>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Fortuna bonus

Turniej w FIFE 08

pioterek15 0

pioterek15

Użytkownik
Może być tak jak mówi MalyBuk albo niech każdy zapoda drużynę którą chce grać i w przypadku pokrycia się drużyn decyduje wcześniejszy post. Jeśli każdy będzie chciał grać kim chce to bez sensu bo grupy będą coś na kształt: Grupa A: Barcelona, Barcelona, ManU, ManU. Grupa B: Real M, Real M, Real M, Real M, Grupa C: Man U, Barcelona, Man U, Real itd itp. Jak dla mnie bez sensu...
Uważam że jesli ktoś będzie miał drużynę nawet o 2 gwiazdki mniejszą od innych to nie ma to wielkiego wpływu, bo jeśli potrafi grać to wygra z każdym (tak było w turnieju w którym ja grałem, typ wygrał cały turniej grając Koroną Kielce ???? ). Długość połowy ok, bez przesady 15 min to palce mogą rozboleć ;) Ale co ma ustawienie poziomu trudności na Klasa światowa jak nie gra się z kompem?
 
sawas 27

sawas

Użytkownik
Regulamin Drago jest wg mnie najlepszy... To nie ma być LM tylko wolny turniej... Co jeśli ktoś specjalizuje się w grze reprezentacjami ? Wybór drużyny free, przecież nagrodą jest tylko (aż !) prestiż...
 
sawas 27

sawas

Użytkownik
Po prostu to była moja odpowiedź na chęć wprowadzenia tylko drużyn LM :p
Drago wyznacz termin zapisów i rozpisz new topic chyba... Czy tutaj zapisy?
 
pioterek15 0

pioterek15

Użytkownik
No ale turniej na pewno nie odbędzie sie w przeciągu jednego wieczora. Wątpię czy się uwiniemy w tydzień ???? Zawsze ktoś nie będzie mógł, jak ktoś będzie chciał grać i na pewno trochę to potrwa.
 
drago 108

drago

Użytkownik
Ludzie krew mnie zalewa jak proponujecie jedna drużyna na jednego gracza drużyny. Chcecie mieć wyrównany tur czy polegający na farcie?
A poza tym nikt nie będzie występował pod nazwą drużyny tylko pod swoim imieniem. Jak jest w regulaminie podajemy tylko nick czyli tabelka byłaby taka:
Grupa A
  • Ferdek
  • Johny
  • Pierdzik
  • Grajek
I tyle. Za pół godziny zajmę się tym ????
 
drago 108

drago

Użytkownik
Uważam że jesli ktoś będzie miał drużynę nawet o 2 gwiazdki mniejszą od innych to nie ma to wielkiego wpływu, bo jeśli potrafi grać to wygra z każdym (tak było w turnieju w którym ja grałem, typ wygrał cały turniej grając Koroną Kielce ???? ).
Długość połowy ok, bez przesady 15 min to palce mogą rozboleć ;) Ale co ma ustawienie poziomu trudności na Klasa światowa jak nie gra się z kompem?
Ustawienie na Kś ma znaczenie. Na amatorze pewno łatwiej strzelić gola. Gorzej grają nasi zawodnicy. I coś tam jeszcze jest, sam pomyśl co ułatwia grę to w amatorze jest.
Oczywiście że ma. Grając Koroną Kielce masz trudniej strzelić zawodnikiem który ma 50 niż Henry w Barcie który ma 90 :|
15 minut... nawet takiej opcji nie ma ????
heh no proszę Cię, co za różnica czy reprezentacja czy klub? Engine ten sam :smile:
Różnica? Ok:
Zawodnicy, możliwość ustawienia dogodnej formacji gdzie na każdej pozycji jest ustawiony super gracz i ma ok. 90 na pozycji. I po za tym skład i zgranie zespołu
Może być tak jak mówi MalyBuk albo niech każdy zapoda drużynę którą chce grać i w przypadku pokrycia się drużyn decyduje wcześniejszy post.
To było na samym początku i wracamy znowu do tego. Tłumaczenia 2 posty wyżej.

Można zmienić nazwę na Rozmowy o turnieju bo już reszta powinna być w innym temacie by nie było burdelu wszystko w jednym ????
 
grzesio 47,9K

grzesio

Forum VIP
W 02 czy 01 czy nawet 00 byla pocja polowa = 45 minut :] w 07 bylo polowa max = 10 minut ????
90 minut moze sie neichce , ale wyniki sa kosmiczne i klimat jest.
Ja nawet 08 niesciaglaem.
 
sawas 27

sawas

Użytkownik
Kurde zapisałem się do tego turnieju, a nawet nie grałem w 08, więc postanowiłem nadrobić zaległości i ... krzywo :/ Nie można przestawić &quot;zmiany zawodnika&quot; spowrotem na &quot;s&quot;??
 
drago 108

drago

Użytkownik
Kurde zapisałem się do tego turnieju, a nawet nie grałem w 08, więc postanowiłem nadrobić zaległości i ... krzywo :/ Nie można przestawić &quot;zmiany zawodnika&quot; spowrotem na &quot;s&quot;??
Tak... trochę mi to przeszkadza, nawet nie aptrzyłem czy da się zmienić, ale teraz zamienia się klawiszem &quot;Q&quot;
 
sawas 27

sawas

Użytkownik
Heh, no wiesz Drago :p zauważyłem. Mi to bardzo przeszkadza, ustawiłem sobie autozmianę zawodnika na najwyższą, ale przez to mój wpływ na grę jest dużo mniejszy :/ Nie podobają mi się te ustawienia, a nie ma możliwości zmiany na klasyczne jak w 07 :/ zna ktoś jakiś sposób?
 
m4ciek 0

m4ciek

Użytkownik
Heh, no wiesz Drago :p zauważyłem. Mi to bardzo przeszkadza, ustawiłem sobie autozmianę zawodnika na najwyższą, ale przez to mój wpływ na grę jest dużo mniejszy :/ Nie podobają mi się te ustawienia, a nie ma możliwości zmiany na klasyczne jak w 07 :/ zna ktoś jakiś sposób?
nie ma, bo EA zrobiło krok w stronę fanów PESa tworząc to drugie ustawienie, tyle że stare FIFOWSKIE skopali ???? nic się niestety nie da zrobić, chociaż ja już się przyzwyczaiłem ;)
ps: uważam że na World Classie to Ci bramkarze są trochę za mocni Drago :p będzie mało emocji w stylu meczów AC Milan
ps2: Drago: dopisz do regulaminu że gramy na angielskiej wersji chyba że obaj gracze mają POLSKĄ (ja mam angielską ale Ci co mają polską mogą ustawić angielską) bo jak wiadomo PL z ANG nie współgrają ze sobą
 
drago 108

drago

Użytkownik
nie ma, bo EA zrobiło krok w stronę fanów PESa tworząc to drugie ustawienie, tyle że stare FIFOWSKIE skopali ???? nic się niestety nie da zrobić, chociaż ja już się przyzwyczaiłem ;)
ps: uważam że na World Classie to Ci bramkarze są trochę za mocni Drago :p będzie mało emocji w stylu meczów AC Milan
ps2: Drago: dopisz do regulaminu że gramy na angielskiej wersji chyba że obaj gracze mają POLSKĄ (ja mam angielską ale Ci co mają polską mogą ustawić angielską) bo jak wiadomo PL z ANG nie współgrają ze sobą
To sie ustala przed meczem, pyta się człowieka w jaką wersje pykamy i już. Nie potrzebna jest ta informacja do regulaminu.
 
Do góry Bottom