>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE + 2 FREEBETY!<<<

Turniej Stryke

Status
Zamknięty.
N 0

nawias

Użytkownik
z uwagi ze nie widze nigdzie opcji wyplaty, tylko mozliwosc wyboru metody mam pytanie: gdzie znajdujecie to &quot;drukuj faks&quot;
oraz drugie pytanie do pana eksperta od stryyke, jezeli dostalem 5e free zrobilem z tego 30e tym samym generujac 193 punkty gracza, czy moge wyplacic calosc? czy 25e bez tego bonusa.
a i jeszcze 1 podany mail jest na pewno prawidlowy? tzn chodzi mi o ze de sugeruje support w jezyku niemieckim, czy jest jakis odpowiednik pl czy musze pisac do nich po niemiecku ew. po angielsku?
 
stryyke-polska 0

stryyke-polska

Użytkownik
Jeszcze raz ponowie pytanie,
na jaki adres @ wysłac dowód?
Już się wszystko robi Panowie. Stryyke expert miał ciężki dzień.
Kopie dowodów i polecenia wypłaty możecie przesyłać na adres
[email protected]
Polecenie wypłaty jest wymagane zawsze przy pierwszej wypłacie i musi być wysłany podpisany dokument. Nie wystarczy wysłać maila.
Jeśli kwota bonusu jest już obrócona na pokerze to można wypłacić całość. 25 euro i tak nie możesz wypłacić bo min wypłata to 30 euro.
I jeszcze mail. Jest ok. Nie ma jeszcze rozwinięcia na pl ale nie martwcie się. Wszystko co piszecie po polsku dociera do właściwych osób.

Jeszcze nawias. Opcje wypłaty musisz najpierw ustalić. Później będzie wiadać drukuj fax. Masz już czy jest jeszcze potrzebna pomoc?
 
bodi 70

bodi

Użytkownik
Już się wszystko robi Panowie. Stryyke expert miał ciężki dzień.
Kopie dowodów i polecenia wypłaty możecie przesyłać na adres
[email protected]
Polecenie wypłaty jest wymagane zawsze przy pierwszej wypłacie i musi być wysłany podpisany dokument. Nie wystarczy wysłać maila.
Jeśli kwota bonusu jest już obrócona na pokerze to można wypłacić całość. 25 euro i tak nie możesz wypłacić bo min wypłata to 30 euro.
I jeszcze mail. Jest ok. Nie ma jeszcze rozwinięcia na pl ale nie martwcie się. Wszystko co piszecie po polsku dociera do właściwych osób.

Jeszcze nawias. Opcje wypłaty musisz najpierw ustalić. Później będzie wiadać drukuj fax. Masz już czy jest jeszcze potrzebna pomoc?
Ja wysłalem dziś wszystki papiery te o ktorych piszesz, a mimo to mi przyszedł email od stryyke z adresu [email protected] treści, więc co jest grane drugi raz muszę wysyłać dokumenty na inny email? -&quot;
Witaj,
informujemy Cie, ze zgodnie z naszymi Ogolnymi Zasadami Handlowymi, punkt 6
podpunkt 8 przed dokonaniem pierwszej wypłaty z konta zakładów stryyke
może
poprosić i czyni to, o przesłanie faxem lub listownie (moze byc mail)
całkowicie czytelnej kopii dowodu tożsamości ze zdjęciem (i adresem
zamieszkania). Ponadto wymagane jest doslanie wlasnorecznie podpisanego
polecenia wypłaty wraz z kwota i numerami konta, na ktore wyplata ma
zostac
dokonana, ktore to będzie brane pod uwagę tylko w formie pisemnej.
W przypadku nie wyslania lub wyslania dokumentacji niekompletnej wyplata
nie
bedzie mogla byc zrealizowana.
Pozdrowienia &quot;
Twoj Stryyke-Team
 
stryyke-polska 0

stryyke-polska

Użytkownik
????

Ogólnie powinni działać wcześniej ale jak jest więcej pracy to czasem tak wychodzi. Nie zawsze ja mam też czas szybko zareagować ale Twoja sprawa jest już załatwiona.
 
stryyke-polska 0

stryyke-polska

Użytkownik
Ja wysłalem dziś wszystki papiery te o ktorych piszesz, a mimo to mi przyszedł email od stryyke z adresu [email protected] treści, więc co jest grane drugi raz muszę wysyłać dokumenty na inny email? -&quot;
Witaj,

informujemy Cie, ze zgodnie z naszymi Ogolnymi Zasadami Handlowymi, punkt 6
podpunkt 8 przed dokonaniem pierwszej wypłaty z konta zakładów stryyke
może
poprosić i czyni to, o przesłanie faxem lub listownie (moze byc mail)
całkowicie czytelnej kopii dowodu tożsamości ze zdjęciem (i adresem
zamieszkania). Ponadto wymagane jest doslanie wlasnorecznie podpisanego
polecenia wypłaty wraz z kwota i numerami konta, na ktore wyplata ma
zostac
dokonana, ktore to będzie brane pod uwagę tylko w formie pisemnej.
W przypadku nie wyslania lub wyslania dokumentacji niekompletnej wyplata
nie
bedzie mogla byc zrealizowana.

Pozdrowienia &quot;

Twoj Stryyke-Team
Nie moge wam zdradzać wszystkich szczegółów pracy supportu ale coś takiego wysyłamy jak czegoś brakuje. Jeśli nie ma polecenia wypłaty to znaczy, że trzeba dosłać tylko polecenie i nie zwracać uwagi na tekst o dowodzie lub na odwrót. Albo się zdarza, że ktoś wypłacił w systemie a nie wysłał nic więc dostaje też taki mail.
 
bodi 70

bodi

Użytkownik
Nie moge wam zdradzać wszystkich szczegółów pracy supportu ale coś takiego wysyłamy jak czegoś brakuje. Jeśli nie ma polecenia wypłaty to znaczy, że trzeba dosłać tylko polecenie i nie zwracać uwagi na tekst o dowodzie lub na odwrót. Albo się zdarza, że ktoś wypłacił w systemie a nie wysłał nic więc dostaje też taki mail.
Słuchaj.. gram już od dość dawna w bukmacherkę ...i zawsze czy prosza czy nie proszą wysyłam scan dowodu plus u Was wysłałem to oswiaczenie o wypłacie z własnorecznym podpisem czyli wysłałem kompletne dokumenty , a mimo to takie cos mi przysłali- dlaczego?:-?
 
stryyke-polska 0

stryyke-polska

Użytkownik
Słuchaj.. gram już od dość dawna w bukmacherkę ...i zawsze czy prosza czy nie proszą wysyłam scan dowodu plus u Was wysłałem to oswiaczenie o wypłacie z własnorecznym podpisem czyli wysłałem kompletne dokumenty , a mimo to takie cos mi przysłali- dlaczego?:-?
Z tego co się dowiedziałem nie zauważyli polecenia wypłaty. I stąd prośba o dosłanie dokumentów. Chłopaki zajmują sie Twoją sprawą. Jak wszystko gra to kasa w najbliższych dniach będzie przelana.

A co do punktów gracza to nie wyznaczyliśmy limitu. Trzeba za całą 5 zagrać a punkty są dopisywane automatycznie.
 
w@llace 0

w@llace

Użytkownik
Witam, przed chwilą przesłałem dowód osobisty + polecenie wypłaty na [email protected] , prosze o w miare szybkie rozpatrzenie tego.
ps. sorry, że w sumie pisze nie na temat, ale support tutaj wchodzi, a zalezy mi na czasie!
pzdr :-D
 
stryyke-polska 0

stryyke-polska

Użytkownik
Support tu nie wchodzi. Ale ja tu wchodzę ???? Wiadomo, że jak przesłałeś dzisiaj to prawdopodobnie jutro ktoś się będzie tym wnioskiem zajmował. Zerknę oczywiście czy wszystko jest w porządku jeśli to masz na myśli.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom