>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Turnieje z cyklu ITF (kobiece ITF-y oraz męskie futuresy)

O 4,4K

oth

Użytkownik
Kanepi-Day 2 @6.2

Sprobuje taki "lucky pick" w tym zestawieniu. Kayla Day to prawie 22-letnia tenisistka pewnie dla wiekszosci nieznane nazwisko, ale to zawodniczka, ktora wygrala swego czasu juniorski US Open i byla liderka juniorskiego rankingu. Dla niej niezle sie ta kariera zapowiadala niespelna 4 sezony temu, gdy i pojawila sie w tourze majac 16 lat. Pamietam ta zawodniczke przede wszystkim z wystepu na Indian Wells w 2017 roku, gdy dotarla z dzika karta do 3 rundy i dopiera tam ulegla w trzech setach Muguruzie. Pozniej jeszcze z dzika karta w tym samym sezonie wygrala mecz w turnieju glownym US Open i wiekszy sluch po niej zaginal. Na pewno byla to jedna z najzdolniejszych amerykanskich zawodniczek mlodego pokolenia.

22 lata to wciaz mlody wiek, a ze Amerykanka pokazala sie w tym ITF z dobrej strony to moze zaskoczy jeszcze bardziej. Kanepi to oczywiscie zawodniczka, ktore swoja osiagnela, a ogolnie Estonka ostatnio czesto startuje w jakis mniejszych turniejach ITF z sukcesami, pomimo ze moglaby smialo grac w tych wiekszych. Mimo wszystko sprobuje na amerykanska zawodniczek w tym finale malego ITF. Patrzac w drabinke to Kanepi nie miala tu na swoje drodze zawodniczek z jakimis uznanymi nazwiskami, a Day musiala pokonac m.in. Vickery czy Carle. Dla Kanepi ta wygrana nic praktycznie nie wniesie, a dla Amerykanki to kazda wygrana to walka o powrot do lepszego. Przy takim kursie zaryzykuje cos co teoretycznie na papierze wydaje sie sensacja.
Niestety mecz typu Brazylia vs San Marino...totalna różnica klasy. Day była obiecująca i na tym pozostanie...wygląda fatalnie.
 
rytelson 80K

rytelson

Użytkownik
Neil Oberleitner Mykhailo Mossur 1 @1.28
Johannes Ingildsen Max Alcala Gurri 1 @1.55

@1.98
2j.


9:00, kwal. ITF Sharm-el-Sheikh. Pierwszy mecz to różnica klas. Co prawda Oberleitner to 950. rakieta rankingu a Mossur blisko 1800. więc po AO poziom może się wydawać zwyczajnie żenujący. Mecz na nawierzchni twardej, gdzie Austriak wygląda lepiej i ma przede wszystkim większe doświadczenie. Młodziutki Ukrainiec dopiero nabywa tenisowej ogłady. To raczej "kwalifikant" lub "pierwszorundowiec". Wczoraj ograł jakąś włoską melopetę, ale przy 6 DF i 56% wygranego pierwszego serwisu, dał 12 szans na BP Włochowi i przegrał na punkty więc nie wiem jakim cudem on tu jest.

10:30 ITF Villena. Znowu kozaki z rankingu pod koniec 1000. Tu typuję przeciwko Guriemu bo za nawierzchnią twadą nie przepada, ostatni raz grał tam we wrześniu. Ingildsen w przeciwieństwie do rywala coś tam na nawierzchni twardej gra. Nawet wygrał ITF w grudniu zeszłego roku na "hard". Forma też przemawia za Duńczykiem.







Cytat Odpowiedź

Raport Edytuj
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
rytelson 80K

rytelson

Użytkownik
Viktor Jovic Jasza Szajrych [email protected]
Sahar Simon Amr Asrawy [email protected]
Johannes Haerteis Dali Blanch [email protected]



ITF Monastir, 12:00. Obaj gracze są bardzo młodzi Szajrycha widziałem w meczu z MP w Bytomiu 2020, kiedy to grał z naszym Hubertem Hurkaczem. Generalnie nie jest to "byczek" a raczej chłopczyk, który podskakiwał przy mocniejszym odbiciu piłki. Szansy Jovica upatruję w serwisie, który ma nieco lepszy (sądząc po transmisjach pikselozy na turniejach ITF) Jest niedokładny, popełnia sporo UE, ale potrafi też zaskoczyć jak np. będąc w półfinale ITF tu, w Monastir.

ITF Sharm el Sheikh, 10:00. Tu przede wszystkim kierowałem się tym, że Asrawy kilka dni temu skreczował z powodu kontuzji. Jakiej? Nie znalazłem info. Simon w kwalifikacjach ograł 17-letniego Cypryjczyka - bez fajerwerków. 1st service points - 70%, 3 asy, 5 DF...

ITF Villena, 12:30. Haerteis do czołówki nie należy, jednak ma swoje atuty - wzrost, jest lewo ręczny(praworęcznym gra się z nim trudniej) i stoi zawsze dale od linii końcowej, natomiast Dali Blanch to mały afroamerykanin, który gra na wysokości linii końcowej i już nigdzie indziej. Przyspawali go tam i on dalej nie idzie.Jest skoczny, umie mocniej przywalić, ale nie urozmaica swojej gry. Tylko tłucze, rzadko robi podcinki czy inne techniczne uderzenia.
 
Ostatnio zmieniony przez tarki_16:
rytelson 80K

rytelson

Użytkownik
Omar Giacalone Federico Iannaccone 1 @1.72
2j
.

ITF Monastir, 8:00. Bratobójczy, włoski pojedynek pomiędzy Omarem Giacalone a Federico Iannaccone. Obaj w okolicach 7-8. setki rankingu, jednak Omar okupował onegdaj 4. setkę. Teraz ma 30 lat i chyba już nie ma wielkich ambicji na podbój kolejnych miejsc rankingowych. Jego rywal Federico ma taką przywarę, że przebija piłkę na stronę rywala wysoko nad siatką, w dodatku popełnia błędy. Giacalone chyba z racji wieku jest leniwy i szybko stara się kończyć wymiany. Trochę tam po tym korcie biega ale do sprinterów nie należy. Iannaccone ma fajny serwis, wczoraj 90% pierwszego wchodziło, co prawda wygrał 67% i tylko 17% z drugiego a miał za rywala Iworyczyka, który grał bardzo słabo. Ze słabym rywalem poradził też sobie Omar, tzn, słabym wczoraj, ogólnie przyzwoitym. Dodatkowo na nawierzchni twardej o wiele lepszy bilans ma Giacalone, nawet ostatnimi laty(2020 - 29/7, 2021 - 15/9). Ja uważam ten typ za 70-30.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +2
rytelson 80K

rytelson

Użytkownik
Titouan Droguet Riccardo Bonadio 2 @1.85

ITF Antalya, 08:00. Riccardo Bonadio jest 28 letnim graczem, co za tym idzie - doświadczonym. W karierze rozegrał ponad 500 meczów na cegle z czego blisko 60% zwyciężył. Ostatni rok skończył ujemnym bilansem rozegranych spotkań, jednak warto zauważyć, że od końca czerwca do początku października grał tylko challengery, w których nawet potrafił być w ćwierćfinale. Dodatkowo, w zeszłym roku wygrał tu w grze deblowej w Challengerze. Końcówkę roku miał fatalną, ale ja uważam, że względy sportowe tam nie do końca grały pierwsze skrzypce. Droguet to młodziutki Francuz, wysoki (191 cm), jako junior 51. w rankinfu ITF Pro Circiut, w zeszłym roku trochę poodbijał na cegle, ale wyżej ćwierćfinału ITF nie był.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +13
rytelson 80K

rytelson

Użytkownik
Hamad Medjedovic Jakub Paul 1 @1.65
Lukas Neumayer Riccardo Bonadio 1 @2.10



ITF Monastir, 9:30. Serb w styczni ubiegłego roku plasował się jako 9. rakieta rankingu juniorów ITF. Paul teraz szuka formy, oby jeszcze jej nie znalazł. Wczoraj Panowie gładko wygrali swoje mecze. Paul strasznie dużo oddał swojemu rywalowi szans na BP, bo aż 8 w dwóch gemach i dwukrotnie się dał przełamać. Coś z nim nie tak.

ITF Antalya, 9:00. Bonadio wczoraj zagrałem, ale zawiódł mnie swoją grą. Trochę ponad 50% serwisu, dł mu 9 BP, ledwo wygrrał na "małe punkty". Numayer statystycznie jest lepszy niż wczorajszy rywal Bonadio, ma nawet debiut w turnieju ATP z zeszłego roku. Dodatkowo wczoraj Austriak "zgnoił" wyżej klasyfikowanego Sultanova oddając mu tylko 3 gemy.
 
Ostatnia edycja:
rytelson 80K

rytelson

Użytkownik
Philip Sekulic James Mccabe 1 @1.95

ITF Canberra, 1:30. Coś dla nocnych marków. Mecz dwóch 18-latków. Zarówno Sekulić jak i jego rywal są poza pierwszą 800-tką rankingu ATP. Sekulić jednak w juniorskim rankingu ITF zajmował 22. miejsce, a McCabe 77. Kolej na potencjały obu graczy, ten zdecydowanie jest po stronie Sekulic'a, który w ubiegłym roku dwukrotnie był finalistą turniejów ITF. McCabe ma lepszy bilans, lecz natłukł go w kwalifikacjach i rundach wstępnych. Kierując się zasadą "jesteś tak dobry jak Twój ostatni mecz" znowu przewaga jest po stronie Sekulica, który zagrał bardzo dobrze (80% 1st i 2nd service) i wygrał w dwóch setach z Walkinem(856.) 6:3, 7:6. McCabe ograł po 3 setach będącego bez formy Li Tu. W dodatku jego serwis (70% i 50%) nie był jego mocną bronią.
 
dx2 221,2K

dx2

Użytkownik
Y.Wang-Jani 1 @1.55

Trudno sie zmobilizowac i sledzic tka dokładnie w cieniu wydarzen na swiecie, ale tutaj zagram na Yafan Wang. Chinka miala swoje problemy i ranking mega odlegly, ale to naprawde dobra zawodnicznika. Jedne wygrany tytul w Acapulco w CV, ale tak naprawde to najbardziej mozna bylo ja zapamietac dwukrtonym glebokim runem w Miami, gdzie w tak duzym turnieju meldowal sie w 4 rundzie.
To dla Chinki generalnie dobry czas. Na Miami pewnie w tym roku sie nie zalapie, ale ten tytul w Acapulco rowniez przychodzil w mniej wiecej tym okresie w sezonie.

Wang jednak przede wszystkim tydzien temu wygrala walsnie ten turniej w Antalya, a obecnie grana jest druga edycja back-to-back i Chinka znowu jest w finale. Uwazam, ze Chinka moze wygrac po raz drugi i sukcesywnie odbudowywac ten ranking. Tu zakoncze, moglbym cos skreslic o Jani, ale ten jest pod Wang, wiec nie bede przynudzac.
 
rytelson 80K

rytelson

Użytkownik
Zaproponowane do wyróźnienia:
+1
Alexander Bernard Daniel de Jonge 1 @3.60
1/10


ITF Cabalasas kwalifikacje, 19:30. Drugie dziś value. Uważam, że kurs jest zawyżony, gdyż Bernard to perspektywiczny i młody grajek. W zeszłym roku w Wimbledon Jr rozstawiony z 13.(2 runda), w juniorkim Roland Garros 10. (1 runda), French Opan Jr (10.) czy US Open 16. (3 runda). Ewidentnie coś tam umie, widać że coś sobą reprezentuje Jego rywall - de Jong - to właściwie to tę młodziak, wysoki Holender, jednak na tym poziomie mental jest bardzo istotny i w mojej opinii jest on po stronie Bernarda.
 
Ostatnia edycja:
jozzy22 559,8K

jozzy22

Użytkownik
Itf pań Bellinzona

Gorgodze - Kueng

Kueng wygra seta @ 2.47

fortuna

Zagladnijmy dziś do Szwajcarii. Wydaje mi się ze jednak ten mecz został przeszacowany.
Jak dla mnie to zbyt niska jest tu ocena Leonie. Zdecydowanie jest w stanie powalczyć z rywalka o seta zwłaszcza ze gra we własnym kraju wiec kibice będą ja wspierać.
W tym roku panie grały ze sobą i walczyły 3 sety wiec i tym razem licze na coś podobnego

e: spodziewalem się ze coś pogra a tu lipa na calego

Wynik: 2:0
 
Ostatnia edycja:
rytelson 80K

rytelson

Użytkownik
Yamato Sueoka Alexander Crnokrak 2 @1.38

ITF Chiang Rai kwalifikacje, 8:30. Tu nie ma się co czarować, obaj są leszczami, ale Australijczyk mniejszym. W Tajlandii grają na nawierzchni twardej, co przy 191 cm wzrostu i 85 kg wagi Crnokraka będzie jego atutem. Ma 22 lata, trochę już doświadczenia, nawet był klasyfikowany w okolicach 650. miejsca rankingu ATP. Ze znaczących wyczynów Sueoki znalazłem to iż rok temu odpadł w 1. rundzie kwalifikacji Wimbledonu Junior. Klasyfikowany na ponad 1400. miejscu w rankingu, ma ujemny bilans, ostatnio kwalifikacje turnieju rangi ITF przeszedł w styczniu. Cnrokrak kiedyś nawet dostawał "dzikusy" na chelki u siebie w kraju.
 
Ostatnia edycja:
rytelson 80K

rytelson

Użytkownik
Collin Altamirano Giovanni Oradini 2 @1.90

ITF Nottingham, 14:00. Altamirano najlepsze lata gry ma za sobą. Onegdaj zawodnik pierwszej 300 ATP (267.) dziś 867. na świecie. Jako junior nawet wygrał turniej Usta w 2013 roku.Zaczęło się 3 lata temu i ten regres ciągnie się do dziś. On zwyczajnie od jakiegoś czasu jest bez formy. W 2021 roku 3 mecze , w tym roku 13 spotkań i 7 "w czapkę", dodatkowo na korcie ostatnio widziany 22 marca.. Oradini jest trochę na innym etapie. Mianowicie obecnie znajduje się na najwyższym miejscu w rankingu jakie miał. W tym roku bilans 28/11, na nawierzchni twardej od dwóch lat ma bardzo ciekawe wyniki, bo do takich zalicza się choćby finał w Monastirze (styczeń) czy 2 finały w Sharm-el-Sheikh (marzec). Dodatkowo jakieś półfinały, ćwierćfinały. Liczę, że Włoch utrzyma swój poziom, tak jak i Amerykanin.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +194
dx2 221,2K

dx2

Użytkownik
D.Lao-Waltert 1 @2.25

Z serii dziwne typy... Ciezko mi to wytlumaczyc, ale moim zdaniem Amerykanka azjatyckiego pochodzenia ma tu wiekze szanse. Danielle Lao od jakiegos czasu gra lepiej. Amerykanka juz miala dobry sezon w swojej karierze, gdy kwalifikowala sie do turnieju glownego US Open, a rok temu przeszla kwalfikacje do turnieju glownego Wimbledonu z kolei.
W ubieglym tygodniu grala kwalfifikacje do turnieju Birmingham i przegrla tam decydujaca runde po bardzo wyrownanym boju z niejaka Daria Snigur (to taka zaowdniczka, ktora wygrala nie tak znowu dawno juniorski Wimbledon o zagral dobry mecz w Nottingham z Alison Riske).

Waltert czasem zrobila dobry wynik na poziomie ITF ale to byly turnieje na cegle. W moim odczuciu potencjal Amerykanki jest jednak wiekszy i forma idzie w gore, dlatego zaskoczony jestem troche ze jest ona w tym meczu underdogiem. Buk kladzie na stol taki kurs, to ja mowie sprawdzam.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +110
rytelson 80K

rytelson

Użytkownik
Paul Cayre Alexis Musialek 1 @1.72

ITF Francja (Plaisir) 13:30. Cayre, 27 - latek. Jego statystyki nie są wybitne, jednak zagłębiając się w nie można wydedukować, że Cayre gra w większości na francuskich kortach. Ostatni raz widziano go na kortach w Hiszpanii w 2020 roku. Tenis traktuje jako dobrą zabawę i nie da się tego ukryć. W tym roku 9 meczów, 6 zwycięskich. W tym turnieju przeszedł kwalifikacje bez straty seta. Może jego statystyki pozostawiały sporo do życzenia, jednak dziś za rywala ma rozbitego mentalnie 34 - latka, Alexisa Musialka. Ten rok jest dla niego fatalny, tylko 8 wygranych w 22 meczach, dodatkowo ewidentnie nie przepada za halą gdzie ma tylko 37% wygranych pojedynków. Dodatkowo tak jak już wspominałem hala "szybciej męczy". Przy 34 latach i niedawnym (w maju) urazie to nie pomoże. Formy też nie ma, na ostatnie 10 meczów tylko 1 wygrana. Od początku sierpnia nie widziany na korcie.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +638
tarki_16 214,3K

tarki_16

Moderator
Członek Załogi
Montgomery - Radwańska 2 @3.05 Fortuna

Nie jestem fanem tenisa młodszej z sióstr Radwańskiej , ale trzeba przyznać, że ostatnio notuje chyba swój najlepszy okres, jeśli chodzi o wyniki i grę, w ostatnich latach. Ranking niestety daleki, ale w przyszłym tygodniu po dobrym występie w Kanadzie zanotuje sporo wzrost. Nie wiem skąd takie kursy na finał, niby Amerykanka wyżej w rankingu, ale też wyniki bez szału jak na ten poziom rozgrywkowy. Dziewczyny spotkały się dwa tygodnie temu, i wtedy Polka skazywana była na porażkę przez bukmacherów , a wygrała w dwóch setach. Moim zdaniem warto po raz kolejny zaryzykować, bo Radwańska gra ostatnio ponad swój poziom.Niby tylko 60 pkt do rankingu za zwycięstwo, ale dla tych dziewczyn z 2-4 setki rankingu to sporo.
 
Ostatnia edycja:
jozzy22 559,8K

jozzy22

Użytkownik
Vero Beach

Kawa K - Osuigwe W

Typ: 1 Kurs: 1.75

STS

Obie panie grały że sobą w zeszłym tygodniu i po zaciętym pojedynku z wygranej cieszyła się Amerykanka. Tym razem liczę na udany rewanż że strony Kasi. Po tym co widziałem w zeszłym tygodniu przy dobrej grze są szanse na zwycięstwo.

Wynik: 2:0
 
Ostatnia edycja:
Do góry Bottom