>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Tydzień 11: Dallas 2, Sarajevo

Status
Zamknięty.
christopher48 2K

christopher48

Forum VIP
Dallas 2
Location: Dallas, TX, U.S.A.
Surface: Outdoor Hard
Prize Money: $125,000 +H
Tournament website: http://www.dallastennisclassic.com/
Main draw singles: http://www.atpworldtour.com/posting/2013/6486/mds.pdf

Sarajevo
Location: Sarajevo, Bosnia &amp; Herzegovina
Surface: Indoor Hard
Prize Money: €30,000 +H
Tournament website: http://www.saopen.ba/index.php?lang=en
Main draw singles: http://www.atpworldtour.com/posting/2013/1683/mds.pdf


Oficjalna strona ATP Challenger Tour: http://www.atpworldtour.com/Tournaments/Challenger-Tour.aspx
Livescore: http://www.protennislive.com/lshd/main.swf?year=2013&amp;amp;wkno=11&amp;amp;eventid=1683&amp;amp;tour=1&amp;amp;lang=en&amp;amp;ref=www.saopen.ba/index.php%3Flang%3Den/


Zapraszam do dyskusji i pisania analiz​
 
J 1,3K

jasper

Użytkownik
Damir Dzumhur (BIH) vs Adrian Mannarino (FRA)
DZUMHUR 3.20
Expekt

5/7 6/7(3)

Damir gra u siebie w Sarajewie, w pierwszej rundzie trafił na Francuza Mannarino rozstawionego z numerem 4. Mannarino ostatnio niezbyt dobre wyniki, porażki z Darcisem, Rogerem-Vasselinem, Bozoljcem czy Mertlem (wszystko u siebie w kraju), a z tymi przeciwnikami w większości powinien sobie poradzić. Z drugiej strony siatki Dzhumhur, który grywa ostatnio głównie w Futuresach, gdzie osiąga niezłe wyniki (szczególnie na Bałkanach), ostatnio porażka w pierwszej rundzie w Cherbourg z Ukrainsem Stakhovskym, ale tamto spotkanie miało dziwny przebieg, prowadził kilka razy w spotkaniu, a nie ugrał nawet seta (prowadził dwa razy z przełamaniem w pierwszym secie, w tb miał 5-3, a w drugim secie ze stanu *2/0 skończył 2/6). Ciekawą statystyką jest wg. oficjalnej strony ATP jest to, że dobrze sobie radzi z zawodnikami leworęcznymi, 2-0 w Challengerach i 5-1 we Futuresach. Poza tym spotkanie u siebie w kraju, a wiadomo, że na Bałkanach lubią ciągnąć własnych zawodników do dalszych rund. Francuz nie broni tutaj żadnych punktów, więc może sobie pozwolić na odpadnięcie w pierwszej rundzie. Kursy powoli spadają, ja gram na Expekcie, gdzie jest aktualnie najwyższy.
Widać, że chłopak ma jakieś problemy z koncentracją. Nie miałem możliwości zobaczenia tego spotkania, mógłby ktoś napisać na PW jakąś krótką relację, bo miałem tylko suchy wynik?
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
maciaba 2

maciaba

Użytkownik
Ja oglądałem cały mecz. Postawiłem tak jak Ty. Gość bardzo dobrze grał. Nie brakowało mu koncentracji. Było bardzo dużo momentów kiedy mógł przełamać Mannarino&#39;a ale niestety zabrakło farta i/lub umiejętności. Publika była po jego stronie, ciągle brawa za zdobyte punkty. Przy swoim serwisie spokojnie wygrywał do 0 lub do 15. Szczerze mówiąc to nie wiem jakim cudem on to przegrał.. Szkoda
 
ted 9,5K

ted

Forum VIP
W drugim secie miał 6-5 40-0* no ale to jeszcze dzieciak i niestety w kluczowych momentach returnował takie balony że szkoda słów. Też go pograłem choć mogłem +3,5g
 
dexter_romanista 17

dexter_romanista

Użytkownik
W drugim secie miał 6-5 40-0* no ale to jeszcze dzieciak i niestety w kluczowych momentach returnował takie balony że szkoda słów. Też go pograłem choć mogłem +3,5g
w tej sytuacji to Francuz wybronił się serwisem, co nie zmienia faktu, że BOśniak miał swoje szanse i seta powinien ugrać minimum
zabrakło troszkę zimnej głowy, bo Mannarino grał baardzo przeciętnie

kibiców to za dużo na trybunach nie było :p kilkanascie osób może ;)
odniosłem wrażenie, że jak na halę to nie jest to bardzo szybka nawierzchnia, poprawi mnie ktoś?
 
ted 9,5K

ted

Forum VIP
po1 Mannarino i serwis heh
po2 hala jedna z najszybszych w tourze, znikoma ilość bp i długich wymian
 
dexter_romanista 17

dexter_romanista

Użytkownik
po1 Mannarino i serwis heh
po2 hala jedna z najszybszych w tourze, znikoma ilość bp i długich wymian
hahaha
wybronił się podaniem, co Ci poradzę, że tak było...
1. dobry serwis i pojści do siatki
2. serwis, out Bośniaka kilka metrów
3. serwis na linię, Dzumhur bezradny
od *0-40 nie było wymian ... tylko Francuz podaniem to rozegrał, ale co ja tam wie, przywidziało mi się
pewnie również to, że Bośniak z Francuzem często prowadzili dłuższe wymiany jak na hale, stąd moje pytanie...
Stebe- Herbert 11 okazji do przełamań= 2 breaki
Brown- Giannessi 9 okazji do przełamań= 3 breaki
Dzumhur- Mannarino 13 okazji do przełamań= 3 breaki
Brkic- Raspudic 11 okazji do przełamań= 2 breaki
Lajovic- Sousa 12 okazji do przełamań= 4 breaki
faktycznie... malutko, z wymienionych 4 spotkań, zaledwie 1 było 3-setowe, tylko w meczu Korolev- Knittel było mało bp...
w porównaniu z meczami w Niemczech, które ostatnio widziałem nawierzchnia wydawała mi się wolniejsza w Sarajevie, stąd moje pytanie ... (statystyki potwierdzają raczej)
 
ted 9,5K

ted

Forum VIP
No to graj na regularnych przebijaczy w tym turnieju, tylko później nie płacz w HP
Bo już tłumaczyłem ze to nie serwis Mannarino a marny baloniasty return Bośniaka. Prowadzili częste wymiany - tak, przy serwisie Francuza. A reszta meczy nie będę komentować bo każdy bardziej rozgarnięty tylko spojrzy na nazwiska. Koniec dyskusji, następnym razem pisz przed spotkaniem.
 
maciaba 2

maciaba

Użytkownik
W drugim secie miał 6-5 40-0* no ale to jeszcze dzieciak i niestety w kluczowych momentach returnował takie balony że szkoda słów. Też go pograłem choć mogłem +3,5g
Lepiej się tego nie da ująć. Szans na przełamanie było naprawdę wiele. Takich jak 40-0 czy 40-15. Za każdym razem jednak się blokował i przegrywał gema. No szkoda, co zrobić.
 
dexter_romanista 17

dexter_romanista

Użytkownik
No to graj na regularnych przebijaczy w tym turnieju, tylko później nie płacz w HP

Bo już tłumaczyłem ze to nie serwis Mannarino a marny baloniasty return Bośniaka. Prowadzili częste wymiany - tak, przy serwisie Francuza. A reszta meczy nie będę komentować bo każdy bardziej rozgarnięty tylko spojrzy na nazwiska. Koniec dyskusji, następnym razem pisz przed spotkaniem.
mogę powiedzieć to samo
czy ja napisałem, że Mannarino ma dobry serwis :?? zgodziłem się, że Bośniak dał ciała, bo okazji miał dużo, ale w opisanym przez Cb momencie nie miał dużo do powiedzenie i wbij to sobie do głowy ...
przy gemach Dzumhura też było nie mało dłuższych wymian, serwis nie serwis, wymiany trwały ...
odniosłem takie wrażenie, spytałem, Ty napisałeś coś, pokazałem Ci, że jednak sporo było okazji

spojrzy na nazwiska i co zrobi?
CH raczej słabo obsadzony, nazwiska są jakie są, że występowali &quot;ziemniaki&quot;, fajnie, tylko że bp rozkładały się porówno i grał ziemniak z bardziej ofensywnym graczem to jeden i drugi okazje miał ...

dla mnie w CH raczej nie warto stawiać za dużo, jutro CH w Dallas chyba ruszy (dzisiaj kwalifikacje trwały w najlepsze) i tam powinno być więcej ciekawych nazwisk (tylko patrzeć kto na Q do Miami się wybiera :p)
w Sarajevie będą wygrywać &quot;swoi&quot;
 
prof 8,8K

prof

Użytkownik
Simon Greul - Michal Przysiezny @ 1.40 Bet365
Niewidze innej opcji jak zwyciestwo Polaka (no chyba ze handel). Greul tragiczna forma , w tym roku bilans 0-5 gdzie przegrywal z ogorkami jak Chen , Reix ,Veger czy Minar. Gra na bardzo szybkiej nawierzchni na ktorej zbyt dobrze sobie nie radzi bowiem jest on specjalista od clayu. Przysiezny duzo lepszy serwis i lepsza forma (choc moze nie rewelacyjna) , jesli nic nieprzewidywanego sie stanie to powinno byc gladkie 2-0.
 
toolmajster 1,2K

toolmajster

Użytkownik
Tenis ATP Challenger Dallas 2
Spotkanie:Ginepri vs Becker
Typ:1 ✅✅✅ e: 2:0
Kurs: 2,48
Buk: Unibet

Oczy mi się uśmiechnęły jak zobaczyłem ten kurs. Ginepri nalepsze chwile ma za sobą i teraz gra głównie na poziome challi , ale... W tym roku ma świetny bilans (12 wygranych i tylko 3 porażki). Fakt, że nie grał z topem, ale jednak pokonywał Blake&#39;a czy Sweetinga. W Dallas gra mu się nieźle, pasuje mu hard i nieźle na nim wygląda. Osiągnął w Dallas (indoor) finał w lutym - po zaciętym meczu przegrał z Williamsem. Po drugiej stronie faworyt - Niemiec Becker, który przegrał swoje 4 ostatnie mecze (Reynolds, Istomin, Lopez, Istomin), ale trzeba mu jednak oddać, że walczył z dużo mocniejszymi zawodnikami niż ogórki z challi. Na 10 ostatnich gier wygrał jednak tylko 3 razy. Ginepri nastawiał się na ten turniej, a Becker przybył do Dallas po zaskakującej porażce z Reynoldsem w Indian Wells 3 dni temu. Nie mam przekonania do Niemca i jego ostatnie wyniki nie predestynują go do kursu na poziomie 1,45.
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
widzu 4,5K

widzu

Forum VIP
Blaz Kavcic - Jiri Vesely 1.35 DOXXbet ⛔
Te spotkanie wpadło mi w oko już w poniedziałek, myślalem, że kursy trochę polecą, tak się jednak nie stało. Jiri młody zdolny Czech, w tym sezonie bilans 18/2, ale mecze na poziomie futuresów, wygrał już chyba 3 imprezy w tym roku. Oczywiście nie może to robvic wrażenie na Blazu, który rozgrywa swoje mecze na poziomie ATP... No ale jednak szybka hala to nie jest jego żywiął, no ale nie wyjechał do Stanów, chyba chce pograć trochę w challangerach. Mam nadzieje, że jest w 100% zmotywowany. Nie widziałem młodego Czecha w akcji, dzisiaj zobaczenie meczy to lektura obowiązkowa, może kroi nam się jakiś nowy talencik, na miare gry challanegrów. Ale na chwile obecna Kavic gra dwa klasy wyżej, wątpi aby Czech grał z kimś z okolic pierwszej setki, dzisiaj czega go ważna lecja, zobaczymy czy nawiąże walkę...
 
toolmajster 1,2K

toolmajster

Użytkownik
Tenis ATP Challenger Dallas 2
Spotkanie: Pella vs Rochus
Typ:1 ⛔⛔⛔ e:0-2
Kurs: 2,50
Buk: Bet365

Dziś stawiam na młodszego o 10 lat Argentyńczyka Pellę. Podoba mi się jego gra i widzę w nim potencjał. Obecnie zajmuje 105 pozycję w ATP, czyli jest blisko 50 miejsc wyżej niż doświadczony Belg. Pella przebrnął przez w kwale w Indian Wells pokonując bez straty seta Berrera i Bogomolova (w obu meczach nie był faworytem), a następnie w 1. rundzie dostał lekcję od solidnego Dodiga. Wcześniej grał na ziemi z mocnymi graczami i zbierał doświadczenie (Almagro, Nalbandian, Delbonis, zdołał pokonać Fogniniego). Rochus w IW odpadł z Gulbisem (w kwalach pokonał Bemelmansa), ale praktycznie rzecz biorąc nie grał od stycznia, od turnieju na hali w Niemczech. Obaj lubią grę na hardzie, Rochus jest malutki i sprytny, ale to już nie te lata. Pella ma ambicje, by jak najszybciej wbić do top20, jest leworęczny, jego ulubione zagranie to backhand i nie gra się z nim wygodnie. Wydaje mi się, że fizycznie jest obecnie dużo lepiej przygotowany do gry i na takim turnieju jak ten powinien pokazać się z dobrej strony.
 
macy 44

macy

Użytkownik
Ito - Reynolds @ 1.45 1-2 ✅

Jedno z pierwszych dzisiejszych spotkań podczas challengera w Dalas to pojedynek między Ito a Reynoldsem. Zdecydowanym faworytem tego meczu jest ten drugi i mam nadzieję, że to właśnie on zanotuje tutaj wygraną. Pomimo, że jest blisko sześcdziesiat pozycji niżej w rankingu za Japończykiem to i tak powinnien wygrać ten mecz. Gra dobrze na betonie w tym sezonie 6/2 zaś Ito 2/5. To juz pokazuje różnice między tymi zawodnikami. Reynolds niewątpliwie pokazał się z dobrej strony podczas Indian Wells gdzie to doszedł do drugiej rundy. A pokonał tam takich zawodników jak Cupolla, Russell oraz Becker. Dla porównania Japończyk dwa swoje ostatnie spotkania w Rottardamie oraz Indian Wells przegrał w pierwszych meczach a w dodatku w Holandii odnotował kontuzje. H2H 1-0 dla Reynoldsa i to właśnie tego zawodnika powinniśmy zobaczyć w kolejnej rundzie tego turnieju.
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
maximus88 1K

maximus88

Użytkownik
I.Sijsling vs B.Reynolds / To Win Match - Sijsling, Igor @ 1.70 ⛔
Marathonbet



Miałem okazję ostatnimi czasy oglądać obydwu panów i będę mocno zdziwiony jeśli Sijsling położy ten mecz. Na Reynoldsa grałem kiedy spotykał się z Fishem i moje podstawowe założenie, czyli przeciętna gra Ryby zostało w 100% spełnione, jednak Reynolds nie potrafił tego wykorzystać i został odprawiony po słabym meczu w 3-ech setach. Wczoraj Również w 3-ech setach męczył się z przeciętnym Ito. A Sijsling ? Głowa jeszcze nieraz gorąca i potrafi położyć niemalże wygrany mecz, lecz nazwiska z którymi w tym roku się mierzył robią wrażenie (biorąc pod uwagę jego pozycję w rankingu - czynnik na podstawie którego wystawiane są kursy w dużym %).
http://www.atpworldtour.com/Tennis/P...ling.aspx?t=pa

Wczoraj odprawił Bagietę, który finalnie zrezygnował z dalszej gry. Liczę, że przeciętnemu Reynoldsowi nie pozostawi dziś złudzeń.
 
toolmajster 1,2K

toolmajster

Użytkownik
Tenis ATP Sarajewo
Spotkanie: Greul vs Mektic
Typ:2 ✅✅✅ e: 0-2
Kurs: 2,30
Buk: Bwin

Niemiec do tej pory, w tym roku wygrał tylko 1 mecz i to właśnie w poprzedniej rundzie z naszym rodakiem Przysiężnym 2:1. Bilans ma 1/4 i delikatnie mówiąc nie zachwyca jeśli spojrzymy z kim grał. Z niezłej końcówki zeszłego roku (wygrał w październiku turniej w Porto Allegre) nie zostało nic. Chorwat Mektic na 11 gier w tym sezonie wygrał 7. To zawodnik poziomu futersów, ale zaczyna się ogrywać na wyższym poziomie. Od lutego grał tylko na hali. W rankingu ATP jest 100 miejsc za Niemcem, ale nie patrzmy na to, bo jest 7 lat młodszy od Niemca. W pierwszej rundzie w Sarajewie pokonał Draganję 2:0 i zrobił to już drugi raz w tym sezonie. Greul najwyżej w rankingu ATP w swojej karierze był na 55. miejscu, ale było to w marcu 2010 roku- dziś jest cieniem tamtego zawodnika.
 
Otrzymane punkty reputacji: +7
macy 44

macy

Użytkownik
Lacko - Istomin @ 1.50 ✅ 0-2

Ostatnie dzisiejsze spotkanie podczas challengera w Dallas to pojeydnek między Lacko a Istominem. Faworyt dla mnie tutaj jest tylko jeden rzecz jasna jest im Istomin, który o blisko czterdzieści miejsc jest wyżej w rankingu od swojego dzisiejszego rywala. W dodatku ma dużo lepszy początek sezonu zarówno na hali jak i na betonie. Na hardzie zanotował 8/5 dla porównania jego dzisiejszy rywal 6/4. W Memphis pod koniec lutego pokazał się z dobrej strony gdzie to doszedł do pófinału. A przecież pokonał tam bez straty seta takich zawodników jak Isnera, Hewitta oraz Russella. W Delrey Beach oraz IW nie pokazał nic szczególnego ale trzeba przyznać, że miał bardzo trudnych rywali jak Federer oraz Haas. Lacko po całkiem udanym dla siebie początku sezonu w ostatnim czasie prezentuje się bardzo słabo. W IW i Zagrzebiu odpadał w pierwszej rundzie. Jeżeli idzie o spotkanie w pierwszej rundzie to pokonał Cipolla 2-0. Jednak zbyt dużej uwagi nie przywiązuje do tego wyniku. H2H 3-1 dla Istomina i to wszystkie mecze wygrał na betonie spodziewam się, ze dzisiaj również potwierdzi swoją dobrą formę i wygra ten mecz jest tutaj rozstawiony z numerem trzecim i odpadnięcie tak wcześniej na pewno będzie sporą niespodzianką.
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
J 1,3K

jasper

Użytkownik
Lacko - Istomin @ 1.50

Ostatnie dzisiejsze spotkanie podczas challengera w Dallas to pojeydnek między Lacko a Istominem. Faworyt dla mnie tutaj jest tylko jeden rzecz jasna jest im Istomin, który o blisko czterdzieści miejsc jest wyżej w rankingu od swojego dzisiejszego rywala. W dodatku ma dużo lepszy początek sezonu zarówno na hali jak i na betonie. Na hardzie zanotował 8/5 dla porównania jego dzisiejszy rywal 6/4. W Memphis pod koniec lutego pokazał się z dobrej strony gdzie to doszedł do pófinału. A przecież pokonał tam bez straty seta takich zawodników jak Isnera, Hewitta oraz Russella. W Delrey Beach oraz IW nie pokazał nic szczególnego ale trzeba przyznać, że miał bardzo trudnych rywali jak Federer oraz Haas. Lacko po całkiem udanym dla siebie początku sezonu w ostatnim czasie prezentuje się bardzo słabo. W IW i Zagrzebiu odpadał w pierwszej rundzie. Jeżeli idzie o spotkanie w pierwszej rundzie to pokonał Cipolla 2-0. Jednak zbyt dużej uwagi nie przywiązuje do tego wyniku. H2H 3-1 dla Istomina i to wszystkie mecze wygrał na betonie spodziewam się, ze dzisiaj również potwierdzi swoją dobrą formę i wygra ten mecz jest tutaj rozstawiony z numerem trzecim i odpadnięcie tak wcześniej na pewno będzie sporą niespodzianką.
Z typem się zgadzam jak najbardziej, ale ze stawkami radzę uważać. W Dallas są tak położone korty, że jest spory wiatr i nie każdy zawodnik sobie z tym poradzi. Przekonał się już o tym Goffin, który był o wiele lepszy od Ukraińca, ale miał spore problemy z wiatrem i przegrał spotkanie.
 
toolmajster 1,2K

toolmajster

Użytkownik
Tenis ATP Sarajewo
Spotkanie: E.Korolev vs D.Brown
Typ: 2 ✅✅✅ e: 6-7, 7-6, 2-6
Kurs: 2,0
Buk: Unibet

Dziś próbuję w kieruku egzotycznego Niemca. Kurs bardzo wyrównany na obu, mecz bez faworyta i w zależności od buka lekkie przechylenia na konkretnych graczy. Grali ze sobą raz w 2011 roku i wtedy Brown wygrał 7:6, 6:2 przy identycznych kursach jak dziś. Tamten mecz odbył się jednak na mączce, a dziś gramy w hali na hardzie. Obaj dotarli do tej fazy bez straty seta, ale trudniejszych rywali miał moim zdaniem Kazach (Knittel, Lajovic), który na swoim poprzednim turnieju (kwale w Marsylii) odpadł z Czechem Mertlem. Brown zwany Dreddy pokonał zaś w tym sezonie Mertla na przełomie roku w Doha (gdzie zdołał nawet urwać seta Ferrerowi). Dla Koroleva to będzie 6 mecz w tym roku - ma bilans 3/2, a Dreddy ma na koncie 6 spotkań 3/3, ale grał więcej, bo zaczął sezon w grudniu od Doha. Niemiec w rankingu ATP jest 40 miejsc wyżej, na 163. pozycji i myślę, że to on dziś wygra - BTW: to całkiem ciekawy zawodnik.
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom