>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Tydzień 11: Dallas 2, Sarajevo

Status
Zamknięty.
S 378

songo

Użytkownik
Tenis ATP Sarajewo
Spotkanie: Herbert - Mannarino
Typ: 1
Kurs: 3,0
Buk: Bet365
Spotkanie dwóch Francuzów. Bardziej znany jest faworyt bukmacherów dzisiejszego meczu. Kiedyś przecież czołowa 50 rankingu ATP, a to już jest dobre osiągnięcie. Dziś jednak obsunął się aż o 100 miejsc i z taką formą jak obecnie prezentuje nie wróżę szybkiego powrotu choćby do czołowej setki. Takich graczy jak on są dziesiątki...
Mannarino pokonał w Sarajewie dwóch zawodników: Dzumhura i Deseina. Obu nie bez problemów. Oglądałem streamy i nie widziałem solidnego, przekonywującego tenisa. Tracił podania, a na tych szybkich kortach strata podania jest często decydująca o losach spotkania. Osobiście denerwuje mnie jego zaangażowanie. Ma się takie wrażenie(złudne?), że gra trochę &quot;olewacko&quot; i nie daje z siebie 100%. Kilka razy mnie zawiódł i nie prędko ponownie postawię na niego pieniądze.
Nieco młodszy Francuz(22lata) pokazał się w tym turnieju z dobrej strony. Wygrał dwa spotkania ze znanymi grajkami(Hernych, Stebe) po zaciętych 3-setowych spotkaniach.
Mimo, że dotychczas zaserwował mniejszą ilość asów niż AM to nie dajmy się zwieść. Dysponuje lepszym serwisem i mniemam, że dziś spokojnie ugra seta. Czy dwa? Ma na pewno więcej szans niż w(i)edzą to wszystkowiedzący bukmacherzy. Się zobaczy. Widzę valuebet.
 
S 378

songo

Użytkownik
Tenis: Challenger Dallas
Spotkanie: Petzschner - Rochus
Typ: 2
Kurs: 1,44

Buk: Bet365
Nie lubię słowa: tenisowa lokata albo pewniak. Hazard to zdarzenie losowe - truizm. W tym meczu będę jednak mega zaskoczony jeśli Belg nie wygra. Będę doszukiwał się teorii spiskowej (handel). Brać póki kursy nie polecą w dół. Wg mnie powinno być 1.30.
H2H : 3-0 dla Belga, który ograł Niemca na trzech różnych nawierzchniach(halowej, trawiastej, ceglanej). Dziś zwycięży po raz czwarty na twardej nawierzchni? 75% szans imho.
Pokonanie Troickiego nie robi na mnie żadnego wrażenia. Wiktor od dłuższego czasu jest w beznadziejnej formie...
Niemiec poza serwisem odstaje od Rochusa, który zniszczy go w wymianach.
Dodam jeszcze, że backhand Szwaba to totalna porażka. Operowanie slajsem i próba trzymania gry. Naprawdę nie wróżę mu powodzenia...

 
S 378

songo

Użytkownik
Tenis ATP Sarajewo
Spotkanie: Mektic - Mertl
Typ: 2
Kurs: 1.40
Buk: Bet365
Kolejny dobrze wyglądający kurs. Młody Chorwat kontra doświadczony Czech. Niespodzianki być nie powinno. Czech świetnie serwował i w tym roku na hali spisuje się dobrze jak na poziom challengerów. Świetnie tutaj serwuje co przy bardzo szybkiej nawierzchni ma bardzo duże znaczenie. Agresywny forehand, potrafi też uderzyć z backhand. Doświadczenie będzie górą !!!
 
J 1,3K

jasper

Użytkownik
Muller/Stadler vs Brunstrom/Klaasen
Brunstrom/Klaasen 1.57
Bet365

6/4 6/4

Nie rozumie tak wysokiego kursu, bo według mnie oba deble dzieli przepaść. Brunstrom/Klaasen grają ze sobą cały czas, a druga para gra ze sobą w parze po raz pierwszy. W pierwszej rundzie Stadler/Muller pokonali Marx/Mergea czyli przeciętniaków deblowych, chociaż grających głównie w deblu, przeciwnicy w pierwszej rundzie pokonali singlowców Pella/Bellucci. W tym roku Brunstrom/Klaasen mają bilans na poziomie ATP 7-4 dochodząc do finału w Montpellier i półfinału w Delray Beach i Chennai. Jeśli chodzi o tegoroczne CH to wygrane Heilbronn i Quimper. Podsumowując panowie grali 2 turnieje CH i oba wygrali, a także 4 turnieje ATP i zaliczyli finał, 2 półfinały i porażka w Marsylii po dwóch TB z parą Murray/Peers.
W drugiej parze tylko Stadler jest typowym deblistą, bo Muller w większości gra w singlu. Zaczniemy od Niemca, który w tym roku w parze ze swoim stałym partnerem Monroe zagrał na mączce w finale Buenos Aires. Wcześniejsze spotkania to porażki w pierwszych rundach, w tym z parą Brunstrom Klaasen 3/6 3/6. Muller w tym sezonie rozegrał 2 spotkania w deblu i nie ugrał seta.
Brunstrom/Klaasen swoje sukcesy tegoroczne odnieśli na nawierzchniach twardych, z drugiej strony przeciwnicy nie wygrali spotkania na hardzie w deblu w tym roku. Wnioski nasuwają się same, a kurs przyjmuje z pocałowaniem ręki.
Szybko, łatwo i przyjemnie ;)
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
toolmajster 1,2K

toolmajster

Użytkownik
Tenis ATP Dallas
Spotkanie: Stakhovskiy - Marchenko
Typ: 1 ⛔⛔⛔ e: 1-2
Kurs: 1.53
Buk: Unibet

Pojedynek Ukraińców, ja stawiam na Stacha, który jest w rankingu ATP 34. miejsca wyżej od młodszego kolegi. H2H zdecydowanie na korzyść Stacha 4:0. Ostatni mecz zagrali w 2012 roku na AO i wtedy było akurat dużo walki, co widać po wyniku: 6-3,6-7,4-6, 6-3, 7-5. Bardziej doświadczony Ukrainiec wyciągnął jednak ten mecz i poprawił bilans bezpośrednich gier. Marchenko moim zdaniem powinien być już poza turniejem po ostatnim meczu (nie oczekiwałem, że przejdzie Belga) - w starciu z Goffinem działy się jednak dziwne rzeczy i tylko siłom pozaziemskim Marchenko może dziękować, że nie przegrał 1 seta, co przełożyło się na wynik końcowy. Stach miał trudniejszych rywali w Dallas (Bellucci, Darcis) i bardziej cenię jego zwycięstwa, mimo że wydają się wymęczone.
 
maximus88 1K

maximus88

Użytkownik
Adrian Mannarino v Nikola Mektic 2 3,25
Bet365

Nie wiem jaki jest powód wzrostu kursów na Chorwata ale absolutnie się nimi nie przejmuje. Mektic przede wszystkim na tym turnieju świetnie serwuje:
vs Draganja 6 asów, 1 podwójny, 69% wygranego 1-go serwisu
vs Greul 16 asów, 1 podwójny, 81 % wygranego 1-go serwisu
vs Mertl 7 asów, 0 podwójnych, 72 % wygranego pierwszego serwisu
Wszystko to podczas dość szybkich, dwósetowych spotkań, nie został w tym turnieju ani razu przełamany. Z drugiej strony Mannarino, który już wczoraj mógł odpaść z Herbertem po meczu. który trwał 2:40 h. Wcześniej też męczył się z Deseinem. Ja widzę w tym typie spore value gdyż wszystkie czynniki wskazują, że zobaczymy dziś co najmniej równe spotkanie. Serwis ma na tej nawierzchni ogromne znaczenie, a ten jest po stronie Mektica, wczorajszy długi mecz Francuza też powinien dać się we znaki.
 
toolmajster 1,2K

toolmajster

Użytkownik
Popieram kolegę wyżej - sam podawałem typ i analizę w meczu z Greulem, a jak grał z Mertlem to czuwałem na livie i też zarobiłem na nim. Osobiście proponuję pewniaka:

Handicap setów +1,5 Mektic ⛔⛔⛔
Unibet
1,62

Mannarino będzie ledwo dyszał i jest to zawodnik, który gra długie, trzy setowe mecze na tym turnieju.
 
siara_1984@wp 196

siara_1984@wp

Użytkownik
Konkluzja meczu Mektica - szybko ale mało przyjemnie dla kieszeni. Pierwszy raz kolesia oglądałem i pierwszy i ostatni obstawiłem. Nie miał nic do gadania na korcie owszem serwis dość silny tylko co z tego jak gra w polu tragedia. Motał się z lewej strony na prawą , proste błędy.
 
pawelstrzala 313

pawelstrzala

Użytkownik
Mektic nie wiedział co jest grane w 1 secie nagle jego serwis przaepadł a Mana spokojnie w drugim sie nie szarpał zlamał raz i wiedział ze wygra bez jakiegos podpalania
ogólnie dziwie sie że Mektic zaszedł az tak daleko to nie jego pułka jak narazie
były małe kłopoty przy serwisie po mecz ale na luzie dobre 3 serwisy i po sprawie
 
J 1,3K

jasper

Użytkownik
Jurgen Melzer vs Illya Marchenko
Melzer 1.50
Unibet

3/6 6/4 6/4

Ostatnie dni są bardzo szczęśliwe dla Ukrainca, po gorszych występach doszedł tutaj do półfinału, okazało się, że zagra w kwalifikacjach do Mastersa w Miami. Dzisiaj spotkanie z numerem 5 turnieju Melzerem. Jurgen po gorszych występach i czterech porażkach z rzędu w końcu odwrócił los i wygrał z Hajkiem, Gineprim i Istominem. Wczorajsze spotkanie z Istominem było dziwne, dwa razy odrabiał breaka, w tym w końcówce kiedy ze stanu 4/5* wyszedł na 7/5 i wygrał mecz. Drugi set w jego wykonaniu nie był zbyt dobry, zresztą z Hajkiem też miał przestój w jednym secie, którego przegrał.
Marchenko tutaj zagra już 7 spotkanie, przeszedł kwalifikacje wygrywając z Iannim, Golubevem i Brittonem bez straty seta. W pierwszej rundzie wygrał z powracającym po kontuzji Rufinem, a także z Goffinem. Belg w tym roku pod formą, z Marchenko niby prowadził w pierwszym secie (nawet *5/4 30-15) w TB wyszedł z 1-6 na 7-6, a i tak przegrał to spotkanie. Widocznie nie radził sobie z wiatrem, który przeszkadza na tym turnieju zawodnikom. W ćwierćfinale Ukrainiec pokonał rodaka Stakhovskyego, który na własne życzenie przegrał to spotkanie, kiedy wydawało się, że po słabym pierwszym secie i zwycięstwie w drugim uda mu się odwrócić spotkanie, przy BP dla Marchenko piłka po siatce wpada w jego pole i mieliśmy remis, później pod koniec przy 5/6 popełnił podwójny błąd serwisowy i przegrał spotkanie. Marchenko strasznie chimeryczny zawodnik, często się denerwuje, rzuca rakietą kiedy mu nie idzie. Z nim trzeba grać spokojnie, trzymać piłkę w korcie i czekać na jego błąd. Melzer jest o wiele lepszym zawodnikiem i z takim przeciwnikiem powinien sobie spokojnie poradzić.
 
J 1,3K

jasper

Użytkownik
Jurgen Melzer vs Denis Kudla
Powyżej 21.5 gema
1.73 Unibet
6/4 2/6 6/1

Od razu po półfinale wiedziałem, że zagram tutaj over gemowy. Obaj zawodnicy grają tutaj strasznie nieregularnie, Kudla na 7 spotkań tutaj zagrał aż 4 trzy setówki, Austriak oprócz spotkania z Gineprim również same trzy setowe spotkania. Jednym z powodów takiego stanu rzeczy na pewno są warunki atmosferyczne, mocny wiatr przez który nawet nie da się oglądać transmisji z głosem. Panowie zagrali już ze sobą w tym roku również na twardej nawierzchni, Melzer wygrał 2-1, a w spotkaniu było 28 gemów. Melzer w ostatnich spotkaniach miał częste przestoje w grze, zdarzały mu się problemy z serwisem. Nie ma co ukrywać, Jurgen jest zawodnikiem lepszym od Kudli, ale młodszy o 11 lat Denis może dzisiaj powalczyć z Melzerem.

Dustin Brown vs Adrian Mannarino
Dustin Brown +1.5 seta 1.48
Over 23.5 gema 2.00

Unibet
6/7 6/7

Dwa typy na to spotkanie, miałem obawy przed stawianiem na zwycięstwo Dustina z jednego powodu- jego gra. Niemiec gra czasami z polotem, fantazją, ale nie zawsze mu to wychodzi, stara się odgrywać trudne piłki w efektowny sposób. Dobry serwis na taką nawierzchnię, drugi serwis według mnie na zbyt dużym ryzyku. Po drugiej strony siatki Francuz Mannarino, który miał łatwiejszą drabinkę. Widać, że dobrze serwuje, jeśli nie udaje mu się przełamać przeciwnika wygrywa najczęściej w tie-breakach. Jeśli chodzi o over to liczę tutaj na dobry serwis obu zawodników, nie zdziwią mnie nawet tutaj 3 tiebreaki, a w którymś na pewno powalczy Brown i ugra tutaj seta.
 
Otrzymane punkty reputacji: +15
siara_1984@wp 196

siara_1984@wp

Użytkownik
Dustin Brown - Adrian Mannarino
Wczoraj oglądałem mecz Mannarino i teraz drugi raz. Myślę że warto te dwa nazwiska zapamiętać. Tutaj trafną analizę dał Jasper , tych graczy dwóch niezwykle trudno przełamać ze względu na dobry serwis. Ja dałem na Mannarino live i byłem spokojny że wygra bo obejrzeniu wczorejszego spotkania. Brown niestety gorzej spisuje się w polu trochę brakuje mu wyczucia i wali auty no i jeszcze jedna sprawa myślę że ma słabą głowę bo w tiebreakach niestety wypalał się . Jeśli chodzi o obu graczy można dawać spokojnie overy na przyszłość
 
blaise 2,8K

blaise

Użytkownik
szkoda Jaspera, bo jak widać dał super trafną analizę, ale nie trafił zupełnie z tym typem na Browna, w dodatku po dość marnym kursie. Mam nadzieję, że typ na over trochę zrekompensował go. Ogólnie brawo i ode mnie reputka leci.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom