>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE + 2 FREEBETY!<<<

Turnieje z cyklu ITF (kobiece ITF-y oraz męskie futuresy)

macias00 6,5K

macias00

Użytkownik
Vikhlyantseva N. - Soylu I. 2 @ 1,68 Pinnacle ⛔
Przeciwko Ipek raczej nie stawiam, gdy gra u siebie w Turcji. Wczoraj dobry mecz z Soraną Cirsteą, która wygląda na to, że dalej jest wrakiem tenisistki. Soylu w najbliższym sezonie spokojnie wskoczy do pierwszej 100. Serwis raczej będzie jej pomagać, ale z głębi kortu potrafi spokojnie atakować forehandem i szybka nawierzchnia jest dla jej stylu odpowiednia. Rosjanki nie widziałem na hardzie, gdzieś tam na cegle. Grę opiera praktycznie na serwisie, a gdy go zabraknie robią się problemy. W tym roku Turczynka wygrała już ze swoją rywalką na cegle, a na halowej nawierzchni u siebie również powinna być górą.
Sadikovic A. - Jorovic I. 1 @ 2,39 Pinnacle ⛔
Sadikovic wróciła po kontuzji i od razu zaczęła piąć się w rankingu. Bardzo dobre występy w turniejach ITF w USA i Kanadzie, gdzie doszła dwa razy do 1/2 finału i finału, w Carlsbad również pokazała się z dobrej strony, a wczoraj ograła faworyzowaną Krunic. Szwajcarka to dość ciekawa zawodniczka. Dobrze zbudowana, mająca 1,86 m wzrostu, serwis zdecydowanie pomaga i sporo korzysta z kick&#39;u, często jest to serwis wyrzucający, dużo biega do siatki, stara się kończyć dość szybko wymiany. Jorovic widziałem w akcji z Duval, gdzie powinna ten mecz skończyć w 2 setach mając 1-0 w setach i przewagę 2 przełamań w 2 secie, przegrała całe spotkanie. Ciężko u niej z regularnością, również za sprawą ofensywnego stylu gry. Nie posiada aż tak mocnego serwisu jak jej rywalka, gra po kątach z forehandu. Sadikovic udowodniła w tym sezonie, że z pozycji underdoga potrafi ogrywać takie rywalki jak Peterson, Krunic czy Krajicek, a z Jorovic na pewno nie stoi na straconej pozycji.
 
widzu 4,5K

widzu

Forum VIP
Kozlov 2 bet365✅

Ciekawe na jakies podstawie Sandgren jest w tym meczu faworytem. Stefan wiadomo mega talencik, super kariera juniorska w zawodowych turniejach gra od 16 roku życia. Jak na razie bez wiekszych sukcesów, kilka razy odpalił w kilku challangerach i to wszystko. Ale takie turnieje jak ten musi wygrywać, aby wreszcie iść dalej. Sandgren wczoraj był o krok od porażki z anonimowym Niemcem już był dwie piłki od przegranej, udało się ostatecznie wygrać, jak dla mnie to przecietny zawodnik i bardzo nie równy. Spala się psychicznie, pamietam jak nie wykorzystał chyba 10bp, i pozniej oddał TB bez walki. Mega nierówny grajek, Kozlov na pewno większy potecjał. Obecnie tenisowo tez wyżej cenie Stefana, ale zdecyduje dyspozycja dnia, jak Kozlov zagra dobry mecz to na pewno wygra ten mecz...
 
Otrzymane punkty reputacji: +28
tie-break 7,2K

tie-break

Użytkownik
Kozlov Stefan - Bester Philip 2, Bet365 2.20⛔
Minimalnym faworytem według bukmacherów jest 18 letni Amerykanin (o macedońskich korzeniach) Stefan Kozlov. Stefan miał sporo dobrych osiągnięć w juniorskim świecie, ponieważ zanotował finały Australian Open oraz Wimbledonu 2014 w singlu, oraz w Wimbledonu 2014 w deblu. Obecnie jest na 350 pozycji ATP i jest to praktycznie jego najlepszy ranking. No ale tym nie ma się co kierować za bardzo, ponieważ dopiero małymi krokami wchodzi w dorosły tenis. W 2015 roku miał bardzo dużo szans grania w chalengerach, lecz niestety nie udało mu się wiele zdziałać. Chociaż w 2014 roku doszedł do finału challengera gdzie pokonał po drodze Harrisona, Smitha, Williamsa czy Smyczka. Także nawet takie wyniki pokazują, że chłopak ma papiery do tenisa, ale ciągle jest młody i ma mało doświadczenia. W tym turnieju Amerykanin stracił seta.
Jego przeciwnikiem będzie o 10 lat starszy Kanadyjczyk (o niemieckich korzeniach) Philip Bester z 303 pozycji ATP gdzie był już na 225. Bester ze względu na wiek ma znacznie więcej doświadczenia od przeciwnika i głównie tym się kieruję. Ponieważ jeśli chodzi o talent i przyszłość to pewnie Kozlov zrobi o wiele większą karierę. Kanadyjczyk w tym turnieju nie tracił seta. Bester to też w głównej mierze futuresowiec no ale on jest o 10 lat starszy także mógł się w przeszłości bardziej postarać. Ale też w 2015 roku potrafił dojść do finału challengera i pokonać Lacko 2:0 czy Nishiokę czy w przeszłości Mahuta, Zemlję. Także jeśli Kanadyjczyk ma dzień konia to potrafi zaprezentować dobry tenis. W tym turnieju Philip nie stracił seta, czuje się dobrze, ma o wiele więcej doświadczenia i właśnie tym się kieruję i stawiam na jego wygraną. Chociaż to nie będzie łatwe, ponieważ Kozlov jest nieoszlifowanym diamentem.
 
widzu 4,5K

widzu

Forum VIP
Bez urazy, ale jedna z gorszych analiz jakie widziałem. Po co takie lanie wody? Argument, że koleś jest starszy i dlatego go grasz i na tym mogłes zakończyć ta analize tak naprawdę bo jedyny argument?
Mecz typowy no bet, napisz, że grasz Bastera bo jest wiekszy kurs a mecz bedzie na styku?
Stefan wczoraj po prostu zniszczył swojego rywala. Jak sam napisałeś to duży talent, który wchodzi powoli i robi postepy bo ma najlepszy ranking... A twój faworyt juz nic nie osiągnie pewnie nie wyjdzie z poziomu ITF poza pojedyńczymi turniejami, a potecjał Amerykanina nie ogarniczony. Mysle, ze w tym sezonie juz zagości na stałe na poziomie challangerowym.
Ja tego meczu nie gram, ale Kozlov słusznie jest tutaj faworytem, ale na pewno będzie to wyrównany mecz. Takie uwagi z mojej strony, mam nadzieje ze pomocne i w przyszłości juz tak nie będziesz lał wody?
 
J 3,4K

jaja

Użytkownik
ITF Francja - Men Lestienne 1.44 gładkie 2-0 ✅
Francuz gra z Hiszpańskim małolatem, który tu już sprawił kilka niespodzianek. Gładko ograł w kwalifikacjach Claytona a w 1 rundzie, czarodzieja z Beninu Klegou. Do tego i to była już sensacja, w deblu z jakimś równie mało znanym rodakiem ograli Francuzów Nysa i Jankovitsa. Uważam jednak, że z tak ogranym zawodnikiem (wszak Lestienne to ścisłe zaplecze challengerowe) jego szanse są zdecydowanie mniejsze niż to sugeruje kurs. Owszem Lestienne lepiej czuje się na mączce, ale to samo można powiedzieć o młodym Hiszpanie. Francuz po prostu od dawna funkcjonuje na &amp;quot;levelu&amp;quot;, do którego Lopez San Martin nawet się nie zbliżył. Kurs na ten mecz imo jest wyjątkowo wysoki i do dubla go biorę.
ITF Niemcy - Men Veger 1.36 jak wyżej 2-0 ✅
Im szybciej tym szanse Vegera rosną bo takie nawierzchnie Chorwat preferuje i na nich osiągał do tego pory najcenniejsze wyniki. Do tego ITF są streamy, ale przyznaję, że nie oglądałem żadnego meczu, jednak znając niemieckie turnieje to raczej jest tam szybka nawierzchnia. Gry to tam za wiele spodziewać się nie można bo obaj dysponują dobrym podaniem, ale jeśli już dojdzie do wymian to tam powinien zdecydowanie brylować Veger, gdyż Meuffels jest strasznie drewniany (mimo dobrych warunków to na hardach chyba nigdy w karierze nie pokonał żadnego sensownego gracza) a do tego dość marnie porusza się po korcie. Return również wypada na korzyść Vegera (obu miałem okazję widywać w akcji).
Dublem 1.96 w Bet 365
✅✅✅
 
Otrzymane punkty reputacji: +112
J 3,4K

jaja

Użytkownik
ITF Niemcy Mens Doubles
Marterer/Langer 1.33
✅✅✅ to była naprawdę promocja ze strony buków ????
Tu się za bardzo nie ma o czym rozpisywać. Dwóch &quot;tubylców&quot;, którzy są ograni na poziomie challengerowym (Langer to nawet wygrywał (wygrał ? 1 to wiem, że z pewnością ???? ) turnieje w challengerach) kontra składak z gościa bez pojęcia o deblu (Galovic) i Trevisana, który wraca do gry po kilkumiesięcznej przerwie. Jeśli Niemcy potraktują ten mecz poważnie to inny wyniki niż ich gładkie 2-0 nie powinien się zdarzyć (jak to buki wrzucą to pogram na nich CS a kurs powinien być niezły na singla).
ITF Tunezja Mens Doubles
Volante/Eriksson
✅✅✅ ale parodii nie zabrakło
W tym meczu doświadczenie Włocha (on nie grywa singla, bo od lat &quot;specjalizuje się&quot; w grze deblowej) powinno zrobić różnicę nie do przeskoczenia dla Hiszpańskich nastolatków. Volante z Erikssonem w ub tygodniu wygrali ITF w Tunezji i dziś o ile nie zrobią jakiegoś &quot;wałka&quot;, powinni spokojnie przedłużyć passę wygranych szczególnie, że rywale po tym co pokazują ich dotychczasowe rezultaty niczym szczególnym się jeszcze nie wyróżnili w cyklu ITF.
Dublem 1.66 w Bet 365 ✅✅✅
 
Otrzymane punkty reputacji: +29
J 3,4K

jaja

Użytkownik
ITF Francja Men
Grigelis 1.28
✅✅✅ 2-0 ale po walce ????
Przy Litwinie już chyba na zawsze pozostanie &quot;łatka&quot; niespełnionego talentu, który nigdy nie znalazł się wyżej niż 183 miejsce w rankingu. Jednak grać potrafi, ma za sobą doświadczenia zarówno challengerowe jak i ATP. W ubiegłym roku można było go zobaczyć dwukrotnie w akcji w meczu Polska Litwa w ramach Davis Cup - raz w przegranym, ale zaciętym meczu z Szopem i drugi raz w wygranym spotkaniu 2-0 z Majchrzakiem. Tu za rywala dostał jakiegoś &quot;no name&quot; ze Szwajcarii, który jeszcze nigdy niczym szczególnym się w ITF nie wyróżnił i sądzę, że to spotkanie powinno skończyć się gładkim 2-0.

ITF Niemcy Mens Doubles
Kowalczyk/Panfil 1.44
✅✅✅ trochę niepotrzebnych emocji i obaw, że poszedł handel ????
Rywale Polków mają właściwie tylko jeden atut i jest nim miejsce rozgrywania meczu. Panfil z Kowalczykiem na ich tle to po prostu inny level. Wczoraj dobre zawody przeciwko mocnej parze Arends/Majchrowicz, gdzie świetnie funkcjonował ich serwis (dali rywalom ledwie 1 bp). Doświadczenie deblowe Polaków (szczególnie Kowalczyka) powinny wystarczyć na pokonanie tak przeciętnej (nawet jak na standardy ITF) pary a kurs imo jest naprawdę wyśmienity.

Dublem 1.85 w Bet 365 ✅✅✅
 
Otrzymane punkty reputacji: +15
blaise 2,8K

blaise

Użytkownik
Słaby research jaja, bo nie oszukujmy się - analiza ITF polega głównie na przejrzeniu h2h na tennisexplorerze czy gdzieś. Mi też dzisiaj na pierwszy rzut oka wpadł w oko ten typ, zdolny Durasovic kontra jakiś Japoniec z 1700 pozycji atp, ale potem przyjrzałem się wynikom i znalazłem mały punkcik odniesienia.. A nazywał się on Vadim Alekseenko. Pokonał on 2 tyg temu Durasovicia w 2 setach, a przedwczoraj z kolei ugrał 4 gemy z.. no z kim? No z naszym sympatycznym Japończykiem z drugiej połowy drugiego tysiąca rankingu ???? I wtedy już wiedziałem, że tego meczu po tym kursie łapać po prostu nie warto. Sorry, że teraz po meczu, ale dopiero zobaczyłem, a widzę, że dałeś się złapać w pułapkę. Chyba tylko sugerowałeś się rankingiem..
 
dx2 255K

dx2

Użytkownik
Dodin-Smitkova 1 @1.65
Dobry kurs na Francuzke. Na pewno Dodin postrzegana jako nadzieja francuskiego tenisa, ktora wystapila z dzika akrta na tegorocznym AO. 6 tytulow ITF po stronie Frncuzki. Tereza Smitkova nie potrai narazie wrocic do formy sprzed dwoch lat, kiedy sensacyjnie dotarla do 4 rundy Wimbledonu. Ostatni rok po prostu bardzo slaby w wykonaniu czeskiej zawodniczki. ITF z pula nagrod 50 tysiecy, wiec zle nie jest. Dodin raczej we Francji na pewno bedzie sie starac o jak najlepszy wynik i mysle, ze ma wieksze sznase na wygrana.
 
cz. 1,5K

cz.

Użytkownik
Obserwuję spotkanie Eraydin-Amiraghayan. Polecam zagrać 2 na LIVE po kursie 5,5 przy wyniku 4-2 w 3 secie. Obie słabo, do tej pory Armenka wygrywała 2-1 i dziś zapewne tak samo się to zapowiada. Nie wygląda to na &quot;czyste&quot; spotkanie. Stawka mała 1/5 ale biorąc pod uwagę, że to ITF i do teo kobiety to wogóle warto.
 
dragonix 187

dragonix

Użytkownik
Vekic D. - Cabrera L. @ 7.93 Pinnacle ⛔ 6:3 3:6 6:3 szkoda
Szukamy sensacji. Teoretycznie Vekic na 100 miejscu w rankingu, a Cabrera 1000, ale czy to ma jakis wplyw na wynik dzisiejszyego meczu? Oczywiscie, ze jak Vekic zagra na dobrym poziomie to powinna tu spokojnie wygrac, ale nie wystawia sie kursu 1.07 na Vekic, na Vekic w takiej formie. Vekic ostatni udany sezon miala w 2012 roku, a pozniej zjazd w dol. 2014 to totalna katastrofa, ubiegly rok tez na minusie. Ten sezon zaczela od 3 porazek, z czego 2 osttanie to byly pogromy, a Vekic byla miazdzona. Dziewczyna ma wyraznym problem i nie widac, zeby miala jakies rozwiazanie. Gra tenis silowy, bije mocno, ale ostatnio to bije albo w siatke albo 5 metrow w aut. Co wiem o Canberze? Nie bede klamal i szczerze mowiac nie wiem prawie nic. Australijka, 19 lat i obejrzalem 5 minutowy filmik na youtubie w jej treningu. Fajnie potrafi przebijac. Grala tutaj w kwalifikacjach i wygrala 3 mecze. A co warte odnotowania w kazdym z tych 3 meczow byla bardzo wyraznym dogiem, bo kursy na nia byly kolejno 6.00, 3,89 i 3.40, a nie stracila nawet seta. Wygrywala 6:1 6:1, 6:2 6:4, 6:2 6:2. zniszczyla 3 murowane faworytki, oddajac im w sumie w 3 meczach 12 gemow. Mysle, ze fakt warty odnotowania. Dzisiaj rywalka z troche innej polki, ale kompletnie bez formy, a Cabrera pokazala, ze jest w dobrej dyspozycji i biorac pod uwage styl gry Vekiv czyli bum bum bum w siatke i sporo bledow, to rowna, konsekwentna gra moze dac Australijce wygrana. Obok takiego kurs nie da sie przejsc obojetnie.
 
damianprz 3,8K

damianprz

Użytkownik
Borna Gojo - Dominik Suc 1 @1,53 ✅ 6-3 6-2
Czech grał w tym roku jeden mecz i w pałkę. Wcześniej grał w październiku.
Młody Chorwat w Azarbejdżanie kosi wszystkich już drugi tydzień.
Ostatnio mówili, że 350 tenisistów jest podejrzanych o ustawki, więc granie Futuresów to chyba nieporozumienie, ale tak z rańca można na młodego przyatakować.
Mam pytanko. Jak oni ogarniają kwalifikacje do Futuresów gdzie jest milion meczów i zawodnicy grają 2 mecze dziennie (niedziela) plus 1 mecz następnego dnia.
http://www.protennislive.com/posting/2016/7487/qs.pdf
Kwalifikacje do ubiegłotygodniowego Futuresa
Gojo grał 2 mecze w niedzielę (24.01) i jeden mecz w poniedziałek (25.01)
Dzień przerwy i później grał 27, 28, 29, 30.01 w turnieju głównym gdzie odpadł w półfinale.
W tym tygodniu znowu gra w Futuresie w Azerbejdżanie
31.01 w niedzielę znowu 2 mecze w kwalifikacjach i 1.02 jeden mecz w kwalifikacjach
Dzień przerwy i od 3.02 zaczyna w turnieju głównym
W sumie 4 przełamania 17-letniego Chorwata.
W ubiegłym tygodniu 6 wygranych i porażka w półfinale
W tym tygodniu już 4. wygrana
 
tarki16 5,2K

tarki16

Użytkownik
Ozaki 1.33 Bet365 10/10
Ozaki 2:0 1.72 Bet365 5/10

Nie chcę mi się dużo pisać na temat tego spotkania, i ogólnie forum zamiast zachęcać do zaglądania, to zniechęca co raz to liczniejszą grupę użytkowników - podkreślę jeszcze, że bardzo dobrych znawców, a wszystko przez niezrozumiałe decyzje i oczywiście pieniądze. Dlatego też w główniej mierze zrezygnowałem z funkcji moderatora działu tenisowego, a pałeczkę przejęła osoba, dla której najwidoczniej forum to drugi dom i marzy mu się kariera jako osoby decyzyjnej. Kto wie, może zachęci do pisania innych, i ogólnie lepsze zmiany, ale jak się nie udaje w innym dziale, to ciężko o pozytywne myślenie. Aaaa przepraszam, zapomniałem, że podałem swój typ, myślę, że w głównej mierze można zagrać na Japonkę z tego powodu, że Kasia Piter przez ostatni rok zamiast iść do przodu, to schodzi na dno. Pamiętam, jak jeszcze coś tam pogrywała kilka lat temu w Linzu, czy Luksemburgu już nie pamiętam, udanie przedzierała się przez kwalifikacje dużych zawodów, a teraz to jest cień tej zawodniczki. Marne zawody w Australii, w 1 rundzie jakaś amatorka, a ona męczyła się z nią blisko 3.5 h, będąc nawet blisko porażki - wspomnę jeszcze, że to Ukrainka i kończy w tym roku 16 lat i zajmuje 1110 miejsce w rankingu. Ozaki w 2 setce rankingu, w tym roku w AO w kwalach jeden mecz wygrany z Parmentier i porażka z Zanevską i była również w finale ITF w Hong Kongu. Przyznam się szczerze, że jeszcze nie miałem okazji ją widzieć na żywo podczas gry, ale same wyniki mi wystarczą do tego, żeby postawić sporą sumę na jej wygraną z marną Piter. I to by było na tyle, więcej mi się pisać na nie chcę. Pozdrawiam wszystkich serdecznie i zachęcam Administrację do słusznych decyzji....
 
damianprz 3,8K

damianprz

Użytkownik
Michal Konecny - Borna Gojo 2 @4,50 ⛔
Numer 1. tego turnieju kontra 17-letni kwalifikant.
Za niewielką stawkę można na Chorwata, który już drugi tydzień kosi lepszych od siebie w Azerbejdżanie. W ostatnich 2 tygodniach wygrał 10 z 11 meczów. Trochę pecha ma, że akurat trafił w II rundzie na turniejową jedynkę, ale powalczy. Czech wygrywa ITF-y i od kilku lat kręci się koło 300. miejsca w rankingu ATP.
Młody został na początku meczu przełamany 2 razy na przewagi, zrobiło się 5-0 i się posypał.
 
krzysiu 3,3K

krzysiu

Użytkownik
Panowie potrzebuję informacji odnośnie dwóch spotkań:
1. ITF MĘŻCZYŹNI - SINGIEL: Glasgow Cagnina vs Teixeira, ma ktoś live, jakiś plan gier, mieli zacząć o 11:00, ktoś coś ćwierka?
2. Sabry vs Diarra ITF Hammamet, spotkanie, jaki wynik, rozerwało połączenie przy 6:0 w pierwszym secie dla Sabry, ma ktoś live, jakieś info
Z góry dzięki
e: , a jaki wynik w tym drugim meczu? Na pierwszym secie wynik się zatrzymał?
 
Otrzymane punkty reputacji: +10
tie-break 7,2K

tie-break

Użytkownik
King Evan - Kubler Jason 1, Bet365 3.00
Faworytem w tym spotkaniu jest Australijczyk, Jason Kubler z 536 miejsca, ale był dawno temu 136. Obecnie jest na odległej pozycji ze względu na poważne kontuzje kolann i przez wiele operacji, które przeszedł. Miał na pewno 4 operacje poważne na prawą, jak i na lewą nogę, a to pewnie nie wszystkie, o jakich wiemy. Przez te kontuzje nie może grać praktycznie na kortach twardych gdzie ma bilans 18/16 i skupia się tylko na ziemnych kortach. Tak naprawdę rok 2015 nie był dla niego kolorowy, ponieważ wygrał 9 meczów a 12 przegrał i przegrywał często z o wiele słabszymi tenisistami od siebie. Bieżący rok również nie zaczął dobrze, ponieważ musi się szlajać we futuresach. W swoim pierwszym w roku meczu pokonał właśnie dzisiejszego rywala, czyli Evana Kinga 6:1, 2:6, 4:6, aby później przegrać z gościem spoza 1000 miejsca w dwóch setach. W tym turnieju również nie gra pewnie, ponieważ stracił seta z gościem, który jest na 630 miejscu.
Jego przeciwnikiem będzie wspomniany Evan (z 403 miejsca ATP i jest to jego rekord). Jest on starszy od Kublera o rok, lecz tak naprawdę jest to gość od futuresów, dla mnie postać obca i typuję tutaj na nosa. Dla Amerykanina będzie to 8 mecz w sezonie także jakieś ogranie już ma, no ale bez większych fajerwerków, jeśli chodzi o rezultaty. W roku 2015 Jankes wygrał 2 turnieje rangi futures, 2 na hardzie i jeden na clayu także coś tam pewnie potrafi odbijać. Tak jak wspomniałem, że grali ze sobą kilka dni temu i Kubler wygrał w trzech setach. Tutaj stawiam, że sytuacja może być odwrotna patrząc na to, jak Kubler męczy się ze swoim zdrowiem oraz przeciwnikami.
 
Do góry Bottom