>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

VIP Temat Typy by Waldi1979

Waldi1979 1,6M

Waldi1979

Administrator
Członek Załogi
Anglia, EFL Cup, Manchester United - Manchester City 0:2

#21 awans Manchester United, @2,55 Unibet, 30j
30j

Włochy, Serie A, Milan - Juventus 1:3 (7-4 RR)

#22 powyżej 11,5 RR, @2,65 Betsson, 40j
40j
#23 powyżej 12,5 RR, @3,65 Unibet, 30j
30j
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +16
Waldi1979 1,6M

Waldi1979

Administrator
Członek Załogi
Niemcy, Bundesliga, Mönchengladbach - Bayern 3:2 (3-8 RR)

#30 Bayern powyżej 5,5 RR, @1,90 Unibet, 50j
45j
#31 Bayern powyżej 6,5 RR, @2,70 Unibet, 40j
68j
#32 Bayern powyżej 7,5 RR, @3,50 Betsson, 30j
75j

Spotkanie otwierające 15. kolejkę Bundesligi, do Mönchengladbach przyjeżdża Bayern, goście mimo, że w ostatnich tygodniach nie zachwycali to jednak mimo wszystko większość spotkań przechylali na swoją korzyść i dzisiaj są liderem ligi, inaczej jest u gospodarzy, którzy ostatnio pogubili sporo punktów, szczególnie przez remisy i obsunęli się w tabeli, jednak w ostatniej kolejce wygrali ważne spotkanie w Bielefeld. Patrząc na wyniki bezpośrednie to widać, że Bawarczycy dość często tracą punkty w spotkaniach z Borussią. To tyle tytułem wstępu. Dzisiaj ponownie postanowiłem zagrać rzuty rożne Bayernu, mieli chwilowy zastój, że nie nabijali już tak hurtowo cornerów jak wcześniej, ale ostatnio powoli wracają na właściwe tory, a fakt, że ostatnio wchodzą słabo w mecz i tracą pierwsi gola, taka sytuacja miała miejsce w ich ostatnich 5 spotkaniach ligowych, 2 z nich zremisowali, a 3 wygrali, ale też w tych 5 meczach nabili kolejno 10, 7, 7, 7 i 10 rożnych, dzisiaj liczę, że Borussia postawi twarde warunki i tradycyjnie powalczy, może też pierwsi ukłują i Bayern będzie musiał gonić wynik, taka sytuacja byłaby najlepsza pod mój typ, bo jak powyższe statystyki pokazują Lewy i spólka wtedy nabijają sporą ilość rzutów rożnych. Uważam, że dobrym pomysłem jest tez over ogólny cornerów, bo jednak gospodarze kilka od siebie również powinni dołożyć, ja jednak zostanę tylko przy rożnych Bayernu.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +267
Waldi1979 1,6M

Waldi1979

Administrator
Członek Załogi
Niemcy, Bundesliga, Arminia - Hertha 1:0 (faule 8-18)

#37 powyżej 25,5 fauli, @2,00 Unibet, 30j
30j

Drugie niedzielne spotkanie w niemieckiej Bundeslidze, do Bielefeld przyjeżdża Hertha, jedni jak i drudzy poniżej oczekiwań, o ile gospodarze raczej byli skazywani na walkę o utrzymanie tak Hertha zapowiadała walkę o najwyższe cele.Co jeszcze oprócz kiepskich wyników wyróżnia obie ekipy to liczba fauli w ich spotkaniach. Ostatnie 5 spotkań Arminii (w nawiasie faule tylko tej drużyny) to kolejno 34 (16), 29 (13), 29 (14), 36 (19) i 15 (8), natomiast ostatnie 5 meczy Herthy to 24 (15), 27 (18), 28 (17), 25 (16) i 29 (11). Linia ustawiona podejrzewam, ze tak nisko po ostatnim spotkaniu Arminii z Moenchengladbach, gdzie zanotowano tylko 15 przewinień. Jeszcze garść statystyk Armina w tym sezonie faulowała 168 (średnio 12 na mecz), a była faulowana 180 (śr. 12,9) razy, natomiast Hertha do tej pory w lidze popełniła 210 przewinień (śr. 15), a przeciwko niej 172 (śr. 12,3). Arminia jest aktualnie na miejscu barażowym i ma jedynie 10 pkt, Hertha jest na miejscu 12-tym, ale ma tylko 6 pkt więcej, dlatego podejrzewam, że zarówno jedni jak i drudzy będą walczyć do końca i nikt tu nogi nie odstawi, dotychczasowe statystyki również przemawiają za typem i myślę, że warto też spróbować wyższych linii.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +423
Waldi1979 1,6M

Waldi1979

Administrator
Członek Załogi
Niemcy, Bundesliga, Hoffenheim - Bielefeld 0:0 (1-1 żk)

#39 powyżej 4,5 kartki (ŻK=1, 2xŻK=3, bezpośrednia CZK=2), @2.18 Unibet, 20j
20j

16. kolejka Bundesligi i spotkanie Hoffenheim z Arminią, obie ekipy dołują, obie tuż nad strefą spadkową, jest to mecz o 6 punktów, dlatego postanowiłem pójść dziś w kartki, ponieważ wydaje mi się, że jak na tak ważny mecz linia dość niska, chociaż poparta statystyką. Hoffenheim w tym sezonie jest jedną z najbardziej kartkujących ekip w niemieckiej lidze, do tej pory uzbierali 34 żółte oraz 4 czerwone kartki, natomiast piłkarze z Bielefeld ujrzeli do tej pory 25 kartoników koloru żółtego. Sędzią będzie Marco Fritz, który w tym sezonie prowadził 7 meczy w Bundeslidze i pokazał 24 żółte kartki. Tak więc sędzia ze średnią około 3,5 kartki na mecz, ale w tym sezonie w 3 meczach pokrył proponowaną linię 3 razy, obie ekipy łącznie średnio około 4 kartki, ale tak jak wspomniałem na początku obie ekipy tuż nad strefą spadkową, nikt tu nogi nie odstawi, a w przypadku niekorzystnego wyniku druga strona będzie musiała postawić wszystko na jedną kartę.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +129
Waldi1979 1,6M

Waldi1979

Administrator
Członek Załogi
Australia, A-League, Jets - Macarthur 1;2 (4-4 RR)

#40 powyżej 11,5 RR, @2,35 Unibet, 20j
20j
#41 Jets powyżej 5,5 RR, @2,16 Unibet, 20j
20j

Ciężki mecz do typowania, teoretycznie bardziej skłaniałbym się do wygranej gości, ale czy Jetsi przegrają 3 kolejne spotkanie? Dlatego typowanie 1x2 odpuszczam sobie, a skupię się na rzutach rożnych, Trochę statystyk z obecnego sezonu, do tej pory w meczach Jets padło kolejno (w nawiasie RR tylko danej ekipy) 19 (9) i 13 (8) cornerów, natomiast beniaminek rozegrał o jedno spotkanie więcej i w ich meczach było 9 (5), 10 (7) i 13 (6). Ogólnie liczę, że Jetsi powalczą o pierwszą wygraną w sezonie, nie mam pojęcia czy im się to uda, ale trochę rożnych liczę, że nabiją, a i goście dołożą coś od siebie. Ogólnie liczę, że powinny wejść również wyższe linie proponowane przez buki, ale dla bezpieczeństwa próbuję tak.
 
Ostatnia edycja:
Waldi1979 1,6M

Waldi1979

Administrator
Członek Załogi
Belgia, Jupiler League, Club Brugge - KV Oostende 2:1 (5-3 RR)

#52 Club Brugge powyżej 6,5 RR, @2,00 Unibet, 30j
30j
#53 Club Brugge powyżej 7,5 RR, @2,85 Unibet, 30j
30j
 
Ostatnia edycja:
Do góry Bottom