>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
Fortuna bonus

"Typuj niższe ligi z Tobet" - Pytania, niezgodności

B 63

bodzio57

Użytkownik
mam pytanie.. czy można zmienic spotkanie gdyż mecz Poloni Nowy Tomysl jest przełozone z powodu remontu plyty głownej? jezeli tak to prosze o zmiane na Darzbór Szczecinek : Rega Trzebiatów (III liga pomorsko - zach.) 2 2.55
 
telprzem 136

telprzem

Użytkownik
1. Stal Rzeszów - GKS Jastrzębie (Jastrzębie Zdrój) 1 1.70 II Wschód
2. LKS Nieciecza - Resovia Rzeszów X2 1.74 II Wschód
3. Ruch Wysokie Mazowieckie - Świt Nowy Dwór Mazowiecki X2 1.66 II Wschód
4. Kolbuszowianka Kolbuszowa - Limblach Zaczernie X2 IV podkarpacka
5. Orzeł Przeworsk - Strumyk Malawa X2 IV podkarpacka

Extra Typ:
Budo-Instal Turbia - Wisłok Wiśniowa IV podkarpacka
2
under 2,5
0-1
Prosze dopisać kursy.
4.1,93
5.2.06

EDIT TBM: zrobione.
 
B 63

bodzio57

Użytkownik
mam pytanie.. czy można zmienic spotkanie gdyż mecz Poloni Nowy Tomysl jest przełozone z powodu remontu plyty głownej? jezeli tak to prosze o zmiane na Darzbór Szczecinek : Rega Trzebiatów (III liga pomorsko - zach.) 2 2.55
zapomnialem ze mam taki typ ;/ wiec prosze o zamiane POloni Nowy TOmysl na Leśnik Margonin - Dyskobolia Grodzisk Wielkopolski (IV Liga - Wielkopolska Północ )typ 2 kurs 3.45

EDIT TBM: zrobione.
 
bam14 7,4K

bam14

Forum VIP
Sam jeszcze nie podałem typów... trzeba czekać aż naprawią.
hmm, ja &quot;znalazłem sposób&quot;.
inna przeglądarka - jak nie zadziała z adresu, to przez google.
albo po prostu google, &quot;tobet&quot; i klikamy. NIe zadziała pierwszy link, to kliknijcie w drugi ... powinno trybić.

:spokodfhgfh:
 
moneybutcher 22

moneybutcher

Użytkownik
W extra typie prosze na dzisiaj w typie meczowym zrobic odstep.Ma byc : X.Nie zrobilem odstepu i wyszlo :x aby byla jasnosc przy rozliczaniu typow.

EDIT TBM: zrobione.
 
tbm 642

tbm

Forum VIP
Extra Typ moze byc taki sam jak jeden typow z kuponu glownego? Pytam bo zauwazylem
Może być ;) To pytanie pojawiło się także na poprzedniej stronie tematu pytania,niezgodności.

W regulaminie nie przewidywaliśmy, że musi to być inne spotkanie niż regulaminowe pięć. Extra typ to poprostu typ, za który można uzyskać dodatkowe punkty. Grajac jednak to samo zdarzenie i tu i tu mozna podwojnie stracić jeśli ono nie okaże się skuteczne.
 
G 0

gienia06

Użytkownik
1. LKS Nieciecza - Resovia Rzeszów [II liga wschód] 2 (1,85)
2. Przebój Wolbrom - Wigry Suwałki [ II liga wschód] x2 (1,9)
3. Olimpia Elbląg Hetman Zamość [ II liga wschodnia] 1 (1,75)
4. Dąb Dąbrowa Białostocka - Znicz Suraż [ IV liga podlaska] x2 (2,57)
5. Mrągovia Mrągowo - Start Działdowo [ III liga podlasko - warm-mazur.] 1 (2,40)

Extra typ:

Włókniarz Białystok - Łks Łomża[IV liga podlaska]
Typ: 2
Liczba bramek: over 2,5
Dokładny wynik: 1:3

Prosze o zmianę w meczu lks niecieczy z typu 2 na 1 , kurs bez mian


EDIT TBM: zrobione, na przyszłość uważaj.
 
K 82

kupson141

Użytkownik
Mam pytanie wczoraj zauważyłem u siebie jakiś błąd. W typie Extra podałem ty z.... poprzedniej kolejki nie wiem jakim cudem to się stało bo wszystkie mecze kopiowałem ze strony Tobeta. Mogę podać inny typ zamiast tego?
 
tbm 642

tbm

Forum VIP
Mam pytanie wczoraj zauważyłem u siebie jakiś błąd. W typie Extra podałem ty z.... poprzedniej kolejki nie wiem jakim cudem to się stało bo wszystkie mecze kopiowałem ze strony Tobeta. Mogę podać inny typ zamiast tego?

Nie nie masz takiej możliwości. W momencie kiedy typowałeś w ofercie były też spotkania z 19 sierpnia, a my wyraźnie podkreśliliśmy, że typujemy kolejkę weekendową. Przykro mi ale za nieuwagę tracisz ten Extra Typ.
 
esek14 35

esek14

Użytkownik
Mam pytanie. Czy Tobet z dnia na dzień tak gwałtownie zmienia kursy w swojej ofercie (w co szczerze wątpie) czy niektórzy uczestnicy konkursu zawyżają sobie zwyczajnie kursy. Nie będę tutaj podawał po &quot;nickach użytkowników&quot;, ale to zawyżanie kursów jest bardzo widoczne. To nie jest 5-6 groszy w górę, a aż 30 ! Przykład:
Energetyk Gryfino - Orkan Rumia (III Liga Pomorsko - Zachodniopomorska) na zwycięstwo Orkanu płacono 1,70 (taki kurs miałem ja i taki widziałem u innego użytkownika) lecz gdy przeglądałem dalsze typy zauważyłem, że ktoś wpisał sobie na ten sam typ kurs aż 2,0! Także coś jest nie tak. To tylko jeden z przykładów. Zauważyłem ten błąd, ponieważ sam typowałem lige pom-zachpom i rzuciło mi się to w oczy. W innej lidze bym tego nie dostrzegł, bo nie śledziłem dalszych kursów, także nie wykluczone, że takich &quot;podkręcanych&quot; kursów w konkursie jest więcej. Mam nadzieję, że organizatorzy sprawdzą niektórych &quot;graczy&quot;.
 
qozi 4,8K

qozi

Forum VIP
Panowie ktoś mi źle podliczył extra typ.Miałem mecz Sosnowiec - Radzionków gdzie dałem under i 1:0.Typ na gospodarzy mam minus, under mam dobrze i dokładny wynik też mam jako plus, a powinien być minus.Było 0:0, a ja 1:0 mam policzone jako plus.Poprawcie to.

flamaster// sorry, mój błąd
 
tbm 642

tbm

Forum VIP
Dzięki za sugestie esek14 ;)

Nowy temat otworzymy prawdopodobnie tak jak w minionym tygodniu w środę, będziemy typować weekendowe kolejki.
 
lalo 36

lalo

Forum VIP
Panowie popełniłem błąd ...

1. Zaglebie Sosnowiec - Ruch Radzionkow Ruch @ 3.15 ( II liga zachodnia )⛔
2. TOR Dobrzeń Wielki - LZS Leśnica Leśnica @ 1.95 ( III Opolsko-Śląska ) ✅
3. Polonia Marklowice - Gwarek Ornontowice Gwarek @ 1.95 (IV Śląska II ) ✅
4. Pniówek Pawłowice Śląskie - BKS Stal Bielsko-Biała Remis @ 3.90 ( II liga zachodnia ) ⛔
5. Unia Racibórz - Przyszłość Rogów Remis @ 4.50 (IV Śląska II ) ⛔

Extra Typ
Skalnik Gracze - Energetyk ROW Rybnik ( III Opolsko-Śląska )
Typ: ROW Rybnik ✅
Liczba bramek: over 2.5 ✅
Dokładny wynik 1:3 ✅

Tobet
Typ 4 ( napisany na fioletowo :jezora: ) to oczywiście nie II zachodnia a III Opolsko-Śląska przez przypadek wpisałem, także jakbyście szukali wyników to przepraszam :spokodfhgfh:

Tak przy okazji, dam plusy i minusy żebyście już nie musieli szukać :spokodfhgfh:

flamaster// tak to ja mogę podliczac :p

pozdROWienia ????
 
esek14 35

esek14

Użytkownik
Widzę, że trochę wolno idzie Wam podliczanie tych typów, dlatego podam wyniki III Ligi pomorsko-zachodniopomorskiej, mam nadzieję, że to trochę ułatwi Wam zadanie:

Błękitni Stargard - Astra Ustronie Morskie 2:0
Dąb Dębno - Kotwica Kołobrzeg 2:0
Bytovia Bytów - Cartusia Kartuzy 1:2
Piast Choszczno - Chemik Police 2:2
Darzbór Szczecinek - Rega Trzebiatów 1:1
Energetyk Gryfino - Orkan Rumia 1:2
Chojniczanka Chojnice - Gryf Wejherowo 2:2
 
Do góry Bottom