>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Tydzień 11: Irving, Guadalajara, Drummondville, Guangzhou, Kazan

Status
Zamknięty.
kuchcik 4,6K

kuchcik

Użytkownik
Irving
Location: Irving, Texas USA
Surface: Hard
Prize Money: $125,500 +H
Tournament website: http://irvingtennisclassic.com/
Main draw singles: http://www.protennislive.com/posting/2016/6486/mds.pdf
Odds: http://www.oddsportal.com/tennis/usa/san-antonio-challenger/
Guadalajara
Location: Guadalajara, Mexico
Surface: Hard
Prize Money: $100,000 +H
Tournament website: http://www.jalisco-open.com/
Main draw singles: http://www.protennislive.com/posting/2016/6284/mds.pdf
Odds: http://www.oddsportal.com/tennis/mexico/guadalajara-challenger/
Drummondville
Location: Drummondville, Canada
Surface: Hard
Prize Money: $50,000 +H
Tournament website: http://challengerbanquenationale.com/
Main draw singles: http://www.protennislive.com/posting/2016/7235/mds.pdf
Odds: http://www.oddsportal.com/tennis/canada/drummondville-challenger/
Guangzhou
Location: Guangzhou, China
Surface: Hard
Prize Money: $50,000 +H
Main draw singles: http://www.protennislive.com/posting/2016/6965/mds.pdf
Odds: http://www.oddsportal.com/tennis/china/guangzhou-challenger/
Kazan
Location: Kazan, Russia
Surface: Hard
Prize Money: $40,000 +H
Tournament website: http://www.kazantennis.ru/
Main draw singles: http://www.protennislive.com/posting/2016/6114/mds.pdf
Odds: http://www.oddsportal.com/tennis/russia/kazan-challenger/
 
matilebron 1,1K

matilebron

Użytkownik
Tristan Lamasine @2,1 Bet365
6:3 7:6 ✅✅✅


To może być bardzo fajna okazja na dzisiaj. Elias ostatnio ośmieszył się i został rozjechany przez deblistę Middelkoopa, sygnalizował jakiś uraz, ale raczej po prostu był w beznadziejnej dyspozycji. Tristan jest przeciętnym zawodnikiem, ale nieźle gra z głębi kortu, regularnie serwuje i grywa ostatnio głównie pod dachem. Elias typowy ziemniak, miał przebłysk i powalczył z Thiemem, ale uważam, że dzisiaj przejdzie obok meczu i to Lamasine zamelduje się w kolejnej rundzie.
 
Otrzymane punkty reputacji: +14
amadeuszmozart 522

amadeuszmozart

Użytkownik
Tristan Lamasine @2,1 Bet365

To może być bardzo fajna okazja na dzisiaj. Elias ostatnio ośmieszył się i został rozjechany przez deblistę Middelkoopa, sygnalizował jakiś uraz, ale raczej po prostu był w beznadziejnej dyspozycji. Tristan jest przeciętnym zawodnikiem, ale nieźle gra z głębi kortu, regularnie serwuje i grywa ostatnio głównie pod dachem. Elias typowy ziemniak, miał przebłysk i powalczył z Thiemem, ale uważam, że dzisiaj przejdzie obok meczu i to Lamasine zamelduje się w kolejnej rundzie.
Na pewno Lamasine jest innym zawodnikiem niż jeszcze parę miesięcy temu, gdzie na hardzie/hali nie miał pojęcia gry. Teraz fajnie gra na returnie, dobrze atakuje, ale gorzej wygląda na serwisie. Ostatnio nawet zacięty mecz ze Struffem, gdzie miał szanse ugrać seta czy wygrana w słabej dyspozycji Dustovem. Ale dzisiaj trudny mecz, wiadomo, że Elias to mączka. Ale wydaje się, że chłopak chcę pograć*trochę na hardzie. Wygrał z Gombosem, a z Matwe, do stanu 4-1 miał*100% wygranego 1 i 2 serwisu, potem holender zaczął świetnie grać na returnie, a Elias jak przegrał raz podanie to się podłamał psychicznie całkowicie i tak potem mecz poszedł w drugą stronę. Dużo szczęścia w tym było ale jednak świetnie zagrał Matwe. Ten pojedynek wydaje mi się, że będzie wyrównany Elias jak zagra tak jak na początku meczu z Matwe to może być ciężko Lamasinowi.


Edit: Brawa dla kolegi, złapałem Lamasine powyżej 12,5 po 3,10. I 2 set po 5,10. ✅
 
marcysko 841

marcysko

Użytkownik
Ricardas Berankis vs. Daniil Medvedev, typ: 1 @1.33 (Pinnacle)
Dość znany Litwin rozstawiony z jedynką w tym turnieju oraz 20-letni Rosjanin przeżywający póki co najlepszy okres w swojej karierze. Kurs nie powala, wiadomo i pewnie większość go nie ruszy ale moim zdaniem szansa zysku jest bardzo duża. Litwin to główny faworyt do wygrania tego turnieju, piastujący 85. miejsce w rankingu ATP. Jak pisze portal 15min.lt Berankis udał się do Kazania aby walczyć o ważne punkty, które mogę mu się przydać przed IO w Rio. 20-letni Medvedev jak już wspomniałem ma najlepszy okres w swojej karierze i jest na najwyższym miejscu w rankingu w swojej historii (280. miejsce), ale czy jego gra jest na prawdę taka dobra? Ostatnie dwa jego mecze to porażka 2:0 z Jużnym oraz wygrana 2:1 z Wishaya&#39;em Trongcharoenchaikulem, na którego był kurs 10.00 a mecz zakończył się wynikiem 6:7(4) 6:4 7:6(2) co pokazuje że nie był to taki spacerek jak mogłoby się wydawać. Medvedev to jest poziom ITF&#39;ów póki co i jego rówieśników, raczej bez podjazdu do Berankisa.
Jeszcze na jutro polecam takie AKO aczkolwiek bez zbytniej rozrzutności (wiadomo, challenger):
Berankis + Setkić (vs. Bublik) + Gombos (vs. Boborykin) @1.895
(1xbet)
edit: Nie wiem co powiedzieć. Setkić jak Setkić, ale Berankis? 2:0 w trzecim secie, kilka BP w 9 gemie, których nie wykorzystał. Co prawda jestem na 0 bo złapałem Miedwiediewa po 3.10 ale sam fakt typów w pre-matchu...
 
M 2,1K

micoi

Użytkownik
Znacie może powód kreczu igora sijslina. Dzisiaj ma kolejne spotkanie i chciałbym spróbować przeciwko igorowi.
 
ted 9,5K

ted

Forum VIP
Wtedy z Mathieu nic mu nie było w sumie a oficjalnego powodu nie pamiętam, jeśli gra to znaczy że jest zdrów ;)
 
grzybeq 390

grzybeq

Użytkownik
Irving-kwalifikacje - Haviland R.-Petzschner 2 @2.06✅ efortuna 6:4 6:3 trening
w momencie pisania postu kursy spadły do 1.70

Petzschner rozegrał wczoraj dopiero pierwszy mecz w tym roku. Teraz dostaje jakiegoś miejscowego 35-latka, sprzedawce lodów w miejscowej lodziarni w Irving. Kariera Niemca zliża się zapewne ku końcowi, ale jest to doświadczony zawodnik, wraca na korty, dostaje jakiegoś ziemniaka i takie kursy ? Pobieram.
A i zastanawiam się, gdzie jest temat na jakiś mało znaczący turniej kobiet w San Antonio.
Tatishvili A.-Linette M. 2.zawodnik wygra przynajmniej jeden set TAK @1.46✅ easy 4:6 4:6
Cepelova J.-Witthoeft C. 2.zawodnik wygra przynajmniej jeden set TAK @1.49✅ z problemami 6:4 4:6 2:6
 
Otrzymane punkty reputacji: +12
weedplaja 152

weedplaja

Użytkownik
Renzo Olivo vs Stefan Kozlov 1 1.66 @b365
Swietny kura na spotkanie w Kanadzie nanmlodego Argentynczyka Olivo. Chlop swietnie radzi sobie na nawierzchni hard z graczami poziomu atp (mimo ze nie gral jeszcze w tym roku w hali). Jego przeciwnik co prawda wygral turniej ale tylko pokroju ITF w LA.
Ja tu widze latwe zwyciestwo gracza rozstawionego z nr 5 ale gram bezpiecnzie 1nke po fajnym kursie!
 
Otrzymane punkty reputacji: +35
grzybeq 390

grzybeq

Użytkownik
Mertens Y.-Van Rijthoven 1 @1.60
Młody Holender radzi sobie całkiem dobrze w tym turnieju, szczególnie dobrze wygląda zwycięstwo z Kuznetsovem. Z tym, że to był jedyny zawodnik na jego drodze, który ma ogranie na hali. Teraz dostaje dużo lepszego przeciwnika, 139/79 w hali, ostatnio 6/1 ciągle mecze na hali i mam przeczucie, że będzie chciał zajść w tym turnieju daleko. Pokonał tu już Liama Broady, a taki kurs na jego zwycięstwo z jakimś młokosem obowiązkowo do pobrania.
Peliwo F.-Shapovalov D. 1 @1.44
Tutaj mamy taką sytuację, że Peliwo jest reprezentantem gospodarzy i ostatnio grał tylko na hali w ojczyźnie więc ogranie ma, dostaje również Kanadyjczyka z rocznika 99, kompletny no-name, chyba z ruskimi korzeniami sądząć po nazwisku. Śmierdzi troche sprzedanym meczem, ale jak ktoś chce to można próbować, czysto na papierze dobrze to wygląda.
 
Otrzymane punkty reputacji: +7
amadeuszmozart 522

amadeuszmozart

Użytkownik
Sijsling - Polansky 1 1,57 bet365 ⛔ 2-6 6-2 5-7 (wyszedł z 2-5 w 2 secie na 5-5, przy 0-30 zaserwowal asa, a wywolali fault, tak to meczu nie widzialem, bo ogladalem Wawrinke)
Tak się zastanawiam dlaczego tak dobry kurs jest na Igora? który przecież cały czas grywa jakieś challengery ostatnio z mniejszym lub większym skutkiem, ale cały czas jest przy grze. Polansky nie gra tak regularnie, mnie ten zawodnik niczym nie zachwyca, w deblu na tych turniejach radził sobie lepiej, jedyna korzyść*dla niego to, że gra blisko domu i na kortach do których jest przyzwyczajony. Igor woli grać na szybszej europejskie hali, tutaj piłka jest wolniejsza, ale mimo to gra serve and volley bardzo często, a na returnie jest regularny. Jest zawodnikiem z dużo większym życiorysem tenisowym i doświadczeniem. Wątpie, żeby tutaj odpadł tak wcześnie, nie po to leciał do USA.
Arevalo - Dzumhur 2 1,28 ✅ bet365 0-2 1,61✅ 2/6 3/6
Arevalo to zawodnik, który gra w challengerach ale bez większych sukcesów, posiada dobry 1 serwis, ale nic po za tym. W wymianach na pewno nie ma takiej regularności i waleczności w sobie co Dzumhur. Bosniak przegral ostatnio gladko z Granollersem robiac glupie bledy, mysle, ze dzisiaj bedzie chcial sie mocno odbudowac tym samym zleje szybko swojego przeciwnika bez wiekszych problemow 2-0.
Bourgue - Arguello 1 1,72 bet365 ✅ 6-3 4-6 7-6 w 3 secie przy 1-2 wyszedl z 0-40 ;)
Francuz ma nawet udany ten sezon, dobrze go rozpoczął. Wydaje mi się, że jest bardziej wszchstronny od Facundo, pochodzi z Francji, ma lepszy 1 serwis, a na pewno 2, który Arguello ma dość*słaby, do tego gra przy siatce, także na jego korzyść. Arguello wydaje mi się, że obniżył loty od jakiegoś*czasu, nie gra nic wielkiego, popełnia dużo błędów, na siatce jest słaby, a jak grali deble z Bagnisem na hard courtach to popełniali takie głupie błędy, że szkoda gadać. Do tego hard, a nie clay nie daję mu większych szans na zwycięstwo, a kurs zacny.
Carballes Baena - Novikov 2 1,53 ✅ + bet365 0-2 2,10 ⛔ 2/6 6/4 3/6
Mozna nie lubi Novikova jak ja, bo jak patrze na niego wyglada jak typowy hamburgerowiec odciagniety tyle co od komputera. Ma okropna sylwetke, jest nieziemsko zalany. Ale serwis ma nawet niezly, do tego ma szybka reke, dobra reakcje i nawet przy tej swojej wadze nie ma tragicznego poruszania sie. Twarde korty zna jak wlasna kieszen. ta nawierzchnia jest ciezka, pilka staje, trzeba grac od dolu, krotkim ruchem, do tego na pewno jest lepszy na siatce od przeciwnika. Baena o grze na hardzie nie ma zielonego pojecia.
Krstin - Menendez 1 2,10 bet365 ⛔
Zrazil mnie Pedja do siebie w pierwszym meczu ostatniego turnieju, bo odstawial jakis cyrk grajac z jakims gospodarzem, do tego przegral z nim seta. Co najlepsze potem sie wzial ostro do roboty, w kazdym kolejnym meczu gral duzo duzo lepiej, wygral z Zeballosem, ktory w sumie tylko serwuje do boku na tym hardzie, bo to tez nie jest jego nawierzchnia. Ale zwyciestwo z Beckerem gdzie w 2 secie byl juz przelamany, swiadczy o walecznosci tego zawodnika. Krstin ma dobry 1 serwis, z 2 serwisu na poczatku meczu robi dfy. Ale sila z jaka posyla uderzenia to cos niesamowitego. Tak wali z forehandu a na siatce jest bardzo bardzo pewny. Menendez lubi grac na hardzie, ale on smiga od rogu do rogu i przebija loty, do tego wydaje caly czas odglosy. Przebija lotki, szlajsy i czasami gra volleya, na tym volleyu jest niepewny, tak samo jak na smeczu, czasami konczy, a czasami zrobi kleksa. Kurs na to spotkanie jest niesamowity, zapewne po h2h z korzyscia dla Menendeza, ktory ten sezon ma tragiczny i jest bez formy.
Struvay - Hach Verdugo 1 1,25 bet365 2-0 1,57 bet365 ✅ 6/4 6/2 1 break point mial HV w 1 secie przy 5-4 serwisie Struvaya
Tutaj jakis smiech na sali przeciwnik to dziadek, nieregularny, jakos serwuje, lepiej gra w deblu, dostaje w 1 rundzie zwyciezce ostatniego turnieju, ktory wygral nie z byle kim i wygral przede wszystkim caly turniej na hardzie, kurs wynosi az 1,25. Naprawde mozna tutaj postawic cale siano jakie sie ma, tutaj nie ma zadnych szans na przegranie seta, co dopiero meczu!
Bedene - Dutra Da Silva 1 1,25 bet365 2-0 1,66 ✅ 6-3 6-2 bez problemu
Kolejny mecz Brazol, ktory gra tylko na cegle, nie umie grac na hardzie za grosz. Bedene gra nawet na ATP, bardzo pewny typ na zwyciestwo i tak samo na dokladny wynik w setach.
Marchenko - Petzschner 1 1,20 ✅ bet365 2-0 1,53 ⛔ Ukrainiec przegral tie breaka prowadzac 5-3 i serwujac... 6/7 7/6 6/3
Ukrainiec ograny, caly czas klepie twarda/hala i tak caly czas, dostaje Niemca emeryta, ktory chce jeszcze cos zagrac. Niemiec jest bez wiekszych szans tutaj na seta, co dopiero na mecz zeby go wygrac.
Garcia Lopez - Cecchinato 1 1,14 bet365 2-0 1,44 odwołane
GGL gracz regularnie grajacy na ATP, naprawde ten kurs tutaj to 1,05 powinien byc, gracz z ATP, ktory moze ten sezon ma slaby, ale na twardym korcie grac potrafi, dostaje Wlocha, ktory na hardzie nie grac kompletnie nic. To bedzie spacerek.
Donskoy - Cervantes 1 1,61 ✅ bet365 2-0 2,37 ⛔ ✅ 6/7 7/6 6/4 - w 3 secie przegrywał już*1-3, a w 1 secie prowadził w tie breaku 4-1 :grin:
Cervantes co umie grac na hard courcie pokazal juz z Raoniciem, czyli nic. To nie jest jego nawierzchnia, ostatnio gra tylko na maczce i nawet z niezlym skutkiem. Rusem z kolei na twardych kortach gra caly czas, moze nie na amerykanskim hardzie, ale wiecej na tym europejskim, no ale jednak. Tutaj nawierzchnia wyznacza nam zwyciezce meczy.
 
rvn19 331

rvn19

Użytkownik
Benjamin Becker - Francis Tiafoe 2 1.83 Bet365 ✅
Pojedynek młodości z doświadczeniem. Obaj na zupełnie innych etapach kariery. Z jednej strony 35-letni Niemiec, który najlepsze czasy ma już za sobą, a po drugiej stronie wielka nadzieja Amerykanów - Tiafoe (18 lat). Do typu skłania mnie przede wszystkim gra Francesa podczas Indian Wells. Ograł tam bardzo groźnego Fritza oraz miał piłki meczowe z Goffinem, lecz ostatecznie przegrał. Jego gra naprawdę może imponować. Widać, że ma potężny serwis oraz forhend. Becker ostatnio bez rewelacji, przegrywał między innymi z Evansem, Fritzem, Ramem czy Kristinem. Także forma po stronie Amerykanina. Widać, że ma ogromny potencjał. Polecam.
Do tego swoje mecze powinni wygrać Bedene ✅, który broni tytułu oraz Brands
⛔
 
Otrzymane punkty reputacji: +35
A 74

adrian55

Użytkownik
Struvay - Hach Verdugo 1 1,25 bet365 2-0 1,57 bet365
Tutaj jakis smiech na sali przeciwnik to dziadek, nieregularny, jakos serwuje, lepiej gra w deblu, dostaje w 1 rundzie zwyciezce ostatniego turnieju, ktory wygral nie z byle kim i wygral przede wszystkim caly turniej na hardzie, kurs wynosi az 1,25. Naprawde mozna tutaj postawic cale siano jakie sie ma, tutaj nie ma zadnych szans na przegranie seta, co dopiero meczu!
.
Ten &quot;dziadek&quot; rocznik 89 (27 lat ???? rzeczywiście emerytura). Struvay calutki rok młodszy ???? Struvay to przecietniak i grać go po @1,25 a na dodatek pisać,żeby stawiać całe zboże świata to wprowadzanie ludzi w błąd. Po takim kursie?
Gość wygrał turniej,wiec tu może równie dobrze odpuścić. Hach Verdugo w zeszlym tygodniu 7:6 7:6 z Zeballosem. Wcześniej 6:4 6:3 z Harrisonem. Czyli zawodnikami lepszymi,niż Struvay,a wyniki przyzwoite,a w międzyczasie wygrał turniej w deblu. Owszem Verdugo to ogórek,ale Struvay to nie jest mistrz tenisowy.
&quot;Tutaj nie ma szans na przegranie seta&quot;
tennisexplorer. com/match-detail/?id=1378564 tutaj mecz październikowy obu panów.
Nie neguje,że nie wygra,ale jak ktoś pisze,żeby stawiać całe swoje siano to mógłby chociaż przygotować się do analizy.
 
Otrzymane punkty reputacji: +35
amadeuszmozart 522

amadeuszmozart

Użytkownik
Ten &quot;dziadek&quot; rocznik 89 (27 lat ???? rzeczywiście emerytura). Struvay calutki rok młodszy ???? Struvay to przecietniak i grać go po @1,25 a na dodatek pisać,żeby stawiać całe zboże świata to wprowadzanie ludzi w błąd. Po takim kursie?
Gość wygrał turniej,wiec tu może równie dobrze odpuścić. Hach Verdugo w zeszlym tygodniu 7:6 7:6 z Zeballosem. Wcześniej 6:4 6:3 z Harrisonem. Czyli zawodnikami lepszymi,niż Struvay,a wyniki przyzwoite,a w międzyczasie wygrał turniej w deblu. Owszem Verdugo to ogórek,ale Struvay to nie jest mistrz tenisowy.
&quot;Tutaj nie ma szans na przegranie seta&quot;
tennisexplorer. com/match-detail/?id=1378564 tutaj mecz październikowy obu panów.
Nie neguje,że nie wygra,ale jak ktoś pisze,żeby stawiać całe swoje siano to mógłby chociaż przygotować się do analizy.
Heh masz rację, myślałem, że to jakiś starszy typek, bo mi z meczu z Zeballosem wyglądał na starego, wynik wynikowi nierówny. On ma nawet dobry serwis. jak ktoś*z nim zrobił brejka to potem już się nie spinał. Struvay jest dużo lepszy od niego i na pewno wygra, zresztą zobaczysz.
 
A 74

adrian55

Użytkownik
A czy ja napisałem,że przegra ???? ? Napisałem tylko,że analiza jest tragiczna i wprowadzasz ludzi w błąd, a przez teksty &quot;stawiać całe siano&quot; ktoś się potem może przejechać.
Ogólnie przyczepil bym się do 3/4 analiz w tym poście,gdzie podales 100 typów,ale nie mam czasu na coś takiego,a ta analiza najbardziej kole w oczy.
Lepiej podac 1/2 typy,niż kilkanaście z analizami mocno na siłę
 
kuchcik 4,6K

kuchcik

Użytkownik
Nic nie gram w tym meczu, ale uprzedzę, że Hach Verdugo od początku roku siedzi w Meksyku. On potrafi zagrać, mańkut z niezłym podaniem i smykałką deblową. Trzeba oczywiście brać poprawkę na jego tenisowy poziom, ale będzie w stanie ruszyć Struvaya po korcie, a wtedy może być ciekawie.
 
amadeuszmozart 522

amadeuszmozart

Użytkownik
A czy ja napisałem,że przegra ???? ? Napisałem tylko,że analiza jest tragiczna i wprowadzasz ludzi w błąd, a przez teksty &quot;stawiać całe siano&quot; ktoś się potem może przejechać.
Ogólnie przyczepil bym się do 3/4 analiz w tym poście,gdzie podales 100 typów,ale nie mam czasu na coś takiego,a ta analiza najbardziej kole w oczy.
Lepiej podac 1/2 typy,niż kilkanaście z analizami mocno na siłę
1-2 runda to jak dla mnie raj do wygrywania, sa duze roznice miedzy zawodnikami, jak ktos bedzie mial taki bol dupy jak ty masz, to juz nic wiecej nie napisze i zostawie to dla siebie, zobaczysz ze z tych typow bedzie wiekszosc trafione, ja tam wole zagrac wiecej typow plasko, niz jeden mocno i potem liczyc na szczescie, bukmacherka to nie szczescie

@Kuchcik
no nie gadaj glupot, on nie ma szans ze Struvayem, ja widzialem jak on gral z Zeballosem, on sie tam nabronil break pointow, a sorry Zeballos by przegral ze Struvayem na hardzie, przegral z Krstin gladko, a Krstin z Struvayem w finale, 2-0 bedzie i ksiegujemy
Daj Ci Bóg przyjemne 2-0, nie widzę przeciwwskazań a żeby HHV został rozgromiony. Pisze tylko, że nie ździwi mnie jeżeli załapie się na grę w tym spotkaniu. /Kuchcik
 
weedplaja 152

weedplaja

Użytkownik
Renzo Olivo vs Yannik Reuter 1 1.57 @b365
Mozna przeczytac moja analize 2 posty wyzej i odpowiedz dlaczego nasuwa sie sama. Uwazam nawet ze Kovalik w tym sezonie lepiej gra niz Reuter, ktory kiepsko zaczal rok a wiadomo stac go na wiecej. Olivo mozeEprzegrac jedynie jesli popelni wiele niewymuszonych bledow w co watpie.
Do dubelka polecam:
Shapovalov vs Krajicek 2 1.33 @b365
Krajicek sezon duzo lepszy od Shapovalova.
Do tego nie mozna porownywac gracza z poziomu itf challenger do Krajcka ktory w ATP juz troche pogral, a nawet qygral 3:0 jedno spotkanie w Australian Open. Jedyny plus dla Shapovalova to to iz jest tu gospodarzem ale na szczescie na tej hali tlumow nie ma wiec chyba doping mu nie grozi ;)
Dlaczego ich 2ch? Wygrali pierwsze spotkania wiec chyba nie przyjechali tu tylko po wpisowe
dubel ako: 2.08
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
amadeuszmozart 522

amadeuszmozart

Użytkownik
Popieram typy kolegi wyżej.

Shapovalov - Krajicek 2 1,25 0-2 1,61 bet365 ⛔ Krajicek nawet nie mial break pointa. Gosc serwowal as albo mocna jedynke, od razu atak do boku, za nim ten zalaniec sie ruszyl bylo juz po sprawie. Dogrywalem jeszcze 1 set i win Austina sadzac, ze mlody nie wytrzyma tak caly mecz, a tu prosze..
Nie znam tego Shapovalova kompletnie, ale widziałem mecz Krajicka z Kingiem, gdzie oddał podanie Austin. Później zagrał bardzo dobrze, świetnie na returnie, bardzo dobrze to wyglądało, widać, że jest w dobrej dyspozycji. King zagrał dobrze, ale Krajicek momentami grał kosmos. 100 miejsca w rankingu, do tego dużo większe doświadczenie, wydaje mi się, że dzisiaj pójdzie łatwiej niż z Kingiem.

Tiafoe - Lapentti 1 1,25 ✅ 2-0 1,66 bet365 ⛔ Bardzo szczesliwie wygral Tiafoe, w 3 secie mial swoje szanse Lapentti i trafil w linie, a wywolali aut, taki mecz to pare pilek decyduje, kto wygra..
Czarny jest w bardzo dobrej dyspozycji, wygrany mecz z Fritzem, MP z Goffinem, łatwa wygrana z Beckerem. Jego tenis jest bardzo dziwny i specyficzny, do serwisu składa się dość*śmiesznie, do tego gra z bardzo krótkiego zamachu forehand i backhand, ale ma ogromne przyśpieszenie w ręce. Ograny na amerykańskim hardzie, bo gram na nim cały czas i czuje się*świetnie. Jest bardzo ciężkim przeciwnikiem, bo potrafi przyśpieszać grę z niczego i niewiadomo gdzie zagra. Lapentti ma dobry serwis i przede wszystkim jest waleczny, wczoraj wygrał przegrany mecz praktycznie z Jungem, oglądając mecz Bedena słyszałem tylko jego aeao z sąsiedniego kortu. Dzisiaj walka jak lew mu nie pomoże na tak dysponującego amerykanina powinien przegrać 2-0.

AKO Tiafoe + Lapentti 1,56 bet365 ⛔


Olivo - Reuter 1 1,5 bet365 6/4 7/5 ✅
Argentyńczyk już chwilę na tym hardzie sobie trenuje, DC z Polską na pewno trochę się przyzwyczaił do nawierzchni. Wczoraj wygrany mecz z ciężkim przeciwnikiem młodym Kozlovem. Dzisiaj dostaje Reutera, wydaje mi się, że będzie łatwiej niż wczoraj. Ten Belg niczym mnie nie przekonuję, a wystarczy zobaczyć jak słabe ma wyniki na poziomie challengerach hala/twarda.

Te typy wydają mi się najpewniejsze na dzisiejsze dni. Poniżej jeszcze trochę moich opinii na temat innych spotkań.

Bester - Ortega Olmedo - tutaj możemy się spodziewać wszystkiego Bester wygrał z Paulem, gdzie zrobił już niespodziankę, a Ortega wygrał mecz z Jasika, gdzie 1 seta przegrał 1/6, żeby wygrać 6/1 6/0. Hiszpan zaczął*walczyć i podjął wyzwanie, dzisiaj na pewno stać go na zwycięstwo, a kurs 2,5.
Menendez - Dzumhur - bardzo ciężki mecz do przewidzenia, Menedez ze swoją stojącą piłką może napłatać figle Damirowi
Ward - Gonzalez - bardziej skłaniam się ku Wardowi, ale pokazał on ostatnio, że w wymianach potrafi wyglądać mizernie, dlatego lepiej przejść*obojętnie obok tego meczu
Galan Riveros - Pouille - tutaj przestrzegam przed graniem na Francuza, przeciwnik nieznany, ale przeszedł kwalifikacje jak dobrze pamiętam, wygrywając mecz z Giustino z bardzo ciężkiego stanu, do tego wygrał z Donattim. Pouille przegrał seta z Ghemem to pokazuje w jak słabej dyspozycji jest.
Novikov - Struvay - Novikov potrafił przegrać wczoraj seta z Baena, który na hardzie grać nie potrafi, dzisiaj dostaje zwycięzce turnieju ostatniego i gracza, który ma bardzo dobre podanie i volley. Ja tutaj widzę value w Eduardo, 2,5 zapewne pobiorę.
Robert - Mcgee - nie przepadam za Stephenem jego styl gry jest bardzo specyficzny :grin:, ale nie wiem czy Mcgee jest w stanie sobie z nim poradzić, zapewne nie.
W Irving bardzo wyrównane mecze dzisiaj, których nie warto ruszać moim zdaniem.
Istomin - Rosol bardziej na Czecha.
Dodig - Marchenko - tutaj Dodig, ktory jednak w lepszej dyspozycji, Marchenko wczoraj z Petzschnerem bardzo ciezki mecz.
Rublev - Donskoy, tutaj typ na Rubleva bardziej sie sklaniam
Bedene - Tursunov no bet, jak dla mnie Rusek moze powalczyc, ale na koncowe zwyciestwo czy go stac no nie wiem

sa jeszcze 2 mecze
Venus - Donaldson - 1,16 na Donaldsona to moim zdaniem o wiele za malo, a granie 2-0 po 1,5 malo atrakcyjne, ale zapewne takim wynikiem mecz sie moze skonczyc
Schwartzman - Muller - bardzo ciekawy pojedynek, ale Muller przekonal mnie do w siebie w meczu z Nadalem, potrafi sie wspiac na wyzyny i zagrac dobry mecz, ciekawe czy dzisiaj bedzie az tak zmotywowany, bo na pewno jak bedzie slabo serwowal i robil bledy - Diego je wykorzysta jak wczoraj z Berrerem, granie 2-0 na Mullera to slaby pomysl, a singlem po tak slabym kursie nieoplacalne.
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
rvn19 331

rvn19

Użytkownik
Denis Istomin - Lukas Rosol 2 1.57 bet365 ✅
Istomin w tym sezonie fatalnie, naprawde gra tragicznie. W końcu przełamał się ze Smitem, ale na Czecha to zdecydowanie za mało. Rosol w tym sezonie bardzo solidnie. Zaliczył ćwierćfinał w Auckland, 3 runda AO oraz ostatnio świetne mecze w pucharze Davisa. Do tego jest zwycięzca tego turnieju z 2014, h2h również na korzyść Czecha. Wydaje mi się, że to naprawdę dobry bet.
Robert Stephane - James McGee 1 1.4 bet365 ✅
Idę tu w stronę weterana kortów, który wciąż gra na bardzo przyzwoitym poziomie. wygrywa turnieje rangi Chellenger o czy Irlandczyk może tylko pomarzyć. Stephane w ostatnim turnieju zabawił sie z przeciwnikami i nie oddał nikomu seta. Tutaj 6:4 6:2 w pierszej rundzie, także forma jest. McGee w prawdzie również spacerek w pierwszej rundzie co jest dla mnie sporym zaskoczeniem, ale podejrzewam, że to raczej niemoc Brandsa. Pobieram Francuza.
Do tego
Tiafoe 1.25 ✅
Donaldson 1.16 ✅
Pironkova 1.36 ✅
Rublev 1.72
✅
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
trcd 20

trcd

Użytkownik
Rublev - Donskoy 1 @ 1,70 Unibet✅
Tu mlodszy rusek powinien se poradzic ze starszym ruskiem. Rublev w formie wygral
chenllenger w Qmiper pokonujac Mathieu 2:1.Donskoy poczatek nienajlepszy co najdalej doszedl to cwiercfinal chellngeru we Wroclawiu gdzie przegral z Kravchukiem. Grali juz raz zesoba w zeszlym roku wygral Rublev 2:1 teraz tez licze na jego zwyciestwo.
Marchenko - Dodig 1 @ 2,52 Unibet⛔
Gram tu wstrone Marchenko ktory wedlug na ta chwile jest wniecolepszej dyspozycjii niz Ivan.
Bedene Ajaz - Tursonov Dimitry 2 @ 2,05 Unibet⛔
Tu juz na podstarzalego Dimitrowa typ. Mysle ze Turssunow powalczy z anglikiem ,jak mu wystarczy sil to moze i wygrac, zwlaszcza ze HtH jest 2:0 dla Dymitrova
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom