>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - 3 PROMOCJE NA START! ODBIERZ 1060 ZŁ<<<

Turnieje Młodzieżowe Kobiet i Mężczyzn 2011

Status
Zamknięty.
olo 2,4K

olo

Użytkownik
Czechy (U18) - Hiszpania (U18) -19,5 1.85 ✅
Bwin
4/10

Hiszpanie mocni, mistrzowie Europy U16 sprzed 2 lat. Czesi zajęli zaszczytne 16 miejsce wtedy. Kadra Czechów się nie zmieniła praktycznie od tamtego czasu, bardzo podobna, a nie sądzę, że młodzież czeska lepiej się rozwija niż ta w Hiszpanii. A 2 lata temu było 88:60 dla Hiszpanów.


Ukraina (U18) - Litwa (U18) -12,5 1.85 ✅
Bwin
2/10

Tu podobnie jak wyżej, z tym, że Litwini byli drudzy, a Ukraińcy zajęli 15 miejsce. Kadry bardzo podobne, także spróbuję.
 
olo 2,4K

olo

Użytkownik
Jeszcze pare betów z młodzieżówek. Głównie na podstawie poprzednich mistrzostw, na których grali Ci zawodnicy.

Czarnogóra U18 -23.5 vs Austria U18 1.83 ✅
Bet365
3/10

Austriacy to pipki i tyle w temacie.


Bulgaria U18 -27.5 vs Luksemburg U18 1.83 ✅
Bet365
5/10

Bułgarzy łoili 20-30 punktami ekipy, które wygrywały z Luksemburgiem 20 punktami, dla mnie prosty rachunek.


Słowacja U20 vs Polska U20 -5.5 1.83 ✅
Bet365
5/10

Polacy na U18 2 miejsce, tylko za Szwedami, Słowacy ostatnie, 21 miejsce. W bezpośrednim starciu było 85-68, więc czemu by nie powtórzyć rezultatu.


Słowacja U20 vs Polska U20 1.40 ✅
Holandia U20 vs Rumunia U20 1.55 ✅
Islandia U20 vs Wielka Brytania U20 1.25 ✅
AKO: 2.71
Bet365
3/10

Rumunia to 2 najgorsza ekipa, Anglicy byli w czołówce ostatnio. Także taki składak mi się zebrał.
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
smith90 0

smith90

Użytkownik
Godnym typem jest :
21 Jul 18:00
Ukraine (U18) v Litwa (U18) +13.5/-13.5 2 @ 1.85
Młodzieżówka litwy jest fenomenalna. Przypomnijmy sobie że to właśnie Polacy ograli Litwe w polfinale u17 i mieli zaszczyt grac w finale ????
Swoisty prezent od buka gb ???? warto!!
 
A 709

arkadiuszch

Użytkownik
Ok, zaczyna się Eurobasket U18 w Polsce to można zacząć typowanie.

Smith90
z typem powyżej ma rację. Litwa powinna spokojnie ogarnąć Ukraine [email protected] betsson
Litwa i Polska będzie bardzo mocna na tym Eurobaskecie. Myślę, że na otwarcie będą chcieli zacząć z wysokiego C. Mam nadzieję, że Polakom nie odbije się źle turniej na Łotwie i spokojnie pokonają Ukraine.
Do tego można spokojnie zagrać Polaków [email protected] betsson
Myślę, że taki dubel można grać spokojnie mimo, że to pierwsze mecze na tym Eurobaskecie.
AKO: 3.33
6/10
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
D 3,2K

dawczan

Użytkownik
???? Polska U18 - Słowenia U18 --&gt; 1 - 1,12 (bez dogrywki)
Kurs mały, ale gdzieś na podbicie AKO może być. Nie wyobrażam sobie innego wyniku niż wygrana Polaków, którzy dla mnie są tu jednymi z faworytów do miejsc medalowych. Słowenia słynie z bardzo dobrego szkolenia młodzieży, ale akurat ten rocznik nie osiąga sukcesów. Pytanie co z HC. Linia jest mniej więcej ok. 11,5 pkt. Trochę spora. I jeśli miałbym ocenić to dałbym jednak +11,5 na Słowenię. Polacy to wygrają, ale czy aż tak wyraźnie ? To 1wszy mecz więc będą musieli się też troszkę oszczędzać na następne ważne spotkania.
???? Polska U18 - Słowenia U18 (HC 0/+11,5) --&gt; 2 - 1,85 (z dogrywką)
Spotkanie Polaków transmituje na żywo SPORTKLUB !! Oraz internetowa telewizja plk.tv.

???? Litwa - Ukraina (HC -12,5/0) --&gt; 1 - 1,90
Do tego co napisaliście powyżej dodałbym, że ten skład Litwy to aktualni vice mistrzowie europy. 2 lata temu ta kadra zdobyła w Kownie 2 miejsce. Ukraina to zdecydowanie najsłabszy team tej grupy. Pewne zwycięstwo Litwinów i to myślę, że spokojnie powyżej 12 pkt. Nawet jak już w 2 połowie będą grać rezerwowi to i tak różnica klas jest ogromna. A oszczędzać się Litwini raczej będą, bo grupę mają ciężką - Włochy oraz Rosja.

Dałem też analizę na Chorwatów, ale właśnie przeczytałem o mega osłabieniach w zespole Chorwacji i analizę usunąłem, żeby nie wprowadzać w błąd. Już wiadomo dlaczego to Grecy są faworytami...
http://u18men.fibaeurope.com/pl/coid_XLDWt6uMH--NIE-nZMuUP3.articleMode_on.html
Chorwacja przyjechała na mistrzostwa Europy do lat 18 do Polski bez czterech kluczowych graczy. Najpoważniejszą stratą jest z pewnością absencja fenomenalnego 17-latka Dario Sarica.
Chorwaci to grupowi rywale Polaków. Wszystko wskazywało, że pojedynek z nimi będzie najtrudniejszym dla biało-czerwonych. Na kilka dni przed inauguracją mistrzostw Europy do lat 18 pojawiły się jednak informacje o kolejnych urazach w chorwackim zespole. Jeszcze podczas mistrzostw świata do lat 19 na ból w plecach narzekał najbardziej utalentowany Chorwat - Dario Sarić. 17-letni skrzydłowy jest uważany najlepszym graczem urodzonym w 1994 roku na Starym Kontynencie, więc jego absencja będzie sporym osłabieniem dla zespołu trenera Jaksy Vulica.
To jednak nie jedyna strata. Ze składu wypadł skrzydłowy Filip Bundovic, który na mistrzostwach świata do lat 19 zagrał tylko w sumie 20 minut. Cztery dni przed pierwszym meczem mistrzostw Europy do lat 18 skręcił jednak poważnie kostkę i nie pojechał z drużyną do Wrocławia. Kolejny wielki nieobecny to Dominik Mavra, który razem z Saricem poprowadził ekipę KK Zagreb do mistrzostwa młodzieżowej Euroligi, czyli Nike International Junior Tournament w maju tego roku. Mavrę z kolei dopadła infekcja gardła, która wykluczyła go z treningów i gry.
Sporym zaskoczeniem dla kibiców był także brak w meczowym składzie Mario Hezonji. Fantastyczny 16-latek był czwartym strzelcem Chorwacji na mistrzostwach świata do lat 19. Nie przyjechał do Polski, ponieważ jego federacja nakazała mu grę na mistrzostwach Europy do lat 16, które również wkrótce startują.
Dla typujących te mistrzostwa polecam oficjalna stronę mistrzostw. Można sie dowiedzieć sporo ciekawostek.
http://u18men.fibaeurope.com/pl/default.asp

Polacy na U18 2 miejsce, tylko za Szwedami, Słowacy ostatnie, 21 miejsce. W bezpośrednim starciu było 85-68, więc czemu by nie powtórzyć rezultatu.
2 miejsce na U18 ??
 
jamal_312 13

jamal_312

Użytkownik
&quot; Spotkanie Polaków transmituje na żywo SPORTKLUB !! Oraz internetowa telewizja plk.tv. &quot;
- w programie tv nie ma tej relacji na tym kanale.. więc jak w końcu, będzie transmitowany mecz czy lipa ?
 
D 3,2K

dawczan

Użytkownik
&quot; Spotkanie Polaków transmituje na żywo SPORTKLUB !! Oraz internetowa telewizja plk.tv. &quot; - w programie tv nie ma tej relacji na tym kanale.. więc jak w końcu, będzie transmitowany mecz czy lipa ?
http://u18men.fibaeurope.com/pl/coid_ZopY6WtYIWwmoXgaE5QN31.articleMode_on.html
Świetna wiadomość dla kibiców koszykówki! Mistrzostwa Europy do lat 18, które w dniach 21-31 lipca odbędą się we Wrocławiu będą transmitowane w telewizji. Sportowy kanał SportKlub pokaże wszystkie mecze Polaków, a także dwa mecze półfinałowe oraz spotkania o medale. Transmisje będzie można obejrzeć także w internecie w TV PLK.
Mistrzostwa Europy do lat 18 to znakomita okazja by zobaczyć w akcji przyszłe gwiazdy Euroligi czy NBA. Tegoroczny turniej będzie z pewnością również niezwykle emocjonujący dla kibiców znad Wisły, ponieważ Polacy są jednymi z faworytów całej imprezy.
- Cieszę się, że udało nam się doprowadzić do tego, by najważniejsza impreza młodzieżowa w Europie była pokazywana na żywo w telewizji oraz internecie – mówi Grzegorz Bachański, prezes Polskiego Związku Koszykówki.
Mecze będzie można oglądać również na żywo w internecie za pośrednictwem TV PLK. Komentować będą Adam Romański i Jacek Kubicki, którzy w sezonie 2010/11 komentowali spotkania Tauron Basket Ligi. Realizacją meczów Mistrzostw Europy zajmie się firma esporttv.pl.
Plan transmisji:
21.07.2011, godz. 20:15 Polska - Słowenia
22.07.2011, godz. 18:00 Polska - Grecja
23.07.2011, godz. 20:15 Polska - Chorwacja
Może nie ma w programie, bo to świeża sprawa ?? W najgorszym wypadku zostaje plk.tv
 
coletti 19

coletti

Użytkownik
&quot; Spotkanie Polaków transmituje na żywo SPORTKLUB !! Oraz internetowa telewizja plk.tv. &quot;
- w programie tv nie ma tej relacji na tym kanale.. więc jak w końcu, będzie transmitowany mecz czy lipa ?
Na stronie internetowej Sportklubu jest przewidziana transmisja na 20, ale transmitowany jest jeszcze opóźniony mecz Turnieju ATP w Hamburgu. Irytujące jest, że nie przeniosą transmisji koszykówki na Sportklub+ :;/:
Edit: Puścili właśnie pasek na dole, że nie mają łączności z halą we Wrocławiu i retransmisja meczu jutro w południu.
 
smith90 0

smith90

Użytkownik
ale w czym problem panowie dobrej jakosci jest na necie : plk.pl tv plk
Polacy w dzisiejszym meczu zameczyli rywali a seria trojek w 4q mistrzoswska Karnowski wymiata najlepszy center U18 ???? zbiera rzuca blokuje uniwersalny ????
Mam nadzieje że nie zejdzie ten parowoz z naszego temu.
 
D 3,2K

dawczan

Użytkownik
Czas podsumować 1 dzień z mojej strony:
???? Polska U18 - Słowenia U18 --&gt; 1 - 1,12 (bez dogrywki) ✅ 89-58 ????
???? Polska U18 - Słowenia U18 (HC 0/+11,5) --&gt; 2 - 1,85 (z dogrywką) ⛔ 89-58
Bardzo dobre spotkanie Polaków. Jedynie osobiste słabo. I jeśli ten element zostanie poprawiony to zapowiada się naprawdę dobrze. Z typerskiego punktu widzenia HC nie siadł ???? Ale żeby było ciekawiej parę minut przed meczem po przemyśleniu zdecydowałem się jednak na ujemny HC w stronę Polski co zresztą zagrałem w swoim temacie. Trzeba przyznać, że przewaga zrobiła się nagle. Bo większość spotkania była w granicach 6-11 pkt. Bardzo podobała mi się gra Karnowskiego. W 100% dobrze wykorzystywał swoje warunki fizyczne w tym spotkaniu. Z taką grą jak dziś mamy szansę naprawdę na dobry wynik.
???? Litwa - Ukraina (HC -12,5/0) --&gt; 1 - 1,90 ✅ 84-51
Deklasacja. 33 pkt różnicy to bardzo dużo. Spodziewałem się zwycięstwa w granicach 20 pkt, ale nie aż 33. Widać, że Litwini też są bardzo dobrze przygotowani. Choć trzeba poczekać na kolejne spotkania.
Dałem też analizę na Chorwatów, ale właśnie przeczytałem o mega osłabieniach w zespole Chorwacji i analizę usunąłem, żeby nie wprowadzać w błąd. Już wiadomo dlaczego to Grecy są faworytami...
No i tu mega zaskoczenie. Chorwaci bez 4 ważnych zawodników w tym bez najlepszego swojego zawodnika deklasują Greków. Początkowo napisałem analizę w stronę zwycięstwa Chorwacji i dodatniego HC, ale po przeczytaniu o osłabieniach wykasowałem, żeby nie wprowadzać w błąd, a tu Chorwaci wygrali 61-45. Widać, że mimo osłabień mają mocną kadrę. Duże zdziwienie jak dla mnie.
Z innych ciekawych wyników w oczy rzuca się pogrom Finlandii przez Serbów 101-49 ???? Ponad to totalna deklasacja Rosjan przez Włochów 89-48. To też jest delikatny szok. Fajny mecz musiał być między Niemcami a Turcją 68-66.
Odnośnie jakiś jutrzejszych spotkań to już jutro albo dziś późną nocą jak będą kursy, ale chyba jeszcze nie będzie. Więc dopiero jutro rano się coś wymyśli.
To zmienia postać rzeczy.
 
olo 2,4K

olo

Użytkownik
To zmienia postać rzeczy.
Polacy U20 są nadal w dywizji B.


Ode mnie na jutro:


Hiszpania (U18) -12,5 - Łotwa (U18) 1.85 ✅
Bwin
4/10

Hiszpanie dziś 84:60 z Czechami, a Łotwa 46:66 z Francją. Ja sobie jednak cenię wyżej Hiszpanów niż żabojadów, więc myślę, że powinni Łotyszy odprawić dość solidnie.


Polska (U18) -16,5 - Greece (U18) 1.85 ⛔
Bwin
5/10

Polska w 2 połowie dziś zniszczyła Słowenię, a Grecja dostała z Chorwacją, osłabioną Chorwacją. Czyli z naszymi powinien być pogrom.


Serbia (U18) -13,5 - Niemcy (U18) 1.85 ✅
Bwin
5/10

Serbowie pocisnęli fest z Finami. Wiadomo, że Finowie to Finowie, ale 101-49 robi wrażenie. Niemcy wygrali z Turcją i fajnie, z grupy wyjdą, bo rozwalą Finów, ale z Serbią szans nie mają. Tak myślę.
 
xmarcinx 888

xmarcinx

Forum VIP
Panowie widział ktoś mecz greków?? Aż takie leszczyki z nich są?
Bo jeśli tak to takie handi jest kolejną promocją.
 
D 3,2K

dawczan

Użytkownik
Panowie widział ktoś mecz greków?? Aż takie leszczyki z nich są? Bo jeśli tak to takie handi jest kolejną promocją.
Ja nie widziałem, ale sądząc po wyniku to są leszczyki. Chorwacja grała bez swojego zdecydowanego lidera Dario Sarica i 3 innych dość ważnych graczy. I w zasadzie zdeklasowała Grecję. HC wydaje się możliwy do zrealizowania. Wg mnie jest tylko jedno ale...Po meczu z Grecją będzie najważniejszy mecz z Chorwacją o 1 miejsce w grupie. I jeśli w 4 kwarcie przewaga będzie sięgać 15-20 pkt mogą wejść rezerwowi. Czy utrzymają przewagę ?? ;)
Dodatkowo z tego co wyczytałem u Greków brak klasycznych środkowych, więc Karnowski, Niedźwiedzki i Gielo powinni poszaleć.
 
Otrzymane punkty reputacji: +7
olo 2,4K

olo

Użytkownik
Dania U18 - Portugalia U18 1.40 ✅
Bet365
5/10

Duńczycy kadra podobna bardzo do tej z U16 2 lata temu, gdzie zajęli 2 miejsce. Portugalczycy byli na 13. Dania świeża, Portugalczycy po wczorajszym zaciętym meczu z, wcale nie tak mocną, Belgią. To też na pewno argument za Danią. Myślę, że pocisną to, handi póki co nie ruszam.

Izrael U18 -12.5 - Szwajcaria U18 1.83 ✅
Bet365
3/10

Znów najpierw o wynikach z U16. Izrael był 13 w Dywizji A. Wygrali tam nawet z Czarnogórą, Ukrainą, Czechami i Grecją. Szwajcaria była 17 w Dywizji B. Wczoraj 83:87 ze Słowacją, która była w tejże Dywizji B na miejscu 12. Więc też cieniutko. Dużo faulują, dużo tracą, dla mnie z Izraelem są bez szans.


Szwecja U18 -6.5 - Słowacja U18 1.83 ⛔
Bet365
5/10


Szwedzi wg mnie lepsi, w dodatku wczoraj się nie zmęczyli, bo mieli spacerek z Norwegami.

Litwa U20 - Serbia U20 -5.5 1.83 ✅
Bet365
5/10

Obie ekipy grają o 13-16. W tej fazie póki co Serbia - Litwa 95:64, Serbia - Chorwacja 80:79 i Litwa - Chorwacja 76:82. Wyniki więc i forma wskazują na Serbów. No i Fan mówi, że Litwa słaba ;)


Francja U20 -13.5 - Niemcy U20 1.83 ⛔
Bet365
3/10

Francuzi cisną jak chcą, leją wszystkich. Z Chorwacją 16, ze Szwedami 24, z Łotwą 33, ze Słowenią 11, z Czarnogórą 9, z Rosją 13. Dziś już 1/4 także nie ma oszczędzania się, a Niemcy znowu tacy super nie są.



Moim cichym faworytem jest też Szwecja w meczu z Grecją na U20, także jeszcze to:


Szwecja U20 - Grecja U20 2.20 ✅
Bet365
3/10


I ostatnie co na dziś to składak:


Serbia U20 1.38 ✅
Rosja U20 1.40 ✅
Szwecja U18 1.28 ⛔
Dania U18 1.38 ✅
AKO: 3.41
Bet365
3/10
 
olo 2,4K

olo

Użytkownik
A jeszcze kobitki są to coś podam:

Slovenia Women U19 vs Brazil Women U19 -15.5 1.83 ✅
Bet365
4/10

Brazylijki wczoraj pokonały Hiszpanki, a to zawsze robi pewne wrażenie. Słowenki w dupe 10 punktami od Tajpej. No to bez jaj, jak dostają od nich 10 w plecy, to Brazylijki powinny spokojnie tu je pocisnąć.


Japonia U19 - Kobiety vs Argentyna – Kobiety U19 2.35 ✅
Bet365
4/10

Japonki wczoraj nawet nieźle z USA, spodziewałem się gorszego ich występu, ale mnie zaskoczyły. Dużo wymusiły strat Amerykanek, sporo zbierały w ataku. Argentyna w plecy z Rosją 51:70, więc nie ma szału. Na atakowanej desce nic, dużo strat i jeszcze więcej fauli. Ja nie rozumiem dlaczego to Argentyna jest tu faworytem.
 
Otrzymane punkty reputacji: +6
F 3,5K

fanatyk_1984

Użytkownik
Szwecja U20(+2,5)-Grecja U20 1 1.83 3/10 Bet365 18:30 ✅ 73-66
Grecy beznadziejnie slabo na tych mistrzostwach.Na poczatku mistrzostw pokonali slabych Austriakow 69-51 oraz potem Turkow 78-63.Reszta meczy to pasmo porazek.Szwedzi takze nie grzesza zwyciestwami w tym turnieju jednak oni w kazdym meczu do konca walcza o zwyciestwo(nie liczac wysokiej porazki z Francji ktora wg mnie jest pewniakiem do gry w finale z Hiszpanami).I tak z porazek ktore odniesli Szwedzi zadna z nich nie byla wieksza niz 2 punkty a przegrywali kolejno z Łotwa,Czarnogora i Rosja czyli zespolami ktore sa w cwiercfinale.Dzis licze ze Gaddefors poprowadzi Sweden do zwyciestwa(wczesniej Szwedzi pokonali Chorwacje 70-56 oraz Slowenie 69-68).
GL
 
F 3,5K

fanatyk_1984

Użytkownik
Wlochy U19-Chiny U19 1 1.70 2/10 Bet365 17:15 ✅ 70-64
Wloszki oparte na zespole z 2010r ktory w tamtym czasie na Slowacji zdobyl mistrzostwo Europy wygrywajac wszystkie mecze w imprezie.Na tych MS wystepuje az 7 zawodniczek z mistrzowskiego skladu.Chinki oslabione na tych mistrzostwach.Wczoraj zaliczyly kleske z Kanadyjkami.Dzis takze bardzo wymagajacy przeciwnik stanie na przeciw Chinek.Wloszki z Egiptem wygraly gladko i zbytnio nie tracily sil.Trener robil sporo zmian dajac pograc wszystkim zawodniczkom.
GL
c1amak,wiedzialem ze nie graja wszystkie dlatego napisalem ze obecny zespol jest oparty na tym z 2010r ale nie taki sam,dlatego taki stake a nie inny ???? ...
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom