>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

VIP Temat Typy by Waldi1979

Waldi1979 1,6M

Waldi1979

Administrator
Członek Załogi
Polska, Ekstraklasa + Włochy, Serie A

#20
Lech - Piast, @2,00 Matchday Boost 1:0
Fiorentina - Milan, obie strzelą, @1,63 4:3
AKO: 3,26 (2,87)
25j Betfan
46,75j

Ostatnie dzisiejsze spotkanie, lider z Poznania podejmuje Piasta, faworytem są oczywiście gospodarze, normalny kurs nie zachwyca, ale już podbity w Matchday Boost jest jak najbardziej do gry, ale wracając do samego spotkania Kolejorz po dwóch remisach z teoretycznie słabszymi ekipami, czyli Łęczną oraz Stalą, gdzie większość dopisywała im przed meczami punkty stracili w sumie 4 pkt i w tabeli zrównała się z nimi Lechia (stan na początek kolejki). Lech licząc tylko spotkania domowe także jest liderem, w dodatku strzelił najwięcej goli i stracił najmniej, a ostatnie 3 mecze przy Bułgarskiej to 9 punktów i bramki 13:1, wstępnie myślałem, żeby zagrać powyżej 1,5 gola gola Lecha, ale ostatecznie zdecydowałem się na zwycięstwo, licząc przede wszystkim na to, że Kolejorz będzie dążył do tego aby zmazać plamę po 2 wyjazdowych remisach z teoretycznie dużo słabszymi rywalami, chociaż wiadomo, że u nas w lidze każdy może wygrać z każdym i wrócić na zwycięską ścieżkę, Piast natomiast nie zachwyca, gra w kratkę, w delegacji też średnio 2 wygrane, 2 remisy i 2 porażki, na obcym stadionie nie wygrali od sierpnia, na 12 wizyt w Poznaniu wygrali tylko raz w 2015, 3 razy dzielili się punktami i przegrali 8 razy, wiadomo, że statystyki nie grają, ale uważam, że na chwilę obecną zespół Lecha ma więcej jakości, oczywiście pierwsza kolejka po przerwie reprezentacyjnej może przynieść praktycznie każdy wynik co widać po wynikach w europejskich ligach, ale w tym przypadku idę w stronę faworyta i liczę, ze komplet punktów zostanie w Poznaniu.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +1067
Waldi1979 1,6M

Waldi1979

Administrator
Członek Załogi
Polska, Ekstraklasa, Górnik Z. - Legia 3:2 (Podolski 39 min.)

#22 Podolski strzeli, @3,75 (3,30) Fortuna, 30j
69j

Sytuacji w tabeli nie ma sensu opisywać, bo każdy ją zna, miejsce Górnika raczej nie dziwi, ale już Legii jak najbardziej, pierwsi nie wygrali w lidze od 4 spotkań, drudzy przegrali 6 ostatnich spotkań w lidze, Legia w ostatnich tygodniach zachowała tylko raz czyste konto w meczu PP z III ligowym Świtem Skowolin, więc chluby to nie przynosi, nie będę tu się wysilał na typy 1x2 i kto się dzisiaj przełamię, chociaż szczerze mówiąc bliżej mi do wygranej gospodarzy, po pierwsze zakończenie protestu kibiców i komplet publiczności, a ta w Zabrzu zawsze była na wysokim poziomie, po drugie podwójna mobilizacja po wywieszonym przez Legię transparencie na ostatnim meczu co według mnie było poniżej pasa i tylko świadczy jak najgorzej o kibicach z Warszawy, przynajmniej tej części, która wywiesiła ten żałosny transparent. Na ostatnie 7 wizyt w Zabrzu (liga i puchar) goście tylko 2 razy wywieźli komplet punktów. Forma Legii jest obecnie taka, że nikt w lidze się przed nimi nie położy, a sama nazwa już nie robi większego wrażenia. Tyle tytułem wstępu, ogólnie ten typ mi chodził po głowie już od ostatniej kolejki, nie jest to oczywiście żaden pewniak, ale taki bardziej typ na przeczucie, po transferze Podolskiego wiele osób widziało Górnika w czubie tabeli, że odmieni on oblicze nie tylko ekipy z Zabrza, ale wpłynie pozytywnie na całą Ekstraklasę, narazie niestety ogólnie zawodzi lub nie gra, dzisiaj jest idealny moment na przełamanie, gdyby strzelił i jeszcze gospodarze by wygrali lub przynajmniej nie przegrali to wreszcie zacząłby spłacać kredyt zaufania kibiców z Zabrza. Moment jest idealny.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +778
Waldi1979 1,6M

Waldi1979

Administrator
Członek Załogi
Polska, Ekstraklasa

#23
Zagłębie - Radomiak, powyżej 9,5 RR, @1,42 9 RR
Cracovia - Raków, powyżej 9,5 RR, @1,74 3 RR
AKO: 2,47
20j Unibet
20j


Na dziś proponuję takie AKO na rzuty rożne, wszystkie drużyny mają o co grać, Zagłębie nie wygrało od 5 spotkań i obecnie sa w dolnej części tabeli, jeżeli nie chcą walczyć o utrzymanie to muszą zacząć punktować, tym bardziej, że w następnej kolejce jaką do Rakowa i o punkty również będzie ciężko. Radomiak natomiast jak na beniaminka radzi sobie bardzo dobrze, widać, że klub jest prowadzony "z głową", na pewno będą chcieli podtrzymać swoją passę 6 meczy bez porażki w Ekstraklasie. W drugim spotkaniu Cracovia z nowym / starym trenerem będzie podejmować mający mistrzowskie aspiracje zespół Rakowa, wiadomo jak działa efekt nowej miotły, każdy będzie chciał się pokazać, natomiast goście ostatnio złapali lekką zadyszkę i dwa ostatnie spotkania zakończyli bezbramkowymi remisami, Lech swój mecz wygrał, więc jak chcą utrzymać kontakt muszą punktować. Wszystkie powyższe powody skłaniaja mnie do tego, że w obu dzisiejszych meczach nie powinno zabraknąć dzisiaj gry do przodu, a co za tym idzie rzutów rożnych. Na koniec jeszcze tylko statystyki.
Zagłębie u siebie wykonuje średnio 5,17 RR/mecz, a w meczach w Lubinie pada 10 RR/mecz
Radomiak w delegacji wykonuje średnio 5,86 RR/mecz, a w ich meczach wyjazdowych pada 13,14 RR/mecz
Cracovia u siebie wykonuje średnio 8 RR/mecz, a w meczach w Krakowie pada 12,17 RR/mecz
Raków w delegacji wykonuje średnio 6,25 RR/mecz, a w ich meczach wyjazdowych pada 9,5 RR/mecz.
 
Ostatnia edycja:
Waldi1979 1,6M

Waldi1979

Administrator
Członek Załogi
Liga Mistrzów

#26
Young Boys - Atalanta, Atalanta powyżej 1,5 gola, @1,58 3:3
Barcelona - Benfica, powyżej 4,5 kartek, @1,42 5 żk
AKO: 2,42
20j Unibet
28,4j

Atalanta ostatnio jest w gazie, ewentualne zwycięstwo zagwarantowałoby jej, że w ostatnim spotkaniu u siebie z Villarreal wszystko by zależało od nich, moja pierwsza myśl na to spotkanie to był ogólny over 2,5 gola lub btts, przy obu opcjach według mnie Atalanta musi zdobyć minimum 2 gole, a kurs na to jest wyższy, Young Boys na pewno postawi u siebie trudne warunki, w obecnej edycji pokonali u siebie Czerwone Diabły i przegrali wyraźnie z Żółtą Łodzią Podwodną. Atalanta w obecnym sezonie tylko raz nie zdołała strzelić 2 goli w delegacji czy to w Serie A czy w Lidze Mistrzów, a na obcych stadionach grali dotychczas 8 razy. Pierwszy mecz pomiędzy nimi we Włoszech skończył się niespodziewanie skromnym 1:0 dla Atalanty, ale przewaga piłkarzy Gaspariniego była przytłaczająca 13-4 w sytuacjach bramkowych czy 7-1 w strzałach celnych. Dzisiaj z racji, ze grają w Szwajcarii to nie wykluczam straty bramki przez gości, zresztą we wspomnianych wcześniej statystykach tez tylko raz nie stracili gola i było to to samo spotkanie, czyli wygrana 0:1 z Salernitana, w tym jedynym spotkaniu nie było ani overa, ani btts, ani minimum 2 goli Atalanty, mam nadzieję, że dzisiaj podtrzymają ten trend i ostatecznie awansują do fazy pucharowej Ligi Mistrzów na wiosnę wraz z Manchesterem United (wiem życzeniowo, patrząc na to co ostatnio dzieje się w czerwonej części Manchesteru).
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +1092
Waldi1979 1,6M

Waldi1979

Administrator
Członek Załogi
Polska, Ekstraklasa, Wisła K. - Radomiak 0:1 (Angielski 6 min. karny)

#27 rzut karny, @2,85 (2,51) Fuksiarz, 20j
30,2j

Drugi dzisiejszy mecz, Wisła Kraków podejmuje beniaminka z Radomska, ciężko wskazać faworyta, jeżeli byśmy bazowali tylko na ostatnich wynikach to powinni wygrać goście, którzy są niepokonani od 7 ligowych spotkań, a 4 ostatnie wygrali, Wisła gra w gratkę i nie wiadomo co w danym dniu zaprezentuje, ale mi rzuciła się inna zależność w meczach wyjazdowych Radomiaka, których w obecnej kampanii rozegrał 8, aż w 6 ostatnich zawsze był rzut karny, po połowie 3 dla Radomiaka i 3 dla przeciwników, Wisła zagrała u siebie 7 spotkań i podyktowano w nich 3 karne, 2 w meczu z Zagłębiem na inaugurację oraz ze Śląskiem, sędziuje Damian Sylwestrzak, który w tym sezonie podyktował tylko jedną jedenastkę w 9 spotkaniach, więc to trochę odstrasza, w jedynym dotychczas rozegranym bezpośrednim spotkaniu także był rzut karny. Podsumowując Radomiak 6 meczy pod rząd na wyjeździe z karnym, liczę, ze seria będzie kontynuowana.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +1139
Waldi1979 1,6M

Waldi1979

Administrator
Członek Załogi
Niemcy, Bundesliga + Polska, Ekstraklasa

#28
Bayern - Arminia, powyżej 17,5 fauli, @1,72 21 fauli
Pogoń - Lechia, powyżej 4,5 kartek, @1,72 4 żk
AKO: 2,96 (2,60)
20j Betfan
20j

Na Uni linia wyższa o 2 faule, więc myślę, że do dubelka dobry typ, sprawdziłem 5 ostatnich spotkań domowych Bayernu i 5 wyjazdowych Arminii i wygląda to tak, w nawiasie faule tylko samej rozpatrywanej drużyny).
Bayern (dom): 9(4), 14(5), 14(6), 22(4), 18(5)
Arminia (wyjazd): 27(15), 28(18), 14(5), 23(15), 22(11)

Tak więc widac, że linia ustawiona pod gospodarzy, ale goście widać, że nogi nie odstawiają, myślę, że jeżeli Bayern nie zamknie prędko tego meczu to linia zostanie spokojnie pokryta, osobiście gram to z kartkami w meczu Pogoń - Lechia.

Polska, Ekstraklasa, Pogoń - Lechia 5:1 (4-0 żk)

#29 powyżej 5,5 kartki, @2,50 Unibet, 20j
20j

Niemcy, Bundesliga, Bayern - Arminia 1:0 (8-13 fauli)

#30 powyżej 19,5 fauli, @2,40 (2,11) Fuksiarz, 20j
22,2j
 
Ostatnia edycja:
Waldi1979 1,6M

Waldi1979

Administrator
Członek Załogi
Podsumowanie Listopad
Zagrane kupony:
40
Wygrane kupony: 20
Przegrane kupony: 20
Zwrócone kupony: 0
Skuteczność: 50,00%
Maksymalna ilość wygranych kuponów z rzędu: 3
Maksymalna ilość przegranych kuponów z rzędu: 5
Łączna suma postawionych jednostek: 860,00
Łączna suma wygranych jednostek: 1007,55
Bilans: 147,55j
Yield: 17,16%

Podsumowanie od początku konkursu "Best of the Best"

Sierpień 2020: zysk 100,1j yield 4,77%
Wrzesień 2020: zysk 300,65j yield 14,57%
Październik 2020: zysk 127,6j yield 3,48%
Listopad 2020: zysk 94,8j yield 4,02%
Grudzień 2020: zysk 37,05j yield 0,72%
Styczeń 2021: zysk 7,8j yield 0,31%
Luty 2021: zysk 31,4j yield 3,05%
Marzec 2021: zysk 1243,4j yield 44,01%
Kwiecień 2021: zysk 201,14j yield 27,97%
Maj 2021: zysk 50,36j yield 3,84% (poza konkursem)
Czerwiec 2021: zysk 645,3 yield 27,23% (poza konkursem)
Lipiec 2021: zysk 1040,6j yield 86,72%
Sierpień 2021: zysk 23,4j yield 1,03%
Wrzesień 2021: zysk 33,8j yield 2,43%
Październik 2021: zysk 274,4j yield 10,47%
Listopad 2021: zysk 147,55j yield 17,16%
 
Otrzymane punkty reputacji: +290
Waldi1979 1,6M

Waldi1979

Administrator
Członek Załogi
Anglia, Premier League + Polska, Ekstraklasa + Niemcy, Bundesliga

#3
West Ham - Chelsea, powyżej 1,5 gola, @1,28 3:2
Termalica - Pogoń, Pogoń lub remis i powyżej 1,5 gola, @1,53 1:3
Hoffenheim - Frankfurt, obie strzelą, @1,56 3:2
AKO: 3,06
30j Unibet
61,8j


Pierwsze dzisiejsze spotkanie, do Niecieczy przyjeżdża Pogoń podbudowana na pewno wygraną, a wręcz demolką w derbach 5:1 z Lechią i awansem na 2 miejsce, Bruk-Bet na drugim biegunie tuż nad strefą spadkową, ale punktów mają tyle co Legia, która jest obecnie pod kreską. Myślę, że Pogoń powinna spokojnie zainkasować dzisiaj komplet punktów, ale wiadomo, ze w naszej lidze nic nie jest pewne, a dodatkowo takie mecze, gdzie gra zdecydowany faworyt z ekipą teoretycznią dużo słabszą nie zawsze kończą się tak jakby wskazywała tabela. Na pewno dodatkowym atutem w stronę Pogoni jest to, że w tygodniu odpoczywali, a Termalica mierzyła się w środę w Pucharze Polski z Rakowem, z którego odpadła. Gospodarze u siebie 2z 3r 3z, a goście w delegacji 2z 4r 2p, dlatego typ podpieram remisem, bo widać, że Pogoń większość punktów jednak zdobywa w Szczecinie, tu liczę, ze nie przegrają. Minimum 2 gole padały we wszystkich meczach w Niecieczy, w wyjazdowych meczach Pogoni 5/8.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +506
Waldi1979 1,6M

Waldi1979

Administrator
Członek Załogi
Niemcy, Bundesliga, Dortmund - Bayern 2:3 (Haaland 48 min - Lewandowski 9, 77 min (k))

#4 Lewandowski i Haaland strzelą, @3,10 Unibet, 30j
63j
#5 Bayern wygra i Lewandowski strzeli, @4,00 (3,52) (Zakład specjalny) Fortuna, 50j
126j
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +1248
Do góry Bottom