>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
Fortuna bonus

Turnieje z cyklu ITF (kobiece ITF-y oraz męskie futuresy)

louisarmstrong 1,1M

louisarmstrong

Użytkownik
Lisicki - Paterson
Lisicki kurs 2.62

Dość ciekawy skład półfinału w ITF-a w Orlando .Nie wiem wilele ale obie pod koniec roku zmierzyły się w Andorze z Parks , Sabine przegrała w pierwszej rundzie po bardzo wyrównanym meczu 2:1 a Rebecca w finale po gładkim 2:0 .
tutaj chyba blisko 50/50 i spróbuję wyższego kursu .

Przegrła 2:1 wynik 7:6 , 6:7 i 2:6 ale w trugim secie w Tajbreku Sabine miała dwa MB przy serwisie przeciwniczki hm i jeszcze całkiem dobry tenis gra 15 asów
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +120
jozzy22 555K

jozzy22

Użytkownik
Dżakarta

Guo H - Fett J

Typ: 2 Kurs: 2.40

STS

Żal nie spróbować. Jeśli chodzi o mnie to Guo jest mi kompletnie nieznana i zasadniczo nie kumam skąd takie kursy.
Jana zdecydowanie bardziej znana tenisistka i jak dla mnie powinna tu na spokojnie wygrać aczkolwiek to są panie i dodatkowo turniej rangi ITF więc może być różnie ale po takim kursie to ja w to wchodzę.
Jak będzie przekonamy się rano czy coś "śmierdziało" przy okazji tego spotkania

Wynik: 1:2
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +1096
jozzy22 555K

jozzy22

Użytkownik
Dżakarta

Fett J - Bai Z

Typ: 1 Kurs: 2.65

STS

Spróbujmy dalej pociągnąć temat związany z grą Jany. Kolejna Chinka i kurs jeszcze wyższy więc gramy.
Bai w świetnej ostatnio formie. Z 9 spotkań wygrała bodaj 7 (przegrała m.in z Mają Chwalińską) ale znów liczę na doświadczenie Chorwatki.
Skoro wybrała się tak daleko to chęci do gry powinna mieć no chyba, że ma inne plany ... ale tu wiedzy brak.
Kurs jeszcze pyszniejszy więc próbuje

Wynik: 0:2

e: nie tym razem
 
Ostatnia edycja:
jozzy22 555K

jozzy22

Użytkownik
Dubrownik

Mikrut L - Ajdukovic D

Typ: DW 0:2 Kurs: 1.84

fortuna

Polece trochę teorią spiskową. Luka na niedzielne popołudnie ma zaplanowany mecz kwalifikacji challengera w Splicie. Rywalem ma być dużo wyżej notowany Libańczyk Hassan
Cóż strzelam , że udział w kwalach może być dla niego dość ważny tak więc ten poranny mecz w Dubrowniku jest mu tak trochę nie na ręke po mojemu. Podróż to pryszcz bo to w sumie nie tak szkodliwe ale już 2 mecze w jednym dniu i gdyby ten finał ITF miałby długo trwać to może młodego Chorwata "utopić"
Stąd liczę na wyjście poodbijanie i oddanie meczu krajanowi by móc wybrać się do Splitu
Tak to widzę , a jak będzie .... cóż przekonamy się

Wynik: 0:2
 
Ostatnia edycja:
jozzy22 555K

jozzy22

Użytkownik
Bujumbura

Nahimana S - Robbe A

Typ: 1. Kurs: 1.52

fortuna

Kurs jedynie do jakiegoś Ako ale myślę, że warto. Jesteśmy w Burundi i miejscowa zawodniczka w finale. Jeśli tylko nie zje jej stres własnych pełnych trybun to powinna TP zrobić dla własnego kraju.
Burundi to jedno z najbiedniejszych krajów świata więc taki win na własnej ziemi to by było coś dla tego kraju.

Wynik: Sada kompletnie nie istnieje
 
Ostatnia edycja:
U 0

Usunięty użytkownik 43655

Gość
Witam!

Godzina 17:00
Santo Domingo de los Tsachilas , ITF Mężczyźni, pula nagród 15 tys $
ITF Mężczyźni - ITF Ekwador F2
Aleksandre Metreveli - Gonzalo Bueno

Tydzień temu w ćwierćfinale, w tym samym miejscu w Ekwadorze, spotkali się dzisiejsi oponenci, wygrał Peruwiańczyk Gonzalo Bueno 7:5, 4:6, 6:0. Dziś okazja do rewanżu którą mam nadzieję wykorzysta Gruzin.
1) odds portal https://www.oddsportal.com/tennis/e...eveli-aleksandre-1993-bueno-gonzalo-tlo2flvl/
100% na Gruzina, ilościowo jest to 2 typerów.
2) Podział stawek w Efortuna: 33,5% Gruzin vs 66,5% zawodnik z Peru, na 1 wzrosło z 4,10 na 4,30 zaś na Bueno spadł z 1,17 na 1,15.
3) https://www.tennisexplorer.com/match-detail/?id=2325103 szczegóły zestawienia
4) https://live.itftennis.com/en/live-scores/ Live z tego meczu

Kurs: 5,75 w STS

Pozdrawiam
 
jozzy22 555K

jozzy22

Użytkownik
Angers

Chazal M - Tabur C

Typ: 1. Kurs: 2.10

STS

Tu będzie krótko bo cóż można się rozwodzić na temat meczów na poziomie ITF
Panowie niedawno się spotkali i po zaciętym 3setoeym pojedynku wygrał Tabur więc tym razem licze na rewanż. W tego typu pojedynkach często tak to właśnie wygląda i dziś właśnie liczę że Chazal będzie chciał się zrewanżować rodakowi

Wynik: 0:2
 
Ostatnia edycja:
tarki_16 214,3K

tarki_16

Moderator
Członek Załogi
L. Miyazaki - A. Bolsova Zadoinov

1 (+1.5) seta @1.51
1 win @2.16
DW. 2:0 @3.42 7:6 3:0 własne podanie - bez komentarza

Kursy Totalbet


Nie napiszę, że to jest promocja na jutrzejszy dzień, ale kursy są kompletnie przestrzelone i bukmacherzy sugerują się głównie rankingiem obu Pań. Pochodząca z Japonii , obecnie reprezentująca Wielką Brytanie w moim odczuciu jest tutaj faworytką. Niby w karierze nie wygrała żadnego turnieju ITF na trawie, tylko ma na swoim koncie 6 zwycięstw na hardzie, jednak potrafi ona grać na trawie, co przekonały się w tamtym roku zawodniczki z czuba rankingu WTA - na Wimbledonie była blisko sensacyjnego wyniku i wyeliminowania samej Garcia, która wygrała dopiero po supertiebreaku. Jeśli chodzi o Hiszpankę to jest ona kompletnie bez formy, a jeśli dorzucimy do tego beznadziejne wyniki na trawie w całej karierze, to nic tylko grać na dziewczynę z Wielkiej Brytanii.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +90
U 0

Usunięty użytkownik 43655

Gość
Dyscyplina: tenis ziemny
Godzina: 14:00
Spotkanie: Gonzalo Bueno vs Julian Ocleppo
Typ: Gonzalo Bueno Wygra 2-1 w setach
Kurs: 7.00
Bukmacher: Etoto

Witam!

Nie ma na tę chwilę dokładnego wyniku w setach na Efortunie.
A tak to najlepszy kurs jest na STSie.
https://m.sts.pl/kursy/bueno-g.-ocleppo-j./561114651 4,25 na zwycięstwo bez kombinacji na dokładny wynik w setach.

Podział stawek w Efortuna jest następujący: 100 % na Włocha. Przy czym kurs na Peruwiańskiego zawodnika wzrósł z 3,50 na 3,75 zaś na Włocha spadł z 1,23 na 1,20.

https://www.tennisexplorer.com/match-detail/?id=2383078 zestaw statystyczny dla zainteresowanych przy czym dodam że Gonzalo Bueno ma 1,73 m wzrostu. Nie raz pisałem na forum że ma dwóch trenerów.
https://www.atptour.com/en/players/gonzalo-bueno/b0gr/overview z tej strony wzrost i info że ma dwóch trenerów.

Po pierwsze: Gonzalo Bueno przyjechał do Europy. To świadczy o tym że chce się rozwijać.

"Pierwsze śliwki robaczywki" za nim ( w Europie).
Teraz rozgrywany turniej we Włoszech na cegle.
Turniej klasy ITF o puli nagród 25 tysięcy $.


https://www.oddsportal.com/tennis/italy/itf-m25-cattolica-men/bueno-gonzalo-ocleppo-julian-Moy2bprH/ Na tę chwilę nikt nie typuje tego meczu.

Będzie to pierwszy oficjalny mecz między tymi dwoma zawodnikami. Gonzalo Bueno jest rozstawiony z nr 1 w tym turnieju.
Będzie to mecz ćwierćfinałowy.

https://live.itftennis.com/en/live-scores/ link do liva

Pozdrawiam
 
jozzy22 555K

jozzy22

Użytkownik
ITF panów Tianjin
Spotkanie: Bai Y - Mo Y.C
Typ: 2
Kurs: 2.16

Fortuna

Jak wiadomo tenis to zło ale jednak spróbujmy coś po typować na początku tego wakacyjnego miesiąca. Swoje kroki zwracam na turniej mniejszej rangi. Otóż w Chinach spotykają się Panowie Bai oraz Mo. Rankingowo to Mo zdecydowanie wyżej bo to różnica 1000 miejsc ale co ciekawe to ten niżej notowany jest w tym pojedynku faworytem.
Zagłębiając się dalej można zauważyć , że Panowie spotkali się pięć dni temu i zwyciężył Bai mimo , że wówczas to Mo był w roli faworyta.
Kalkulując powyższe wychodzi mi , że trzeba pójść dziś w stronę doga. Na tym poziomie to jest bardziej opłacalne i realne.
Niejednokrotnie zdarza się , że grając ponownie w przeciągu tygodnia to wynik idzie w drugą stronę.
Jak będzie dziś nie wiem ale myślę , że warto spróbować

Wynik: 2:0
 
Ostatnia edycja:
Volleyball_Expert 378,3K

Volleyball_Expert

Użytkownik
ITF Kobiety - W25 Tarvisio
KAWA - MARCINKO typ (Handicap gemowy +4.5 Kawa) kurs 1.60 LVBET

Mecz rozpocznie się za około 2 i pół godziny i myślę, że Kawa w całe nie jest w tym meczu na straconej pozycji chodz w tym meczu faworyta nie jest. Patrząc na przebieg spotkan wykonaniu jej rywalki to zawodniczka grająca głównie w turniejach ITF. Marcinko ma dopiero 17 lat jest to już widać, że ta tenisistka ma talent, ale myślę, że dzisiaj Kawa ma naprawdę ogromne szanse nawet na zwyciestwo w tym meczu, gdzie w tym turnieju nasza zawodniczka grała z tenistkami, gdzie patrząc nawet rankingowo to przeciwniczki były bardziej wymagające od tenistek rywalki. Masza zawodniczka do rze porusza się po korcie serwis czy return na takich poziomach w turniejach ITF w takim meczu powinny wystarczyc na powalczenie przynajmniej na tym spotkaniu. Kawa jest bardziej doświadczona zawodniczka od jej dzisiejszej rywalki w dodatku przez ten turniej przeszła bardzo pewnie nie tracąc seta. Próbuje dzisiaj bezpiecznie z handicapem w stronę Kawy, chodz myślę, że stać ja w tym meczu na znacznie więcej. Pozdrawiam.
 
R 556,1K

rr62dga

Typer Miesiaca
Dyscyplina: tenis- M-ITF Kamen singiel finał
Godzina: 11.00
Spotkanie: Gulin S. - Barton H.
Typ: Barton
Kurs: 1,54
Bukmacher: fortuna
Analiza:
finał turnieju ITF rangi M-15 na nawierzchni ziemnej w małym miasteczku Kamen w zachodniej części Niemiec. Svyatoslav Gulin reprezentuje kraj o którym teraz mówi się tylko źle i zajmuje aktualnie 758 miejsce w rankingu ATP, natomiast Hynek Barton jest Czechem i w rankingu ATP jest nieco wyżej bo na 610 miejscu. W drodze do finału obaj rywale pokonali po czterech rywali- Czech nie stracił w tych pojedynkach seta a w drugiej rundzie dość gładko pokonał doświadczonego Niemca Jahna. Obydwaj młodzi zawodnicy - 19 i 20 lat znacznie lepiej czują się na nawierzchniach ziemnych i z pewnością szansa wygrania turnieju nawet tej rangi będzie dla nich istotnym osiągnięciem. Gulin w parze z Bułgarem Genovem wygrał tutejszy turniej deblowy walkowerem odpuszczony przez Ukraińca Bieloborodko- natomiast Barton ma już wygrany w tym roku turniej rangi M-25 w Pardubicach. Młodzi zawodnicy- ranking i umiejętności podobne ale finał wyzwoli dużo walki i mój typ na Czecha.
 
dx2 217,3K

dx2

Użytkownik
Rus-Ferro 2 @2.55

Z przczucia wydaje mi sie, ze moze wygrac tu Ferro. Francuzka przeciez byla bardzo dobra tenisistka i gdyby nie jejdlugoterminowa kontuzja to spokojnie bylaby w okolicach top 50 conajmniej sadze. Ferro zaczela do malych ITF-ow w tym roku, wrocila z dzika kartka na eliminacje FO, ktore przebrnela sukcesywnie, chociaz sam wystep na FO troche rozczarowujacy, ale im wiecej meczow to powinno isc do przodu, ostatnio niezly 3-setowy mecz Pavlyuchnenkova, wiec mysle ze moze nastpic przelom i w koncu pokonanie jakiejs dobrej zawodniczki.
Tutaj w Contraxaville Ferro dwa zaciete 3-setowe mecze i zwlaszcza z rodaczka Parry byl to ciekawy boj. Rus przyjechala po wygranym malym IT-ie w holenderskiej Hadze. Ma za soba kilka meczow, obsada byla tma slabsza i czuje ze dzis Ferro moze ja odprawic. Obydwie stawiaja na forehand zdecydowanie, a Ferro dosc wysokie te procenty kreci na 1-szym podaniu, wiec patrzac w kursy, licze ze tu moze wygrac underdog.
 
R 556,1K

rr62dga

Typer Miesiaca
Dyscyplina: tenis- Feira de Santana - ITF
Godzina: 15:00
Spotkanie: Pigossi - Kolodynska
Typ: 1 set-liczba gemów: +9,5
Kurs: 2,09
Bukmacher: fortuna
Analiza:
Finał turnieju rangi ITF W60 Feira de Santana na nawierzchni twardej. Rozstawiona w tym turnieju z nr 1 Brazylijka Laura Pigossi w drodze do finału pokonała Jebavy, Monroe, Strakhovą i Giavarę. Brazylijka notowana aktualnie na 168 miejscu w rankingu WTA nie oddała swoim niżej notowanym przeciwniczkom nawet seta ale w dzisiejszym finale czeka ją znacznie trudniejsze zadanie. Jej przeciwniczka Jana Kolodyńska notowana w rankingu na 325 miejscu gra ostatnio znakomicie i w drodze do finału pokonała znacznie wyżej notowaną Francuzkę Jeanjean a w tym roku wygrała juz turniej ITF W40 La Marsa. Końcowy wynik zagadką ale za Pigossi przemawia wyższy ranking, doświadczenie i przede wszystkim własny kort i publiczność. Kolodyńska z pewnością się mocno temu przeciwstawi i pierwszy set powinien być bardzo zacięty...i mieć obstawioną liczbę gemów.
 
R 556,1K

rr62dga

Typer Miesiaca
Dyscyplina: tenis- Pitesti - ITF
Godzina: 10:00
Spotkanie: Cretu - Denolly
Typ: Cretu
Kurs: 1,85
Bukmacher: superbet
Analiza:
Finał turnieju ITF M25 w rumuńskim Pitesti na nawierzchni ziemnej. Rozstawiony z jedynką reprezentant gospodarzy Cezar Cretu zmierzy się z turniejową piątką Francuzem Corentinem Denolly. Cretu zajmuje aktualnie 401 miejsce w rankingu ATP, natomiast jego dzisiejszy rywal jest na miejscu 552. W drodze do finału dość gładko pokonywali niżej notowanych rywali, przy czym Denolly nie stracił seta. Rumun w tym roku wygrał dwa turnieje rangi ITF M15 Antalya i Bukareszt i z marnym skutkiem próbował sił w challengerach. Francuz zagrał w dwóch finałach M25 Gaziantep i M15 Tanger ale w obydwu gładko przegrywał. Prawie przed rokiem obydwaj tenisiści zagrali w półfinale turnieju M25 Pirot, w którym gładko wygrał Cretu a tutaj dochodzi jeszcze atut własnego kortu i rumuńskich kibiców.
 
R 556,1K

rr62dga

Typer Miesiaca
Dyscyplina: tenis- Herzlia - ITF
Godzina: 08:30
Spotkanie: Kimhi - Peliwo
Typ: dokładny wynik: 0:2
Kurs: 2,28
Bukmacher: fortuna
Analiza:
Półfinał turnieju rangi ITF M25 na nawierzchni twardej w izraelskiej Herzlii. Filip Peliwo zajmujący aktualnie 343 miejsce w rankingu ATP spotka się z reprezentantem gospodarzy Orelem Kimhi, który klasyfikowany jest znacznie niżej, bo na 606 miejscu. Zbliżający się już do trzydziestki Filip największy sukces odniósł w roku 2017, gdy po wygranej Challengera Knoxville plasował się w rankingu pod koniec drugiej setki. Młody Izraelczyk wygrał w tym roku turniej M15 i z pewnością na swoim terenie postara się zrewanżować Polakowi za przegraną w listopadzie 2022 na turnieju w Jerusalem M25. Peliwo to niespełniona i bardzo chimeryczna postać polskiego tenisa - zdecydowanie nie lubi długich trzysetowych spotkań i zazwyczaj albo wygrywa albo szybko przegrywa w dwóch setach. Zakładam, że ponownie jest w stanie ograć Kimhi bez straty seta.
 
Defacto 340,7K

Defacto

Znawca - NBA
Dyscyplina: Tenis ITF Wellington Finał
Godzina: 23:30
Spotkanie: Dellavedova - Kuhar
Typ: Kuhar +1.5 seta
Kurs: 1,66
Bukmacher: Fortuna




Final ITF pomiedzy australijczykiem, a Amerykanem. Nie znam dobrze obu tenisistów. Dellavedova 500+ w rankingu, Kuhar 1300. Final turnieju wiec, zapewne bedzie walka, oto aby wygrac turniej i zebrac troche punktow do rankingu. Australijczyk jeszcze w tym turnieju bez straty seta, mysle ze dzis moze miec trudniej. amerykanin ogral zawodnika z 590 rankingiem, po kursie 4.5. Kursy na jankesa spadaja. Oboje nie mieli jeszcze jakis wymagajacyh przeciwnikow, graja w ITF i probuja awansowac w rankingu. Przesledzilem historie gier obu panow i Australijczyk wydaje sie faworytem w tym meczu, tak buki to widza. Zgodze sie z tym choc odnosników za wielu nie ma bo nie grali obaj z jakimis zawodnikami, ktorzy postawili by im wiekszy opór. Typuje ze Amerykanin bedzie w stanie ugrac chocby jednego seta. Typ pod konkurs. Powodzenia
 
rytelson 80K

rytelson

Użytkownik
Elmer Moeller vs Nikoloz Basilashwili
Typ: Nikoloz Basilashwili
Kurs: @2.20


ITF Esch/Alzette (LUX), I runda, 17:30. Wszyscy chyba kojarzą postać gruzińskiego tenisisty. Onegdaj toczył boje z czołówką rankingu ATP, teraz trafił na poziom ITF, gdzie planuje się odbudować. Gruzinowi nie można odmówić ambicji bo starał się w ubiegłym sezonie jak tylko mógł. Walczył w kwalifikacjach do Szlemów czy turnijów rangi ATP, lecz przegrywał tam już na starcie. Mimo że jest już po drugiej stronie tenisowej rzeki to wciąż ma w sobie ten "pierwiastek" zawodnika z 16. miejsca rankingu ATP. Dziś jego rywalem będzie młodziutki, 20-letni Duńczyk. Ciężko mi było znaleźć o nim jakieś pozytywne informacje. Wiem tylko, że reprezentuja Danię w Davis Cup. Praworęczny, lichej postury, o wzroście 183 cm, 394. w rankingu ATP, 167. w rankingu ITF. Tam też w ubiegłym roku występował, z sukcesami. W Chellengerach typowy "kwalifikant" z meczami bez historii. Wg buków dziś jest faworytem ale hala nie sprzyja zawodnikom z jego fiycznymi parametrami.
 
Ostatnia edycja:
jozzy22 555K

jozzy22

Użytkownik
Bujumbura

Tubello A - Falkowska W

Typ: 2. Kurs: 2.85

fortuna

A co mi tam Zaryzykuje. Weronika właśnie na tym turnieju przerwała swoją passę porażek w singlu. Wygrała tu pierwsze spotkanie od października i gra jak z nut. Z rywalką grała z początkiem miesiąca i przegrała po bardzo zaciętym meczu zakończonym w 3 setach tak więc idealny moment na rewanż zwłaszcza że to mecz zamykający turniej.
Kurs mega fajny więc probuje kto wie co się wydarzy z rana w Burundi

Wynik: 0:2

e: spokojna wygrana - Brawo Weronika
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +1159
Do góry Bottom