>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

"Typuj niższe ligi z Tobet" - Pytania, niezgodności

tbm 642

tbm

Forum VIP
Skoro ma wyłonic najlepszego to skoro bedzie najlepszy to mu nie zrobi roznicy, bo przeciez sie bedzie znac.
A przy systemie odejmujacym za bledny typ -10 ludzie beda sie zastanawiac czy lepiej nie zagrac, bo mozna ujemne pkt zdobyc i stracic punkty zacznie sie kalkukacja.
I właśnie oto nam chodzi, aby była ta kalkulacja i rozsądne granie ;)

Ostateczna decyzja kolejek będzie 11, a użytkownik musi typować przynajmniej w 9 aby być sklasyfikowanym w końcowej tabeli. Dwie kolejki można ewentualnie sobie odpuścić.

Temat konkursowy zostanie otworzony w momencie pojawienia się kursów na, którąś z typowanych lig.

Pierwsza kolejka typowania w najbliższy weekend.
 
mor7al 0

mor7al

Użytkownik
W typach na najblizsza kolejke można podawać wydarzenia z dni 21-23 sierpnia.
Moje pytanie jest w związku z tym, czy nie ma możliwości, by typować również spotkania z dnia dzisiejszego, tj 19 sierpnia, jako że np wszystkie mecze trzeciej ligi ogręgu dolnośląsko - lubuskiego odbędą się właśnie dzis.
Jakby istniała możliwość dodania tego dnia do tej kolejki bylbym bardzo wdzięczny.

Pozdrawiam
Wojtek
 
tomiangelo 26

tomiangelo

Użytkownik
Czy ExtraTyp-em może być spotkanie, które wybrałem także w &quot;piątce&quot; obowiązkowej ??
Np.
1.Zawisza Bydgoszcz- Tur Turek 1 1,65
Extra Typ
Zawisza Bydgoszcz- Tur 1
under
2:0
pozdrawiam
 
tbm 642

tbm

Forum VIP
Czy ExtraTyp-em może być spotkanie, które wybrałem także w &quot;piątce&quot; obowiązkowej ??
Np.
1.Zawisza Bydgoszcz- Tur Turek 1 1,65
Extra Typ
Zawisza Bydgoszcz- Tur 1
under
2:0
pozdrawiam
Może być.

----------

Niestety, ale dzisiejsze spotkania nie będą dodane do tej kolejki. Kolejka obejmuje dni 20-22 sierpnia.
 
jaruone 0

jaruone

Użytkownik
tak sobie patrzę w regulamin i czegoś strasznie mi brakuje - pierwszej ligi dźwięcznie nazwanej Unibet Pierwsza Liga - była by szansa by dodać ją od następnej kolejki?? Jakby nie było jej poziom za wysoki nie jest i do niższych lig moim zdaniem łapie się jak nic :p
 
tbm 642

tbm

Forum VIP
tak sobie patrzę w regulamin i czegoś strasznie mi brakuje - pierwszej ligi dźwięcznie nazwanej Unibet Pierwsza Liga - była by szansa by dodać ją od następnej kolejki?? Jakby nie było jej poziom za wysoki nie jest i do niższych lig moim zdaniem łapie się jak nic :p
Tak patrzyłeś w regulamin, że przeoczyłeś iż typujemy kolejkę weekendową zresztą nazwa tematu też o tym mówi. W związku z tym pewnie załapiesz trochę ujemnych punktów już na starcie, bo widziałem, że typowałeś IV lige łódzką ;)

Nie pierwszej ligi nie dodajemy. Tobet specjalizuje się w niższych ligach jest jednym z nielicznych bukmacherów, który oferuje zakłady na III i IV ligę i na tym się skupiamy - tego dotyczy konkurs.
 
tomiangelo 26

tomiangelo

Użytkownik
muszę jeszcze jedną niejasność wyjaśnić, która Mnie dręczy więc pytam ????
w ExtraTyp-ie daję wynik np. 3:0, to czy liczba goli mogę dać na under ?? czy z racji dokładnego wyniku musi być over-ek ?? pozdrawiam i przepraszam za kłopot ????
 
tbm 642

tbm

Forum VIP
muszę jeszcze jedną niejasność wyjaśnić, która Mnie dręczy więc pytam ????
w ExtraTyp-ie daję wynik np. 3:0, to czy liczba goli mogę dać na under ?? czy z racji dokładnego wyniku musi być over-ek ?? pozdrawiam i przepraszam za kłopot ????
Jak dajesz 3:0 to raczej logicznie aby było over 2,5. Aczkolwiek faktycznie nie zapisaliśmy, że będziemy karać za typowanie na przekór np typ 2 a wynik 1:0 i over 2,5...
 
julez 27

julez

Użytkownik
Proszę o połączenie posta [#122] i [#123] w jeden, jeżeli jest to możliwe. zapomniałem podać ekstra typu, za pierwszym razem.

flamaster// ok
 
B 0

bizi18

Użytkownik
Mam takie pytanie biore udzial w konkursie i mam stale IP z Telewizji Kablowej Vectra w mojej miejscowosci duzo osob ma internet wlasnie z tej Vectry i cała moja miejscowosc posiada takie same IP, czy beda z tym jakies problem bo moze sie okazac ze bedzie jeszcze ktos bral udzial w konkursie z mojego miasta i wlasnie posiadal Internet z Vectry i to samo IP i co wtedy moje konto zostanie zablokowane ??
 
kanas 400

kanas

"Gram grubo"
Nie będzie żadnych problemów ???? Ewentualnie będą mogli chcieć skan dowodu osobistego. A swoją drogą własne ip w vectrze to tylko 5 zł na miesiąc ????
 
Do góry Bottom