>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Tydzień 11: Irving, Guadalajara, Drummondville, Guangzhou, Kazan

Status
Zamknięty.
rvn19 331

rvn19

Użytkownik
Basilashvili Nikoloz - Chiudinelli Marco 2 1.4 bet365 ⛔
Kurs już dość mocno spadł, ale chyba słusznie. Szwajcar w dużo lepszej formie. Świetnie radzi sobie w chellengerach, nawet wygrał we Wrocawiu. Tutaj w pierwszej rundzie spacerek z Copilem 6:2 6:0. Natomiast Basilashvili słabiutki bilans w tym roku 2/7. Porażki z takimi zawodnikami jak Whittington, Bai czy Sigsgaard, który nawet nie jest sklasyfikowany w rankingu ATP, chluby nie przynoszą. Dla mnie pewne zwycięstwo Marco.
Nedovyesov Aleksandr - Tobias Kamke 2 1.4 bet365 ✅
Hala to ulubione miejsce do gry dla Tobiasa. Jeśli dołożymy do tego dobre wyniki jakie osiąga w tym sezonie oraz H2H 3:0 to wychodzi pewne zwycięstwo. Wszystkie ich pojedynki odbyły się stosunkowo niedawno, do tego dla najgorszej dla Kamke nawierzchni, dlatego uważam, że tu jest zdecydowanym faworytem.
Do tego:
Bhambri 1.28 zwrot
Kravchuk 1.33
zwrot
 
kosa248 456

kosa248

Użytkownik
Spotkanie: Olivo - Shapovalov
Typ: DW 0-2
Kurs: 4,33
Bukmacher: Bet365

[w momencie wysłania posta spadło do 4,0]

Analiza:
Na początek mała ciekawostka: minionej nocy, przed godziną 2.00, MarathonBet oraz 1xbet wystawili kursy na to spotkanie, kolejno 3,44 i 3,4 na Shapovalova. Nie minęło 20 minut, a u jednego i u drugiego buka kurs spadł do około 3,0 zaś niecałą godzinę temu nastąpił spadek do około 2,5. Nieco się spóźniłem, ale ten kurs powinien wciąż lecieć w dół. Ja zamiast zwykłego zwycięstwa proponuję zwycięstwo 2-0 Shapovalova, ponieważ nie widzę większej różnicy między tymi dwoma zdarzeniami. Albo napiszę inaczej: jeżeli tylko Shapovalov zagra tak, jak wczoraj z Krajickiem, to 2-0 mamy na 100%, nie ma innej opcji.
Jak ktoś to czyta, to zadaje sobie pewnie pytanie, kto to w ogóle jest ten Shapovalov i co jest grane z tymi kursami. Otóż jest to tenisista, który w kwietniu ukończy dopiero 17 lat i aktualnie jest w 8. setce rankingu. Jednak jego miejsce, z tego co wczoraj pokazał, wynika tylko i wyłącznie z tego, że do końca minionego sezonu grał w turniejach juniorskich. Kwestią czasu jest jego awans do drugiej setki, a potem do pierwszej i może wyżej, jeżeli tylko będzie miał dobrze poukładane w głowie. To, co było wczoraj z Krajickiem to jakiś kosmos. 97% punktów po 1. serwisie i mecz wygrany 2-0 w ciągu zaledwie 53 minut. A przecież Krajicek to nie jest jakiś &quot;no-name&quot;. Poza jednym gemem, wygranym do 40, Shapovalov wygrywał do 0 i do 15. Tak pewnie wygrywanego podania sobie nie przypominam, od kiedy śledzę rozgrywki tenisa. Nie jest powiedziane, że dziś będzie tak samo, ale z drugiej strony, Olivo to nie jest zawodnik, który słynie z dobrego serwisu. Natomiast to, co Shapovalov robił wczoraj returnem - naprawdę dobra robota. Zdarzały się oczywiście gemy pewnie wygrywane przez Krajicka, ale nieraz dostawał on kąśliwy return pod linię końcową (a przecież serwis ma dość dobry) i nie miał inicjatywy w wymianach. Na pewno będzie kilka okazji na przełamanie dla Shapovalova. Poza tym Olivo kojarzy mi się raczej z nawierzchnią ziemną, a nie twardą, no a Shapovalov zdaje się, że jest wychowany na hardzie. Przed tym turniejem Shapovalov wygrał rozgrywki w Weston, gdzie nie mierzył się z nikim znanym, ale nie stracił tam seta. Później miał kilka tygodni przerwy. Moja analiza bazuje na jego wczorajszym meczu z Krajickiem, bo nie ma za bardzo możliwości podparcia się czymś poza tym. Ten zawodnik dopiero rozpoczyna swoją karierę, więc tak musi być. Ale właśnie w takich sytuacjach, gdy ktoś pojawia się znikąd i zaczyna coś znaczyć, jest duże value w grze na niego, bo nikt tego się nie spodziewa. Uważam, że warto obserwować tego zawodnika i niewykluczone, że za kilka(naście) miesięcy będzie on znany szerszemu gronu fanów tenisa.
 
blog-tenisa 128

blog-tenisa

Użytkownik
Godz: 16.30
Miejsce rozegrania i ranking: Challenger Drummondville
Spotkanie: Olivo-Shapolavov
Typ: win Shapolavov
Kurs 2,40
Buk unibet
Stake 5/10

@kosa248: Jak zobaczylem Twoj typ pomyslalem cyt: &quot; Mam i ja...&quot; ( tekst ze spodu reklamowego rozpuszczalnej gumy Mamba) ;)
To samo, ogladalem Olivera i mlodego ! Kursy leca jak lep na szyje .. Mlody dobrze dysponowany, przede wszystkim skuteczny jak i w ataku tak i w obronie , szybko przechodzi do ofensywy i jest regularny tj wygrywa punkty !!!
Oliver byl wczoraj wiele razy lamany , i przeciwnik gral caly czas niewymuszone bledy bez jakiejs tam agresji, zwykle &quot; pukanie &quot;. Obraz z kamery moze dac zludzenie ze Oliver potrafi grac na tych kortach i jest szybko...
To wam podpowiem. Nie jest szybko tj Oliver nic szybkiego i specjalnego nie gra. Mlody to &quot; bierze &quot;.
Polecam typ !!!
edit:
Krecz Olivera w pierwszym secie
Zwrot stawki
 
kuchcik 4,6K

kuchcik

Użytkownik
Menendez @1,80 Bet365 ⛔ 1/6 6/3 5/7
Nie przekonuje mnie Zeballos podczas tego meksykańskiego challengerowego touru. Dostał baty od Kristina, którego tutaj już Hiszpan zdążył ograć. Wczoraj wygrał z Dzumhurem, gdzie przebieg meczu był dość dziwny, ale dobrze rokujący. Horacio nieźle łupie gdy ma jedynkę na dobrym procencie, ale więcej do zaoferowania ma na pewno mecenas. W 2015 dochodził chociażby do finału w turnieju w Leonie, więc musi się dobrze czuć w tych warunkach.
H2H 1-0 z półfinału w w/w meksykańskim Leonie.
Trzeci set obejdzie się bez komentarza.
 
wilku141 190

wilku141

Użytkownik
Co myslicie o meczu Bedene?Tiafoe to nie jest jakis tam wymagajacy zawodnik a Aljaz broni tu wygranego finalu z przed roku.
Bedene win 1.72. Betclic
 
aimell 0

aimell

Użytkownik
Wczoraj Bedene przegrał 1 seta ze stojącym Tursunovem! Jak zobaczyłem, że w 1 gemie od razu kontuzja mięśnia uda i Tursunov prawie skreczował, to poszedł bet na Bedene. A ten po prostu walił prosto w Tursunova i w siatkę. Wygrał wczoraj po prostu na WIELKIM farcie grając po prostu padakę.
 
dx2 238,2K

dx2

Użytkownik
Medvedev-Karatsev 2 @1.66 bet3 65 ✅
Ten rosyjski zawodnik Medvedev startuje z dzika karta,choiciaz raczej zastaniawia mnie fakt czy to jakies pokrewienstwo bylego tenisisty Andreia Medvedeva, ale nie umiem doszukac sie takiej informacji. Nad Karatsevem sie nawet zastanaiwalem wczoraj przed meczem z Khachanovem. Katarsev w Kazaniu triumfowal w tamtym sezonie. W 2013 roku w Kazaniu Karatsev wygrywal tez turniej ITF, ale tutaj tez nie jestem w stanie powiedziec czy to pochodna tego turnieju tylko z wyzsza ranga challenger. Jak wiadomo niektore turnieje w kalendarzu sa degradowane z touru challengerowego d urnieji ITF i vice versa. Kazan jednak wyjatkowo sluzy na pewno duzo bardziej juz ogranemu Rosjaninowi. Rywali Karartsev tez mial trudniejszych, wiec wydaje mi sie fawortem tego spotkania. Tak mi sie z przypadku troche ten typ urodzil, ale wydaje mi sie w porzadku.
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
macko18 12,8K

macko18

Forum VIP
Okres rozgrywania dwóch Mastersów określanych mianem małych szlemów, to czas kiedy można zobaczyć bardzo solidne pary w chellkach. Najczęściej goszczą one w Irving, ale i w Guadalajarze można zobaczyć deblistów z niższej półki ATP.
Kretschmer/Satschko-Daniell/Sitak 2-1
Daniel/Sitak 1.80 expekt⛔

Niepierwszy raz stawiam na Marcusa z Artemem. Jakiś czas temu weszli na solidny poziom, coś w stylu 250-tek i dają sobie radę. Występują wspólnie już jakiś czas, więc zgranie jest już an dobrym poziomie. Występują głównie na hardzie i tutaj idzie im najlepiej. Ostatnio są w dobrej formie, wygrali chellka i tutaj też są na dobrej drodze. W poprzednim tygodniu w finale ograli Pavicia z Gonzalezem i tutaj powtórka z takiego finału jest bardzo możliwa. Ich rywale to typowi challengerowcy. Najbardziej kojarzę ich z występów na cegle. Nic dziwnego, gdyż na około 180 wspólnych meczów aż ponad 120 rozegrali właśnie na mączce. Na hardzie nie mają złych statystyk, ale większość spotkań to pojedynki z o wiele niżej notowanymi rywalami. Buki, które do tej pory wystawiły kursy widzą tutaj bardzo wyrównany mecz, praktycznie 50/50. Imo Daniell z Siatkiem są tutaj wyraźnymi faworytami i kurs w okolicach 1.8 jest dobrą opcją do spróbowania.
Gonzalez/Pavic-Dzumhur/Neis 2-0
Gonzalez/Pavic 1.36 b365✅✅✅

O ile w pierwszym półfinale można dywagować i dawać jakieś szanse obu parom, o tyle tutaj mamy wyraźnych faworytów. Dzumhur z Neisem to niska półka deblowych challków i to co najwyżej. Za to Mate z Santiago to ta niższa półka ATP, ale jednak potrafili pokazywać się w głównym tourze. Młody Chorwat zalicza bardzo udany sezon u boku Venusa. Teraz gra z innym partnerem, ale forma dalej utrzymuje się na niezłym poziomie. Santiago trochę słabiej, ale miewał przebłyski. To dalej pewne minimum, poniżej którego raczej nie zejdzie. Para chorwacko-meksykańska powinna tutaj sobie spokojnie poradzić.
 
dx2 238,2K

dx2

Użytkownik
J.Donaldson-Al.Bedene 2 @1.6 e x p ✅
Przede wszystkim ten challenger w Irving to taka &quot;zapchajdziura&quot; dla zawodnikow, ktorzy odpadli wczesniej w Indian Wells. Wiadomo, ze zaraz gramy kolejny turniej w Miami i rozne postawy graczy w tym turnieju mozna spotkac, ale tutaj mamy polfinaly, wiec o cos juz tam mozna grac. Aljaz Bedene duzo lepiej grywa w Miami niz Indian Wells i zaliczyl w Kalifornii porazke z Youznhym. Rok temu Bedene ten challenger wygral i teraz tez widac, ze ambicje sa. A Bedene nie takich zwyciestw challengerwych bronil. Rok temu obronil na przyklad tytul w duzo skromniejszym challengerze we wloskim Todi, wiec nie powienien tutaj spasowac. Na razie Bedene mial dwa bardzo trudne mecze, ktore wygrywal mininalnie w tie-breakach w decydujacych setach i to akurat jest bardzo odbry powod, zeby dzis wygrac pewniej w mojej opinii. Rywale byli wymagajacy. Dla takiego wracajacego Tursunova okres IW-Miami bywal bardzo udany w kalendarzu w przeszlosci, a patrzac na wynik Tiaofe, ktory w Indian Wells ogral Fritza i minimalnie przegral z Goffinem w trzech setach to rywale obecnie reprezentujacego Wielka Brytanie Bedene to wygladaja na duzo bardziej wymagajacych. Poza tym bardzo cenie umiejetnosci Aljaza Bedene, jest to naprawde bardzo ciekawy zawodnik i jak sobie przypomne jego poczynania z Chennai czy w osttanim sezonie w Hamburgu to smialo powiem, ze to zawodnik umiejetnosciami nadajacy sie spokojnie na Top30.
 
amadeuszmozart 522

amadeuszmozart

Użytkownik
Szybko, bo zaraz final.

Granollers - Bedene 1 1,74 + 2-0 2,90 unibet
Krotko, Marcel przeszedl ogromna metamorfoze tenisa i z wygladu tez. Zaczal podazac droga najlepszych i jego tenis to obecnie uboga wersja Djoko/Murray. Uderzenia oparte na mocnej stabilizacji, do tego ogromna solidnosc, regularnosc, przebija wszystko, pileczka wraca non stop. Do tego trzeba dorzucic dobrego slajsa, dobrze czyta gre i porusza sie po korcie, walczy o kazda pilke, a ostatnie wyniki przeciwko Rosolowi, Dodigowi doglebnie to pokazuja. Do tego gra mnostwo debla i przy siatce potrafi skonczyc volleya, smecza. Mecz z Murrayem ostatnio przegral po duzej walce. Bedene broni tutaj tej wygranej, ale jego gra nie zachwyca jak z przed roku, owszem ladnie sie tutaj zameldowal, ale kosztowalo go to ogromnie duzo pracy, mial duze problemy chociazby z Tiafoe, Tursunovem.
Polecam typ.
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom