>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
Fortuna bonus

Typy by Scald_11

scald_11 58

scald_11

Użytkownik
#151

Tampa Bay Rays - Minnesota Twins /@1.71 ⛔
Typ: Under 7.5

Dzisiejsze spotkanie tych dwóch drużyn wydaje mi się ciekawe ze względu na wystawioną linię. Wysoka biorąc pod uwagę kto dziś miota dla Twins i Rays.
Ervin Santana który zaczął sezon w Minnesocie stosunkowo niedawno ze względu na zawieszenie które dostał na pół sezonu sprawdza się póki co kiepsko biorąc pod uwagę to co prezentował w zeszłym sezonie w Atlancie (ERA 3.95, WHIP 1.30) i 2 lata temu w Kansas (ERA 3.24, WHIP 1.14). W tym roku idzie mu znacznie gorzej i o ile jego pierwsze starty były obiecujące tak ostatnie jego występy wołały o pomstę do nieba. 8 runów oddanych w 2.1 IP w Cleveland, 5 runów w 6 IP u siebie przeciwko Rangers, jednak ostatni występ na stadionie Yankees każe nam pozytywnie patrzeć w przyszłość jeśli chodzi o Santanę. 4 runy oddane w niecałe 8 inningów. Myślę ze jest to zapowiedź jeszcze lepszych występów a dziś wspaniała okazja by udowodnić że ostatnie kiepskie wyniki były tylko chwilową zniżką formy. Rays swoją przyzwoitą pozycję w tabeli zawdzięczają przede wszystkim dobrej rotacji, bo ofensywa została znacznie osłabiona w stosunku do zeszłego roku.

Za underem stoi też fakt że po drugiej stronie stanie Nathan Karns którego wysoka forma jest dla mnie zaskoczeniem. W tym sezonie wyciąga naprawdę dobre cyfry a nieudane występy zdarzają mu się rzadko (ERA 3.44, WHIP 1.24). Za ostatni jego kiepski występ należy uznać mecz przeciwko liderom AL w Kansas 9 lipca. Oddał wtedy 7 runów w 6 inningów.

Obydwie ofensywy nie należą do najsilniejszych, obydwie drużyny wciąż liczą się w walce o dziką kartę. To wszystko sprzyja graniu undera. Kurs niewysoki, ale i tak warty zagrania. Jeśli Santana da dziś dobry występ, powinno się udać.

Kilka trendów za underem:

  • Under is 5-1 in Santanas last 6 road starts.
  • Under is 5-1 in Santanas last 6 starts as a road underdog.
  • Under is 6-1 in Twins last 7 games with the total set at 7.0-8.5.
  • Under is 4-1 in Twins last 5 overall.
  • Under is 4-1 in Twins last 5 road games.
  • Under is 4-1 in Twins last 5 games following a win.
  • Under is 15-7 in the last 22 meetings in Tampa Bay.
 
Do góry Bottom