>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Tydzień 9: Quimper

Status
Zamknięty.
noname007x 3,3K

noname007x

Użytkownik
Khachanov - Rublev 1 @ 1.79 Unibet ⛔
Panowie zaczną chwile po 14 po zakończeniu meczu Struff - Kamke. Khachanov prawie 2 metry, świetny serwis. Rublev też nieźle serwuje, jednak uważam, że trochę mu brakuje do deblowego kolegi.
Khachanov to zawodnik typowy na hale, zresztą na tej nawierzchni gra i wygrywa najwięcej. W zeszłym roku w tym okresie wygrał 2 futersy na hali, także tutaj wypadało by zrobić dobry rezultaty, żeby punktów nie stracić.
Przeglądałem staty z poprzednich spotkań z tego turnieju to Rublev mimo, że wygrywał z niżej notowanymi rywalami to czasem miewał problemy. Khachanov w 1 rundzie bez zarzutów. H2h 1-0 dla Khachanova.
Obaj pochodzą z Moskwy, obaj są dobrymi kolegami, ale myślę, że tak młodzi zawodnicy (20/19 lat) nie będą tutaj nic kombinować. Wygra lepszy, a takim na tą chwile, w tych okolicznościach jest KHACHANOV.
 
taiwoffinden 364

taiwoffinden

Użytkownik
Na popołudniu polecam Pavlaska. Jego rywal - Jouan, po blisko dwóch latach powraca na tenisowe korty. Pavlasek ostatnio dotarł do finału w Cherbourg, gdzie przegrał z Australijczykiem Thompsonem 1:2.
 
K 640

KitJhJAWU

Użytkownik
Khachanov - Rublev
DW 2:0 @ 2.50 B365

Popieram w całej rozciągłości typ noname007x, z tym że ja gram dokładny wynik. Myślę że Khachanov poradzi sobie w dwóch setach.
 
kuchcik 4,6K

kuchcik

Użytkownik
Na popołudniu polecam Pavlaska. Jego rywal - Jouan, po blisko dwóch latach powraca na tenisowe korty. Pavlasek ostatnio dotarł do finału w Cherbourg, gdzie przegrał z Australijczykiem Thompsonem 1:2.
Jeszcze dorzucam fakt, że niespełna 22-latek z Czech zagrał w finale challengera w Bangkoku. Tam miał już nawet przełamanie w pierwszym secie z Jużnym. Ogólnie początek roku dobry w jego wykonaniu. Także zagram na niego, ale wyważoną stawką. Może być mina.
Pavlasek @1,43 Pinnacle ⛔ 4/6 3/6
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
amadeuszmozart 522

amadeuszmozart

Użytkownik
Nie wiem kto usunal moj post ale South China -6.5 po 1.94 2 kwarta ✅
-41,5 na mecz zostaje po 1.8
Od czego jest ten dział? chyba od typow live? zenada :?
nie ???? pomyliles to temat tenis challenger tydzien 9: Quimper ????
Khachanov - Rublev
DW 2:0 @ 2.50 B365

Popieram w całej rozciągłości typ noname007x, z tym że ja gram dokładny wynik. Myślę że Khachanov poradzi sobie w dwóch setach.
uwazam tak samo, niby Rublev przelamal w 1 gemie, ale duzo szczescia w tym bylo. Ogolnie Rublev slaba forma, nie wiem czemu spadki kursow na Rubleva byly, kurs na Khachanova i jego 2-0 jakis kosmos dzisiaj.

set w tyl, nie wiem czy widzieliscie przy 9-9 Rublev wyrzucil a liniowy nie krzyknal autu
 
Otrzymane punkty reputacji: +17
noname007x 3,3K

noname007x

Użytkownik
Co do Pavlaska to ja bym się grubo zastanowił. Przeważnie po wygranym turnieju zawodnicy tego pokroju odpadają w 1 rundach. Rywal jednak słaby, więc może dopiero w 2 rundzie będzie rozsądne pograć przeciw Pavlaskovi.
 
Otrzymane punkty reputacji: +11
amadeuszmozart 522

amadeuszmozart

Użytkownik
Trzeba odrobic tego Karena, mysle, ze Lacko zagra porządnie dzisiaj i -3,5 to powinna być formalność.

Doświadczenie na hardzie ogromne, Hemeremu jak nie idzie to nie ma pazura, gdyby rozpoczął nieźle mecz i ugrał nawet seta jakoś szczęśliwie to Lacko i tak powinien handi pokryć. Niby szybki hard, ale wolę to handi niż 2-0. Chociaż 2-0 też wydaje się dość pewne.

Hemery - Lacko -3,5 @1,65 unibet ???? ZWROT - dał krecza, żeby się nie ośmieszyć:/ 1 set 2-6
 
galica13 522

galica13

Użytkownik
Kosmos ten mecz Pavlasek - Jouan. Gość który nie grał 3 lata, obecnie jest za 1200 miejscem w rankingu, a jak grał to był graczem z 3-4 setki i pogrywał tak sobie tylko w ITF-ach nagle serwuje LEPIEJ, 10 razy lepiej niż Isner czy Karlović. Prawie 100% pierwszego serwisu, kilkanaście asów! Nie do połamania nawet przez Djoko. A na returnie jak gracz TOP 50 albo TOP 30 nawet. Pavlasek nic nie zepsuł, grał jak Pavlasek. Ale to co robił Jouan to jakiś kosmos. Oczywiście w drugiej rundzie da się połamać Wardowi 5 razy i zrobi 10 DF-ów ale co tam. Dzisiaj jest jego dzień ;)
 
maykixd 1,7K

maykixd

Użytkownik
Kosmos ten mecz Pavlasek - Jouan. Gość który nie grał 3 lata, obecnie jest za 1200 miejscem w rankingu, a jak grał to był graczem z 3-4 setki i pogrywał tak sobie tylko w ITF-ach nagle serwuje LEPIEJ, 10 razy lepiej niż Isner czy Karlović. Prawie 100% pierwszego serwisu, kilkanaście asów! Nie do połamania nawet przez Djoko. A na returnie jak gracz TOP 50 albo TOP 30 nawet. Pavlasek nic nie zepsuł, grał jak Pavlasek. Ale to co robił Jouan to jakiś kosmos. Oczywiście w drugiej rundzie da się połamać Wardowi 5 razy i zrobi 10 DF-ów ale co tam. Dzisiaj jest jego dzień ;)
szkoda, bo troche zagralem na Pavlaska, ale to co robil Francuz na prawde wzbudzilo moj podziw... w wymianach tez wygladal bardzo przyzwoicie! ???? aczkolwiek tak jak mowisz, w nastepnej rundzie zagra jak ogorek ;) szkoda, ze nie zrobil tego dzisiaj ;]
 
galica13 522

galica13

Użytkownik
Nigdy tego nie zrozumiem, po prostu nigdy. Jak to jest możliwe, że kolesia tak fajnie się ogląda, a w innym meczu będzie wyglądał jak amator. Grał lepiej niż miejsca 50-100 z rankingu. Wszystko w kort, asy, dobry serwis, agresywna gra, dobieganie do wszystkiego itd. Przecież to wbrew logice!
 
amadeuszmozart 522

amadeuszmozart

Użytkownik
Oglądałem ten mecz, tak samo jak wy, nie znałem tego zawodnika, a zagrałem Pavlaska. Powiem jedno gość zagrał dzisiaj fenomenalnie, ciekawie jak zagra w meczu z Wardem, może ciężko trenował okres, kiedy nie grał. Zagrał mnóstwo sparingów i ma forme, bo dzisiaj to naprawdę było widać.
De Schepper to bierze jak coś, 1,3 niby tylko, ale Dustov nie ma backhandu. Jak widzicie Gueza z Mekticiem? oglądaliście wczoraj może Mekticia?
Nie wygrał dzisiaj żaden faworyt po kursie, oprócz Lacko, gdzie Hemery dał zwrot.
10:05
Barrere G. (Fra)
Setkic A. (Bih)
1 : 2
1.66
2.10

12:45
Struff J-L. (Ger)
Kamke T. (Ger)
0 : 2
1.57
2.25

14:40
Khachanov K. (Rus)
Rublev A. (Rus)
0 : 2
1.72
2.00

16:35
Hemery C. (Fra)
Lacko L. (Svk)
0 : 1
3.75
1.25

17:30
Pavlasek A. (Cze)
Jouan R. (Fra)
0 : 2
1.40
2.75

18:50
Dustov F. (Uzb)
De Schepper K. (Fra)
2 : 1
3.50
1.28

21:00
Guez D. (Fra)
Mektic N. (Cro)
0 : 2
1.44
2.62

kursy bet365.
 
noname007x 3,3K

noname007x

Użytkownik
Jouan - Ward 1 @ 2.2 Tempobet ✅
Kursy lecą w błyskawicznym tempie, jeszcze kilka minut temu ponad 2.0 można było złapać prawie u każdego bukmachera. Teraz już nieliczni przysnęli z takim kursem.
Jouan po świetnym występie z Pavlaskiem zapowiada się na &quot;czarnego konia&quot; zawodów. Ward to nie jest zawodnik na halę, lepiej radzi sobie na otwartym hardzie. Myślę, że jeśli Francuz utrzyma dyspozycję to bez problemu ogra Brytyjczyka.
-----------
Jak ktoś szuka czegoś do ako to Sijsling ✅ i Stakhovsky ✅ są dobrą opcją. Ich rywale mają słabe bilanse z 1BH, szczególnie Sidorenko.
 
Otrzymane punkty reputacji: +17
tie-break 7,2K

tie-break

Użytkownik
Igor Sijsling - Farrukh Dustov 2, Pinnacle Sports 2.21
6:1, 6:4 ⛔⛔⛔
Wystarczyło trochę przebijać na bekhend.

W bezpośrednich pojedynkach jest remis 2:2 gdzie Panowie grali ze sobą trzykrotnie na halach i raz bardzo dawno temu bo w 2006 roku na mączce. Ostatnio grali w 2015 roku gdzie wygrał Holender 6:3, 6:4.
Według bukmacherów faworytem w tym spotkaniu jest Sijsling który obecnie jest na 154 miejscu ATP a jeszcze kilka lat temu był 52. Igor ten turniej wygrał w 2012 roku bez straty seta ale w 2012 roku to on grał dobry tenis a teraz jest cieniem zawodnika z tamtego czasu. Także Holender w tym roku nie ma rewolucji tak jak np. Youzhny który wziął się w garść i odnotowuje dobre wyniki.
W bieżącym sezonie Igor zaliczył tylko ćwierćfinał challengera gdzie na drodze miał kelnera i wracającego po kontuzji Żydka. Jego bilans w tym roki to 6 wygranych i 5 porażek. Przegrywał z Moriya, Robertem, Lacko, Roger Vasselin, Gerasimovem czyli z gościami całkowicie do przejścia.
W tym turnieju pokonał Arnaboldiego 7:6, 3:6, 6:2 i ewidentnie widać, że Sijsling ciągle się męczy. O tym tenisiście pisałem tyle razy, że już chce mi się wymiotować...Swego czasu grał on bardzo ładnie gdzie na halach odnotowywał najlepsze rezultaty. Bardzo trudno było przełamać jego serwis, forhend był bardzo skuteczny i celny, pod siatką bez żadnych prostych błędów i co najważniejsze jego bekhend też dobrze funkcjonował bo z psychiką miał problem od zawsze.
Oczywiście, że facet ma ciągle wielki potencjał ale wszystkie elementy jakie wymieniłem z plusów teraz są złe albo bardzo przeciętne i oczywiście rozwijają się kolejne dziury w głowie.
Jego przeciwnikiem będzie Dustov który kiedyś był już w pierwszej setce bo na 98 miejscu a teraz koczuje na 218 lokacie. On w tamtym roku dotarł tutaj do półfinału także motywacja powinna w nim drzemać aby powtórzyć ten wyczyn. Jego sytuacja jest bardzo podobna jak Holendra ponieważ poprzedni sezon miał zły, ale jeden a nie 3 z rzędu słabsze.
Bilans Uzbeka w tym sezonie nie powala również ponieważ wygrał 4 mecze i taką samą liczbę przegrał. Lecz w jego przypadku jest znaczna różnica ponieważ potrafił pokonać lepszych od siebie rywali np. Basic, Herbert czy w tym turnieju de Schepper. Jeśli chodzi o wyszkolenie techniczne Dustova to nie prezentuje się jako wirtuoz tenisa.
Jest to bardzo wysoki tenisista, mierzący prawie 2 metry wzrostu, dysponuje potężnym fothendem i jak prawie zawsze w przypadkach tego wzrostu ma gorszy bekhend. Gra on prosty tenis, czuje się najlepiej w ataku i lubi szybko kończyć akcje. Jego styl bardzo pasuje na szybkie warunki halowe. Znaczną różnicę jaką ja widzę w ostatnim czasie to taka, że Dustov swój serwis trzyma dość pewnie a u Sijslinga to kuleje.
Moim zdaniem Farrukh dzisiaj wygra ponieważ prezentuje się lepiej niż rywal. Pisane z telefonu także przepraszam z góry za błędy.
 
Otrzymane punkty reputacji: +17
amadeuszmozart 522

amadeuszmozart

Użytkownik
Dustov z Igorem to 50/50. Najlepszy tam moim zdaniem będzie over, jak dadzą na live, pewnie linia 22.5. A może uda się zagrać jeszcze niższy.

Trzeba wziąć pod uwagę o czym często zapominam, zmęczenie i motywację zawodników. Dustov jak i Igor mają słabe wyniki w tym roku, nie ugrali nic szczególnego, więc obaj będą walczyć jak lwy. Arnaboldi ma słaby sezon, dużo wtop, bardzo zmotywowany grał z Igorem stąd ugrał*tego seta, ale Igor był od niego lepszy. De Schepper wyglądał na przemęczonego i przeszedł trochę obok meczu. Dustov dobra jedynka, forehand jak mówisz, ale backhand ma słaby, De Schepper nie biegał jak lew wczoraj, Igor będzie walczył moim zdaniem, tak samo jak Uzbek. Wydaje mi się, że hala jest szybka, a Dustov na returnie nie jest wirtuozem, De Schepper ma jednak słabszy serwis od Igora, głównie gra z tyłu kortu, a wczoraj nie miał siły na ten maraton. Tak, że wydaje mi się, że obaj będą pewnie trzymać*serwis i overka można pobrać jak nic.

over 22,5 buk i kurs tylko na live. ⛔ 1 set to Dustov nie wyszedł z szatni, 2 set walczył, ale Igor był lepszy. Plus jest taki, że tak szybko było 3-0, że nie zagrałem tego overa.

Sidorenko - Stakhovsky 0-2 1,78 unibet ✅ Kopalnia kasy na live, Stachu polamal w 1 secie raz i over 9,5 po 1,7. Na 2 set tak samo overy mozna bylo zabijac. Ukrainiec wygral 2-0, ale z problemami przy 4-3 obronil pare break pointow, a przed tie breakiem wyszedl z 15-40. Ale typ na plus o to chodzi.

Ukrainiec jest jaki jest, ale oglądałem jego ostatni mecz z Karatsevem, na returnie drewno z niego jest straszne, żeby brejka zrobił to jakieś święto musi być. Ruskiemu po przegranym 1 secie, spadła motywacja do walki, jakiś Lacko by go powiózł 6:1 na luzie, a on nie wykorzystywał żadnych break pointów. Sidorenko nie darzą*go sympatią za wielką, gracz mało przewidywalny, nie aż taki regularny, a przede wszystkim nie ma takiej pewności jak Ukrainiec. Wydaje mi się, że Stakhovsky nie powinien oddać serwisu bo naprawdę dobrze serwuje, a na siatce gra bardzo dobrze, ale nie wydaje mi się, aby Sidorenko był*w stanie ugrać seta. Wygrana Ukraińca wydaje sie bardzo pewna.

Mathieu - Setkic 2-0 1,44 bet365 ⛔ Mathieu pierwszy set totalna wyjeb.ka.. jak oddal brejka, jeszcze oddal raz, a zagralem sobie handi -2,5.. ogolnie Setkic jakby nie narobil w gacie mogl to wygrac i 2-0 i 2-1..

Francuz w gazie, rozprawił się z Millotem, ostatnio w dobrej dyspozycji grał w turniejach z cyklu ATP. Doświadczenie, mocne uderzenia, w szczególności na serwisie powinien radzić sobie lepiej, myślę, że Aldina nie stać dzisiaj na ugranie seta.

Jouan - Ward 2 1,83 bet365 ⛔ ten Jouan to zajebisty grajek, wchodze w jego nastepny mecz grubo. Gosc jest bezbledny, 30 lat ma a gra rewele.
Moim zdaniem Brytyjczyk wygra ten mecz. Francuza mało znam, wczoraj go widziałem, zaprezentował się dobrze, ale Pavlasek mało charakteru zaprezentował, w dodatku w wymianach mnie jakoś nie urzekł. Brytyjczyk na pewno jest bardziej wypoczęty, dużo bardziej zmotywowany niż wczoraj Czech. Ward nie jest moim ulubieńcem, ale myślę, że Francuz nie zagra dzisiaj tak dobrze jak wczoraj : )
 
canabis 2,5K

canabis

Użytkownik
Igor Sijsling win @1,66 bet365 ✅

W pojedynku Igora z Farrukhiem upatruję zwycięstwo tego pierwszego, nauczyłem się żeby nie grać nic w kierunku Dustova bo ten koleś to po prostu jedna wielka niewiadoma.
Przecież to drewniak, na returnie w ogóle nie żyje, popełnia mnóstwo błędów, jest kompletnie nie stabilny. Jego główna broń to oczywiście serwis, z De Scheeperem ładnie mu to wychodziło i z jego pierwszym podaniem trzeba się liczyć, gorzej jak nim nie trafia. Drugi serwis jest jego drugim obliczem i już nie trzeba się tak go obawiać. Wystarczy przypomnieć sobie jego mecz z Basic kiedy trafiał drugim podaniem 29,5 %.
Igor pokonał tutaj na początku Arnaboldiego, również jego serwis był na tak dobrym poziomie jak jego dzisiejszego rywala, drugi zdecydowanie lepszy. On również nie jest stabilnym graczem ale z pewnością ma więcej techniki, oraz doświadczenia. Nie porusza się tak ślamazarnie jak Dustov i dłuższe wymiany to on bd. wygrywać.
Obaj jak na razie nie mają żadnych szczególnych zwycięstw, szczególnie Igor który przeplata słabsze z lepszymi pojedynkami, nie mniej jednak on ma większy wachlarz umiejętności i do tego dochodzi nie najlepszy drugi serwis rywala. To z pewnością Holender wykorzysta. Ostatni ich pojedynek gładko wygrał Igor.
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
master. 1K

master.

