>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Fortuna bonus

Tydzień 48: Sao Paulo (ATP Challenger Tour Finals)

Status
Zamknięty.
christopher48 2K

christopher48

Forum VIP
Sao Paulo (ATP Challenger Tour Finals)
Location: Sao Paulo, Brazil
Surface: Indoor Hard
Prize Money: $220,000 +H
Tournament website: http://www.challengerfinals.com.br/
Main draw singles: http://www.atpworldtour.com/posting/2012/6406/mds.pdf

Uczestnicy challengerowego &quot;Mastersa&quot;:
Victor Hănescu (Rumunia)
Paolo Lorenzi (Włochy)
Aljaž Bedene (Słowenia)
Guido Pella (Argentyna)
Rubén Ramírez Hidalgo (Hiszpania)
Gastão Elias (Portugalia)
Adrian Ungur (Rumunia)
Thomaz Bellucci (Brazylia) - dzika karta

Zeszłoroczny turniej: http://en.wikipedia.org/wiki/2011_ATP_Challenger_Tour_Finals


Oficjalna strona ATP Challenger Tour: http://www.atpworldtour.com/Tournaments/Challenger-Tour.aspx
Livescore: http://www.protennislive.com/framesetperpc.asp?lang=en&amp;amp;ref=www.atpworldtour.com


Zapraszam do dyskusji i pisania analiz​
 
bbadii 23,4K

bbadii

Użytkownik
Dla mnie zwycięzca jest tylko jeden - Victor Hanescu. Chłopak ma za sobą bardzo udany sezon, kilkakrotnie wygrywał challengery, czemu miałby całego &#39;podsumowania&#39; sezonu nie wygrać? Co prawda, nawierzchnia nie ta, ale większość tutaj to ziemniaki, z których najlepiej poradzi sobie Victor.
 
kuchcik 4,6K

kuchcik

Użytkownik
Fakty nie kłamią...
stary, co Ty bredzisz. Hanescu poza cegłą kaleczy tenis do potęgi i to nie jest mój wymysł.
Tutaj jest tylu ziemniaków, że nie ma opcji aby tego nie wziął Bellucci. Mniejsza już o to, iż sportowo jest od nich lepszy. Po prostu na tej nawierzchni ma najwięcej do zaoferowania, gra u siebie.
wchodząc w temat byłem pewien, że przenieśli ten turniej na cegłę. Jednak będzie jak przed rokiem, w hali.
Powstrzymam się od większego śmiechu tylko dlatego, że Thomaz jest zdolny do wszystkiego. Nawet do przegranej na ten przykład z takimi rywalami, u siebie w hali.
 
kasztaneiro 362

kasztaneiro

Użytkownik
Dla nie takze Bellucci na wygrana idzie, ale w sumie rok temu tez byl faworytem a pozegnal sie przedwczesnie. Moim zdaniem moga namieszac jeszcze Lorenzi i Donskoy. Reszta to naprawde stuprocentowe ziemniaki i jak dla mnie bez wiekszych szans.
 
G 2,2K

gawronix

Użytkownik
Thomaz Bellucci-Guido Pella 2:0 1.50 Fortuna
Pierwszy dzień Challengerowego Mastersa. W spotkaniu rozegranym o 0:00 polskiego czasu zmierzą się Brazylijczyk Bellucci (33 rakieta świata) i Argeńtyńczyk Guido Pella. Zdecydowanym faworytem tego spotkania jest Thomaz który dysponuje o wiele większą gamą zagrań niż Pella i który dużo lepiej czuje się na hali o czym mogą świadczyć ostatnie dwa turnieje rozegrane na tej nawierzchni.Finał w Moskwie pechowo przegrany z Seppim i wyrównany bój z Federerem w Bazylei. Brazylijczyk gra agresywny tenis cechujący się dobrym oburęcznym backhandem i dosyć mocnym pierwszym podaniem, jest dużo lepszy w głębi kortu niż jego rywal. Argentyńczyk Pella grywa głownie na kortach ziemnych bardzo rzadko zmieniając nawierzchnie i jest w moim przekonaniu najsłabszym tenisistą w turniejowej stawce.Podsumowując Brazylijczyk który gra we własnym kraju jest po prostu duzo lepszym tenisistą niż Pella i dosyć pewnym wynikiem wydaje mi się dwu setowe zwycięstwo. Nie ma argumentów przemawiających za Pellą.
 
R 5K

rosati

Użytkownik
Graja w hali a praktycznie kazdy zawodnik lepiej czuje sie na ziemi, faworytem raczej jest Bellucci, ktory gra u siebie i jest teoretycznie najlepszym zawodnikiem pod wzgledem umiejetnosci, dla mnie czarnym koniem moze byc Bedene, mimo ze preferuje cegle, na szyszych naweirzchniach potrafi sie odnalesc, dzis jego pierwszy mecz z Hanescu stawiam na jego wygrana bo Rumun oprocz koncowki sezonu nie gral nic specjalnego. Jezeli Bedene wygra to awans z grupy ma zapewniony gdyz nie sadze ze przegra z Lorenzim i tym bardziej z Eliasem.
 
waclaw-65884 360

waclaw-65884

Użytkownik
Bedene - Elias typ 1 ✅
Bedene dla mnie zdecydowany faworyt. Moim zdaniem może zaliczyć tutaj finał. Wczoraj bój stoczony z Hanescu i mecz był na styku. Elias to zawodnik zdecydowanie na cegłe. Gra często bardzo miękko , wczoraj z Lorenzim jakoś trzymał grę w 1 secie ale od pierwszego breaka już posypał się całkowicie. Bedene zdecydowanie więcej w ofensywie pokaże niż Lorenzi wczoraj. Ja widzę, zdecydowany win tutaj Bedene.
EDit : Spodziewałem się łatwiejszej przeprawy ale Elias od 2 seta grał na całość. Wiele uderzeń mocno ryzykownych a wchodziły. Bedene od 0-2 w 3 secie wyszedł na 6-3 więc brawa za postawę. Mam nadzieję, że ktoś skorzystał ????
 
S 6

sir.

Użytkownik
Witam, reaktywuję się na forum (nawet nie pamiętam poprzedniego Nick&#39;u). Dosyć tego gadania zabierzmy się do typowania. Na dziś upolowałem dwa spotkania z brazylijskiego Challengera.
Hanescu - Elias typ 1 kurs: 1.22 ⛔ 1-2 (szok)
Hanescu musi wygrać, to spotkanie jeżeli chce zgarnąć większą wygraną z puli nagród (91 tyś. dla niepokonanego zwycięscy). Moim zdaniem niema, co się tu zastanawiać Rumun pokazuje, że jest w dobrej formie i nie sprawdza się to, co pisali poprzednicy, że &quot;kaleczy tenis&quot;. Prezentuje się dobrze i gra bardzo mądrze. Jeszcze nie stracił seta.
Alves - Ungur 2 kurs:1.53 ⛔
Alves wpadł do turnieju na miejsce kontuzjowanego Bellucciego i jak się okazuje nie jest w gazie. Wczoraj przegrał z apatycznym Rubenem Ramireze-Hidalgo z Hiszpanii 2-0. Niby coś powalczył w drugim secie, ale to Hiszpan mu na to pozwolił. Alves dużo grał na twardych nawierzchniach, to fakt, ale moim zdaniem nie ma tu większych szans, bo i motywacja żadna. Za Ungurem przemawia dobra forma i chyba najlepszy wiek, aby coś jeszcze osiągnąć.
 
alvaros 256

alvaros

Użytkownik
1.12.12 g.23:00, Tenis
A. Ungur - G. Pella
Typ: 1
Kurs: 2,52
Buk: Pinnacle
Po mojemu to trochę dziwny rozkład kursów, spodziewałem się bliżej 50/50. No bo finał challengerowego masters a tu faworyzuje się Pelle pomimo faktu, że zaledwie 3 dni temu grał z Ungurem w grupie i przegrał 1:2. Przegrał dość pechowo bo po dwóch tiebreakach w drugim i trzecim secie no ale przegrał. A tu teraz nagle dla buków duży faworyt. W półfinale Ungur rozprawił się 2:0 z Bedene, a Pella sprawił niespodziankę wygrywając 2:0 z Hanescu. Ale dla mnie to nie powód żeby zaraz stawiać go w roli pewniaka do końcowego zwycięstwa. Według mnie są to zawodnicy na porównywalnym poziomie, nawet bilans wygranych/przegranych mają w statystykach podobny w odniesieniu do okresu ostatnich tygodni. Dlatego moim zdaniem o wygranej zdecyduje dzisiaj lepsza dyspozycja dnia i pomniejsze detale. Całkiem możliwe, że kolejny raz dojdzie do 3-setowej batalii bo tak jak mówię obu uważam za graczy na podobnym poziomie, dlatego dziwi mnie faworyzowanie Pelli. Argentyńczyk jest w gazie, pokonał tu dwa dość głośne nazwiska czyli Belucciego i Hanescu no ale nie w każdym meczu musi odrazu trzymać podobny poziom. Ungur też ułomkiem nie jest, za darmo finału nikt mu nie dał i może spokojnie wygrać całe zawody. Wg. mnie szanse obu rozkładają się dokładnie 50/50 dlatego gram Ungura po dużo lepszym kursie.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom