>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
Fortuna bonus

VIP Temat Typy by Waldi1979

Waldi1979 1,6M

Waldi1979

Administrator
Członek Załogi
Hiszpania, La Liga, Atletico - Celta Vigo 2:2

#22 Atletico, @1,83 Betsson, 20j
20j
#23 Atletico powyżej 1,5 gola, @2,25 Betsson, 20j
25j

Anglia, Premier League, Leeds - Crystal Palace 2:0

#24 powyżej 2,5 gola, @1,90 Betsson, 20j
20j
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +263
Waldi1979 1,6M

Waldi1979

Administrator
Członek Załogi
Puchar Włoch, Juventus - Inter 0:0 (5-9 RR)

#25 Inter powyżej 5,5 RR, @2,21 (1,94 po podatku) Fortuna, 30j
28,2j
#26 Inter powyżej 6,5 RR, @2,65 Betsson, 20j
33j

Rewanżowe spotkanie 1/2 finału Pucharu Włoch, w pierwszym meczu rozegranym w Mediolanie wygrał Juventus po bramkach niezniszczalnego Cristiano Ronaldo. Osobiście uważam, że Juve nie wypuści wywalczonej zaliczki i zamelduje się w finale, ale kurs na to mizerny, Inter mimo całego potencjału jaki został wymieniony przez innych wcześniej to kojarzy mi się głównie z przegrywaniem ważnych spotkań, niby grają fajnie, efektownie, każdy w nich widzi faworyta, a jak przychodzi do jakiegoś ważnego starcia to...zawodzą, oczywiście jest to moje zdanie i nikt nie musi się z nim zgadzać. Jeżeli chodzi o typ ode mnie proponuję rzuty rożne Interu, ponieważ nie mają innego wyjścia i muszą od początku zaatakować Starą Damę, gospodarze pewnie skupią się bardziej na defensywie + będą liczyć na jakieś kontry, Inter jak przegrywa lub goni wynik to nabija dość sporo rożnych, nie są to może już takie liczby jak w zeszłym sezonie, ale liczę, że proponowaną linię pokryją. W tym roku rozegrali 10 meczy i nabili kolejno 3, 7, 7, 6, 3, 4, 12, 7, 4 i 7. Tu muszą od początku gonić wynik, stawką jest finał Coppa Italia, więc jest o co walczyć.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +451
Waldi1979 1,6M

Waldi1979

Administrator
Członek Załogi
Hiszpania, Puchar Króla, Sevilla - Barcelona 2:0

#27 obie strzela, @1,61 Unibet, 20j
20j

Anglia, Puchar FA Cup, Everton - Tottenham 5:4 po dogrywce (4:4)

#28 obie strzelą, @1,78 Bretsson, 20j
15,6j

Włochy, Puchar, Atalanta - Napoli 3:1 (5-5 RR)

#29 powyżej 2,5 gola, @1,83 Betsson, 20j
16,6j
#30 powyżej 9,5 RR, @1,83 Betsson, 20j
16,6j
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +333
Waldi1979 1,6M

Waldi1979

Administrator
Członek Załogi
Australia, A-League, Brisbane Roar - Newcastle Jets 0:0 (6-2 RR)

#31 powyżej 11,5 RR, @1,98 Unibet, 30j
30j
#32 powyżej 12,5 RR, @2,60 Unibet, 20j
20j

Po raz kolejny próbuję rzutów rożnych w meczu z udziałem Jets, jak wspominałem już nie raz jest to pod tym względem czołówka w A-League, szczególnie dużo ich nabijają jak muszą gonić wynik, Roar narazie pozytywnie zaskakuje i jest na podium, 4 wygrane i 2 porażki, Jetsi po katastrofalnym starcie i 4 porażkach powoli zaczynają punktować 2 wygrane i remis i na chwilę obecną miejsce 7. Jesli chodzi o rożne to w obecnym sezonie wygląda to tak, po nazwie drużyny ogólna ilość RR w spotkaniu, a w nawiasie rożne tylko tej drużyny.
Roar 13(9), 13(5), 16(1), 10(6), 8(5) i 10(6)
Jets 19(9), 13(8), 8(4), 16(15), 14(4), 19(13) i 14(10).
W obecnej kampanii obie ekipy grały ze sobą, Roar wygrał w delegacji 1:2, ale w tamtym spotkaniu Jetsi sami nabili 15 cornerów, jutro może tyle aż nie będzie, ale jeżeli gospodarze ponownie będą musieli gonić wynik to praktycznie są w stanie sami pokryć proponowaną linię, a goście pokazali już też, że są w stanie dołożyć trochę rożnych od siebie.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +21
Waldi1979 1,6M

Waldi1979

Administrator
Członek Załogi
Polska, Ekstraklasa, Warta - Zagłębie 1:0

#33 poniżej 2,5 gola, @1,68 Betsson, 20j
13,6j

Zagłębie po kompromitacji w Pucharze Polski, gdzie odpadli po karnych z 2-go ligową Chojniczanką jadą do Grodziska Wlkp. na mecz z Wartą. Wytypować wyniku się nie podejmę, ale większe szansę daję niestety (z mojego punktu widzenia) gospodarzom, a najbliżej mi do remisu. Zagłębie nie ma napastnika, po odejściu Białka, Bohara i kontuzji Zivca nie ma kto strzelać, Sevela uparcie stawia na zmianę na Mraza i Sirka, a obaj strzelili raptem 3 gole, nie wiem dlaczego nie postawią na jakiegoś juniora z Akademii, może wypali jak rok temu Białek, wspomniana dwójka w każdym meczu udowadnia, że się nie nadaje i nie wiadomo jakim cudem trafiła w ogóle do Ekstraklasowego klubu?? W Zagłębiu większość kibiców domaga się dymisji zarówno Prezesa oraz trenera, bo to co się ostatnio dzieje w klubie to wstyd i hańba, jak do tego dołożymy "transfer sezonu" jak jest już określane wypożyczenie Crnomarkovic-a z Lecha, który w debiucie tak się "wykartkował", że zamiast jednego meczu dostał 3 mecze + grzywnę, klub musi zapłacić 50k za ten "popis", że nie wspomnę o złamanej nodze piłkarza z Płocka, a w czwartek wyeliminował Zagłębie z Pucharu nie strzelając karnego. To jak ponarzekałem to teraz do typu, proponuję tutaj zagrać na małą ilość goli, Warta w 16 dotychczasowych meczach strzeliła tylko 15 goli, najmniej z całej ligi, Zagłębie nie jest dużo lepsze, bo pokonało bramkarzy przeciwników tylko 18 razy, od porażki w grudniu z Pogonią nie potrafi strzelić nawet gola, to już 4 spotkania, Warta w tym roku zagrała 3 spotkania, w każdym było poniżej 2,5 gola, w tygodniu również odpadła z Pucharu Polski, na jej korzyść przemawia to, że swoje spotkanie grała we wtorek, a Zagłębie w czwartek i dodatkowo Miedziowi musieli rozegrać dogrywkę. Nie zdziwiłbym się gdyby mecz zakończył się bezbramkowym remisem lub 1:0 dla jednej z drużyn
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +465
Waldi1979 1,6M

Waldi1979

Administrator
Członek Załogi
Liga Mistrzów

#35
Barcelona - PSG, powyżej 2,5 gola, @1,58 1:4
Lipsk - Liverpool, obie strzelą, @1,56 0:2
AKO: 2,46
20j Betsson
20j

Wraca Liga Mistrzów, pierwsze mecze, wiec tradycyjna niepewność czy zespoły pójdą na wymianę ciosów czy będą szachy, ja idę w tę pierwszą opcję, uważam, że Barcelona z błędami jakie popełnia w defensywie jeśli myśli o awansie to musi u siebie wypracować zaliczkę, więc muszą zaatakować, a nie czekać co zrobią Paryżanie. PSG mimo, że bez Neymara oraz Di Marii to liczę, że minimum gola powinni zdobyć w Katalonii, a ogólnie wcale bym się nie zdziwił gdyby tam wygrali. Jeśli pierwszy gol padnie dość prędko to może być ciekawe widowisko z wysokim wynikiem.
W drugim spotkaniu również nie widzę mocnego faworyta, niby Liverpool patrząc na doświadczenie i ogranie, ale znowu forma ostatnio kiepska, a babole jakie robią w obronie nie przystoją nawet amatorom, w tym roku rozegrali 10 spotkań i tylko raz zachowali czyste konto w zremisowanym bezbramkowo meczu z Manchesterem United. Lipsk ostatnio w formie, od początku stycznia zagrali 9 meczy i w każdym minimum raz trafiali do bramki rywali, liczę, że nie zadowolą się 0:0 i będa chcieli przed rewanżem wypracować jakąś zaliczkę, a jak Liverpool strzeli pierwszy wtedy już nie będą mieli wyjścia i będą musieli rzucić się do ataku, dlatego tu proponuję btts.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +315
Waldi1979 1,6M

Waldi1979

Administrator
Członek Załogi
Polska, Ekstraklasa, Wisła K. - Pogoń 2:1 (5-6 RR)

#39 powyżej 10,5 RR, @2,12 Unibet, 20j
22,4j
#40 Wisła K. powyżej 5,5 RR, @2,25 Unibet, 20j
20j

Drugie dzisiejsze spotkanie w Ekstraklasie do Krakowa na mecz z Wisłą przyjeżdża lider ze Szczecina. Patrząc na dotychczasowe spotkania obu ekip po wznowieniu rozgrywek to gospodarze grają obecnie chyba najlepszą piłkę w lidze, stwarzają multum sytuacji, ale niestety zawodzi skuteczność oraz jak w inauguracyjnym spotkaniu z Piastem także formacja obronna, ale z racji że tworzą tyle sytuacji pod bramka rywala to nabijają sporą ilość rzutów rożnych, nie licząc wspomnianego meczu z Gliwicami to w kolejnych dwóch wykonywali 8 rożnych z Jagiellonią oraz 13 ze Śląskiem. Pogoń nie tworzy aż tylu okazji, ale gra efektywnie przez to nadal przewodzi ligowej stawce. Tu podobnie jak w przypadku Wisły oprócz meczu wznawiającego rozgrywki z Rakowem, gdzie nie wykonali żadnego stałego fragmentu gry spod chorągiewki w kolejnych dwóch spotkaniach z Cracovią mieli 5 cornerów, a w meczu z Piastem 8 razy wznawiali grę od narożnika, również w pucharowym starciu z Piastem wykonali 8 rożnych. Ogólnie średnia rzutów rożnych z całego sezonu w przypadku tych ekip wynosi Wisła 6,24, a Pogoń 6 rożnych na mecz. Dobrym kierunkiem tez wydają się rożne samych gospodarzy, gdyby goście wyszli na prowadzenie to goniąca wynik Biała Gwiazda powinna nabić sporo cornerów. W pierwszym spotkaniu w Szczenie, gdzie padł wynik 2:2 było 11 rożnych, dzisiaj liczę, że też trochę tych stałych fragmentów gry powinniśmy zobaczyć.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +182
Waldi1979 1,6M

Waldi1979

Administrator
Członek Załogi
Australia, A-League, Melbourne Victory - Newcastle Jets 0:1 (8-7 RR)

#41 powyżej 11,5 RR, @2,10 Unibet, 20j
22j

Kolejny raz próbuję rzuty rożne w Australii w meczu mojej ulubionej ekipy w tym względzie, czyli Newcastle Jets. Wiem, że ostatnim razem typ był nietrafiony, ale liczę, że był to wypadek przy pracy. Dla przypomnienia trochę statystyk z obecnej kampanii po nazwie drużyny ogólna ilość RR w spotkaniu, a w nawiasie rożne tylko tej drużyny.
Jets 19(9), 13(8), 8(4), 16(15), 14(4), 19(13), 14 (10) i 8(2)
MV 13(8), 8(3), 12(5), 8(4), 8(3) i 16(6).
Jak widfać obie ekipy nie najgorzej jeżeli chodzi o te stałe fragmenty, przewaga oczywiście po stronie Jets, ale jednak różnie może się ułożyć to spotkanie, gospodarze zamykają ligową stawkę i na pewno będą chcieli piąc się w tabeli, fakt, że mają 2 mecze rozegrane mniej od rywala, goście również bez rewelacji tylko 8 punktów na 8 spotkań, więc nikt w klubie pewnie nie jest zadowolony z takiego rozwoju sytuacji, dla mnie jednak w tym meczu wynik jest sprawą drugorzędną, liczę, że po raz kolejny zobaczymy sporą ilość rzutów roznych, dzięki cyfrom jakie wykręcają szczególnie Jetsi linia ustawiona wysoko, ale próbujemy.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +341
Waldi1979 1,6M

Waldi1979

Administrator
Członek Załogi
Liga Mistrzów, Lazio - Bayern 1:4 (7-4 RR)

#42 Bayern powyżej 6,5 RR, @2,35 Unibet, 20j
20j

Bardzo ciekawie zapowiadające się starcie obrońcy trofeum Bayernu z Lazio. Pierwsze co przychodzi mi na myśl, gdy gra Bayern to oprócz gola Lewego, na co oczywiście kursy są słabe, bo nawet jak Bayern zawodzi to Robert swojego gola w większości spotkań i tak strzeli to oczywiście rzuty rożne czy to samej niemieckiej drużyny czy ogólne w zależności od przeciwnika, dzisiaj postanowiłem pójść w stronę cornerów tylko piłkarzy Flicka, ponieważ liczę, że będzie to dla nich trudna przeprawa. Lider Bundesligi ostatnio trochę zawodzi, ale jak trzeba to się spina i dokłada do gabloty kolejne trofea, ostatnio zdobył Klubowe Mistrzostwo Świata. Lazio ostatnio złapało formę, szczególnie na własnym stadionie, gdzie nie przegrali kolejnych 7 meczy w lidze i pucharze, dlatego liczę, ze mocno się postawią obrońcy Ligi Mistrzów, optymalnie pod mój typ byłoby gdyby wyszli na prowadzenie wtedy goście będą zmuszeni do odrabiania strat, a wiadomo, ze jak Bayern goni wynik to generuje dużą ilość rzutów rożnych, z bieżących statystyk to 5 ostatnich delegacji gości to 7, 7, 11, 7 i 10 rzutów rożnych, nawet jak Bayern pierwszy strzeli gola to myślę, ze nie zadowolą się jednobramkową zaliczką i będą chcieli sprawę awansu załatwić już w Rzymie, ale łatwo nie będzie dlatego gram cornery Lewego i spółki.

Liga Mistrzów

#43
Lazio - Bayern, Bayern powyżej 5,5 RR, @1,71 4
Atletico - Chelsea, powyżej 1,5 gola, @1,48 0:1
AKO: 2,53
20j Unibet
20j
 
Ostatnia edycja:
Waldi1979 1,6M

Waldi1979

Administrator
Członek Załogi
Liga Mistrzów

#44
Atalanta - Real, powyżej 2,5 gola, @1,89 0:1
Mönchengladbach - Manchester City, Man City powyżej 1,5 gola, @1,41 0:2
AKO: 2,66
20j Betsson
20j
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +143
Waldi1979 1,6M

Waldi1979

Administrator
Członek Załogi
Anglia, Premier League, Chelsea - Manchester United 0:0 (3-4 RR)

#45 powyżej 9,5 RR, @1,69 Betsson, 20j
20j

Niewątpliwie największy hit tej serii spotkań w angielskiej Premier League, oba zespoły ostatnio w formie, gospodarze po zmianie szkoleniowca zaczęli grać na miarę oczekiwań, na 8 spotkań pod wodzą Tuchela 6 wygranych i 2 remisy we wszystkich rozgrywkach, bramki 10:2. Manchester United również nie zanotował porażki w swoich ostatnich ośmiu spotkaniach na wszystkich frontach, a jeszcze lepiej wygląda sytuacja Czerwonych Diabłów tylko w meczach wyjazdowych, na obcym terenie nie zaznali porażki w lidze od 19 spotkań. Tak więc wynik jest tu sprawą otwartą, uważam, że wynik będzie na styku, dlatego postanowiłem spróbować pograć tu rzuty rożne, akcji pod jedną i drugą bramką nie powinno zabraknąć, ze statystycznego punktu widzenia to Chelsea w tej kampanii wykonuje średnio 6,52 rogu na spotkanie, a Manchester United 5,28, więc czysto w teorii proponowana linia powinna zostać pokryta, minionym roku obie ekipy mierzyły się trzykrotnie, 2 razy w lidze i raz w 1/2 FA Cup, w lidze było 17 i 15 cornerów, a w pucharze 6. Dzisiaj liczę, że trend ligowy zostanie podtrzymany i zobaczymy kapitalne widowisko z mnóstwem akcji pod obiema bramkami.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +186
Waldi1979 1,6M

Waldi1979

Administrator
Członek Załogi
Podsumowanie Luty
Zagrane kupony:
45
Wygrane kupony: 19
Przegrane kupony: 25
Zwrócone kupony: 1
Skuteczność: 42,22%
Maksymalna ilość wygranych kuponów z rzędu: 3
Maksymalna ilość przegranych kuponów z rzędu: 4
Łączna suma postawionych jednostek: 1030,00
Łączna suma wygranych jednostek: 1061,4
Bilans: 31,4j
Yield: 3,05%

Podsumowanie od początku konkursu "Best of the Best"

Sierpień 2020: zysk 100,1j yield 4,77%
Wrzesień 2020: zysk 300,65j yield 14,57%
Październik 2020: zysk 127,6j yield 3,48%
Listopad 2020: zysk 94,8j yield 4,02%
Grudzień 2020: zysk 37,05j yield 0,72%
Styczeń 2021: zysk 7,8j yield 0,31%
Luty 2021: zysk 31,4j yield 3,05j
 
Otrzymane punkty reputacji: +362
Waldi1979 1,6M

Waldi1979

Administrator
Członek Załogi
Puchar Polski, Lech - Raków 0:2

#2 powyżej 2,5 gola, @1,90 Betsson, 20j
20j

Włochy, Serie A + Anglia, Premier League

#3
Juventus - Spezia, Juventus (-1 AH), @1,37 3:0
Man City - Wolves, Wolves (+2 AH), @1,64 4:1
AKO: 2,25
20j Unibet
20j

Do 90. minuty było ok, później "dziwna" zmiana w Wolves i 2 gole City, to co goście wyczyniali przy bramkach w doliczonym w polu karnym to nawet nie poziom okręgówki, szkoda nawet tego komentować
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +160
Waldi1979 1,6M

Waldi1979

Administrator
Członek Załogi
Australia, A-League, Adelaide - Jets 2:1 (10-8 RR)

#4 Jets powyżej 6,5 RR, @2,18 Unibet, 30j
35,4j
#5 Jets powyżej 7,5 RR, @3,15 Unibet, 20j
43j

Kolejny mecz Jetsów i kolejny raz próbuję rzutów rożnych, na początku myślałem o zagraniu overa ogólnego, ale po prześledzeniu ostatnich spotkań wychodzi mi, że Adelaida oddaje grę przeciwnikom przez co nabijają oni dość sporo cornerów, a sama Adelaida już nie koniecznie, widać, że to im się sprawdza, bo wygrali ostatnie 2 ciężkie, szczególnie z liderem CCM co można uznać za niespodziankę, a kolejkę prędzej WSW, gdzie też nie byli faworytem. Jetsi grają w kratkę i wciąż nie mogą się wydobyć z dolnych rejonów tabeli, ale ścisk w tabeli jest ogromny i 2 dobre mecze pod rząd mogą ich wywindować w górne rejony, więc liczę że motywacji im nie zabraknie, a jak będą atakować to rzutów rożnych nie powinno zabraknąć, których w ich meczach nie brakuje, sporo ich część nabijają sami, natomiast Adelaida jak pisałem wcześniej pozwala na nabijanie cornerów przez przeciwnika. Na koniec tradycyjnie staty, meczy już się trochę odbyło, więc podam tylko z 5 ostatnich spotkań, a nie jak wcześniej od początku sezonu. Przeciwnicy w meczach Adelaidy wykonywali kolejno 6, 3, 9, 6 i 19! rożnych, a w tym czasie Jetsi nabili sami 13, 10, 2, 7 i 12. Tak więc widać, że dzisiejsi goście sami często pokrywają overy, które ciężko wykręcić w innych spotkaniach przez obie drużyny, wiadomo, że rożne to trochę loteria, bo może się trafić taki mecz jak z Roar i nic nie wychodzi, ale liczę, że będzie jak w większości spotkań Jetsów w obecnym sezonie i będzie mocno overowo w tym aspekcie.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +308
Do góry Bottom