>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE + 2 FREEBETY!<<<
  • Zapraszamy do zapoznania się i stosowania do poniższych wytycznych dotyczących rozliczania swoich analiz w działach tematycznych
    KOMUNIKAT

Turniej Stryke

Status
Zamknięty.
artur202 4

artur202

Użytkownik
Rafalec napisz mi dzisiaj na priva co ustaliliście. Jutro rano postaram się wstawić tur i będzie można grać.
Kierowniku słuchaj a dałoby radę o 100$, bo wiesz chłopaki tutaj lubią pograć o przyzwoitą stawkę w małym gronie. :spokodfhgfh: Wszyscy tutaj baardzo lubimy stryyke i mam nadzieje,że wy też nas lubicie.:-D dołóżcie tak od siebie jeszcze z 50$ .:spokodfhgfh:
 
rafalec 105

rafalec

Użytkownik
Kierowniku słuchaj a dałoby radę o 100$, bo wiesz chłopaki tutaj lubią pograć o przyzwoitą stawkę w małym gronie. :spokodfhgfh: Wszyscy tutaj baardzo lubimy stryyke i mam nadzieje,że wy też nas lubicie.:-D dołóżcie tak od siebie jeszcze z 50$ .:spokodfhgfh:
nie przeginaj już. pierwszy turek był o 150$ teraz jest o 50$ za 50 osób. jak zbierzemy 100 osób to bedizesz miał 100$. ciesz sie z tego co masz bo h*a mozesz mieć : DDD
 
grzywkers 0

grzywkers

Użytkownik
Kierowniku słuchaj a dałoby radę o 100$, bo wiesz chłopaki tutaj lubią pograć o przyzwoitą stawkę w małym gronie. :spokodfhgfh: Wszyscy tutaj baardzo lubimy stryyke i mam nadzieje,że wy też nas lubicie.:-D dołóżcie tak od siebie jeszcze z 50$ .:spokodfhgfh:
heh dobre ???? &quot;Panie Kierowniku&quot; :jezora: wsumie to niezły pomysł :spokodfhgfh:
 
rafalec 105

rafalec

Użytkownik
Kierowniku słuchaj a dałoby radę o 100$, bo wiesz chłopaki tutaj lubią pograć o przyzwoitą stawkę w małym gronie. :spokodfhgfh: Wszyscy tutaj baardzo lubimy stryyke i mam nadzieje,że wy też nas lubicie.:-D dołóżcie tak od siebie jeszcze z 50$ .:spokodfhgfh:
nie przeginaj już. pierwszy turek był o 150$ teraz jest o 50$ za 50 osób. jak zbierzemy 100 osób to bedizesz miał 100$. ciesz sie z tego co masz bo h*a mozesz mieć : DDD
 
L 0

lukasz321_a1

Użytkownik
czemu na stryyke.com czemu na stryyke.com [isze ze za 35 minut odbedzie sie turniej typy bukmachcerskie


zna kros haslo bo zadje mi sie ze chodzi o to forum
 
artur202 4

artur202

Użytkownik
czemu na stryyke.com [isze ze za 35 minut odbedzie sie turniej typy bukmachcerskie


zna kros haslo bo zadje mi sie ze chodzi o to forum
To źle ci się zdaje.To nie nasz turniej.:spokodfhgfh:My mamy o 50$ i prawodpodobnie jutro 21.00
Ale interesujące jest to,że 0 osób a tur rusza za 23 min. lolllll
 
TommyTSW 53,1K

TommyTSW

Forum VIP
Mi pasuje koło 4 rano ????
a ten tur który wspominany jest wyzej się nie odbędzie jest to kolejna pomyłka nie wiem z czego wynikająca tak samo jak jeszczej jeden tur którego wymieniac nie wypada
 
stryyke-polska 0

stryyke-polska

Użytkownik
Nie pytajcie o inne fora ???? To byla pomyłka i dlatego w tym turze nikt nie zagrał.
Wasz tur będzie jutro o 21 na zasadach opisanych przez Rafalca. Na dzisiaj z mojej strony to wszystko.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom