>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Turniej Stryke

Status
Zamknięty.
popek1990 0

popek1990

Użytkownik
nie no !!! Ja mam jakies4100zetonow w ręce j10
flop 10103
raise riraise allin i gosc w łapie q10
j101010 vs q101010
no nic moze nastepnym razem
 
zdebus 55

zdebus

Użytkownik
27/50 slabiutko ... ;/ ale jak ktos powiedzial karty nie sprzyjaly dobrym graczom ???? raz trafilem dobra reke bylo to QQ i sie nadzialem na 5J i Na Flopie dwie piatki poszly ... ;/ no by to szlag. Aha All-In Oczywiscie Poszlo !!
 
rokita89 0

rokita89

Użytkownik
50
odpadlem w pierwszym rozdaniu... QQ na KK:jezora:
wybacz ;PP nie moja wina ;PP
W następnym turku sie odegrasz ;PP (jeśli taki bedzie)
a Ty mnie hugo czemu mnie ograłeś ? :pP nie moja wina że nie zauważyłem wiadomości od Ciebie. ^^
jak ją czytałem była 20 (bez kitu;D )
 
nikifor 402

nikifor

Forum VIP
Dzięki za gre panowie. Niestety tylko 3 miejsce. Jak zostało nas trzech byłem już nawet liderem. Niestety wiadomo jak to bywa z pokerem. Mimo wszystko jeszcze raz dzięki za grę.
Czekam na następny turniej :]
 
H 0

hugodewolf

Użytkownik
rokita sorrki ponioslo mnie
zly bylem bo wyslalem z 5 wiadomosci na pw i zero odpowiedzi
dopiero jakas litosciwa dusza o 19.54 podala mi haslo a chcialem z wami zagrac dla relaksu a nie dla kaski
jeszcze raz sorrki
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom