>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE + 2 FREEBETY!<<<

Turniej finałowy Ligi Światowej 2015 - Rio de Janeiro, 15-19.07.2015

Status
Zamknięty.
christopher48 2K

christopher48

Forum VIP
Turniej finałowy Ligi Światowej 2015




Data: 15-19. lipca 2015

Miejsce: Rio de Janeiro (Brazylia)

Oficjalna strona Ligi Światowej 2015: http://worldleague.2015.fivb.com/en



Podział na grupy:

Grupa I: Brazylia, USA, Francja
Grupa J: Serbia, Polska, Włochy



Terminarz:

15. lipca 2015 (godz. 19:05): Brazylia - Francja
15. lipca 2015 (godz. 21:05): Serbia - Włochy
16. lipca 2015 (godz. 19:05): Brazylia - USA
16. lipca 2015 (godz. 21:05): Polska - Włochy
17. lipca 2015 (godz. 19:05): USA - Francja
17. lipca 2015 (godz. 21:05): Serbia - Polska
18. lipca 2015 (godz. 15:00): 1. półfinał
18. lipca 2015 (godz. 17:05): 2. półfinał
19. lipca 2015 (godz. 14:10): mecz o 3. miejsce
19. lipca 2015 (godz. 16:30): finał



Kursy na pierwsze mecze grupowe oraz na klasyfikację końcową (STS):




Zapraszam do dyskusji i pisania analiz
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
flpman 292

flpman

Użytkownik
Zaytsev, Travica, Sabbi i Randazzo wywaleni dyscyplinarne przed F6 z kadry Włoch. Jutro ich miejsce zajmą Saitta, Botto oraz Nelli. Sypał będzie pewnie Gianelli, który w ostatnim czasie zdawał maturę i nie było go z reprezentacją... Ten ostatni ponadto ma jakieś drobne problemy zdrowotne, Birarellemu zalecano odpoczynek, a z dość poważnym urazem zmaga się Lanza, nie wiadomo czy zagra...
http://www.gazzetta.it/Volley/13-07-2015/volley-caos-italia-4-azzurri-rimandati-casa-motivi-disciplinari-120540842080.shtml
Łapałbym szybko kursy na Serbów w meczu z Włochami, obecnie ~1.7.

Serbia - Włochy Typ: 1 Kurs: 1.7 bet365 ⛔
 
Otrzymane punkty reputacji: +29
cinek7731 232

cinek7731

Użytkownik
Juz ladnie polecialy kursy na Serbie, ciekawe na jakim poziomie sie zatrzymaja. Mysle ze lekko wejdzie ten becik patrzac na oslabienia Wlochow.
 
dawidbarca 6,2K

dawidbarca

Użytkownik
Serbia -3.5 (1.94) Marathonbet ✅

no i to jest tzw. lokata. Nie wiem co ma dać ten handicap Włochom, którzy w takim składzie to powinni z 15.5 dostać a i tak niewiele by im to pewnie pomogło :]

Skład Makaroniarzy delikatnie mówiąc wyglądał będzie amatorsko, już w podstawowym prezentowali się mizernie, a w tym to szkoda w ogóle mówić co Serbia z nimi zrobi.

Serbowie bardzo solidni, z Atanasijevicem, który z dnia na dzień staje się coraz większym kotem i zawodnikiem momentami zupełnie nie do zatrzymania. Bardzo mocni przyjmujący, gdzie tak naprawdę trener ma szeroki wachlarz zagrań bo mogą grać zarówno bracia Kovacevic, jak i Ivovic po znakomitym sezonie w Resovii. Środek siatki również wygląda mocarnie, bo mają Stankovica, Podrascanina i jeszcze Lisinaca w świetnej formie. Ogólnie myślę, że Serbowie spokojnie powalczą o finał na tym turnieju.

Drugi typ:

Francja +8 (1.94) Maratonbet ✅

No i też kozacko wyglądający typ. Mecz 50/50, może nawet z drobnym wskazaniem na Francuzów. Ok. Brazylia straszy nazwą, mocnym środkiem, Lucarellim i Wallacem, ale Francja w niczym nie ustępuje. Dalej gra emeryt Murilo, który nic nie robi w ataku, zupełnie nic, a do tego coraz częściej ma problemy w przyjęciu. Zostaje im świetny Lucarelli z lewego, na obejściach gdzie Murilo będzie w pierwszej linii, pewnie Bruno będzie uruchamiał dużo środka drugiej linii z Lucarellim, bo gość jest momentami nie do zatrzymania w ataku. Zagrywka Brazylii nie tak mocna jak Francuzów jak dla mnie, chociaż też bardzo silna.

Co do Francji to jestem zachwycony ich grą już od Mistrzostw Świata w Polsce, gdzie grali kapitalnie i przekłada się to również na obecny sezon. Drużyna bez słabych punktów, Ngapeth momentami wyczyniający cuda w ataku, nie da się go ruszyć w przyjęciu, na libero świetny Grebennikov (warto zwrócić uwagę na pojedynek Sergio - Grebennikov bo zapowiada się pasjonujący, dwóch genialnych libero), na ataku Rouzier, który jak ma swój dzień również gra świetnie. Środek siatki z Le Roux, który jest raczej nie do złapania jak dostanie dobrą piłkę + kopie zagrywką niemiłosiernie. Sypacz Toniutti moim zdaniem top 5 na świecie, jak nie więcej. Drużyna kompletna zdecydowanie.

Oba zespoły bardzo mocne, oba moim zdaniem głównym faworytem do tytułu, mecz 50/50. Handi +8 wydaje się być bardzo bezpieczną opcją
 
Otrzymane punkty reputacji: +19
redwitz 6,6K

redwitz

Forum VIP
Serbia - Wlochy
Tak jak było pisane.
Włosi bez Zajcewa, Sabbiego czy Travicy traca bardzo dużo. Brak Randazzo to nie jest większy problem.
Szczerze? Włosi już w fazie grupowej grali strasznie nierówno. Dobre mecze przeplatali znacznie słabszymi.
Lanza gra nieźle, przyzwoicie funkcjonuje srodek, chociaż Anzani nie gra tego co w sezonie klubowym.
Zbyt mało w tym wszystkim jakości. Potencjał u większości tych zawodników jest, ale w większości spotkań było tak, że jakiś element albo któryś zawodników nie funkcjonował.
Serbowie maja naprawdę ogromny potencjał. Szkoda, że nie maja lepszego rozgrywającego, bo przez to trochę Serbia jednak traci. Maja naprawdę dobrych przyjmujących i to czterech, którzy mogą grać naprawdę w różnych konfiguracjach. Trzech środkowych na naprawdę wysokim poziomie.
Tylko ten potencjał jak na razie nie do końca wykorzystany.

Włosi według mnie bez większych szans na awans z grupy. Zespół na Final Six przygotowywany byl na 100% z Zajcewem i Travica w wyjściowym zestawieniu. Ciężko to będzie tak szybko to przestawić.
Serbia faworytem. Nie wierze w to, że Włosi wygrają.
Typ:
Serbia @ 1.65 MarathonBet ⛔

EDIT: Po takim kursie grałem. Teraz oczywiście już znacznie niższy. Te kilka słów miałem już wrzucić szybciej, ale wyszło jak wyszło.
 
wladcasmieci 948

wladcasmieci

Użytkownik
Kurs leci jak szalony, chwile temu jeszcze było 1.55 na całorocznym, po chwili 1.35 :]

Serbia -1.5 @ 1.85
to zdażyłem pograć, tutaj Włosi bez Zajcewa i Travicy nie mają co szukać. Zwłaszcza że juz w grupie Serbia 3 z 4 meczów wygrała z Włochami, no ale to z Włochami w pełnym składzie a nie bez kluczowych zawodników i z młodym rozgrywajcym. Kusiło pograć 3-0 ale nie ma co kusić losu, będzie dobrze.
 
N 35

notmylvl

Użytkownik
Serbia - Włochy
Typy:
Serbia @1,53 7/10 bet365 ⛔
Serbia -4,5pkt @1,8 4/10 bet365 ✅
Serbia -1,5 seta @2,10 4/10 ⛔ brak mi słów na tych patałachów, jak można się tak pogubić grając przeciw rezerwom, oby z nami też tak zagrali
Wchodzę grubo w ten mecz, do meczu zostały tylko 2 dni a straty w kadrze są ogromne i Włosi nie powinni nic ugrać. kursy na pewno spadną jeszcze bardziej. 3-0/3-1 dla Serbów.

Edit: Teraz na zwycięstwo już tylko 1.36

Brazylia - Francja
Typy:
over 182,5 punktów w meczu @1,90 2/10 bet365 ✅ 206 punktów w tym meczu
Francja +9,5 pkt(!) @1,75 3/10 bet365 ✅
Brazylia przeceniana przez buków, drużyny są porównywalne, ale Francuzi zachwycają formą. Linia 182,5 nie jest wysoka, nie wydaje mi się też, żeby ktoś oddał łatwo seta. 4 w miarę równe sety starczą. Handi 9,5 pkt to cholernie dużo, za dużo.
 
M 418

maat

Użytkownik
Kurs na Serbów zabity na amen, zgodzę się z przedmówcami - Włosi nie powinni tu nic pokazać. Handicap punktowy oraz over w meczu Francji to również ciekawe opcje ja jednak idę troszkę ryzykowniej co nie znaczy że typ nie ma żadnych szans na powodzenie.

Francja +1.5 seta @2,37 Bet365 ✅

Na temat Francuzów pisałem podczas rozgrywania turnieju finałowego w Warnie. To co pokazali na tle Bułgarów i Argentyńczyków to jakiś kosmos. Cała szóstka zagrała kapitalny turniej widać że są głodni sukcesu i w mojej opinii na turnieju w Rio nie będą chłopcami do bicia.

W pierwszym meczu przeciwnikiem będą gospodarze, Brazylijczycy. Atutem jak zawsze w przypadku gospodarzy - własna hala, publika. Oglądając kilka spotkań Canarinhos w fazie grupowej nie mogę powiedzieć by ich gra była rewelacyjna. Oczywiście nie jest to wyznacznik ponieważ fazę grupową traktowali treningowo ze względu na zapewniony awans.

Szans na powodzenie typu upatruję w rewelacyjnej dyspozycji Trójkolorowych, są w rytmie meczowym a ich forma nie powinna przez kilka dni ulec pogorszeniu.
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
flpman 292

flpman

Użytkownik
Co do Brazylii to warto wspomnieć o awaryjnym powołaniu Vissotto za środkowego Riada, efekt problemów zdrowotnych, które ma Wallace, ale niewykluczone, że zagra. Kurs na Francję jak dla mnie dobrze wystawiony, dla Brazylii to docelowa impreza tego sezonu, zagrają u siebie, Francuzi odpoczywali najkrócej, grali w tym sezonie najmniej z klasowymi rywalami i mają w składzie Rouziera, który może się spalić w kluczowych momentach, oczywiście dotychczasowa gra Francji mnie przekonuje, ale nie jestem pewny czy będą w stanie dzisiaj przeciwstawić się najbardziej klasowemu z dotychczasowych rywali. Jednym zdaniem - dużo mądrzejsi co do oceny Francuzów będziemy po dzisiejszym meczu i ja dzisiaj tego spotkania nie ruszam.
 
kain. 2,2K

kain.

Użytkownik
Brazylia - Francja Over 3.5 @ 1.45 Betsson ✅ ✅ ✅

Moim skromnym zdaniem kurs wystawiony dzisiaj na ekipę trójkolorowych jest zbyt wysoki i bukmacherzy nie doceniają potencjału tej drużyny. Oczywiście spowodowane to może być faktem, że Francuzi w tegorocznej Lidze Światowej musieli mierzyć się na zapleczu grając z takimi zespołami jak Korea Południowa, Japonia czy też Czechy. W turnieju finałowym bez żadnych problemów pokonali Argentynę oraz gospodarzy Bułgarów - dla mnie osobiście był to pokaz siły tej drużyny. Idąc dalej uważam, że Francja która grałaby od początku w elicie również wywalczyłaby sobie awans do turnieju Final Six. Francuzi posiadają kolektyw w zespole, grają bardzo techniczną siatkówkę i trudno znaleźć w ich drużynie jakiś mankament który byłby bardzo wyraźny.
Oczywiście Brazylia to wciąż faworyt całego Final Six, grają u siebie - dlatego też kursy takie, a nie inne ale powiedzmy sobie szczerze, że od pewnego czasu to nie jest ten sam zespół co kiedyś. W tegorocznej Lidze Światowej 3 przegrane : raz u siebie z Włochami, na wyjeździe z Włochami i na wyjeździe z Serbią (wszystkie mecze po 2:3). Dla mnie Francja to aktualnie zespół lepszy od Włochów i Serbii.
Warto dodać, że Brazylia w całej Lidze Światowej stosunkowo rzadko wygrywa do 0. Taki wynik pojawił się tylko czterokrotnie - 2x z Australią i 2x z Włochami. Jak widać pojedynki z lepiej wyglądającymi Serbami były już przynajmniej wyrównane.
W związku z tym, że oczekuje wyrównanego spotkania pomiędzy obiema ekipami typuje przynajmniej 4 setowy pojedynek w tym meczu. Nie wyobrażam sobie żeby Brazylia nie ugrała tutaj seta, a Francja to naprawdę klasowy zespół, który z całą pewnością postawi trudne warunki swojemu rywalowi i nie odda tego meczu do zera.
Do podbicia kursu proponuję pogranie Serbii, oczywiście kursy zbite już niesamowicie ale przy tak słabej grze Włochów w dodatku w tym składzie personalnym bez Travicy i Zajcewa to nie widzę kompletnie żadnych atutów po stronie Italii.​
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
friendly 421

friendly

Użytkownik
Na dzisiaj dwa mecze, kto kilka dni temu pograł Serbię po wyrównanych kursach miał niesamowite szczęście, teraz jak zostało już wcześniej napisane nie ma tam nic do grania, z kursu 1,15 się wiele nie zdziała, a overy/undery to zawsze pewnego rodzaju ryzyko nawet z tak osłabionymi Włochami.
Na dzień dzisiejszy został jeden mecz, swoją drogą czeka nas niesamowite święto w tym tygodniu, bo mecze które się szykują to istna śmietanka. Francja vs Brazylia, moim zdaniem będzie to mecz otwarcia, a zarazem jeden z piękniejszych meczy w tej Lidze Światowej. Polot i finezja Francuzów jest znana wszystkim, którzy śledzą ich losy. Brazylia to już nie jest ta Brazylia sprzed paru lat, gdzie była w zasadzie nie do ruszenia, nie było dosłownie ekipy która mogła im zagrozić. Teraz trochę się zmieniło - Europejskie drużyny zdobyły naprawdę umiejętności pozwalające prowadzić wyrównaną walkę z obecną Brazylią. Popieram zdanie wszystkich powyżej, którzy celują w over setowy, over punktowy oraz handicap punktowy, ja naprawdę przeczuwam na dzień dzisiejszy niesamowicie wyrównany mecz. Osobiście gram typ na Efortunie, a to dlatego że pomimo vatów tam nakładanych to i tak jest to bardziej opłacalne niż na innych bukach.
Ktoś wcześniej wspomniał o psychice Rouziera, faktycznie chłopak potrafi palić się w ważnych momentach, na całe szczęscie na chwile obecną Francja ma wielu innych zawodników potrafiących wznieść się na wyżyny. Dlatego o to bym się nie martwił. Le Roux może dzisiaj wyczyścić zagrywką, zresztą nie on jedyny, naprawdę w tym elemencie imponują niesamowicie!
Brazylia(-9,5) - Francja 2,09 @efortuna ✅ POZABIJALI
 
P 1,8K

patced

Użytkownik
Francja spokojnie do gry w jakimś dodatnim na mecz. Brazylia mocno ale to mocno faworyzowana. Więcej napisze później... (edytuje ten post).
e: Niestety nie było czasu na analizy. Redwitz super wszystko opisał. Francja zagrała mega w przyjęciu. Szybka gra + super skuteczność starego znajomego Antka Rouziera. Żeni ... prze kot nie do ruszenia w przyjęciu, no i to morderstwo Le Rouxa w 4 secie... BRAWO.
bez pieniactwa mecz zamordowany live zza firanki i kilka tysi wpadło.
fotosik.pl/pokaz_obrazek/6ab73f7bef2d3246.html
 
redwitz 6,6K

redwitz

Forum VIP
Brazylia - Francja
Startuje Final Six w Rio de Janeiro.
Dla Brazylii Liga Światowa to w sumie impreza docelowa w tym roku. Fazę grupowa z racji tego, że są gospodarzem mogli grać spokojniej i potraktować to jako spotkania treningowe.
Francja w bardzo dobrym stylu zaprezentowała się w Final Four II dywizji. Nie dali zadnych szans rywalom.
Co do Brazylii to dalej jest zespół z topu, ale chyba też jest to zespół, który chyba najłatwiej ruszyć. Ich styl jest niewygodny, ale muszą być w optymalnej formie. Inna sprawa, że ten styl od lat się nie zmienia, skład personlany raczej tez i to wszystko jest łatwiejsze do rozszyfrowania dla rywali.
Francuzi to zespół z ogromnym potencjałem. Przede wszystkim widać, że jest to grupa, która świetnie się rozumie nie tylko na parkiecie, ale również w swoim towarzystwie (widać to na różnych portalach społecznościowych).
Swietny system gry, dopasowany idealnie pod możliwości tej grupy. Francuzi pod wodzą Bleina dawali rade, ale to obecnie grają znacznie lepsza siatkówkę. Potrzebny był im ten impuls.
Brazylia jest faworytem, grają u siebie, impreza docelowa dla nich. Z drugiej strony to nie jest Brazylia, ktorej wszyscy się bali. Łatwiej ich ruszyć, łatwiej pokonać. Ich gra jest daleka od ideału.
Francuzi dużo czasu nie mieli po przylocie z Warny. Można się obawiać o to, że nie grali z klasowymi drużynami, ale też takie obawy były przed Final Four II dywizji. A skończyło sie na tym, że Argentyna i Bułgaria nie ugraly nawet seta.
Francuzi pokazują, że stać ich na wiele. Są w dobrej dyspozycji, w dobrej formie fizycznej. Według mnie spokojnie stać ich na walkę z Brazylia.
Typ:
Over 3.5 seta @ 1.42 Unibet ✅
Francja +1.5 seta @ 2.37 Bet365 ✅
 
Otrzymane punkty reputacji: +19
profeta 79

profeta

Użytkownik
Francuzi od MŚ są na fali wznoszącej. W Polsce grali świetny turniej, faza finałowa zakończyła się dwoma porażkami (Brazylia 3:2, Niemcy) . Widać że cała grupa dobrze czuje się w swoim towarzystwie. Mają najmłodszy skład w światowej czołówce(średnia wieku 25 lat) dla mnie jest to zespół który w najbliższych latach będzie zdobywał medale na mistrzowskich imprezach. System gry niemal identyczny jak u Antigi. Kapitalna gra w obronie oraz bardzo szybkie rozegranie Toniuttiego. Brazylia to cały czas światowy top. Z tym że od MŚ we Włoszech ten zespół nic nie wygrał. Po dekadzie sukcesów nadszedł słabszy okres (większość ekip na świecie chciałaby mieć taki słabszy okres). Turniej rozgrywany w Rio. Nawet tej wielkiej Brazylii nie udało się wygrać turnieju finałowego gdzie byli gospodarzami ( 2008,2002). Faza grupowa w ich wykonaniu była zgodna z przewidywaniami. Pewny awans z pierwszego miejsca, budowanie formy na turniej finałowy. Kiepsko wyglądali ci najbardziej doświadczeni Murillo i Sergio. Sam powrót 40 latka do kadry pokazuje desperacje trenerów. Kreowany na następcę Mario nawet nie stał obok poziomu na którym kiedyś grał Sergio czy teraz prezentuje Grebennikov. Murillo to jest jedyny defensywny przyjmujący w kadrze. Nic dziwnego że Rezende holuje go na każdym kroku. Nie ma innego gracza który mógłby przytrzymać przyjęcie. W kadrze na turniej finałowy jest również Loh grający ostatnio w Zaksie. Turniej grany w Warnie to był popis Francuzów nareszcie mogli się zmierzyć z bardziej wymagającymi przeciwnikami, bilans na zakończenie turnieju 6:0 w żadnym z setów rywale nie byli w stanie nawet powalczyć z trójkolorowymi. Francuzi są jeszcze mocno chimeryczni , potrafią się czasem zagotować. Brazylijczycy na pewno będą potrafili wykorzystać każdą chwile słabości. Kolejna obawa wiąże się z tym że Francuzi nie grali w tym roku z zespołami światowego topu. Turniej zweryfikuje miejsce Francuzów w światowej czołówce. Bukmacherzy i eksperci stawiają że to USA i Brazylia awansują z tej grupy, jak dla mnie Francja to czarny koń turnieju to może być ten moment kiedy ta ekipa zacznie swój medalowy marsz.

Francja +1,5 2,37 bet365
 
Otrzymane punkty reputacji: +14
flpman 292

flpman

Użytkownik
Po namyśle stwierdziłem, że za drobne dorzucę jeszcze:
Serbia - Włochy Typ: 3:0 Kurs 2.05 bet365 ⛔
Myślę, że to bardzo możliwy wynik, w fazie grupowej Włosi wygrali tylko raz i to po tie-breaku, dzisiaj dla obu drużyn warunki będą takie same, przy osłabieniach kadrowych Włochów i braku czasu na przetestowanie nowych wariantów bardzo wątpię by z tej improwizacji urodził się choć jeden set dla Italii przy dobrze zorganizowanych i zgranych Serbach, co więcej podopiecznym Grbicia powinno zależeć na jak najszybszym zakończeniu tego meczu w perspektywie intensywności turnieju. Inna sprawa to atmosfera we włoskiej ekipie - mogła stać się bardzo zła przez co kompletnie oleją ten turniej, co więcej - mogą grać przeciwko Berruto, już na MŚ u nas z opowieści m.in. taksówkarzy wynika że sporo imprezowali, teraz gdy trener zaczął ich temperować mogą spróbować go wyeliminować...
 
maverick_ 3

maverick_

Użytkownik
Oglądam tego pierwszego seta i w sumie nic mnie nie zaskakuje. Brazylia spokojnie przy własnej publiczności zaczęła ten mecz wykorzystując błędy rywala. To nie ta sama ekipa co w rundzie zasadniczej. Obawiam się, że ciężko będzie coś ugrać na tych łakomych kursach na Francuzów, ze względu na to, że nawet jak canarinhos złapią zadyszkę, to sędziowie pomogą. Mój typ przy 18:14 w pierwszym secie, to 3:1 dla Brazylii
 
K 0

komornik_

Użytkownik
Serbowie chyba sami postawili na swoje zwycięstwo 3:2.. Dwa przegrane sety na styk. Jeden pogrom. 4 seta zapewne wygrają i cały mecz 3:2. Dziś buki pięknie zarobią. Daliśmy się zrobić w balona, bo Serbia nie gra źle, ale tak, aby nie wygrać w sposób, który wszyscy przewidywali.
 
friendly 421

friendly

Użytkownik
Serbowie chyba sami postawili na swoje zwycięstwo 3:2.. Dwa przegrane sety na styk. Jeden pogrom. 4 seta zapewne wygrają i cały mecz 3:2. Dziś buki pięknie zarobią. Daliśmy się zrobić w balona, bo Serbia nie gra źle, ale tak, aby nie wygrać w sposób, który wszyscy przewidywali.
Niestety masz racje, kurewstwo, wtopione pieniądze na handicapach setowych, miejmy nadzieję że chociaż cały mecz wejdzie, bo inaczej grubo w plecki...
 
M 418

maat

Użytkownik
Brazylia - USA

Mecz o być albo nie być dla Brazylijczyków w turnieju. Według mnie nie są aż takim faworytem w tym spotkaniu jak pokazują to kursy. Mecz z Francją pokazał że nie jest to już ekipa, która kilka lat wygrywała wszystko mimo, że od dłuższego czasu w kadrze znajdują się Ci sami zawodnicy. Nawet atut własnego boiska nie pomógł wygrać spotkania z Francją.

Sam Lucarelli nie jest w stanie pociągnąć zespołu (w meczu z Francją atak 19/37 w sumie 21 punktów). Ewidentnie w ataku Canarinhos brakowało Murilo. Mimo, że zagrał całe spotkanie, przyjmował nieźle, w końcówce 1. seta popisał się 2 punktowymi blokami - brakuje go na skrzydle - raptem 3 punkty na 13 ataków. Para środkowych Lucas/Isac zagrała dobrze - aktywni w bloku, podobnie w ataku.

Brak siły rażenia na skrzydłach może, podobnie jak w meczu z Francją, być decydującym aspektem. Dla Amerykanów to pierwsze spotkanie w tegorocznym Final Six, być może będzie potrzeba kilka akcji by &quot;wejść w mecz&quot; (podobnie dziś rozkręcili się Francuzi). W mojej opinii są w stanie wygrać jutrzejszy mecz. Mają solidną zagrywkę, dobrze grają blokiem a atak rozkłada się równomiernie na skrzydła i środek. Jeśli te wszystkie czynniki współgrają ze sobą, ekipa USA jest w stanie wyjść z tego pojedynku zwycięsko.

Nie będzie to łatwy mecz, wątpię by zakończył się w 3 setach zważywszy na jego stawkę. Liczę na dobry pojedynek, zakończony zwycięstwem Amerykanów.

Moje propozycje:
USA @2,50 Bet365 ⛔
USA +1.5 seta @1,75 Bet365 ⛔
over 3.5 seta @ ✅
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
kostuch 142

kostuch

Użytkownik
Czas odbijać się po tym co zrobiła Serbia...
Zgadzam się całkowicie z powyższym typem. Brazylia w nogach ma juz jeden ciężki mecz, dodatkowo przegrany. Dużo piłek wybronionych naprawdę z przedziwnych sytuacji. USA po rywalizacji w pierwszym etapie z Polską, Iranem i Rosją, są przygotowane dość solidnie na takich rywali. Poza tym wydaje mi się, ze dla USA to w pewnym sensie impreza docelowa (Redwitz pisał o tym w kontekście Brazylii), więc motywacji nie powinno zabraknąć, żeby już po pierwszym meczu zapewnić sobie półfinał. No i poza czysto sportowymi aspektami, czy kibice siatkówki pamietają Finał LŚ z 2008 r? ????
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom