>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Typy długoterminowe - zakłady h2h itp

A 0

antyhardcore

Użytkownik
I daje ręcę odciąć że nie będzie 4 jedynek ....
Nie ma szans na to aby tak lekko to weszło jak na to wygląda , gdzies będzie remis bo było by to zbyt proste i za duzo ludzi by powygrywało...
Zawsze tak jest i im dłużej będziesz w bukmacherce siedział tym wieksze bedziesz miał przekonanie do tego co piszę pomimo że nie popieram tego żadnym argumentem sportowym
Dobre, nie ma być 4 jedynek &quot;bo tak&quot; :p
Tak naprawdę to przyznaję Ci racje, nie będzie 4 jedynek, Polska nie wygra.
Ale reszta się zgadza.
Jak dla mnie to Niemcy-Portugalia i Holandia- Dania.Obydwa mecze na jedyneczkę ????
Powód jest prosty.Forma + to,że obie drużny maja w perspektywie następnej kolejki bezpośredni mecz ze sobą, kto ni wygra pierwszego meczu będzie w baaardzo nieciekawej sytuacji.
Zastanawim się nad Ruskimi jeszcze.Nie wiem co myśleć o nich.Niby Włochy odprawione z kwitkiem, ale to tylko towarzyski był.Swoją drogą, od wylosowania grup stawiam Rosję jako numer 1 do wyjścia z grupy.Głupio nie pobrać takiego kursu.Nie często zdarzają się takie prezenty od losu ???? Ale może na innym kuponie.
 
diegoforlan1 1,3K

diegoforlan1

Użytkownik
Tak patrząc na papiery jakimi składami dysponują reprezentacje to macie rację. Ja natomiast patrzę na inne aspekty m.in mistrzostwa europy 2008 wygrana Hiszpanów, Niemcy na 2 miejscu, mistrzostwa świata wygrana Hiszpanów, Niemcy na 3 pozycji. Za dużo by było tych reprezentacji i za duża monotonia, a jak wiemy wszystko kiedyś się kończy. Kontuzje w obozie Hiszpanów, niezabranie do składu Soldado. A co do Niemców, mieli szanse od 2006 na jakiś tytuł ale je marnowali więc muszą teraz przygasnąć jasna sprawa. Nie jestem specem ale sami wiedzie, że na papierze każdy ma swoje atuty ale boisko, kontuzje i dyspozycja dnia to weryfikuje. Na pewno będą niespodzianki bo trudniej nie skończy się na czystych 1 czy 2.
 
bo86bo 6,3K

bo86bo

Użytkownik
Ja natomiast patrzę na inne aspekty m.in mistrzostwa europy 2008 wygrana Hiszpanów, Niemcy na 2 miejscu, mistrzostwa świata wygrana Hiszpanów, Niemcy na 3 pozycji.
To zauważ,że Hiszpania ma dziurawa obronę... nie mają lidera, zauważ,że ostatnie ME były 4lata temu, to tak samo jak ja bym nadal żył faktem,że United wygrało LM. Zauważ,że w ataku Hiszpanii nie jest ciekawie, są niby nazwiska ale one nie grają. Szczerze mówiąc mam nadzieję,że faza grupowa zakończy się bez niespodzianek i awansuje Francja, Rosja, Hiszpania i Niemcy a co będzie dalej to będziemy śledzić na bieżąco, nie ma co myśleć o finale jeszcze bo do niego daleka droga i każda z tych drużyn wie o tym i na bank nie będzie odpuszczania...
 
miki9971 1,9K

miki9971

Użytkownik
Jeśli ktoś choć trochę interesuje się piłką, zauważy, że Hiszpania mimo tego, że skład ma całkiem podobny do tego z RPA - nie jest już tą samą Hiszpania... Nie wróżę im nic dobrego na ME. Z grupy wyjdą. Ale potem już będzie im bardzo ciężko ME oni nie wygrają na pewno ;)
 
bzimu 62

bzimu

Użytkownik
Ciekawy typ znalazłem na BAH
Która drużyna wejdzie do półfinału?
Długoterminowy - Typ: Holandia @2,10
Jak dla mnie pewniak jedyne ryzyko jakie ten typ niesie to PORTUGALIA która może przeszkodzić w wyjściu z grupy ale to mało realne Holandia według mnie zaraz po Niemcach to główny faworyt do zdobycia tytułu.Oglądałem mecz z Irlandią co prawda mocno osłabioną ale to co zrobili z nimi Holendrzy to popis klasy Irlandia nie istniała na boisku.A co do typu jeżeli Holandia wyjdzie z grupy to w ćwierćfinale trafi na kogoś z Grupy A realne że będzie to Rosja lub Polska ewentualnie Czechy zamiast Polski czyli drużyny skazane na porażkę według mnie drużyny z Grupy A pożegnają się już w Ćwierćfinale z ME nie ma co ukrywać nie mają szans ograć Niemiec czy Holendrów ewentualnie Portugalczyków a kursy na to że pożegnają się w Ćwierćfinale też spore w ofercie Bah
Jak daleko w turnieju zajdzie Rosja (liczy się tylko pozycja końcowa)?
Długoterminowy - Typ: Koniec w ćwierćfinale @2,20
Tak jak pisałem grupa A jest powiązana z B więc grupą śmierci żadna drużyna nie da rady pokonać drużyn które awansują z grupy B a to że Rosja awansuje z naszej grupy jest raczej &quot;pewne&quot; więc typ wydaje się pewny po takim kursie nic tylko grać na Polske podobny kurs tylko że z Polską dochodzi ryzyko wyjścia z grypy ale myślę że nasi kopaczy dadzą radę wyjść z grupy
Ile punktów zdobędzie Grecja w fazie grupowej?
Długoterminowy - Typ: Dokładnie 0 punktów@ 8,00
No cóż według mnie chłopaki do bicia w naszej grupie argumentów przemawiających za tym typem nie mam ale myślę że nie dadzą rady zdobyć choćby jednego punktu Rosja na pewno ich pojedzie CZechy też powinny gorzej już z naszymi ale pewnie też wygrają typ ryzykowny ale kurs warty gry
Ile punktów zdobędzie Dania w fazie grupowej?
Długoterminowy - Typ: Dokładnie 0 punktów@3,60
Niemcy Holandia Portugalia te trzy ekipy Dania ma w grupie bardzo silne ekipy w tym moi faworyci do gry w finale bardzo chciałbym zobaczyć spotkanie Niemców i Holendrów w finale na pewno byłby to bardzo zacięty mecz zobaczymy jak potoczy się mecz w grupie ???? Dania chłopaki do lania ekipa moze mocna ale nie na takich przeciwników przewiduje pewne przegrane we wszystkich 3 spotkaniach
 
feekus 1,7K

feekus

Forum VIP
Jeszcze jeden typ długoterminowy, ale nie będzie on zawierał żadnej nowej treści. Cały czas, konsekwentnie na Rosjan, którzy dostając się do takiej grupy trafili jakby na wolny los. Polakom wrzucą z 2 gole, Czechom to samo, a Grekom pewnie też coś wpadnie. 1.6 na over 3.5 gola w fazie grupowej wygląda bardzo dobrze. Spotkanie z Włochami może nieco mylne, bo wcale Zborna aż takiej dominacji nie miała, jak wskazuje na to wynik, ale za nieskuteczność się płaci. Szczególnie Arshavin wyglądał bardzo przyzwoicie, walka do samego końca bez odpuszczania.
Drugi typ z kursem dosyć wysokim, bardziej intuicyjny aniżeli na logikę, ale spróbować warto, że Dzagoev strzeli w fazie grupowe (2.73). Niesamowity postęp jaki ten zawodnik poczynił w ciągu ostatnich 4 lat to jest nieprawdopodobne. Pamiętamy jak konkurował z Janczykiem o bycie &#39;pierwszym z ławy&#39; i tą rywalizację wygrał. Olbrzymie umiejętności techniczne, podwieszony pod Kerzhakovem... Przeciwnicy mogą się skupić właśnie na napastniku naszych wschodnich sąsiadów i Arshavinie, a Alan może mieć więcej miejsca na boisku, a co za tym idzie prawdopodobieństwo bramki się zwiększa.
Rosja over 3.5 gola w grupie @ 1.6
5/10

Dzagoev strzeli w grupie @ 2.73
2/10
Tobet
 
Otrzymane punkty reputacji: +7
M 59

mixon

Użytkownik
To i ja chciałbym przedstawić niektóre moje przemyślenia na temat rozpoczynającego się lada dzień wielkiego turnieju jakim jest EURO 2012 w naszym kraju. Nie chcę już powielać typów, które się tu często pojawiały, z wieloma się zgadzam i część z nich pewnie zagram. Od siebie dodam następujące propozycje zakładów.
Czechy – Under 3,5 punktów w grupie – 2,0 – Tobet
Czechy wyeliminowane w fazie grupowej – 1,60 – Unibet

Osobiście uważam (a może bardziej czuje), że Czesi nie ugrają za wiele podczas tych mistrzostw. To już większe szanse na wyjście z grupy daje Grecji, która jak sądzę powalczy z Polską o awans. Analizując drogę do Euro reprezentacji Czech, widać że mieli dużo szczęścia. Najpierw wylosowali dość łatwą grupę, gdzie oczywiście Hiszpania była poza zasięgiem , ale już o 2 miejsce nie było trudno. Później w barażach trafili na nieprzewidywalną Czarnogórę, ale też był to rywal typowo średni , więc i z nim Czesi sobie poradzili. Teraz wprawdzie szczęście znów im dopisało bo trafili do teoretycznie najłatwiejszej grupy, ale tutaj ich przygoda z mistrzostwami się pewnie skończy. Co do czeskiej kadry na mistrzostwa to wygląda ona jak dla mnie średnio, choć jak na naszą grupę to nie najgorzej. Mamy kilku doświadczonych zawodników z dobrych europejskich klubów m. in. Cech, Kadlec, Rosicky, Plasil, czy Baros. Pozostali to gracze raczej mniej znani w piłkarskim środowisku w tym kilku z ligi czeskiej. W ostatnich meczach towarzyskich Czesi nie zachwycili, remis z Irlandią, wygrana z Izraelem oraz porażka z Węgrami, która odbiła się negatywnym echem w czeskim środowisku piłkarskim i mediach. Z drugiej strony Czesi byli w trakcie przygotowań i mogli być zmęczeni treningami, więc analizowanie gry zespołu na podstawie ostatnich sparingów nie jest wg. mnie dość miarodajne, bo forma może przyjść dopiero na mecze turniejowe. Jednak analizując grę Czechów w dłuższej perspektywie uważam, że nie mają dość argumentów aby awansować do ćwierćfinału.

Ukraina – Under 3,5 punktów w grupie – 2,05 – Tobet
Ukraina nie awansuje z grupy – 1,58 – Fortuna
Mimo, iż Ukraina jest współgospodarzem turnieju, to kompletnie nie widzi mi się ich awans do ćwierćfinału. Drużyna, która podobnie jak Polska od dawna nie grała meczu o punkty, a jedynie sparingi, w których i tak wypadała średnio. W przeciwieństwie do naszej reprezentacji, Ukraińcy nie mieli szczęścia w losowaniu i trafili do relatywnie trudnej grupy D. Tam zmierzą się na początek ze Szwedami, a potem z dwoma potentatami czyli Anglią i Francją. Tutaj mecz ze Szwecją może być decydujący dla losów tej drużyny, jeśli wygrają (a według buków są faworytami), to mogą pokusić się później o jakieś punkty i ewentualny awans kosztem któregoś z faworytów. Ja jednak uważam, że Ukraina ze Szwecją ugra co najwyżej remis, a później to już „z górki” i „do domu”. Kadra Ukrainy składa się z kilku weteranów takich jak Szewczenko, Woronin czy Tymoszczuk (który jest jedynym piłkarzem zespołu, który gra w zachodnim klubie – w Bayernie). Pozostała część kadry to zawodnicy występujący na co dzień w lidze Ukraińskiej, głównie w Dynamie i Szachtarze. Choć zawodnicy grający w tych klubach słabi nie są i trzeba się z nimi liczyć w europejskich rozgrywkach, to jednak przy kadrze Francji, słabszej kadrze Anglii, a nawet Szwecji nie wyglądają najlepiej, oczywiście na papierze, bo wszystko zweryfikuje boisko.

Najlepszy strzelec Polski - Jakub Błaszczykowski - 8,0 – Tobet

Wiadomo, że faworytem do zostania najlepszym strzelcem naszej drużyny jest Lewandowski . Ja jednak uważam, że po takim kursie można za drobne spróbować pograć na Kubę. Lewandowski jakoś nie do końca przekonuje mnie w reprezentacji, raz strzeli ładnego gola, ale w następnym meczu jest albo nieskuteczny albo mało widoczny. Poza tym kadra to nie BVB, gdzie podczas meczu napastnik kilka dobrych sytuacji do zdobycia gola. Tutaj takich okazji będzie miał pewnie 1-2 i musi to wykorzystać. Kuba za to przebojowy, wprawdzie często asystuje ale i sam często strzela. Dodatkowo przypuszczam, że będzie wykonywać karne (jeśli taki zostanie nam przyznany) a to też zwiększa jego szanse na większy dorobek bramkowy.

Grupa z największą ilością goli – Grupa B – 2,80 – Betclick

Tutaj można powiedzieć, że gram po kursie, ale typ wydaje się jak najbardziej prawdopodobny, choć gole to zawsze loteria. Mianowicie w grupie A mamy 3 underowe zespoły, jednie Rosja wydaje się grać bardziej ofensywnie. W Grupie C Hiszpania teoretycznie powinna nastrzelać sporo, ale wątpię by mieli taką łatwą przeprawę, szczególnie z Włochami, także z Chorwacją, a do tego Irlandia, która pewnie będzie grać bardzo defensywnie na tym turnieju. Grupa D też wydaje mi się być bardziej underowa niż grupa B, gdzie zagrają Niemcy, Holendrzy, Portugalczycy - czyli drużyny, które dysponują dużą siłą rażenia w ataku, ale nieco gorzej wygląda obrona, a także Dania, która także może przyłożyć swoją cegiełkę do tego overa, jeśli nie strzelonymi bramkami to przynajmniej straconymi.

Ja pograłem jeszcze coś takiego w Fortunie, ale już nie będę się rozpisywał na temat tych typów.

Ilość goli w grupie:
Rosja – over 3,5 – 1,71
Niemcy – over 4,5 – 1,5
Francja – over 3,5 – 1,63

To by było na tyle, możliwe, że jak będę miał czas i chęci to jeszcze coś tutaj dodam ????
 
Otrzymane punkty reputacji: +8
P 907

pawel-1

Użytkownik
Dużo osób(łącznie ze mną:razz ???? rozpływało się tutaj nad Zlatanem. Wypatrzyłem jeszcze 2 ciekawe kursy do ustrzelenia związane ze Szwedem. Może ktoś będzie miał ochotę spróbować.

Topgoalscorer Group D EURO 2012 Zlatan Ibrahimović @ 6.50 Tobet

Wyżej notowany przez Tobet(chyba słusznie) jest tylko Karim Benzema. Jednak w ekipie Trójkolorowych można się doszukiwać innych zawodników mogących coś trafiać i te gole mogą się jakoś &quot;rozłożyć&quot; na drużynę. Są przecież Ribery, Malouda czy Giroud w obwodzie. Rooney zawieszony, reszta napastników Anglii to nieporozumienie, a Ukraina raczej nie odegra tu wielkiej roli. Ibra wydaje się być jedyną strzelbą Szwecji która może w tej grupie zrobić dużego psikusa.

Najlepszy strzelec z Serie A Zlatan Ibrahimovic @ 6.50 Bet365

Klose, Di Natale, Sneijder - tak wygląda trójka najgroźniejszych rywali w tej &quot;rozgrywce&quot;. Wygląda na to, że Di Natale ustąpi miejsca w wyjściowej jedenastce Balotelliemu i Cassano. Jeżeli mało tutaj pogra to zbyt obfitego dorobku bramkowego mu nie wróżę. Nad Sneijderem Zlatan ma przewagę pozycji. W ekipie Oranje jako tych od strzelania wymienia się raczej RvP, Robbena czy Huntelaara. Wesley powinien mieć na boisku inne zadania. Kolse? Nawet jeśli to on zacznie w wyjściowej jedenastce to nie wyobrażam sobie by nie podzielił się minutami z Gomezem. Ma już 34 lata, pora ogrywać jego następcę. Zlatan? Wiadomo. Super forma, będzie pewnie cały czas na boisku, wszyscy na niego liczą, Szwecja przed ogromną szansą, bla, bla bla.
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
cien-27585 209

cien-27585

Użytkownik
Who will score the most goals at Euro 2012 Mario Gomez v Robin van Persie @ 2,10 Sportingbet

konsekwentnie będe grał przeciwko Gomezowi:razz: Loew go nie ceni, woli Podolskiego i Klose, więc Gomez jeśli będzie grał to wchodząc z ławki , przynajmniej na początku. Poza tym Gomez to napastnik, który rzadko jest w stanie sam wypracować sobie sytuacje, bardziej uzalezniony od podań innych i czajacy sie w oklicach pola karnego. V.Persie wiadomo , prawie bez różnicy skrzydlo czy środek( choc sam woli grac na środku i przez to Huntelaar będzie siedzial na ławce), sam potrafi wypracowac sytuacje, będzie strzelał z wolnych, karne pewnie tez (bo przecież nie Robben:razz ???? . Jedni i drudzy powinni co najmniej dojśc do półfinału ale po drodze więcej będzie grał ( i strzelał) Holender.
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
M 27,2K

madangelo

Forum VIP
Irlandia to quality @5,00
Narazie panuje optymizm pełno perełek i pefek zacznie się turniej to zobaczycie jak szybko to sie wszystko zweryfikuje ???? Jeżeli miałbym się na coś zdecydować to po wyższym kursie szukać niespodzianki. Irlandia to moim zdaniem najbardziej niedoceniana drużyna na turnieju. Nie grają tutaj przypadkowo, już wystąpili by na turnieju w RPA gdyby nie zostali oszukani przez Francuzów. Od dłuższego czasu trenuje ich Trapattoni i widać w grze drużyny rekę Włocha, poukładani każdy wie co ma robić na boisku. Zresztą Włoscy trenerzy cieszą sie dużym uznaniem w Europie nie tylko Trapattoni ale przecież i Capello poukładał Anglików w eliminacjach, na wyspach pracowali lub pracuje Ancelotti, Mancinni, w Rosji Spaletti czy chociażby Di Matteo który poprowadził Chelsea do LM
Na drużynie nie spoczywa żadna presja, chłopaki mają wielkie serce do walki myślę że nie spokojnie stać ich na wygraną w pierwszym meczu z przeciętnymi Chorwatami oraz urwanie punktów wcale nie takim mocnym Hiszpanom i Włochom a kurs bardzo atrakcyjny.
Z innych zakładów które zapamiętałem to w golach h2h Jelavic - Ibrahimovic 2 @1,90 oraz to że nie będzie hat-tricka w turnieju coś koło 1,80 wiele wiele buków ma te zdarzenia w ofercie ????
 
S 2,4K

soltysiao

Użytkownik
Przerazacie mnie ludzie... jakies typy na najlepszych strzelcow druzyn albo ile bramek druzyna strzeli.. przeciez to kompletna loteria i jak juz grac to tylko kursy w granicach 3,00 a tutaj pasa pseudoperełek po 1,30. Potem po 5 dniach lament ze przegralo sie niezla pule ktora mozna bylo przeznaczyc inaczej. Fajnie ze cos sie kombinuje ale niektore typy sa z kosmosu bez zadnych tresciwych argumentow. To co powyzej napisal MadAngel. Gracie mase pewniakow i szybko sie przekonacie ze to bzdura.
Wytlumaczy mi ktos sens grania na najlepszego strzelca jakiejs druzyny ? Rozumiem granie tak jak ja ze nie strzeli bramki ktos kto widac ze bedzie siedzial wiecej na lawce niz gral i to ma sens.
Ogarnijcie sie bo wielka impreza to nie znaczy dac bukom zarobic na frajerach( to teoria i nie kieruje jej bezposrednio do kogos wiec z banem prosze sie wstrzymac;))....
 
bo86bo 6,3K

bo86bo

Użytkownik
A ja znalazłem coś ciekawego:
Rezek nie strzeli Unibet 1.65
Rezek to napastnik Czechow grający w Anorthosis gdzie strzelił 7 bramek... jakoś nie wydaje mi się aby ten 30letni napastnik ukuł coś na Euro.
Balotelli-Benzema-Bendtner
Benzema moim zdaniem z tej grupy dojdzie najdalej ze swoją ekipą i strzeli najwięcej bramek spośród wyżej wymienionych. Kurs na Francuza to 1.85, spadł z 2.00 :/
Eriksen-Evra-Elmander
Sytuacja analogiczna to powyższej, z tym,że chodzi tu o kartki i zaś stawiam na Francuza, który łapał wiele kartek w United a był kapitanem... na Euro też pewnie złapie ich najwięcej z tej grupy ... 1.80. Unibet
To na tyle, potem podam wszystko co pograłem ;) o ile czas pozwoli, bo jutro mecz otwarcia a w sobote kawalerskie ;)
 
krzysztof1985 68

krzysztof1985

Użytkownik
Dla mnie wydaje się coś takiego pewne:
Rosja awans z grupy - 1,45 (spada)+
Hiszpania wygranie grupy C 1,45
Niemcy awans z grupy 1,25 (spada)
Całość grana w gamebookers, gdyż tam można kombinować wyjścia z grupy i inne awanse.
2 słowa wyjaśnienia,
Niemcy - bardzo młody skład, dobrze zgrani. W &quot;11&quot; najwięcej będzie graczy Bayernu, dlatego będzie chemia i zgranie, dodatkowo Niemcy to drużyna turniejowa, oni rozkręcają się z meczu na mecz i walczą do samiuśkiego końca choćby nie wiem co (przykład z Polską ostatnio czy słynny mecz Niemcy-Polska i bramka w &#39;90minucie).
Rywale w grupie groźni - ale Portugalia to gwiazdorki, nie stanowią kolektywu dostali się po barażach, dodatkowo panuje niezbyt dobra atmosfera, bo Portugalce zabawiali się już zamiast trenować.
Holendrzy - 2 drużyna która awansuje.
Dania - urwie punkty Portugalii i trochę zrobi szumu ale nie zagrozi Niemcom.

Rosja - Rosjanie mają dobrą passę i formę, ostatnie sparingi to potwierdzają. Wygrana z Włochami 0-3 na terenie Italii to budzi respekt, dodatkowo Rosjanie grali szybko, kombinacyjnie i z 1 piłki, w grupie z Polakami będzie zacięty bój, Czechów powinni pokonać i pomęczyć się z Grecją (standardowo mało goli tracą).
Hiszpania - wygra grupę - la Furja Roja ma w składzie indywidualności i gwiazdeczki, jednak razem tworzą dość dobry kolektyw. Wydaje mi się że spokojnie w cuglach wygrają grupę, nie będzie zonku jak 4 lata temu ze Szwajcarią.
Mają w grupie rozbitych aferami i bez formy Włochów. Chorwaci chyba są w stanie namieszać w tej grupie, no i dostarczyciel punktów Irlandia.
 
dutchman-robin 2,6K

dutchman-robin

Użytkownik
Nie polecam grania typu na Zlatana,że będzie najlepszym strzelcem reprezentacji.Oczywiście to wasze pieniądze,nie moja sprawa,magia nazwiska robi swoje..Ale jak ktoś &quot;siedzi&quot; w tej reprezentacji trochę czasu to wie,że Ibra z kadry a Ibra z drużyn klubowych to zupełnie inny gracz.
W drużynie Szwecji od zawsze jest kolektyw a nie liczenia na 2-3 gwiazdki jak w niektórych krajach.W klubach często potrafi grac egoistycznie,olewać kolegów.Nie widzi lepiej ustawionych partnerów.W reprezentacji natomiast to jest zupełnie inny gość,aż Ja go nie poznaję ;) Nie gwiazdorzy,jak ma kolegę lepiej ustawionego to do niego zagrywa.Nawet jak sam ma b.dobra sytuację,ale widzi kogoś na jeszcze lepszej to podaję,zupełnie inny gracz niż w klubie.
Na jego korzyść oczywiście może przemawiać to,że wykonuję rzuty karne,więc gdybym miał stawiać,że będzie najlepszym strzelcem kadry to tylko przez ten argument z karnymi..Ale ogólnie z gry może trafić każdy,taki Sebek Larsson może ustrzelić 2 bramki spokojnie i to z samych rzutów wolnych które wykonuje perfekcyjnie,a tacy napastnicy jak Toivonen,Elmander czy Rosenberg
w formie to nie byle jakie postacie również.
Szybciej postawiłbym takie coś :
Bendtner najlepszym strzelcem Danii - Nie wiem tylko czy jest gdzieś taki typ,pomóżcie ;) Koleś w kadrze niszczy zupełnie inny gracz niż w Arsenalu czy Sunderlandzie..Mają do niego pełne zaufanie,wiele piłek przechodzi przez niego i zawsze potrafi tą stopę dołożyć kiedy trzeba.
Dorzuciłbym jeszcze Eduardo tylko nie wiem czy On czy Jelavic będzie w 1 składzie,dlatego ten typ to tylko domysły,ale bez wątpienia Eduardo jest lepszym grajkiem niż Jelavić i ma ten instynkt.Można jeszcze wybrać Benzemę lub Van Persiego tyle,że nie wiadomo czy będzie grał jako ŚN czy jednak Huntelaara marnować nie będą i Robin zejdzie na skrzydło,w Holandii jednak tez może strzelić praktycznie każdy jak u Szwedów to bym na Robina i Zlatana uważał.
 
K 1,2K

kukla

Forum VIP
Na szybko parę słów o typach długoterminowych!

Potencjalny zwycięzca:
Tu widzę jeden, najciekawszy typ - Francję. Już dawno obstawiałem ich awans oraz zwycięstwo w grupie... teraz co raz wyraźniej widzę ich jako głównych kandydatów do złotego medalu.
Świetny skład, dobry trener który wykonał kawał roboty no i indywidualności, które mogą zmienić obraz każdego spotkania.
Nigdy nie byłem fanem trójkolorowych i na pewno nie będę im kibicował ale chłodna analiza wymusza postawienie ich triumfu po bardzo atrakcyjnym kursie:
Wygra euro
Francja

1/10 @ 10 (postawione @ 11)
Bet365

Potencjalny król strzelców:
Gomez ????
Nie stawiam (prócz konkursów i dodatkowego zakładu na Tobecie) żadnego zakładu na króla strzelców ale to właśnie Niemiec wydaje mi się najmocniejszym kandydatem. Nasi zachodni sąsiedzi, standardowo powinni poważnie powalczyć w turnieju... a jeśli tak to awans do kolejnej fazy będą im zapewniać bramki Gomeza.
Jedyne na czym się skupiłem a propos strzelców to sama reprezentacja Niemiec:

Niemcy - najlepszy strzelec
Gomez

3/10 @ 3,25
Bet365

Poszczególne grupy/zespoły:
Grupa A!
Tu widzę jednego, zdecydowanego faworyta - reprezentację Rosji!
Mocny skład z gwiazdami światowego formatu w formacji ofensywnej nie powinien mieć żadnych kłopotów z rywalami pokroju Grecji, Polski i Czech.
Kto wyjdzie z drugiego miejsca? Wydaje mi się, że gospodarze (czego nie stawiam bo kursy nie powalają).
Zwycięzca grupy A
Rosja

3/10 @ 2,40
Tobet


Grupa B! Zdecydowany faworyt w postaci reprezentacji Niemiec.
Kto będzie z nimi rywalizował? Holandia ze słaba obroną i Portugalia... ze słabym zespołem.
Grupa B to teoretycznie mocna grupa ale poważne szanse na triumf w turnieju daję Niemcom i EWENTUALNIE Holendrom. Ci drudzy muszą zagrać bardzo dobry turniej i liczyć na świetną postawę RVP czy innych zawodników ofensywie. Z tyłu może być dużo gorzej co może zaowocować kłopotami już w meczach grupowych.
Portugalia to dla mnie zadecydowanie przeceniany zespół. Prócz Ronaldo i Naniego (a to i tak naciągane!) nie mają na kogo liczyć. Nie jest to zespół z prawdziwego zdarzenia, nie stanowią kolektywu i jeśli tylko &quot;Krisztianu Runaldu&quot; nie zagra wybitnego turnieju - pożegnają się z rozgrywkami i z Opalenicą już po pierwszych trzech spotkaniach.


Grupa C!
Znów jeden zdecydowany faworyt - Hiszpania.
Nie wyobrażam sobie innego rozstrzygnięcia niż awans La Furia Roja. Mimo tego, że nie widzę ich w roli końcowych triumfatorów... to na tle Włochów, Chorwatów i Irlandczyków powinni błyszczeć.
Drugie miejsce? Zdecydowanie Chorwacja! Opinii nie opieram jednak na &quot;potędze&quot; tego kraju nad morzem Śródziemnym, a na słabości rywali. Trudno porównywać Włochów do Irlandczyków... ale pojedynek między tymi zespołami (ostatni w grupie) może być jedynie meczem o 3 miejsce.

Kwalifikacja grupa C
Chorwacja

4/10 @ 2,50
Bet365


Grupa D! Opisywana Francja - potencjalny triumfator to pewniak do zwycięstwa w tej grupie.
Kto drugi? Szwecja ???? To może być dla mnie czarny koń turnieju. Ciekawy skład, Ibraaaaaakadabra wspierany przez kilku groźnych graczy i... słabość rywali.
Anglia - Wielka liga, wielkie nadzieje, kolebka futbolu... i nic więcej.
To jeden z tych zespołów, którego bukmacherzy zawsze będą stawiać w gronie faworytów. Czy słusznie? Absolutnie nie.
Wielkie osłabienia w i tak bardzo przeciętnym składzie, kłopoty wewnątrz zespołu no i duża presja ze strony kibiców, obserwatorów. Anglia nie wytrzyma oczekiwań i zaskakująco, turniej może skończyć na ostatnim miejscu.
Ukraina jako gospodarz na pewno będzie groźna ale to drużyna dysponująca średnią obroną i wiekowym &quot;napadem&quot;.
Ze Szwecją nie będą mieli nic do powiedzenia. Z Anglią powalczą o trzeci miejsce.
Awans - grupa D
Francja i Szwecja

2/10 @ 6,0
Unibet


Zakłady dodatkowe:

Zajdzie dalej:
Holandia - Anglia
Holandia

8/10 @ 1,61
Bet365 Zajdzie dalej:
Szwecja - Dania
Szwecja - uwaga! była pomyłka
8/10 @ 1,66
Bet365

How many Cards in Group Stage - Włochy
over 5,5

4/10 @ 1,95
Tobet
 
Otrzymane punkty reputacji: +8
robson-united 7,8K

robson-united

Użytkownik
Portugalia to dla mnie zadecydowanie przeceniany zespół. Prócz Ronaldo i Naniego (a to i tak naciągane!) nie mają na kogo liczyć. Nie jest to zespół z prawdziwego zdarzenia, nie stanowią kolektywu i jeśli tylko &quot;Krisztianu Runaldu&quot; nie zagra wybitnego turnieju - pożegnają się z rozgrywkami i z Opalenicą już po pierwszych trzech spotkaniach.
A według mnie Portugalia jest przez wszystkich niedoceniana, i każdy skazuje ich od razu na pożarcie w tej grupie. Wg mnie mają szanse awansować.
Hmm na jakiej podstawie mówisz, że Nani to naciągany zawodnik ? Razem z Ronaldo napędzają każdą akcję.
Wszyscy ich skreślili po tym jak zobaczyli wyniki meczów towarzyskich 0:0 z Macedonią i 1:3 z Turcją, a chyba nikt nie widział tych meczów. Ja obejrzałem starcie z Turkami i mieli tam mnóstwo sytuacji, do tego rzut karny nie strzelony przez Ronaldo.
Akcje napędzane były szybko, klepali ładnie i z łatwoscią dochodzili do kolejnych sytuacji strzeleckich. Mankamentem na pewno jest brak środkowego napastnika z prawdziwego zdarzenia bo Hugo Almeida to sobie może.. Słaby i &quot;techniczny&quot; heh. Nelson Oliveira nieograny jeszcze, a Helder Postiga słaby sezon więc tu problem się zgodze. Za to pomoc mają świetną, Meireles, Moutinho i Veloso, więc nie wmówisz mi że to są słabi gracze.
Obrona zresztą także, masz Pepe,Bruno Alvesa czy Coentrao, a na prawej mogący grać mający świetne sezony w Liga ZON Sagres Joao Perreira i Miguel Lopes. Co prawda w meczu z Turcją popełnili proste błędy i tylko przez to przegrali ten mecz. Mi się gra Portugalczyków w tym starciu podobała i pechem bym to tłumaczył bo co małą gafe popełnili od razu zostali skarceni. ALe potencjał w nich ogromny drzemie.
Wg mnie Holandia i Portugalia awansują z Grupy B ;) Ale pograłem tylko na awans Holendrów.
 
K 1,2K

kukla

Forum VIP
robsonie United xD - chciałem podrkeślić, że Nani to zupełnie inny poziom niż Ronaldo. Nie ograniczam się tu do stwierdzenia, że Cristiano to wybitny piłkarz i potem jest przepaść (absolutnie nie jestem jego fanem - to nie o to chodziło) a do krytyki Naniego, który według mnie w reprezentacji jest cieniem zawodnika znanego z rozgrywek klubowych.
Faktem jest, że powinien był wspomnieć o Meireleszu, który na jego tle może wydawać się drugim liderem zespołu... jednak reszta absolutnie nie robi na mnie wrażenia.
Obstawiałem under 2,5 w meczu z Macedonią... Portugalia w pełni mnie usatysfakcjonowała swoim występem. Oglądałem spotkanie z Turcją i grałem under 1,5 gola Portugalczyków... również mnie nie zawiedli. Oczywiście stwarzali sobie okazje - jak mogło być inaczej?! Gdyby z Macedonią nie mieli szansy na gola to nie powinni w ogóle przyjeżdżać do Opalenicy ;)
Tu jednak pojawia się kluczowy aspekt skuteczności i brakach w składzie o których sam wspomniałeś. Ronaldo będzie musiał wygrywać spotkania niemal w pojedynkę... a przecież z Niemcami i Holandią to jest niemal nierealne.
Nawet jeśli będzie strzelał bramkę za bramką to ta obrona, która dla mnie jest najsłabszą formacją Portugalii wpuści więcej goli. Nazwiska nie grają i Ci teoretycznie świetni obrońcy z czołowych klubów, zestawieni w jednym zespole popełniają olbrzymie błędy! Turcja nie dysponuje taką siłą w ofensywie jak Oranje czy Niemcy a potrafiła wjeżdżać w obronę rywali bez najmniejszego kłopotu.
Portugalia nie ma szans ???? :]
http://forum.bukmacherskie.com/members/robson-united-xd-u23523.html
 
kapszti 7,3K

kapszti

Forum VIP
Robson tutaj nikt nie twierdzi, że Portugalia potencjału nie ma. Wręcz przeciwnie, piłkarzy mają takich, że powinni walczyć na każdym turnieju o medal ale ich problemem jest to, że to są właśnie jedynie piłkarze, a nie zespół. Portugalia to zbitek indywidualności, fakt że świetnych ale jednak indywidualności i oni nie tworzą dla mnie zgranej ekipy, która jest w stanie o wiele więcej zrobić. Przykładów daleko nie trzeba szukać, bo Lech czy Wisła mają o wiele lepszych grajków, a mimo to Ruch potrafił ich wyprzedzić, gdyż mieli drużynę i to się obecnie liczy.
Jak dla mnie wyjdą tutaj Holendrzy i niestety niemcy. Piszę niestety bo dla każdego Polaka to będzie ból, że zawodnicy z tego kraju mogą zajść daleko na naszej ziemi. Na dodatek to co zrobili nie dawno niemcy czyli odwiedzenie obozu w Oświęcimiu to już był szczyt bezczelności ale cóż, im wszystko wolno niestety...
 
dawid.400 14K

dawid.400

Forum VIP
Zagrałem jednego grubasa z długoterminówek. Niczego wielkiego nie wymyśliłem i zagrałem awans z fazy grupowej następujących drużyn: Rosja, Francja, Hiszpania i Niemcy w BAH-u. Dlaczego takie typy? Rosjanie to dla mnie faworyt nr 1 do wyjścia ze słabej grupy A. Jeśli Sborna zagra tak jak grała w sparingach przed Euro a szczególnie jak w meczu z Włochami to nie widzę drużyny która mogłaby im zagrozić. Francja, też bardzo fajnie wyglądała w sparingach do tego sytuacje losowe takie jak przetrzebiony skład Anglików. Synowie Albionu dla mnie jeszcze 2 miesiące temu byli faworytem tej grupy jednak teraz będzie im bardzo ciężko o awans. Francuzi raczej nie powinni być zagrożeni i awans z grupy to chyba minimum. Hiszpanie, no co tu dużo mówić kurs ewidentnie do podbicia ako. Jakoś sobie nie wyobrażam by Hiszpanie nie awansowali z grupy. Niemcy, są co prawda w grupie śmierci, ale dla mnie są faworytem do wygrania tych ME. Co prawda w sparingach szału nie było, ale Niemcy jak to Niemcy pomału się rozkręcają, do tego należy dodać że w sparingach Loew oszczędzał bardziej przeciążonych zawodników, także teraz złapali świeżość i spokojnie awansują z grupy a później, później mecz o ME.
 
S 2,4K

soltysiao

Użytkownik
Jezeli awizowany jest Klose w 1 skladzie a Gomez na lawce to ja biore kolejna propozycje tobetu na zawodnikow ktorzy NIE STRZELA w grupie bo value spore.
Gomez 3,35 tobet ???? debile pracuja na portalach przewidujacych sklady...

ps: wczoraj Sobiech, Grosicki, Pogrebnyak i Necid nawet nie pojawili sie na boisku a wiec juz 1 meczyk im uciekl na strzelenie. Mam nadzieje ze w jakims pojawia sie na 5minut zeby nie bylo zwrotow ale to pokazuje ze kto zagra ten niezle skorzystal z promocji ktora polecilem hehe ;).
 
Do góry Bottom