>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

  • Pierwszy taki konkurs na Forum, zapraszamy na
    Grand Prix Węgier 2024 [21.07.2024 - 15:00] w puli nagród 150 zł od forBET + punkty reputacji!
    Nie masz konta w forBET? Nic straconego założysz je w kilka minut TUTAJ!

Typy Chacala - "Styles make fights"

C 5

chacal

Użytkownik
LIVE:

French Open

Devverman - Munoz de La Nava

stan: 1:0 w setach

2:3 w drugim secie

typ ???? evverman

stawka: 150zł​
 
C 5

chacal

Użytkownik
Live:

Wygra trofeum Borussia 2.75 150zł⛔⛔⛔
-150zł

Carl Froch - Mikkel Kessler 3.01⛔⛔⛔

stawka: 150zł
-150zł

LIVE:

French Open

Pavlyuchenkova - Hlavackova

stan: 0:1 w setach

typ: Pavlyuchenkova 1.90✅✅✅

stawka: 300zł​
+270zł

LIVE:

French Open

Hewitt - Simon

stan: 1:0 w setach

2:1 w drugim secie

typ:Hewitt 2.05⛔⛔⛔

stawka: 200zł​
- 200zł

LIVE:

French Open

Devverman - Munoz de La Nava

stan: 1:0 w setach

2:3 w drugim secie

typ ???? evverman✅✅✅

stawka: 150zł​
+105zł

LIVE:

French Open

Stan: 3:0
przewaga przy serwisie matosevica Ferrer

Matosevic + 6.5 gema 1.66⛔⛔⛔

stawka: 150zł​
-150zł

LIVE:

Stave Darcis wygra mecz 2.10⛔⛔⛔

stawka: 300zł

- 300zł
Urszula Radwańska 2.37✅✅✅

stawka: 400zł

+548zł
Dorzucamy Radwanska 1.95 za 200zł✅✅✅
+190zł

James Blake wygra 1 seta 1.57⛔⛔⛔

200zł
- 200zł




Ogólnie: ✅ 347,75zł


Zwariowany okres. Świetny finał LM z nieszczęśliwym zakończeniem, pomimo to mecz mógł pójść w dwie strony, ale trzeba oddać cesarzowi co cesarskie - Bayern był na przestrzeni 90 minut drużyną lepszą. Później ciąg dalszy emocji w Anglii i fenomenalna walka Froch - Kessler. Froch zupełnie zdominował początek walki, dzięki czemu zapewnił sobie zwycięstwo. Świetny lewy prosty, bity z biodra mocno studził zapędy Duńczyka. Froch w tej walce dwukrotnie był na skraju nokautu i szczerze powiedziawszy nie wiem, jak on ustał te fenomenalne akcje Mikkela. Idę o zakład, że żaden inny super średni nie ustałby tak czystych ciosów.

W tenisie również masa emocji. W dniu dzisiejszym mieliśmy bardzo trudny zestaw par i bardzo ciężko było coś ciekawego znaleźć. Zawiódł Matosevic, mając 3:0 i piłkę gemową na 4:0, przegrał seta 4:6, przez co handicap okazał się niewystarczający. Największa wpadka dnia dzisiejszego, to zdecydowanie Darcis. Llodra serwowal dzisiaj rewelacyjnie, co mialo ogromny wpływ na taki, a nie inny rezultat spotkania.
Co prawda Ula mocno podratowała bilans, jednak nie był to typ z serii &quot;na odrobienie&quot;. Był mocno przemyślany, jednak w związku z ciężkim weekendem nie byłem w stanie podać wcześniej swoich przewidywań. Tak, czy siak Ula powinna wygrać ten mecz dużo szybciej, bo Williams oddychała w końcówce spotkania rękawami. Nie zmienia to jednak faktu, że Venus (ku mojemu ogromnemu zdziwieniu) miała dzisiaj momenty bardzo dobrej gry, czego (jak widać po stawce) się nie spodziewałem. Obiecuję poprawę i na jutrzejszy dzień French Open postaram się przedstawić swoje propozycje wcześniej.

Pozdrawiam serdecznie i życzę spokojnego wieczoru
 
C 5

chacal

Użytkownik
Pierwsza porcja typów na dzień jutrzejszy:

Janowicz - Ramos 1.714

stawka: 300zł


Jerzyk pokazuje, że po zawirowaniach zdrowotnych wraca do gry. Chłopak ma naprawdę duży talent, mączka na kortach Rolanda Garrosa jest naprawdę szybka. Żal nie spróbować takiego kursu.


Berlocq - Isner 2.09

stawka: 300zł



Na pierwszy rzut oka, wygląda to nieco dziwnie. Osiągający ostatnio słabe wyniki Isner, do tego na kortach ziemnych, kontra &quot;typowy ziemniak:, a ja mimo to podążam pod prąd.
Pozory mylą, a według mnie typ, ma naprawdę duże szanse powodzenia. Berlocq to zawodnik, który ma spore problemy z returnem. BH Argentyńczyka, będzie zapewne notorycznie testowany przy serwisie Big Johna, a trzeba przyznać, że to pięta Achillesowa zawodnika z Ameryki Południowej. Trzeba pamiętać, że francuska mączka to naprawdę dobre miejsce dla zawodników o profilu Isnera. Według mnie kurs 2.09 to ogromna przesada, spodziewałem się czegoś w granicach 1.80, więc kurs zdecydowanie przeszacowany. Berlocq nigdy nie lubił grać z zawodnikami z bardzo dobrym serwisem, co najlepiej obrazują statystyki. Kurs warty grzechu.


Robson - Wozniacki 1.794

stawka: 300zł



Analiz związanych z WTA w moim temacie można szukać na próżno. Nie lubię pisać o czymś, co jest na dzień dzisiejszym na żenującym poziomie. Dodam jedynie, że po tym co ostatnio pokazują obie zawodniczki, ten kurs jest dla mnie wielkim zaskoczeniem. To może być naprawdę krótki pojedynek.
 
C 5

chacal

Użytkownik
Pierwsza porcja typów na dzień jutrzejszy:

Janowicz - Ramos 1.714✅✅✅

stawka: 300zł


.


Berlocq - Isner 2.09✅✅✅

stawka: 300zł





Robson - Wozniacki 1.794⛔⛔⛔

stawka: 300zł
+214,2zł
+327zł
-300zł

LIVE:

Agnieszka Radwańska poniżej 12.5 gema 1.44✅✅✅

stawka: 150zł
+66zł

LIVE:

Giraldo wygra mecz 1.75⛔⛔⛔ 200zł
- 200zł

LIVE:

Mona Barthel wygra mecz 3.75⛔⛔⛔

stawka:150zł
- 150zł

Monfils wygra mecz 3.00✅✅✅

stawka: 400zł
+ 800zł


Roland Garros Day 2: ✅ 1128,8 zł

Ogólnie: ✅1476,55zł



W końcu pojawiła się w temacie zieleń taka, jakiej oczekiwałem. Po żmudnym początku nadeszły lepsze czasy. Mimo to, uważam, ze mogło być lepiej. Mona Barthel pokpiła sprawę w secie nr 1, gdzie miała rywalkę na widelcu i jestem przekonany, że mecz potoczyłby się inaczej, gdyby nie zawalona końcówka pierwszego seta. Zawiodła mnie również Laura Robson. Wiedziałem, że jest chimeryczna i bardzo nieregularna, ale to co pokazała w dniu dzisiejszym wołało o pomstę do nieba. Co do meczu Isnera - tak jak jest zawarte w tytule tematu: &quot;Styles make fight&quot;. Pisałem o tym, że bilans z serwismenami Berlocq ma niezbyt korzystny, ma problem z returnem.

Specjalnie czekałem na początek spotkania Monfils - Berdych, by sprawdzić, jak do meczu podchodzi Francuz. Czy nic go nie boli, czy nie brakuje mu motywacji. Gdy zobaczyłem pierwsze gemy, wiedziałem, że Berdych będzie miał dzisiaj spore problemy, bo ostatnio nie błyszczał, a Monfils ze swoimi kąśliwymi długimi piłkami da mu się we znaki. Mecz powinien zakończyć się szybciej, no ale wyszło jak wyszło. Geal zajeździł rywala i wykończył go fizycznie, co było widać w ostatnich gemach piątego seta, gdzie nogi Berdycha, a &quot;reszta&quot; Berdycha rozgrywały dwa inne spotkania.

W dniu jutrzejszym pokuszę się zapewne o dokładniejsze statystyki, gdyż dzisiaj po prostu brakuje mi czasu.


Pozdrawiam i życzę miłego wieczoru i trafnych wyborów. GL!
 
C 5

chacal

Użytkownik
Bolelli - Lu 2.52

stawka: 200zł



Kursy zmieniają się, jak w kalejdoskopie i nie wiem, jak sytuacja będzie się klarowała później, wobec tego chyba czas najwyższy na ten typ. O ile z nadgarstkiem Simone jest już wszystko w porządku, a domniemam, że tak już powinno być, ten kurs to zdecydowana przesada. Powód? Bardzo prosty. Simone uwielbia grę z zawodnikami defensywnymi, a na pewno do takich, możemy zaliczyć Lu. Gdy do tego dodamy nawierzchnię, na jakiej rozgrywany jest turniej, typ wygląda bardzo przyzwoicie. Lu nigdy za mączką nie przepadał i nie wydaje się, by coś w tej materii miałoby się zmienić. Jedyna zagadka, to stan Simone po kontuzji. Simone nie prowadzi regularnie fanpage, na twitterze również brak aktualnych informacji, a jego strona internetowa nie działa. Ciężko o aktualne dane, ale zakładając powyższe argumenty, po takim kursie według mojej opinii warto się skusić. Życzę trafnych wyborów! GL!
 
C 5

chacal

Użytkownik
Nie ma sensu podsumowywać dzisiejszego dnia, skoro jedno ze spotkań jest w grze. Wobec tego wykonam podsumowanie zbiorowe z dwóch dni, chyba że prognozy na dzień jutrzejszy się potwierdzą i będzie po raz kolejny przeciąganie spotkań.

Już dzisiaj podaje kupon dnia na dzień jutrzejszy. Co wyjdzie na żywo, tego nie wie nikt ;)


Janowicz - Haase 1.353
Fognini - Rosol 1.524

Ako: 2,062

stawka: 400zł


Nie mam siły na opisy. w ciągu ostatnich dwóch dni, spałem 2 godziny, stąd też tylko i wyłącznie suche typy.
 
Do góry Bottom