>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Typy Chacala - "Styles make fights"

C 5

chacal

Użytkownik
Dzień Dobry,

Trafiłem na to forum z polecenia mojego dobrego znajomego. Chciałbym podzielić się z Wami moimi przemyśleniami związanymi z boksem zawodowym, tenisem. Nie zabraknie tutaj również (zazwyczaj &quot;suchych&quot;) typów z siatkówki, piłki nożnej, czy też NBA.

Mam zamiar prowadzić sumienne statystyki ze swojej gry, jednak założyłem temat w dziale kupony, w związku z częstą grą &quot;live&quot;. Zdaję sobie sprawę, że ten typ zakładów jest bardzo ciężki do zweryfikowania, jednak gram przede wszystkim dla siebie, więc nie widzę sensu &quot;ubarwiać&quot; swojej gry.

W temacie, będę chciał przekonać wielu, że: &quot;Style make fights&quot;, czy to w tenisie, czy też ( a może przede wszystkim) w pięściarstwie.

W temacie będę grał za realne stawki. Wiem, że to budzi kontrowersje, jednak ten temat jest przede wszystkim dla mnie.


To chyba tyle, jeżeli chodzi o wstępne informacje. Serdecznie zapraszam do czynnego udziału w dyskusjach, wszystkie uwagi mile widziane.

GL!
 
C 5

chacal

Użytkownik
G. Monfils - R. Haase 1.45 ✅
stawka: 350zł
Gael na swoich francuskich kortach pokazuje, że jest w bardzo dobrej formie. Widać, że czuje głód gry i nie ma mowy w tym wypadku o żadnym odpuszczaniu przed French Open, pomimo wygranego Challengera. Gael lubi być w grze, gdy Francuz czuje rytm, czuje się najlepiej. Na turnieju jest mega regularny. Do tego rozgrywa bardzo mądrze spotkania taktycznie. Co prawda wczorajszy mecz mógł się ułożyć nieco inaczej, gdyby Fabio był regularniejszy ze skrzydła FH, jednak nie zmienia to faktu, że to Gael, swoją defensywną grą, bardzo mądrze prowokował do podejmowania maksymalnego ryzyka przez Włocha.
W dniu dzisiejszym na przeciwko Francuza stanie Robin Haase, który powinien być zdecydowanie łatwiejszym celem dla Geala. Haase to ofensywny counter-puncher, który opiera swój tenis na budowaniu akcji, co powinno być dzisiaj wodą na młyn dla czarnoskórego zawodnika. Oczywiście Geal musi uważać na podkręcanie tempa FH przez Robina, jednak nie są to na tyle zamiatające kort uderzenia, które mogłyby decydować o losach spotkania. Kolejnym, bardzo ważnym argumentem, jest drugi serwis Haase, który jest bardzo przeciętny. Czytelny i podatny na kontrę, może okazać się przysłowiowym gwoździem do trumny. Zarówno w meczu z Giraldo, jak i Fognini, Geal, bardzo ładnie wchodził w drugi serwis rywala, mocno akcentując swoją przewagę już na początku wymiany. Szkoda, że udało mi się złapać stosunkowo mizerny kurs, no ale niestety, człowiek ma w życiu też inne obowiązki ;)
Podsumowując, większa regularność, systematyczność i głód gry po stronie Francuza. Wiadomo, że to zawodnik z nieco wyższego tenisowego levelu, aniżeli jego dzisiejszy rywal, a ranking na chwilę obecną nie oddaje jego prawdziwego potencjału. Drugi serwis Holendra będzie bardzo mocno karcony przez Gela. Spodziewam się krótkiego i szybkiego meczu, jednak nie polecam żadnych odważniejszych rozwiązań, bo jak wiadomo Francuz potrafi przysnąć na korcie, chociaż w tym turnieju nic takiego mu się nie przytrafiło.
Życzę trafnych wyborów! GL!
 
C 5

chacal

Użytkownik
Temat:
✅ 157,50 zł


J. Monaco - G. Pella 1.203 ✅
G. Monfils - P. Andujar 1.437 ✅
@ 1.73 ✅ ✅ ✅
stawka: 150zł


J. Monaco, to zdecydowanie za wysokie progi dla Pelli. W dzisiejszym meczu Pella nie ma praktycznie żadnych argumentów po swojej stronie. Co prawda w turnieju pokazał się z bardzo dobrej strony, jednak trzeba mieć na uwadze, kogo miał na przeciwko siebie. Kubot, który ma psychikę 13 latka, który przegrał wygrany mecz (od drugiego seta, to właśnie Polak dzielił i rządził na korcie). Troicki, który miał ogromne problemy z bardzo przeciętnym Russelem. Dzisiaj na przeciwko Pelli stanie rodak, który jest zdecydowanie poza jego zasięgiem. Monaco to zdecydowanie półka wyżej, jeżeli chodzi o level tenisowego rzemiosła. Do tego trzeba mieć na uwadze, że Pella po prostu nie ma co przeciwstawić swojemu rywalowi. Dokładniejszy, bardziej regularny i lepiej wykorzystujący geometrie kortu Monaco, powinien dzisiaj łatwo rozprawić się ze swoim rodakiem. Do tego wszystkiego dochodzi bardzo przeciętny serwis Pelli, który będzie miał ogromne problemy z utrzymaniem swojego podania. Według mnie szykuje się szybie, dwu setowe spotkanie.

Kontynuujemy stawianie na Gaela, tylko w tym wypadku zdecydowanie ostrożniej. Wbrew pozorom, stanie dzisiaj na przeciwko niego wymagający rywal, jednak to, co robi w Nicei Monfils, pozwala na pełne zaufanie temu zawodnikowi. Wygląda n to, że Francuz będzie dzisiaj za dokładny i za szybki dla Andujara.
Życzę trafnych wyborów! GL!
 
C 5

chacal

Użytkownik
LIVE:


Widzew Łódź - Legia Warszawa x2 1.61


stan: 1:0
stawka: 150zł​



Co prawda nie mam fizycznej możliwości oglądania dwóch spotkań jednocześnie, jednak nad zagraniem &quot; w stronę Legii&quot; zastanawiałem się już przed meczem. Kurs 1.61 na x2, wydaje się być bardzo atrakcyjny, zobaczymy co przyniesie kolejne 45 minut.
 
C 5

chacal

Użytkownik
Zakłady grane na żywo, podsumuje w dniu jutrzejszym.


Gael Monfils - Albert Montanes 1.40

stawka: 350zł


Podobno finałów się nie gra, jednak w tym wypadku, można tę dewizę włożyć między bajki. Słów kilka o Gaelu pisałem wcześniej i szczerze powiedziawszy, nie mam ochoty powielać własnych słów. Dobra, solidna równa gra, świetna głębokość najważniejszych piłek i bardzo dobre przyspieszenie w decydujących momentach. Francuz złapał właściwy rytm gry, powoli wchodzi na swój optymalny poziom i Montanes nie ma argumentów, by tą serię przerwać. Owszem, niedawno obaj Panowie mieli okazje stanąć na przeciwko siebie i wówczas lepszy był Hiszpan. Była to troszeczkę inna sytuacja, kiedy Gael nie czuł jeszcze gry. Według mnie będzie to krótkie i bardzo jednostronne spotkanie, a kurs 1.40 wygląda naprawdę zachęcająco. Życzę trafnych wyborów! GL!
 
C 5

chacal

Użytkownik
LIVE:


Widzew Łódź - Legia Warszawa x2 1.61 ✅✅✅


stan: 1:0
stawka: 150zł​

LIVE:


Polska - Serbia

typ: Polska wygra mecz 3:0kurs: 1.70 ⛔⛔⛔

Stan: 1:0 w setach, 19:16

stawka: 150zł

Tak, jak pierwszy zakład live w meczu Polska - Serbia był bardzo szczęśliwy, tak drugi typ okazał się bardzo pechowy. Polacy mieli spory przestój w grze i stracili seta, pomimo dość wyraźnej przewagi punktowej.


Temat: ✅ 336zł
 
C 5

chacal

Użytkownik
LIVE:

Polska - Serbia

Dokładny wynik meczu: 3:0 Serbia 6.00

stan: 1:0 dla Serbii w setach

stawka: 100​



Żal nie spróbować. Polacy w rezerwowym składzie, widać ogromne braki i spora różnice pomiędzy zespołami. O ile Anastasi nie wymieni szóstki w secie trzecim, w tym kursie jest spore Value
 
C 5

chacal

Użytkownik
1:1 w setach

stan: 10:6

Serbia +1.5 seta 2.25 319✅✅✅

+398,75zł

Zakłady grane na żywo, podsumuje w dniu jutrzejszym.


Gael Monfils - Albert Montanes 1.40⛔⛔⛔

stawka: 350zł
- 350zł

LIVE:

Gael Monfils - Albert Montanes

stan: 0:2

1 set. Monfils 2.75⛔⛔⛔

150zł

-150zł

LIVE:

Lech Poznan - Podbeskidzie

stan: 0:1

23 minuta

typ: Lech Poznań 2.2⛔⛔⛔

stawka: 200zł​

- 200zł
Podsumowanie będzie na koniec dnia.


LIVE:

Polska - Serbia

Wygra Serbia 3.00✅✅✅



stawka: 300​
+ 600zł

LIVE:

Polska - Serbia

Wynik po dwóch setach: 2:0 Serbia 2.50⛔⛔⛔

stan: 14:20 1 set



stawka: 150​
[/quote]

- 150zł

LIVE:

Polska - Serbia

Dokładny wynik meczu: 3:0 Serbia 6.00⛔⛔⛔

stan: 1:0 dla Serbii w setach

stawka: 100​
- 100zł


Dzisiejszy dzień: ✅ 48,75zł

Temat: ✅384,75


To jeszcze nie koniec emocji w dniu dzisiejszym.
 
C 5

chacal

Użytkownik
Carl Froch - Mikkel Kessler 3.01
stawka: 150zł


Szkoda, że nie mam czasu dzisiaj na dłuższy wywód, ale ten kurs, to zdecydowana przesada. Fakt, Froch walczy na swoim terenie, Mikkel jest bardzo podatny na rozcięcia, jednak taktycznie i technicznie lepiej prezentuje się Kessler. Kurs ~3, jakie proponuje Pinnacle, to przesada. Na pewno warto spróbować, tym bardziej, że Froch przed tą walką, okazuje pewne słabości, w swoim zachowaniu (niekontrolowane wypowiedzi itp.). Walka z tych 50-50, więc taki kurs jest na pewno warty gry. Życzę trafnych wyborów i wielu emocji związanych z dzisiejszą bardzo dobrą galą!GL!
 
Do góry Bottom