>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

VIP Temat Typy by Waldi1979

Waldi1979 1,6M

Waldi1979

Administrator
Członek Załogi
Niemcy, Bundesliga, Werder - Wolfsburg 0:1 (3-3 żk)

#16 powyżej 4,5 kartki, @2,15 Unibet, 3j
3,45j
#17 powyżej 5,5 kartki, @3,65 Unibet, 2j
5,3j

Pierwsze niedzielne spotkanie w niemieckiej Bundeslidze, do Bremy przyjeżdża wciąż walczący o udział w Lidze Europy Wolfsburg, gospodarze natomiast walczą o to, żeby w przyszłym sezonie nadal występować w najwyższej klasie rozgrywkowej. Werder po wznowieniu ligi radzi sobie lepiej niż przed zatrzymaniem, w 5 meczach zdobył 7 punktów, 2 wygrane, 2 przegrane i remis i wciąż ma szansę przynajmniej na zajęcie miejsca gwarantującego baraże, goście również grają w kratkę, po starcie zaliczyli po 2 porażki i 2 wygrane, obie w delegacji. Można powiedzieć, że zarówno dla jednych, jak i drugich to mecz o życie, dlatego postanowiłem zagrać w tym meczu na kartki, niestety nasi bukmacherzy mają w ofercie typy tylko na żółte kartki, więc taki podaję do konkursu, osobiście gram na over ogólny kartek. W dotychczasowych spotkaniach po wznowieniu ligi Werder kolejno "zbierał" 2żk, 2żk i 1cz za 2 żółte, 2żk, 2żk i 2żk, natomiast Wolfsburg 3żk, 4żk i 1cz bezpośrednia, 3żk i 4żk. Patrząc na rangę spotkania liczę, że walki nie zabraknie, nikt nie będzie odpuszczał i sędzia będzie miał wiele okazji do indywidualnego upominania zawodników.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +109
Waldi1979 1,6M

Waldi1979

Administrator
Członek Załogi
Polska, Ekstraklasa, Zagłębie - Korona 1:1

#23 Zagłębie lub remis i powyżej 2,5 gola, @2,17 Unibet, 3j
3j
#24 Zagłębie powyżej 1,5 gola, @1,73 Unibet, 3j
3j
#25 powyżej 2,5 gola, @1,71 Unibet, 3j
3j

Kilka typów na ten mecz już było, więc jeszcze jeden ode mnie. Moja pierwsza myśl to było zagrać na czystą wygraną Zagłębia, jednak po drugiej połowie meczu z Lechem wolę się jednak zaasekurować remisem, za bramkami przemawia praktycznie wszystko oprócz...ostatnich meczy bezpośrednich na stadionie w Lubinie pomiędzy nimi, ja jednak pójdę w aktualną formę, a nie w to co było kiedyś. Patrząc tylko na mecze od czasu wznowienia rozgrywek gospodarze najpierw wygrali 3:0 w Szczecinie, następnie zremisowali we wspomnianym meczu z Lechem 3:3 prowadząc do przerwy 3:1. Korona natomiast najpierw dość niespodziewanie wygrało w Płocku z Wisłą 4:1, o ile sama wygrana nie jest aż tak zaskakująca tak już strzelenie przez Koronę 4 goli w jednym meczu nie zdarza się często, ostatni raz tyle bramek strzelili rok temu w Sosnowcu. W kolejnym meczu ulegli Piastowi 1:2, w tym meczu nawet prowadzili, ale po czerwonej kartce i graniu przez ponad pół meczu w osłabieniu mistrz Polski zdołał odrobić stratę i wygrać w Kielcach. Za gospodarzami przemawia też fakt, że ostatni mecz również grali w Lubinie i nie musieli się przemieszczać, motywacji nie powinno braknąć zarówno jednym jak i drugim, Zagłębie wciąż walczy o zakwalifikowanie się do górnej ósemki, ostatni mecz grają w z Rakowem, więc może to być o wszystko, warunkiem jest na pewno dzisiejsza wygrana, jednak nie wszystko zależy od Zagłębia, natomiast Korona wciąż walczy o utrzymanie. Ogólnie liczę, że trener Sevela wyciągnął wnioski z drugiej połowy z Lechem i Zagłebie od początku ruszy na rywala, nie mają czego kalkulować, każdy inny wynik niż wygrana automatycznie eliminuje ich z gry w Top8, liczę też, że mimo ewentualnego prowadzenia nie cofną się do obrony tylko będą próbowali jeszcze powiększyć zdobycz bramkową, a czy tak będzie to tradycyjnie zweryfikuje boisko.
 
Ostatnia edycja:
Waldi1979 1,6M

Waldi1979

Administrator
Członek Załogi
Polska, Ekstraklasa, Wisła K. - Raków 3:2

#28 Wisła, @2,70 Unibet, 3j
5,1j

Spotkanie o podobnej wadze gatunkowej jak wczorajsze spotkanie Zagłębia z Koroną zakończone podziałem punktów, które nikogo nie satysfakcjonuje, podobnie myślę, że będzie w dzisiejszym spotkaniu pomiędzy Wisłą a Rakowem, tutaj remis też nikogo nie urządzi i obie ekipy zagrają o pełną pulę. Delikatnym faworytem są goście z Częstochowy, pewnie z racji, że zajmują wyższe miejsce w tabeli i po wznowieniu ligi zdobyli zremisowali oba spotkania ze Śląskiem i ŁKS, natomiast Wisła oba te mecze przegrała, jednak mierzyła się z dwiema obecnie najmocniejszymi drużynami w lidze, czyli Legią i Piastem. Do składu Białej Gwiazdy wracają po pauzie za kartki Maciek Sadlok i Vukan Savicevic, do gry będzie też gotowy Mateusz Hołownia. Jeżeli tak to mogę nazwać to uważam, że bardziej będzie zależało na wygranej gospodarzy, którzy wciąż nie mogą być pewni utrzymania i raczej do końca rozgrywek będą czuli oddech rywali na plecach, natomiast Raków jak na beniaminka spisuje się całkiem przyzwoicie, teoretycznie wciąż ma szansę na górną ósemkę, ale myślę, że Jagiellonia nie pozwoli sobie odebrać tego miejsca i już dziś wszystko będzie jasne kto zagra w której połówce tabeli po podziale. Wisła przed zatrzymaniem ligi miała świetną serię 8 meczy bez porażki, z których aż 6 wygrała, po powrocie tak jak wspomniałem dwie porażki, ale z najlepszymi w lidze, więc pora już zacząć punktować, liczę, że zaczną od dziś i od razu zgarną pełną pulę, Raków niby nie przegrywa, ale tą serią 3 remisów z rzędu myslę, ża zaprzepaścił już swoją szansę na awans do górnej ósemki.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +127
Waldi1979 1,6M

Waldi1979

Administrator
Członek Załogi
Hiszpania, La Liga, Sevilla - Betis 2:0

#29 obie strzela i powyżej 2,5 gola, @2,07 Unibet, 4j
4j
#30 obie strzela i powyżej 3,5 gola, @3,25 Unibet, 3j
3j

Powrót La Liga staje się faktem, na pewno największe dzisiejsze wydarzenie piłkarskie w Europie, czyli derby Sevilli. Wiele już padło propozycji typów na to spotkanie, ale dołożę jeszcze jeden typ od siebie. Obie strzelą oraz, że w meczu padną przynajmniej 3 gole, ogólnie jak większość liczę na wielkie sportowe widowisko, faworytem są gospodarze, ale goście nie stoją w cale na straconej pozycji, zresztą widać po ligach, które wróciły wcześniej, że atut swojego boiska bez kibiców nie jest wcale takim hendicapem jak wcześniej i to często przyjezdni wracają z punktami lub punktem do domu. Stąd właśnie liczę, że Betis się postawi faworyzowanemu rywalowi i coś strzeli, Sevilla jeśli myśli o przyszłorocznej edycji Ligi Mistrzów musi w każdym spotkaniu grać o pełną pulę, ponieważ ścisk w czołówce jest ogromny. Wiadomo, że forma po takiej przerwie to wielką niewiadoma, ale patrząc na mecze przed zatrzymaniem rozgrywek to Sevilla na 5 ostatnich meczy ligowych over 2,5 pokryty w każdym spotkaniu, a btts w 4, Betis w tym samym okresie 4 razy over 2,5 gola oraz btts. Na 5 ostatnich bezpośrednich pojedynków over 2,5 oraz obie strzelą pokryty w 4 spotkaniach, więc widać, że zarówno jedni i drudzy lubią strzelać i rzadko kończą mecze na zero z tyłu.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +60
Waldi1979 1,6M

Waldi1979

Administrator
Członek Załogi
Włochy, Puchar, Juventus - Milan 0:0

#31 Juventus, @1,55 Betsson, 4j
4j

Już dzisiaj wraca piłka we Włoszech i na dzień dobry mamy mega klasyk w 1/2 finału Pucharu Włoch Juve kontra Milan, jest to spotkanie rewanżowe, w pierwszym jeszcze przed wstrzymaniem rozgrywek w Mediolanie padł remis 1:1. Faworytem jest zespół gospodarzy, który ma niesamowitą serię u siebie z dzisiejszym rywalem, w Turynie wygrał z nimi 7 ostatnich spotkań, ogólnie ostatni raz Milan wygrał na ich obiekcie w 2014. Wiadomo, że forma po powrocie jest niewiadomą, jednak liczę, że to jednak gospodarze wykorzystają atut własnego boiska i awansują do wielkiego finału. Obie ekipy wystąpią dziś mocno osłabione, chociaż większe straty będą po stronie gości. W Juve nie zagrają Merih Demiral, Gonzalo Higuain i Adrien Rabiot. Natomiast niepewny jest występ Aarona Ramseya i Giorgio Chielliniego. W Milanie niepewny jest występ Lucas Biglia, Leo Duarte, czy Rade Krunic. Natomiast za kartki będą pauzować Zlatan Ibrahimović, Samu Castillejo oraz Theo Hernandez. Najlepszy kurs na to wydarzenie z polskich bukmacherów oferuje Betfan, który podbija dzisiaj kurs w swojej codziennej promocji Matchday Boost. Liczę, że gospodarze na czele z Cristiano Ronaldo poradzą sobie z osłabionym rywalem i zameldują się w finale.
 
Ostatnia edycja:
Waldi1979 1,6M

Waldi1979

Administrator
Członek Załogi
Niemcy, Bundesliga, Hertha - Frankfurt 1:4 (1-5 RR)

#32 powyżej 2,5 gola i powyżej 9,5 RR, @2,95 Unibet, 3j
3j

Na dzisiaj proponuję typ łączony z meczu niemieckiej Bundesligi pomiedzy Herthą a Eintrachtem. Oba zespoły w środku stawki, gospodarze jeszcze z teoretycznymi szansami na grę w europejskich pucharach, ale po ostatniej porażce z Dortmundem szanse te zmalały, berlińczycy dobrze wystartowali pod wodzą Labadia, po restarcie zgromadzili już 10 punktów, natomiast goście z Frankfurtu po wznowieniu ligi grają w kratkę, zdobyli jak narazie 7 punktów, po kiepskim początku i dwóch porażkach, zanotowali remis, następnie wygrali dwa spotkania w delegacji i jak już wydawało się, że złapali wiatr w żagle w ostatniej kolejce przegrali niespodziewanie z Mainz i ich przewaga nad miejscem barażowym wynosi aktualnie 7 punktów, więc w miarę bezpiecznie. Tyle tytułem wstępu, jeśli chodzi o bramki to Hertha proponowaną linię po powrocie pokryła w 3 z 5 spotkań, natomiast Eintracht 5 z 6 meczy. Natomiast w rożnych to gospodarze w 4 na 5 spotkań, a goście w 3 na 6. Dzisiaj liczę, że obie ekipy podejdą ofensywnie do potyczki i będą chcieli zmazać plamę z ostatniej kolejki, gdzie jedni i drudzy zanotowali porażki.
 
Ostatnia edycja:
Waldi1979 1,6M

Waldi1979

Administrator
Członek Załogi
Polska, Ekstraklasa, Raków - Zagłębie 2:1 (0:0)

#38 powyżej 3 goli, @2,15 Unibet, 3j
3j
#39 powyżej 4 goli, @4,40 Unibet, 2j
2j
#40 obie strzelą w obu połowach, @10,00 Unibet, 2j
2j

Mecz dwóch przegranych, zarówno jedni jak i drudzy nie ukrywali, że ich celem jest awans do czołowej ósemki ligi, Raków tą szansę stracił w ostatniej kolejce w meczu z Wisłą w Krakowie, gdzie w 70 minucie wyszli na prowadzenie, ale nie potrafili utrzymać wyniku i ostatecznie przegrali 3:2, Zagłębie swoje szanse roztrwoniło kolejkę prędzej w meczu z Lechem, gdzie do przerwy prowadzili 3:1 i wydawało się, że mają wszystko pod kontrolą, jednak po przerwie wyglądało tak jakby wyszedł zupełnie inny zespół, który nie potrafił nawiązać walki z Kolejorzem i mecz ostatecznie zakończył się podziałem punktów 3:3, w następnej kolejce Miedziowi ponownie u siebie tym razem podejmowali Koronę, tu jednak o dziwo to przyjezdni byli zespołem lepszym i spotkanie ostatecznie ponownie zakończyło się podziałem punktów, tym razem 1:1. Ogólnie oba zespoły fajnie grają w ofensywie, ale popełniają wiele błędów, stąd często przytrafiają im się hokejowe wyniki, na taki liczę w ich najbliższym starciu, mam nadzieję na fajne ofensywne widowisko, na przysłowiową wymianę ciosów, akcja za akcję, jedni i drudzy w ostatecznym rozrachunku zawiedli i liczę, że w tym spotkaniu postarają sie zrehabilitować i zagrać pod kibiców, mimo, że tych ostatnich nie będzie na trybunach, a tylko przed telewizorami. Typ może troszkę życzeniowy, ale myślę, że ma całkiem duże szansę na realizację.
 
Ostatnia edycja:
Waldi1979 1,6M

Waldi1979

Administrator
Członek Załogi
Hiszpania, La Liga, Betis - Granada 2:2

#45 powyżej 2,5 gola, @2,04 Unibet, 5j
5,2j

Drugie spotkanie 29. kolejki La Liga, do Sevilli na mecz z Betisem przyjeżdża Granada. Po wznowieniu ligi lepiej wystartowali goście tego pojedynku, którzy wygrali ciężki mecz z Getafe, tym bardziej, że do 70 minuty przegrywali, ale potrafili odwrócić losy spotkania i punkty zostały u nich, natomiast gospodarze w ostatniej kolejce grali mecz derbowy z lokalnym rywalem Sevillą i przegrali go 2:0. Sytuacja w tabeli na chwilę obecną wygląda tak, że Betis gra już praktycznie o nic, europejskie puchary już im nie grożą, a przewaga nad strefą spadkową wynosi 8 punktów, więc w miarę bezpiecznie, jeśli chodzi o Granadę to wciąż mają szansę na grę w lidze Europy, co jak na beniaminka byłoby sporym sukcesem, na tą chwilę tracą tylko 2 punkty do Valencii, która gra w tej serii z Realem Madryt, więc jest szansa, że stracą punkty. Jednak nie będę tu grał zakładu typu 1x2, a spróbuję zagrać na bramki, co ciekawe w 14 spotkaniach jakie Betis rozegrał w tym sezonie na własnym stadionie strzelono 48 bramek co daje średnią 3,43 gola na mecz, a linia powyżej 2,5 gola została pokryta w 12 na 14 spotkań. Betis mimo, że "gra o nic" u siebie jest dość mocny, gdzie zdobył 24 pkt (7w 3r 4p bramki 27-21), Granada natomiast nie zachwyca na wyjazdach, skąd przywiozła narazie 12 pkt (3w 3r 8p bramki 17-24). Tutaj jednak liczę, ze Betis będzie chciał zmazać plamę po porażce w derbach, a Granada pójdzie za ciosem i po wygranej na inaugurację powalczy o awans do eliminacji przyszłorocznej edycji Ligi Europy.
 
Ostatnia edycja:
Waldi1979 1,6M

Waldi1979

Administrator
Członek Załogi
Niemcy, Bundesliga, Union - Paderborn 1:0

#47 remis, @4,10 Unibet, 3j
3j

Powoli zbliżamy się do finiszu Bundesligi, na dzisiaj wybrałem spotkanie naszego rodaka Rafała Gikiewicza, który broni barw Unionu Berlin z outsiderem ligi, czyli Paderborn, obie drużyny są beniaminkami, lepiej zaprezentowali się w sezonie dzisiejsi gospodarze, którzy mają ogromne szanse na utrzymanie już dzisiaj, natomiast goście na 99% spadną do 2. Bundesligi, pozostały im już tylko matematyczne szanse na baraże. Po wznowieniu rozgrywek Union zdobył 5 pkt (1w 2r 3p bramki 5-13), a Paderborn 4 pkt (0w 4r 2p bramki 4:13). Można powiedzieć, że w ostatnich spotkaniach notują podobne wyniki. Patrząc na terminarz aktualnej kolejki walcząca o utrzymanie Fortuna jedzie do Lipska, a Werder podejmuje Bayern, więc istnieje duże prawdopodobieństwo, że nie zdobędą punktu, w tej sytuacji remis w spotkaniu z Unionem da im pewne utrzymanie, Paderborn zdaje sobie sprawę, że już jest jedną nogą poza Bundesligą, ale widać, że próbują i stąd te 4 remisy na 6 ostatnich spotkań, część zawodników na pewno chce się jeszcze pokazać i powalczyć o kontrakty w innych drużynach Bundesligi. Według bukmacherów zdecydowanym faworytem są gospodarze, ale jak pokazuje historia w ich bezpośrednich pojedynkach nigdy nie wygrywali gospodarze, remis myślę, że zadowala tutaj wszystkich, Union się utrzyma, a Paderborn myślę, że woli zostawić dobre wrażenie remisując kolejne spotkanie niż pójść na wymianę i zostać skarconym, z drugiej strony Union nie dysponuje aż takim arsenałem ofensywnym, u nich decydujący był ostatni mecz z FC Koln, dzisiaj liczę na spokojne spotkanie, gdzie nikt sobie krzywdy nie zrobi i skończy się jakimś 0:0 lub 1:1.
 
Ostatnia edycja:
Waldi1979 1,6M

Waldi1979

Administrator
Członek Załogi
Niemcy, Bundesliga, Werder - Bayern 0:1 (0-10 RR) jak na złość 😤

#48 Werder powyżej 3,5 RR, @2,23 Unibet, 3j
3j

Dzisiaj trochę nietypowo jeżeli chodzi o rożne w meczu Bayernu, ogólnie zawsze gram over Monachijczyków, ale do tego zakładu skusiły mnie 3 rzeczy, pierwsza wiadomo, że linie na gości wyśrubowane, a po powrocie nie nabijają już tyle co wcześniej, po drugie dla Bremeńczyków każde spotkanie to walka o przetrwanie, więc siłą rzeczy muszą atakować, no i po trzecie Bayern po restarcie ligi grając w delegacji "pozwalał" nabijać proponowaną linię, a więc próbujemy...
 
Ostatnia edycja:
Do góry Bottom