Użytkownik
Jouan vs Ward - Jouan @ 1.83 ✅ ✅ ✅
Francuz wraca do &quot;poważnego&quot; grania po naprawde sporej przerwie. Wczoraj można było mieć wątpliwości co do jego dyspozycji to jest jasne, ale po tym co zobaczyłem to nie widze większych szans dla Warda w tym pojedynku, a przy równych szansach jakie prezentują nam bukmacherzy ide zdecydowanie w strone Francuza. Wczoraj bardzo dobry mecz z Pavlaskiem, który jakby nie patrzeć prezentuje &quot;solidny&quot; tenis, przeciez dopiero co był nawet w finale. Serwis u Jouana bardzo dobry, 69% pierwszego serwisu, 94% wygranych piłek po pierwszym serwisie i 8 asów. Ponadto solidna gra na returnie, mocne przyspieszenie z forehandu. Ward niegdyś nadzieja teraz błąka się po challengerach. Główny atut to wiadomo atomowy serwis jak trafia pierwszym podaniem to przeważnie pkt zdobywa, gdy jednak przychodzi drugi serwis to już tak różowo to nie wygląda ponieważ dostaje szybką piłkę na drugą strone i szanse na wygranie pkt drastycznie maleją z powodu warunków i poruszania się na korcie. Caruso mimo to, że co drugą piłke ładował w siatkę lub w aut pokazał jakie problemy Brytyjczyk ma z grą na końcowej lini. Jouan sam przełamać się nie powinien, a przynajmniej jedno przełamanie w secie powinien uzyskać, forehandem rozgoni Warda po korcie.
 
amadeuszmozart 522

amadeuszmozart

Użytkownik
Dzisiaj slaby dzien, ale mam pomysly na jutro.

Kamke - Mektic 2 3,30 unibet +3,5 1,94 unibet +1,5s 1,79 unibet
Kamke mial slaby okres ostatnio tak samo jak Mektic, Kamke juz dawno wypadl z turniejow ATP, a na challengerach nic nie gral. Mektic wypadl kompletnie, widac, ze chlopakowi bardzo zalezalo, zeby wrocic do tenisa i ostro przetrenowal ostatni okres. Kiedys gralem masowo przeciwko niemu jak gral, bo twierdzilem, ze jest slaby i dupil 2-0. Ale ostatnio w tym turnieju, gra bardzo dobrze, w pelni zmotywowany, widac, ze chce wrocic na stale do challengerow. Ostatnio 90/80% wygranych 1 i 2 % serwisu. Kamke moim zdaniem bardzo szczesliwie wygral ze Struffem, ktory jest bez formy. Kamke jest zbyt faworyzowany przez buki, potrafi oddac podanie czy popelnic bledy. Mektic jeszcze tutaj ani razu nie oddal serwisu, wszystkie 3 typy ogromne value.

Rublev - Lacko 1 2,25 bet365
Młody rusek myślałem, że polegnie z Karenem, a tu proszę. Andrey widać, że wraca, forma nawet jest, atomowy serwis, przyspieszone uderzenia, niezle to wyglada. H2H z Lacko przegrywal juz 2 razy, ale wydaje mi sie, ze wtedy byl w gorszej dyspozycji. Lacko gra bardzo duzo turnieji, czasami dociera blizej, dalej, on trzyma w miare podobny poziom, ale tutaj moim zdaniem w 1 spotkaniu jego gra nie byla zbyt dobra, oddal podanie 2 razy bodajze. Hemery w ogole nie powalczyl. Mysle, ze Rusek przede wszystkim chce wygrac, bo gral malo w challengerach nie szlo mu, Lacko gra duzo i nie bedzie walczyl na smierc i zycie, jak mu nie bedzie szlo. Mysle, ze kurs jest dobry i zachecajacy do gry.

Jouan - Stakhovsky 1
Niech tylko wystawią kursy na to spotkanie, to zwycięstwo tego zawodnika jest bardzo prawpodobne. Stakhovsky to tylko serwis i volley. Dzisiaj mial slabego przeciwnika, tylko raz udalo mu sie przelamac Sidorenko, ktory jak pisalem jest nieregularny, zrobil troche podwojnych. Stakhovsky 1 set mial lepszy, a w 2 secie malo brakowalo, a oddal by podanie, a w konsekwencji seta, w tie breaku Sidorenko w ogole nie walczyl po niewykorzystanach break pointach. Francuz wrocil po przerwie, ale widac, ze przepracowal ogromnie ten czas, wyglada bardzo pewnie jakby byl doswiadczonym graczem z top20.. 1 serwis to parenascie asow w spotkaniu, wygrywa 80-90% po 1 serwisie, po 2 mial dzisiaj bodajze 50%. Ale w wymianach wyglada dobrze, na returnie tak samo, Ward dzisiaj oddal podanie 2 razy, ale trzeba przyznac ze 1 serwis mial dobry i serwowal mu uciekajace pilki do rogu czy troche asow tez wsadzil. Stakhovsky serwuje bardziej plasko albo linia albo kross, ten serwis nie jest az tak wyrzucajacy, po 2 serwisie w ogole nie widze Ukrainca, ktory bedzie skracal gre i szedl do siatki, tam go francuz zdazy minac 2 razy, ciekawe jakie beda kursy bo moim zdaniem typ na francuza, 2-0, handi gemowe i setowe do gry jak nic.
 
huwawey 0

huwawey

Użytkownik
Jouan - Stakhovsky 1
Niech tylko wystawią kursy na to spotkanie, to zwycięstwo tego zawodnika jest bardzo prawpodobne. Stakhovsky to tylko serwis i volley. Dzisiaj mial slabego przeciwnika, tylko raz udalo mu sie przelamac Sidorenko, ktory jak pisalem jest nieregularny, zrobil troche podwojnych. Stakhovsky 1 set mial lepszy, a w 2 secie malo brakowalo, a oddal by podanie, a w konsekwencji seta, w tie breaku Sidorenko w ogole nie walczyl po niewykorzystanach break pointach. Francuz wrocil po przerwie, ale widac, ze przepracowal ogromnie ten czas, wyglada bardzo pewnie jakby byl doswiadczonym graczem z top20.. 1 serwis to parenascie asow w spotkaniu, wygrywa 80-90% po 1 serwisie, po 2 mial dzisiaj bodajze 50%. Ale w wymianach wyglada dobrze, na returnie tak samo, Ward dzisiaj oddal podanie 2 razy, ale trzeba przyznac ze 1 serwis mial dobry i serwowal mu uciekajace pilki do rogu czy troche asow tez wsadzil. Stakhovsky serwuje bardziej plasko albo linia albo kross, ten serwis nie jest az tak wyrzucajacy, po 2 serwisie w ogole nie widze Ukrainca, ktory bedzie skracal gre i szedl do siatki, tam go francuz zdazy minac 2 razy, ciekawe jakie beda kursy bo moim zdaniem typ na francuza, 2-0, handi gemowe i setowe do gry jak nic.


W 100% zgadzam sie z tym co napisales, ja dodalbym jeszcze jedna ciekawostke a mianowicie publicznosc. Po kazdym zdobytym punkcie przez Francuza, widownia bije brawa czym wedlug mnie rozprasza rywala w tym momencie. Kazda pilka wyrzucona przez przeciwnika Jouana, to wielki aplauz na widowni. Takie zachowanie na pewno pomaga mu i ciagnie go mentalnie do gory. Widac ze publicznosc ma swojego faworyta i zapewne chca zeby wygral ten turniej.

Akurat co do meczu z Rublevem bym uwazal. Khachanov zagral mega slaby mecz, drewniany zawodnik, jedynie 1szy serwis go ratowal. Wystarczylo 2 pilki Rubleva do boku a ten nie dochodzil. Na nogach mega slabo, mysle ze Lacko to akurat troche inna pulka i inny zawodnik.
 
matilebron 1,1K

matilebron

Użytkownik
Lamasine/Olivetti @1,83 Bet365
6:3 3:6 12-10 ✅✅✅


Dwie francuskie sklejki i dużo wyżej sobie cenię wyżej wymienioną parę. Olivetti na serwisie praktycznie nie do przełamania, ma spore doświadczenie deblowe i na pewno powinien tutaj ładnie grać. Lamasine też nie jest jakimś ogórkiem, całkiem niezły w wymianach, niezły serwis. Grając wspólnie ładnie powalczyli ze Skupskimi, pokonali ciekawą parę Moser/Struff i ogólnie sprawiają dobre wrażenie. Ich rywale mieli bardzo słabych rywali, mają mało atutów deblowych i moim zdaniem nie mają dużych szans w dzisiejszym meczu.
 
Otrzymane punkty reputacji: +16
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom