>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - 3 PROMOCJE NA START! ODBIERZ 1060 ZŁ<<<

Turniej Fifa 08 - edition 2nd - TERMINARZ I WYNIKI

housekloc 0

housekloc

Użytkownik
15 kolejka:
HouseKloc (ITA) 3 - 0 dobrodusz. (BRA) wo
- przez cały tydzień brak jakiegokolwiek odzewu

17 kolejka:
HouseKloc (ITA) 3 - 0 Kubota (Real M.)
- wczoraj najpierw lagi i mecz przerwany po ok 5 min.., umowa na kolejny mecz na dziś - zero odzewu.. ------- odzew byl ale nie udalo sie zagrac niestety .. lagi nawet w menu..-- podtrzymuje wo dla mnie

jeżeli któryś z kolegów się pojawi i bedzie mozliwosc rozegrania meczu to wyedytuje tego posta... ale póki co wyniki aktualne jak powyzej....... niestety.....
był edit ale niewiele zmienia póki co

???? a miała być zabawa ????
 
nowik1926 0

nowik1926

Użytkownik
Jakoś Ja gralem z Kubotą jak sie tak strasznie zacinalo :].. I jakos z nim wygralem :].. A Wy wszyscy musicie miec wo :|... I strzelilem bramke z połowy ;]
 
W 2

wislak

Forum VIP
to nie jest cafe to raz, a dwa ze nie kazdy ma ochote grac na takich lagach... ja zmienialem neta glownie dla fify zeby relaxik byl i grac bez lagów, a do turów sie zapisuje po to, zeby przyjemnie sobie popykac, a nie ogladac pokaz slajdow i 45 min grać mecz który po 15 sie powinien skonczyc....
od nastepnych turów trzeba limit 512 albo 1024 wprowadzic...
 
sawas 27

sawas

Użytkownik


1/8 finału:
Wiślak - Archiminiwiri
HouseKloc - Kubota
sawas - dumek987
Szprej - dobroduszny
mario1234321 - zaszkins
easy - hugo_boss
Drago - oko_00
malolat - nowik1926
CZAS DO CZWARTKU 20.12.07 r. Gramy mecz i rewanż. W przypadku remisu po dwumeczu dodatkowy mecz. Problemy z graczami zgłaszać w Cafe.
 
easy 3,1K

easy

Forum VIP
Pierwszy mecz :
easy 2-0 hugo_boss
Rewanz :
easy 2-3 hugo_boss
Wynik dwumeczu :
easy 4-3 hugo_boss
Awansuje : easy
 
W 2

wislak

Forum VIP
1/8 finału:
I mecz
Wiślak - Archiminiwiri 5:0

II mecz
Wiślak - Archiminiwiri 2:0 (w 30 minucie wyszedl z gry i oddał walkowera, bo &quot;woli sie pouczyc niz powkurwiac&quot; ???? )
 
housekloc 0

housekloc

Użytkownik
HouseKloc - Kubota 2x 3:0 wo

brak kontaktu

kubota w końcu odezwał sie ale i tak nie udało się rozegrać meczy także podtrzymuję wo dla mnie
 
sawas 27

sawas

Użytkownik
1/4 finału
Wiślak - malolat
HouseKloc - Drago
sawas - easy
Szprej - mario1234321
Czas do niedzieli 23.12.07.
Gramy mecz i rewanż. W przypadku remisu po dwumeczu dodatkowy mecz. Problemy z graczami zgłaszać w Cafe.
 
Do góry Bottom