>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
Fortuna bonus

Turniej finałowy Ligi Światowej 2015 - Rio de Janeiro, 15-19.07.2015

Status
Zamknięty.
friendly 421

friendly

Użytkownik
A dzisiejsza porażka Francuzów to przypadek, rozproszenie czy jak to określić? Przy 2:0 w plecy mieli naprawdę ciepło, trzeci set urwany na styk..Również byłem zachwycony ich grą , ale po dzisiejszym dniu naprawdę ciężko o wielki optymizm, mało brakowało a zostaliby poza burtą. W zasadzie z tej czwórki która dotarła każdy dał jakiegoś małego babola, świetne mecze przeplatane z gorszymi. Francja szła jak burza, dzisiejsza porażka to być może zbyt duża pewność siebie. USA moim zdaniem faworyci, z Brazylią nie poszło, ale to z tego względu że w tym meczu grał jedynie Anderson i Russell. Polska patriotycznie, kocham oglądać grę naszych, ale obawiam się że możemy mieć nie lada problem, jedno nas charakteryzuje - niesamowita wola walki, jestem wręcz pewien w jutrzejszym meczu z Francuzami tie breaka, kochamy te pojedynki na 3:2 ???? Serbia..dla mnie najsłabsze ogniwo, dzisiejsze zwycięstwo nad nami mnie nie przekonuje, naprawdę. Możecie mnie spsikać, ale dla mnie najsłabsza drużyna z całej czwórki. Finał USA z kimś, liczę że z Polską, niestety mamy kompleks Amerykanów i naprawdę cholernie ciężko się z nimi gra, chyba najmniej wygodny dla Nas rywal. Na jutro celuję w zwycięstwo USA oraz zacięty mecz pomiędzy Polską,a Francją. Obyśmy wygrali tę Ligę, gra nie przekonuje, ale wierze że serce da rade, trzymamy kciuki!
 
dawidbarca 6,2K

dawidbarca

Użytkownik
@ Francja - grałem po 2.23
@ USA -1.5, grałem po 1.95

Nie podaje wam specjalnie kursów, bo nie wiem jakie będą u reszty buków, mi się takie oto piękne udało złapać w Marathonie. Dwa typy wydają się być naprawdę bardzo dobre na jutro.
Z tego co dało się zaobserwować to grupa Amerykanów i Francuzów dużo, dużo mocniejsza od naszej. Ani Polacy, ani Serbowie nie zbliżają się zbytnio do poziomu druzyn z drugiej grupy. Oba zespoły mają mase mankamentów, Serbowie nie przyjmują praktycznie w ogóle + mają sypacza amatora, USA ich potrzaska zagrywką jutro, swoje dołoży Anderson i nie będzie co zbierać. Mimo, że jak dla mnie Amerykanie wybitnie w Rio nie wyglądają, to jest to i tak poziom wyżej niż Serbia.
Polacy nic ciekawego jak dla mnie, większość piłek do Kurka i tylko czekać kiedy się zatnie, a nawet jeśli to nie nastąpi to potrafią udupić z takimi Serbami, co chwały nie przynosi zbytniej przy tym co podopieczni Grbica prezentują obecnie. Lewego zbytnio nie mamy, Mika i Buszek w słabej formie, przyjęcie mamy rwane, nie pewne. Kubiak coś tam trzyma, ale na Francje dla mnie to będzie za mało.
Finał Francja - USA i bardzo się zdziwie jak będzie coś innego
 
kain. 2,2K

kain.

Użytkownik
Francja - Polska 1 @ 2.20 Ónibet ✅ ✅ ✅

USA - Serbia 1 @ 1.50 Ónibet ⛔ ⛔ ⛔

Warto było czekać, bo od rana po tych kursach nie będzie śladu i prawdopodobnie 1.50 na USA to dostaniemy na (-1,5s). Francja przy takim kursie z Polską jest olbrzymim value, bo ja widzę w nich zdecydowanie faworytów jutrzejszego meczu, a teraz czas na przejście do analizy.
Po pierwsze Polacy dzisiaj stracili mnóstwo sił w jakiejś komicznej gierce o nic. Dla mnie to po prostu niesłychany śmiech na sali, że trener grając 4 dni pod rząd nie daje odpocząć najlepszym zawodnikom nawet w trakcie wygrywania 2:1 kiedy mamy pewny awans z pierwszego miejsca i mecz z Francuzami z którymi prawdopodobnie Polacy chcieli zagrać. Dzięki temu Polacy stracili mnóstwo sił, przez cały mecz praktycznie grali ci sami zawodnicy, a Francuzi w tym czasie odpoczywali i prawdopodobnie śmiali się jak można być tak głupim żeby grać na full w takim meczu.
Francja dla mnie wygląda genialnie, tak jak myślałem z atletycznymi USA nie podołali i czekał ich zdecydowanie cięższy mecz niż z Brazylią. Teraz dostaną Polaków, którzy według mnie prezentują się po prostu gorzej i nie przekonują swoją grą. Było tak w meczu z beznadziejnymi Włochami i w dzisiejszym przegranym meczu z reprezentacją Serbii, która również chwilami grała dramatycznie. Przy takiej grze w spotkaniu z Francuzami będzie czekał nas nokaut, bo oni zarówno mają siłę na zagrywce, dobre przyjęcie jak i ROZGRYWAJĄCEGO, a nie szkolnego pachołka jak Serbowie czy młodziaka z reprezentacji Włoch.
Francja gra bardzo ładną techniczną siatkówkę, mają kapitalnego libero, Ngapetha, który potrafi z beznadziejnej piłki wyczarować coś fantastycznego (na minus to, że nie raz mu lekko odwala), Le Roux kolejny zawodnik z kapitalną zagrywką. Ogólnie naprawdę Francja to kolektyw i przy tym co gra Polska to uważam, że po tym kursie jest olbrzymie value w stronę Francji.
---
Co do Stanów Zjednoczonych to według mnie to będzie mecz bez historii. Będę ogromnie zdziwiony jeśli skończy się tutaj wynikiem innym niż 3:0 / 3:1 dla USA, bo zwyczajnie Serbia nie ma żadnych argumentów oprócz Atana, który nie będzie w stanie z tak dobrze grającym blokiem zespołem wygrywać wszystkich piłek. W dodatku przyjęcie w Serbii jest po prostu słabe, jeśli zostaną odrzuceni od siatki to zostaną zwyczajnie zniszczeni, bo ich beznadziejni rozgrywający nie mają prawa zrobić nic z tych piłek, a jeśli tak potoczą się losy tego spotkania to Atan czy jakikolwiek inny zawodnik może zapomnieć o łatwej grze.
Dla mnie scenariusz jest prosty - odrzucenie od siatki, dobra gra blokiem po stronie Amerykanów i po prostu rozjechanie beznadziejnych Serbów, którzy w przeciągu dwóch spotkań potrafili dwukrotnie zagrać bardzo słabe spotkania. W dodatku kolejny raz dochodzi przewaga odpoczynku po stronie USA, bo znów jak wcześniejsza para mieli trochę więcej czasu na regeneracje.​
 
Otrzymane punkty reputacji: +6
hugues 4,8K

hugues

Użytkownik
France vs Poland. Wygrana w meczu: Poland Kurs: 2.08 ⛔ peszek ;)
Troche mnie przeraza Wasza niechec do Polakow, troche sie dziwie, ze nasi siatkarze wybrali gre w polfinale z Francuzami, bo cenie sobie ich minimalnie wyzej od USA, ale widocznie Antiga wie co robi. Dzisiejszego meczu w ogole nie biore pod uwage, wlasciwie to caly dzisieszy dzien mozna pominac, bo nie mial on za duzo wspolnego ze sportowa rywalizacja. Prawdziwa gra zaczyna sie dopiero teraz. Dla mnie Polska jest faworytem, moze i minimalnym, ale kursu 2,08 sie nie spodziewalem. Zmeczenie? Nie sadze, roszad bylo az nadto, Francuzi dzisiaj powinni dostac szybkie becki 3:0 od USA i tylko chec wyeliminowania Brazylii ich przed tym powstrzymala.
Ja widze final Polska - USA, chociaz ten caly turniej to jeden wielki chachment i sie wcale nie zdziwie jesli beda sie dzialy cuda.
 
friendly 421

friendly

Użytkownik
Jak kierwa na jesieni udało się na siatkówce zarobić naprawdę fajne pieniążki tak ta Liga Światowa idzie mi jak po grudzie..A to niespodzianka, a to słabszy dzień. Gram ostatni typ na Ligę i mam nadzieję, że wreszcie pojawi się uśmiech na mojej twarzy po meczu.
USA(-1,5) - Serbia 1,80 unibet ⛔ *****.
Analizy konkretnie popisane powyżej, co dużo opowiadać, ja od początku twierdziłem, że USA faworyci do tytułu, ZARAZ PO POLSCE ???? Naszego meczu nie ruszam, ponieważ w życiu nie zagrałbym przeciwko naszym, a niestety na dzisiejszy mecz może być niesamowicie ciężko. Co do Stanów z Serbami, ktoś ładnie opisał, z blokiem Amerykanów wiele chłopaki z Europy nie pograją, Atan sam może się podłapać po kilku czapach, a reszta składu każdy widział jak gra, nie jest to poziom mogący zagrozić drużynie z Ameryki. Lee na środku naprawdę kosi, zagrywką też potrafi zrobić spory problem, przekonaliśmy się że w tym ustawieniu USA jest naprawdę silne. Anderson jak nazwisko zobowiązuje trzyma poziom, bardzo podoba mi sie młody Russell. Dzisiaj musi się udać!
 
Otrzymane punkty reputacji: +27
M 52

mentos

Użytkownik
Hahaha masowka na Francję oby się nie przeliczono. Polacy potrafią sobie z nimi radzić. Owszem jest to niewygodny przeciwnik ale w sztabie trenerskim jest dwóch Francuzów którzy wiedzą jak przygotować na starcie ze swoimi rodakami. Polacy się niedoceniani przypomnę jakże ważny mecz dla Iranu u siebie? Gładko się nie skończy mecz. Najpewniejsza opcja to over punktowy. H2H pokazuje że panowie lubią się lpodroczyc.
 
konar25 2,9K

konar25

Użytkownik
Polacy okażą sie za słabi i tyle w temacie.Nie bede udawał filozofa w dziale siaty ale taka jest prawda ze Francuzi sa lepsi a sa stawiani w roli underdoga bo Polska jest mistrzem swiata bo sportowo lepsi nie sa.
Komentarz kolegi wyżej ze Antiga to dowcip jak dla mnie.
Laduje Francja win pod limit na Pinnacle.
 
M 52

mentos

Użytkownik
Polacy okażą sie za słabi i tyle w temacie.Nie bede udawał filozofa w dziale siaty ale taka jest prawda ze Francuzi sa lepsi a sa stawiani w roli underdoga bo Polska jest mistrzem swiata bo sportowo lepsi nie sa.
Komentarz kolegi wyżej ze Antiga to dowcip jak dla mnie.
Laduje Francja win pod limit na Pinnacle.

Kolego dowcipem to jest to co napisałeś o sobie. Nie chcesz się madrowac a to robisz. Chyba nie bardzo mnie zrozumiałeś czy dałem typ na czysty win na Polskę? Jesteś tak zaslepiony w swój typ wygranej Francuzów ze mnie byles
w stanie zrozumiec mojego prostu. Zwrocilem uwage ze spacerku nie bedzie a najlepszym typem to over punktowy zawsze z Francją graliśmy zaciekle. A co do trenera jakbyś nie wiedział mózgiem Filip Blain mózg operacyjny który nakresla taktykę i rozpracowuje zawodników. Są to Francuzi więc kto jak kto oni wiedzą jak gra ich drużyna narodowa.
A to czym się zaslaniasz że Polska MS to jakaś kpina. Trzon drużyny odszedł więc co to ma do teraz? Kiedy formuje się nowy image? Zastanów się trzy razy zanim coś napiszesz.
 
konar25 2,9K

konar25

Użytkownik
A czy ja pisałem o tym ze neguje Twoj typ? Tylko to ze Antiga jest trenerem to moim zdaniem Francji nie przeszkodzi w wygranej i awansie do finału.
Tak samo mozna powiedzieć ze Francuzi wiedza jak Antiga ustawia zespół wiec tak argumenty do mnie nie przemawiają.
Nowy image sie formuje a Francja ma juz uformowany ten image dlatego stawiam ze lepsza drużyna wygra.Nie czas na Polskę w finale.
 
ding 125

ding

Użytkownik
Meczu z Serbami od stanu 2:1 nie brałbym jakoś szczególnie pod analizę. Każdy z nas grał kiedyś w jakichś turniejach amatorskich na których czasem przyszło grać mecz o pietruszkę. Dobrze wiemy, że w podświadomości człowieka motywacja i zaangażowanie z automatu są nieco inne, kiedy spada adrenalina i wiesz, że nic nie musisz.
Większość psioczy na Antigę, że nie dokonał zmian, że podstawowi mają godzinę więcej w nogach etc. Dla mnie są dwa powody dla których Antiga tych zmian nie zrobił. Po pierwsze, chcieliśmy zabrać do półfinału Włochów. Trzeba myśleć długoterminowo i zakładać, że w 1/2 może powinąć nam się noga i trzeba będzie walczyć z kimś o brąz. Mimo że Włosi pokonali Serbów to chyba nikt nie ma wątpliwości, że to Serbowie są drużyną lepszą. Po drugie, mamy bardzo dobrze ułożonych trenerów pod względem taktycznym, więc nie zdziwiłoby mnie jeżeli w dwóch ostatnich setach siatkarze dostali polecenie, aby ćwiczyć konkretne rozwiązania taktyczne pod konkretnego rywala. Wówczas wiedzieliśmy już, że będą to Francuzi. Każdy wie, że żaden trening nie zastąpi meczu i nowych elementów, które można w takowym sprawdzić.
Nie gramy wybitnie w tym turnieju, ale nikt inny nie potrafi się mobilizować na wielkie mecze tak jak nasi. Pamiętam MŚ. Przeciętna II faza, mieliśmy zostać zjedzenie przez Brazylię i Rosję w III, a było odwrotnie po dobrej grze. Wymęczony mecz z Niemcami, w finale miał być srogi rewanż Brazylii, a jak było wiemy.
Francuzi wczoraj tylko dzięki nieporadności USA zostali w turnieju. Dziś będzie wyrównany pojedynek. Wygra ten kto lepiej rozpracuje taktycznie rywala. Mamy francuski duet, a więc teoretycznie mamy przewagę.
 
R 0

rcezarm

Użytkownik
Francja lekkim faworytem, ale w życiu nie przekreslałbym Polaków i dla mnie też over pkt to najlepsze wyjście. Jeżeli będzie siedziała zagrywka to szanse Polaków zdecydowanie wzrastają. Do tej pory to tylko Bieniek i czasami Drzyzga potrafili zagrozić zagrywka, bo reszta wali cały czas w siatkę... Polacy mają i dobre momenty, ale też przestoje dlatego 5 setów to bardzo prawdopodobny scenariusz. Zwycięstwo Francji nad Brazylia robi wrażenie, ale tylko na pierwszy rzut oka, bo tegoroczna Brazylia nie rzuca na kolana, potrafili wcześniej przegrać np. z Włochami u siebie. Ja gram na over i będę gorąca kibicować Polakom i liczę, że po 5 setach to oni będą zwycięzcami.
 
dawidbarca 6,2K

dawidbarca

Użytkownik
Kolego dowcipem to jest to co napisałeś o sobie. Nie chcesz się madrowac a to robisz. Chyba nie bardzo mnie zrozumiałeś czy dałem typ na czysty win na Polskę? Jesteś tak zaslepiony w swój typ wygranej Francuzów ze mnie byles
w stanie zrozumiec mojego prostu. Zwrocilem uwage ze spacerku nie bedzie a najlepszym typem to over punktowy zawsze z Francją graliśmy zaciekle. A co do trenera jakbyś nie wiedział mózgiem Filip Blain mózg operacyjny który nakresla taktykę i rozpracowuje zawodników. Są to Francuzi więc kto jak kto oni wiedzą jak gra ich drużyna narodowa.
A to czym się zaslaniasz że Polska MS to jakaś kpina. Trzon drużyny odszedł więc co to ma do teraz? Kiedy formuje się nowy image? Zastanów się trzy razy zanim coś napiszesz.
Błagam, przestańcie wypisywać w dziale takie farmazony niebywałe.
-&quot;Zawsze&quot;
-&quot;przez wiele ostatnich lat:
- &quot;w ostatnich latach&quot;

Co to ma kur..a za znaczecie co było zawsze, czy w ostatnich latach? ???? Kadra Polski jest odmieniona zupełnie, kluczowymi zawodnikami są zupełnie inni zawodnicy niż nawet w poprzednim sezonie wygląda to co najwyżej przeciętnie. Nie ma tu żadnego znaczenia co było zawsze, 5 lat temu, czy nawet rok temu, gdzie graliśmy po prostu innym składem. Nauczcie się tego wreszcie

No a co do wczorajszego meczu Polaków, to pisanie że zagrali na pół gwizdka jest niepoważne jak dla mnie. Nie po to Antiga zajeżdżał kluczowych graczy, żeby to odpuścić, Kurek dostawał co drugą piłkę do ataku do ostatnich piłek praktycznie, nikt nie pomyślał nawet że jest zmęczony (to jest kolejny argument, moim zdaniem to się odbije dzisiaj, Polacy po pięciu setach, dobrych kilka godzin mniej na odpoczynek od Francji).

Polacy zarówno z Włochami, jak i z Serbami grali kompletną padlinę, a warto przypomnieć że te zespoły prezentowały się naprawdę, naprawdę słabo. Co do Francji to mizernie może wyglądali na tle Amerykanów i każdy mówił, że to był ich fatalny dzień, ale z taką grą jak wczoraj, czy przedwczoraj to nawet ta Francja z meczu z Amerykanami wystarcza z palcem w dup.ie na Polaków.
 
hugues 4,8K

hugues

Użytkownik
Polacy zarówno z Włochami, jak i z Serbami grali kompletną padlinę, a warto przypomnieć że te zespoły prezentowały się naprawdę, naprawdę słabo. Co do Francji to mizernie może wyglądali na tle Amerykanów i każdy mówił, że to był ich fatalny dzień, ale z taką grą jak wczoraj, czy przedwczoraj to nawet ta Francja z meczu z Amerykanami wystarcza z palcem w dup.ie na Polaków.
Co z tego, ze zagrali padline skoro osiagneli swoj cel? Po pierwszym meczu mieli juz awans, w trakcie drugiego zapewnili sobie pierwsze miejsce w grupie. Cel wykonany w 100% czego chciec wiecej? A, ze moglo to lepiej wygladac, spoko, mimo wszystko to byla drugorzedna sprawa. Dawid jesli dzisiaj zagraja slabo bedziesz mogl im jechac, a na razie nie ma co osadzac, bo tak samo moglbys pisac po zdobyciu mistrzostwa swiata, ze zagrali slabo, sa slabym zespolem etc. A to troche niepowazne.
Dla mnie Polska nie pokazala jeszcze swojej pelnej sily bo nie bylo takiej potrzeby
Mowicie, ze chcieli wywalic Serbie, absolutnie sie z tym nie zgadzam. Serbia jest w stanie mocno zmeczyc USA dzisiaj i na pewno latwo sie nie poddadza, z Wlochow zostala by miazga i dopiero w finale USA musialo by sie powaznie zmeczyc, tutaj tak latwo nie bedzie. A, ze Wlosi byli by lepszym rywalem o braz? Sorry, tutaj nikt w braz nie celuje, a juz na pewno nie Polacy. Jasne, mamy mocno zmieniony sklad, slabsze gre, ale mamy tez cos, czego nikt nam nie jest w stanie odebrac - mentalnosc Mistrzow Swiata i to motywuje jak cholera.
Dzisiaj bedzie wojna, kto ja wygra czas pokaze ????
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
kain. 2,2K

kain.

Użytkownik
Co z tego, ze zagrali padline skoro osiagneli swoj cel? Po pierwszym meczu mieli juz awans, w trakcie drugiego zapewnili sobie pierwsze miejsce w grupie. Cel wykonany w 100% czego chciec wiecej? A, ze moglo to lepiej wygladac, spoko, mimo wszystko to byla drugorzedna sprawa. Dawid jesli dzisiaj zagraja slabo bedziesz mogl im jechac, a na razie nie ma co osadzac, bo tak samo moglbys pisac po zdobyciu mistrzostwa swiata, ze zagrali slabo, sa slabym zespolem etc. A to troche niepowazne.
Dla mnie Polska nie pokazala jeszcze swojej pelnej sily bo nie bylo takiej potrzeby
Mowicie, ze chcieli wywalic Serbie, absolutnie sie z tym nie zgadzam. Serbia jest w stanie mocno zmeczyc USA dzisiaj i na pewno latwo sie nie poddadza, z Wlochow zostala by miazga i dopiero w finale USA musialo by sie powaznie zmeczyc, tutaj tak latwo nie bedzie. A, ze Wlosi byli by lepszym rywalem o braz? Sorry, tutaj nikt w braz nie celuje, a juz na pewno nie Polacy. Jasne, mamy mocno zmieniony sklad, slabsze gre, ale mamy tez cos, czego nikt nam nie jest w stanie odebrac - mentalnosc Mistrzow Swiata i to motywuje jak cholera.
Dzisiaj bedzie wojna, kto ja wygra czas pokaze ????
Nie neguje jakiegokolwiek typu w stronę Polaków, bo każdy ma możliwość grania tego co osobiście widzi i co mu się wydaje.

Ale po przeczytaniu tego posta po prostu nie jestem w stanie dojść do jakiegokolwiek konstruktywnego wniosku na temat Twojej wypowiedzi. Co Ty w ogole chłopie piszesz?

Co z tego, ze zagrali padline skoro osiagneli swoj cel? Po pierwszym meczu mieli juz awans, w trakcie drugiego zapewnili sobie pierwsze miejsce w grupie. Cel wykonany w 100% czego chciec wiecej?
Celem kadry było ugranie dwóch setów w tym spotkaniu i trafienie na Francję w półfinale. Oprócz tego celem było wyeliminowanie Serbów i rozegranie jak najszybszego spotkania co przyznał sam Antiga - więc cel nie został wcale spełniony, tylko zrealizowany w pewnej części.

Dla mnie Polska nie pokazala jeszcze swojej pelnej sily bo nie bylo takiej potrzeby


A ja tam jestem zdania, że z Włochami grali na 100% i nie podlega to żadnym wątpliwościom, bo zresztą czemu mieliby nie grać na full w bardzo ważnym dla nas meczu otwarcia? Prawda jest taka, że Polska już z Włochami wyglądała naprawdę słabo. Drugi set wyciągnięty w nieprawdopodobny sposób, bo Włochy powinny go wygrać, a potem przegrany 3 set. Chce tylko dodać, że Włosi w przeciągu całej LŚ wyglądali dramatycznie, eksperci wypowiadali się, że to co grali Włosi to był jeden wielki dramat i bardzo prosta siatkówka i tak naprawdę takiej drużyny nie miało prawa być w Final Six. Warto dodać jeszcze, że Włosi grają tutaj bez Zajcewa (najlepszego siatkarza) i Travicy czyli ich podstawowego i głównego rozgrywającego.

Mowicie, ze chcieli wywalic Serbie, absolutnie sie z tym nie zgadzam. Serbia jest w stanie mocno zmeczyc USA dzisiaj i na pewno latwo sie nie poddadza, z Wlochow zostala by miazga i dopiero w finale USA musialo by sie powaznie zmeczyc, tutaj tak latwo nie bedzie. A, ze Wlosi byli by lepszym rywalem o braz? Sorry, tutaj nikt w braz nie celuje, a juz na pewno nie Polacy.
A to już dla mnie kwintesencja Twojej wypowiedzi, która nie ma totalnie sensu. Odpowiedz sobie na jedno proste pytanie - skoro Polsce nie zależało w żadnym stopniu na tym żeby Serbia odpadła z tego turnieju to po co dzień przed meczem półfinałowym, po pewnym awansie z 1 miejsca i wybraniu sobie rywala zwyczajnie nie zaczęli grać drugim garniturem albo nie zlali tego meczu z góry na dół? Komu to było potrzebne? Przecież granie tutaj 5-setów podstawowym składem było głównie nie na rękę Polakom, którzy mogli zrobić sobie wolne i grać wypoczęci w meczu półfinałowym. Odpowiedź jest jedna - zależało im na tym żeby wyeliminować Serbów i w potencjalnym meczu o brąz chcieli zagrać z Włochami, a nie z Serbami, którzy są po prostu lepszą ekipą, która nas wczoraj ograła. I dla mnie nie jest żadnym argumentem, że my mieliśmy z tyłu głowy, że ten mecz gramy już o nic, bo skoro katowali Kurka i resztę naszych siatkarzy od pierwszego do 5 seta cały czas to trzeba sobie powiedzieć jasno, że chcieli Serbów wyrzucić z turnieju.

Reasumując to co piszesz kompletnie nie trzyma się kupy, nie ma w tym żadnych ale to żadnych normalnych wniosków i jest tylko życzeniowe myślenie, że Polacy wygrają, bo to Polacy. W sumie nie zdziwiłbym się wcale gdybyś nawet nie widział jednego meczu Francji na tym turnieju. Nie chce wyrokować kto to wygra, sam postawiłem na Francuzów, bo według mnie wyglądają aktualnie znacznie lepiej ale zdaje sobie sprawę, że to może być ciężkie spotkanie. Ale widząc taki post jak Twój zwyczajnie nie mogę przejść obok tego obojętnie, bo wypowiedź można skwitować jednym słowem - dramat.
 
ding 125

ding

Użytkownik
po co dzień przed meczem półfinałowym, po pewnym awansie z 1 miejsca i wybraniu sobie rywala zwyczajnie nie zaczęli grać drugim garniturem albo nie zlali tego meczu z góry na dół?
Antiga tłumaczył to tak, że chciał, aby zawodnicy pograli dłużej, poczuli do końca halę, przećwiczyli kilka wariantów taktycznych i weszli do końca w turniej, bo po meczu z Włochami nie był zadowolony. Brakowało luzy i swobody w naszej grze.
Jeżeli trenerzy świadomie decydują się na granie podstawowym składem dodatkowej godziny to muszą być pewni, że turniej od strony fizycznej wytrzymamy.
 
hugues 4,8K

hugues

Użytkownik
spoko kain kazdy ma prawo do wlasnego zdania, ja Twojego nie neguje, ale nie mam zamiaru tez dyskutowac, po prostu mamy zupelnie inny poglad na ten turniej,
Postaram sie Cie troche nakierunkowac, bo widze, ze masz problemy:
&quot;Celem kadry było ugranie dwóch setów w tym spotkaniu i trafienie na Francję w półfinale. Oprócz tego celem było wyeliminowanie Serbów i rozegranie jak najszybszego spotkania co przyznał sam Antiga - więc cel nie został wcale spełniony, tylko zrealizowany w pewnej części.&quot;

Celem bylo wejsc do polfinalu, super by bylo gdyby sie udalo z pierwszego miejsca
A ja tam jestem zdania, że z Włochami grali na 100% i nie podlega to żadnym wątpliwościom, bo zresztą czemu mieliby nie grać na full w bardzo ważnym dla nas meczu otwarcia? Prawda jest taka, że Polska już z Włochami wyglądała naprawdę słabo. Drugi set wyciągnięty w nieprawdopodobny sposób, bo Włochy powinny go wygrać, a potem przegrany 3 set.
Dobra to dam Ci banalny przyklad jak malemu dziecku, Barcelona, zeby wyjsc z grupy musi wygrac z Korona Kielce, graja mecz, wygrywaja, jasne, grali na 100%...
Piszesz dalej &quot;Prawda jest taka, że Polska już z Włochami wyglądała naprawdę słabo. Drugi set wyciągnięty w nieprawdopodobny sposób,&quot;
rzeczywiscie to swiadczy o naszej slabosci...

Chce tylko dodać, że Włosi w przeciągu całej LŚ wyglądali dramatycznie, eksperci wypowiadali się, że to co grali Włosi to był jeden wielki dramat i bardzo prosta siatkówka i tak naprawdę takiej drużyny nie miało prawa być w Final Six. Warto dodać jeszcze, że Włosi grają tutaj bez Zajcewa (najlepszego siatkarza) i Travicy czyli ich podstawowego i głównego rozgrywającego.

Moze i wygladali, ale do finalow sie dostali i nikt im tego za darmo nie dal


Odpowiedz sobie na jedno proste pytanie - skoro Polsce nie zależało w żadnym stopniu na tym żeby Serbia odpadła z tego turnieju to po co dzień przed meczem półfinałowym, po pewnym awansie z 1 miejsca i wybraniu sobie rywala zwyczajnie nie zaczęli grać drugim garniturem albo nie zlali tego meczu z góry na dół? Komu to było potrzebne? Przecież granie tutaj 5-setów podstawowym składem było głównie nie na rękę Polakom, którzy mogli zrobić sobie wolne i grać wypoczęci w meczu półfinałowym.

Na to proste pytanie odpowiedzial Ci kolega Ding, polozyc mecz? Bardzo smieszne, widze, ze malo wiesz jeszcze o zyciu, jest milion powodow dla ktorych zadnego meczu w takim turnieju polozyc nie mozna i jesli juz trzeba pozory stwarzac do konca
A zdania typu &quot;W sumie nie zdziwiłbym się wcale gdybyś nawet nie widział jednego meczu Francji na tym turnieju. &quot; daruj sobie nastepnym razem, bo nie wnosza nic do dyskusji , jedynie zniechecaja do Twojej osoby, chcesz dyskutowac, prosze bardzo, ale argumentami, a nie pustymi osadami.
A tak na koniec, jesli cos Ci &quot;nie trzyma sie kupy&quot; jak to kolokwialnie nazwales, to staraj sie przeczytac to jeszcze raz i jeszcze raz, moze wtedy zacznie Ci sie cos kleic ;)
 
pawelex 237

pawelex

Użytkownik
Powtarza się to co było w przypadku meczu Brazylii z USA. Większość z was twierdziła że to juz nie ta Brazylie i dostanie oklep od Amerykanów. Teraz twierdzicie że Polacy pykną 3:0 Francuzów bo ... w sztabie trenerskim są Francuzi. Jesteście chyba myślami na mundialu
 
N 35

notmylvl

Użytkownik
Mecze w final six między bardzo dobrymi drużynami to niezła loteria, co potwierdził wczoraj mecz USA - Francja. Na pewno Antiga podjął głupią decyzję męcząc podstawowych zawodników i to też daje przewagę Francuzom. Co do Polaków, często jest tak, że słabo się prezentują w łatwych meczach i są spisywani na straty w starciu z kimś mocnym, ale w tych najważniejszych meczach potrafią się spiąć i zagrać na bardzo dobrym poziomie, przypominam jeszcze jak to Iran miał nas pojechać w drugim meczu, też nie mieliśmy argumentów . Liczę na to, że dziś też tak będzie i mecz będzie zacięty. Ja idę w over punktowy + USA, które powinno szybko skończyć mecz 3-0/3-1 i odpoczywać dłużej.
Typ:
Polska - Francja over 185,5 + USA @2,45 Bet365 2/10 :MINUS:
USA -1,5 @1,613 Pinnacle 7/10 ⛔ brawo USA
 
redwitz 6,6K

redwitz

Forum VIP
Polska - Francja
Strasznie ciekawie zapowiada się ten półfinał. Nie tylko że względu na to, że zagrają Polacy.
Francuzi wczoraj przegrali po raz pierwszy w tegorocznej edycji Ligi Światowej. Musiał przydarzyc im się słabszy mecz. Nie ma co po Trójkolorowych &quot;jechać&quot;, bo po prostu też na wysokim poziomie zagrali Amerykanie.
Polacy trochę meczyli się z Włochami, wczorajszy mecz też przeciętny (a Antiga chciał go wygrać).
Co do Francuzów to juz kilka razy o nich pisalem i też nie chce mi się powtarzać, więc w skrócie.
Bardzo niewygodny rywal (chyba, że masz Andersona i Sandera po swojej stronie). Dobrze przyjmują, maja bardzo szybka pierwszą akcję. Świetnie bronią, przez co organizują te swoje często improwizowane kontry. Wszystko naprawdę fajnie poukładane.
Można mówić, że atmosfera nie jest ważna, ale trzeba przyznać, że obecnie drugiej takiej drużyny jak Francuzi po prostu nie ma. Widać, że świetnie się rozumieją i że lubią też że soba spędzać czas poza boiskiem. A nie zawsze jest to takie oczywiste.

Polacy po lekkiej przebudowie po Mistrzostwach Świata już tak nie imponują. Fajny system gry (bardzo zbliżony do Francuzów), ale tu w Rio oba spotkania mocno przecietne.
Bieniek kapitalnie wprowadził się do zespołu. Kubiak bardzo dobrze zaczął grać (a sezon klubowy miał jaki mial). Kurek nierówny, brakuje mu trochę ogrania na tej pozycji, ale potencjał jest. Można też mieć wątpliwości co do przyjmujących. Buszek to naprawdę wartościowy zawodnik, ale czy do podstawowego składu? Wiadomo, że podstawowa para ma być para Mika-Kubiak, ale Mika coś ostatnio nie błyszczał.
Obie drużyny maja całkiem podobny styl. Francuzi lepiej bronią i chyba jednak troche lepiej przyjmuja. Polacy znacznie lepiej grają w bloku.
Ciężko tu coś wyrokowac, bo jak na razie mecze w Final Six trochę jednak dziwne. Dla mnie po tym co tu widziałem faworytem są Francuzi. Nie ma szans raczej na szybkie spotkanie, bo potencjał zbliżony. Strasznie dużo w takich turniejach zależy jednak od dyspozycji dnia.
Lekko w stronę Trójkolorowych. Obecnie ich siatkówka po prostu znacznie bardziej do mnie przemawia.
Typ:
Francja @ 2.11 MarathonBet ✅
 
wrobel2006 1,3K

wrobel2006

Użytkownik
Polska - Francja =&gt; Obie ekipy maja argumenty ku temu aby dziś zwyciężyć. Szczerze nie wiem kto wygra, ale wiem jedno nie bedzię to łatwe zwycięstwo. Licze na sety w których zobaczymy min 47-48 pkt. Historia pokazuje:
Polska - Francja 3:2 =&gt; 202
Polska - Francja 3:2 =&gt; 211
Francja - Polska 3:1 =&gt; 185
Francja - Polska 3:2 =&gt; 213
Francja - Polska 3:2 =&gt; 213
Polska - Francja 3:1 =&gt; 193
Nie ma co tu sie rozwodzić nad kadrą, wszyscy wiemy jaki jest potencjał obu ekip. Zadna z ekip nie powinna wygrać tego spotkania 3:0...

Polska - Francja =&gt; Over 185,5 =&gt; 1,90
✅✅✅ 219
 
Otrzymane punkty reputacji: +10
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom