>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

TYPY CS:GO - ROK 2023

Status
Zamknięty.
'Corek 210,9K

'Corek

Znawca - e-sport
500 vs Preasy / Preasy wygra @ 1,61 ggbet
oddane z 13-5 druga mapa...


Witam, gramy ply offy w EPLu i na godzinę 10.00 jest zaplanowane spotkanie Bułgarów. Obecnie Panowie grają ze Sprout, możliwa trzecia mapa, jak dobrze pójdzie to skończą koło północy, czasu będzie mało. Na przeciw nim całkiem fajna ekipa bo przecież refrezh, nicodoz czy altekz, tych Panów nie trzeba nikomu przedstawiać. Przekłada się do wszyskro na wyniki a przecież o to właśnie chodzi. Kto wie co może z tego wyniknąć w przyszłości, oczywiście wchodzi cs2, ale jeśli Panowie będą iść w tym kierunku to mogą na prawdę zaskoczyć na scenie csa, nie mówię tutaj o walce o najwyższe możliwe cele, ale na chwilę obecną wyglądają bardzo solidnie a przede wszystkim stabilnie. Preasy jeśli zagra to co w ostatnich tygodniach, nic nad wyraz nie jest tutaj konieczne, to moim zdaniem powinni spokojnie sobie poradzić.


Bad News Eagles vs 9z / BNE wygra @ 1,76 pinek

Na szybko dorzucam jeszcze ten typ. Ekipa z Kosowa jest moim zdaniem po prostu lepsza i w swojej otymalnej dyspozycji pownni wyjść z tego zwycięsko, grał bym to śmiało nawet po 1,60
Na swoim podwórku są mocni nie można im tego odebrać, w starciach z Europejskimi potrafią zaskoczyć również, ale jutro tego nie widzę, liczę na solidnego csa ze strony BNE
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +217
W 18,4K

WENTOR

Użytkownik
Na szybko przed startem:

SAW - Looking4Org: Wygrana SAW @ 1,69 ✅

Portugalczycy ostatnio fajnie się pokazali w meczu z Movistar, które zaskoczyło dobrą dyspozycją na Pro Lidze. L4O nie przekonało mnie w meczu z Polakami, wiadomo jak 9INE gra na anciencie i tam sobie gładko z nimi poradzili, a to nie świadczy o rywalu szczególnie dobrze i mimo spadku na SAW idę w ich stronę bo wciąż warto po takim kursie. Nie zdziwi mnie 2:0, choć spodziewam się raczej 3 map bo mecz raczej będzie w miarę wyrównany.
Post automatycznie złączony:

Forze - Preasy: Wygrana Preasy @ 1,92 ✅ ostatnia mapa, 9:14 -> nicodoz się budzi robiąc w 7 rund tyle fragów, ile do tamtej pory w całym meczu - i mamy 16:14 :D

Zaskoczyli dzisiaj bułgarzy pokonując Preasy w EPL - tym bardziej, że wczoraj do późna grali swój ciężki, ostatecznie przegrany mecz ze Sprout, więc można było się spodziewać, że nie wyjdą dzisiaj na maksa przygotowani i wypoczęci do dzisiejszego spotkania. Co tam się na inferno zadziało, to już tylko sami duńczycy wiedzą, ale prawda jest taka, że 500 to nie są chłopcy do bicia, mocno postawili się we wcześniej wspomnianym meczu wczorajszego wieczoru z drużyną, która niemały opór postawiła nowemu ITB czy wygrywając na Fnatic oraz L4O w kwalifikacjach do Blasta. Forze nie wydaje się być drużyną na tym poziomie, tam częste zmiany oraz jakoś nieszczególnie mocne wyniki z pojedynczymi przebłyskami nie przekonują i moim zdaniem kursy tutaj są odwrócone - dla mnie delikatnym faworytem jest Preasy, które na pewno będzie chciało się zrehabilitować za dzisiejszą porażkę. Byleby nicodoz zagrał to, do czego przyzwyczaił i jestem spokojny o wynik.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +2286
W 18,4K

WENTOR

Użytkownik
Znowu na niedługo przed meczem, hltv śpi, mecz już zaczynał się w momencie pisania postu, ale faktycznie był wtedy taki kurs i dalej można łapać przy wyniku 3:2 dla PGE

JANO - PGE Turów: wygrana PGE na 1. mapie @ 1,90 ✅

Wczoraj te drużyny grały ze sobą mecz gdzie finowie dość gładko sobie poradzili z naszymi, ale dzisiaj widzę szansę u nas na Anciencie - zadziała pewno sportowa złość i po prostu fakt, że PGE na ancienie powinno pokazać po prostu lepszego CSa. Wczoraj po meczu z JANO zagrali ze STORMZz, tam 2-1 po deciderze właśnie na wygranym o włos Anciencie - drużyna dość anonimowa, ale kieruję się w tym wyborze faktem, że TunderFlash gromiące również wczoraj finów na Ancienie grało tam ze Stormzzem równego CSa. Dzisiaj finowie nie banują tej mapy i PGE zamiast Anubisa wybiera swoją najczęściej graną mapę. Mając to wszystko na uwadze - dla mnie ten kurs jest po prostu zbyt wysoki i warto nawet pomyśleć o nim w kategoriach potecjalnych kontr, choć moim zdaniem powinno to wejść tak czy inaczej, ale warto mieć ten mecz pod lupą i ewentualnie reagować.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +797
W 18,4K

WENTOR

Użytkownik
Preasy - Anonymo: wygrana Preasy przy stanie 0-1 (16:19 na Nuke, pick Anonymo) @ 2,01 ✅ Inferno gładko, za to ancient bardzo słaby po obu stronach, ale więcej błędów po stronie Anonymo. Nicodoz jest za mocny na ten poziom, poza tym Preasy wróciło z wyniku 8:15 ->25:22. Nieprawdopodobny throw od Polaków.

Na szybko przed rozpoczęciem 2. mapy - trzeba przyznać naszym, że ładnie zagrali w defensywie na Nuke i doprowadzili do wygranej po dogrywce ze stanu 12-5, ale Preasy teraz zagra na inferno, gdzie prezentuje się dużo lepiej i gra dużo częściej. Anonymo tam ma problemy, przy czym następnie jest Ancient, gdzie wcale nie oczekiwałbym czegoś innego, Preasy też tam wygląda dobrze, więc tutaj warto zagrać pod łamaka moim zdaniem.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +2098
W 18,4K

WENTOR

Użytkownik
ALTERNATE aTTaX - Anonymo Esports: +3,5 HC na mapie Ancient (trzeba poczekać do wyboru map) @ ok. 1,70-1,80 wybrali Vertigo, więc jednak nie polecam, bo nie jestem do końca przekonany do tego typu w takim wypadku - post do skasowania

Anonymo niemal na pewno wybierze Ancienta - Alternate notuje tam słabe wyniki i o ile Polacy w meczu z Preasy wypuścili wygrany mecz popełniając masę błędów, to jednak wciąż uważam, że powinni zaprezentować się od Niemców lepiej na tej mapie. Takie Preasy, z którym Anonymo ostatnio przegrało po tym oddanym meczu na Anciencie miało z Anonymo spore trudności, ostatecznie wygrali, ale jednak pomimo wypuszczenia zwycięstwa przez Polaków nie widzę tego, żeby Alternate było w stanie ich wyraźnie pokonać - z tym samym Preasy tydzień temu dostali przecież ostre baty, dlatego warto z tego kursu skorzystać tym bardziej, że całkiem fajnie wygląda przy handicapie +3,5 rundy dla zabezpieczenia na wypadek, gdyby mecz byłby mocno wyrównany. Nie ma co szaleć ze stawką, bo to CCT i mecz drużyn z bilansem 1-0, w którym żadna z nich nic nie musi, ale kurs moim zdaniem jest po prostu wysoki, co wynika z Match Winnera wycenionego dla Polaków na 3.0, dlatego nawet przy handicapie wygląda on przyzwoicie.
 
W 18,4K

WENTOR

Użytkownik
Fnatic - Apeks: Wygrana Fnatic @ 1,60 ✅ Ogromne zaskoczenie na Vertigo, Fnatic tam kompletnie zagubione, ale to o czym wspomniałem poniżej - w obliczu zbanowania Mirage, Apeks wcale nie musiał mieć na swoim picku gładkiej przeprawy, co widzieliśmy na Inferno. Na Anciencie Fnatic super zaczęło i od początku fajnie to wyglądało, potem Apeks doskoczyło, ale to tylko kwestia problemów ekonomicznych po stronie broniącej - jak już Afro znowu dorwał się do AWP, to właściwie nie było co zbierać :D

Fnatic mnie bardziej przekonuje po rozegranych do tej pory meczach Pro Ligi, więc idę w ich zwycięstwo. Ładnie postawili się FaZe na pierwszych dwóch mapach, potem na Nuke był pogrom, ale FaZe zawsze kojarzyło mi się z mocnym Nukiem, dlatego można było się jakkolwiek tego spodziewać. Dzisiejsi rywale na tle przeciwnika można powiedzieć z podobnej półki co FaZe, czyli NaVi, pokazali się bardzo słabo - tam już była kompletna dominacja. Apeks wczoraj wygrało 2-0 z Imperial, gdzie brazylijczycy oddali pierwszą mapę przegrywając rundy w kuriozalny sposób i ostatecznie z dobrego wyniku zrobiło się 14-16, potem na Anciencie bardzo słaba defensywa, w ataku wyglądali istotnie lepiej, ale to nie wystarczyło po tak słabej I połowie. Imperial ogółem bardziej ten mecz przegrało, niż Apeks wygrało, zresztą w spotkaniu z Fnatic wyglądali lepiej przegrywając 1-2 po dość wyrównanym meczu i z taką postawą, jaką wczoraj pokazali, to moim zdaniem Fnatic miałoby gładszą przeprawę.

Poza tym wszystkim, co zdążyłem zaobserwować w przypadku tych dwóch drużyn, to po prostu czysto subiektywnie Fnatic bardziej mi się podoba i moim zdaniem mają lepszych zawodników. Kurs prawidłowo wyceniony, value jako-takiego w tym nie ma i też na pewno będzie miała znaczenie indywidualna dyspozycja graczy na dziś - więc na spokojnie ze stawką - ale po prostu uważam, że ekipa Krimza da radę. Na plus dla tego typu też fakt, że Fnatic banuje Mirage, gdzie Apeks gra sporo i notuje tam dobre wyniki. Fnatic powinno wybrać Vertigo lub Ancienta, na których raczej nie widzę innego rezultatu, niż ich zwycięstwo, a po stronie Apeks właściwie na każdej mapie byłbym w stanie sobie wyobrazić przynajmniej mocny opór od Fnatic.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +478
W 18,4K

WENTOR

Użytkownik
5yclone - Imperial: Wygrana Imperial @ 1,58 ❌Niesamowite - tutaj spokojnie mogło być 2-0. Imperial prowadziło 14-5 na 1. mapie żeby przegrać 14-16 :D Na decydującej mapie z kolei prowadzili 8-2 po stronie atakującej na Overpassie, żeby przegrać 10-16, no patrząc na całokształt tego meczu to dawno nie pamiętam porażki w takich okolicznościach, przeszli nawet samych siebie z wczorajszego meczu z Apeks xD

Za chwilę start, więc tylko parę zdań - nie bardzo widzę szanse chińczyków na wygraną tutaj z tego co do tej pory widzieliśmy na turnieju. Imperial wczoraj samo sobie naważyło piwa przegrywając na własne życzenie (szczególnie Overpass) z Apeks, wcześniej pokazując mocny opór na zwycięskie dziś Fnatic. Doświadczenie na LANie po stronie brazylijczyków, tutaj już nie ma miejsca na takie błędy jak wczoraj, właściwie na żadnej mapie 5yclone nie będzie imo zdecydowanym faworytem w przeciwieństwie do takiego Imperial, które na np. Anciencie, Nuke i być może nawet na Inferno raczej nie będzie miało problemów z wygraną, zobaczymy co wybiorą, ale dla mnie biorą swoją mapę gładko i być może zamykają to w 2:0, choć nie zaskoczy mnie 3 mapa. Nie bardzo lubię brazylijskiego CSa, trochę nie przemawia do mnie ich styl gry, ale dla mnie dziś Imperial warte tego kursu, imo realnie dla nich to 1,40, więc próbuję.
 
Ostatnia edycja:
E 6,5K

elan96

Użytkownik
NAVI @ 2,08 STS

Ja bym tu kursy wystawił odwrotnie, Faze od czasu przyjścia NEO mnie nie przekonuje. Navi za to dobrze weszło w turniej, przejechali się po Apeks, map pool po ich stronie no i już w Koloni byli lepsi. Oczywiście to cały czas jest Faze i nie ma co ich lekceważyć, ale idę w kierunku drużyny która w mojej ocenie jest w lepszej formie i cały czas się rozwija.

Do tego można dołożyć Apeks po @1,45. Oni pokazali ze są mocna ekipa gdzie 9z to średniak. Idę w kierunku doświadczenia Jkaema i spółki.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +793
W 18,4K

WENTOR

Użytkownik
Wygrana Apeks i Wygrana Entropiq @ 2,05 ❌

Apeks - 9z:
Tak jak kolega wyżej, nie widzę tu innego scenariusza niż zwycięstwo Apeks, to jest drużyna bardziej kompletna, doświadczona w LANowych turniejach i w tym meczu po prostu nie widzę szans dla 9z. Apeks na tle Fnatic i tak pomimo porażki wyglądało nieźle, lepiej niż się spodziewałem i ta dyspozycja musi wystarczyć na 9z, które w meczach z tymi samymi zespołami, z którymi grało Apeks miało cięższą przeprawę - nie bez powodu.

Entropiq - Singularity:
Mecz o awans do finału rozgrywek, gdzie czeka już Sprout. Pamiętam ostatni mecz właśnie między tymi drużynami, gdzie Sprout o włos wygrało i równie dobrze moglibyśmy mieć ich mecz przeciwko Polakom, jednak świetny w0nderful zrobił różnice i to Entropiq znalazło się w dolnej drabince. Podoba mi się ich gra, na tym poziomie wyglądają naprawdę solidnie i widać, że chcą coś na tym turnieju osiągnąć, zresztą to jedyne rozgrywki, w których obecnie biorą udział, podobnie jak w przypadku Singularity.
Co do samego typu, to w podobnym czasie obie drużyny grały na Sprout, gdzie to Entropiq postawiło znacznie mocniejszy opór ulegając 1-2 po dogrywce na Anciencie, Polacy przegrali 2-0 będąc na tej samej mapie o włos od zwycięstwa ostatecznie również przegrywając po dogrywce, mając wcześniej wynik 14-11 - nie widziałem samego meczu, ale pamiętam jakie problemy miało Sprout z Entropiq i tym kieruje się w swoim wyborze, bo uważam to za mocną przesłankę w kierunku Entro, gdyż Sprout może się ostatnio podobać, naprawdę nieźle wyglądają. Singularity być może zagrozi na Nuke, ewentualnie postawi opór na Anubisie w zależności od tego, co wybiorą, ale poza tym nie widzę nic ciekawego z ich strony w tym meczu. Dla mnie na każdej innej mapie to Entropiq jest zdecydowanym faworytem i ostatecznie awansuje do finału, poza lepszym map-poolem czysto subiektywnie uważam ich za mocniejszą skillowo drużynę. Polakom trzeba oddać, że też swoje potrafią zagrać, co udowodnili ostatnimi wynikami i też nie bez powodu znaleźli się w meczu o finał, ale nie widzę ich zwycięstwa w tym starciu.


Co do Navi - FaZe: osobiście ten mecz odpuszczam, ale też bardziej skłaniałbym się w kierunku Navi - szczególnie przy kursie, który stawia ich w roli underdoga. Ten mecz jednak jeszcze nie zakończy przygody przegranej drużyny, mnie tutaj żaden rezultat nie zdziwi tak naprawdę, bo też w grę wchodzi pewna kalkulacja, natomiast z samego meczu na pewno będzie można wyciągnąć ciekawe wnioski na próbę przewidzenia dalszego przebiegu drabinki.
 
Ostatnia edycja:
portowiecmks 4,7K

portowiecmks

Użytkownik
Mam pytanie do znawców .. zagrałem mecz Complexity - 9nine, że Complexity wygra chociaz 1 mape, zamykają mi kupon... i nie wiem co robić. Co sądzicie? dadzą rade ugrać mape ? Pytam bo sam nie zbyt ogarniam, a wiem, ze sa tu ludzie co się znają.
 
'Corek 210,9K

'Corek

Znawca - e-sport
Mam pytanie do znawców .. zagrałem mecz Complexity - 9nine, że Complexity wygra chociaz 1 mape, zamykają mi kupon... i nie wiem co robić. Co sądzicie? dadzą rade ugrać mape ? Pytam bo sam nie zbyt ogarniam, a wiem, ze sa tu ludzie co się znają.
Osobiście bym zostawił, ale nie przekonuje do niczego.
 
Otrzymane punkty reputacji: +170
'Corek 210,9K

'Corek

Znawca - e-sport
Complexity vs 9INE
Complexity wygra mapę @ 1,49 pinnacle

Poszaleli z kursami i nie uważam, aby dziewiątki były tutaj aż tak znacznymi faworytami i mapę Complexity dorzucam do dubla bez zastanowienia. Pogrywają sobie na swojej scenie, ostatnie spotkania w mapach 12-1 i owszem tutaj wyższa półka w postaci dziewiątek, ale Polacy wcale nie prezentują się tak wybitnie, aby skończyć to w dwóch mapach a rywale również wcale nie lepsi niż Complex.
Hallzerk i spółka w Europie ostatnio bardzo słabo to prawda, ale był okres po przyjściu Elige, na którego przecież wszyscy patrzą bo przyszedł z myślą o lepszych wynikach formacji i powoli należało by, aby to zaczęło powoli grać nie tylko na ich scenie. Dziewiątki muszą pokazać zdecydowanie więcej, niż choć by w ostatnim spotkaniu z EP, aby to wygrać. Uważam, nie stać nas na zwycięstwo w dwóch mapach.

Team Liquid vs Virtus Pro
VP wygra 2:0 @ 1,69 pinnacle
informacja z przed chwili, Patsi jednak będzie grać, więc nie polecał bym już tego beta, oczywiście nie jest nie realny.
zostaliśmy oszukani, choć prawie z Patsim ich ograli

W normalnej sytuacji grał bym pewnie mapę TL, ale najważniejszą informacją brak Patsiego, który moim zdaniem jest świetnym ruchem TL w jego miejsce trener, nie muszę chyba tłumaczyć, że to znacznie wpłynie na grę Teamu Liquid. W optymalnym składzie w ostatnim czasie nie zachwycali natomiast w tej sytuacji nie ma prawa wyglądać to lepiej.
Jame i spółka zdają sobie sprawę z sytuacji i myślę, że nie oddadzą mapy.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +130
'Corek 210,9K

'Corek

Znawca - e-sport
Zgadza się, Patsi będzie grać...śmiech na sali. Pograne VP a tu takie jaja, w takim przypadku pewnie grał bym mapę TL, ale już przepadło. Zobaczymy może VP zaskoczy
 
Ostatnia edycja:
W 18,4K

WENTOR

Użytkownik
Wygrana 9INE i Wygrana Cloud9 @ 2,20 - nadal te same problemy z domykaniem meczu u Polaków, źle to wygląda.

Complexity - 9INE:
Dziewiątki wracają do rywalizacji na najwyższym poziomie. Przygotowywali się do tego turnieju na bootcampie olewając ostatnie kwalifikacje Thunderpick - wnioskuje po porażce 0-2 z Endpoint, co mimo wszystko było zaskoczeniem - ale nie sugerowałbym się tym meczem w ocenie ich obecnej dyspozycji. Dla mnie Complexity to tylko Halzerk, reszta to moim zdaniem nie są zawodnicy na T1 i o ile dziewiątki nie są ścisłą topką, to są po prostu mocniejsze indywidualnie, a w świetle ostatniego bootcampa na pewno można przypuszczać, że pracowali nad przygotowaniem taktycznym, gdzie też imo potencjał jest większy. Nie lubię typować meczów otwierających daną grupę, ale tutaj oceniam, że Polacy zaczną od zwycięstwa. Dla mnie zwycięstwo 9INE jest bardziej prawdopodobne, niż ugranie mapy przez Complexity, naprawdę nie zdziwiłaby mnie nawet w miarę łatwa przeprawa w tym spotkaniu. Nie widzę mapy, na której Complexity miałoby mieć wyraźną przewagę, za to po stronie Polaków już jest odwrotnie.

Cloud9 - Eternal Fire:
No tutaj już jest przepaść, jeżeli chodzi o te dwie drużyny. Wątpię, żeby C9 nie chciało zacząć od wygranej i wątpię, żeby ekipa Xantaresa była w stanie sprawić tutaj niespodziankę. Moim zdaniem to będzie najlepszy turniej C9 w obecnym składzie, grają już ze sobą jakiś czas i Pro Liga będzie dla nich mocnym sprawdzianem, wg mnie w końcu pokażą pełnie swoich umiejętności zaczynając od łatwego zwycięstwa.
 
Ostatnia edycja:
'Corek 210,9K

'Corek

Znawca - e-sport
Eternal Fire vs 9INE / over 2.5 mapy @ 2,08 pinnacle

Witam, wczoraj porażka nie była zaskoczeniem, choć mogliśmy to spokojnie wziąć, ale hallzerk postanowił nam to popsuć i hades trochę nie dojechał na trzecią mapę, mniejsza. Chłopaki pokazali, że nie ma niczego ponad stan, nie ma wyjątkowego progresu względem ostatnich spotkań z rywalami równymi bądź lepszymi a to może powoli zaczynać martwić, oczywiście nie mówimy o progresie względem ubiegłych odległych miesięcy, bo Panowie już zdążyli przyzwyczaić cały csowy świat, że chłopacami do bicia nie są, ale powoli też należy oczekiwać tej coraz lepszej gry jeśli myślimy o powąchaniu ścisłej topki a taki powinien być cel formacji. Jeśli chodzi o Eternal to może ktoś spojrzeć na wyniki i stwierdzić i powiedzieć że na 10 spotkań 6 porażek co jest oczywiście prawdą, ale w tym przypadku to gra jest znacznie lepsza niż wynik. Miałem przyjemność oglądać ich ostatnie dwa spotkania, dwa przegrane ale rywalem było Cloud9, więc nie trzeba nic mówić. W pierwszym spotkaniu byli bliscy zwycięstwa i decydowało szczęście na decydującej mapie, natomiast w drugim spotkaniu porażka w dwóch mapach, ale mimo to pokazali się na prawdę z dobrej strony uwzględniając to kto był ich rywalem. Myślę, że jeśli w małym stopniu wiemy czego się spodziewać po naszych chłopakach, to nie powiedział bym już tego o Turkach. Uważam, że nie będzie to szybkie spotkanie, nie zdziwią mnie dogrywki i bój o zwycięstwo na trzeciej mapie. Ryzykuję tutaj i gram, iż obie wygrają po jednej.

