>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Typy by Majkel

majkel92 271

majkel92

Użytkownik
Witam wszystkich. W tym temacie będę podawał swoje typy mając za cel ze 100zł zrobić ok. 700zł. Gram wirtualnie jeżeli coś z tego będzie wychodzić to zacznę zabawę na poważnie ????
 
majkel92 271

majkel92

Użytkownik
1. Attila Balazs - Bobby Reynolds 1 1,45 Tobet ⛔ 3:6, 4:6 ale z niego balas
Balazs ostatnio pokazał co umie na mączce natomiast Bobby to zawodnik który potrafi grać tylko na amerykańskich hardach, myślę że buki kierują się pozycją w rankingu Węgra który jest pod koniec trzeciej setki a nie jego obecną dyspozycją.
Roberta Vinci - Maria Joao Koehler 1 1,18 ✅ 6:2, 6:0
Doświadczona Włoszka kontra zawodniczka gospodarzy która pokonała w I rundzie Moritę co żadnym wyczynem nie jest
Barbora Zahlavova Strycova - Klara Zakopalova 2 1,45 ⛔ 6:3,6:3
Strycova jaką psychikę ma każdy fan WTA wie, wczoraj o mały włos nie przegrała z anonimową Bośniaczką Tinjic która gdyby nie krecz po 2 secie mogłaby grać dalej
⛔ 20zł
AKO 2,48
Stawka 20 zł
EWK 49,62 zł
⛔ 20zł
 
majkel92 271

majkel92

Użytkownik
Jedziemy dalej z tenisem ????
2. Cabal/Farah - Brands/Kravietz 1 1,33 Betsafe ✅ 5:7,6:2,10:7
✅ 3,3 zł
Dziwi taki kurs na doświadczoną kolumbijską parę. Fakt ostatnio im nie idzie, ale w zeszłym sezonie na mączce wygrali prawie 80% meczy.Para niemiecka nie grała pół roku i nie wiadomo w jakiej są formie. Warto dodac że Farah rozegrał na tym korcie już 4 mecze w singlu pokonując gładko w I rundzie Davydenkę, więc kort zna bardzo dobrze.

Stawka 10 zł
EWK 13,3 zł

⛔16,7 zł
 
majkel92 271

majkel92

Użytkownik
3. Sergiy Stakhovsky - Feliciano Lopez 2 1,3 Tobet ✅ 4:6,6:7
Patrząc na grę Lopeza można stwierdzić że chyba urodził się na mączce natomiast Stasiek w tym turnieju wygrana ze słabiutkim Stebe, czuję pewne zwycięstwo Hiszpana.

Galina Voskoboeva - Karin Knapp 1 1,29 ⛔ 6:7,6:2,4:6
Galina idzie w tym turnieju jak burza rozprawiając się ostatnio z Jie Zheng, Włoszka wygrała z Kirilenko ale bardziej to Kirilenko przegrała niż Knapp wygrała
⛔ 10zł
Stawka 10zł
AKO 1,68
EWK 16,8zł
Typy na piłkę nożną będą później ????
⛔ 26,7zł
 
majkel92 271

majkel92

Użytkownik
4. Lech Poznań - Podbeskidzie Bielsko-Biała 1 1,37 Tobet ✅ 1:0 karny w końcówce, farcik
Jeżeli Lech marzy o mistrzostwie musi ten mecz wygrać, musi nie oznacza że wygra, np. Montpellier, Juventus, Dynamo Kijów czy Chelsea też musiały a skończyło się wtopami. O Lech jednak jestem spokojny po pierwsze dlatego że ostatnio gra świetny futbol ponadto Podbeskidzie o nic już nie walczy w przeciwieństwie do Lecce (rywal Juventusu) czy Newcastle (rywal Chelsea). Myślę że zawodnicy Lecha są za bardzo doświadczeni i presja im nie spęta nóg tylko zagrają widowiskowo i wygrają kilkoma bramkami.
Cracovia Kraków - Ruch Chorzów 2 1,75 ✅ 0:2
Ruch musi jak najszybciej zapomnieć o porażce (pisze porażka choć był remis ale dla Ruchu remis to tak jak porażka w jego przypadku), dzisiaj gra ze zdegradowaną Cracovią która gra bez kilku piłkarzy którzy dostali czerwień w derbach. Ruch jeżeli nie chce stracić zaufania kibiców musi po prosu ten mecz wygrać i tyle.
✅ 14 zł
Stawka 10zł
AKO 2,4
EWK 24 zł
⛔ 12,7 zł
 
majkel92 271

majkel92

Użytkownik
Na dziś taka tasiemka bez analizy ponieważ drużyny na które obstawiam to zdecydowani faworyci więc jakikolwiek komentarz wydaje się zbędny.
5.
FC Slovan Liberec
- 1. FC Slovacko 1 1,2 ???? 0:0 jak drużyna walcząca o mistrzostwo może zrobić coś takiego ! Tobet
Rosenborg - Stabæk 1 1,2 ✅ 3:1
Kanada - Słowacja 1 1,22 ✅ 3:2
Czechy - Dania 1 1,15 ✅ 2:0
Szwecja - Norwegia 1 1,12 ✅ 3:1
Joao Souza - David Nalbandian 2 1,13 ✅ 0:2
Stawka 10 zł
AKO 2,56
EWK 25,6 zł
⛔ 22,7 zł
 
majkel92 271

majkel92

Użytkownik
6.
Gollob over 12 1,72 Tobet ⛔ 9 pkt i po co ja brałem go do dubla
Irina Camelia Begu - Maria Sharapova (Poniżej/powyżej: 18.0) 1,72 ✅ 15 gemów
Wiemy doskonale jak Tomek jeździ w tym sezonie, dodatkowo biegi praktycznie z juniorami więc licząc na 5 biegów te 12 punktów do zdobycia to bardzo mało, ale jak wiadomo żużel to podobnie jak skoki loteria, wystarczy jeden defekt by pokrzyżować plany, niemniej jednak ja Tomkowi i jego mechanikom ufam. I drugi mecz Begu vs Masza, oglądałem Begu w pojedynku z Pous-Tio kilkanaście dni temu i przyznam szczerze że tak słabego serwisu w WTA to ja nie widziałem, niektóre średnie zawodniczki drugi serwis mają mocniejszy niż Begu pierwszy, a wiemy jak Szarapowa potrafi returnować takie baloniki.
Stawka 10 zł
AKO 2,96
EWK 29,6 zł
⛔ 32,7 zł
7. Znicz Basket Pruszków - Start Gdynia 2 1,6 Tobet ✅ 76:77 po dwóch dogrywkach ????
Osobiście będę kibicował Zniczowi, ponieważ wolałbym żeby to rywale spod Warszawy byli rywalem mojej Rosy Radom w finale play-off, ale w bukmacherce sentymenty trzeba odrzucić na bok, wczoraj pechowa w sumie porażka, zdecydowała 1 kwarta gdzie jeden z zawodników gospodarzy rzucił 16(!) punktów, Start zapowiada że dzisiaj zagrają lepiej skoncentrowani i nie chcą wracać nad morze na 5 decydujący mecz.
Stawka 10 zł
EWK 16 zł
⛔ 26,7 zł
8. Turcja - Polska 2 2,3 Tobet ???? 3:0
Wystarczy spojrzeć na rywali jakich mają na rozkładzie Turczynki (BUL,CRO,GER,RUS) i Polki (RUS,NED,SER,GER) żeby zobaczyć kto jest faworytem, ruskie w półfinale zagrały jakby chciały a nie mogły, wynika to z tego podobnie jak u Serbek że te ekipy mają jeszcze szanse na IO a Polki ani Turczynki już nie, kurs jest niski na Turczynki bo wiadomo gospodynie i sędziowie nie wytrzymują presji kibiców co wczoraj w półfinale z Rosją pokazali, niemniej jednak Polki zaszły tak daleko i nie wyobrażam sobie żeby nie zrobiły ostatniego kroku w drodze na igrzyska
Stawka 10 zł
EWK 23 zł
⛔36,7 zł
9.Wisła Kraków - Śląsk Wrocław 2 1,50 Tobet ✅ 0:1, najdziwniejszy mecz w tym sezonie jaki widziałem
Stawka 40 zł
EWK 60 zł
O tym meczu wiele już napisano i powiedziano, jeżeli wygra Wisła (co jest niemożliwe) to na nowo uwierzę w uczciwość polskiej piłki.
⛔ 16,7 zł
10. I taka tasiemka ostatnio było blisko gdyby nie pewna czeska ......
znowu wszystko oprócz jednego ???? (drużyny walczącej o awans do Bundesligi która całą połowę grała w przewadze 1 zawodnika, ech...)
Lucentum Alicante - Alta Gestión Fuenlabrada 1 1,3 Tobet ✅ 66:55
Tsvetana Pironkova - Anabel Medina Garrigues 2 1,35 ✅ 0:2
Rosja - Norwegia 1 1,15 ✅ 4:2
SBV Excelsior - PSV Eindhoven 2 1,18 ✅ 1:3
AZ Alkmaar - FC Groningen 1 1,22 ✅ 1:0
Fortuna Düsseldorf - MSV Duisburg 1 1,35 ⛔ 2:2
Manchester United - Swansea 1 1,18 ✅ 2:0
Stawka 10 zł
AKO 4,63
EWK 46,3 zł
⛔ 26,7 zł
 
majkel92 271

majkel92

Użytkownik
11. ✅
Dania - Szwecja (liczba bramek w 1 tercji over 1,5) 1,7 Tobet ✅ 5 goli
Kerber - V.Williams 1 1,75 ✅ 6:4, 6:1
Stawka 10 zł
AKO 2,98
EWK 29,8 zł
⛔ 6,9zł
 
majkel92 271

majkel92

Użytkownik
12.
No to dzisiaj musimy wyjść na ✅ ????
Caroline Wozniacki - Mona Barthel 2 1,52 ⛔ 6:4, 7:6 Tobet
Nadia Petrova - Ana Ivanovic 2 1,35 ✅ 5:7, 1:6

Barthel gra świetnie na ziemi a ten clay jest szybki więc Mona tym bardziej szybko zmiecie z kortu borykającą się z problemami zdrowotnymi Dunkę. Ivanović młoda piękna (nie wiem czy nie najładniejsza z całego cyklu) i niesamowicie uzdolniona, nie jest jeszcze w formie w której zawodniczka z takim potencjałem powinna być ale na słabą Petrovą wystarczy.
Stawka 10 zł
AKO 2,05
EWK 20,5 zł
Jutro pewnie coś dopiszę, zapewne coś z tenisa ????
⛔ 16,9 zł
 
majkel92 271

majkel92

Użytkownik
13.
MKS Kutno - Narew Ostrołęka 1 1,35 Tobet
Legionovia Legionowo - Orzeł Wierzbica 1 1,4
Dziwi mnie taki kurs na MKS, Narew to outsider ligi już po rundzie jesiennej pogodzony ze spadkiem natomiast MKS ma jeszcze teoretyczne szanse na awans, gra u siebie, być może buki wiedzą o czymś o czym ja nie wiem,patrząc na tabele i na ostatnią formę wynik może być tylko jeden.
Legionovo gra u siebie bardzo dobrze, być może to sprawa nawierzchni na jakiej grają - sztuczna. Orzeł ostatnio w kryzysie ostatnio wygrał 2:1 z Ursusem Warszawa. Legionovia jest najlepszą drużyną na wiosnę, moim zdaniem nie ma nigdzie w żadnej III lidze drużyny która na wiosnę jeszcze nie straciła (!) bramki, jak na razie mając bilans 17-0 (!) remisując w 2 z 8 meczów tylko ze wspomnianym MKS Kutno i liderem Radomiakiem. Reszta to pewne wygrane. Podwójna stawka, polecam te typy.
Stawka 20zł
AKO 1,89
EWK 37,8 zł
 
majkel92 271

majkel92

Użytkownik
13.
MKS Kutno - Narew Ostrołęka 1 1,35 ✅ Tobet 2:0
Legionovia Legionowo - Orzeł Wierzbica 1 1,4 ⛔ 2:4
⛔ 36,9 zł
I po przerwie zaczynamy znowu zabawę ????
 
majkel92 271

majkel92

Użytkownik
15.
Polska - USA -1.5 1,68 Betsafe ✅ 3:0
Polacy są w takim gazie że nie wyobrażam sobie innego rozstrzygnięcia niż pogrom Amerykanów i rewanż za wczorajszy finał Wimbledonu ;)
Stawka 20zł
EWK 33,6zł
✅ 18,7 zł
 
majkel92 271

majkel92

Użytkownik
Podsumowanie po 15 kuponach:
Ilość kuponów zagranych: 15
Ilość kuponów wygranych: 7
Ilość kuponów przegranych: 8
Ogólna liczba zagranych spotkań: 35
Liczba wygranych spotkań: 26
Liczba przegranych spotkań: 9
Stawki zainwestowane: 230 zł
Stawki wygrane: 248,7 zł
Czysty zysk:✅ 18,7 zł
Yield: 8,13 %
 
majkel92 271

majkel92

Użytkownik
16.
Ernests Gulbis - Gorka Fraile 1 1,2 ✅ 6:1,6:3 Tobet
Estrella Cabeza-Candela - Anastasia Grymalska 1 1,3 ✅ 6:2,3:6,6:1
Carla Suarez Navarro - Sacha Jones 1 1,12 ✅ 6:4, 6:1
Eleni Daniilidou - Urszula Radwanska 2 1,2 ✅ 6:3,3:6,4:6
Jerzy Janowicz - Jesse Huta Galung 1 1,3 ✅ 4:6,6:3,6:3
Carlos Salamanca - Christopher Diaz-Figueroa 1 1,22 ✅ 6:1,6:4
Matteo Donati - Michael Lammer 2 1,28 ✅ 3:6,3:6
Stawka 10zł
AKO 3,49
EWK 34,9 zł
✅ 43,6 zł
 
majkel92 271

majkel92

Użytkownik
#17
Kolejne typy z tenisa myślę że warte zagrania ????
Dustin Brown - Benoit Paire 2 1,35
Bjorn Phau - Lukas Rosol 2 1,45
Stawka 10 zł
AKO 1,96
EWK 19,6 zł
 
majkel92 271

majkel92

Użytkownik
#18
Dzisiaj pojedziemy z najbardziej mi bliską regionalną ligą a mianowicie III ligą łódzko-mazowiecką gdzie gra dwóch reprezentantów regionu radomskiego - Broń Radom i Orzeł Wierzbica.
MKS Kutno - Orzeł Wierzbica 1 1,5 ✅ 3:1
Sytuacja w Orle nie wygląda za ciekawie, mocno ograniczony budżet, wielu zawodników którzy stanowili trzon tej drużyny w zeszłym sezonie odeszło. Prezes i trener podkreślają że głównym celem drużyny jest utrzymanie co przy taki składzie może być nie do zrealizowania.Poniżej przedstawiam sparingi Orła:
Łysica Bodzentyn (III liga) 3:2
Powała Taczów (A klasa) 2:2
Centrum Radom (A klasa) 3:2
Oronka Orońsko (liga okręgowa) 8:1
Zwolenianka Zwoleń (liga okręgowa) 1:2
Oskar Przysucha (liga okręgowa) 3:4
KS Paradyż (IV liga) 0:5
Polonia Iłża (IV liga) 2:1
Jak więc widać sparingi nie napawają optymizmem na 8 spotkań 4 zwycięstwa ale tylko jedno z rywalem z III ligi, pozostałe zwycięstwa odniesione były z rywalami z okręgówki czy nawet A-klasy. Dodam jeszcze że zlikwidowano drużynę rezerw po to aby zasiliła ona skład pierwszej drużyny Orła, a co ciekawe drużyna rezerw występowała w...B klasie więc w większości skład Wierzbiczan będą stanowić młodzi niedoświadczeni zawodnicy.
Naprzeciwko mamy &quot;Miejskich&quot; którzy co roku są w gronie kandydatów do awansu, tylko zawsze ktoś im ten awans &quot;zabiera&quot; w zeszłym sezonie Radomiak a dwa sezony temu Pogoń Siedlce. Teraz obok Legionovii i Broni są według fachowców pewniakami do walki o awans. Patrząc na wyniki Orła w sparingach widzimy iż w każdym meczu tracił bramkę co świadczy o eksperymentalnym zestawieniu tej formacji, ciężko zbudować na nowo formację obronną gdy odeszło z niej kilku podstawowych zawodników. Oczywiście kibicuję ekipie z własnego regionu z całych sił ale myślę że dziś bezapelacyjnym zwycięzcą tego meczu będzie MKS Kutno.
Stawka 30zł
EWK 45zł
✅ 48,6 zł
 
majkel92 271

majkel92

Użytkownik
#19
Tobet
Szydłowianka Szydłowiec - KS Energia Kozienice-Janików 2 1,80 ✅ 0:3
Pilica Białobrzegi - Victoria Sulejówek 1 1,6 ✅ 1:0
Do tego taki dubelek, pogrubione wyżej drużyny to zdecydowani faworyci do awansu z IV ligi. W zeszłym sezonie miejsca odpowiednio Kozienice 3 a Białobrzegi 2, teraz nie ma Pogoni Grodzisk Mazowiecki która siała w zeszłym sezonie postrach. Transfery dokonane przez obie ekipy pozwoliłyby na spokojne miejsce w środku tabeli III ligi, więc jeżeli podejdą do spotkan bez lekceważenia to o wynik będę spokojny.
AKO 2,88
Stawka 10zł
EWK 28,8zł
✅ 67,4 zł
 
majkel92 271

majkel92

Użytkownik
Parę typów na dzisiejsze US Open
#20 Tobet
Igor Sijsling - Daniel Gimeno-Traver 1 1,22
Tommy Robredo - Andreas Seppi 2 1,35
Brian Baker - Jan Hajek 1 1,15
Benjamin Becker - Ryan Harrison 2 1,45
Stawka 10zł
AKO 2,74
EWK 27,45zł
 
Do góry Bottom