>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
Fortuna bonus

[TURNIEJ] Rozgrzewka przed ligą! POKERSTARS

H 902

hank

Użytkownik
panowie, nie grywam za bardzo na pokerstarsi, a zagrałbym z wami chętnie, ale za cholerę nie wiem jak dołączyć do takiej ligi. Na stronie, wyczytałem że trzeba kliknąć w baner home games, ale ja czegoś takiego nie widzę. ktoś pomoże?
dobra znalazłem, się schowało.
19.patryk0146
 
zmogu 6,4K

zmogu

Użytkownik
panowie, nie grywam za bardzo na pokerstarsi, a zagrałbym z wami chętnie, ale za cholerę nie wiem jak dołączyć do takiej ligi. Na stronie, wyczytałem że trzeba kliknąć w baner home games, ale ja czegoś takiego nie widzę. ktoś pomoże?

dobra znalazłem, się schowało.

19.patryk0146
Identyczna sytuacja, jak moja ;)

20. smoczx
 
M 835

miesza7

Użytkownik
Może przyda się :&quot;Do klubu trzeba zostać zaproszonym przez jego menedżera lub aktualnego członka, który wyśle Ci ID Klubu i kod powitalny. Jeśli jeszcze nie zainstalowałeś darmowego oprogramowania PokerStars, pobierz je teraz. W głównym oknie programu wybierz „Home Games” i otwórz lobby Home Games. Następnie wciśnij zielony przycisk „Dołącz do klubu”. Wpisz ID Klubu i kod powitalny. Wpisz też swoje imię i/lub nazwisko lub komentarz (np. „Robert – współlokator Michała”) dla menedżera klubu w polu „Twoje imię/nazwisko”, by mógł Cię rozpoznać. Zaakceptuj regulamin, zaznaczając wskazane pole i zatwierdź wszystko odpowiednim przyciskiem. Kiedy menedżer zatwierdzi Twoje zgłoszenie, otrzymasz e-mail powitalny.&quot;
 
Otrzymane punkty reputacji: +14
walecznyroman 24

walecznyroman

Użytkownik
Faktycznie ???? nie doczytalem bledu, chodzilo o to, ze bylem zapisany w za duzej ilosci home games, musialem wypisac sie z jakiegos, aby dolaczyc do Waszego.
Sorki za zamieszanie
 
Do góry Bottom