>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Typy by Scald_11

scald_11 58

scald_11

Użytkownik
#119

Chicago Bulls - Cleveland Cavaliers /@1.76 ⛔
Typ: Bulls ML
Ta seria zakończy się w Game 7.
E: Nie wiem jak można było coś takiego zrobić przed własną publicznością w PO...
 
scald_11 58

scald_11

Użytkownik
#121

San Diego Padres - Washington Nationals /@1.80 ✅✅✅
Typ: Nationals ML
Oglądanie Despaigne&#39;a jest rakotwórcze, przepaść między nim a miotającym dziś dla Nats Zimmermannem.
 
scald_11 58

scald_11

Użytkownik
#122

Chicago Cubs - Pittsburgh Pirates /@1.86 ✅✅✅
Typ: Cubs ML
#123

New York Mets - Milwaukee Brewers /@2.20 ⛔
Typ: Brewers ML
Cubs warto pograć - dziś miota Lester dla Chicago, a Pittsburgh ostatnio żadna rewelacja. Cole też w końcu trafi na gorszy mecz, myślę że to może stać się dzisiaj.
Mets - Brewers. Wczoraj też grałem na Brewers. Mets mieli zbyt dobry bilans i teraz wszystko się wyrównuje, wczoraj zostali rozgromieni mimo że mieli na górce Colona. Nie zdziwiłbym się gdyby dziś wynik byłby podobny.
 
scald_11 58

scald_11

Użytkownik
#126

Toronto Blue Jays - Los Angeles Angels /@1.80 ⛔
Typ: Angels ML
Znów gram na Angels bo naprawdę warto. Po dość niemrawym początku sezonu, weszli w końcu na właściwe obroty i ostatnio zaliczyli przyzwoitą serię 5 zwycięstw, która została przerwana dopiero wczorajszą porażką z Baltimore. Blue Jays kiepska forma, dostali sweepa od Astros i możliwe że dziś po powrocie na własny stadion postawią twarde warunki Angels, ale nie sądzę żeby to wystarczyło na zwycięstwo z Angels prowadzonymi dziś przez znakomicie dysponowanego Wilsona (ERA 2.63, WHIP 1.00)
 
scald_11 58

scald_11

Użytkownik
#128

Toronto Blue Jays - Los Angeles Angels /@2.05 ✅✅✅
Typ: Angels ML
#129

San Diego Padres - Chicago Cubs /@1.68 ⛔
Typ: Padres ML
#130

New York Mets - St. Louis Cardinals /@1.90 ⛔
Typ: Mets ML
#131

Detroit Tigers - Milwaukee Brewers /@1.76 ✅✅✅
Typ: Under 8.5
#132

San Francisco Giants - Los Angeles Dodgers /@1.95 ✅✅✅
Typ: Giants ML
 
scald_11 58

scald_11

Użytkownik
#133

Tampa Bay Lightning - New York Rangers /@2.15 ✅✅✅
Typ: Rangers OT
#133

Detroit Tigers - Houston Astros /@1.86 ⛔
Typ: Astros ML
#134

Colorado Rockies - San Francisco Giants /@1.86 ✅✅✅
Typ: Giants ML
#135

Cleveland Indians - Cincinnati Reds /@2.60 ⛔
Typ: Reds ML
Słabo mi idzie typowanie Rangersów w tym roku w PO, ale spróbuję ostatni raz. Stan rywalizacji 2:1 dla Tampy, moim zdaniem ostatnia szansa dla Rangersów by nawiązać rywalizację. Z 3:1 się już nie wygrzebią, nie z Lightning w takiej formie. Gram na Rangers bo dobrze wiedzą że muszą dzisiejszy mecz wygrać, a mają wystarczająco umiejętności by tego dokonać.
W przypadku meczu Tigers - Astros gram pod trendy które stoją za McHughsem:
  • Astros are 5-0 in McHughs last 5 road starts.
  • Astros are 4-0 in McHughs last 4 road starts with the total set at 7.0-8.5.
  • Astros are 6-0 in McHughs last 6 starts as a favorite of -110 to -150.
  • Astros are 5-0 in McHughs last 5 starts when their opponent allows 5 runs or more in their previous game.
  • Astros are 6-0 in McHughs last 6 starts vs. a team with a winning record.
  • Astros are 6-0 in McHughs last 6 starts after scoring 5 runs or more in their previous game.
  • Astros are 5-0 in McHughs last 5 starts when their opponent scores 5 runs or more in their previous game.
  • Astros are 7-0 in McHughs last 7 starts after allowing 5 runs or more in their previous game.

Giants bo kurs dla mnie niezrozumiały. Rockies marni ofensywnie, niezależnie czy grają u siebie czy na wyjeździe. San Francisco w świetnej formie, seria 6 zwycięstw która nie powinna być dziś przerwana. Brak argumentów za Rockies z przeciętnym Kendrickiem na górce.
Cleveland - Reds. Obydwie drużyny są kiepskie w tym sezonie. Reds mają niby lepszy bilans ale są fatalni w ofensywie co ładnie określił Maroon w swoich przedsezonowych przemyśleniach na forum. W zasadzie odpuściłbym ten mecz bo jest to raczej spotkanie 50/50 ale kursy są zaskakujące. Przepaści między drużynami nie ma. Tak samo obydwu miotaczy nie dzieli duża różnica. Kurs 2.60 - myślę że warto zagrać. Jeśli dziś się nie uda, w następnym meczu również atakuję Reds. Passa porażek w końcu się zakończy.
 
scald_11 58

scald_11

Użytkownik
#136

Houston Rockets - Golden State Warriors /@1.95 ⛔
Typ: Rockets ML
Rockets jeden mecz z Golden State ugrają, już ostatnio niewiele im zabrakło. Teraz u siebie powinno im się w końcu udać, bo jak nie teraz to kiedy? :grin:
 
scald_11 58

scald_11

Użytkownik
#137

New York Mets - Atlanta Braves /@1.83 Zmiana miotacza
Typ: Mets ML
Za tym typem nie kryje się szczególnie wysublimowana analiza. Grałem na Syndergaarda w jego ostatnim meczu i w jeszcze wcześniejszym, obydwa te mecze utopił a to miotacz którego stać na rewelacyjne występy. W końcu uda mu się zagrać na poziomie z którego wystartował na początku sezonu. Gram mocno. Jeśli się nie uda - trudno. Następnym razem jeszcze grubiej na Syndergaarda :grin:
 
scald_11 58

scald_11

Użytkownik
Wczoraj Syndergaard wszedł, szalony mecz w Nowym Jorku. :grin:
#138

St. Louis Cardinals - Minnesota Twins /@2.25 ⛔
Typ: Cardinals -1.5
#139

San Francisco Giants - Seattle Mariners /@1.83 ✅✅✅
Typ: Giants ML
Twins powoli schodzą na ziemię, cieszy mnie że są tak wysoko w tabeli ale to się wkrótce musi skończyć, z ostatnich pięciu meczów wygrali tylko jeden i to może być zapowiedź nadchodzącego spadku w dolną część tabeli. Na górce przeciętny Gibson, przeciw niemu świetny w tym sezonie Wacha. Nie ma właściwie co porównywać potencjału tych dwóch drużyn jeśli chodzi o ofensywę i defensywę w dzisiejszym spotkaniu. Jest po prostu przepaść i Cardinals u siebie powinni dać radę wygrać z Minnesotą przynajmniej dwoma punktami.
Giants mają streak 5 przegranych. Dostali sweepa u siebie od Arizony co musiało być totalnym upokorzeniem, ale jednak to wciąż panujący mistrzowie i nie widzę argumentów według których miałbym dziś stawiać przeciwko Giants mimo ostatnich niekorzystnych wyników tej drużyny. Wczorajszy mecz ze Seattle przegrali, przed nimi jeszcze 2 mecze z nimi u siebie. Dostali jednego sweepa od D-backs, nie sądze żeby znów go dostali tym razem od Seattle (którzy zawodzą po całej linii w tegorocznych rozgrywkach). Na górce u Giants mój ulubieniec Linecum, w tym sezonie jeszcze mnie nie zawiódł, rewelacyjne cyferki u siebie (ERA 1.98, 36.1 IP) przeciwko niemu Happ, przyzwoity miotacz ale przeciwko Giants fatalne ERA 7.63, rekord przeciwko nim 0-3. Nawet jeśli Happ wystrzeliłby dziś z formą i zagrał świetny mecz, Linecum nie powinien zagrać gorzej. Dziś Giants muszą się przełamać.
 
scald_11 58

scald_11

Użytkownik
#140

Cincinnati Reds - Detroit Tigers /@1.90 ✅✅✅
Typ: Reds ML
#141

Cleveland Indians - Chicago Cubs /@2.10 ✅✅✅
Typ: Cubs ML
Zawsze postawię na miotającego Johnny&#39;ego Cueto po takim kursie. Tyle.
Co do meczu Cubs, czas moim zdaniem zacząć progresję na pierwsze zwycięstwo Wady w tym sezonie. Dziś ku temu dobra okazja, Cubs dobrze sobie radzą na wyjazdach, Cleveland żadna potęga w tym sezonie na górce u nich Marcum który ostatnio zaliczył świetne 7 inningów bez straty punktu przeciwko Seattle, ale moim zdaniem to był raczej jednorazowy pokaz. Wada to zawodnik którego stać na świetne występy, stawiam dziś na Cubs głównie ze względu na niego.
 
scald_11 58

scald_11

Użytkownik
#142

Cleveland Indians - Chicago Cubs /@2.50
Typ: Cubs ML
#143

New York Yankees - Miami Marlins /@2.25 ⛔
Typ: Marlins ML
#144

Arizona Diamondbacks - Los Angeles Angels /@1.76 ✅✅✅
Typ: Angels ML
 
scald_11 58

scald_11

Użytkownik
#146

Pittsburgh Pirates - Cincinnati Reds /@2.45 ✅✅✅
Typ: Reds ML
#147

Houston Astros - New York Yankees /@2.40 ⛔
Typ: Yankees ML
 
scald_11 58

scald_11

Użytkownik
#150

Miami Marlins - Washington Nationals /@1.86
Typ: Under 7.5

Dziś w oczy rzucił mi się drugi mecz z serii między Marlins a Nats.
Pojedynek dwóch świetnych miotaczy Toma Koehlera (ERA 3.16, WHIP 1.20) i Douga Fistera, który w tym sezonie spisuje się jednak poniżej oczekiwań (przeciętne ERA 4.50, WHIP 1.47).
Dziś atakuję under, w oczy rzuciła mi się między innymi ciekawa statystyka Douga:
Fister has an outstanding track record against the Marlins, going 2-0 with a 1.09 ERA in four career appearances.
Imponująca statystyka która wygląda jeszcze lepiej biorąc pod uwagę fakt że ostatnie dwa występy Fistera były bardzo słabe. 10 hitów i 8 runów oddanych w 10 inningów przeciwko Pirates i Dodgers, czyli ofensywach znacznie lepszych od Marlins w dodatku osłabionych stratą swojej największej gwiazdy Giancarlo Stantona. Dziś Doug powinien się przełamać i dać pokaz swoich możliwości.

Co do Koehlera, miotacz ten ma wyjątkowo równy sezon (więcej niż 2 runy oddał ostatnio 10 czerwca przeciwko Blue Jays) i krótko mówiąc mam nadzieję że dziś podtrzyma dobrą passę. Oprócz tego masa trendów mówiących wprost, że under w dzisiejszym meczu jest naprawdę ciekawą opcją:

  • Under is 4-0 in Koehlers last 4 home starts vs. a team with a winning record.
  • Under is 5-0 in Koehlers last 5 home starts.
  • Under is 6-0-1 in Koehlers last 7 starts on grass.
  • Under is 5-0 in Marlins last 5 overall.
  • Under is 5-0 in Marlins last 5 games vs. a starter with a WHIP greater than 1.30.
  • Under is 5-0 in Nationals last 5 vs. a team with a losing record.
 
Do góry Bottom