>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
Fortuna bonus

Typy by DJ_ARTI (Sezon 2012)

wonderkido 17,7K

wonderkido

Użytkownik
Przepraszam Cię - jeśli Cię uraziłem. Muszę jakoś do Ciebie pisać, bo na wiadomości też już jakoś nie odpisujesz..
Wiem, że wiele osób chcą byś postawił wszystko i żeby nic nie zostało - tacy są ludzie, niestety.. ale ja życzę Ci szczerze, żebyś okradał tego bwin&#39;a na wszystkie sposoby ;) !
I nie gniewaj się tyle ! W weekend sporo meczy - odrobisz na lajcie.. wierze w Ciebie ;)
 
marfi 629

marfi

Użytkownik
No kuponik 82 ładnie Ci wszedł muszę przyznać.
Ale taka mała uwaga tylko od nośnie włoskiej ligi bo już się tam kiedyś przejechałem ostro. Tam są różne jaja zwłaszcza pod koniec sezonu... ;)
 
chicharito14 49

chicharito14

Użytkownik
No kuponik 82 ładnie Ci wszedł muszę przyznać.
Ale taka mała uwaga tylko od nośnie włoskiej ligi bo już się tam kiedyś przejechałem ostro. Tam są różne jaja zwłaszcza pod koniec sezonu... ;)
Kiks Buffona i bramka dla Lecce padła, złe przyjęcie piłki zadecydowało.
Co do artiego, to moim zdaniem powinineś jeszcze raz zagrać taki kuponik w weekend, on był dobry i przemyślany. Tylko przez błąd bramkarza Juve nie wygrałeś tych pieniędzy. PSV i Real wygrały gładko.
Powodzenia życze.
 
dj_arti 185

dj_arti

Użytkownik
Witam Panowie !

Dostaje dziesiątki wiadomości na PW co sie ze mną dzieje i co z moimi typami, napisze na początek tak, żyje i mam się dobrze hehe ;) Nie ukrywam niczego przed wami czyli poprostu obecnie mam przerwe, przerwa ta miała sie zakończyć w zeszły piątek i w ten weekend który własnie wczoraj sie zakończył miały być kupony ale ich nie zrobiłem. Ligi sie kończą, miałem sie skupić na MLB, bo piłki teraz nie warto obstawiać, no chyba że ktoś musi, ale ja w takiej fazie rozgrywek nie mam zamiaru bawić sie nawet w Overy, a więc MLB jednak nie będe grał i odpuszczam typy aż do rozpoczęcia sie EURO 2012 ;) wtedy będe bardzo mocno atakował, stawiałem każdą tak wielką impreze piłki nożnej czy to było Euro czy Mistrzostwa Świata i zawsze wychodziłem na tym na ogromny plus, dlatego wole nie grać głupot na siłe jak nie ma w czym teraz wybierać tylko poczekać jeszcze troche do rozpoczęcia się tej wielkiej imprezy i ruszyć ze swoim budżetem 3,000 tysięcy złotych. Co na Euro ? przeglądałem wstępnie oferte i raczej będą to kupony przedewszystkim Overowe, mam tylko jeden kupon wstępnie stworzony z typami 1/x/2 na Euro i prawdopodobnie tylko on zostanie zagrany, reszta spotkań, overy 1,5, 2,5 ; )

A więc.... do usłyszenia na Euro ! ???? Za ten czas mój temat się &quot;przewietrzy&quot;....

Moje pieniądze na Bwin&#39;ie zostają &quot;zamrożone&quot; jest to 3050 zł i 04 grosze i tym zaczniemy....

Ps. Dziękuje za wszystkie wiadomości na PW a raczej za to że o mnie pamiętacie.

Pozdrawiam !
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
Do góry Bottom