>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - 3 PROMOCJE NA START! ODBIERZ 1060 ZŁ<<<
Fortuna bonus

Typy by Majsti

majsti 240

majsti

Użytkownik
# 40
Indiana Pacers - Boston Celtics
Under 190pkt. - 2.10 - marathon ✅ ✅
Z dzisiejszej nocy wybrałem mecz, który będzie rozgrywany w Indianapolis. Jak wiadomo drużyna pod wodzą Franka Vogela bardzo dobrze gra w obronie (pierwsza pozycja pod względem najmniejszej ilości straconych punktów) i nie wydaje mi się, aby Boston mógł popisać się dużą zdobyczą punktową w tym meczu. W celtach probably jest Sullinger (roto), który dorzuca sporo punktów w ostatnich meczach, więc to kolejna rzecz, która może przemawiać za underem w tym meczu. Pacers jak zaprogramowani zatrzymują prawie co mecz drużynę przeciwną w granicach 90 punktów, sami zdobywając około 95, więc nie sądzę, żeby dzisiejszej nocy było inaczej. Pod koszem dwójka Hibbert i West nie bedą mieli problemów z Bassem i Humphriesem (prawdopodobnie on zagra podczas faktycznej nieobecności Sullingera) czyli więcej piłek zebranych dla drużyny z Indiany, która nie forsuje tempa i przemyślanie wykonuje swoje akcje. Dodatkowo w ostatnich meczach za każdym razem padał under i myślę, że tym razem będzie tak samo.
Dodatkowo:
Minnesota (+8,5) - LAC - 1.52 Bet365 ✅ ✅
 
majsti 240

majsti

Użytkownik
# 41
Memphis Grizzlies - Utah Jazz
Zach Randolph over 17.5 pkt. - 1.90 - Marathonbet ✅
Wczorajsza noc owocna, ale dziś kolejny dzień typowania ;). Zaciekawił mnie jeden typ, over Zacha Randolpha z drużyny Miśków. Linia szczególnie jak na Utah, która ma ostatnie miejsce pod względem najmniejszej ilości traconych punktów w lidze nie jest wysoka. Dodatkowo Zacha najprawdopodobniej będzie krył Marin Williams, który dobrym obrońcą nie jest i z pewnością Randolph powinien sobie z nim poradzić. W ostatnich 4 meczach gracz Memphis pokrył over 3 razy zdobywając kolejno 20, 18 i 25 punktów. Zach w tym sezonie gra średnio 33 minut, więc czasowo nie powinno być problemów z pokryciem overu, jedyną barierą może być blowout, jednak historia spotkań na to nie wskazuje.
 
majsti 240

majsti

Użytkownik
# 42
Denver Nuggets - Golden State Warriors
GSW - 2.02 - marathonbet ✅
Kolejny typ jaki wybrałem na dzisiejszą noc jest zwycięstwo Golden State. Oba zespoły w ostatnich meczach prezentowały się średnio, Wojownicy tylko 2 wygrane odpowiednio z Pelicanami i Lalkami, natomiast Bryłki wygrały tylko jeden mecz, również z Pelicans. Szczególnie w Golden State tkwi bardzo duża siła ofensywna, przede wszystkim Curry, Thompson wspomagający Barnes i lepiej rzucający niż broniący Lee. Denver w tym sezonie przywiązuje większą uwagę do defensywy niż w poprzednim. Pod koszem Lee i Bogut będą mierzyć się z prawdopodobnie z Hicksonem i Randolphem/Mozgovem, bo status day-to-day ma Faried (roto), i nie widzę tutaj innej możliwości niż przewaga Wojowników pod tym względem. Więcej piłek zebranych przez Goldeny i więcej akcji ofensywnych, w których czują się bardzo dobrze i tym mogą &quot;odlecieć&quot; Bryłkom. Myślę, że Goldeny będą chciały za wszelka cenę wygrać ten mecz, chociażby z tego powodu, że Denver zajmują jedną pozycję wyżej w tabeli. I jeśli chcą udowodnić, że zasługują na po takie mecze powinni wygrywać. Zdecydowanie wyższy potencjał kadrowy ma GSW i zupełnie nie odzwierciedla on pozycji w tabeli.
Sucha propozycja bez analizy:
DeMarcus Cousins over 22.5 - 1.81 marathonbet ✅
 
majsti 240

majsti

Użytkownik
# 43
Brooklyn Nets - Chicago Bulls

Carlos Boozer over 15.5 pkt @1.85 - Betsson
⛔
Ostatnio dobra passa, więc szkoda byłoby ją przerwać ;) Na dzisiaj wybrałem over Carlosa Boozera. Pod znakiem zapytania jest występ Denga i Butlera, więc jeśli faktycznie nie wystąpią to Boozer wraz z Noah będą pierwszymi opcjami ofensywnymi Chicago w tym meczu. Przed sobą bedą mieć Blatche i Garnetta i jak wiadomo pierwszy z nich umiejętnościami defensywnymi nie grzeszy a drugi ma już swoje lata i może to być widać w walce na tablicach. W ostatnim meczu przeciwko Netsom co prawda, Carlos over pokrył, jednak to było w odległych PO. Dzisiejsze mecze jak to było wcześniej pisane, będą oglądane przez przysłowiowe pół świata i według mnie takie spotkania to okazja do pokazania się głównie ze strony ofensywnej, więc over jak najbardziej ma prawo bytu ;)
Zagrałem też:
GSW - LA Clippers over 206.5 @1.87 Betsson ✅
San Antonio Spurs (-3.5) - Houston Rockets @1.53 Betsson ⛔
 
majsti 240

majsti

Użytkownik
# 44
Minnesota Timberwolves - Washington Wizards

Kevin Love over 40 pkt + zbiórki @1.85 Betsson ⛔
Dzisiaj w głowie pełno pomysłów i myślę, że wybrałem jak najbardziej odpowiednie ;) Kevin robi na boisku dosłownie wszystko, rzuca, zbiera, asystuje i to na jakich cyfrach, dla przykładu ostatni mecz z LAC - 45 pkt, 19 zbiórek i 6 asyst!. Jednak ja wybrałem linię tylko z punktami i zbiórkami. W 3 poprzednich meczach linii nie pokrył tylko w jednym przegranym spotkaniu z Jeziorowcami. Minnesota miała 4 dni odpoczynku od ostatniego meczu, więc Love wypoczęty po przerwie powinien spokojnie pokryć tę linię (3 dni lub więcej odpoczynku 28,5 PPG + 16.5 REB). W walce o tablicach razem z Pekoviciem na przeciwko siebie będą mieć Nene i Gortata, więc poważniejszych problemów w walce o zbiórki nie powinno być chociażby z tego powodu, że Brazylijczyk w ostatnich meczach formą w zbieraniu nie grzeszy. Dodatkowo, myślę że będzie to ofensywne spotkanie i sporo w tym aspekcie będzie zależeć własnie od Kevina.

New Orleans Pelicans - Denver Nuggets
Under 204 pkt. @1.94 Marathonbet ✅
Drugim typem na dziś jest under w meczu w Nowym Orleanie. Jak wiadomo Denver w poprzednim sezonie stawiało głównie na ofensywe, jednak w tym jest zupełnie inaczej.Bryłki zajmują 11 miejsce w tabeli defensywnej w całej lidze. Natomiast drużyna Pelikanów zajmuje 26 miejsce pod tym względem. Dodatkowo bryłki mają problem z pokonaniem bariery 100 punktów, kolejno 99 z ofensywnymi Phoenix, 91 z LAC i 81 z Golden State. W ostatnich czterech meczach under padł aż trzy razy i myślę, że dzisiejszej nocy będzie tak samo ;) Na tę chwilę Eric Gordon jest day-to-day i jeśli nie zagra będzie to duży ubytek w ofensywie New Orleans.
Dodatkowo bez analizy:
DeMarcus Cousins over 22.5 @1.87 Marathonbet ✅
Phoenix Suns (+6) - GSW @1.952 Marathonbet ⛔
 
majsti 240

majsti

Użytkownik
# 45
Indiana Pacers - Brooklyn Nets
Under 194 pkt. @1.97 Marathonbet ⛔

Na dzisiaj wybrałem mecz odbywający się w Indianapolis. Parę dni temu również grali między sobą i wtedy typowałem też under, który wpadł. Myślę, że na dzisiejszą noc jest to jeden z pewniejszych typów. Indiana jak zresztą każdy wie, jest najlepszą defensywną drużyną całej ligi, tracą 95.8 pkt na mecz. Natomiast Brooklyn jest to dopiero 28 siła pod tym względem, ale również nie powalają grą ofensywną 18 miejsce i średnio 104.2 punktów na mecz. Ważnym względem będzie walka pod koszem, w której Hibbert i West nie powinni mieć większych problemów ze strony Garnetta i Blatchey, co będzie skutkowało większą ilością posiadań Pacers, która tempa nie forsuje, a akcje wykonuje przemyślanie. W 3 ostatnich meczach h2h under padł aż 2 razy, jednak skład Brooklynu diametralnie się zmienił. Indiana w poprzednich 3 spotkaniach zatrzymywała drużynę przeciwną na progu kolejno 81 (Houston), 79 (Boston) i właśnie Brooklyn 86 punktów. Myślę, że w dzisiejszym meczu będzie podobnie i Nets nie przekroczą granicy 90 punktów, a Indiana zdobędzie około 100 punktów.


Houston Rockets - New Orleans Pelicans
Over 210 pkt. @1.97 Marathonbet ⛔

Dzisiaj w Houston zmierzą się dwie ofensywne drużyny. Houston jest trzecią ofensywną drużyna w NBA zdobywając średnio 109.8 punktów na mecz, natomiast Pelikany zajmują w tym rankingu dobre szóste miejsce 108.6 punktów na mecz. Rakiety w ostatnich 3 meczach za każdym razem przekraczały barierę 100 punktów odpowiednio 111,104 i 100 punktów z Dallas, San Antonio i Memphis. Pelikany zdobywały kolejno 107,113 i 105 punktów z PTB, Sacramento i Denver. Obie drużyny mają w swoim składzie zawodników którzy mogą zdobyć dużo punktów i sprawić, że over zostanie pokryty. W zespole z Teksasu tą gwarancją są przede wszystkim James Harden, Chandler Parsons i Dwight Howard, a w zespole z Nowego Orleanu Anthony Davis, Eric Gordon i Jrue Holiday. Podsumowując, myślę, że będzie to szybkie, otwarte i ofensywne spotkanie i ujrzymy dużo punktów z obu stron i over zostanie spokojnie pokryty. :wink:


Dodatkowo:
Minnesota (-7.5) - Milwaukee Bucks @1.909 Marathonbet ✅
PTB - Miami Heat over 207.5 @1.97 ✅
 
majsti 240

majsti

Użytkownik
# 46
Orlando Magic - Atlanta Hawks ⛔
Arron Afflalo over 21.5 pkt @1.85 Sportingbet

Czekałem za informacją, że Afflalo wystąpi w tym meczu i w końcu się doczekałem:
&quot;Arron Afflalo (ankle) will start against the Hawks on Sunday night.&quot; (rotoworld)
Za bardzo nie widzę argumentów za underem Arrona w tym meczu, mógłbym się doczepić do tej kontuzji, ale lekarze zawsze dają z siebie wszystko, aby postawić liderów danych drużyn na nogi, a Arron z pewnością nim jest. W całej karierze przeciwko Jastrzębiom ma średnią 26 punktów i skuteczność 50%. Tak jak pisałem parę linijek wyżej, Afflalo jest niekwestionowanym liderem Magików, rzuca średnio 22 punkty na mecz, w ostatnich trzech meczach będąc w bardzo dobrej formie zdobywał 23,26,26 punktów przeciwko Detroit, NYK i Sacramento, więc za każdym razem przekraczał tę granicę. Grają z Atlantą, która jest b2b, a to sprzyja overowym spotkaniom, bo drużyny nie są wielce skupione na obronie, tylko na ataku. Dodatkowo w ostatnim spotkaniu między obiema drużynami padł wynik 109-92 dla Orlando. Myślę, że dzisiejszej nocy nie będzie inaczej i Afflalo zdobędzie około 25 punktów :wink:

Oklahoma City Thunder - Houston Rockets ⛔
James Harden over 25.5 pkt @1.85 Sportingbet

Najwyższy dostępny kurs z tą linią na ten moment. Zapowiada się bardzo ofensywne i otwarte spotkanie między Rakietami (trzecia ofensywa w NBA), a OKC (szósta ofensywa w lidze), co może bardzo pomóc w jego overze. Jeśli Rockets będą chcieli coś ugrać w tym spotkaniu to James musi wziąć grę na swoje barki i sporo rzucać, a robi to na dość niezłej skuteczności 44,5%. Dodatkowo Oklahoma to były klub Hardena, więc tym bardziej będzie chciał pokazać się z dobrej strony i udowodnić, że drużyna z Oklahomy dużo straciła pozbywając się właśnie jego. W trzech ostatnich spotkaniach James over pokrył dwa razy w meczach z San Antonio i Memphis zdobywając odpowiednio 28 i 27 punktów. Podsumowując, myślę, że Brodacz over spokojnie pokryje i zakręci się w granicach 30 punktów, z racji tego, że w meczu będzie szybka i ofensywna gra, w której Harden dobrze się czuje.
 
majsti 240

majsti

Użytkownik
# 47
Boston Celtics - Atlanta Hawks
Atlanta Hawks (+3.5) @1.94 Marathonbet ✅ ✅
Dla odważniejszych Atlanta win @2.36 Marathonbet ✅ ✅

Dzisiaj Celtowie podejmą u siebie drużynę Jastrzębi. Atlanta na poprzednie cztery mecze trzy grała z dogrywką i co ciekawe drużyna Mike&#39;a Budenholzera wszystkie z tych meczy wygrała, kolejno z Miami, Cleveland i Bobkami. W ostatnim meczu grali z Orlando i tu już było widać zmęczenie wśród zawodników, jednak przegrali tylko siedmioma punktami. Na dzisiejszy mecz mieli jeden dzień odpoczynku i myślę, że to wystarczy na drużynę z Bostonu, zwłaszcza, że Celtowie są słabi w ofensywie (23 miejsce - średnio 102,5 punktów na mecz), lepiej z defensywą (10 miejsce - średnio 104,5 straconych punktów na mecz), jednak myślę, że to nie wystarczy na drużynę Jastrzębi. Po kontuzji Horforda pierwsze skrzypce w drużynie Hawks grają Paul Millsap, Jeff Teague, a wspomaga ich Kyle Korver. Atlanta jak pisałem wcześniej jest w dobrej formie, na cztery ostatnie mecze wygrała trzy, a Boston tylko raz odniósł zwycięstwo z Cleveland. W poprzednim meczu h2h padł wynik 94-87 dla Celtów, jednak sądzę, że dzisiaj będzie inaczej i Atlanta może pokusić się o zwycięstwo, ja wsparłem się dodatnim handi jednak śmiało można grać na czysty win.

Dość nieźle wygląda również linia Jeffa Teague w tym meczu, over 18,5 @1.65 Marathon ⛔ ⛔. Kurs mniejszy, bo nie gra Horford i tak jak pisałem wcześniej siła ofensywna Atlanty zależy głównie właśnie od Jeffa i Paula Millsapa.



Oklahoma City Thunder - Portland Trail Blazers
Kevin Durant over 32,5 @1.75 ✅ ✅

Kolejny typ na dziś to over Kevina Duranta. Linia wyższa i kurs niższy w porównaniu do poprzednich meczy, jednak dzisiaj Durantula również powinien pokryć tą linie. Za dużo nie będę się rozpisywał bo w poprzednich analizach na jego over powiedziane było już dużo. Wiadomo, kontuzja Russella i Durant musi wziąć grę ofensywną na swoje barki. W dwóch ostatnich meczach bez Westbrooka, Kevin zdobył kolejno 34 i 33 punkty z Bobkami i Knicksami. Dodatkowo będzie to bardzo ofensywne spotkanie, głównie z tego powodu, że OKC to czwarta ofensywa ligi a PTB pierwsza. Szybka, otwarta ofensywna gra, to coś w czym Durant czuje się najlepiej i nie sądzę, by dzisiaj linii nie pokrył
 
majsti 240

majsti

Użytkownik
# 48
Phoenix Suns - Memphis Grizzlies
Zach Randolph over 18 pkt. @1.81 Marathonbet ✅ ✅

Po ostatniej dobrej i udanej nocy, dziś wybrałem over kolejnego zawodnika, Zacha Randolpha. Phoenix to zdecydowana niespodzianka tego sezonu, mają bilans 19-11. Natomiast Memphis w tym sezonie rozczarowuje, mając bilans 13-17. Zach razem z Conleyem, są liderami Miśków i szczególnie Z-Bo musi wziąć na swoje barki poczynania ofensywne drużyny. W ostatnich pięciu spotkaniach Randolph zdobył: 10,20,22,23,25 punktów. Linii nie przekroczył tylko w przegranym spotkaniu z Chicago. Widać, że Zach jest w dobrej formie i grający na przeciwko niego Frye nie powinien mu przeszkodzić w przekroczeniu linii 18 punktów. Jako ciekawostkę dodam, że Randolph po dwóch dniach przerwy od meczu rzuca średnio 21 punktów i myślę, że dzisiejszej nocy będzie tak samo i Z-Bo spokojnie pokryje linię :wink:
Sacramento Kings - Philadelphia 76ers
DeMarcus Cousins over 23,5 pkt @1.86 ✅ ✅

Kolejny typ to over punktowy zawodnika z Sacramento. Linia w porównaniu do początkowych faz sezonu nieco wzrosła, ale sądzę, że ten bet jest dalej do grania. W ostatnich pięciu meczach Cousins zdobył kolejno: 14,24,27,29,17. Jest niepodważalnym liderem drużyny Króli i główną postacią ofensywną w teamie z z Sacramento. Dodatkowo mecz powinien być overowy,a sama Philadelphia gra praktycznie bez obrony, więc myślę, że Cousins przekroczy tę linię z zapasem :wink:
 
Otrzymane punkty reputacji: +10
majsti 240

majsti

Użytkownik
Dzisiaj nie jestem w stanie ze względów technicznych napisać analiz, także tylko suche typy:
# 49
Denver Nuggets - Memphis Grizzlies
Memphis @2.58 Marathonbet ⛔
Dallas Mavericks - Los Angeles Clippers
Chris Paul over 20 pkt. @1.85 Unibet ⛔
 
majsti 240

majsti

Użytkownik
# 50
Minnesota Timberwolves - Oklahoma City Thunder
Over 208 pkt. @1.97 Marathon
✅ ✅
Zapowiada się bardzo ofensywne spotkanie i ciekawe spotkanie w Minneapolis. Miejscowe Wilki są piątą ofensywą ligi, natomiast Oklahoma zajmuje ósme miejsce pod tym względem. Obie ekipy opierają się głównie na aspektach ofensywnych, w Timberwolves odpowiada za to Kevin Love, który na boisku robi za dwóch, jest też Kevin Martin, no i Rubio, który jest ważnym elementem ofensywnej układanki Wilków. Co prawda mało trafia, ale dużo asystuje co znacznie pomaga w zdobywaniu punktów. W Thunder ofense bierze na siebie przede wszystkim Durant, po kontuzji Westbrooka coraz więcej trafia Ibaka, który stale poprawia się rzutowo. Jackson podobnie jak Russell, jeśli nie rzuca cegłami i nie zachowuje się jak jeździec bez głowy to daje cenne punkty, ławka też robi swoje. Widać to na przykładzie pięciu poprzednich meczy, Thunder zdobywali kolejno: 123,89,117,94 i 93 punkty, natomiast Minnesota uzyskiwała: 116 (po dogrywce),120,117,98,124 oczka. W tym sezonie oba zespoły spotkały się dwa razy, w listopadzie padł wynik 100:81, a w grudniu 113:103.

Chicago Bulls - Atlanta Hawks
Under 190 pkt. @1.97 Marathon
✅ ✅
Kolejny typ jaki wybrałem to under w meczu Byków z Jastrzębiami. Chicago od dłuższego czasu gra bardzo wolno, defensywnie i głównie na tym opierają swoją grę. Mają problemy w ofensywie i nie są poukładani pod tym względem. Potwierdza to drugie miejsce w najmniejszej ilości straconych punktów. Drużyna Tima Thibodeau w ostatnich pięciu meczach zdobywała kolejno 95,83,95,79,94 punkty. Jak widać bardzo ciężko przekroczyć im barierę stu punktów, zresztą zajmują dopiero 29 miejsce w ilości zdobywanych punktów. Atlanta po kontuzji Horforda też ma problemy z przekroczeniem tego progu, przed dogrywką z Cleveland i Bobkami mieli odpowiednio odpowiednio 95 i 101 punktów, a w reszcie spotkań Hawks rzucili 102,92 i 100 oczek. Co prawda Atlanta gra żywszą i bardziej ofensywną koszykówkę od Chicago, lecz nie sądzę, że w tym meczu padnie więcej niż 190 punktów. Dodatkowo na tę chwilę questionable jest Boozer, co jeszcze bardziej pogroszy ofensywę Byków.

Cleveland Cavaliers - Brooklyn Nets
Jarrett Jack over 12,5 pkt. @1.81 Marathon
⛔ ⛔
Ostatni typ na dziś. Tu za dużo nie ma co się rozpisywać. Pod nieobecność Irvinga, Jack będzie musiał wziąć na barki grę i dyrygować Kawalerzystami, co wychodzi mu nawet nieźle. Na przeciwko siebie będzie miał Derona, więc nie powinien mieć problemów, żeby przekroczyć linii. Na koniec cyferki, w ostatnich czterech meczach Jack rzucał 14,12,8 i znów 14 punktów. Jeśli Jack odda 12-15 rzutów na skuteczności około 50%,a na taką go stać, do tego dojdą osobiste to o over jestem spokojny :wink:
 
majsti 240

majsti

Użytkownik
# 51
Philadelphia 76ers - Minnesota Timberwolves
Minnesota over 113 pkt. @1.90 Marathon ✅ ✅

Na dziś wybrałem over Minnesoty. O drużynie Wilków pisałem parę dni wcześniej przy okazji meczu z OKC i od tamtego momentu nic się nie zmieniło. Ich gra opiera się na ofensywie co potwierdza szóste miejsce pod względem średniej liczby zdobytych punktów na mecz. Ciągnie to przede wszystkim Love, który robi za dwóch, pomaga mu Martin no i Rubio, który asystuje aż miło. W ostatnich meczach zdobywali 117,98,124 i 111 punktów. Philadelphia ostatnio w bardzo dobrej formie, wygrała wszystkie ostatnie cztery mecze, przy okazji wszystkie te spotkania przekraczały granicę dwustu punktów. Myślę, że Minnesota z zapasem przekroczy linię, bo będzie to bardzo ofensywne spotkanie głównie z tej racji, że obie ekipy mizernie wyglądają w defensywie, natomiast w grze ofensywnej prezentują się wyśmienicie.
 
majsti 240

majsti

Użytkownik
# 52
Memphis Grizzlies - San Antonio Spurs
Zach Randolph over 19,5 pkt. @1.84 Marathonbet ⛔ ⛔
Kolejny raz w tym sezonie gram na over Z-Bo. Od początku sezonu poczynił duży postęp ofensywny, a udowadnia to rosnąca na niego linia w porównaniu do początkowych faz sezonu gdzie była ona o 2-3 punkty niższa. W San Antonio, Diaw jest day-to-day, Splitter ma przewidziany powrót na luty (rotoworld), więc jeśli ten pierwszy faktycznie nie wystąpi, to jedyny, który może sprawić problemy Randolphowi w zdobywaniu punktów z pomalowanego jest Tim Duncan. Zach w ostatnich pięciu meczach zdobył kolejno: 20,10,20,25,16 punktów. Linii nie przekroczył jedynie w przegranym meczu z Chicago i w wysoko wygranym spotkaniu z Detroit. Miśki powoli wybudzają się z &quot;zimowego&quot; snu i obecnie są w dobrej formie i mogą sprawić duże kłopoty drużynie z Teksasu i również można próbować grać na nich jakieś dodatnie handi, tak jak zaproponował karmol. Jeśli Zach odda około 20 rzutów, a na tyle go stać do tego dojdą rzuty osobiste to over powinien paść nawet z dużym zapasem :wink:
Indiana Pacers - Toronto Raptors
Under 187,5 pkt. @1.99 Marathonbet ✅ ✅
I po raz kolejny w tym sezonie stawiam na under w meczu Indiany, o której pisałem dużo w poprzednich analizach. W skrócie: najlepiej broniąca drużyna w całej lidze, dominacja pod koszem, nieforsujące tempa, spokojne akcje. Natomiast Toronto wbrew pozorom zajmuje dopiero 16 miejsce pod względem ofensywnym. Po wytrade&#39;owaniu Gaya, Dinozaury odżyły wygrywając m.in z OKC na ich terenie będącym wtedy on-fire, pokonali dwa razy NYK, i odnieśli zwycięstwo właśnie nad Indianą. W ostatnich pięciu meczach drużyna z Kanady tylko dwa razy przekroczyła granicę 100 punktów, w spotkaniu z Knicksami i Czarodziejami. Teamy Indiany i Toronto spotkały się w tym sezonie dwukrotnie rzucając 177 i 176 punktów, więc ani razu nie przekroczyli dzisiejszej linii i myślę, że w nocy będzie tak samo i spotkanie będzie underowe :wink:
Sacramento Kings - Portland Trail Blazers
PTB (-4,5) @1.90 Betsson ⛔ ⛔

Kolejnym typem jest handicap na PTB w spotkaniu z Sacramento. Portland od dłuższego czasu pokazuje, że należy im się miejsce w ścisłej czołówce. Jednak do jednego meczu trzeba się przyczepić. Do przegranego meczu z Philą. Przyczyną tego pewnie było to, że po prostu zlekceważyli rywala. Przypuszczam, że dzisiaj zagrają na ambicji chcąc pokazać, że tamten mecz to tylko wypadek przy pracy, a przeciwnik do udowadniania czegoś idealny, bo Sacramento ostatnio w średniej formie, dwie wygrane w ostatnich pięciu meczach z Houston i po dogrywce z Miami, które nie jest tą samą drużyną w porównaniu do poprzedniego sezonu. Dwójka Aldridge i Lopez powinna poradzić sobie na tablicach z Cousinsem i Thompsonem co jest równoznaczne z większą ilością piłek dla zawodników Portland. Dodatkowo obie drużyny spotkały się w tym sezonie dwukrotnie, oba mecze wygrało Portland różnicą 13 i 11 puntów.
 
majsti 240

majsti

Użytkownik
# 53
Houston Rockets - Los Angeles Lakers
Pau Gasol over 17.5 pkt. @1.87 marathon ✅ ✅

W teamie z Los Angeles szpital i co ciekawe lista stale się powiększa. Obok dawno kontuzjowanych: Nasha, Blake&#39;a, Bryanta i Farmara, status day-to-day w tym momencie mają Young i Henry i jeśli nawet obaj zagrają to o over jestem dość spokojny. W Lakersach na tę chwilę za bardzo nie ma kto zdobywać punktów, z wyjątkiem zdrowego i będącego ostatnio w dobrej formie Meeksa, czasem ważne punkty dorzuci Hill. Pau w ostatnich meczach dużo rzuca, często bierze grę na swoje braki i co najważniejsze czuje się w tym coraz pewniej, przekracza linie regularnie oprócz ostatniego spotkania z Dallas gdzie trafił tylko 5 na 14 rzutów i skuteczność z gry wynosiła 35%. Dziś grają z Houston, na przeciwko niego zagra Howard i tu Gasol może mieć trochę problemów, ale liczę, że doświadczeniem da sobie rade z &quot;supermanem&quot; :grin:.

Minnesota Timberwolves - Phoenix Suns
Goran Dragic over 19.5 pkt. @1.84 marathon ✅ ✅
Po kontuzji Bledsoe, Słońca utraciły ważny element ofensywnej układanki i jednego z zawodników dyktujących tempo gry Phoenix. Drugim jest oczywiście Dragic i po wypadnięciu Erica, Goran zdobył kolejno: 33,15,21 punktów. Linii nie przekroczył jedynie w wysoko wygranym meczu z Milwaukee, w którym zagrał 28 minut, jednak miał też słabą jak na niego skuteczność 38%. Słoweniec, w tym momencie jest najważniejszym ofensywnym zawodnikiem Suns i musi zdobywać punkty, aby jego drużyna nadal stanowiła problemy dla innych teamów. Liczę na ofensywne i otwarte spotkanie, w której Goran pokaże na co go stać i linia zostanie spokojnie przekroczona
 
majsti 240

majsti

Użytkownik
# 54
Chicago Bulls - Milwaukee Bucks
Brandon Knight over 17 pkt. @1.90 marathon ⛔
Milwaukee w tym sezonie są jedną z gorszych jeśli nie najgorszą drużyną w NBA. Nie są poukładani pod żadnym względem, w ilości średniej zdobywanych punktów - ostatnie miejsce, w tabeli defensywnej zajmują odległą 23 pozycję. Jednak ktoś te punkty musi zdobywać, a pierwsza opcją w ataku i zarazem liderem Bucks jest właśnie Brandon. Przy dość dawnych kontuzjach Hensona i Pachulii, status day-to-day na ten moment ma Ersan Ilyasowa, więc Knight z pewnością przejmie część punktów zdobywanych przez Turka. W drużynie Chicago na przeciwko Knighta stanie Hinrich, więc w tym aspekcie nie widzę problemów dla zawodnika Bucks. Brandon w ostatnich pięciu meczach rzucał: 18,37,8,25,18. Linii nie przekroczył jedynie w spotkaniu z Utah, ale grał na tragicznej skuteczności 25%. W tym sezonie teamy Bulls i Milwaukee spotkały się dwukrotnie, w których Brandon zdobywał 19 i 11 punktów, w tym drugim grał jedynie 29 minut, a jego skuteczność była słaba, bo tylko 33%. Liczę, że Knight zapunktuje tak jak w poprzednich meczach i linia pęknie ze spokojem :wink:
Dodatkowo typ już wyżej wymieniany, ale bez analizy, bo czas nie pozwala:
Utah Jazz - Cleveland Cavaliers @2.34 marathon ✅
e: typ na Jrue usunięty, bo nie zagra ;)
 
majsti 240

majsti

Użytkownik
# 55
Philadelphia 76ers - New York Nicks
NYK (-5) @1.97 marathon ✅ ✅
Jakiś czas temu nie sądziłem, że będę pisał analizę na Knicksów, bo na początku sezonu grali po prostu piach, wielu ludzi się na nich zawiodło, byli negatywną niespodzianką sezonu, ale w ostatnim czasie odżyli i radzą sobie naprawde nieźle. Chyba w końcu zaczęli myśleć i zrozumieli, że PO na słabym wschodzie są spokojnie w ich zasięgu. Wygrali nieoczekiwanie ze Spurs, minimalnie przegrali z Rakietami, a teraz mają streak 3w, zwyciężając z Dallas, Detroit i Miami. Widać, że coś w tym teamie ruszyło i mam nadzieję, że nie będzie to chwilowe. Philadelphia oprócz sensacyjnej wygranej z Portland niczym nie może się pochwalić. Przegrali z Sacramento, sromotnie z Wilkami, przegrana z Cavs i Detroit. Oprócz spotkania z PTB tracili ponad 100 punktów, ale to nic dziwnego, bo niestety nikt im nie powiedział co to znaczy obrona w koszykówce :grin:. Dzisiaj liczę na wyraźną wygraną ekipy z NY ze spokojnie pokrytym handi.
 
majsti 240

majsti

Użytkownik
# 56
Cleveland Cavaliers - Sacramento Kings
DeMarcus Cousins over 23.5 @1.90 marathon ⛔
Wbrew pozorom po przyjściu Gay&#39;a, Cousins nie utracił na ilości zdobywanych punktów, nadal zdobywa je ponad swoją średnią i pokrywa linie, a przede wszystkim nadal jest liderem teamu z Californi. W ostatnich pięciu spotkaniach zdobywał kolejno: 17,33,26,35,24. Dodatkowo Kawalerzyści pozbyli się Bynuma, solidnego defensora, z którym DeMarcus miałby problem, więc Cousins z pewnością na tym skorzysta, bo dzisiaj na przeciw niego stanie Varejao, z którym środkowy Sacry kłopotów mieć nie powinien. Myślę, że obie ekipy przekroczą granicę 100 punktów, a sam Cousins zakręci się koło 30 punktów. Na unibecie linia o punkt wyższa i po @1.85.
 
majsti 240

majsti

Użytkownik
# 57
Chicago Bulls - Washington Wizards
John Wall under 28 (pkt+asysty) @1.85 Betsson ✅ ✅

Jeszcze niedawno grałem over samych punktów Walla, przy okazji noworocznego meczu z Dallas, wtedy linię pokrył, lecz dzisiaj myślę, że będzie inaczej. Dzisiejszej nocy na przeciw nich stanie Chicago, które stawia przede wszystkim na defensywę i to widać po wynikach jak i po tabelce najmniejszej ilości straconych punktów, w której zajmują drugie miejsce. Zresztą jeśli Byki będą nadal pod wodzą Thibodeau to na zmiane stylu nie ma co liczyć. W ostatnich pięciu spotkaniach z wyjątkiem meczu z Bobami, Byki nie pozwalały drużynie przeciwnej wyjść z 90 punktów, a sam team z Chicago zdobywał niewiele ponad ten próg. Natomiast Czarodzieje rzucali ostatnio 107 punktów z Houston, 66 z Indianą, 102 z Pelikanami, 97 z Charlotte i 96 z GSW, a John przekroczył dzisiejsza linię tylko raz, w spotkaniu z Goldenami. Jak widać Czarodzieje ostatnio w ofensywnie działają średnio i liczę, że Chicago dzisiaj nie odpuści w defensywie tak jak w spotkaniu z Bobkami i przyciśnie team ze stolicy, przez co Wall nie przekroczy linii.
 
majsti 240

majsti

Użytkownik
# 58
Milwaukee Bucks - Memphis Grizzlies
Memphis over 95.5 pkt. @1.93 Unibet
⛔
Miśki w ostatnim czasie są w bardzo dobrej formie. Zaczęli wybudzać się z &quot;zimowego&quot; snu i patrząc ostatnio po ich wynikach można wywnioskować, że mają apetyt na PO. Wygrane z OKC, które co prawda ostatnio ma problemy, ale to jest nadal wielka drużyna, zwycięstwo z Atlantą, Phoenix, minimalna przegrana ze Spurs po dogrywce, no i win w Detroit. Jednak ta walka o PO może być dla nich trudna głównie z tej racji, że znajdują się w silnej zachodniej konferencji, w której zajmują dopiero 11 miejsce, ale dużo w tej kwestii może pomóc Gasol, który powinien dochodzić do swojej dobrej formy, która miał przed kontuzją. Wczoraj zaliczył niezły występ przeciwko OKC.
O Milwaukee jedyne co powiem to są rzeczy oczywiste, bo nie warto się rozpisywać o tak słabej drużynie. Ofensywa najgorsza w lidze, a defensywa również pozostawia wiele do życzenia. Przegrali ostatnie pięć meczy, wszystkie z kilkunastopunktową stratą, z wyjątkiem meczu z Bykami - różnica dziewięciu punktów.
Miśki wbrew pozorom w ostatnich pięciu meczach tylko raz nie przekroczyły granicy 100 punktów w już wymienionym meczu z Oklahomą. Widać, że poprawili swoją grę ofensywną, liczę na odjazd punktowy Grizzlies, i myślę, że 96 punktów powinni rzucić ze spokojem .
Phoenix Suns - LA Lakers
Jodie Meeks over 17 @1.87 marathon
⛔
Tutaj krócej, bo czas nie pozwala. Lakersi w ostatnim czasie grają bardzo słabo, pięć ostatnich meczy, tyle samo porażek. Nadal mają szpital w teamie, do grona kontuzjowanych dołącza Henry, który dzisiaj nie zagra:
&quot;He&#39;ll be re-evaluated a week from now, so fantasy owners can count him out for at least four more games. In the meantime, Kendall Marshall, Jodie Meeks and Nick Young will all see a few extra minutes in his absence.&quot; (rotoworld)
Dodatkowo Gasol ma na ten moment status day-to-day, więc jeśli on nie zagra, to Meeks obok Younga będzie tym, który musi zdobywać punkty i wziąć grę drużyny na swoje barki, żeby choć trochę powalczyć z Pheonix. Jodie w ostatnich pięciu meczach zdobywał kolejno: 23,24,21,11,26. Jedynie raz nie przekroczył linii, ale grał na bardzo słabej skuteczności, tylko 20%. Myślę, też, że oba zespoły powinny chociaż zbliżyć się do progu 100 punktów i Meeks sporo do tego dorzuci, a na dodatek dostanie więcej minut, więc zagra około 40 minut, tak jak w ostatnim spotkaniu przeciwko Cleveland.
 
majsti 240

majsti

Użytkownik
# 59

Oklahoma City Thunder - Golden State Warriors
GSW @2.10 marathon
GSW (+1,5) @1.98 marathon
⛔ ⛔
Zacznę od gospodarzy. Oklahoma od dłuższego czasu przeplata wygrane mecze z przegranymi, główną tego przyczyną jest oczywiście absencja Westbrooka, która pokazała jakim ważnym zawodnikiem jest dla Oklahomy. Od momentu jego kontuzji OKC ma bardzo średni jak na nich bilans 6-5. Jackson nie do końca spełnia pokładane w nim nadzieje, choć wygląda to i tak lepiej niż w początkowych meczach gdzie wychodził w s5. W tym momencie, grę Thunder ciągnie głównie Durant, który dwoi się i troi na parkiecie, Ibaka, który poczynił duży progress w swojej grze no i ważnym elementem w ich drużynie jest dobra i wyrównana ławka.
Wojownicy od czasu ich świetnej serii wygranych dziesięciu spotkań mają na koncie dwie przegrane i jedną wygraną. Odnieśli porażki z Netsami, którzy w końcu powoli zaczynają grać na miarę drużyny, która ma namieszać w PO i z Denver, które depcze po piętach Dallas w walce o playoffy. Wygrali z Bostonem. Widać, że Goldeny mają spadek formy, ale są wypoczęci, nie tak jak Oklahoma, która gra b2b, co w końcówce meczu zawodnicy mogą odczuwać, a drużyna z Oakland potrafi spinać się na mecze z Thunder i wie jak z nimi wygrywać. W tym sezonie oba teamy grały ze sobą dwukrotnie, dwa bardzo wyrównane pojedynki jeden wygrany właśnie przez Golden State 116:115, a w drugim zwycięstwo odniosła Oklahoma 113:112 po dogrywce.

Dodatkowo myślałem nad overem Curry&#39;ego. Zapowiada się close game, z dużą ilością punktów, a najważniejszym punktem drużyny Wojowników jest właśnie Stefek i liczę, że on będzie główną postacią tego spotkania, z którego jego drużyna wyjdzie zwycięsko. W poprzednim meczu przeciwko OKC, Curry rzucił 32 punkty.
Stephen Curry over 23.5 pkt. @1.90 marathon ✅✅


New York Nicks - Los Angeles Clippers
LAC (-4) @1.94 marathon
✅✅

Tutaj troszkę krócej. O drużynie z Nowego Yorku pisałem parę dni temu przy okazji meczu z Philą, że chyba w końcu zaczęli grać na poziomie jakiego od nich oczekiwano, ale ostatnio znów cieniują, co prawda jedna porażka z pretendentem Indianą, ale druga już z Bobkami, z którymi wygrać powinni, a jeszcze wcześniej ledwo wygrali z Phoenix po dogrywce.
Dziś grają z Clippersami, którzy ostatnio w formie, cztery wygrane na pięć spotkań. W każdym ze zwycięskich meczów zdobywali ponad 100 punktów. Widać, że po kontuzji CP3 drużyna z Los Angeles sobie bardzo dobrze radzi. Clippersi jeden dzień odpoczynku, natomiast Nicksi b2b po meczu z Pacers. Drużyny Woodsona i Riversa w tym sezonie już się spotkały i wtedy wygrała drużyna z Californi 93-80. Myślę, że w nocy zwycięzca będzie ten sam i na mecz z Indianą pojadą z dobrym humorem i serią pięciu wygranych.

e: analiza skopiowana z działu NBA, w tym momencie kurs na marathonie na GSW wynosi @1.99 i w ofercie nie ma handi ;)
 
Do góry Bottom