>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Typy by Termi

Termioszek 48,6K

Termioszek

Użytkownik
⭐ CS2 ⭐
Data i godzina: 22.02.2024 18:00
Turniej: PGL MAJOR - European RMR B
Mecz: Heroic vs GamerLegion

Zacznijmy od tego, że typ który proponuję ( czyli ilość eliminacji acoR'a - snajpera GamerLegion) jest najniższą linią ze wszystkich buków. Większość ma linie 30.5 na jego eliminacje, a superbet proponuje 28.5. Duński snajper jest jednym z czołowych punktów swojej drużyny. Do tej pory na RMR'ze rozegrał 4 spotkania i tylko jedno miał słabe. Było to pierwsze ich spotkanie przeciwko Vitality gdzie cała drużyna słabo zagrała. Potem już było tylko lepiej. 17 eliminacji w 19 rund grając na drużynę PERA, 30 eliminacji w 30 rund na ENCE oraz 31 eliminacji w ciągu 2 map na drużynę OG. Pokrywał więc tą linię bez problemu w ciągu ostatnich meczy, a gdyby z PERA grali drugą mapę to też zapewne dałby radę dobić do tych 29. Dziś spotkanie z Heroic, gdzie GL nie jest faworytem i acoR będzie mocno potrzebny żeby szukać tych eliminacji dających przewagę dla swojej drużyny. Spodziewam się długiego meczu, nie tylko pod względem map, ale także pod względem rund. Plusem na pewno że Heroic insta banuje Inferno, co bywa ciężką mapą dla snajpera, szczególnie po stronie atakującej. Prawdopodobnie Heroic wybierze mape Mirage a GamerLegion Overpassa. Są to dwie mapy na których snajper może zrobić bardzo duży impact dla swojej drużyny i liczę, że Duńczyk pokaże dziś klasę.

👉 acoR powyżej 28.5 eliminacji ( 1 i 2 mapa) @1,85 superbet

Moje typy/analizy znajdziesz także 👉TUTAJ!
 
Ostatnia edycja:
Termioszek 48,6K

Termioszek

Użytkownik
⭐ CS2 ⭐
Data i godzina: 07.03.2024 15:30
Turniej: E-Sport CS2, BLAST Premier Spring Showdown
Mecz: Liquid vs SAW

Spotkanie dwóch totalnie innych drużyn. Amerykańskie Liquid oraz Europejskie ( Portugalskie) SAW. Liquid bez awansu na Majora w Kopenhadze, SAW z awansem. Na pewno humory są słabe w drużynie zza oceanu i jedyne co może je poprawić to awans na wiosenne finały Blasta, jednak trzeba tutaj dojść do finału. Motywacja powinna być, choć drabinka nie łatwa, a w półfinale mogą się zmierzyć nawet na Complexity, które wyeliminowało ich z RMR'a. Najpierw jednak spotkanie z SAW, gdzie są faworytem bukmacherów. Dla mnie kursy powinny być wyrównane, patrząc że Portugalczycy grają na prawdę dobrego cs'a w ostatnich tygodniach. W związku z tym nie będę próbował wytypować zwycięzcy, tylko próbuję zakładu na zawodników. Typowanym przeze mnie zawodnikiem, do większej ilości zabójstw jest Twistzz - zawodnik Liquid, który w ostatnim czasie kręci na prawdę dobre statystyki nawet w przegranych meczach: 39-37 w przegranej 1:2 z Complexity, 19-14 w przegranej 10:13 z FURIĄ. Na pewno jest to jeden z mocniejszych indywidualnie zawodników na świecie, a dużo eliminacji daje mu granie agresywnych pozycji, szczególnie po stronie broniącej gdzie może szukać tych eliminacji dających przewagę dla swojej drużyny. Zestawiam Kanadyjczyka przeciwko arrozdoce, który jest zawodnikiem SAW. Potrafi również zdobywać eliminacje, jednak nie tak dużo jak Twistzz, a jaśniejszym punktem Portugalskiej ekipy jest ewjerkz, czy chociażby story ze snajperką. Betclic proponuje handicap -3 na Twistzz'a na pierwszych dwóch mapach po wysokim kursie, co moim zdaniem ma jak największą rację bytu.

👉 Twistzz więcej eliminacji niż arrozdoce (handicap -3, 1&2 mapa) @1,92 betclic

Moje typy/analizy znajdziesz także 👉TUTAJ!
 
Ostatnia edycja:
Termioszek 48,6K

Termioszek

Użytkownik
❄ Biathlon - Sztafeta Kobiet ❄
Data i godzina: 09.03.2024, 20:25

Ostatnia sztafeta w tym roku biathlonowym, więc trzeba zakończyć ją mocnym typem. Stawiam że Norweżki będą wyżej niż Niemki. Najważniejszy jest fakt że nie pobiegnie najmocniejsza Niemka - Preuss. Za nią Shnaider, która jest przeciętna, tak jak reszta Niemek. Norweżki w mocnym składzie, przede wszystkim biegowo gdyż są Arnekleiv , Lien, Knotten oraz Tandrevold. Biegowo podczas wczorajszego sprintu wszystkie 4 Norweżki zrobiły biegowo ponad 3 minuty przewagi nad 4 Niemkami, na podobnej długości co dziś pobiegną, więc myślę że typ może być przegrany tylko wtedy, jeśli Norwegia pobiegnie kilka rund karnych. Strzelanie leżące powinno być dość łatwe, jednak w stojącym może się zdarzyć karna runda i tego nie wykluczam (chociażby u Lien czy Tandrevold). Są to jednak sztafety i zanim się pobiegnie karną rundę to dobieramy wpierw 3 razy, co daje większe szanse na uniknięcie dodatkowych 150 metrów. Analiza bez szału napisana na szybko od razu jak zobaczyłem ten kurs, bo prawdopodobnie w ciągu kilku minut spadnie do 1,30-1,40, tak jak na innych bukach.

👉 Norwegia wyżej niż Niemcy @1,50 betfan

Moje typy/analizy znajdziesz także 👉TUTAJ!
 
Do góry Bottom