G2 vs Virtus Pro / G2 wygra @ 1,55 pinnacle

Gram wygraną G2. Virtusi po tym co dziś pokazali, nie przekonali mnie wcale. Owszem ograli TL jednak w optymalnym składzie, ale to ile tam było błędów to głowa mała. Jame na początku nie mógł wejść, trafiał bo trafiał ale były na prawdę mocno chybione proste strzały, ogólnie po obu stronach sporo prostych błędów i nie można jutro wyjść w takiej dyspozycji na G2 bo zostanie się zjedzonym. Możliwe, że zobaczymy jutro znacznie lepsze Virtrusp, ale czy to wystarczy na G2? Wątpię.
 
Otrzymane punkty reputacji: +130
W 18,4K

WENTOR

Użytkownik
Podpisuje się pod typem w stronę G2, tutaj nie ma czego dodawać.

Eternal Fire - 9INE: Wygrana 9INE @ 1,90 ❌
Normalnie nie grałbym tego typu, ale po meczu C9 - Complexity czegoś się dowiedzieliśmy, takie uroki początków rozgrywek :D
Wczorajsza porażka wcale nie musi skazywać nas na szybkie pożegnanie się z turniejem, bo jeżeli Cloud9 przegrywa z tą ekipą 2-0, to coś ewidentnie jest na rzeczy. Complexity na razie bardzo pozytywnie zaskakuje i jak wiadomo - niewiele wczoraj brakowało Polakom do zwycięstwa - przy czym takie Cloud9, zgodnie z przewidywaniami dość łatwo pokonało Eternal Fire, którego osobiście nie lubię, nie przepadam za ich stylem. Idę w stronę rehabilitacji dziewiątek, w przypadku przegranej zrobi się naprawdę nieciekawie, więc nie będzie żadnej kalkulacji po obu stronach. Zadecydują umiejętności, które po naszej stronie są moim zdaniem większe, a kurs w takim przypadku uważam za spore value.
 
Ostatnia edycja:
crisronaldo 2,7K

crisronaldo

Użytkownik
Panowie, pomocy.
Przepraszam, ze troche offtop, ale wiem ze w tym dziale sa osoby, ktore graja tego typu zaklady.
Zagotowany czlowiek od samego rana.
W dniu wczorajszym kupony na 2800 zamykalo mi zdarzednie H2H Niko lepszy od Jame.
Niko konczy mecz z 45 fragami. Jame konczy mecz z 36 fragami.
Oczywiscie zdarzenie bylo nie rozliczane. Dzis z samego rana napisalem na chacie na zywo z prosba, o przyspieszenie rozliczenia kuponu. Udalo sie, kupon po 15 minutach byl rozliczony jednak wygrana zostala pomniejszona, o kurs 1.35. Taki byl kurs na Niko, a samo zdarzenie pooliczyli mi po 1.0. Spowodowalo to, ze wygrana byla o 800zl mniejsza.

Powiedzcie mi, bo nie widze nigdzie nawet zadnego regulaminu rozliczania tego typu zdarzen.
Domyslam sie, ze po dwoch mapach panowie mieli remis we fragach. ALE NIGDZIE NIE JEST NAPISANE, ZE H2H NA ZAWODNIKOW TO TYLKO DWIE MAPY.
Przeciez to tak jakby w pilce noznej liczyli jakis zaklad tylko 60 minut, a nie 90..
Mieliscie kiedys taka sytuacje ? Ze dali wam po kursie 1.0 a nie normalym?

Ogolnie kupon na superbecie grany. Napisalem jeszcze raz na czacie i niby odpowiedz przyjdzie droga meilowa. Ale bankowo spodziewam sie, ze 2 mapy brane pod uwage albo cokolwiek podobnego, co nie zmieni z ich strony sposobu rozliczenia tego zdarzenia.

Co moge zrobic?
 
'Corek 210,9K

'Corek

Znawca - e-sport
Panowie, pomocy.
Przepraszam, ze troche offtop, ale wiem ze w tym dziale sa osoby, ktore graja tego typu zaklady.
Zagotowany czlowiek od samego rana.
W dniu wczorajszym kupony na 2800 zamykalo mi zdarzednie H2H Niko lepszy od Jame.
Niko konczy mecz z 45 fragami. Jame konczy mecz z 36 fragami.
Oczywiscie zdarzenie bylo nie rozliczane. Dzis z samego rana napisalem na chacie na zywo z prosba, o przyspieszenie rozliczenia kuponu. Udalo sie, kupon po 15 minutach byl rozliczony jednak wygrana zostala pomniejszona, o kurs 1.35. Taki byl kurs na Niko, a samo zdarzenie pooliczyli mi po 1.0. Spowodowalo to, ze wygrana byla o 800zl mniejsza.

Powiedzcie mi, bo nie widze nigdzie nawet zadnego regulaminu rozliczania tego typu zdarzen.
Domyslam sie, ze po dwoch mapach panowie mieli remis we fragach. ALE NIGDZIE NIE JEST NAPISANE, ZE H2H NA ZAWODNIKOW TO TYLKO DWIE MAPY.
Przeciez to tak jakby w pilce noznej liczyli jakis zaklad tylko 60 minut, a nie 90..
Mieliscie kiedys taka sytuacje ? Ze dali wam po kursie 1.0 a nie normalym?

Ogolnie kupon na superbecie grany. Napisalem jeszcze raz na czacie i niby odpowiedz przyjdzie droga meilowa. Ale bankowo spodziewam sie, ze 2 mapy brane pod uwage albo cokolwiek podobnego, co nie zmieni z ich strony sposobu rozliczenia tego zdarzenia.

Co moge zrobic?
Nic nie zrobisz, tak już jest, zawsze są pod uwagę brane dwie pierwsze mapy w tego typu zakładach.
 
Siurkacz 1,7K

Siurkacz

Użytkownik
Panowie, pomocy.
Przepraszam, ze troche offtop, ale wiem ze w tym dziale sa osoby, ktore graja tego typu zaklady.
Zagotowany czlowiek od samego rana.
W dniu wczorajszym kupony na 2800 zamykalo mi zdarzednie H2H Niko lepszy od Jame.
Niko konczy mecz z 45 fragami. Jame konczy mecz z 36 fragami.
Oczywiscie zdarzenie bylo nie rozliczane. Dzis z samego rana napisalem na chacie na zywo z prosba, o przyspieszenie rozliczenia kuponu. Udalo sie, kupon po 15 minutach byl rozliczony jednak wygrana zostala pomniejszona, o kurs 1.35. Taki byl kurs na Niko, a samo zdarzenie pooliczyli mi po 1.0. Spowodowalo to, ze wygrana byla o 800zl mniejsza.

Powiedzcie mi, bo nie widze nigdzie nawet zadnego regulaminu rozliczania tego typu zdarzen.
Domyslam sie, ze po dwoch mapach panowie mieli remis we fragach. ALE NIGDZIE NIE JEST NAPISANE, ZE H2H NA ZAWODNIKOW TO TYLKO DWIE MAPY.
Przeciez to tak jakby w pilce noznej liczyli jakis zaklad tylko 60 minut, a nie 90..
Mieliscie kiedys taka sytuacje ? Ze dali wam po kursie 1.0 a nie normalym?

Ogolnie kupon na superbecie grany. Napisalem jeszcze raz na czacie i niby odpowiedz przyjdzie droga meilowa. Ale bankowo spodziewam sie, ze 2 mapy brane pod uwage albo cokolwiek podobnego, co nie zmieni z ich strony sposobu rozliczenia tego zdarzenia.

Co moge zrobic?
H2h jest na cały mecz, nie wiem czemu dali ci zwrot, w takich sytuacjach się pisze na chacie live i odrazu odpisują dlaczego zwrot. Z superbetem nie miałem doczynienia jeżeli chodzi o h2h ale u innych bukmacherów (forbet,betfan,lvbet,betclic, totalbet,etoto,STS) jest tak jak mówię.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom