>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Typy by Termi

Termioszek 48,6K

Termioszek

Użytkownik
Godzina: 19:30
Turniej: EPL Season18
Mecz: Monte vs Heroic
Typ: sjuush więcej eliminacji niż br0
Kurs: 1.50
Bukmacher: etoto

Mecz ostatniej szansy dla obu drużyn, przegrany odpada z turnieju. Dużą niespodzianką będzie jeżeli Heroic odpadnie w tej fazie turnieju, więc liczę dziś na ich pełną mobilizację, a sam atakuję zakład na zawodnika Heroic przeciwko zawodnikowi Monte, a konkretnie stawiam że sjuush zdobędzie więcej eliminacji niż br0.
Obaj zawodnicy to tak zwane kotwice w swoich drużynach, którzy po stronie broniącej mają za zadanie kryć danego bombsitu i nie szukają na siłe eliminacji. Zakład podoba mi się o tyle, że sjuush w ostatnim czasie zdobywa sporo eliminacji, a Duńczyk z Monte zdobył ostatnio zaledwie 31 eliminacji na Australijskie Rooster w ciągu 3 map, co jest bardzo słabym wynikiem.
Liczę, że Heroic rozwiąże swoje problemy i dziś pewnie wygrają z Monte, które straciło mape na Rooster, a sjuush dzięki temu będzie miał możliwość zdobyć więcej eliminacji niż br0.
Warto wspomnieć, że gramy na etoto po kursie 1.50, gdyż forbet wystawił na to h2h kurs 1.31.

1694262438470.png
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +348
Termioszek 48,6K

Termioszek

Użytkownik
Godzina: 16:00
Turniej: EPL Season18
Mecz: BIG vs ENCE
Typ: dycha więcej eliminacji niż prosus handi -2 (1&2 mapa)
Kurs: 1.92
Bukmacher: betclic

Mecz dwóch drużyn, które z grupy B awansowały i mają pewne playoffy, jednak jest to mecz o bycie od razu w ćwierćfinale, a przegrany rozpocznie playoffy od rundy 1/8.
Dla mnie faworytem jest ENCE, a jak w ich przypadku uwielbiam grać dyche, który jest mega mocnym zawodnikiem pod względem umiejętności i gra pozycje na mapie, z których może zdobywać sporo eliminacji.
Dziś stawiam Pawła w starciu z prosusem, czyli jak dla mnie najsłabszym zawodnikiem BIG, który po stronie broniącej gra kotwice, co nie daje mu dużo możliwości do zdobywania eliminacji.
ENCE oczywiście dla mnie faworyt, mimo że BIG wygrało z Heroic, to forma duńczyków jest tragiczna, co poskutkowało odpadnięciem z Pro Ligi już w fazie grupowej. Z tego też powodu liczę na więcej rund dla ENCE, więcej rund na pełnym wyposażeniu i dzięki temu więcej eliminacji dychy od prosusa z handicapem -2 na betclicu, co nie jest sporym handicapem a kurs kusi!

1694348596214.png
 
Ostatnia edycja:
Termioszek 48,6K

Termioszek

Użytkownik
Godzina: 19:30
Turniej: EPL Season18
Mecz: FaZe vs 9z
Typ: Twistzz więcej eliminacji niż dav1deuS
Kurs: 1.45
Bukmacher: etoto

Rozpoczynają się dziś zmagania w grupie C turnieju ESL Pro League, w której zobaczymy spotkanie FaZe przeciwko 9z.
Mimo słabej formy FaZe są oni faworytem tego meczu i zdziwi mnie tu inny rezultat niż 2:0 dla drużyny z Europy, jednak wolę wybrać mniej ryzykowną opcję, gdyż nie wiadomo czego się spodziewać po FaZe, które ostatni oficjalny mecz grało miesiąc temu.
Mój typ to więcej eliminacji zawodnika FaZe - Twistzz'a, niż zawodnika 9z - dav1deuS'a.
Obaj zawodnicy to jedni z mocniejszych strzelców w swoich drużynach, grają agresywne pozycje dające duże ilości eliminacji, często jako pierwsi wychodzą i szukają tak zwanych entry fraggów.
Typ argumentuje szczególnie tym, że FaZe jak już wspomniałem jest faworytem i liczę że to spotkanie wygrają, a przez przegrywane rundy 9z będzie miało problemy z wyposażeniem i ciężej będzie fragować dav1deuS'owi.

1694609677178.png
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +1306
Termioszek 48,6K

Termioszek

Użytkownik
Godzina: 19:30
Turniej: EPL Season18
Mecz: 9z vs Imperial
Typ: boltz więcej eliminacji niż max
Kurs: 1.40
Bukmacher: etoto

Drugi dzień zmagań w grupie C turnieju ESL Pro League i na dziś wybrałem typ dwóch drużyn z Ameryki Południowej.
9z wczoraj zagrało dobrego nuke na FaZe i nie skreślałbym ich w tym spotkaniu, gdyż Imperial zapewne nie zbanuje tej mapy i jak dla mnie jest to stacie 50:50, mimo że bukmacherzy myślą trochę inaczej i sądzę że jest duża szansa na 3 mapy tutaj.
Ja osobiście wybrałem typ, że zawodnik Imperial - boltz, zdobędzie więcej eliminacji niż zawodnik 9z - max.
Nie uważam boltza za super zawodnika, jednak stawiam dziś na niego ze względu na słabego przeciwnika, czyli maxa, który jest najsłabszym ogniwem drużyny 9z i praktycznie w każdym meczu znajdziemy go na dole tabeli z małą liczbą eliminacji w porównaniu do swoich kolegów z drużyny.
Tak jak już pisałem wyżej spodziewam się tutaj mapy de_nuke, która uważam jest bardzo dobra dla boltz'a. Po stronie broniącej gra drzwi/przybudówkę, co daje mu dużo możliwości na zdobywanie eliminacji a po stronie atakującej wychodzi zazwyczaj pierwszy/drugi i te eliminacje na pewno będą wpadać.
Co ważne w ostatnim meczu na 9z boltz zrobił na nuke 25 eliminacji, a max zaledwie 12. W całym bo3 było 62:40 na korzyść brazylijczyka i dziś liczę na powtórkę.

1694697557999.png
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +1306
Termioszek 48,6K

Termioszek

Użytkownik
Godzina: 16:00
Turniej: EPL Season18
Mecz: 5yclone vs Fnatic
Typ: Mercury więcej eliminacji niż dexter
Kurs: 2.00
Bukmacher: betclic

Spotkanie Azjatycko Europejskie czyli pojedynek Chińskiego 5yclone przeciwko Fnatic. Ja jednak wybieram zakład na zawodników, a konkretnie że zawodnik 5yclone - Mercury, zdobędzie więcej eliminacji niż prowadzący Fnatic - dexter.
Zacznijmy od najważniejszej rzeczy czyli od porównania kursów. Gramy ten zakład na betclicu po kursie @2.00, jednak u bukmachera etoto kurs na to h2h wynosi 1.45 na Mercurego co jest gigantyczną różnicą!
Idę w strone Mercurego, gdyż nie uważam żeby Chińczycy byli bez szans, bo prezentują na prawdę dobrego i ładnego dla oka cs'a. Na moje urwą mapę drużynie Fnatic, a może nawet powalczą o zwycięstwo, więc nie spodziewam się jednostronnego meczu, gdzie dexter będzie miał o wiele więcej atutów od Mercurego.
Chińczyk to zawodnik o ofensywnym usposobieniu gry, lubi szukać eliminacji o czym świadczy jego DPR (Deaths per round), który jest najwyższy wśród wszystkich graczy 5yclone.
Dexter to odwrotność, raczej defensywne pozycje po stronie broniącej a w ataku jako prowadzący nie szuka na siłe eliminacji i częściej widzimy go w roli supporta dorzucającego granaty.
Kurs na betclicu mocno zachęca i go z chęcią pobieram.

1694783035537.png
 
Ostatnia edycja:
Termioszek 48,6K

Termioszek

Użytkownik
06.01. (sobota) ❄

Dyscyplina: Biathlon - bieg pościgowy mężczyzn
Godzina: 12:25
Typ: Tarjei Boe wyżej niż Martin Ponsilouma
Kurs: 1,85
Bukmacher: Etoto

Analiza :
Rozpoczął się nowy rok, a co za tym idzie powrócił biathlon. Sprinty były już wczoraj, jednak chciałem trochę prześledzić jak wygląda sytuacja i żeby obyło się bez niespodzianek. Dziś jednak jakąś wiedzę już posiadamy i można atakować po fajnych kursach. Na pierwszy ogień idzie jeden z moich ulubieńców, czyli Tarjei Boe. Ulubieńcem głównie dlatego, że ostatnimi czasy dawał ładnie zarobić i liczę że dziś ponownie da radę. Zestawiam go z Martinem Ponsiloumą. Po sprincie panowie mają jedną dziesiątą sekundy różnicy, więc wystartują praktycznie w tym samym czasie. Szwed zrobił jedną karną rundę więcej a w biegu wygrał o 18 sekund. Martin jest bardzo dobrym biegaczem, ale na strzelnicy potrafi się mylić bardzo często i na to dziś będę liczył, gdyż biegowo Tarjei Boe mimo że jest szybki, to ze Szwedem będzie mu ciężko rywalizować. Wczoraj były dwa strzelania, dzisiaj mamy cztery, więc skuteczność na strzelnicy będzie znacznie ważniejsza, a ja sądzę że doświadczony Tarjei da radę bez większych pomyłek.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +2519
Termioszek 48,6K

Termioszek

Użytkownik
❄ Biathlon - Sztafeta Kobiet❄
Data i godzina: 07.01.2024, 14:25

Dziś sztafety, na mężczyzn nic godnego nie znalazłem, ale u kobiet wyczaiłem coś ciekawego, choć dość ciężki typ, gdyż stawiamy przeciwko naszym rodaczkom i do tego na wysokim kursie, te się wahają w zależności od bukmachera. Zestawienie o którym mówię to Estonki z Polkami, a kursy wyglądają następująco:
sts - @1,35 na Estonki
superbet - @1,55 na Estonki
etoto/betclic - @1,72 na Estonki
fortuna/betfan - @1,75 na Estonki
forbet - @2,02 na Estonki
Sztafety stosunkowo podobne do siebie, choć na początku tego roku lepiej biegowo prezentuje się Estonki i jest to główny powód dlaczego się kieruję ku nim. W sztafetach oczywiście dobieramy, jeśli nie trafimy na strzelnicy, więc celność jest sprawą drugorzędną. Estonki mimo to dość dobrze strzelają i pierwsze 3 zmiany będą dość mocne, jednak na czwartej zmianie zobaczymy 24-letnią Kaasik, która będzie musiała liczyć, że jej poprzedniczki zrobią dobrą robotę, gdyż ona powinna stracić na ostatniej zmianie. Ekipa Polski wygląda podobnie, na trzech zmianach wygląda dobrze, jednak na trzeciej pobiegnie młoda Gembicka, która biega wolno i na strzlenicy też potrafi się mylić. Mimo wszystko, liczę że Estonki zrobią przewagę w biegu i na strzelnicy nie będą popełniać dużo błędów, a Kaasik dowiezie sztafetę przed Polkami.

👉 Estonia wyżej niż Polska @2,02 forbet

Moje typy/analizy znajdziesz także 👉TUTAJ!
 
Ostatnia edycja:
Termioszek 48,6K

Termioszek

Użytkownik
❄ Biathlon - Sztafeta Kobiet❄
Data i godzina: 10.01.2024, 14:30

Minęły zaledwie trzy dni a już mamy kolejny bieg sztafet u Pań. Dziś także zagramy przeciwko naszym rodaczkom, jednak tym razem nie będziemy kibicować Estonii, a Słowenii.
Słowenki przed niedzielną sztafetą zajmowały w Drużynowym Pucharze Świata 9 miejsce, a Polki 10. Po słabych zawodach Słowenki spadły jednak na 11 lokatę. Rezultat ten, był głównie spowodowany przez Zivę Klemencić, która podczas drugiej zmiany spudłowała bardzo wiele strzałów, co skutkowało czterema karnymi rundami, w efekcie czego sztafeta Słoweńska została zdublowana i dwie najlepsze zawodniczki, nie wzięły udziału w biegu. Dziś siostry Klemencić się zamienią i to ta bardziej doświadczona oraz szybciej biegająca - Polona, pobiegnie na drugiej zmianie. Słabo też wyglądała Repinc, która po pierwszej zmianie miała tylko 3 dobierane pociski, a na zmianę przybiegła prawie 2 i pół minuty za prowadzącymi wówczas Szwedkami. Dziś jednak liczę, że ta zmiana kolejności wpłynie pozytywnie na Słoweńską sztafetę i wszystkie z zawodniczek wezmą w niej udział, szczególnie Anamarija Lampić na czwartej zmianie, która biegowo będzie nadrabiać bardzo dużo. Zestawiłem Słowenki z Polkami, gdyż te w ostatnim czasie wyglądają bardzo słabo, czy to indywidualnie czy to drużynowo, choć dziewczyny dają z siebie wszystko, mimo że brakuje chociażby Kamili Żuk. Wiatr dzisiaj nie będzie zbyt duży, więc na strzelnicy nie powinno być dużo pomyłek, a biegowo oprócz pierwszej zmiany Słowenki powinny sporo zyskiwać nad Polkami.

👉 Słowenia wyżej niż Polska @1,62 betfan

Moje typy/analizy znajdziesz także 👉
TUTAJ!
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +2264
Termioszek 48,6K

Termioszek

Użytkownik
❄ Biathlon - Sztafeta Mężczyzn❄
Data i godzina: 11.01.2024, 14:30

Typ w którym widzę ogromne value i sądzę że jedyne co może go zepsuć to fatalne strzelanie i karne rundy. Dziś tak jak wczoraj stawiam na Słowenie, jednak tym razem zestawiam ich z Ukrainą. Obie ekipy brały udział w sztafecie w weekend. Wówczas Słowenia zajęła 8 miejsce, a Ukraina 13. Stało się tak głównie za sprawą 2 karnych rund dla Antona Dudchenko, którego nie zobaczymy w dzisiejszej sztafecie. W jego miejsce pojawi się mniej doświadczony Denys Nasyko. Strzelecko wygląda bardzo dobrze, jednak biegowo Nasyko będzie bardzo mocno tracił i dziwi mnie dość mocno ta zmiana, gdyż uważam ją na duży minus. W Oberhofie biegowo wyglądały podobnie obie sztafety, jednak dziś za sprawą tej zmiany to Słowenia będzie miała przewagę na trasie. Kolejnym plusem jest to, że zawodnicy Słoweńscy szybko strzelają. W poprzedniej sztafecie zyskali ponad minutę przewagi na strzelnicy, choć strata ta głównie była spowodowana przez Dudchenko, który dobierał wszystkie naboje. Dziś w Ruhpolding wiatr niewielki, w granicach 2-3 km/h, więc strzelanie nie będzie zbytnio utrudnione, a biegowo Słowenia powinna wypracować sobie niezłą przewagę nad Ukrainą.

👉 Słowenia wyżej niż Ukraina @1,70 sts

Moje typy/analizy znajdziesz także 👉TUTAJ!
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +1411
Termioszek 48,6K

Termioszek

Użytkownik
❄ Biathlon - Sprint Kobiet ❄
Data i godzina: 12.01.2024, 14:30

Dziś zakład który wpadł mi w oko, to że przynajmniej jedna z Polek będzie na miejscu 40 lub wyższym. Mamy 3 zawodniczki które mogą zająć taką lokatę: Mąka, Sidorowicz oraz Jakieła. Daria Gembicka biegowo wygląda dość przeciętnie i myślę że przy bezbłędnym strzelaniu będzie jej ciężko o miejsce w czołowej czterdziestce. Skupmy się jednak na Paniach, które mają potencjał zazielenić nam ten typ. Patrząc na środową sztafetę wszystkie trzy biegły bardzo podobnie, i indywidualnie pod kątem biegu zajęły ~30 pozycje. Trzeba jednak pamiętać, że są jeszcze mocne zawodniczki które nie biegły w sztafecie, jak Braisaz, H. Oeberg czy Voigt. Mimo wszystko patrząc na bieg to każda z Pań ma potencjał znaleźć się w TOP 40. Strzelecko bardzo dobrze w tym sezonie wyglądają Ania Mąka oraz Natalia Sidorowicz, trochę słabiej Justyna Jakieła, choć w środowej sztafecie dobierała tylko jeden nabój. Warunki na strzelnicy dobre i myślę, że jeżeli któraś z tych trzech Polek trafi 10/10 to powinna być w pierwszej czterdziestce, tym bardziej, że są zawodniczki, które potrafią się mylić bardzo mocno na strzelnicy, jak Lampić czy Charvatova.

TYP W ZAKŁADCE: ZAKŁADY SPECJALNE

👉 Polka w TOP 40 - tak @1,85 sts

Moje typy/analizy znajdziesz także 👉
TUTAJ!
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +1411
Termioszek 48,6K

Termioszek

Użytkownik
❄ Biathlon - Sprint Mężczyzn ❄
Data i godzina: 13.01.2024, 14:30

Ciężka oferta na dzisiejszy sprint i jedyny typ, który dość mocno dziś czuje to Giacomel przed Fillonem Maillet. W sztafecie Tommaso biegowo był szybszy od Francuza o prawie 40 sekund i nawet po odjęciu kilku sekund za to, że Francuz nie musiał walczyć o pozycje na ostatnich metrach i odpuścił sobie mocne tempo, to i tak wychodzi jakieś pół minuty przewagi w biegu. Strzelecko wyglądali podobnie, raz dobierał Quentin, dwa razy Giacomel. Gdyby to przełożyć na sprint i Włoch biegłby jedną karną rundę więcej, to i tak byłby przed francuzem. Warunki dziś trochę gorsze niż zazwyczaj w Rupoldhing gdyż wiatr jest dwa razy większy niż w ostatnich dniach czyli 5-6 km/h przez co możemy dziś zobaczyć nieco więcej pudeł. Jeśli tempo francuza nie ulegnie znacznemu polepszeniu a Giacomel spudłuje maksymalnie raz więcej od Francuza, to typ powinien być na plus. Na koniec dodam że kursy się dość różnią, większość buków wystawiła ~@1,60 a sts @1,88 co mnie mocno zachęciło do zagrania tego typu.

👉 Giacomel wyżej niż Fillon Maillet @1,88 sts

Moje typy/analizy znajdziesz także 👉TUTAJ!
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +2281
Termioszek 48,6K

Termioszek

Użytkownik
❄ Biathlon - Bieg pościgowy kobiet ❄
Data i godzina: 14.01.2024, 12:30

Typ który spodobał mi się najbardziej na bieg pościgowy Pań, to Mona Brorsson wyżej niż Janina Hettich-Walz. Fortuna czy Etoto proponują kurs @1,40 na Szwedkę, jednak betfan wystawił aż @1,60, które z chęcią pobieram.
Obie zawodniczki osiągnęły bardzo dobry wynik w piątkowym sprincie. Nie pomyliły się na strzelnicy i finalnie Mona zajęła 2. miejsce, a Janina 6. miejsce. Strzelanie takie same jednak na trasie uciekała Szwedka, która samym biegiem zyskała prawie 20 sekund. Dziś trasa dłuższa o 2.5km, więc jest szansa na zrobienie jeszcze większej przewagi w biegu. Strzelecko obie wyglądają dobrze i nie powinny się zbyt często mylić, choć warunki wietrzne nie będą dziś sprzyjać. Dużym plusem oczywiście jest to, że Brorsson już na starcie ma 17 sekund przewagi. Przy takim samym biegu jak w piątek Szwedka może się pomylić 1-2 razy na strzelnicy więcej od Niemki a i tak powinna być przed nią.

👉 Brorsson wyżej niż Hettich-Walz @1,60 betfan

Moje typy/analizy znajdziesz także 👉TUTAJ!
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +1254
Termioszek 48,6K

Termioszek

Użytkownik
❄ Biathlon - Bieg indywidualny mężczyzn ❄
Data i godzina: 18.01.2024, 14:20

Dziś i jutro biegi indywidualne, czyli jedno pudło jest równoznaczne z dodaną jedną minutą do czasu biathlonisty. Jest to jedyny bieg gdzie strzelanie jest ważniejsze od biegu. Z góry zaznaczam, że nie jest to tak mocny typ, żeby grać go za grubą stawkę, a bardziej wrzucam go ze względu na kurs, który jest jak dla mnie przesadzony. Typem którego dziś spróbuję jest Benedikt Doll wyżej niż Emilien Jacquelin. Niewiele bukmacherów wystawiło ofertę na to h2h. Na fortunie widzimy kurs @1,88 jednak superbet oferuje nam aż @2,30, co jest dla mnie mocną przesadą. Niemiec ma bardzo dobry sezon i jest obecnie 7 w Pucharze Świata. Wygrywał chociażby dwa biegi sprinterskie gdzie nie popełniał praktycznie błędów na strzelnicy, jednak problemy miał zawsze w biegach pościgowych, w których mylił się 4,4,7,5,5 razy. U Jacquelina wygląda to dość odwrotnie, gdyż głównie błędy popełniał w sprintach, a w biegach pościgowych zazwyczaj pojedyńcze pudła. Podsumowując jednak strzelanie obu Panów w tym sezonie ich procent trafień wychodzi bardzo podobny. Małym porównaniem może być pierwszy i jedyny jak dotąd bieg indywidualny w tym sezonie, który miał miejsce w Oestersund. Niemiec zajął wówczas 9. miejsce z zaledwie dwoma pudłami na strzelnicy, a Francuz 27. miejsce z czterema pudłami. Dystans to 15 kilometrów, więc biegania też trochę będzie, jednak obaj biegają na równym poziomie i jeśli ktoś zyska przwagę w tym aspekcie, to raczej dzięki lepszemu smarowaniu nart. To co mnie jakoś przekonuje do tego typu to jednak doświadczenie Benjamina, który startuje w Pucharze Świata od 12 lat. Przez ostatnie lata pokazywał, że potrafi strzelać szybko i celnie, jednak tej bardzo dobrej celności brakuje w tym sezonie i stać go na wiele więcej niż 82% w leżącej i 74% w stojącej. Typ oceniam 55/45 dla Dolla, bo jedno pudło może o wszystkim zaważyć, jednak po takim kursie sądzę, że warto spróbować.

👉 Doll wyżej niż Jacquelin @2,30 superbet

Moje typy/analizy znajdziesz także 👉TUTAJ!
 
Ostatnia edycja:
Termioszek 48,6K

Termioszek

Użytkownik
❄ Biathlon - pojedyncza sztafeta mieszana ❄
Data i godzina: 20.01.2024, 12:55

Dzisiejsza sobota będzie dniem sztafet mieszanych w biathlonie. Zaczynamy od sztafety pojedynczej, gdzie podwójnie pobiegnie po jednym mężczyźnie i jednej kobiecie. Stawiam na wygraną Norwegii, jako że wystawili bardzo mocny skład: Tandrevold oraz Christiansena. Ingrid jest obecnie liderką Pucharu Świata, natomiast Christiansen zajmuje szóste miejsce w rankingu mężczyzn. Oboje bardzo dobrze strzelają oraz szybko biegają i nie wydaje mi się żeby jakaś sztafeta miała z nimi szansę. Największe szanse na rywalizację z Norwegią bukmacherzy dają Francji, gdzie zobaczymy Julie Simon oraz Emiliena Jacquelina. Francuzka jest w bardzo dobrej formie i ma na pewno potencjał żeby rywalizować z Norweżką, jednak u Panów przewaga jest znaczna, gdyż Emilien wygląda w tym sezonie bardzo przeciętnie i jego występy są w kratkę. Druga sztafeta, która może zagrozić Norwegii to Niemcy, którzy wystawili dwie strzeleckie armaty: Voigt oraz Strelowa. W tym zestawieniu Norwegia będzie jednak dużo zyskiwać podczas biegu i nie wydaje mi się, żeby Niemcy mogli nadrobić ewentualne straty biegowe na strzelnicy.

👉 Norwegia wygra @2,10 forbet

Moje typy/analizy znajdziesz także 👉TUTAJ!
 
Ostatnia edycja:
Termioszek 48,6K

Termioszek

Użytkownik
⭐CS2 - BLAST PREMIER SERIES ⭐

G2 vs Natus Vincere

Już wczoraj zaczął się turniej BLAST'a w Kopenhadze i pewne wnioski można wyciągnąć. G2 wygląda bardzo dobrze a szczególnie ich snajper - m0NESY, w którego kieruje dzisiejszy typ. Betclic wrzuca zazwyczaj zabójstwa z handicapem i dziś wystawili młodego Rosjanina z handicapem -3 przeciwko zawodnikowi NaVi - iM'owi. Rumun gra bardzo przyzwoite mecze w ostatnim czasie, jednak nie są to tak dobre statystyki, jakie prezentuje snajper G2. W dniu wczorajszym G2 wygrało 2:0 z Ninjas in Pyjamas, a młody Ilya zdobył 43 eliminacje w 35 rund, a został wyeliminowany zaledwie 12 razy. Jest w bardzo dobrej formie i powinien dziś poprowadzić swoją drużynę do zwycięstwa, choć NaVi na pewno postawi opór i nie będzie to jednostronne spotkanie. Handicap zostanie pokryty, jeśli m0NESY zdobędzie przynajmniej 4 eliminacje więcej, w ciągu dwóch pierwszych map, więc wystarczą dwie więcej na każdą z map, co nie powinno stanowić dużego problemu dla tak mocnego indywidualnie zawodnika, który jest w tak świetnej formie.

👉 m0NESY więcej eliminacji niż iM (handicap -3, 1&2 mapa) @1.98 betclic

Moje typy/analizy znajdziesz także 👉TUTAJ!
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +1425
Termioszek 48,6K

Termioszek

Użytkownik
❄ Biathlon - sztafeta mieszana ❄
Data i godzina: 07.02.2024, 17:20

Rozpoczynamy Mistrzostwa Świata w Novym Meście!
Na start sztafeta mieszana, czyli najpierw pobiegnie dwóch mężczyzn, następnie dwie kobiety. Mnie skłoniła propozycja od bukmachera betclic, który wystawił najwyższy kurs na Polskę w zestawieniu z Bułgarią.
Reprezentować nasz kraj będą Guńka, Nędza-Kubiniec, Mąka i Jakieła, więc sztafeta chyba najmocniejsza jaka mogłaby być ( nie licząc Kamili Żuk), choć Andrzej w ostatnim czasie mocno zawodził i to on raczej będzie najsłabszym ogniwem w naszej sztafecie. Zestawiam Polaków z Bułgarami, gdyż biegowo wyglądamy lepiej i na pewno w tym aspekcie będziemy zyskiwać, a na strzelnicy skuteczność wygląda dość podobnie. U nas słabo strzelecko Janek na pierwszej zmianie, u Bułgarów Iliev, a pozostała trójka powyżej 80% skuteczności na strzelnicy. Stawiam szczególnie na bieg, gdyż na strzelnicy można dobierać, a dodatkowo warunki w Novym Meście dziś bardzo ciężkie, szczególnie przez silny wiatr i możemy oglądać sporo pudeł oraz rund karnych.

👉 Polska wyżej niż Bułgaria @1,65 betclic

Moje typy/analizy znajdziesz także 👉TUTAJ!
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +1298
Termioszek 48,6K

Termioszek

Użytkownik
❄ Biathlon - Sprint Kobiet❄
Data i godzina: 09.02.2024, 17:20

Dziś za lekko ponad 2 godziny rozpoczną się pierwsze zawody indywidualne w Novym Meście, a będzie to sprint kobiet. Moją faworytką jest liderka klasyfikacji generalnej - Ingrid Landmark Tandrevold. Ingrid we wczorajszej sztafecie pobiegła bardzo dobrze, biegowo jej czas był słabszy zaledwie od trzech zawodniczek - Braisaz, Lampic i Simon, choć nie były to duże różnice. Na strzelnicy po jednym pudle w obu pozycjach, jednak wczoraj praktycznie wszystkie zawodniczki pudłowały ze względu na warunki. Dziś wiatr jest trochę spokojniejszy i liczę na dobre strzelanie Norweżki, która w tym sezonie nie raz pokazywała już biegi na czysto. Myślę, że Ingrid spokojnie zobaczymy w TOP6, jeżeli nie pomyli się za dużo razy. Najgorsza jej pozycja podczas sprintu w tym sezonie to 17. miejsce w Oberhofie, jednak wówczas spudłowała 3 razy w pozycji stojącej. Na początku sezonu był też sprint w Oestersund, gdzie spudłowała 2 razy, a mimo to dobiegła na 6. miejscu, więc dziś liczę na przynajmniej taką samą lokatę.

👉 Ingrid Landmark Tandrevold w TOP6 @1,65 forbet

Moje typy/analizy znajdziesz także 👉TUTAJ!
 
Ostatnia edycja:
Termioszek 48,6K

Termioszek

Użytkownik
❄ Biathlon - Pojedyncza sztafeta mieszana ❄
Data i godzina: 15.02.2024, 18:00

Dziś proponuję zestawienie dwóch reprezentacji, które znalazłem zaledwie u jednego bukmachera, a jest nim betclic. Mianowicie stawiam, że nasi Rodacy zakończą dzisiejszą sztafetą przed ekipą Rumunii. W naszej sztafecie pobiegną Zawół oraz Sidorowicz, dwójka który nie biega super szybko, ale na strzelnicy wyglądają dobrze. Forma Marcina może zastanawiać, jako że nie brał jeszcze udziału w żadnych zawodach odbywających się w Czechach. Może być jednak plusem to, że w ekipie Rumunii pobiegnie Shamaev, który wczoraj brał udział w biegu indywidualnym na 20 km i nie powinien być w pełni zregenerowany. Z Rumunek zobaczymy Tolmachevą, która biegowo wygląda bardzo słabo i tu liczę na Natalie, że zyska trochę w biegu, a może nawet na strzelnicy, gdyż w tym sezonie prezentuje lepszą skuteczność od Rumunki. Panowie biegną 6km a Panie 7.5km, gdyż po ósmym strzelaniu musi być jeszcze jedna runda do przebiegnięcia, co również jest dużym plusem dla naszej zawodniczki, która zapewne dobrze wykorzysta te 1.5 kilometra.

👉 Polska wyżej niż Rumunia @1,60 betclic

Moje typy/analizy znajdziesz także 👉TUTAJ!
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +2357
Termioszek 48,6K

Termioszek

Użytkownik
❄ Biathlon - Sztafeta Kobiet ❄
Data i godzina: 17.02.2024, 13:45

Dziś coś w czym czuje się najlepiej, czyli sztafety. Zaczynamy od kobiet, gdzie typuje Austriaczki wyżej niż Ukrainki. W sztafecie Ukrainy pobiegną Petrenko, Dzhima, Merkushyna oraz Dmytrenko, a u Austriaczek zobaczymy Steiner, Gandler, Hauser oraz Juppe. Strzelecko praktycznie każda z zawodniczek na skuteczności 80+ procent, więc w tym aspekcie będzie decydować forma dnia i pewnie troche szczęścia. Ja skupiam się na biegu, gdzie Austriaczki będą słabsze tylko na pierwszej zmianie, a podczas pozostałych trzech zmian powinny zyskiwać z każdym metrem biegu. Steiner na pierwszej zmianie jest najsłabszym punktem sztafety, jednak do pierwszego strzelania większość zawodniczek dobiega w grupie i nie będzie ona tak dużo traciła na początku. Na koniec porównanie kursów na Austrię z Ukrainą:
sts - 1,75
betfan - 1,85
fortuna - 1,93
forbet - 1,95
betclic - 2.07

👉 Austria wyżej niż Ukraina @2,07 betclic

Moje typy/analizy znajdziesz także 👉TUTAJ!
 
Ostatnia edycja:
Termioszek 48,6K

Termioszek

Użytkownik
⭐ CS2 ⭐
Data i godzina: 19.02.2024 13:00
Turniej: PGL MAJOR - European RMR B
Mecz: Monte vs ECSTATIC

Dziś druga grupa rozpoczyna starcie o udział na Majorze, w której zobaczymy chociażby nasze Polskie ENCE. Ja jednak nie o nich, a o meczu który będzie się rozgrywał o tej samej godzinie, czyli Monte vs ECSTATIC. W pierwszej chwili jak zobaczyłem kursy to się mocno zdziwiłem, że Monte jest underdogiem, które jeszcze nie tak dawno pokonało w Katowicach Cloud9 czy wygrali mapę z G2. Potem sprawdziłem składy i okazuje się, że jeden z zawodników Monte - "sdy" jest chory i opuści przynajmniej ten pierwszy dzień Europejskiego RMR'a. W jego miejsce wchodzi "Gizmy", brytyjczyk który jest zawodnikiem Akademii Monte. Jego statystyki są bardzo dobre i myślę że nie musi być to do końca osłabienie dla Monte, tym bardziej patrząc na statystyki "sdy" podczas IEM'a w Katowicach, który był najsłabszym punktem drużyny. ECSTATIC to drużyna, która gra na dość wysokim poziomie od dłuższego czasu, jednak to są mecze na poziomie tier2/tier3, a z najlepszymi się rzadko mierzą i trochę im jeszcze brakuje do tego poziomu. Na pewno na plus dla ECSTATIC jest zgranie, jako że Monte będzie grało ze stand in'em oraz format gry czyli spotkanie best of 1, gdzie jest mało miejsca na pomyłki.

👉 Monte wygra @1,95 betfan/sts

Moje typy/analizy znajdziesz także 👉TUTAJ!
 
Ostatnia edycja:
Do góry Bottom