
Dyscyplina: Tenis, ATP Oeiras
Spotkanie: Fabio Fognini vs Paolo Lorenzi
Typ: Fabio Fognini wygra 2-0
Kurs: 2.00
Bukmacher: bet365
Analiza:
Typ bardzo fajny i jak dla mnie nie ryzykowny.Grający najlepszy tenis swojego życia Fognini podejmuje średnio spisującego się rodaka.Faworytem oczywiście Fabio i nie ma się czemu dziwić.25 rakieta świata gra ostatnio znakomicie.W ostatnim turnieju w Monte Carlo został pokonany dopiero w 1/2 finału przez późniejszego triumfatora czyli Novaka Djokovica.Na hardzie nie radził sobie już tak dobrze jednak na mączce gdy turnieje przeniosły się do Acapulco czy też Buenos Aires radził sobie na prawdę bardzo dobrze.Przejdźmy teraz do Lorenziego.Zawodnik ten widać że nastawia się na mączkę bo ostatnio startował tylko na tej nawierzchni.Pomijając te turnieje wcześniejsze swoją grę na tej nawierzchni rozpoczął na challengerze w Perreirze gdzie jednak nie udało mu się wygrać bo został pokonany przez Paula Capdeville.Potem dość szybko odpadał w Barcelonie oraz Houston a tutaj w pierwszej rundzie pokonał Nielsa Deseina jednak bardzo się z nim namęczył.Reasumując na pewno to Fognini jest tu faworytem i nie powinien mieć problemów z wygraniem tego meczu 2-0.H2H 2-0 dla Fogniniego.Dwa te mecze było rozgrywane na mączce co jest pewnym wyznacznikiem kto jak gra.Kurs bardzo zadowalający a szanse bardzo duże.Polecam!!!
⛔100
 
gujon301 951

gujon301

Użytkownik
Dyscyplina - Piłka nożna Polska 1 liga
Spotkanie - Miedź Legnica : Termalica Bruk-Bet
Typ - obie strzelą /TAK
Kurs - 2.0
Buk - Unibet
Dzisiaj o godzinie 17:00 w Legnicy zostanie rozegrane zaległe spotkanie 1 ligi. Zmierzą się ze sobą gospodarz tej potyczki Miedź Legnica i lider 1 ligi Termalika Bru-Bet.
Po 25 rozegrantch meczach beniaminek z Legnicy zajmuje 8 miejsce ze stratą 9 ptk do miejsca premiowanego awansem. Jeżeli Miedź myśli jeszcze o włączenie sie do walki o awans to dzisiaj to spotkanie musi wygrać. Oczywiście to nie będzie łatwe zadanie, bo jak już wcześniej wspomniałem do Legnicy przyjeżdźa lider, który jest żywo zainteresowany awansem do Ekstraklasy. W Legnicy pełna mobilizacja- Mamy ogromny kapitał ofensywny, gramy dobrze w ataku, ale to nie idzie w parze z wynikami, co mnie - jako trenera tej drużyny - bardzo boli. Tracimy bramkę, więc atakujemy jeszcze odważniej, a wtedy bardzo łatwo zostać skontrowanym. Niezależnie od tego z Termaliką zagramy ofensywnie, bo chcemy wygrać- zapowiada trener Baniak.
Tak więc dzisiaj zapowiada się ciekawe spotkanie,obydwu dryżynom będzie zależało na zwycięstwie. Myślę,że zobaczymy bardzo otwarte spotkanie z wieloma sytuacjami podbramkowym. W mojej opini mecz wydaje się być overowy , lecz ja wybieram typ bardziej bezpieczny tj BTS z kursem 2.0. Potencjał ofensywny jest dyży, więc nic tylko strzelać. Polecam ten typ.
W dzisiejszy spotkaniu w zespole Miedzi zabraknie Zakrzewskiego (kontuzja) i Łuszkiewicza (kartki). Do zespołu wraca Wołczek oraz Zasada.
W Niecieczy sytuacja kadrowa bardzo dobra, wszyscy zdrowi i gotowi do gry.
✅100
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
rogz166 514

rogz166

Użytkownik
Dyscyplina: Koszykówka VTB
Spotkanie: Triumph - Krasne Krylia
Typ: Krasne + 5,5
Kurs: 2,00
Bukmacher: Pinnacle

Długo zastanawiałem się jak pograć to spotkanie. Krasne zwycięzcy Eurochallange z niedzieli, zaczyna fazę PO w lidze VTB, stawiam na nich bo wydaję mi się ,że powinni być na fali tego zwycięstwa z Niedzieli i dzisiaj pokonać dla mnie słabszą kadrowo ekipę Triumphu.
Triumph widziałem kilka razy i ta drużyna gra tak bez pomysłu, niby wynik dobre, ale osiągane ze znacznie słabszymi ekipami. Gdy przychodzi rozegrać spotkanie z silniejszą ekipą ,różnie to bywa. W ekipie wyróżniłbym może dwóch graczy Karasev i Mckee ,reszta zawodników jak dla mnie wygląda dość przeciętnie co mimo wszystko pozwala im osiągać dobre wyniki. Nie twierdze ,że Krasne wygra ten mecz , ale stawiam na ciężkie spotkanie i close game, gdzie zwycięstwa wyłonił się w ostatnich min lub sekundach. Krasne zaimponowało kadrowo w wygranym eurochallange. W SF świetny mecz Thomasa + niemal standartowo Simmons . W finale Simmons nie zawodzi a do niego dołączają Smith i Collins. Krótko pisząc mają kim grać w Krasne. I dla mnie to w zupełności na tą serię powinno wystarczyć. To 1/8 finału , gra toczy się szybko bo do 2 wygranych, więc od początku trzeba grać swoje. Triumph to troche niewiadoma bo od 13 kwietnia nie rozegrał oficjalnego spotkania , a Krasne jest w gazie.
Resumując stawiam na wyrównany mecz i dlatego stawiam +5,5 na drużynę gości. 4/10
✅100
 
Otrzymane punkty reputacji: +6
llejo 50

llejo

Użytkownik
Dyscyplina:piłka Nożna
Spotkanie: Barcelona - Bayern
Typ:Bayern (HC -1 żółta kartka)
Kurs: 2.40
Bukmacher: Bet365
Analiza:
Dziś drugi PÓŁFINAŁ LIGI MISTRZÓW!
Gratulujemy BVB awansu do finału.
dzisiejszym finalista będzie prawdopodobnie Bayern. Ale będzie to ciężka przeprawa, gdyż Barca gra na własnym stadionie magiczna piłkę. Bayern aby ustrzec się utraty bramek, na pewno będą musieli zagrać ostro co zaowocuje w żółte kartoniki. Aby mój typ był wygrany Bayern musi zdobyć co najmniej 2 żółte kartki więcej niż Barcelona. Wczoraj zawiedli mnie gracze z BVB gdyż dostali 3 kartoniki. A patrząc w historię BVB właśnie nie widziałem żeby dostawali więcej w meczu. Ale postawiłem wbrew tego co było w historii i wtopiłem.
Dziś będzie inaczej i typ będzie wygrany. Bayern dostanie około 4 kartoników a Barca u siebie nie wiele zobaczy żółtych kartek i typ będzie wygrany przy fajnym kursie 2.40!!!
Myślę że Barcelona zdobędzie max 2 kartki w dzisiejszym meczu (tak pokazują statystyki z historii). Bayern nawet na własnym stadionie otrzymał 3 kartoniki. Dziś pokryją HC spokojnie i zdobęda więcej o 2 kartki od Barcelony.
Podsumowanie:
TYP: Bayern HC-1 więcej kartek
KURS:2.40
Bet365
⛔100
 
_ray_ 13

_ray_

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna , Liga Mistrzów
Spotkanie: Barcelona - Bayern Monachium
Typ: 2 (remis - zwrot)
Kurs: 3.00
Bukmacher: betclic
Analiza:
Po wygranym meczu sprzed tygodnia Bayern za wszelką cenę nie dopuści Barcelonę do odrobienia strat. Obrona gości w poprzednim spotkaniu świetnie się spisała i dzisiaj także to powinna zrobić. Ale Bayern ma nie tylko świetną obronę, lecz także doskonały atak, więc i dzisiaj może wygrać.
W poprzedni wtorek Messi się nie popisał w konfrontacji z dzisiejszymi gośćmi, a to podobno najlepszy piłkarz świata?
Uważam, że wynik na dzisiejsze spotkanie to zdecydowana wygrana Bayernu (jednak na wszelki wypadek zastosuje podpórkę w formie zwrotu w przypadku remisu).
✅200
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
makaveli23 224,4K

makaveli23

Użytkownik
Mlada Bolesław - Sparta Praga (Puchar Czech)
Typ: over 2.5 goals
Kurs: 2.00
Buk: bet365
Mecz rozpoczyna się o godzinie 16, idealna pogoda do rozegrania meczu. Jest to puchar, półfinał. Obie drużyny ostatnio nie idealnie w defensywie. Mlada 5 bramek w plecy w ostatnich 2 meczach w lidze. Sparta nieco lepiej bo 5 straconych ale na przestrzeni 5 meczy, w których mimo to mieli dobry bilans (4-1-0). Warto również napisać że w pucharze Sparta lubi pograć na wesoło i trochę postrzelać, jednoczesnie duzo tracąc. Z Sigmą Ołomuniec dwa razy po 4-2. Co stoi na przeszkodzie by w tym meczu nie ujrzeć festiwalu strzeleckiego? Przede wszystkim że jest to półfinał i stawka jest wysoka, dlatego duzyny moga grac zachowawczo, głownie Sparta ale z drugiej strony gospodarze u siebie są mocni i będa chcieli wygrac, by zdobyc jakas zaliczke przed wyjazdem do Pragi, co otworzy szanse dla gosci na kontry i wlasnie na taki scenariusz stawiam. Dodatkowym atutem wydaje sie byc zachęcający kurs, biorąc pod uwage jak obie druzyny grają ostatnio.
⛔100
 
R 1,6K

radomiak1910

Użytkownik
Tenis WTA Estoril, 12-00, 1.05
Peng - Oprandi
typ: 0-2
3,50
Williamhill
Analiza
Dzis druga runda turnieju na kortach ziemnych w Estoril, a w niej Chinka, Shuai Peng spotka sie ze Szwajcarka Romina Oprandi. Bukmacherzy nie sa jednoznaczni ze wskazaniem faworytki, ja jednak nie mam z tym problemu. To Szwajcarka powinna awansowac do kolejnej rundy, a juz pisze dlaczego. Chinka w pierwszej rundzie ograla Bartoli, czolowa zawodniczke swiata, wiec dlaczego ja do cholery mysle, ze przegra? Ano dlatego, ze Francuzka na ziemi, szczegolnie tej wolnej, z jaka mamy doczynienia w Estoril przegrywa praktycznie wszystko. Na poczatku kwietnia, rowniez po trzech setach ulegla Vandeweghe. Poza tym Bartoli jest naprawde w zenujacej dyspozycji. Peng rowniez nie gra najlepiej. Wydawawaloby sie ze powinna ona lepiej sie czuc na nawierzchniach szybszych, ale nawet w Stuttgarcie nie potrafila tego wykorzystac. Przegrala juz w kwalifikacjach z mloda Niemka, Friesdam. W ubieglym sezonie miedzy RG 2011, a RG 2012 nie wygrala nawet jednego spotkania na ziemi, to pokazuje jak slaba jest zawodniczka na tej nawierzchni. A dzis przyjdzie jej sie zmierzyc z ekspertka od gry na clayu, Romina Oprandi. Szwajcarka to bardzo doswiadczona zawodniczka, mimo, ze nie ma na swoim koncie wiekszych sukcesow, to jednak prezentuje solidny poziom. Oprandi na clayu czuje sie dobrze, bo pozwala jej na to swoj styl gry, czeste zmiany rytmu, gra defensywna, to taka troche gorsza wersja Roberty Vinci, grajaca jednak mniej ofensywnie. To dzis w zupelnosci na Peng powinno wystarczyc, Szwajcarka powinna zwyciezyc bez wiekszych problemow.
✅250
 
Otrzymane punkty reputacji: +13
wlodek02 5,3K

wlodek02

Użytkownik
Dyscyplina: Snooker
Spotkanie: Murphy - Trump
Typ: Murphy
Kurs: 2.5
Bukmacher: Unibet
Mecz ćwierćfinałowy Mistrzostw Świata w Sheffield aktualny stan pojedynku 6-6. pierwsza sesja zdecydowanie do Murphyego 6-2. Na początku drugiej wygana partia na 7-2 jednak później bardzo słaba gra tego zawodnika. Bukmacherzy faworyzują cały czas mlodszego Trumpa ,który jednak ten sezon ma bardzo słaby. Ostatni jego bardzo dobry turniej to Szanghaj Masters we wrześniu gdzie przegrał finał z Higginsem potem gra bardzo słaba. W UK Championship porażka w I rundzie z przeciętnym Joycem. W Mastersie porażka w II rundzie z Dottem. W Mistrzostwach też bez wielkiego błysku wygrane wyraźne z Dalem oraz Fu jednak gra przeciętna. Natomiast Murphy gra momentami świetnie zwłaszcza na długich bilach bardzo dobre odstawne jednak ma niesamowite przestoje jak druga sesja z Trumpem oraz wcześniej z z Dottem gdzie również prowadził 6-2 by pozwolić się doścignąć. Jednak forma Murphyego bardzo przyzwoita w sezonie. w UK Championship finał natomiast w Mastersie półfina.. Moim zdaniem w trzeciej sesji górę wexmie doświadczenie starszego anglika w końcu jest mistrzem świata i powinien rozstrzygnąć mecz na swoją korzyśc wbrew bukmacherom.
⛔100
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom