>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Fortuna bonus

Turniej Fifa 08 - edition 2nd - TERMINARZ I WYNIKI

housekloc 0

housekloc

Użytkownik
15 kolejka:
HouseKloc (ITA) 3 - 0 dobrodusz. (BRA) wo
- przez cały tydzień brak jakiegokolwiek odzewu

17 kolejka:
HouseKloc (ITA) 3 - 0 Kubota (Real M.)
- wczoraj najpierw lagi i mecz przerwany po ok 5 min.., umowa na kolejny mecz na dziś - zero odzewu.. ------- odzew byl ale nie udalo sie zagrac niestety .. lagi nawet w menu..-- podtrzymuje wo dla mnie

jeżeli któryś z kolegów się pojawi i bedzie mozliwosc rozegrania meczu to wyedytuje tego posta... ale póki co wyniki aktualne jak powyzej....... niestety.....
był edit ale niewiele zmienia póki co

???? a miała być zabawa ????
 
nowik1926 0

nowik1926

Użytkownik
Jakoś Ja gralem z Kubotą jak sie tak strasznie zacinalo :].. I jakos z nim wygralem :].. A Wy wszyscy musicie miec wo :|... I strzelilem bramke z połowy ;]
 
W 2

wislak

Forum VIP
to nie jest cafe to raz, a dwa ze nie kazdy ma ochote grac na takich lagach... ja zmienialem neta glownie dla fify zeby relaxik byl i grac bez lagów, a do turów sie zapisuje po to, zeby przyjemnie sobie popykac, a nie ogladac pokaz slajdow i 45 min grać mecz który po 15 sie powinien skonczyc....
od nastepnych turów trzeba limit 512 albo 1024 wprowadzic...
 
sawas 27

sawas

Użytkownik


1/8 finału:
Wiślak - Archiminiwiri
HouseKloc - Kubota
sawas - dumek987
Szprej - dobroduszny
mario1234321 - zaszkins
easy - hugo_boss
Drago - oko_00
malolat - nowik1926
CZAS DO CZWARTKU 20.12.07 r. Gramy mecz i rewanż. W przypadku remisu po dwumeczu dodatkowy mecz. Problemy z graczami zgłaszać w Cafe.
 
easy 3,1K

easy

Forum VIP
Pierwszy mecz :
easy 2-0 hugo_boss
Rewanz :
easy 2-3 hugo_boss
Wynik dwumeczu :
easy 4-3 hugo_boss
Awansuje : easy
 
W 2

wislak

Forum VIP
1/8 finału:
I mecz
Wiślak - Archiminiwiri 5:0

II mecz
Wiślak - Archiminiwiri 2:0 (w 30 minucie wyszedl z gry i oddał walkowera, bo &quot;woli sie pouczyc niz powkurwiac&quot; ???? )
 
housekloc 0

housekloc

Użytkownik
HouseKloc - Kubota 2x 3:0 wo

brak kontaktu

kubota w końcu odezwał sie ale i tak nie udało się rozegrać meczy także podtrzymuję wo dla mnie
 
sawas 27

sawas

Użytkownik
1/4 finału
Wiślak - malolat
HouseKloc - Drago
sawas - easy
Szprej - mario1234321
Czas do niedzieli 23.12.07.
Gramy mecz i rewanż. W przypadku remisu po dwumeczu dodatkowy mecz. Problemy z graczami zgłaszać w Cafe.
 
Do góry Bottom