>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE + 2 FREEBETY!<<<

Typy Dnia - 01.05.2013 (środa)

Status
Zamknięty.
icetea00 36

icetea00

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożnaSZWECJA: Svenska Cupen - Play Offy
Spotkanie: Djurgården - Orgryte
Typ: X2
Kurs: 2.00
Bukmacher: Betsafe
Analiza:
Dziś zostanie rozegrany mecz półfinału na stadionie Stockholms Olympiastadion.Djurgarden zajmuje 16 miejsce w tabeli z 1 punktem bilans bramek 1:11.Forma na pięć spotkań w lidze jeden remis,cztery przegrane.Przegrana z Syrianska 1-0,przegrana z Elfsborg 2-0,remis z Brommapojkarna 1-1,przegrana z Hacken 4-0,przegrana z Helsingborg 3:0.Bilans bramek formy na pięć spotkań wynosi 1:11.Ostatnio gola strzelili z Brommapojkarna 18.04.13.
Orgryte zajmuje w swojej lidze Superettan.Zajmuje 6 miejsce w tabeli z 6 punktami.Bilans bramek 5:7.Zagrali w lidze 4 spotkania.Dwa wygrali,dwa przegrali.Wygrana z Landskrona 4-2,wygrana z Brage 1-0,przegrana z Assyriska FF 3-0,przegrana z Falkenbergs 2-0.
Tak jak w pucharach w Szwecji zostanie rozegrane jedno spotkanie i dowiemy się kto przejdzie do finału.Dziś moim zdaniem Orgryte będzie walczyć aby dojść do finału.Stawiam dziś X2 bo Orgryte nie powinno przegrać tego spotkania.
⛔100
 
jack13 418,3K

jack13

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożnaPolska, 1.Liga
Spotkanie: Kolejarz Stróże – GKS Katowice
Typ: over 2.5
Kurs: 2.30
Bukmacher: bet365
Godz. 17:00
Analiza:
Dziś rozegrane zostaną zaległe spotkania w rozgrywkach Polskiej 1.Ligi.
Ekipa gospodarzy Kolejarz na swoim koncie zgromadził 35 punktów, co pozwala mu plasować się na dwunastym miejscu w ligowej hierarchii. Jak na razie wygrali dziesięć spotkań, pięć zremisowali i doznali dziewięciu porażek, bramki 33:34. U siebie legitymują się bilansem 6-2-3, bramki 16:13. W ostatnim spotkaniu u siebie podejmowali katastrofalną Wartę wygrali skromnie 1:0, choć z przebiegu meczu to goście powinni to przynajmniej zremisować tylko dzięki niesamowitej nieskuteczności wyjechali bez punktów. GKS tyle sytuacji nie będzie dziś marnował. Kolejarz potrafi grać u siebie bardzo skutecznie pokazali to dwie kolejki temu jako pierwsi w rundzie wiosennej pokonali i to dwukrotnie bramkarza Dolcanu który jest rewelacją rundy niestety punktów nie zdobyli bo stracili trzy bramki. Dziś jak zawsze liczę na niesamowitego Kowalczyka który w 21 meczach zdobył dla zespołu 17 bramek, w dwóch ostatnich meczach trzy razy wpisywał się na listę strzelców.
GKS ma o dwa punkty więcej od zespołu gospodarzy , dzięki czemu zajmuje dziesiątą lokatę w tabeli (ma jeden mecz rozegrany więcej). Bilans 11-4-10, bramki 31:28. Na wyjazdach grają do 90 minuty o pełną pulę bo w 11 kolejkach zanotowali tylko jeden remis po za tym cztery zwycięstw i sześć porażek. Ostatni mecz to wpadka z Polonią Bytom po dziwnym meczu. Na prowadzenie wyszli w 82 minucie i grali z przewagą zawodnika w 88 minucie nie wykorzystują karnego i za chwilę dostają bramkę na 1:1. Jednak jak dla mnie był to tylko wypadek przy pracy i zlekceważenie rywala, bo widziałem ich spotkanie z Zawiszą wygrana 1:0, z Termalicą przegrana 1:0 i zwycięstwo z Flotą 2:0. Ich gra wyglądała bardzo dobrze a szczególnie lubię to ekipę że gdy prowadzą nie cofają się do defensywy jak to robi większość ekip w pierwszej lidze tylko starają się strzelać następne bramki.
Podsumowując spodziewam się tutaj patrząc na dyspozycję w ostatnich meczach w defensywie obu ekip minimum trzech bramek. Faworyta tutaj trudno wskazać i mam takie przeczucie że przez to bramek nie zabraknie na tym specyficznym boisku. Do tego zwycięstwo któregokolwiek z zespołu pozwoli mu oddalić się od strefy spadkowej na bardzo bezpieczną odległość . Teraz tak spojrzałem na tabelę to GKS w rundzie wiosennej jeszcze bez spotkania z overowego a każda seria kiedyś musi się skończyć.
✅130
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
palacio 61

palacio

Użytkownik
Dyscyplina - Piłka nożna Polska 1 liga
Spotkanie - Miedź Legnica : Termalica Bruk-Bet
Typ - 2
Kurs - 2.63
Buk - Bet365

Analiza:
Trochę się nie udzielałem,ale z nowym miesiącem startuję znowu w tej zabawie.Na dziś wybrałem spotkanie w którym zobaczymy dwie fajnie grające w piłkę drużyny.Termalica,czyli lider rozgrywek podejmuje na wyjeździe Miedź,która w ostatnim czasie mocno spuściła z tonu.W konsekwencji 11 pkt straty do 1 miejsca.Jeśli chodzi o formę ekip w ostatnich 5 spotkaniach to gospodarze 2 zwycięstwa,1 remis i 2 porażki.Goście 3 zwycięstwa,2 remisy i 0 porażek.Warte odnotowania jest forma Termalicy na wyjazdach (6-4-2),co daje im również pierwsze miejsce pod tym względem.Miedź na własnym podwórku (7-2-2).W pojedynkach bezpośrednich:Termalica u siebie przegrała 1:2,więc pora na rewanż i odskoczenie w tabeli.Według bukmacherów nie ma faworyta w tym meczu.Kursy prawie równe na obie ekipy.To moim zdaniem jest value w stronę gości,którzy lubią grać w tego typu meczach i zdominować plac.Czy ktoś przed sezonem stawiał na takiego lidera w rozgrywkach 1 ligi?Moim zdaniem już Termalica nie odpuści i wywalczy awans do najwyższej klasy rozgrywkowej,a szansa na to jest duża.Stawiam na czystą 2!Pozdrawiam
⛔100
 
marcin985 279

marcin985

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna, Liga Mistrzów, godz 20:45
Barcelona – Bayern Monachium
TYP: X2
KURS: 2,02
BUK: Bet-at-home
Analiza:
Dzisiaj o godzinie 20:45 rozpocznie się drugi mecz półfinałowy gdzie w rewanżu Barcelona na swoim terenie podejmie Bayern Monachium który będzie bronił 4 bramkowej zaliczki z pierwszego spotkania. Oczywiście bukmacherzy jak i media uważają że Barcelona ten mecz wygra ja mam jednak inne zdanie co do tego spotkania.
Gospodarze tego meczu w lidze znajdują się na 1 pozycji z dorobkiem 85 oczek i mają 11 punktów przewagi. Na własnym stadionie rozegrali oni 16 meczy w których to 15 meczy wygrali i jeden mecz zremisowali. Strzelili oni w tych meczach 53 gole i stracili 11 bramek. A więc jak widać u siebie się dobrze prezentują. Ostatni mecz ligowy rozegrali na wyjeździe z zespołem Bilbao i tamten mecz zremisowali 2:2. A jak dobrze wiemy Bilbao w tym sezonie jest cieniem siebie bo gra bardzo słabo a z Barceloną udało im się zremisować. Można powiedzieć że Barcelona rezerwowym składem zagrała lecz w drugiej części Messi wszedł i inni ważni gracze a do końca rezerwowy ten skład nie był. Barcelona już nie jest tą samą drużyną co za kadencji Guardioli ponieważ za jego kadencji grali bardzo dobrze. Ten trener jest słabym trenerem i sądzę że po zakończeniu sezonu Barcelona powinna się z nim pożegnać. Również uważam że powinny dokonać się zmiany w Barcelonie bo od kilku lat widzimy cały czas te same twarze. Valdes, Fabregas, Sanchez, Villa, Dani Alves, Abidal a nawet zaryzykuję stwierdzeniem że Xavi powinni pożegnać się z klubem i przejść gdzieś indziej. Uważam że dobrze by im zrobiło zmiana otoczenia. Przykład Pirlo który w Milanie słabo się prezentował przeszedł do Juventusu i proszę bardzo jak dobrze się prezentuje mając 34 lata.
Natomiast Bayern jest dość młodym zespołem który ma werwę na zwycięstwa a do tego jest podbudowana tym że Goetze w przyszłym sezonie przyjdzie i Guardiola. A więc w przyszłym sezonie będzie jeszcze mocniejszym zespołem. W lidze zapewnili sobie mistrzostwo Niemiec a ostatni mecz w rezerwach wygrali 1:0. Jest to drużyna młoda i zarazem doświadczona która mimo małego wieku gra jak zespół który miałby co najmniej 30 lat(oczywiście o średnią wieku mi chodzi). Bayern będzie bronił zaliczki 4 bramkowej z pierwszego meczu. Sądzę że spokojnie ją obroni a nawet powiem że może z Barceloną osiągnąć korzystny rezultat. Mecz zapowiada się taki jak z Juventusem. Juventus nie był wstanie przebić się przez szczelną obronę Bayernu a w drugiej połowie kontry i Bayern wygrał 2:0. Barcelona ten mecz sądzę że również nie wygra bo z Bayernem cieżko będzie wywieść korzystny rezultat.
Gospodarze tego meczu zagrają bez:
Puyol OB M:13 G:1 (zawodnik kontuzjowany) – kluczowy gracz zespołu
Mascherano OB M:22 G:0 (zawodnik kontuzjowany) – kluczowy gracz zespołu
Abidal OB M:4 G:0 (zawodnik kontuzjowany) – rezerwowy gracz zespołu
Busquets OB i PO M:27 G:1 (zawodnik kontuzjowany) – kluczowy gracz zespołu
Alba OB M:24 G:2 (zawodnik zawieszony) – kluczowy gracz zespołu
Natomiast goście muszą zagrać bez:
Badstuber OB M:12 G:0(zawodnik kontuzjowany) – rezerwowy gracz zespołu
Kroos PO M:24 G:6 (zawodnik kontuzjowany) – kluczowy gracz zespołu
A więc Barcelona będzie miała straszne dziury w obronie i dlatego też uważam że Bayern albo zremisuje ten mecz albo nawet może wygrać to spotkanie.​
⛔100/ Powtórzony
 
szyma2 22

szyma2

Użytkownik
Dyscyplina: Tenis - Munchen
Spotkanie: Troicki V. - Stepanek R.
Typ: Stepanek R.
Kurs: 2.14
Bukmacher: Marathon
Na dziś wybrałem spotkanie Serba z Czechem, niewielkim faworytem buków jest Troicki jednak moim zdaniem po zaciętym spotkaniu powinien wygrać Stepanek. W pierwszej rundzie Troicki łatwo poradził sobie w dwóch setach ze słabym Niemcem Bachingerem(126) natomiast Stepanek po 3 setowym zaciętym spotkaniu wyrzucił z turnieju Youzhny&#39;ego. Ostatnio grali ze sobą na Australian Open gdzie po 5 setowym boju wygrał Stepanek. Natomiast na cegle grali ze sobą tylko raz i było to prawie rok temu, wtedy zwycięsko wyszedł z tego pojedynku Troicki. Ja liczę tu na doświadczenie Czecha i powtórkę z turnieju w Australii.
⛔100/Nieregulaminowy bukmacher
 
czaro09 1,7K

czaro09

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Peru, Primera Division
Spotkanie:
U.Comercio - Sporting Cristal
Typ: 2DNB
Kurs: 1,62
Bukmacher: Sportingbet
Analiza:
Sporting Cristal pożegnał się z Copa Libertadores, więc czas powrócić z pełną werwą do rozgrywek ligowych, a tam po 11 kolejkach są na bardzo dobrym miejscu, v-ce lidera. Pierwsze Huancayo rozegrało już 12 spotkań, ma tylko punkt przewagi, który dzisiaj Cristal może zniwelować i wskoczyć na ich miejsce. Comercio bez formy od długiego czasu, od 5 spotkań nie mogą wygrać, jedyne co ich trzyma w tym sezonie na przedostatnim miejscu to gra u siebie, bo na 6 spotkań nie przegrali żadnego (2-4-0), wydaje mi się, że dziś to się zmieni. Sporting nieco podrażniony porażką w CL, bo do awansu zabrakło punktu, więc w lidze mogą sobie odbić z nawiązką. Są mocni, radzili sobie na dwóch frontach, Rengifo z Avilą w formie, Calcaterra z Sheputem ich wspomagają, powinni dziś sobie poradzić ze słabym Commercio. Stawiam ostrożnie DNB, gdyż to pierwszy mecz po bojach w CL, jednak jestem dobrej myśli.
✅62
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
M 5

misiek20

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna, Liga Mistrzów
Barcelona – Bayern Monachium
TYP: Dokładny wynik pierwszej połowy 1:1
KURS: 6,7
BUK: Expekt

Dzisiejsze spotkanie LM w Barcelonie, to mecz który chcialbym zobaczy na etapie finalu, no cóż.. jednakże emocje będa równie wielkie. Spotkaja się 2 drużyny grające najlepszy futbol na globie. Barcelona od pewnego czasu nie świeci tak ja za czasów guardoli, ale ma ogromny potencjał. Bayern natomiast juz w pierwszym meczu pokazał na co go stac w tym sezonie i mysle ze i teraz beda nie do zatrzymania. W tym momencie graja najszybsza i nabardziej nieobliczalna pilke, pokazuja to wyniki w Bundeslidzie jak i LM. Pierwsza połowa bedzie pod dyktando barcelony, jednak kontry bedą zabójcze typuje tu wynik 1:1. Druga połowa to juz co pokaże nerwówka, jak w meczu Realu, który pokazał swoją klase, zabrakło niewiele. Wydaje mi się że śmiało można grac również na ten mecz czysta 2, jednak ten typ juz padł wcześniej. Życze powodzenia i miłego oglądania!

⛔100
 
avothez 37

avothez

Użytkownik
Dyscyplina: Tennis WTA Oeiras
Spotkanie: Morita A. - Radwańska U.
Typ: Radwańska U.
Kurs: 1,95
Bukmacher: Pinnacle
Analiza:

Japonka Morita Ayumi (43 WTA) zmierzy się z Polką Urszulą Radwańską (32 WTA). Obie panie można zaliczyć do głębokiego zaplecza światowej czołówki, a na takim poziomie wszystko się może zdarzyć. Japonka z pewnością bardziej utalentowana i ułożona, ale czegoś jej brakuje. Polka podobnie jak siostra talent niewielki, ale wszystko nadrabia ogromna praca, trening i ogromny zapał do gry. Polka potrafi wykorzystywać błędy rywalki i to może być receptą na Japonkę. Kursy bardzo wyrównane i na korcie wszystko może się zdarzyć. Jednakże sporą przewagę Urszuli może dać świadomość pokonania Dominiki Cibulkovej. Nie ważne, że nie w formie, sam fakt pokonania takiej zawodniczki może jej dodać pewności siebie.
⛔100
 
B 9

brymki

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Norwegia: Puchar
Spotkanie: Strindheim - Rosenborg
Typ: over 6.5
Kurs: 2.75
Bukmacher: Bet365

Witam wszystkich.Na dziś proponuję mecz pucharowy w norwegii.Wszystko to co chciałem napisać napisał kolega wyżej.Drużyny gości przedstawiać nie trzeba, natomiast gospodarze to drużyna niższych lig w Norwegii o której nie za wiele można powiedzieć.Ja może dodam iż motywacją dla gości będzie porażka w lidze u siebie z Sadnes 0:1 co chluby im nie przynosi.Dziś możliwe, że będą chcieli sobie trochę postrzelać i być w dużo lepszych nastrojach przed następnym meczem ligowym.Pojedynki między tymi drużynami to odpowiednio 1:6 i 1:7 więc over pokryli.Dziś liczę na podobny wynik, chciałem zagrać tak jak kolega no ale troszkę zaspałem.Szczerze polecam.Dla mniej odważnych ov 5.5 i win Rosenborg po kursie 1.90 ;)
⛔100
 
M 55

mypy79

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna - Puchar Szwecji.
Spotkanie: Osters IF - IFK Goteborg.
Typ: 2 - kto zakwalifikuje się do następnej rundy.
Kurs: 1,6.
Bukmacher: bWin.
Analiza: Nowy miesiąc - nowe nadzieję. ????
Maj zaczynam delikatnie, bowiem na tapetę biorę awans IFK Goteborg do finału Pucharu Szwecji. Dzisiejszym rywalem IFK będzie Osters, który niemalże pod każdym względem ustępuje tytułowanym przeciwnikom. Patrząc na start rozgrywek w Szwecji, IFK wydaje się głównym faworytem do mistrzostwa. Zaczęli rozgrywki od mocnego uderzenia (4-2-0) i póki co nie gubią punktów z zespołami z którymi powinni wygrywać. Remisy z Malmo i Elfsborgiem ujmy na pewno im nie przynoszą.
Osters z kolei nie ma szczęścia do ekip z górnej półki i sądzę, że dziś będzie podobnie. Na wszelki wypadek zabezpieczam się typem na awans, bowiem H2H pomiędzy obiema ekipami wskazują na remis. Ambitni gospodarze mogą się wybronić, ale w dogrywce i ew. karnych nie daje im szans. Jestem przekonany, że tak doświadczony zespół jakim jest IFK nie przepuści okazji i może w tym roku sięgnąć nawet po dublet.
:spokodfhgfh:
✅60
 
kabini95 2

kabini95

Użytkownik
Dyscyplina: Tenis, Challenger w Ostrawie
Spotkanie: Jonathan Eysseric (FRA) - Miloslav Mecir (SVK)
Typ: 2
Kurs: 1.66
Bukmacher: bet365
Analiza:
Dziś w spotkaniu 2 rundy challengera w Ostrawie skonfrontują się ze sobą Francuz Jonathan Eysseric i Słowak Miloslav Mecir. Obydwaj zawodnicy preferują nawierzchnię jaką jest mączka jednak w lepszej kondycji fizycznej i bardziej optymalnej formie jest Słowak Mecir, gdyż jego przeciwnik w ciągu ostatnich 8 dni miał tylko 2 dni przerwy, ponadto wczoraj rozegrał istną blisko dwu i pół godzinną batalię z Czechem Hernychem i na pewno nie będzie w stanie dziś grać na najwyższych obrotach. Im dalej w mecz tym bardziej powinna zarysowywać się przewaga Mecira, który w tym roku prezentuje bardzo solidny poziom na kortach o nawierzchni ceglastej, dysponuje dobrym mocnym pierwszym podaniem i skutecznym kick-serwisem przy drugim podaniu, w wymianach jego forehand jak i backhand stoją na tym samym równym, dobrym poziomie. W pierwszej rundzie odprawił z kwitkiem faworyzowanego Rufina 6:3, 6:4 bez jakichkolwiek problemów. Tak więc biorąc pod uwagę wszystkie powyższe mankamenty moim zdaniem Mecir wygra to spotkanie bez większych problemów. Polecam.
✅66
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
cwaliq 39

cwaliq

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna - Liga Mistrzów
Spotkanie: Barcelona - Bayern Monachium
Typ: Strzelec gola w meczu - Messi
Kurs: 1,66
Bukmacher: sportingbet
Analiza:

Witam, na dzisiejszy półfinał polecam zagrać, że Messi strzeli bramkę. Jak wszyscy pamiętają w ostatnim meczu Lionel grał z lekką kontuzją i jak ta gra wyglądała wszyscy widzieli. W dzisiejszym spotkaniu moim zdaniem Messi będzie grał na całkowitym wypoczęciu. Będzie w pełni zdrowy i pokaże nam swój niesamowity talent do zdobywania ważnych bramek i na pewno pokusi się o strzelenie przynajmniej jednej, a kurs nawet nawet. Z kolejki na kolejkę Messi pobija jakieś bramkowe rekordy, choćby warty odnotowania jest ten ostatni a mianowicie zdobywając bramkę z Bilbao strzelił swoją 24 bramkę na wyjeździe a 15 z rzędu w wyjazdowym meczu w lidze. Jego dorobek bramkowy w Primera Division to 44 bramki w 33 meczach - niesamowite! W Lidze Mistrzów do tej pory strzelił jak na razie tylko 8, jeżeli Barcelona ma dziś odpaść z turnieju to na pewno nie z 8 bramkami Messiego na koncie ;) Polecam zagrać ten typ.
⛔100
 
T 26

tomek10

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna, Liga Mistrzów
Spotkanie: Barcelona - Bayern
Typ: Obie drużyny strzelą
Kurs: 1.50
Bukmacher: Pinnacle

Witam wszystkich. W dzisiejszym spotkaniu na Camp Nou Barcelona, która musi odrabiać 4-bramkową stratę z pierwszego meczu z pewnością od początku rzuci się do ataku na bramkę Bayernu. Oznacza to tylko, że z pewnością będziemy świadkami otwartego spotkania, a co za tym idzie, możemy zobaczyć sporą ilość bramek. Za powodzeniem w ofensywie Bayernu przemawia to, że w szeregach Katalończyków nie zagrają dzisiaj tacy zawodnicy, jak Sergio Busquets, Carley Puyol, Jordi Alba i Javier Mascherano. Chyba nikomu nie trzeba tłumaczyć, jak dużo znaczą wyżej wymienieni zawodnicy dla defensywy hiszpańskiego zespołu. Bawarczycy, mając w składzie takich graczy, jak Robben, Ribery, Muller, czy Mandzukic są bezlitośni jeśli drużyna przeciwna popełnia błędy, a Barcelona z pewnością nie zagra bezbłędnie w defensywie. Natomiast Barcelona, grając u siebie jest groźnym zespołem i musi zdobyć dzisiaj przynajmniej jedną bramkę. Kurs niezbyt wysoki, ale warty zagrania. Pozdrawiam
⛔100
 
F 3

fialo

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna, 1/2 finału Ligii Mistrzów
Spotkanie: FC Barcelona - FC Bayern Monachium
Typ: Dokładny wynik do przerwy - 2:0
Kurs: 8.50
Buk: Bet365
Analiza:
Witam, długo zastanawiałem się nad typem na ten mecz i za najbardziej prawdopodobny scenariusz na dzisiejsze spotkanie uznałem frontalny atak Barcelony od pierwszych minut. Drużyna Barcelony na pewno będzie chciała pokazać, że to jeszcze nie jest jej koniec, a tak wspaniali piłkarze po blamażu na Allianz Arena mają coś wszystkim do udowodnienia. Drużyna Bayernu to doskonale zaprogramowana maszyna, grają tam zawodnicy o równych umiejętnościach, nie ma jednej gwiazdy (jak Messi w Barcy), ich siłą jest kolektyw i zgranie. Mimo wszystko uważam, że indywidualnie ta drużyna prezentuje się słabiej niż odpowiadający im zawodnicy w Barcelonie. Przy wyniku 2:0 do przerwy kwestia awansu zostanie otwarta także dziś liczę na mocne otwarcie zespołu Tito Villanovy. Pozdrawiam
⛔100
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
T 68

twm

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Polska, 2 liga wschodnia
Spotkanie:
Resovia Rzeszów - Garbarnia
Typ:
1
Kurs:
1,75
Bukmacher:
bet-at-home
Analiza:
25 kolejka 2 ligi polskiej, w której wystąpi drużyna Resovi na własnym obiekcie, gdzie podejmować będą Garbarnie. Podchodząc do tego meczu drużyna gospodarzy rozegrała 22 spotkania, co oznacza że 2 mecze ma zaległe i do meczu z dzisiejszym rywalem zaczyna mecz z 7 pozycji w lidze.Drużyna gości walczą o utrzymanie w lidze zajmując 16 lokatę na 18 drużyn z 23 oczkami (drużyna spadkowa ma 21 oczek). w Rzeszowie ekipa Resovi spisuje się nie najgorzej bowiem na 10 spotkań u siebie zanotowali tylko 1 porażkę, 4 remisy, 5 zwycięstw. Co do drużyny Garbarni to na wyjeździe graja wprost odwrotnie do drużyny Resovi 11 wyjazdów, gdzie 6 meczy przegrali,3 zremisowali i tylko 2 wygrali.To tyle jeżeli chodzi o statystyki, które wiadomo nie grają i mecz, meczowi nie równy. Resovia już 2 sezon ma ambicje na awans do 1 ligi, w tym sezonie maja duże szanse to osiągnąć, bowiem 2 mecze zaległe w przypadku zwycięstwa dochodzą do ekip które walczą o awans do wyższej klasy rozgrywkowej, zespół Garbarni w dzisiejszym spotkaniu zdecydowanie będzie walczyć o jakiekolwiek punkciki które zapewnią im niewątpliwie utrzymanie, ale dziś to Resovia rozdawać będzie karty, tak więc licze na zwycięstwo Resovi, która marzy o awansie ! Pozdrawiam

✅75
 
flejter 0

flejter

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Europa, Liga Mistrzów
Spotkanie: Barcelona - Bayern München
Typ: 1/1 [ Połowa/ Koniec meczu]
Kurs: 2.80
Bukmacher: Expekt
Dzisiaj juz wiele osob dawano typy na mecz Barcelony z Bayernem, nie wiem czemu wszysyc mysla ze Bayern moze zremisowac albo wygrac ten mecz. Wiadomo ze bayern teraz jest w mega dobrej formie, i przewaga 4 bramek jest bardzo duzo. Ale moim zdaniem do Odrobienia. Tak jak bylo z Milanem najpier przegrana 2-0 a potem u siebie zwyciestwo 4-0, wiec pilkarze barcelony sa zdolni do odrobienia tego i tez w to wierze. Przebieg meczu bedzie wygladal tak samo jak mecz Dortmundu z realem, ze gospodarze beda mega cisneli na bramke a goscie postawia mur i tak bedzie wygladal wiekszosc meczu. Licze bardzo na messiego widac ze chlopak wrocil do formy, bo w ostatni meczu wszedl w drugiej polowie gdy barcelona przegrywala 1-0 wszedl Messi 10 minut gry i sie zrobilo 2-1 dzieki jego asyscie i bramce. tak wiec widac ze chlopak wraca do formy, bayern jest dobra druzyna, ale wiadomo jak sie gra na camp nou - ciezko. Dlatego taki typ na dzisiaj, mozna tez dac ze obie polowy zwyciezy Barcelona tez dobry kurs w granicach 3.0 ???? . Pozdrawiam ????
⛔100
 
C 15

czlowiek-95064

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - 1. Liga Polska
Spotkanie: Kolejarz Stróże - GKS Katowice
Typ: X2
Kurs: 1.53
Bukmacher: bet365
Analiza:
Początek spotkania o godzinie 17:00. Aktualna sytuacja obu drużyn w tabeli jest zupełnie stabilna. Oba kluby plasują się mniej więcej po środku. Piłkarze Kolejarza przy rozegranych 24. spotkaniach zgromadzili 35 punktów i zajmują 12. miejsce w tabeli, natomiast ekipa z Katowic znajduje się na miejscu 10. z 37. punktami po 25. meczach. Zawodnicy GKSu od początku rundy wiosennej zaczęli zaskakiwać swoją dobrą grą. W ostatnich meczach porażka z Cracovią (wiceliderem grupy) 1:0 podczas gdy na boisku lepsze sytuacje tworzyli sobie zawodnicy z Katowic, mecz z Niecieczą (liderem grupy) również mógł zakończyć się inaczej, jednak na nieszczęście kibiców Gieksy nie udało się również wywieźć żadnego punktu z wyjazdu i spotkanie zakończyło się wynikiem 1:0 dla gospodarzy. Po pięknym meczu z Flotą Świnoujście (4. miejsce w grupie) na własnym stadionie (mecz zakończył się wynikiem 2:0 dla GKSu) wydawało się, że wyjazdowy mecz z przyszłym spadkowiczem i fatalnie prezentującą się Polonią Bytom to pewne 3 punkty. Tymczasem doszło do niespodzianki i GKS grając w przewadze jednego zawodnika od 78. minuty pozwolił sobie na wbicie bramki w 89. minucie i mecz zakończył się wynikiem 1:1. Taką wpadkę zawodnicy GKSu powinni jak najszybciej wynagrodzić swoim kibicom, a nie mam wątpliwości, że są w stanie ponownie grać tak piękną piłkę jak 2 spotkania temu , a wtedy zwycięstwo będzie bardzo prawdopodobne.
✅53
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
anzelmo 246,6K

anzelmo

Użytkownik
Barcelona- Bayern Munchen 01/05 | 20:45
O/U Shots On Target Wybierz: UNDER 16.5
1,76 comeon.com

Kolejny ciekawy zakład poboczny- jak dla mnie linia wysoka. Bayern zdecydowanie zdominował Barca u siebie o czym świadczy wynik, praktycznie poza posiadaniem piłki Barca nie istniała.Fakt jest taki ze dzisiaj musiał by sie zdarzyć piłkarski cud, szanse iluzoryczne czy Barca zmaże plamę z 1 spotkania i wygra nie wiem- kwestia jak zagra Bayern. Paru ważnych zawodników jest zagrożonych kartkami ,kadra bardzo mocno.Przewiduje ze Barca ruszy od początku na rywala ,co może mieć bardzo bolesne konsekwencje dla podopiecznych Vilanovy.Bayern w każdym elemencie jest bardzo groźny.Barca bazuje na Messim, który dla mnie jest bez formy po urazie(1,33 NA TO ZE STRZELI DZISIAJ GOLA TO KIEPSKI ŻART) i jest to spore osłabienie, poza tym będzie bila głową w mur grając swoja piłkę, która jest dość schematyczna- dużo podań z których nic nie wynika.Barca oddala tylko 2 celne strzały na Allianz arena przy 9 Bayernu- Świetna skuteczność,Barca zle wygląda fizycznie -jest słabsza piłkarska, nie moze nikim i niczym zaskoczyć rywala. Statystyki powinny wyglądając imo dużo lepiej dzisiaj i mogą dac sporo zarobić poza underem na celne strzały warto pograć na kartki rożne- overy, plus under spalonych.
✅76
 
amunike 592

amunike

Użytkownik
Dyscyplina - Macedonia polfinal Pucharu
Spotkanie - Vardar Skopje - FK Shkendija Tetovo
Typ - x2
Kurs - 2.70
Unibet

Spotkanie o 18-30. W pierwszym meczu bylo 0-0 i teraz &#39;Albanczycy&#39; z Tetova maja spora szanse na awans do finalu. W rozgrywkach spisuja sie bardzo dobrze, w tej edycji wygrali wszystkie spotkania - tracac 1 bramke (wygrywajac 5-1 z Metalurgiem). Metalurg to 3 zespol ligi, majacy 1 punkt mniej od Shkendiji. To porownywalny poziom do Vardaru, a przegrali 0-1 i 1-5 z Tetovem! Wyraznie goscie nastawieni sa na Puchar, bowiem w lidze nie zdolaja juz dobic do miejsc 1-3. Skoncza rozgrywki zapewne na 4 miejscu. Ja wiem, ze Vardar to uznana marka, ale... Shkendija to mistrz z 2011 roku, trenowany przez Artima Sakiriego (kiedys zakrecil z roznego Anglikom gola, bodaj w eME 2004) to nie jest jakis outsider w Macedonii. Kadrowo jak dla mnie remisowo - moze nie ma tutaj wielkich nazwisk, czy zawodnikow powolywanych do kadry, ale... to bez znaczenia. Vardar jest obecnie 2 w lidze, Shkendija 4. Zespol z Tetova na 8 ostatnich meczow przegral tylko 1 - 1-2 w derbach z Teteksem. Vardar gra w kratke ostatnio 3-3-3. W pucharze tez jakis minimalizm prezentuja, nawet z Gorno Lisicami wygrali 2-1. Nie przekonuje mnie to. Z Shkendija taki numer nie przejdzie i jesli goscie strzela gola, to... Vardar juz tego wedlug mnie nie wygra. Nie wykluczam dogrywki i wyniku 0-0. Vardar i Shkendija sa mocno underowe ostatnio. Dla gosci to juz jedyna szansa, zeby zagrac w europejskich pucharach. O motywacje mozemy byc spokojni. Shkendija sklada sie z zawodnikow albanskich, ktorzy sa mniejszoscia w Macedonii. Spotkania z nimi maja dodatkowy smaczek. Vardar walczy z Horizontem Turnovo o mistrza i to ich chyba glowny cel.
Jako ciekawostke podam, ze Vardar ostatni raz w finale Pucharu gral w...2007 roku!
Kolejna ciekawostka - w Vardarze graja obecnie Aco Stojkov, Borce Manevski i Zlatko Tanevski, takze nasi dobzi znajomi ???? .
Dla mnie x2 po 2.70 to dobra opcja i z niej skorzystam. Patrzac na forme obu ekip, to jestem spokojny o sukces. Jak dla mnie do finalu wejdzie Shkendija.
Zycze powodzenia! Kliknij dzieki, jesli skorzystales ???? .
✅170
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
kohorta 890

kohorta

Użytkownik
01.05.2013 18:40 Baseball MLB
Miami Marlins - New York Mets
Wybrani pitchers W. LeBlanc - D. Gee
Typ 2 (-3.5)
Kurs 4.35
Bet365
Wybrałem na dzisiaj spotkanie pomiędzy NYM i Miami.Pitcherzy którzy zostali wybrani to typowi średniacy dla mnie ze wskazaniem na Dillona który powinien dzisiaj dobrze rzucać i doprowadzić drużynę do jakże upragnionego zwycięstwa do którego dążą już od sześciu spotkań.Tak fatalnej formy drużyny NYM dawno niewidziano w baseballowym światku. LeBlanc [6.20] w bezpośrednim pojedynku z Gee [5.96] dotychczas przegrał dlatego myślę że będzie to też przełom dla Metsów i przełamanie fatalnej dyspozycji z kiepską drużyną Marlins.Mecz dla mnie grany na dwójkę czystą jest lokatą jednak gram handicapem -3.5 który jest jak najbardziej do pokrycia.Szanse są naprawdę duże i na dziś to proponuje wszystkim zgromadzonym w tym miejscu NYM -3.5 @ 4.35 Polecam
⛔100
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom