>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

[TURNIEJ] Rozgrzewka przed ligą! POKERSTARS

shakeyobody 2,1K

shakeyobody

Forum VIP
U mnie to samo ????
Swoją drogą, o godzinie 20 trzeba wejść na jakiś pokój albo coś? samo się włączy czy jak ^^?
Trzeba się zapisać do turnieju.
Mi nikt z tym nie pomógł to może Ja pomogę innym...

https://zapodaj.net/c1a6a07771365.jpg.html
To jeszcze gwoli ścisłości, w którym miejscu znajdują się zapisy do turnieju. W polskiej wersji zakładka nazywa się &quot;Terminarz&quot;(chyba).
https://zapodaj.net/1890f24f4cb66.png.html
Te dwa screeny pokazują co gdzie i jak. Jest 10 minut late registration więc ostateczna pora to 20:10.
Dane klubu:
- Wpisz ID klubu: 519484
- Wpisz kod powitalny: fbpoker2011

@STAN mistrzu, nie mam takich uprawnień, jedynie Manager klubu - Marcin a z tego co widzę przegląda temat ????
 
al_capone 29K

al_capone

Gangster
Zaakceptowałem zgłoszenia. Niestety mamy limit 100 członków i musiałem usunąć kilka osób, które zarejestrowały się w 2011 roku, a prawdopodobnie były nieaktywne.
Jeśli kogoś przez przypadek usunąłem to niech ponownie wyśle zgłoszenie.
 
valentine28 2,3K

valentine28

Forum VIP
Zaakceptowałem zgłoszenia. Niestety mamy limit 100 członków i musiałem usunąć kilka osób, które zarejestrowały się w 2011 roku, a prawdopodobnie były nieaktywne.
Jeśli kogoś przez przypadek usunąłem to niech ponownie wyśle zgłoszenie.
W dalszym ciągu nie zostałem przyjęty ????
@Edit
Dobra działa ????
 
shakeyobody 2,1K

shakeyobody

Forum VIP
Dzięki wszystkim za udział a top3 gratuluję. Dla ciekawskich - turniej trwał 2:17 co w sumie jest czasem, o którym myślałem dobierając formułę.
TOP3:
1. mYYk
2. MadAngel
3. fifaraul (+powerbank)
Ci co nie dotarli lub nie udało im się zagrać z różnych przyczyn - zaglądajcie. Na dniach powinien pojawić się wątek dyskusyjny i pierwsze informacje dotyczące nadchodzącej wielkimi krokami ligi. Pozdrawiam!
 
power30 18K

power30

Forum VIP
Taka drobna sugestia. Mimo wszystko zrezygnował bym z funkcji re-buy i add-on. Na początku większość sypała all inem nie mając nic sensownego na ręce, bo po prostu nic nie ryzykowała. Wg mnie lepszym rozwiązaniem jest większy stack np. 3k.
Dzięki za turniej ????
 
al_capone 29K

al_capone

Gangster
Gratuluje.
Dodam od siebie, że w następnych turniejach nagrody nie zostaną wypłacone osobom, które nie wykazują aktywności w działach sportowych na forum.
Dane do przelewu/wysyłki podawajcie do mnie na PW.
Już w następny weekend następny turniej.
 
valentine28 2,3K

valentine28

Forum VIP
Gratuluję zwycięzcom ????
A co do formatu turnieju także uważam że bez rebuyów i addonów byłoby znacznie lepiej. Pewnie też by byli goście co grają all in od razu, ale wtedy szybko by się wykruszyli ????
Do następnego razu!
 
shakeyobody 2,1K

shakeyobody

Forum VIP
Co innego unlimited rebuy a co innego 1 - tam dopiero byłyby brainless all iny. Choć macie racje, w darmowych turniejach nie mają one sensu. Gdy jednak trzeba za nie płacić to przynajmniej powiększa się pula. Addony natomiast miały na celu spowolnić i tak szybką strukturę turnieju co udało się idealnie bo chciałem zakończyć turniej w okolicach dwóch godzin. Jak ktoś ma jeszcze jakieś pomysły to chętnie posłucham.
 
alkoterror 1,4K

alkoterror

Użytkownik
Co prawda nie mogłem zagrać w tą niedziele, ale formuła 1R1A wydaje się najlepszym rozwiązaniem. Można zbudować większą pule nagród, a kto będzie chciał to zagra sobie jako freezeout. Moglibyście może napisać do PokerStars aby zwiększyli limit członków w home games, byłoby wygodniej nie trzeba by usuwać ;) Bardzo proszę o akceptacje także mojego ponownego zgłoszenia do HG.
 
Otrzymane punkty reputacji: +14
power30 18K

power30

Forum VIP
Co prawda nie mogłem zagrać w tą niedziele, ale formuła 1R1A wydaje się najlepszym rozwiązaniem. Można zbudować większą pule nagród, a kto będzie chciał to zagra sobie jako freezeout. Moglibyście może napisać do PokerStars aby zwiększyli limit członków w home games, byłoby wygodniej nie trzeba by usuwać ;) Bardzo proszę o akceptacje także mojego ponownego zgłoszenia do HG.
Tak tylko w tym przypadku gra była na wirtualnych, tak więc każdy sobie brał re-buy oraz add-on ;)
Coś wiadomo czy w weekend będzie jakiś kolejny turniej?
 
koliberek 83

koliberek

Użytkownik
Witam. Takze nie moglem sie pojawic w ta niedziele, mam nadzieje mimo ograniczonego czasu w weekend stawic sie na kolejnych turniejach. Jesli moge cos zasugerowac to formula 1R1A bylaby chyba najlepsza. A i czy beda turnieje z platnym wpisowym bo taka forma mnie najbardziej interesuje??
 
Do góry Bottom