>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - 3 PROMOCJE NA START! ODBIERZ 1060 ZŁ<<<

Typy by Majsti

majsti 240

majsti

Użytkownik
# 60
Dallas Mavericks - Portland Trail Blazers
Over 213 pkt. @1.95 marathon
✅✅ izzi
Portland ostatnio w bardzo dobrej formie, cztery wygrane w ostatnich pięciu meczach, w tym wczorajsze zwycięstwo w wyrównanym meczu ze Spursami. Drużyna z Oregonu we wszystkich meczach zdobywał sporo ponad 100 punktów. Dallas podobnie jak PTB, są w formie, taki sam stosunek wygranych do przegranych i też wszystkie mecze przekroczone grubo ponad 100 punktów.
Zapowiada się bardzo ofensywne i przede wszystkim wyrównane spotkanie, obie drużyny w ścisłej czołówce ilości zdobywanych punktów na mecz, Portland zajmuje pierwsze miejsce (113.8!), a Dallas plasuje się na piątej pozycji (109.4). Tak jak pisałem wyżej, liczę na otwartą i ofensywną grę, w której obie drużyny czują się wyśmienicie, dodatkowo Mavs i Portland b2b, co sprzyja overowym spotkaniom, mniej skupienia w obronie, zresztą oba zespoły defensywą nie grzeszą, zajmują dopiero miejsca w trzeciej dziesiątce najlepiej broniących zespołów.
Wyżej padł typ na Lillarda, to ja pójdę w stronę drugiego lidera drużyny Portland, Aldridga, lecz ja wybrałem punkty + zbiórki. LaMarcus razem z Damianem stanowią filary gry Portland. Głównie dzięki nim grają tak bardzo ofensywnie, oczywiście nie można zapominać o Matthewsie czy Batumie, którzy zawsze dorzucą ważne punkty. Aldridge w ostatnich pięciu meczach zdobywał razem punktów i zbiórek kolejno: 32,45,34,50,39. Linii nie przekroczył w spotkaniach z Bostonem i Sacramento. LaMarcus problemów pod koszem przynajmniej w aspekcie zbierania piłek problemów mieć nie powinien. Tak jak pisałem wyżej, spodziewam się ofensywnej gry, co może pomóc overowi. Dodatkowo Aldridge wywodzi się właśnie z Dallas, więc myślę, że będzie chciał pokazać na co go stać przed &quot;własną&quot; publicznością i że linia pęknie ze spokojem.
LaMarcus Aldridge over 36.5 (punkty + zbiórki) Betsson ✅✅
 
Otrzymane punkty reputacji: +11
majsti 240

majsti

Użytkownik
# 63
New York Knicks - Brooklyn Nets
Carmelo Anthony over 26.5 pkt. @1.85 Betcity ⛔ 26 punktów

Nicksi w ostatnich pięciu meczach trzy porażki, ale dwie z bardzo silnymi drużynami: pretendentem Indianą i Clippersami, którzy w tym sezonie mogą znacznie zamieszać w PO na zachodzie. Liderem teamu z Nowego Yorku, jest oczywiście Melo, co zresztą nie jest nic nowym. Anthony w poprzednich pięciu meczach notował dość niezłe cyferki: 18,29,20,28,26. Linie przekroczył tylko dwa razy, ale myślę, że to nie jest wielce istotne, patrząc na inne fakty wokół tego meczu.
Do MSG przyjeżdża dzisiaj druga drużyna z Nowego Yorku, Brooklyn, ostatnio w dobrej formie, chyba w końcu zaczęli grać na miarę posiadanych wobec nich oczekiwań, które przed sezonem były wysokie.
Derbowe spotkanie, mecz u siebie, przed własną publicznością, która dosłownie wielbi Anthony&#39;ego i niezła forma to są właśnie te czynniki, które przemawiają do mnie za tym overem. Dodatkowo mecz o godzinie 20:30 naszego czasu, więc ukłon w stronę europejskich fanów NBA, dzięki temu spora liczba dodatkowych widzów przed telewizorami i większa chęć zawodników do pokazania się nie tylko tej publiczności zgromadzonej w MSG. Liczę, że Anthony rzuci około 30 punktów i nie da powodów do niespokojnego oglądania meczu ????
 
Otrzymane punkty reputacji: +20
majsti 240

majsti

Użytkownik
# 62
Utah Jazz - Minnesota Timberwolves
Minnesota (-3) @1.92 marathon
✅✅

Wilki w przeciętnej formie, trzy wygrane na pięć spotkań, jednak porażki z San Antonio czy Toronto, które w nowym roku jest sporą niespodzianką, ujmy przynieść nie mogą. Zwycięstwo odnieśli nad Bobami i właśnie nad Utah wczoraj. Jazzmani to jedna z najsłabszych drużyn w całej lidze. Brak poukładania i regularności w ofensywie, o grze defensywnej lepiej nie mówić, bo wygląda to najmniej słabo. Ostatnio zwycięstwa przeplatają porażkami, jednak myślę, że ich seria po dzisiejszej nocy będzie wynosiła 2L.
Minnesota jeszcze niedawno kręciła się wokół miejsc gwarantowanych udziałem w PO, teraz zajmują już dalsze, jedenaste miejsce. Główną przyczyną jest to, co opisałem wyżej, czyli średnia forma, w poprzednich dziesięciu meczach bilans 4-6, nie spodobał im się ten nowy rok ???? . Jednak jeśli oni nadal chcą pokazać, że zasługują na playoffs, to takich meczy z drużynami pokroju Utah po prostu przegrywać nie mogą. Wilki oprócz stojącej na bardzo wysokim poziomie ofensywy, zajmują miejsce w pierwszej dziesiątce najlepiej broniących drużyn i jeśli nałożyć na to bardzo słabą ofensywę Utah i mizerną defensywę to nie widzę innej opcji niż wysoka wygrana Minnesoty w tym meczu ;).
e: w tej chwili handi (-3) po @1.72
 
majsti 240

majsti

Użytkownik
# 63
Charlotte Bobcats - Los Angeles Clippers
Blake Griffin over 23,5 pkt. @1.90 marathon
✅✅
Blake pod nieobecność CP3 jest główną postacią drużyny Clippersów i przede wszystkim jest w nieprzeciętnej formie. W każdym meczu notuje bardzo dobre cyferki, a średnia jego punktów zdobywanych bez Paula, wzrosła o około 2 punkty. Zresztą, drużyna z Kalifornii pokazuje, że nie jest zupełnie uzależniona Chrisa i bez niego mogą sobie całkiem nieźle radzić. Podczas jego absencji mają bilans 6-2, porażki z bardzo mocnymi Spurs i Pacers. Dodatkowo Clippersi, w pięciu ostatnich meczach, tylko raz nie przekroczyli bariery 100 punktów, a Griffin w tych wszystkich spotkaniach, będąc ważnym elementem zespołu rzucał kolejno: 33,23,32,19,25. Linii nie pokrył dwa razy, w spotkaniu z Dallas gdzie zabrakło tylko jednego punkta, i właśnie z Indianą, która wiadomo jaką dysponuje defensywą.
Z drugiej strony Bobki, które prezentują ostatnio nawet niezłą formę, trzy wygrane i dwie porażki na pięć poprzednich spotkań. Wygrana z Toronto, którzy ostatnio są on fire, przegrana z Miami po dogrywce, porażka z Philą, i zwycięstwa z Orlando i Knicksami. Świetną formę pokazuje Jefferson i dzięki temu cała drużyna na tym zyskuje.
Liczę, że Clippersi zdobędą pokaźną zdobycz punktową do jakiej nas przyzwyczaili, z czego sam Griffin dorzuci sporo tak jak w ostatnim meczu z Cats (32), a same Bobki się nie obsrają tak jak to miały w zwyczaju i chociaż do 3q będzie to wyrównane spotkanie.
 
Otrzymane punkty reputacji: +11
majsti 240

majsti

Użytkownik
# 64
Golden State Warriors - Minnesota Timberwolves
Stephen Curry over 24.5 pkt @1.90 marathon
✅
Zapowiada się bardzo ofensywne spotkanie, obie ekipy specjalizują się właśnie w tym aspekcie gry, a u Wojowników tym elementem dowodzi Curry. Grałem na niego parę dni temu przy okazji meczu z Oklahomą, nie zawiódł mnie i dzisiaj liczę, że będzie tak samo. Linia w porównaniu z tamtym spotkaniem wzrosła o jeden punkt, jednak myślę, że over jest nadal spokojnie do grania. Stefek ostatnio prezentuje świetną formę, przez niego przechodzi zdecydowana większość akcji, asystuje i punktuje na niezłych cyferkach. Ostatnie pięć meczy w jego wykonaniu to: 24,28,37,24,19 punktów. Z tego wynika, że tylko dwa razy przekroczył dzisiejszą linię, ale tak jak pisałem wcześniej zapowiada się bardzo ofensywne spotkanie i myślę, że mecz będzie dość wyrównany. Obie drużyny lubią zdobywać dużą ilość punktów i obie są z tego znane. Dodatkowo game-time są Lee i Bogut i jeśli oni nie zagrają, to Curry z pewnością przejmie ich punkty, co znacznie pomoże przekroczyć linię Stephenowi.
Phoenix Suns - Washington Wizards
John Wall over 21 pkt. @1.85 Unibet
⛔
Washington gra kratkę, przeplatają wygrane z przegranymi nie mogą, albo nawet nie chcą ustabilizować swojej formy. Jednak zupełnie inna bajka to sam Wall. Ostatnio prezentuje świetną formę, dużo asystuje, sporo trafia i jest głównym liderem Czarodziei. Ostatnie spotkania to same dobre mecze ze strony Johna i pokazują to cyferki: 28,14,34,23,25 punktów. Linii nie przekroczył jedynie w spotkaniu z Philadelphią. Dzisiaj na przeciw stanie Phoenix, które w poprzednich meczach prezentuje się bardzo dobrze. Wygrane z Lakersami, Denver no i zupełnie niespodziewane zwycięstwo z Indianą, gdzie zdobyli 124(!) punkty. Są w formie i to widać. Zdobywają dużo punktów, ale za to tracą też sporo i liczę właśnie, że obie drużyny rozstrzelają się w Airways Center, a pierwszą strzelbą w teamie ze stolicy będzie właśnie Wall ;).
Sacramento Kings - Indiana Pacers
Sacramento under 93 pkt. @1.89 Betsson
⛔
Ostatni typ na dzisiaj. Indiana we wczorajszym spotkaniu zdecydowanie nie popisała się w defensywie, pozwalając rzucić Słońcom 124 punkty. Oczywiście nie można odbierać dobrej dyspozycji w tym spotkaniu zawodnikom Phoenix, jednak najlepsza drużyna w defensywie w całej lidze na to pozwolić sobie nie może. Liczę, że zawodnicy Pacers będą chcieli pokazać, że ten mecz to tylko wypadek przy pracy i dzisiaj od początku zepną się w defensywie i będą trzymać do końca drużynę z Kalifornii. Indiana oprócz wczorajszego meczu z Phoenix pozwalała rzucić przeciwnikom kolejno: 94,92,89 i 92. Ostatni wymieniony mecz to właśnie spotkanie z Sacramento, jednak dzisiaj myślę, że nie wyjdą z 90 punktów, a na dodatek pod dużym znakiem zapytania stoją występy Gay&#39;a i Cousinsa czyli zawodników, którzy ciągną grę ofensywną Królów i gwarantują sporą zdobycz punktową dla swojego teamu.
 
majsti 240

majsti

Użytkownik
# 65
Boston Celtics - Brooklyn Nets
Brooklyn (-4) @1.92 marathon
✅✅
O Brooklynie pisałem ostatnio dość sporo, ale w skrócie znów można powiedzieć, że zaczęli w końcu zaczęli grać na takim poziomie jakiego od nich oczekiwano. Jeśli miałbym wymienić zawodników z Nets, którzy są w formie, mógłbym podać prawie cały skład, ale głównie nasuwają się Joe Johnson, który ostatnio kręci bardzo dobre cyferki, a linie często pokrywa w pierwszych dwóch kwartach, w dodatku z nawiązką, Blatche dorzuca ważne punkty, wracający po kontuzji DWill to również gwarancja dobrej gry i niezłej rzuconej ilości punktów, Garnett wracający do formy no i ławka, która również robi swoje i wnosi dużo do teamu (i tak wymieniłem sporo..). Ostatnie dziesięć spotkań to bilans 9-1, a wygrane m.in. z Oklahomą, GSW czy Miami mogą robić wrażenie. Przegrali jedynie z Toronto, które ostatnio też pokazuje dobrą formę.
Przeciwieństwem Brooklynu jest ich dzisiejszy przeciwnik Boston, ostatnie dziesięć meczy to bilans 2-8. Nie są poukładani w ofensywie, grają słabo, troszkę lepiej w defensywie, jednak to nadal nie zachwyca. Powrócił Rondo, jednak nie można od niego oczekiwać, że zacznie od razu grać na poziomie all-star po tak długiej przerwie, więc na ten moment do zespołu przynajmniej pod względem sportowym za dużo nie wniesie. Jeśli Brooklyn chce mieć wyższe miejsce w tabeli i być w lepszej pozycji względem PO to takie mecze musi wygrywać i liczę na wysokie zwycięstwo zespołu z NY. Ostatni mecz 104-96 dla Nets.
Miami Heat - San Antonio Spurs
Chris Bosh over 17,5 pkt. @1.85 Unibet
✅✅
Miami w poprzednich meczach spisuje się dość nieźle, jednak jeśli spojrzymy na to pod względem całego sezonu nie wygląda to już tak dobrze jak w zeszłym sezonie, a mimo to zajmują drugie miejsce w swojej konferencji. Natomiast Chris jest w bardzo dobrej formie, ostatnie mecze gra na wysokim poziomie i rzuca dużo punktów: 25,25,21,16,31. Linii nie pokrył w spotkaniu z Bostonem, ale w tym meczu w porównaniu z innymi rzucał niewiele. Drużyna z Teksasu tak jak pisano wiele razy wcześniej, przeciwko drużynom, które mają aspiracje na tytuł grają słabo, a dodatkowo obok dawno kontuzjowanych Greena i Splittera absencję zaliczy Leonard, który wnosi dużo do gry defensywnej zespołu z Teksasu. Chris typowym centrem nie jest, lubi rzucać z półdystansu, czy nawet za trzy, więc pewnie kilkakrotnie by się spotkali i Kawhi mógłby przeszkodzić Boshowi. Oprócz ubytku w defence, skraca się także ławka Ostróg przez co już taka silna i szeroka nie będzie. Chris w całej karierze przeciwko SAS ma średnią 18,7 pkt, a więc więcej niż wyznaczona linia.
e: kurs na handi Netsów w tej chwili na marathonie @1.86
 
majsti 240

majsti

Użytkownik
# 66
Philadelphia 76ers - Phoenix Suns
Phoenix (-5) @1.96 marathon
✅✅
Słońca pomimo braku Beldsoe nieźle sobie radzą i pokazują, że nie są w pełni uzależnieni od Erica, bo w dobrej formie są Dragić, Fry&#39;e czy Green. Głównie ten pierwszy bierze na siebie dużą odpowiedzialność za grę Słońc i jego cyferki podczas absencji Bledsoe wyglądają naprawdę dobrze. Bilans 5-5 może wskazywać na to, że są w przeciętnej formie, jednak niedawne zwycięstwa z Indianą, gdzie rzucili im 124 punkty czy wygrana z Denver, które ostatnie jest w gazie mogą robić wrażenie. Phoenix cały czas kręci się wokół granicy stu punktów, i jeśli jej nie przekraczają to brakuje im niewiele. Zresztą, zajmują dziewiąte miejsce w największej ilości rzucanych punktów na mecz. Swoje akcje konstruują w szybkim tempie co pokazuje, że są ofensywnie nastawioną drużyną.
Po drugiej stronie Philadelphia. Ostatnio słabo, bilans 2-8 w poprzednich dziesięciu meczach, jednak trzeba im oddać, że terminarz mieli ciężki. Wbrew pozorom zajmują dalekie miejsce w ilości zdobywanych punktów na mecz, pozycja w trzeciej dziesiątce. Grą defensywną (albo jej brakiem) zaskoczyć Phoenix nie mogą, więc liczę na to, że Słońca łatwo poradzą sobie z Philą, głównie patrząc na to jak Suns grają w ofensywie, a bronić też potrafią. Ostatni mecz 115-101 dla byłego teamu Gortata.
 
majsti 240

majsti

Użytkownik
# 67
Houston Rockets - San Antonio Spurs
Chandler Parsons over 15.5 pkt. @1.85 Milenium ⛔
Chyba trochę przyspali w Milenium przy wystawianiu tej linii. Według mnie zaniżona o jakieś dwa punkty, bo Chandler w tym sezonie ma średnią 17.4 pkt/mecz. Dodatkowo w ostatnich meczach prezentuje bardzo dobrą formę i notuje niezłe cyferki: 8,31,19,34,11. Linii nie pokrył z Milwaukee i Memphis, jednak rzucał na przecietnej jak na niego skuteczności 30% i 31%. Parsons staje się jednym z liderów Houston i liczę, że dzisiaj pokaże, że jego forma to nie przypadek i zaprezentuje się z dobrej strony. Tak jak pisałem parę dni temu, Spurs nie za bardzo potrafią grać z drużynami, które aspiracje mają większe niż tylko awans do PO. W tym sezonie obie ekipy spotkały się dwukrotnie i za każdy razem zwycięsko wychodziły Rakiety. W tych spotkaniach Chandler zdobył 25 i 21 punktów, a więc dzisiejszą linię przekroczył z nawiązką i warto dodać, że w teamie Spurs w obu tych spotkaniach zagrał Leonard, a więc dobry obrońca. Dzisiaj nie zagra ,a jeśli Parsons pokrył linię wtedy kiedy Kawhi grał, to dzisiejszej nocy tym bardziej powinien wykręcić overka. Obie drużyny z Teksasu zapowiada się ciekawe i myślę, że wyrównane spotkanie. Dla porównania linia na Betcity to 16.5 pkt., a na Marathonie 18 pkt.
 
majsti 240

majsti

Użytkownik
# 68
Miami Heat - Oklahoma City Thunder
Oklahoma (+4.5) @1.83 Marathon ✅✅
Oklahoma ML @2.50 Marathon
✅✅
Mecz w Miami to dzisiejszy niewątpliwy hit całej nocy NBA. Dla obu drużyn będzie to bardzo ważne spotkanie o dużym prestiżu. Obie będą chciały pokazać swoją wyższość i przybliżyć swoje szanse w zajęciu pierwszego miejsca w swoich konferencjach. Jednak ja kieruje się w stronę teamu z zachodu. Oklahoma ostatnio zdecydowanie w formie, pięć zwycięstw na pięć spotkań. Wygrane z Portland, San Antonio, Bostonem, Philadelphią i Atlantą. Głównym liderem OKC jest oczywiście Durant, głównie dzięki niemu ostatnie wyniki Oklahomy są tak dobre, jednak nie można zapominać o dorzucającym ważne punkty i stale rozwijającym się Ibace, o Jacksonie, który jest w dobrej dyspozycji, a ostatnio coraz ważniejszym punktem w grze Thunder staje się wchodzący z ławki Lamb. Zresztą cały backup jest ważnym elementem w grze OKC, co pokazują w wielu meczach.
Miami podobnie jak ich dzisiejsi rywale, w bardzo dobrej formie, jednak z tym wyjątkiem, że zaliczyli jedną przegraną z Atlantą, która w ostatnim czasie niewątpliwie prezentuje się nadzwyczaj dobrze. Poprzedni mecz Heat to wyraźna wygrana nad Spurs. Dzisiaj w nocy mecz będzie się opierał głównie na pojedynku Duranta z LeBronem. Oboje będą chcieli pokazać, że to ich drużyna zasługuje na wygraną i że to oni są najlepszymi zawodnikami w NBA. O pisaniu o MVP może trochę za wcześnie, jednak to spotkanie może w jakimś stopniu wpłynąć na ten wybór, a jak wiemy i Kevin i James mają wielką ochotę na tę nagrodę. W ostatnim czasie lepszą formę pokazuje Durant, jednak wiadomo jak takie mecze działają na psychikę zawodników. Znacznie ich pobudzają i myślę, że dzisiaj stoczą zacięty pojedynek jednak dla mnie z lekkim wskazaniem na Durantulę. Myślę, że Oklahoma powinna pokryć handicap, a może nawet pokusić się o zwycięstwo, a kurs jest bardzo zachęcający.
 
majsti 240

majsti

Użytkownik
Cześć ;) Postanowiłem poprosić o przeniesienie mojego tematu do tego działu z powodu kilku spraw. Przede wszystkim chciałbym wiedzieć więcej jaką mam skuteczność, jaki zysk płynie z moich typów i czy czasem nie nachodzą mnie jakieś gorsze serie, czy głupie typy na odkucie się. Można powiedzieć, że od dzisiaj będzie nowa odsłona mojego tematu. Statystyki będę podawać pod koniec miesiąca. Typować będę głównie NBA czasem wpadnie coś z piłki nożnej no i większe imprezy m.in. z tenisa, siatkówki, czy zbliżające się IO. Tak jak od dłuższego czasu będę się starał do każdego typu pisać choć krótką analizę czy moje przemyślenia. Będę posługiwał się jednostkami 1-10, co nie znaczy, że nie gram realnie. Po prostu według mnie tak jest wygodniej. Komentarze (jeśli jakieś będą) najlepiej gdyby pojawiały się w formie prywatnej wiadomości. Postów numerować już nie będę. Postanowiłem jeszcze wyliczyć skuteczność moich typów z tego sezonu NBA, bo tylko to pojawiało się w moim temacie. Niestety nie podawałem stawek, więc tak jak wyżej, podana będzie tylko skuteczność, ale od następnych typów stawki będą podawane regularnie.
oddane typy/trafione typy: 63/39
skuteczność: 61%
No, więc na początek to chyba tyle i zaczynamy ;)
Dallas Mavericks - Sacramento Kings
Dirk Nowitzki over 30.5 (pkt. + zbiórki) @1.85 Betsson

stawka: 5j
pw: 9,25j ✅✅
Dzisiaj uderzam w lidera Dallas. Mavs przeplatają zwycięskie mecze przegranymi, nie mogą ustabilizować swojej formy. Tych zwycięstw musi pojawiać się coraz więcej, bo PO coraz bliżej, a po piętach depcze im Memphis, które ostatnio zdecydowanie jest on fire i z chęcią zajmie pozycje Dallas. Team z Teksasu z ostatnich pięciu meczy, wygrał jedynie dwa, z Cavs i Detroit, które nawet w konferencji wschodniej są w drugiej połowie tabeli. Porażki z Portland, z Netsami, którzy ostatnio są w gazie i Houston. Jednak Nowitzki w ostatnich wyżej wspomnianych dwóch spotkaniach z Pistons i Rockets pokazał zwyżkę formy i mam nadzieję, że nie będzie to chwilowe i, utrzyma to chociaż na czas dzisiejszego spotkania . Rzutów może oddaje tyle samo, jednak zwiększył skuteczność, którą wcześniej miał przeciętną. W tych meczach zdobył razem (pkt+zb.) 37 i 55, a jak wiemy i Detroit i Houston z naciskiem na tych pierwszych mają mocny frontcourt, a i tak Niemiec przekroczył linię. Dzisiaj do Dallas przyjeżdża Sacramento. Prawdopodobnie nie zagra Cousins:
&quot;Coach Mike Malone said he&#39;s not optimistic on DeMarcus Cousins&#39; (ankle) status for Friday&#39;s game against the Mavs.&quot; (rotoworld)
Wiadomo jaką bestią na tablicach jest DeMarcus i właśnie w jego absencji upatruję dużo szans Dirka na zebrane piłki i większe szanse zdobycia punktów z pomalowanego. Natomiast w Mavs nie zagra Marion, który zawsze parę tych zbiórek zaliczy i dorzuci kilka punktów, więc liczę, że dzisiaj jego działkę przejmie Nowitzki i over przekroczy ze spokojem.

Philadelphia 76ers - Atlanta Hawks
Paul Millsap over 20.5 pkt. @1.85 Betsson

stawka: 6j
pw: 11,1j ⛔⛔
Tutaj już krócej. Atlanta prezentuje się nawet nieźle. W ostatnim czasie mieli dość wymagających przeciwników, jednak porażki z takimi ekipami jak Spurs, czy Oklahoma, ujmy na pewno im przynieść nie mogą. Z tym, z kim mieli wygrać to wygrali (Orlando, Bucks), a nawet pokusili się o zwycięstwo nad Miami. Oczywiście głównymi postaciami w teamie Jastrzębi są Millsap i Teague. Tego drugiego dzisiaj zabraknie, więc sporo punktów przejmie właśnie Paul. Zresztą, w ostatnich meczach notuje bardzo dobre cyferki, zdobywając kolejno: 26,24,15,20,23 punktów. Atlanta dzisiaj zmierzy się z Philadephią, która zdecydowanie formą nie zachwyca. Jak pisałem parę dni wcześniej w ofensywie grają słabo, a w defensywie.. jeszcze gorzej. Liczę, że Paul na deskach problemów mieć nie będzie, tak jak pisałem wyżej, przejmie sporą część punktów Teague i przekroczy dzisiejszą linię z nawiązką.
 
majsti 240

majsti

Użytkownik
Wczoraj blowout Atlanty na Philadelphi, załatwił over Millsapa.. Dirk zgodnie z planem, over pokryty ze spokojem ;) dzisiaj według mnie dwa pewne typy na noc:

Memphis Grizzlies - Milwaukee Bucks
Milwaukee under 84 pkt. @1.90
stawka: 5j
pw: 9,5j ⛔⛔

Memphis po powrocie Gasola, zdecydowanie jest on fire, grają bardzo dobrą koszykówkę, przede wszystkim w obronie. W ostatnich pięciu meczach żadnemu przeciwnikowi nie pozwolili przekroczyć granicy 90 punktów, a grali z usposobionymi ofensywnie drużynami, dwukrotnie z Rockets, Portland i Minnesotą. Widać, że ewidentnie mają chrapkę na PO. Według mnie jeśli nadal będą tak się prezentować, to na osiągnięcie swojego celu mają bardzo duże szanse, a nawet mogą nieźle namieszać i osiągnąć dobry wynik. Widać, że powrót Marca wpłynął na Misie bardzo pozytywnie i w tej chwili mogą wygrać z każdym. Prawie wszyscy zawodnicy są w formie i dokładają swoje cegiełki do tych wyników Memphis.
Po drugiej stronie Milwaukee. Są jedną z najgorszych jeśli nie najgorszą drużyną ligi. W ofensywnie prezentują się tragicznie, zresztą nie lepiej w defensywie. Prawie pod każdym względem plasują się na ostatnim miejscu i potwierdza to ich gra. W tym sezonie tylko osiem wygranych.. Naprawdę nie ma co się za dużo rozpisywać o tak słabej drużynie. Dodatkowo panuje u nich szpital, obok wcześniej kontuzjowanego Delfino, dzisiaj nie zagrają Mayo, Henson, Udoh i Pachulia, więc na ten moment w ich składzie jedynym zawodnikiem, który punktuje na jakimś poziomie jest Knight.
Nakładając na siebie to jak prezentują się Miśki, jak grają w defensywie, na ofensywę Bucks, absencje w ich teamie i dyspozycję nie widzę tu innej opcji niż under Milwaukee w tym meczu. Myślę, że nie przekroczą nawet 80 punktów. W tym sezonie obie ekipy już się spotkały, wygrało Memphis 82-77.

Toronto Raptors - Portland Trail Blazers
Over 204.5 pkt. @1.96
pw: 7,84j ✅✅

Portland ostatnio przystopowało ze swoją formą, dzięki której wygrywali prawie z każdym parę tygodni temu. Lillard i Aldridge już tak nie błyszczą, co nie znaczy, że grają słabo. Jednak widać, że jeśli oni prezentują gorszą formę to odbija się to na całym zespole. W poprzednich pięciu meczach zaliczyli tyko dwie wygrane z Denver i Minnesotą, ale to jest nadal pierwsza ofensywa w lidze, zdobywają 113.1 pkt/mecz. Zdecydowanie przekładają ten aspekt gry nad defensywą, co potwierdza dalekie dwudzieste pierwsze miejsce w najmniejszej ilości traconych punktów.
Natomiast Toronto formę ma niezłą. Na ostatnie pięć spotkań przegrali tylko jedno po strzelaninie, z będącymi również w dobrej dyspozycji Clippers. Raptors za każdym razem przekraczali barięrę 100 punktów, z wyjątkiem meczu z Orlando, jednak tam zabrakło im do tego tylko dwóch oczek. Liczę, że dzisiejsze spotkanie będzie obfitowało w dużą liczbę zdobytych punktów, bo obie drużyny lubią sobie porzucać. W ostatnim spotkaniu między nimi padł wynik 110-118 dla Portland. Myślę, że dzisiaj będzie tak samo i, że over ze spokojem zostanie pokryty.
 
majsti 240

majsti

Użytkownik
Na razie początek średni, jednak myślę, że z dnia na dzień będzie coraz lepiej. Dzisiaj zaczynam od piłki nożnej, z NBA dzisiaj raczej nic. Na celowniku mam dwa typy:
Atletico Madryt - Real Sociedad
BTS @1.92
stawka: 5j
pw: 9,6j ⛔⛔
Obie drużyny mają bardzo duży potencjał ofensywny. W swoich składach posiadają zawodników, którzy mogą zrobić różnicę pod bramką przeciwnika. Jeśli Atletico chce wskoczyć na fotel lidera po wczorajszej porażce Barcy, to musi tutaj wygrać, a przeprawa z Baskami nie będzie łatwa, bo oni nie odpuszczają takich spotkań. W ekipie Los Colchoneros zabraknie Felipe i zastąpi go Insua. Tutaj Vela będzie miał duże pole do popisu, bo nie sądzę, żeby zawodnik Atletico mógł go powstrzymać.
Dodatkowo jeśli dzisiaj druga drużyna z Madrytu potknie się z Bilbao, to przewaga Atleti nad Barcą będzie wynosiła 3 punkty, a nad Galacticos 4, więc będzie to dla nich ważne spotkanie. Liczę, na ofensywny mecz, bo obie drużyny lubią postrzelać i doskonale to potrafią.
Athletic Bilbao - Real Madryt
Over 5.5 kartek @1.87
stawka: 4j
pw: 7,48j ⛔⛔ spóźnił się sędzia z tymi kartkami..
Drugi typ na dziś to kartki w meczu Bilbao z Realem. Można to spotkanie określać mianem wojny, bo wiadomo jakie stosunki panują między Baskami, a stolicą. Oba środowiska się nienawidzą, głównie ze względów politycznych. Każde spotkanie tych dwóch drużyn jest ostre, bez żadnych ulg dla rywala i bez odpuszczania. Gospodarze postawią zapewne trudne warunki i twardą grę w obronie, więc tam bez kartek się nie obejdzie. Po drugiej stronie boiska obrońcy Realu, ostatnio głównie Ramos lubi głupio sfaulować i dostać kartkę. Myślę, że z minuty na minutę, gra będzie coraz ostrzejsza i nieodłącznym tego elementem będą właśnie kartki.
 
majsti 240

majsti

Użytkownik
Wczorajszy dzień z ligą hiszpańską słaby i bezowocny, jednak dzisiaj sporo meczy NBA i dzisiaj upatruję:
Oklahoma City Thunder - Memphis Grizzlies
Memphis (+9) @1.91

stawka: 4j
pw: 7,64j zwrot
O Miśkach pisałem parę dni temu, jednak parę rzeczy można przypomnieć. Ostatnio zdecydowanie są w formie. Grają bardzo dobrze w defensywie i uważam, że w dzisiejszym meczu wcale nie są na straconej pozycji. Absencja Gasola pokazała jakim wartościowym zawodnikiem jest dla Memphis. Dzięki jego powrocie Grizzlies mają szanse na osiągnięcie dobrego wyniku w PO, bo z pewnością tam namieszają. W poprzednich pięciu meczach, zresztą wszystkich wygranych, żadnej drużynie nie pozwolili przekroczyć granicy 90 punktów, a grali z takimi drużynami nastawionymi ofensywnie jak Houston, Portland, czy Minnesota.
Oklahoma spisuje się dobrze. Oprócz świetnie grającego Duranta, w ostatnich meczach naprawdę nieźle spisuje się Lamb, który zdecydowanie wyskoczył z formą. Wygrane z Atlantą, Miami i Brooklynem dobrze wyglądają, jednak ostatni ich mecz to przegrana z Wizards. Był to pewnie skutek zmęczenia po wcześniejszych meczach z Heat i Brooklynem. Memphis stać na wygraną z Thunder, jednak muszą zagrać od początku dobrze w defensywie i powstrzymać KD, chociaż rzadko kiedy to się udaje. Poprzedni mecz tych drużyn 90-87 dla Miśków.
Washington Wizards - Portland Trail Blazers
PTB (-1) @1.97

stawka: 4j
pw: 7,88j ⛔⛔
Portland prawda, ostatnio przystopowało z formą. Nie są tak hot jak parę tygodni temu, jednak to jest nadal aktualnie jedna z najlepszych drużyn w lidze i jeden z contenderów. Ten spadek formy nie oznacza wcale, że grają słabo, jednak czegoś w tych meczach po stronie Blazers brakuje. Spadek formy notuje Lillard. Widać, że odbija się to na zespole, jednak nie sądzę, żeby dzisiaj odegrało to aż tak dużą rolę i przeszkodziło PTB w wyjściu z dzisiejszego meczy zwycięsko.
Washington w końcu ma bilans 0.500, przed którym tak uciekali, jednak myślę, że dzisiaj znów się obsrają i będą poniżej tej linii. Ostatnie pięć meczy Czarodziei to wygrane z OKC, GSW, Pheonix i porażki z Clippersami i Utah. Prezentują się dość nieźle, jednak myślę, że tyle wygranych to dla Gortatów za dużo i dzisiaj przegrają dość wyraźnie.
 
majsti 240

majsti

Użytkownik
Ostatnio niestety na minusie jednak mam nadzieję, że szybko się to zmieni i w moim temacie będzie zielono ;)
Minnesota Timberwolves - Los Angeles Lakers
Kevin Love over 13.5 zbiórki @1.75
stawka: 4j
pw: 7j ✅✅
Pod nieobecność Pekovica, Love jest pierwszym zawodnikiem do zbierania. W meczach, w których Nikoli zabrakło, Kevin zebrał 14,16 i 19 piłek. W Lakersach na tablicach nie widzę godnego przeciwnika dla zawodnika Wilków, bo dzisiaj Gasol nieobecny. Liczę, że Love zbierze co najmniej 15 piłek i linię przekroczy ze spokojem.
Golden State Warriors - Charlotte Bobcats
Stephen Curry over 7.5 asysty @1.75
stawka: 4j
pw: 7j ✅✅
Curry ostatnio zdecydowanie w gazie. W poprzednim meczu przeciwko Bobkom, Stephen zdobył zanotował 9 asyst. W tym sezonie zawodnik GSW ma średnią asyst właśnie równą 9. Według mnie linia powinna zostać przekroczona o jakieś dwie asysty.
Phoenix Suns - Chicago Bulls
Phoenix over 100 pkt. @1.90
stawka: 4j
pw: 7,6j ⛔⛔
 
majsti 240

majsti

Użytkownik
Memphis Grizzlies - Dallas Mavericks
Memphis @1.70
stawka: 5j
pw: 8,5j ⛔⛔
LA Clippers - Miami Heat
Blake Griffin over 34,5 (pkt+zb) @1.70
stawka: 6j
pw: 10,2j ✅✅
Houston Rockets - Pheonix Suns
Goran Dragić over 22,5 pkt. @1.75
stawka: 5j
pw: 8,75j ✅✅
 
majsti 240

majsti

Użytkownik
Marc Gicquel - Gael Simon
Simon @1.27
stawka: 4j
pw: 5,08j ⛔⛔
Nicolas Almagro - Martin Alund
Almagro @1.23
stawka: 5j
pw: 6,15j ✅✅
O.Marach/F.Mergea - P.Lorenzi/F.Volandri
Marach/Margea @1.45
stawka: 5j
pw: 7,25j ✅✅
 
majsti 240

majsti

Użytkownik
I kuponik na noc i przedpołudnie:
Los Angeles Kings - Columbus Blue Jackets
LA Kings OT @1.66 ✅
Brooklyn Nets - San Antonio Spurs
Under 197 pkt. @1.91 ✅

Golden State Warriors - Chicago Bulls
Stephen Curry over 8 asyst @1.85 ✅
Shaun Murphy - Jamie O&#39;Neill
Shaun Murphy @1.15 ✅
stawka: 6j
pw: 40,47j ✅
 
majsti 240

majsti

Użytkownik
Boston Celtics - Sacramento Kings
DeMarcus Cousins over 23 pkt. @1.85
stawka: 6j
pw: 11,1j
✅✅
Po kontuzji DeMarcusa nie ma już śladu. Widać, że lekarze zrobili wszystko, aby lider Sacramento, bo tak z pewnością można go nazwać, był w pełni sił na spotkania po swoim powrocie. Tak też jest, bo w meczach po swoim comebacku notuje jeszcze lepsze cyferki niż w tych tuż przed absencją. W dotychczasowych dwóch grach z Chicago i Toronto zdobył dwukrotnie 25 punktów. Sacra w ostatnich meczach miała dość ciężki terminarz, a mimo to wygarnęli dwa zwycięstwo w wyżej wymienionych meczach z Bulls i Raptors. Na pewno pomógł tutaj właśnie Cousins, jednak nie można zapominać o Gay&#39;u, któremu bardzo dobrze zrobiło wytrade&#39;owanie do Króli, bo rzuca na lepszej skuteczności i widać, że jego gra jest efektywna i wnosi dużo do zespołu. Thomas też prezentuje się nieźle, regularnie kręci się wokół granicy dwudziestu punktów i bierze więcej gry na swoje barki. Jednak ja w tym spotkaniu, liczę głównie na Cousinsa, zwłaszcza, że dzisiaj grają z Bostonem, więc taki dzikus jak DeMarcus większych problemów ze zdobywaniem punktów z pomalowanego mieć nie powinien.
Philadelphia 76ers - Los Angeles Lakers
Thaddeus Young over 18 pkt. @1.85
stawka: 4j
pw: 7,4j
⛔⛔
W pozostałych bukach linia o punkt, albo pół wyższa. Zacznę od Lakersów. W sumie to patrząc na ich sytuację kadrową to powinni zmienić nazwę na Los Angeles Hospitals. Powtarza się sytuacja (a może jest nawet gorsza) sprzed kilku tygodni, gdzie prawie całe s5 jest kontuzjowane. Game-time jest Blake, na pewno zagra Nash i Hill, więc Young, który jest jedną z głównych postaci po stronie 76ers punkty musi zdobywać i wykorzystać te braki kadrowe LA. Zresztą sytuacja sportowa Lalek też nieciekawie wygląda. Ostatnie pięć meczy to zaledwie jedna wygrana z Cavs. Żeby nie było tak różowo to Phila tez prezentuje się co najmniej słabo, zupełnie nie zachwycają swoją grą. Tylko jedno wygrane spotkanie na pięć z Bostonem, jednak nie sądzę, żeby to mogło przeszkodzić Tadkowi w przekroczeniu linii. W poprzednim spotkaniu między Philą i LA Young zdobył 25 punktów.
I jeszcze na sucho:
Los Angeles Clippers - Toronto Raptors
Over 205.5 pkt. @1.90
stawka: 5j
pw: 9,5j
✅✅
 
majsti 240

majsti

Użytkownik
I drugi kuponik w temacie, ostatni bardzo owocny ????
Detroit Pistons - Denver Nuggets
Ty Lawson over 30 (pkt.+asysty) @1.85
Minnesota Timberwolves - Portland Trail Blazers
Damian Lillard over 5.5 asyst @1.85
Severin Freund - Anders Bardal
Severin Freund @1.46
Narciarstwo Alpejskie
Aksel Lund Svindal zdobędzie medal @1.50
stawka: 7j
pw: 52,46j
⛔⛔
 
majsti 240

majsti

Użytkownik
Houston Rockets - Washington Wizards
Over 203 pkt. @1.96
stawka: 5j
pw: 9,8j
✅
Według mnie linia w tym spotkaniu troszkę zaniżona, może to być (choć nie musi) uzależnione od zdobyczy punktowych Czarodziei w ostatnich dwóch spotkaniach. Z Sacramento zdobyli 93 punkty, jednak tam zaliczyli pewną wygraną i nie musieli się zbytnio przemęczać z Królami. Następnie z Memphis rzucili 89 punktów, jednak wiadomo jak Miśki ostatnimi czasy pogrywają głównie w defensywie bo to jest ich najważniejszy atut i w tym się specjalizują. W ofensywie drużyna ze stolicy zajmuje miejsce pod koniec drugiej dziesiątki, jednak w praktyce wygląda to zupełnie inaczej, bo oprócz tych dwóch wspomnianych wyżej spotkań, Washington punktował konkretnie: 100 z Portland, 118 z San Antonio, jednak tam mecz skończył się dwoma dogrywkami no i 113 z Cleveland. Houston w bardzo dobrej formie, w niezłej dyspozycji Howard i Harden, więc główne postacie w teamie z Teksasu. Ostatnie pięć spotkań to same zwycięstwa. Rakiety w tamtych meczach za każdym razem zdobywały ponad 100 punktów: 117 z Mavs, 106 z Cavs, 122 z Suns, 101 z Bucks i 107 z Minnesotą. Obie drużyny również nie grzeszą grą w defensywie bo obok dużej ilości zdobywanych punktów tracą ich wiele i właśnie to czasem przeszkadza w spokojnym wygraniu spotkania. Ostatni mecz między Houston a Wash zakończył się wynikiem 114-107 dla Rakiet. Myślę, że dzisiaj będzie tak samo i linia pęknie ze spokojem.
Dzisiaj tak bogata oferta z NBA i olimpiady, że aż dodatkowo pokusiłem się o małą taśmę ;)
Golden State Warriors - Miami Heat
Over 205.5 pkt. @1.91 ✅
Brooklyn Nets - Charlotte Bobcats
All Jefferson over 25.5 pkt. @1.85
⛔
Bieg 10km Pań
Heidi Weng - Astrid Jacobsen @1.40 ✅
Curling Pań
Chiny - Wielka Brytania
Chiny (+2.5) @1.67
✅
stawka: 6j
pw: 49,56j
⛔⛔
 
Do góry Bottom