>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Typy Babek 3.0

  • Utwórz temat Usunięty użytkownik 178817
  • Rozpoczęty
U 0

Usunięty użytkownik 178817

Gość
Powrót na forum w trzeciej wersji skupienia, spróbuję typować w tym temacie.

/1/ Piłka Jordania, Start godz. 15:00
Ramtha SC - Al Hussein Gospodarze strzela gola 1.90 zwrot

Uważam, że buki trochę poniosło z tym kursem. Co prawda goście sporym faworytem, ale gospodarze to jednak czołówka ligi, drużyna z tradycjami i wg mnie może nawet powalczyć w tym meczu. Na pewno stać ich na gola, do tego tam często czarują z Varem no i trochę pod spadki 1x2 - jak będzie, się okaże.

/ przy 0:5 z redem całą drugą połowę, po 5. golu gospodarze wymyślili symulki kontuzji i po 10 minutach kulania się sędzia zakończył mecz - było mniej niż 7 na boisku. Od 70 już nie wznowili meczu, także zwroty.

// Nic śmiesznego, jest powazny powód - ktoś zmarł na stadionie - jakiś wierny kibic, albo ktoś z kierownictwa, po bramce na 0:5 i dlatego wymyślono takie rozwiązanie. Chyba samobójstwo na znak protestu w sprawie tego co się dzieje w klubie. RIP
 
Ostatnio zmieniony przez nieznany:
U 0

Usunięty użytkownik 178817

Gość
/2/ Piłka Hiszpania g.21
Barca - Mallorca over 1.5 gola Barcy 1.72
 
Ostatnio zmieniony przez nieznany:
U 0

Usunięty użytkownik 178817

Gość
/3/ ako na potrojenie
4 liga kuj pom na dzisiaj

Izbica - Chełmno 1 1.50
Tłuchowo - Pruszcz 1.80
na podbitkę Wda - Wąbrzeźno 1 1.20

Izbica to trudny teren dla Chełmna, które to jeszcze nie powinno się obudzić. Do tego to bezpośredni rywal o punkty na dole.

Tłuchowo mecz w Sierpcu, daleka podróż Pruszcza (150 km), po zimie raczej będąc schodzić w tabeli, bo jesień ponad stan. Raczej gospodarze sobie poradzą, dobre sparingi.

Wda bez komentarza, chyba że kosmici wylądują
Post automatycznie złączony:

/4/ 3 liga gr II

Zawisza - Solec BTS 1.82

Przewiduję ofensywny mecz, jak zawsze tych drużyn, Zetka po przegranych derbach w Toruniu, Solec walczy o utrzymanie. Zaprzyjaźnione kluby. Postrzelają.
Post automatycznie złączony:

/5/ piłka baby ekstraklasa

Gdańsk - Szczecin 2 1.90
Post automatycznie złączony:

/6/ piłka PL

Górnik Zabrze - Lech
Lech wygra przynajmniej jedną połowę 1.72
Post automatycznie złączony:

/7/ 3 liga gr I

Skierniewice - Sieradz 1 1.81
 
Ostatnio zmieniony przez nieznany:
U 0

Usunięty użytkownik 178817

Gość
/8/
3 liga gr III
Raków II - Rekord gospodarze strzela w 1 połowie 2.10

o 12 mecz, zjazdy grube na home, chcą się utrzymać + wzmocnieni przed rundą, do tego te spadki - może ktoś coś wie o spadach z jedynki i gra. Sensowny wydaje się gol do przerwy home po 2.10, jak mają powalczyć to od początku.

/6' goal
 
Ostatnio zmieniony przez nieznany:
U 0

Usunięty użytkownik 178817

Gość
/9-13/ w dziale live 4/4 wpisuje tu w celach rachunkowych oraz /15-17/ live 0-3 (Polkowice 3x) zatem finalnie live dzisiaj 4-3 /7
 
Ostatnio zmieniony przez nieznany:
U 0

Usunięty użytkownik 178817

Gość
/14/
Sparta Brodnica - Polonia Bydgoszcz IV liga kuj pom X2 1.90 lub dla odważnych 2 3.40

Mecz o 15, podoba mi się skład Polonii, myślę że są w stanie powalczyć, ciekawa ofensywa plus walka o utrzymanie, a Brodnica u siebie jak wstanie tak zagra. Wezmę X2, chociaż remisy w tej lidze są jak jeti.


/ 1:1 FT i super siedzi, dwójka też była możliwa - zmarnowany rzut karny przez Polonię na 0:1, potem Red i w 10 stracili na 1:0 po czym drugi karny - tym razem wykorzystany na 1:1.



4/4 w IV lidze kuj pom, dziękuję za uwagę.
 
Ostatnio zmieniony przez nieznany:
U 0

Usunięty użytkownik 178817

Gość
Jutro tak bym to widział na luzie, może się komuś przyda

/18/ PL
Mielec - Ruch over 2.5 kartki Ruchu 1.80

W Ruchu wirus, chcieli przełożyć ale Mielec ma to gdzieś. Już jest dużo złej krwi z tego powodu, myślę że będzie podostrzenie, a jeszcze jak dadzą pograć młodym to w ogóle mogą się podpalić.

/19/ PL 2 liga

Elbląg - Lubin II under 2.5 gola 1.90

Elbląg zmęczony, chyba 4 mecz w 10 dni czy jakoś tak - już na Olimpii Grudziądz dostali trójkę w tygodniu i mówi się o zajechaniu. Dlatego chyba murarka będzie na klepisku, sam bym tak zrobił.

/45+ i 90+ dla Lubina brrr

/20/ 3 liga gr III

Górnik II - Goczałkowice draw no bet 1 1.79

Goście słabo na wyjazdach i nie widzę tutaj możliwości poprawienia tego stanu rzeczy, chyba jeden prędzej, a bez remisu jeszcze prędzej.

do usłyszenia (może) za tydzień, cześć.


/21/ live w odpowiednim dziale - over 1.5 home Zabrze II 2.60

/22/ live w odpowiednim dziale Arabia over 0.5 1.80

/23-24/ 2x Oman live

/25/ live w odp dziale
Piłka Nigeria
Enyimba strzeli gola 2.20 81' 0:0 now

/26/ sparing piłka live

/27/ sparing piłka live Iran over po 2.20

/28/ live Indie
 
Ostatnio zmieniony przez nieznany:
U 0

Usunięty użytkownik 178817

Gość
3 liga gr II 14:00
Gniewino - Unia Solec 2 4.65 sts 0:0

Ten mecz to moze być bardzo interesujący numer. Goście pojechali już wczoraj, dla obu drużyn to mecz o 6 punktów, ale dla Solca to nawet o 12. Solec trochę się wzmocnił na zimę, gra wygląda lepiej - tylko wyników nie ma. Ostatnio z Wolinem pierwsza połowa powinno być 2:0, dostali 0:1. W Gniewinie zjazd, stawianie na młodych, chociaż wyniki na razie nadspodziewanie dobre. Brak siana, dzisiaj dobry meczyk dla wszystkich stron. Dwójka. Polskie śpią, zagranica już spada na 2.75 w pewnym momencie, teraz odbija na 3.75, Quo vadis domine.

/0:0 Solec dwa razy sam na sam skopał, w tym w 90 szli dwóch na bramkarza i to jeszcze skopali także do spadku.
 
Ostatnio zmieniony przez nieznany:
U 0

Usunięty użytkownik 178817

Gość
Polska - Estonia over 1.5 gola Polski w 1 połowie 3.10 sts i inne

Estonia jest bardzo słaba, leży wszystko, młodzieżówki to pewni dostarczyciele punktów, seniorzy ciągle jadą na tych samych nazwiskach i tylko coraz starsi. Uważam, że PL musi szybko zacząć, aby w drugiej połowie już na spokoju myśleć o finale baraży. Estonia jak dostanie jedną, to pęknie, wg mnie to jest warte z 2.50, a nie powyżej 3.0, będą dwa gole dla Polski do przerwy i tyle.
 
Ostatnio zmieniony przez nieznany:
U 0

Usunięty użytkownik 178817

Gość
3 liga na weekend

Concordia Elbląg - Legia II 2 1.50, sobota 12 /3:3, brak słów, że nie dowieźli

Na dobitkę fajny kurs, w Legii jest parcie na awans i nie ma opcji by zgubili punkty na Concordii. Podejrzewam, że przed meczem zajedzie do 1.20, jak to było z Bronią w ostatnim meczu.

Gniewino - Pogoń II 2 2.05 sobota 14

Tutaj wszystko przeciwko Pogoni bardzo zdziwi. Gniewino osłabione, po części gra młodymi, do tego w tygodniu mecz o 6pkt z ostatnim Solcem - cudem nie przegrany. Jeśli mamy porównywać młodych z Pogoni a z Gniewina jest to przepaść. Pogoń II w tym roku trochę nieobliczalna, ale zdaje się że wracają na dobre tory. Zdecydowanie wg mnie value przy tym kursie, bo będzie dwójka.

Środa Wlkp - Solec goście strzelą, sobota 16

Nie ma jeszcze kursu na to wydarzenie, ale zapewne będzie koło 2.0 i w to bym szedł delikatnie. Solec musi walczyć, ostatnio w Gniewinie dwie sytuacje sam na sam skopane - w tym jedna dwóch na bramkarza w polu karnym - kabaret. Jednak chęci były, myślę że tym razem wbiją gola. Zrobili to na Zawiszy ostatnio, czemu nie mają zrobić w Środzie, gdzie też czasem obrońcy lubią się zawiesić.


Raków II - Ślęza 1 2.70 lub remis bez zakładu 2.10 sobota 12 3:3 w ostatniej akcji meczu goście - coś ten wynik mnie dzisiaj prześladuje 3:3

Raków ma cel nie spaść - wzięli kilku grajków ze Skry Częstochowa. Kto wie czy nie będzie spadów w jedynki, bo póki co dwa mecze i 3 punkty. Pukneli lidera tabeli u siebie - grając w 10, ostatnio wtopa w Gubinie, gdzie jednak nie było spadów + Gubin walczy o utrzymanie (Gubin pięknie zaprezentował się w tegorocznym Pucharze Polski). Jak dla mnie będą chcieli wygrać, prawdopodobne wzmocnienia z jedynki, można sobie wyczekać przed meczem i wtedy zdecydować - jak się ma refleks.

Gorzów - Rekord BB over 1.5 gola Rekordu 1.90 sobota 16

Tutaj typ typowo pod Rekord, początek rundy fatalny, najpierw sobie dali wyrwać prowadzenie w przewadze na Rakowie i przegrali tam, potem kompletnie się pogubili u siebie. Strata lidera tabeli. Ogólnie strażak sam musi zajechać, a Gorzów jest chyba dobrym miejscem do tego. Co oni znowu wyczynią na wynik tego nie wiadomo, ale gole postrzelają.

Wieczysta - Avia over 2.5 gola Wieczystej 2.35 sobota 12 2:0

Mecz dwóch faworytów do awansu, jednak Avii pociąg odjechał. Myślę że Wieczysta będzie chciała ich dobić u siebie i zgasić im światło w tym sezonie. Widzę tu jednak spinkę i granie do końca Wieczystej. Będą ładować.

Kursy na IV kuj pom mocno spadają (jeden buk psuje rynek) no ale:

Tłuchowo - Wąbrzeźno 1. 1.60 sobota 17 /7:1 xD

Tutaj wyjściowo było 1.80 i to było fajne, ubite do 1.60 nadal ma sens - Tłuchowo zdecydowanie lepsze sportowo. Tam jest duży potencjał w ofensywie, jak nie zdarzy się nic dziwnego to jedynka siedzi.

Chemik Bdg - Pruszcz 1 1.55

Warte tak z 1.30, buki pod wrażeniem wygranej z Cuiavia gości, która prognozowalem. Jednak do Chemika raczej nie ma podjazdu, sportowo gospodarze są zdecydowanie lepsi i nie zwykli przegrywać u siebie na sztucznej nawierzchni.

Serock - Rypin 1 2.10

Tu nikt kursów nie ubija, bo dość wyrównane zestawienie, ale jednak idę w stronę gospodarzy. Rypin jak wstanie tak gra, jest bardzo nieskuteczny. Do tego mają daleko do Serocka. Dla gospodarzy, wzmocnionych trochę przez zimę będzie to debiut w tym sezonie na własnym terenie. Do tego za tydzień wielkie derby gminy Pruszcz, więc będą chcieli tu punktować za 3 i wejść w cykl treningowy przed derbami w dobrych nastrojach.

baby

Katowice - Pogoń 1 2.30 sobota g 12

Ważny mecz - bardzo ważny dla układu tabeli. Idę w jedynkę. Gospodynie zdecydowanie lepsze na wiosnę, trafiona forma, ostatnio Łęczna rozjechana u siebie 4:0. Pogoń meczu bułę, wynik ponad stan, nie utrzyma lidera wg mnie. Wiosna słaba, ostatnio przegrana u siebie, kolejkę wcześniej cudem w Gdańsku 2:1 w ostatniej akcji meczu. Nie widzę tego w kontekście mistrzostwa Polski, w przeciwieństwie do goniącego GKS


Tyle ewangelii świętej, 10 proozycji dla strudzonych typerow, którym odpadają czołowe ligi świat w weekend
 
Ostatnio zmieniony przez nieznany:
U 0

Usunięty użytkownik 178817

Gość
Metalurh Zaporizhya - Khust Ukraina 2 liga godz 12 X2 1.88 DNB 3.45 lub 2 4.75

/1:4 FT numer mi się udał.

Poodbno gospodarze będą grali w tej rundzie juniorami, bo brakuje kasy. Nie znam specyfiki tej ligi, tym bardziej że jest wojna etc. ale sam news jest legitny. https://akzent.zp.ua/zaporozhskij-gfk-metallurg-sdelal-ofitsialnoe-zayavlenie/

Goście to pazie, ale czy aż takie?
Post automatycznie złączony:

beka, bo po 15 minutach od podania typu mega zjazdy, w sts gorąco ha ha ha ciekawe jak to się skończy xD

Dwie godziny do meczu na gości 2.20 xD
 

Załączniki

Ostatnio zmieniony przez nieznany:
U 0

Usunięty użytkownik 178817

Gość
Barcelona B - Cornella X2 1.90 godz. 16 3 liga

/ wymęczyli 1:0

W Barcy... bieda. Bardzo dużo zawodników na kadrach i jest duży problem. Dzisiaj będzie dużo problemów, dlatego w tym typie jest spore value.

Źródło
 
Ostatnio zmieniony przez nieznany:
U 0

Usunięty użytkownik 178817

Gość
Na dzisiaj:

Azerbejdżan - Bułgaria x 3.30 1:1

W tym meczu nie powinni sobie zrobić krzywdy. Bułgarzy przyjęli zaproszenie na ten mecz / turniej, wskazując "dobre warunki", natomiast Azerbejdżan wymęczył 1:0 z Mongolią. Do tego zaprzyjaźnione kraje byłego Sojuza i sparing, remis wygląda dobrze.

Tanzania - Mongolia handi +2 goście 2.1 / under 2.5 2.05 3:0 jednak sił nie styklo po Azerach i w drugiej poszli z nimi

Mecz na neutralu w Azerbejdżanie. W Tanzanii wyjechało po meczu z Bułgaria 9 grajków z tamtejszych czołowych klubów, także zostało ich ok 15. Pytanie czy Mongolia jest w stanie to wykorzystać, ale handi +2 gole - przy wygranej 2 golami Tanzanii zwrot - wydaje się tu dobre. Wydaje się że under 2.5 to też dobra opcja. Ja ostatecznie zagram under 2.5, licząc że Mongolia będzie miała siły biegać po Azerbejdżanie, a Tanzania mocno osłabiona.
 
Ostatnio zmieniony przez nieznany:
U 0

Usunięty użytkownik 178817

Gość
IV kuj pom
Środa 15:30
Mogilno - Unia Wąbrzeźno X2 2.10 sts /pewna wygrana gości

Środowy mecz, odwołany w listopadzie, środek tygodnia, 15:30, więc sporo niewiadomych dotyczących składów etc. Niemniej jednak optymizm na ubijanie jedynki wg mnie trochę przesądzony. Wyjściowo było 1.90 na Mogilno i raczej ten kurs odzwierciedla aktualną sytuację. Mogilno już nie jest takie mocne jak w ostatnich latach, do tego dość chimeryczne. Unia zszokowana ostatnią porażką 7:1 w Tłuchowie, gdzie jest świetna ofensywa w postaci zagranicznych zawodników. Będą chcieli zamazać plamę, będzie motywacja. Mogilno natomiast wygrało 5:3 ze słabym na wyjeździe Brześciem. Nie przewiduje dzisiaj wielu goli, jak to bywa w środku tygodnia w amatorskich ligach, do tego uważam że goście coś strzelą. Wychodzi mi X2, ale przede wszystkim ten typ ostrzega przed hura optymizmem w stawianiu na 1 po 1.60 i niżej bo nie jest to tyle warte.
 
Ostatnio zmieniony przez nieznany:
U 0

Usunięty użytkownik 178817

Gość
7/8 w tym sezonie IV ligi, mogliby grać codziennie xD
 
U 0

Usunięty użytkownik 178817

Gość
III liga - tylko dzisiejsze mecze (piątek)



gr II

Unia Solec Kujawski - Świt Skolwin (Szczecin) gospodarze strzelą 2.25 sts, godz. 14



Będę konsekwentny w swoich poczynaniach co do Unii, bronić tam nie ma za bardzo czego, bo idą na spadek, niemniej jednak ofensywa ciekawa po zimie, jest Ormianin z ŁKS II, jest doświadczony Ukrainiec, do tego Babiarz miesza na skrzydle - tam jest potencjał na gole. Co sprawa Skolwin to lider i cechuje go poukładana defensywa, ale nie oszukujemy się to jest czwarty poziom rozgrywek i szanse dla Unii będą. Typuje ich gola dzisiaj.



Jagiellonia II - Skierniewice remis brak zakładu 2 2.05 godz 12



Unia przed zimą chciała powalczyć i awans, lecz jej pierwsze mecze /chyba/ zweryfikowały te plany. Dzisiaj wybiera się na sztuczną do Jagi II, trochę wg mnie pompowana ta młodzież, do tego nie wiem czy nie było jakiś wyjazdów - i powrotów z kadr młodzieżowych, ale ostatni mecz nie wyglądał za dobrze, rozgrywany właśnie w przerwie na kadry. Myślę że Unia Skierniewice może dzisiaj pokusić się o niespodziankę, patrząc na kursy.



Górnik II - Kluczbork bez remisu 2 1.50 oraz Kluczbork strzeli w pierwszej połowie 2.05 godz 13



Gospodarze mocni u siebie, ale oglądałem ich i mają też sporo do poprawy w ofensywie. Styka na takie Wart Gorzów, bo zawsze im coś wpadnie, ale jeśli Kluczbork pojedzie tam jak po swoje - a są w gazie, to mogą od początku boleśnie ich wypunktować. Kluczem na ten mecz jest wg mnie zdobycie gola w 1. połowie przez gości, dlatego proponuję także ten zakład.



Powodzenia
 
Ostatnio zmieniony przez nieznany:
U 0

Usunięty użytkownik 178817

Gość
III liga na sobotę



Legia II - Mława handi - 1.5 Legia II 1.95 godz 12
/ 2:1


Rozpoczynam kolejne zestawienie weekendowe Legią - ostatnio duża niespodzianka na Concordii i 3-3 na sam koniec, typ poszedł w las. Gospodarze się spinają na Legię, tu pewnie jeszcze doszła zgoda z Olimpią Elbląg, a pewnie Concordia się za bardzo nie lubi z Olimpią. Jednakże Legia II u siebie to inna drużyna, imponujące statystki, trudny teren tam w Uruszulinie, sztuczna, otoczka. Słabo tam się gra amatorskim ekipom z III ligi. Do tego trzeba gonić lidera, dwie wpadki w ostatnich trzech meczach. Liczę na pewna wygrana Legii, handi wydaje się obiecujące.



Kartuzy - Zawisza remis nie ma zakładu 2 1.80 godz. 12

/2:0

Zawisza dość sensacyjnie przegrała na Karutzami 02 u siebie na jesieni. Kartuzy wtedy były jednak rozpędzone, a Zetka się docierała. Teraz to Zawisza jest na fali wznoszącej, chociaż nie są do końca przewidywalni to paka jest dobra, takie drużyny na wyjazdach potrafią robić jak ostatnio Flotę po 30 i elo. Jakość sportowa jest większa, do tego tli się ciągle walka o awans, nie jest powiedziane że Skolwin nie odpuści i temat rozegra się między Zetką a Elaną. Wychodzi dobry i trudny do typowania mecz, ale sportowo wg mnie Zawisza jest lepsza, stąd ta propozycja.



Elana - Gedania 1 1.80 godz. 15



Wyjściowo było niżej na Elanę, co trochę mnie dziwi, tym bardziej że zaczynają się kolejki cudów w III lidze. Jest to jednak moim zdaniem bardzo dobra propozycja. Elana musi się odbudować, po wygranej na rozpoczęcie wiosny z Zawisza, trzy razy w plecy. Sparingi były spoko, kasowo tam problemów nie ma, walka o awans trwa. Z kolei w Gedanii raczej trzeba dobrać rundę, czasem zapunktować by mieć bezpieczna przewagę nad spadkiem, ale wielką drużyna to obecnie nie jest. Do tego podobno brak najlepszego napastnika w tym meczu, wychodzi 1 jak byk.



Turza Śląska - Raków II X2 1.70 godz 13



Wyjściowo faworytem był Raków, w nocy kursy się praktycznie zamieniły. Albo ktoś grubo ubijał albo coś się dzieje o czym nie wiem. Niemniej jednak w Rakowie chcą się utrzymać, więc oddawanie punktów bezpośredniemu rywalowi w walce o utrzymanie jest nielogiczne. Raków u siebie już kula na wiosnę czołowe drużyny ligi, na wyjedzie dobrze zaczęli w Gubinie ale skończyło się 2:5. Może buki patrzą, że nie będzie zrzutów z I, bo grają w ten sam dzień - trudno powiedzieć, ale X2 tu się bardzo fajne wydaje. Zrzutów tam i tak za dużo nie było póki co, ale ogarniają to zawodnicy wzięci zima ze Skry. Jak dla mnie Raków to może nawet wygrać.
 
Ostatnio zmieniony przez nieznany:
U 0

Usunięty użytkownik 178817

Gość
IV liga kuj pom

Start Pruszcz - Pomorzanin Serock x 5.00 lub X2 2.20 godz 13

W tym meczu się grę zawsze remis i tyle. Wielkie derby gminy Pruszcz, zawsze spina na maksa obu ekip, ciekawe oprawy etc. i bardzo często remis. W 4 lidze typować remisy, to jest czysty hardcore ale od lat to spłacają - choć nie zawsze wchodzi. Jak będzie tym razem? Jak ktoś się boi remisów w tej lidze to może po bandzie X2? Zobaczymy.

Polonia Bydgoszcz - Izbica 1 1.75 godz 12.30

Jeden z bardziej grywalnych kursów z IV ligi kuj pom w ten weekend. Wyjściowo 1.90, Izbica chyba będzie mieć ciężko się utrzymać, natomiast Polonia zmontowała na wiosnę ciekawy, skład, do tego dobry sztab trenerski. Mecz na sztucznej, co także preferuje gospodarzy w tej potyczce.

i IV liga grupa pomorska

Chojniczanka II - Władysławowo 1 1.50 godz 18

Mecz odbędzie się po meczu Chojniczanki I z Kaliszem, prawdopodobnie jak to ostatnio bywało będą spady z I, bo mają 2 godziny na przejechanie się na inne boisko w mieście.
Post automatycznie złączony:

II liga na sobotę

Radunia Stezyca - Skra Czestochowa remis nie ma zakładu 1 1.58 godz 12 /3:2

Myślę, że Radunia tego meczu nie przegra, a ma nawet spore szanse wygrać. Remis jednak lubi drugie ligi, zatem dnb na 1. Sportowo lepsi, ładna pogoda jutro, święta, myślę że Radunia na spokoju to ogarnie w aspekcie punktu lub punktów w tym meczu.

Chojniczanka Chojnice - KKS Kalisz remis nie ma zakładu 1 1.72

Uwazam, że Kalisz nie będzie chciał awansu, a chcą go Chojnice, które tego meczu nie przegrają.
Post automatycznie złączony:

Świat na sobotę

Jordania

Shabab Al Ordon - Ramtha SC 2 2.20 g. 20.00

Meczem drużyny gości zacząłem swój temat w dziale kupony. Było to prawie miesiąc temu. Tam przy batach i blamażu Ramatha SC 0:5 na trybunach z tego powodu udaru dostał fanatyk Ramatha i w konsekwencji zmarł. Piłkarze zeszli z boiska. To będzie pierwszy mecz gości po tym wydarzeniu, dlatego będzie odpowiednia motywacja - wygrają.
 
Ostatnio zmieniony przez nieznany:
U 0

Usunięty użytkownik 178817

Gość
Kuwejt

Al Naser SC - Al Kuwait SC 2 1.60 g. 19:30

Gra toczy się i majstra i goście na musiku punktowym, powinni to wygrać. Kursy mocno lecą, także wygra faworyt.
 
Ostatnio zmieniony przez nieznany:
Do góry Bottom