>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Typy długoterminowe - zakłady h2h itp

darius010 1,3K

darius010

Forum VIP
Jezeli awizowany jest Klose w 1 skladzie a Gomez na lawce to ja biore kolejna propozycje tobetu na zawodnikow ktorzy NIE STRZELA w grupie bo value spore. Gomez 3,35 Tobet
Mało prawdopodobny. Bo na jakiej podstawie zakładasz, że Gomez nie zagra z Holandią od pierwszych minut albo z Danią. Fakt, że Mirek gra jest trochę zaskoczeniem, a dwa Niemcy powołali tylko dwóch nominalnych napastników, nie Klose to musi grać Gomez.
 
dawid1892 2,1K

dawid1892

Użytkownik
Mało prawdopodobny. Bo na jakiej podstawie zakładasz, że Gomez nie zagra z Holandią od pierwszych minut albo z Danią. Fakt, że Mirek gra jest trochę zaskoczeniem, a dwa Niemcy powołali tylko dwóch nominalnych napastników, nie Klose to musi grać Gomez.
Loew już zapowiedział kto będzie grał... Nie wiem dlaczego dla Ciebie zaskoczeniem jest że Klose będzie w pierwszym składzie, na żadnej dużej imprezie nie zawiódł więc trudno się dziwić że będzie grał zamiast Gomeza który w końcówce sezonu nie imponował formą.
 
darius010 1,3K

darius010

Forum VIP
Loew już zapowiedział kto będzie grał... Nie wiem dlaczego dla Ciebie zaskoczeniem jest że Klose będzie w pierwszym składzie, na żadnej dużej imprezie nie zawiódł więc trudno się dziwić że będzie grał zamiast Gomeza który w końcówce sezonu nie imponował formą.

Zaskoczenie dlatego, że Gomez w tym sezonie był gwiazdą i to daje mu taki piłkarski immunitet. Faktycznie, ma grać Kolse, tylko ja w to powątpiewam trochę ale może się mylę. Gomez to ciężki człowiek, by go od tak posadzić na ławkę. Może być tak, na Holandię może nie ale na Danię może dostać szansę od pierwszych minut. Atmosfera w zespole też ważna sprawa i każdy będzie chciał szansę dostać.
 
dawid1892 2,1K

dawid1892

Użytkownik
Zaskoczenie dlatego, że Gomez w tym sezonie był gwiazdą i to daje mu taki piłkarski immunitet. Faktycznie, ma grać Kolse, tylko ja w to powątpiewam trochę ale może się mylę. Gomez to ciężki człowiek, by go od tak posadzić na ławkę. Może być tak, na Holandię może nie ale na Danię może dostać szansę od pierwszych minut. Atmosfera w zespole też ważna sprawa i każdy będzie chciał szansę dostać.
Czy ja wiem czy błyszczał, większość goli które strzelił tak naprawdę były mało ważne, choćby te bodaj 3 gole z Basel, kilkanaście karnych i chyba żaden poważny serwis zajmujący się piłką nie wytypował go ani do jedenastki Bundesligi, a tym bardziej do najlepszych w LM.
&quot;Największym problemem Loewa jest świetny napastnik, który nie będzie grał. Gomez nie ma w kadrze szans w rywalizacji z Klose.&quot;
http://euro2012.przegladsportowy.pl/Pilka-nozna-Euro-2012-Mario-Gomez-i-Miroslav-Klose-walcza-o-miejsce-w-skladzie,artykul,138891,1,482.html
 
kylu88 806

kylu88

Użytkownik
FRANCE TO WIN EURO 2012 @ 9.25 Betsafe



Niedoceniani francuzi na calej linii. Jak gra ekipa pod dowodztwem Blanca kazdy widzi - passa 21 spotkan bez porazki w miedzynaradowych wystepach to juz naprawde cos. Sklad jaki przyjezdza na Euro to wg mnie fajna mieszanka mlodych, ambitnych ale juz z bagazem doswiadczen chlopakow do spolki z ogranymi i majacymi (co dla niektorych) ostatnia okazje zeby ugrac cos wielkiego na duzej imprezie. Patrze i buki juz skorygowaly kurs na rosje wyrzucajac ich na rowni z Anglia @ 14.00. Troche przesada, to byl dopiero 1 mecz a jak wiemy taki turniej to maraton - wszystko sie moze zdarzyc. Osobiscie odrzucam kandydatury do zlota Anglii, Rosji i mysle, ze Hiszpania tez upadnie w polfinalach bo juz Real i Barca pokazaly w tym roku jak sie konczy, kiedy hiszpanie czuja sie zbyt pewni siebie. No a tutaj do Polski nie oszukujmy sie, przyjezdzaja w roli faworyta. Wracajac do Francji piekny kurs, dobra ekipa (przede wszystkim ofensywa w formie z Benzema, Ben Arfa i Riberym) takze francuzi do polfinalow powinni sie dostac a potem mozna bedzie najwyzej cos kontrowac w zaleznosci od kursow.



To qualify from group D : France &amp; Sweden @ 6.50

Od razu na wstepie - jest to typ ktora dwojka wyjdzie z grupy bez wzgledu na miejsce. Nie chce isc az tak daleko i typowac dokladnej kolejnosci gdyz grupa D spotyka sie z grupa C w drabince a wiadomo, ze tam jest ekipa Hiszpani. Francja i Szwecja spotykaja sie w ostatnim meczu i nie chce snuc zadnych insynuacji ale moze sie okazac, ze francuzom lepiej bedzie zajac 2 miejsce bo Espania wcale nie ma tak latwej grupy jak sie ja maluje i kto wie, czy napewno wygra swoja grupe... To tak tylko zeby uswiadomic sobie i innym, ze faworyci nie do konca musza wygrywac swoje grupy zeby przejsc dalej. Szwecja i Anglia - tutaj nalezy postawic duzy znak zapytania... Zakladam, ze Francja wyjdzie napewno bo sklad maja spokojnie ku temu. Teraz porownujac 2 pary kursow od bukow :

Francja &amp; Anglia @ 2.45
Francja &amp; Szwecja @ 6.50

Trudno sie oprzec pokusie, naprawde. Anglicy to jedna wielka plaga nieszczesc, kontuzji, przypadkow losowych i zlych decyzji managerskich. Kto odpadl, kto zostal w domu a kto dolaczyl juz wiadomo od dawna. Nie jest to ekipa ktora latwo moze wyjsc z grupy a szwedzi z Ibra na czele swietnie o tym wiedza, ze teraz jest naprawde dobry moment, zeby reprezetnacja Szwecji cos pokazala na duzej imprezie...
 
Otrzymane punkty reputacji: +7
sieczka 6

sieczka

Użytkownik
Grupa A - Ostatnie miejsce
typ - Polska @ 5.0 Betfair

Polacy w meczu z Grecją 50min gry później do głosu doszli Grecy i remis w tym meczu to dla naszych dobry wynik bo mogło skończyć się dużo gorzej. W meczu z Rosją taki przestój skończy się tragicznie. Ruscy bardzo szybkie ataki, pewna płynna gra, nie widzę Polaków w tym starciu. Nawet jeśli nasi strzelą 1-2 bramki to Rosjanie i tak wbiją więcej.
Powodzenie typu bardziej zależy od meczu Grecja - Czechy i tutaj liczę na remis bądź wygraną Czechów, którzy w tej grupie są trochę niedoceniani.
Ostatni mecz Polska - Czechy. Jeśli będzie to mecz o awans z grupy, a co za tym idzie ogromną stawkę, nasi poprostu nie wytrzymają go psychicznie. Presja wywierana przez media ich zmiażdży.
Mecz Rosja- Grecja. Jeżeli Ruscy będą mogli w jakikolwiek sposób spuścić Polaków na ostatnie miejsce w grupie to zrobią to z największą przyjemnością.
Jak dla mnie kurs zachęcający.
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
K 1,2K

kukla

Forum VIP
mam pytanie: jeśli obie drużyny nie wyjdą z grupy to jest zwrot stawki czy liczy się miejsce poszczególnych ekip w grupie?
Cytujesz Soltysiao ale nawiązujesz do moich typów więc...
Pytałem o tę sprawę na czacie i dostałem informację, że w przypadku braku awansu obydwu zespołów następuje rozliczenie Dead Head.
Obstawiony kurs jest dzielony na 2 a rozliczenie następuje po &quot;nowym kursie&quot;.
Trochę mnie tym zaskoczyli bo byłem pewien, że w sytuacji różnych miejsce w tabeli (3 i 4), decydować będzie pozycja a nie fakt, że obydwa zespoły nie wyszły dalej...
Tak czy siak trzeba liczyć na Holandię w kolejnych dwóch spotkaniach i przede wszystkim na brak awansu Anglii ????
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
K 1,7K

kfjatek

Użytkownik
Scott Parket - get booked - 1.85 (tobet)
Zakład na kartkę w fazie grupowej. Wszystko wskazuję, że pomocnik Tottenhamu będzie miał miejsce w podstawowej jedenastce Anglii pod nieobecność Lamparda. Wychodził w 11tce w towarzyskich potyczkach z Holandią, Norwegią czy Belgią, gdzie nawet w tych 3 spotkaniach zarobił jedno żółtko. Grajek gra ostro, często przerywa akcję faulem.
W mojej opinii warte zagrania. Liczę, że zakład będzie rozstrzygnięty już dzisiaj.
Unibet kartkę Parkera w samym meczu z Francją wycenia na 2,5..
--
Za małą stawkę pograłem też, że Welbeck będzie najlepszym strzelcem Anglii w tym turnieju. Liczę, że to właśnie on a nie Carrol będzie podstawowym napastnikiem w pierwszych dwóch meczach. Anglia wcale nie musi wyjść z tej grupy, Rooney wiadomo na razie nie gra. Kurs 8.0, to dlaczego nie spróbować? Również Tobet.
---
Edit:
England (probable) : Hart, Johnson, Terry, Lescott, Cole, Milner, Gerrard, Parker, Oxlade-Chamberlain, Welbeck, Young.
BBC
 
W 606

wanderlei

Użytkownik
Na betathome można zagrac ciekawy zakład.
Stawiamy na mecz Nimecy - Grecja 1 za 1,35 i do dubelka dokładamy zakład Niemcy zagrają w półfinale za 1,10.
Nie wiem czy jest to jakis błąd czy coś no ale skoro Niemcy mają ograc Greków to i zagraja w półfinale ????
 
bo86bo 6,3K

bo86bo

Użytkownik
A ja jestem zniesmaczony brakiem awansu Rosji i awansem Czech, te dwa zdarzenia bardzo popsuły mi humor i zawaliły zakłady długoterminowe... na pocieszenie, jeden z zakładów terminowych dziś wszedł i coś tam wpadło do sakiewki, mianowicie Irlandia zostala drużyną z najmniejszą ilością bramek ale pograłem to bardzo słabo bo za jedyne 10zł ale 45zł zysku wpadło ;) Najbardziej szkoda mi,że nie wyszła Rosja bo miałem ako 2.93 na awanse z grupy i zapewne tylko oni nawalą bo Niemcy i Hiszpanie są dalej a Francja dołączy do nich jutro ;)
 
izajasza53 2,7K

izajasza53

Użytkownik
Mam podobnie jak ty bo86bo . Został mi tylko Ibra - król strzelców Szwecji 3.50 .
Hiszpania / Chorwacja / Włochy @ 7.50 niestety nie weszło. Rosja i Polska zawiodła oraz Szwecja, która prowadziła w swoich spotkaniach. Też miałem:
Drużyna, która strzeli najmniej bramek - Drużyna, która strzeli najmniej bramek
Irlandia @ 5.00 ????
i
Grupa z największą liczbą bramek - Grupa z największą liczbą bramek

Grupa B @ 2.75
chyba wejdzie.
Co dokładnie grałem macie w moim temacie:
http://forum.bukmacherskie.com/f15/pewniaki-najpewniejsze-typy-10-10-by-sphinx-71971.html
Pozdrawiam
 
S 2,4K

soltysiao

Użytkownik
Widzial kto moze zaklad ktory mozna zagrac teraz ze Hiszpania wygra z Niemcami w finale ? Nie chce grac osobno tych typow a licze na jakis przyjemny kurs. Tylko czy takie cos w ogole ktos oferuje?
oraz ciekawy jestem czy jakis buk proponuje zaklad na to kto bedzie sedzia finalowym. Stawialbym na Webba albo Rizzoliego.
 
fabik10 106

fabik10

Użytkownik
W Betsafe można zagrać, że Ronaldo będzie najlepszym strzelcem Portugalii, co prawda po małym kursie @ 1.21, ale jeśli wziąć pod uwagę, że grają teraz z Hiszpanią, która straciła tylko jedną bramke w turnieju, oraz to, że CR ma dwie bramki przewagi nad kolejnymi zawodnikami (Pepe i Varela raczej się nie liczą, bo jeden gra w obronie, a drugi na ławce, więc zostaje tylko Postiga) to lokata wysokoprocentowa. Polecam.
@down: nie wiem mordo, ale hajsu ta czy tak nie stracisz, co najwyżej zwrot lub mniejsza wygrana.
 
maximo 2

maximo

Użytkownik
W Betsafe można zagrać, że Ronaldo będzie najlepszym strzelcem Portugalii, co prawda po małym kursie @ 1.21, ale jeśli wziąć pod uwagę, że grają teraz z Hiszpanią, która straciła tylko jedną bramke w turnieju, oraz to, że CR ma dwie bramki przewagi nad kolejnymi zawodnikami (Pepe i Varela raczej się nie liczą, bo jeden gra w obronie, a drugi na ławce, więc zostaje tylko Postiga) to lokata wysokoprocentowa. Polecam.
A przy jednakowej liczbie strzelonych bramek jak będzie to rozliczane? Ten kto strzelił pierwszy największą ilość bramek w zespole będzie rozliczony jako najlepszy strzelec?
 
pawelcz3 0

pawelcz3

Użytkownik
W Betsafe można zagrać, że Ronaldo będzie najlepszym strzelcem Portugalii, co prawda po małym kursie @ 1.21, ale jeśli wziąć pod uwagę, że grają teraz z Hiszpanią, która straciła tylko jedną bramke w turnieju, oraz to, że CR ma dwie bramki przewagi nad kolejnymi zawodnikami (Pepe i Varela raczej się nie liczą, bo jeden gra w obronie, a drugi na ławce, więc zostaje tylko Postiga) to lokata wysokoprocentowa. Polecam.

@down: nie wiem mordo, ale hajsu ta czy tak nie stracisz, co najwyżej zwrot lub mniejsza wygrana.
http://ekstraklasa.net/euro2012/cristiano-ronaldo-w-drodze-po-zlota-pilke,artykul.html?material_id=4fe837e5b564da4e2e000000

&quot;Problemem Portugalii jest tylko kontuzja Heldera Postigi (nie dokończył przez nią meczu z Czechami). Lekarze dosłownie stają na głowie, ale wszystko wskazuje na to, że podstawowy napastnik zespołu Bento resztę turnieju ma z głowy.&quot;

Więc typ jeszcze bardziej pewny ;)
Pobieram i polecam ;)
 
S 108

slawek-80

Użytkownik
Na unibet tydzień temu postawiłem na Anglię że zajmie wyższe miejsce w klasyfikacji końcowej od Francji. Kontaktowałem się z działem obsługi jak rozliczany jest zakład w przypadku odpadnięcia obu drużyn w ćwierćfinale. Dostałem odpowiedź że:
cyt. &quot;wydział sportowy będzie się kierował jak zawsze regulaminem w przypadku zaistnienia takiej sytuacji.
5.11.22 Zakłady oparte na porównaniu wyników dwóch drużyn/uczestników, lub ich większej liczby, w określonym czasie/turnieju będą rozstrzygane wyłączne na podstawie rezultatów osiągniętych przez te drużyny / tych uczestników, niezależnie od innych uczestników tego samego turnieju/wydarzenia. &quot;
Nic z tego punktu regulaminu nie rozumiem, ale dla mnie oczywiste było że w przypadku odpadnięcia obu drużyn w ćwierćfinale liczą się mecze w grupie i wyższe miejsce w klasyfikacji końcowej powinna zając Anglia. Jednak się przeliczyłem, dzisiaj otrzymałem zwrot. DZIADY!!! ????
 
buzero 59

buzero

Użytkownik
@down: nie wiem mordo, ale hajsu ta czy tak nie stracisz, co najwyżej zwrot lub mniejsza wygrana.
nie ma limitu na ten zaklad osobiscie dobilem do 2 tys zl i mozna grac dalej....ten sam zaklad w unibet - 1,02 !!!
A jesli w 2 skoncza z taka sama liczba goli kurs sie dzieli na 2 - czyli bedzie 1,10 - itd - taka odp dostalem na czacie...
 
lukiaszenko 132

lukiaszenko

Użytkownik
3 gole
Dzagoev, Mandzukić, Gomez, C. Ronaldo
2 gole
Torres, Fabregas, Xabi Alonso (to oczywiście tylko zawodnicy, którzy mogą swój dorobek powiększyć)
Tak prezentuje się klasyfikacja najlepszych strzelców Euro 2012. Najpoważniejszymi kandydatami do zdobycia korony są Gomez i Cristiano Ronaldo. Jednak biorąc pod uwagę, że w półfinałach i finale raczej nie spodziewałbym się gradu bramek, istnieje prawdopodobieństwo, że ci zawodnicy swojego dorobku nie powiększą. Portugalia gra ciężki mecz z Hiszpanią, gdzie nawet stawianie na to że strzelą jakąkolwiek bramkę wiąże się z ryzykiem. Niemcom teoretycznie powinno być łatwiej, jednak Włosi stracili tylko dwa gole na tym turnieju, a półfinał zapewne będzie dosyć ostrożny z obydwu stron. Dodajmy, że ostatnio w ataku Niemców wystąpił Klose i spisał się dobrze, bo strzelił gola, więc nie jest powiedziane, że Mario będzie grał cały mecz. Są jeszcze oczywiście Fabregas i Torres, którzy mają po dwa trafienia, ale oni grają praktycznie na zmianę, zależnie od taktyki na jaką zdecyduje się Vicente Del Bosque. W tej sytuacji widzę value na panów, którzy w prawdzie już swojego dorobku nie powiększą, ale szansę na tytuł najlepszego strzelca wciąż mają. Kurs na zwycięstwo Mandżukicia i Dzagoeva to 23. Według mnie sporo przesadzony. Tak jak napisałem, nie jest takie pewne, że Gomez i Cristiano swoje dorobki powiększą. Myślę, że warto spróbować.
Najlepszy strzelec Euro
Mandzukić
@23 expekt

Tylko czy wypłacą ci po kursie 23, czy podzielą przez 4?
pisałem do expekta w tej sprawie, ale mi nie odpowiedzieli. liczę się z tym, że mogą podzielić, ale to co innego niż jakby dzielili kurs 2,8 lub 3,0 bo takie mniej więcej sa teraz na Gomeza i Ronaldo
 
Do góry Bottom