>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • W sobotę koejna gala Clout MMA, z tej okazji zapraszamy na
    CLOUT MMA 5: AJ Challenge [8.06.2024] w puli nagród 250zł od Fortuny + punkty reputacji!
    Nie masz konta w Fortunie? Założysz je w kilka minut TUTAJ!
    Typy w konkursie oddajemy do 8 czerwca do godz. 18:59.

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Tydzień 23: Prostejov, Caltanissetta, Nottingham, Furth

Status
Zamknięty.
pawelstrzala 313

pawelstrzala

Użytkownik
czy nie myślicie, że jutro olbrzymie value na Bautistę?

Robredo wrócił po długiej przerwie, pokonał kiepskiego Lajovicia i od razu zdecydowany faworyt w pojedynku z młodszym rodakiem, który na mączce na poziomie challengerów właściwie nie ma sobie równych? Oczywiście Tommy w pełnej dyspozycji to półka wyżej, ale jednak w zaistniałej sytuacji wydaje mi się, że kursy powinny być na odwrót.
A może ktoś oglądał Robredo w pierwszym meczu i rzeczywiście zaprezentował się jak sprzed kontuzji?;)
bautista spuscił z tonu w ostatnich tygodniach a Robredo wygłodniały gry powinien go ograc na luzie
 
assassin84 119

assassin84

Użytkownik
Jest teraz w niezłej formie ale dał ciała w kwalach Rg ograł go inny kołek Sijsling
Z Sijslingiem również myślałem, że to kwestia cienkiej psychiki Jurka, ale słyszałem, że w tym spotkaniu odnowiła mu się na początku spotkania kontuzja barku (nie wiem ile w tym prawdy, ale powtarzał to również Karol Stopa w Eurosporcie)
 
lazzarov 300

lazzarov

Użytkownik
Robredo urywkami widziałem 2 seta, niby takie oglądanie w kit, ale z tego co widziałem to łatwego meczu nie miał, dużo gamów po przewagach zakończonych. Kursy może trochę zaniżone , na Robredo koło 1.7 był brał , bo póki co Agut wygląda apetyczniej jak dla mnie. Ale to takie luźne przemyślenia, bez głębszej analizy.
 
beb 95

beb

Użytkownik
Data: 07/06
Wydarzenie: Tenis Challanger Prostejov
Spotkanie: Hajek J. - Gabashvili T.
Typ: 1
Kurs: 1.83
Buk: Bet365
Analiza:
Krótko i zwięźle, Hajek jest po prostu graczem lepszym. I nie chodzi mi o pozycję w rankingu tylko o styl i technike gry. Jest dużo bardziej technicznym zawodnikiem z kolei Gabashvili to taki &quot;młocarz&quot;. Ostatni turniej czyli RG zakończyli odpowiednio w 3 rundzie kwali i w 1 rundzie kwali. Czasami obaj panowie grają nawet w większych turniejach, nie tylko challangerach, Czech w Rzymie, a Gaba w Bordoux, więc takimi kompletnie słabymi zawodnikami to nie są. Technika w prostejovie będzie miała przewagę nad przebijaniem dlatego wygra Hajek.
 
Otrzymane punkty reputacji: +6
jose7 40

jose7

Użytkownik
Dutra Silva - Viola | 1,58
Dasnieres de Veigy - Schukin | 1,45
A tu moim zdaniem całkiem atrakcyjne kursy na dwa dzisiejsze mecze. Jedyne co moim zdaniem przemawiać może za Włochem w pierwszym meczu to fakt, iż gra u siebie. Poziomem w mojej opinii zdecydowanie ustępuje Brazylijczykowi.
W drugim meczu, który już za chwilę, dość anonimowy dla mnie Schukin raczej nie sprawi problemów Francuzowi
 
phillips 1,5K

phillips

Użytkownik
Berankis - Pospisil V. @ 1,7

Fajny kurs na Ricardasa, który grass court lubi i gra na nim swój ulubiony tenis, pełny urozmaiconej gry, sporo serve&amp;volley, niekonwencjonalne zagrywki z głębi kortu. Naprzeciw mocno drewniany Vasek, który poza serwisem niczym się nie wyróżnia, ograł De Voesta, ale w chwili obecnej mało kto by z Rikiem przegrał, także żaden to argument za nim... Litwin powinien sobie poradzić.
 
widzu 4,5K

widzu

Forum VIP
Ward James vs. Tursunov Dmitry 1,45 ✅

Jak pisałem podczas pierwszego meczu Rosjanina, jest On dla mnie głównym kandydatem do wygrania tej imprezy. Zgodnie z planem zniszczył w 1r swojego rywala oddając mu trzy gemy. Trawa to jego nawierzchnia na pewno długo czekał na tą część sezonu. Ward swój mecz 1r zakończył dopiero wczoraj i również ograł swojego rodaka, ale po trzech setach, nie pokazał nic ciekawego. Dwóch Anglików a grali gdyby zamiast trawy był mączka, praktycznie zero wypadów do siatki, mało efektownych winnerów, grali na przerzut, żeby nie popełnić błędó. Tak gra z Tursunovem na pewno nie przejdzie. Panowie spotkali się w zeszłym sezonie w tym samym miejscu i wygrał Rosjanin w dwóch setach....
__________________
 
Otrzymane punkty reputacji: +16
phillips 1,5K

phillips

Użytkownik
Jak najbardziej popieram typ na Tursunova, Widzu ładnie wszystko opisał.
Ward - Tursunov @ 1,45 ✅ 3/6 3/6
dokładam do tego:
F.Nielsen - Kunitsyn @ 2,4
Kurs sporo przesadzony. Fredrik na trawie czuje się jak ryba w wodzie, co pokazały wczorajsze mecze tak w singlu jak i w deblu. Rosjanin z ujemnym bilansem na tej nawierzchni, porusza się po korcie dość nieporadnie, słabo u niego z wolejami. Duńczyk powinien sobie poradzic.
Mannarino - Becker over 22,5g @ 1,8
Widzę tu zacięty mecz, prawdopodobne 3 sety, może jakiś tie-break. Obaj z trudem przebrnęli przez pierwszą rundę. Na trawie grać potrafią, nie powinno być wielu przełamań.
 
blaise 2,8K

blaise

Użytkownik
to ja proponuję coś takiego:
J. Levine - R. Kendrick @ 1,77
Co tu dużo pisać - Kendrick powoli dziadek się robi, a wiadomo, że jego głównym atutem były warunki fizyczne, siła i mocny serwis. Teraz jednak z tym coraz gorzej. W tym roku gra bardzo niewiele. Ogórków ogrywa, z co lepszymi łatwe porażki. Tutaj przeszedł kwale, ale rywali miał bardzo słabych. W 1R pokonał Sweetinga, który jednak na trawie gra słabo. Dzisiaj z kolei jego rywalem będzie jeszcze względnie młody Levine, który ostatnio jest w bardzo dobrej formie, na fali wznoszącej. W RG w 1R przegrał z Raoniciem, ale zaprezentował się nieźle. Na grassie gra mu się naprawdę dobrze i potwierdzają to wyniki - 24/13 bilans w karierze. Bardzo dobrze prezentuje się co roku w Wimbledonie. W 2008 pokonał Younga, odpadł po 5 setach z Melzerem, 2009 3R pokonał Safina, Cuevasa, przegrał w 4 setach z Wawrinką, w 2010 w 1R w 4 setach przegrał z Feliciano Lopezem. A więc jak przegrywał to z naprawdę niezłymi zawodnikami na trawie, widać, że dobrze się czuje na tej nawierzchni i dzisiaj nie powinien mieć problemów z odprawieniem starego Kendricka.
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
widzu 4,5K

widzu

Forum VIP
Małe info. w Nottingham nie grają na trawie tylko na hali. Z pwododu deszczu. Nie wiem czy wszystkie mecze czy tylko częśc. Oglądam teraz mecz Matosevica-Marchenko i grają na hali, reszta pewnie też, ale nie jest to potwierdzone....
 
D 25,5K

dzidzok

Użytkownik
Levine z Kendrickiem też grał na hali,więc pewnie reszta też ;)

Na jutro Tursunova nieźle wygląda,Zopp męczy ze swoimi rywalami i z Ruskiem już nie powinien dać rady.Lacko powinien też wygrać z Matosevicem bo te zwycięstwa Australijczyka mało przekonujące..
 
blaise 2,8K

blaise

Użytkownik
hmm więc możemy domagać się zwrotu? ???? Zupełnie bez jaj to jednak grass to grass i stawiałem na Levine&#39;a na grassie, a nie na indorze..
 
W 108

wolnosc-slowa

Użytkownik
Zopp-Tursunov 1 (2,6) bet365
Z tym meczem lepiej poczekac do momentu info gdzie bedzie rozgrywany,jesli na hali jak wczoraj to Moim zdaniem Zopp ma wieksze szanse,Tursunov wypowiadal sie na FO ze jedzie potrenowac/pograc na trawie zeby zagrac dobrze na wimbledonie,widzac taka sytuacje moze odpuscic i jechac na turniej do londynu jako WC albo kwalifikacje. Poza tym Jurgen dobrze Sobie radzi w hali na takiej nawierzchni,w sumie na takiej odniosl najwieksze sukcesu,a jego kariera to ciagla progresja.


średnio rozumiem to co piszesz... Tursunov jest w drabince głównej turnieju Queens i kompletnie nie wiem dlaczego miałby odpuszczać ten turniej.
no to nie widziałem ze jest w drabince-sorry. Odpuscic bo gra na hali mu srednio odpowiada.
 
dingsaller 1K

dingsaller

Użytkownik
Zopp-Tursunov 1 (2,6) bet365
Z tym meczem lepiej poczekac do momentu info gdzie bedzie rozgrywany,jesli na hali jak wczoraj to Moim zdaniem Zopp ma wieksze szanse,Tursunov wypowiadal sie na FO ze jedzie potrenowac/pograc na trawie zeby zagrac dobrze na wimbledonie,widzac taka sytuacje moze odpuscic i jechac na turniej do londynu jako WC albo kwalifikacje. Poza tym Jurgen dobrze Sobie radzi w hali na takiej nawierzchni,w sumie na takiej odniosl najwieksze sukcesu,a jego kariera to ciagla progresja.
średnio rozumiem to co piszesz... Tursunov jest w drabince głównej turnieju Queens i kompletnie nie wiem dlaczego miałby odpuszczać ten turniej.
 
widzu 4,5K

widzu

Forum VIP
Becker Benjamin vs. Tursunov Dmitry 1,55 ⛔

Konsekfetnie na Rosjanina, kurs mnie trochę zawiódł. No ale buki widzą jak Dimitry tutaj pewnie wygrywa. Pisałem od pierwszego dnia, że to On wygra ten turniej i zdania nie zmieniłem. Niemiec mial kilka cieżkich meczy, np wczoraj wygrał w TB trzeciego seta. H2H 0:4 dla Rosjanina ale te mecze były dawno temu...
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom